جاستین بونومو Justin Bonomo را کمتر کسی است که نشناسد و یا اسمش را نشنیده باشد، زیرا یکی از معروف ترین و بهترین پوکر باز های جهان است و آوازه او در همه جا پخش شده است.جاستین بونومو به عنوان بهترین بازیکن پوکر در سال ۲۰۱۹ معرفی شد. در این مقاله با ما همراه باشید تا با او بیشتر آشنا شوید.

لیست عناوین محتوا پنهان
جاستین بونومو کیست

جاستین بونومو کیست ؟

جاستین بونومو (ویکی پدیا Justin Bonomo) یک پوکر باز استثنایی است که در بین طرفداران پوکر و پوکر بازان به ZeeJustin او را می شناسند. او متولد ۳۰ سپتامبر ۱۹۸۵ است. او در یک خانواده پولدار به دنیا آمده و از نظر مالی هیچ مشکلی نداشت اما از همان ابتدای زندگی اش و کودکی خود با بازی های کارتی آشنا شد. او بازی پدرش را با دوستانش نگاه می کرد و کنجکاو شد و از پدرش خواست که به او هم این بازی را آموزش دهد. البته بازی ای که او در کودکی یاد گرفت پوکر نبود و بازی ای به نام مجیک بود. جاستین بسیار باهوش بود و این بازی را به خوبی یاد گرفت و به آن علاقه مند شد.

آموزش پوکر جاستین بونومو توسط پدرش به پایان رسیده بود و زمان این بود که آموزش های خود را در جایی استفاده کند. جاستین در سن ۹ سالگی وارد دنیای پوکر به طور جدی شد و برای اولین بار در تورنمنت آنلاین شرکت کرد و در زمانی که ۱۲ سال داشت در مسابقات آنلاین مجیک که جهانی بود شرکت کرد و خود را محک زد. اگرچه ارزش جایزه او خیلی زیاد نبود اما باعث شد جاستین به بازی پوکر فکر کند و تصمیم بگیرد پوکر را امتحان کند تا بتواند درآمد زیادی را از پوکر کسب کند.

جاستین بونومو پوکر باز

جاستین بونومو پوکر باز

جاستین بونومو یکی از چهره های مشهور و موفق در زمینه پوکر و در بازی های جهانی پوکر است. او توانست ۵۵ بار این مسابقات را با جایزه به پایان برساند و ۱۹ بار نیز به میز فینال رقابت های جهانی پوکر راه پیدا کند. او موفق شد سه بار در جایگاه قهرمانی این مسابقات قرار بگیرد و مجموع جوایزی که در این مسابقات به دست آورد برابر ۱۴ میلیون و ۲۹۲ هزار و ۵۵۴ دلار می باشد. برد در بازی پوکر برای جاستین اتفاقی عادی و روتین شده بود و چه در تورنمنت های آنلاین و چه حضوری کارش شده بود برد. اولین قهرمانی جاستین بونومو در مسابقات جهانی پوکر در سال ۲۰۱۴ به ثبت رسید. جاستین بونومو در بازی هولدم لیمیت برنده شد و جایزه ای برابر ۴۴۹۹۸۰ دلار برد. همچنین در بازی ۲-۷ Triple Draw هم دوم شده بود.

یکی از حواشی مربوط به بونومو مربوط به سال ۲۰۰۶ است که مشخص شد جاستین با اکانت های متعددی در تورنمنت های آنلاین سایت شرط بندی پوکر Partypoker شرکت می کرده است و او را از حضور در دو سایت پوکر آنلاین محروم کردند و مجبور به پرداخت ده ها هزار دلار شد. یکی دیگر از حواشی مربوط به بونومو در سال ۲۰۱۱ اتفاق افتاد که پراهلاد فریدمن، یکی از پوکر بازان حرفه ای، جاستین بونومو و دوستش، ایزاک هاکستون را به داشتن اکانت مشترک در تورنمنت های پوکر آنلاین متهم کرد اما جاستین و ایزاک این اتهام را نپذیرفتند و آن را رد کردند.

جاستین بونومو چطور به پوکر علاقه‌مند شد؟

جاستین بونومو چطور به پوکر علاقه‌مند شد؟

از آن جایی که خیلی از طرفداران این پوکر باز معروف کنجکاو هستند تا بدانند که بونومو چگونه به این حرفه علاقمند شده است؟ در این باره بهتر است بدانید بونومو از دوران نوجوانی به بازی‌ های استراتژیک علاقه‌ مند بود. به همین دلیل او در ابتدا به بازی مجازی (Magic: The Gathering) علاقه‌مند شد و پس از آن به پوکر روی آورد. در حال حاضر هم بونومو به عنوان یکی از بهترین پوکر بازان جهان شناخته می شود.

آیا Justin Bonomo در زمینه آموزش پوکر فعالیتی دارد؟

Justin Bonomo از تجربه و تبحر خاصی در بازی‌ های پوکر برخوردار است و این روز ها به یکی از بهترین و موفق‌ ترین پوکربازان سطح جهان تبدیل شده است. حال خیلی از مخاطبان و طرفداران او کنجکاو هستند تا بدانند که آیا او در زمینه آموزش پوکر هم فعالیت دارد؟

در این باره بهتر است بدانید که بونومو تا حدودی در زمینه آموزش پوکر فعالیت می‌ کند و گاهی اوقات نکات و استراتژی‌ هایی در رابطه با پوکر را به صورت ویدیو و یا وبلاگ با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک می‌ گذارد.

درآمد جاستین بونومو

درآمد جاستین بونومو

بعد از اول شدن Justin Bonomo در مسابقات مختلف و درخشش او در تورنمنت های آنلاین و حضوری Bodog Poker اسپانسر مالی جاستین بونو در چندین تورنمنت جهانی پوکر شد. بونومو در راس لیست All time monday قرار گرفته و این صدر نشینی به خاطر ۴۳ میلیون و ۴۶۳ هزار و ۸۹ دلاری است که او در مسابقات و تورنمنت های مختلف کسب کرده است.

جاستین در حال حاضر توانسته ۵۵ بار برنده جوایز نقدی در سری مسابقات جهانی پوکر WSOP شود و از این تعداد ۱۹ بار آن را به میز فینال راه پیدا کرده است و در نهایت موفق به کسب ۳ دستبند قهرمانی مسابقات تور جهانی پوکر شده است. بونومو اولین دستبند قهرمانی جهانی پوکر خود را در سال ۲۰۱۴ و در مسابقه شماره ۱۱ تگزاس هولدم لیمیت که ۶ مرحله ای بود بدست آورد. او در این مسابقات با برد حریفان حرفه ای خود نیم میلیون دلار را به خانه برد. او پس از برد خود در مسابقه شماره ۷۸ WSOP با شکست رقیب هایش توانست در لیست بهترین بازیکنان پوکر جایگاه اول را از آن خود کند. مبلغ ورودی این مسابقات ۱ میلیون دلار بود و جاستین با برد این سری مسابقات مبلغ ۱۰ میلیون دلار را به جیب زد.

جاستین بونومو دربین پوکر بازان لقب (ZeeJustin) را دارد و او را با این لقب می شناسند. جاستین در صفحات مجازی شخصی اش از جمله اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. او در حال حاضر در صفحه شخصی اینستاگرامش ۱۳.۴ هزار فالوور و ۳۵ پست دارد. شما می توانید با دنبال کردن او اطلاعات بیشتری درباره زندگی اش به دست آورید. همچنین کلیپ جاستین بونومو در بازی های مختلف را با سرچ در اینترنت و صفحات مجازی به راحتی می توانید پیدا کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید.

برد های جاستین بونومو

جاستین بونومو، جوان ترین برنده مسابقات جهانی پوکر، با برد های پی در پی در مسابقات جهانی و تورنمنت های پوکر بسیار درخشید و با بازی های افسانه ای خود بین طرفداران پوکر بسیار معروف و محبوب شد. بین این همه افتخارات او باید گفت که بونو در تور جهانی پوکر هیچ وقت به قهرمانی نرسید و توانست ۸۹۰۸۰۰ دلار را در این رقابت ها به دست آورد. از دیگر عملکرد های او در تور جهانی پوکر مربوط به سال ۲۰۱۶ است که در رقابت های هولدم لیمیت که ورودی آن ۱۰ هزار و ۴۰۰ دلار بود شرکت کرد و جایزه ای به مبلغ ۳۴۵ هزار و ۲۷۲ دلار برد.

بزرگترین برد او در یک بازی پوکر چه بوده است؟

خیلی از افراد به دلیل جوایز نقدی این بازی، به دنیای پوکر روی آورده اند، چرا که به طور معمول هر مسابقه و یا تورنمنت پوکر شامل جوایز نقدی بسیار زیادی می‌ باشد که این جوایز بسیار وسوسه کننده هستند.

حال اگر از طرفداران این پوکر بازی معروف هستید شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بزرگ ترین برد جاستین بونومو ۱۰ میلیون دلار و مربوط به تورنمنت Big One for One Drop در سال ۲۰۱۸ بوده است.

چه دستاوردهایی در دوره کاری خود کسب کرده است؟

چه دستاوردهایی در دوره کاری خود کسب کرده است؟

یکی از مهم ترین دلایلی که بونومو در دنیای پوکر به شهرت و معروفیت بسیار زیادی رسیده است و به عنوان یکی از موفق‌ ترین بازیکنان تاریخ دنیای پوکر به شمار می‌ رود، دستاورد ها و افتخاراتی است که در کارنامه حرفه‌ ای خود به ثبت رسانده است. حال در این باره بهتر است بدانید که او جوایز متعددی از جمله براکلت‌ های WSOP را برنده شده است. هم چنین جوایز مالی Bonomo نیز به بالای ۵۰ میلیون دلار می‌ رسد.

آیا Justin Bonomo همچنان در سطح حرفه‌ای پوکر بازی می‌کند یا بازنشسته شده است؟

جاستین بونومو سال‌ های نسبتاً طولانی است که در دنیای پوکر مشغول به فعالیت است و در حال حاضر به یکی از برترین پوکر بازان جهان تبدیل شده است. حال این روز ها خیلی از علاقمندان به پوکر به ویژه مخاطبان و طرفداران بونومو کنجکاو هستند تا بدانند که آیا این پوکر باز معروف هنوز هم در سطح حرفه‌ ای مشغول به فعالیت است؟ و یا این که خود را بازنشست کرده است؟

در این باره بهتر است بدانید که بونومو علاقه بسیار زیادی به دنیای پوکر دارد و از شرکت در تورنمنت‌ های بزرگ لذت می‌ برد. به همین دلیل او هنوز هم به عنوان یک بازیکن حرفه‌ ای فعال است و در حال حاضر در اکثر تورنمنت‌ ها و مسابقات بزرگ شرکت می‌ کند. هم چنین ناگفته نماند که این روز ها خیلی از بازیکنان تازه کار و یا حتی بازیکنان معمولی جاستین بونومو را الگوی خود در دنیای پوکر قرار داده اند و از سبک بازی او الگو برداری می کنند.

جاستین بونومو چه استراتژی‌هایی را در بازی پوکر اعمال می‌کند؟

جاستین بونومو چه استراتژی‌هایی را در بازی پوکر اعمال می‌کند؟

حال در رابطه با جاستین بونومو بهتر است بدانید که او نیز دارای استراتژی‌ های خاص و پیچیده‌ ای می‌ باشد. این بازیکن پوکر در هنگام بازی به دقت بازی خود را تجزیه و تحلیل می‌ کند و از مدل‌ های ریاضی و روانشناسی برای شکست دادن رقیبان خود استفاده می کند. هم چنین جالب است بدانید که جاستین بونومو رکورد دار جوان ترین بازیکن در میز پوکر است، چرا که به درستی به اعمال استراتژی های خود می پردازد.

تا به حال چند بار در تورنمنت‌های جهانی پوکر (WSOP) شرکت کرده است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، Bonomo علاقه بسیار زیادی به بازی‌ های پوکر دارد و این موضوع باعث شده تا در اکثر تورنومنت‌ ها شرکت کند. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بونومو در تورنمنت‌ WSOP شرکت کرده و هم چنین برنده چندین براکلت WSOP شده است. هم چنین ناگفته نماند که او با شرکت در WSOP و برنده شدن چندین براکلت WSOP توانسته جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کند و در دنیای پوکر به شهرت و معروفیت بسیار زیادی رسیده است.

حال اگر تمایل دارید تا در این باره اطلاعات کامل و دقیق‌ تری را به دست آورید و یا این که به مشاهده بیوگرافی جاستین بونومو بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به ویکی پدیای این پوکر باز معروف مراجعه نمایید.

جاستین بونومو در کدام تورنمنت‌های بزرگ پوکر شرکت کرده است؟

جاستین بونومو علاقه بسیار زیادی به بازی‌ های پوکر دارد و این موضوع باعث شده تا در اکثر تورنمنت‌ های بزرگ و هم چنین مسابقات نمایشی شرکت کند و در اکثر این مسابقات و تورنمنت‌ ها مبالغ هنگفتی را نیز به عنوان جایزه دریافت کرده است و به این گونه به میزان شهرت و معروفیت خود افزوده است.

حال اگر از طرفداران این پوکر باز معروف هستید و یا فعالیت‌ های او را دنبال می‌ کنید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بونومو تا به اکنون در تورنمنت های بزرگ و معتبری همچون World Series of Poker (WSOP)، European Poker Tour (EPT)، و World Poker Tour (WPT) شرکت کرده است.

مسابقات Justin Bonomo

اولین مسابقه جهانی پوکرWSOP که بونومو در آن شرکت کرد در سال ۲۰۰۷ بود و توانست جایزه ۱۵۰ هزار دلاری که در آن زمان بزرگترین جایزه اش بود را بدست آورد. ورودی آن مسابقات ۲ هزار دلار بود. پس از آن در سال ۲۰۰۸ در مسابقات WSOP دو جایزه نقدی را به دست آورد که یکی از آن دو در مسابقات Mixed’em بود که با ورودی ۵ هزار دلار در جایگاه دوم قرار گرفت و ۲۳۰ هزار و ۱۵۹ دلار را به جیب زد. در سال ۲۰۰۹ بونومو موفق به کسب شش جایزه نقدی در مسابقات WSOP شد. در سال ۲۰۱۱ نیز به چهار فینال مسابقات جهانی WSOP راه یافت و در یکی از مسابقات ۱۱۷ هزار و ۳۰۵ دلار برد.

جاستین در سال ۲۰۱۲ شش جایزه نقدی از WSOP را کسب کرد. در سال ۲۰۱۴ توانست مقام اول در مسابقات شماره ۱۱ تگزاس هولدم نامحدود که ۶ مرحله ای بود را به دست آورد. ورودی مسابقات ۱۵۰۰ دلار بود و جایزه ای که بونومو آن را کسب کرد ۴۴۹ هزار و ۹۸۰ دلار بود. در سال ۲۰۱۷ جاستین بونومو مقام دوم را در مسابقات Poker Players’ Championship با ورودی ۵۰ هزار دلار کسب کرد و ۸۰۱ هزار و ۴۸ دلار برد. و در نهایت در سال ۲۰۱۸ مقام اول را در مسابقات Heads Up به دست آورد که در آن مسابقات ورودی ۱۰ هزار دلار و مبلغ برد بونومو ۱۸۵ هزار و ۹۶۵ دلار بود.

بونومو در تور جهانی پوکر هیچ وقت قهرمان نشد اما توانست ۸۹۰ هزار و ۸۰۰ دلار را از این رقابت ها به خانه ببرد. علاوه بر مسابقات جهانی و تورجهانی پوکر، جاستین در تورنمنت های آنلاین و حضوری زیادی شرکت کرد و مبالغ قابل توجهی برد را از این تورنمنت ها به نام خود زد.

برد های بزرگ و پی در پی بونومو تاثیر زیادی روی دارای و ثروت او گذاشت و او را به یکی از ثروتمندترین های دنیای پوکر تبدیل کرده است.

آیا جاستین بونومو همیشه بازیکن حرفه‌ای پوکر بوده است؟

بهتر است بدانید تمام پوکربازان حرفه‌ ای و ماهر از همان ابتدای فعالیتشان در دنیای پوکر حرفه‌ ای نبودند. آن ها با تلاش و تمرینات مکرر و شرکت در مسابقات مختلف و با کسب تجربه و مهارت به بازیکن حرفه‌ ای تبدیل شدند که این موضوع شامل Bonomo هم می‌ باشد.

حال بهتر است بدانید در ابتدا جاستین بونومو از روی کنجکاوی و علاقه به این حرفه روی آورد و پس از شرکت در چند بازی علاقه او به دنیای پوکر افزایش یافت تا جایی که تصمیم گرفت تا به آموزش حرفه‌ ای این بازی بپردازد. او با شرکت در مسابقات مختلف و کسب تجربه توانست پس از مدتی به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شود.

زمانی که جاستین بونومو تصمیم گرفت تا به یک بازیکن حرفه‌ ای تبدیل شود با این که با فراز و نشیب‌ های زیادی رو به رو شد. اما از تمرین دست نکشید و با حضور در مسابقات مختلف و کسب تجربه توانست سبک و استراتژی‌ های خاص خود را پیدا کند. حال این روز ها او در زمینه پوکر به موفقیت‌ های بسیار زیادی رسیده است و به یکی از بهترین پوکربازان جهان تبدیل شده است.

سوالات متداول در مورد Justin Bonomo

 1. جاستین بونومو موفق به کسب چند دستبند مسابقات جهانی پوکر شد؟

  او موفق به کسب سه دستبند مسابقات جهانی پوکر شد.

 2. جاستین بونومو در چند سالگی با مجیک آشنا شد؟

  جاستین برای اولین بار در سن ۵ سالگی با نوعی ورق بازی به نام مجیک آشنا شد و آن را آموخت.

 3. لقب جاستین بونومو در بین طرفداران و پوکر بازان چیست؟

  لقب او در بین پوکر بازان و طرفدارانش ZeeJustin است.

 4. جاستین بونومو درباره ایزاک هاکستون در سال ۲۰۱۱ که متهم به اکانت اشتراکی بودند چه گفت؟

  او ادعا کرد که ایزاک هاکستون به عنوان مربی در کنارش است.

 5. جاستین بونومو چگونه به بازی پوکر علاقه مند شده است؟

  بونومو از دوران نوجوانی به بازی‌ های استراتژیک علاقه‌ مند بود. او ابتدا به بازی مجازی Magic: The Gathering علاقه‌مند شد و پس از آن به پوکر روی آورد و به این حرفه علاقه مند شد.

 6. بیشترین برد جاستین بونومو چقدر بوده است؟

  بهتر است بدانید بیشترین برد جاستین بونومو ده میلیون دلار و مربوط به تورنمنت Big One for One Drop در سال ۲۰۱۸ بوده است.

 7. جاستین بونومو تا به اکنون در کدام تورنمنت های بزرگ شرکت کرده است؟

  او تا به اکنون در تورنمنت‌ های معتبری از جمله: World Series of Poker (WSOP)، European Poker Tour (EPT)، و World Poker Tour (WPT) شرکت کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]