جاستین بونومو Justin Bonomo را کمتر کسی است که نشناسد و یا اسمش را نشنیده باشد زیرا یکی از معروف ترین و بهترین پوکر باز های جهان است و آوازه او در همه جا پخش شده است. جاستین بونومو پوکر باز افسانه ای متولد۳۰ سپتامبر سال ۱۹۸۵ در ویرجینای آمریکاست. جاستین در میان پوکر بازان و طرفداران پوکر به ZeeJustin معروف است. او در مسابقات لایو پوکر توانست ۴۳ میلیون دلار را از آن خود کند و جایگاه اول لیست بیشترین مبالغ مسابقات پوکر را از آن خود کند. جاستین بونومو به عنوان بهترین بازیکن پوکر در سال ۲۰۱۹ معرفی شد.

جاستین بونومو کیست

جاستین بونومو کیست ؟

جاستین بونومو Justin Bonomo یک پوکر باز استثنایی است که در بین طرفداران پوکر و پوکر بازان به ZeeJustin او را می شناسند. او متولد ۳۰ سپتامبر ۱۹۸۵ است. او در یک خانواده پولدار به دنیا آمده و از نظر مالی هیچ مشکلی نداشت اما از همان ابتدای زندگی اش و کودکی خود با بازی های کارتی آشنا شد. او بازی پدرش را با دوستانش نگاه می کرد و کنجکاو شد و از پدرش خواست که به او هم این بازی را آموزش دهد. البته بازی ای که او در کودکی یاد گرفت پوکر نبود و بازی ای به نام مجیک بود. جاستین بسیار باهوش بود و این بازی را به خوبی یاد گرفت و به آن علاقه مند شد.

حال آموزش پوکر جاستین بونومو توسط پدرش به پایان رسیده بود و زمان این بود که آموزش های خود را در جایی استفاده کند. جاستین در سن ۹ سالگی وارد دنیای پوکر به طور جدی شد و برای اولین بار در تورنمنت آنلاین شرکت کرد و در زمانی که ۱۲ سال داشت در مسابقات آنلاین مجیک که جهانی بود شرکت کرد و خود را محک زد. اگرچه ارزش جایزه او خیلی زیاد نبود اما باعث شد جاستین به بازی پوکر فکر کند و تصمیم بگیرد پوکر را امتحان کند تا بتواند درآمد زیادی را از پوکر کسب کند. بازی های جاستین بونومو در پوکر بسیار حرفه ای و تاکتیکی است. بونومو به وسیله تمرکز بر سبک بازی رقیبانش پوکر را آموخت و با استفاده از تحلیل گری رقیبانش توانست در این بازی بسیار حرفه ای و تبدیل به مرد شماره یک پوکر شود.

جاستین بونومو پوکر باز

جاستین بونومو پوکر باز

جاستین بونومو یکی از چهره های مشهور و موفق در زمینه پوکر و در بازی های جهانی پوکر است. او توانست ۵۵ بار این مسابقات را با جایزه به پایان برساند و ۱۹ بار نیز به میز فینال رقابت های جهانی پوکر راه پیدا کند. او موفق شد سه بار در جایگاه قهرمانی این مسابقات قرار بگیرد و مجموع جوایزی که در این مسابقات به دست آورد برابر ۱۴ میلیون و ۲۹۲ هزار و ۵۵۴ دلار می باشد. برد در بازی پوکر برای جاستین اتفاقی عادی و روتین شده بود و چه در تورنمنت های آنلاین و چه حضوری کارش شده بود برد. اولین قهرمانی جاستین بونومو در مسابقات جهانی پوکر در سال ۲۰۱۴ به ثبت رسید. جاستین بونومو در بازی هولدم لیمیت برنده شد و جایزه ای برابر ۴۴۹۹۸۰ دلار برد. همچنین در بازی ۲-۷ Triple Draw هم دوم شده بود. سه مقام دومی برای جاستین بسیار ناخوشایند بود و او را کلافه کرده بود طوری که در توییتر خود در این باره نوشت:”همیشه ندیمه ام نه خود عروس!”

جاستین برای بار دیگر در سال ۲۰۱۸ دستبند قهرمانی مسابقات جهانی پوکر را کسب کرد. او در بازی ۱۰ هزار دلاری هدزآپ هولدم لیمیت برنده شد و جایزه ای برابر ۱۸۵۹۶۵ دلار دریافت کرد. او در سال ۲۰۱۸ در بازی ۱ میلیون دلاری One Drop نیز توانست برنده شود و با این برد های پیاپی و بزرگ توانست در مجموع با ۱۰ میلیون دلار جایزه در تورنمنت های پوکر از دنیل نگرئانو، پوکر باز حرفه ای پیشی بگیرد و در صدر لیست بیشترین جایزه پوکر قرار بگیرد. البته در سال ۲۰۱۹ برایان کنی این صدرنشینی شیرین را از جاستین گرفت و جاستین در جایگاه دوم قرار گرفت.

یکی از حواشی مربوط به بونومو مربوط به سال ۲۰۰۶ است که مشخص شد جاستین با اکانت های متعددی در تورنمنت های آنلاین سایت شرط بندی پوکر Partypoker شرکت می کرده است و او را از حضور در دو سایت پوکر آنلاین محروم کردند و مجبور به پرداخت ده ها هزار دلار شد. یکی دیگر از حواشی مربوط به بونومو در سال ۲۰۱۱ اتفاق افتاد که پراهلاد فریدمن، یکی از پوکر بازان حرفه ای، جاستین بونومو و دوستش، ایزاک هاکستون را به داشتن اکانت مشترک در تورنمنت های پوکر آنلاین متهم کرد اما جاستین و ایزاک این اتهام را نپذیرفتند و آن را رد کردند آن ها گفتند که هاکستون به عنوان مربی در کنار بونومو فعالیت می کند و اتهام فریدمن درست نیست.

در سال ۲۰۱۶ در طی بازی های سوپرهای رولر جاستین بونومو حاضر نشد کارت های سورخ دار خود را در بازی های تلویزیونی نشان دهد که این کار او باعث شد خیلی از بازیکنان عصبی شوند و انتقادات زیادی را علیه جاستین بکنند. در آن جا لئون سوکرنیک بسیار عصبی شد و لقب رسوا را به بونومو داد و گفت که جاستین بونومو باید رد صلاحیت شود و اینگونه بونومو جنجال زیادی به وجود آورد.

درآمد جاستین بونومو

درآمد جاستین بونومو

بعد از اول شدن Justin Bonomo در مسابقات مختلف و درخشش او در تورنمنت های آنلاین و حضوری Bodog Poker اسپانسر مالی جاستین بونو در چندین تورنمنت جهانی پوکر شد. بونومو در راس لیست All time monday قرار گرفته و این صدر نشینی به خاطر ۴۳ میلیون و ۴۶۳ هزار و ۸۹ دلاری است که او در مسابقات و تورنمنت های مختلف کسب کرده است.

جاستین در حال حاضر توانسته ۵۵ بار برنده جوایز نقدی در سری مسابقات جهانی پوکر WSOP شود و از این تعداد ۱۹ بار آن را به میز فینال راه پیدا کرده است و در نهایت موفق به کسب ۳ دستبند قهرمانی مسابقات جهانی پوکر شده است. بونومو اولین دستبند قهرمانی جهانی پوکر خود را در سال ۲۰۱۴ و در مسابقه شماره ۱۱ تگزاس هولدم لیمیت که ۶ مرحله ای بود بدست آورد. او در این مسابقات با برد حریفان حرفه ای خود نیم میلیون دلار را به خانه برد. او پس از برد خود در مسابقه شماره ۷۸ WSOP با شکست رقیب هایش توانست در لیست بهترین بازیکنان پوکر جایگاه اول را از آن خود کند. مبلغ ورودی این مسابقات ۱ میلیون دلار بود و جاستین با برد این سری مسابقات مبلغ ۱۰ میلیون دلار را به جیب زد.

جاستین بونومو دربین پوکر بازان لقب (ZeeJustin) را دارد و او را با این لقب می شناسند. جاستین در صفحات مجازی شخصی اش از جمله اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. او در حال حاضر در صفحه شخصی اینستاگرامش ۱۳.۴ هزار فالوور و ۳۵ پست دارد. شما می توانید با دنبال کردن او اطلاعات بیشتری درباره زندگی اش به دست آورید. همچنین کلیپ جاستین بونومو در بازی های مختلف را با سرچ در اینترنت و صفحات مجازی به راحتی می توانید پیدا کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید.

برد های جاستین بونومو

جاستین بونومو، جوان ترین برنده مسابقات جهانی پوکر، با برد های پی در پی در مسابقات جهانی و تورنمنت های پوکر بسیار درخشید و با بازی های افسانه ای خود بین طرفداران پوکر بسیار معروف و محبوب شد. بین این همه افتخارات او باید گفت که بونو در تور جهانی پوکر هیچ وقت به قهرمانی نرسید و توانست ۸۹۰۸۰۰ دلار را در این رقابت ها به دست آورد. بهترین عملکرد او در تور جهانی پوکر مربوط به سال ۲۰۱۶ است که در رقابت های هولدم لیمیت که ورودی آن ۱۰ هزار و ۴۰۰ دلار بود شرکت کرد و جایزه ای به مبلغ ۳۴۵ هزار و ۲۷۲ دلار برد.

مسابقات Justin Bonomo

اولین مسابقه جهانی پوکرWSOP که بونومو در آن شرکت کرد در سال ۲۰۰۷ بود و توانست جایزه ۱۵۰ هزار دلاری که در آن زمان بزرگترین جایزه اش بود را بدست آورد. ورودی آن مسابقات ۲ هزار دلار بود. پس از آن در سال ۲۰۰۸ در مسابقات WSOP دو جایزه نقدی را به دست آورد که یکی از آن دو در مسابقات Mixed’em بود که با ورودی ۵ هزار دلار در جایگاه دوم قرار گرفت و ۲۳۰ هزار و ۱۵۹ دلار را به جیب زد. در سال ۲۰۰۹ بونومو موفق به کسب شش جایزه نقدی در مسابقات WSOP شد. در سال ۲۰۱۱ نیز به چهار فینال مسابقات جهانی WSOP راه یافت و در یکی از مسابقات ۱۱۷ هزار و ۳۰۵ دلار برد.

جاستین در سال ۲۰۱۲ شش جایزه نقدی از WSOP را کسب کرد. در سال ۲۰۱۴ توانست مقام اول در مسابقات شماره ۱۱ تگزاس هولدم نامحدود که ۶ مرحله ای بود را به دست آورد. ورودی مسابقات ۱۵۰۰ دلار بود و جایزه ای که بونومو آن را کسب کرد ۴۴۹ هزار و ۹۸۰ دلار بود. در سال ۲۰۱۷ جاستین بونومو مقام دوم را در مسابقات Poker Players’ Championship با ورودی ۵۰ هزار دلار کسب کرد و ۸۰۱ هزار و ۴۸ دلار برد. و در نهایت در سال ۲۰۱۸ مقام اول را در مسابقات Heads Up به دست آورد که در آن مسابقات ورودی ۱۰ هزار دلار و مبلغ برد بونومو ۱۸۵ هزار و ۹۶۵ دلار بود.

بونومو در تور جهانی پوکر هیچ وقت قهرمان نشد اما توانست ۸۹۰ هزار و ۸۰۰ دلار را از این رقابت ها به خانه ببرد. علاوه بر مسابقات جهانی و تورجهانی پوکر، جاستین در تورنمنت های آنلاین و حضوری زیادی شرکت کرد و مبالغ قابل توجهی برد را از این تورنمنت ها به نام خود زد.

برد های بزرگ و پی در پی بونومو تاثیر زیادی روی دارای و ثروت او گذاشت و او را به یکی از ثروتمندترین های دنیای پوکر تبدیل کرده است.

سوالات متداول در مورد Justin Bonomo

 1. جاستین بونومو موفق به کسب چند دستبند مسابقات جهانی پوکر شد؟

  او موفق به کسب سه دستبند مسابقات جهانی پوکر شد.

 2. جاستین بونومو در چند سالگی با مجیک آشنا شد؟

  جاستین برای اولین بار در سن ۵ سالگی با نوعی ورق بازی به نام مجیک آشنا شد و آن را آموخت.

 3. لقب جاستین بونومو در بین طرفداران و پوکر بازان چیست؟

  لقب او در بین پوکر بازان و طرفدارانش ZeeJustin است.

 4. جاستین بونومو درباره ایزاک هاکستون در سال ۲۰۱۱ که متهم به اکانت اشتراکی بودند چه گفت؟

  او ادعا کرد که ایزاک هاکستون به عنوان مربی در کنارش است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]