کانیه وست یکی از معروف ترین رپرهای امریکایی  است که کارهای نابی را بازار عرضه کرده است و توانسته است توجه بسیاری را به طرف خود جلب کند. وی در سال ۲۰۰۴ میلادی بود که اولین کار حرفه ای خود را عرضه کرد و توانست به خاطر آن هم به جایزه معروف گرمی دست یابد و به شهرت جهانی برسد. وی یکی از برترین خواننده های سبک رپ می باشد که در مراسم های مختلفی شرکت داشته است. همچنین از او به خاطر شهرت و اعتبارش در برنامه های تلویزیونی زیادی هم دعوت شده است که جنجال هایی را هم به وجود آورده است. در واقع او گفتاری صریح دارد و در مورد موضوعات به طور آشکاری اظهار نظر می کند که این موضوع به زعم برخی از افراد خوش نمی آمد و موجب بروز واکنش هایی می شد. در این مقاله قصد داریم تا به شما اطلاعاتی بیشتری در مورد زندگی  Kanye west بدهیم و شما را با وی بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی کانیه وست

بیوگرافی کانیه وست به چه صورت می باشد؟

زندگینامه kanye west در سایت های مختلفی بیان شده است اما در این پست می خواهیم در این باره به طور دقیق تر با شما صحبت کنیم. این خواننده در ۸ ژوئن سال ۱۹۷۷ میلادی در آتالانتای آمریکا متولد شده است. وی دوران کودکی خود را در کالیفرنیا سپری کرده بود و زمانی که ۳ سال داشت پدر و مادرش از هم جدا می شوند و مجبور می شود که به همراه مادرش به شیکاگو برود. پدرش یکی از اعضای گروه پلنگ های سیاه بود و از جمله نخستین سیاه پوستانی بود که در آن زمان به عنوان یک عکاس در یک پست دولتی کار (روزنامه آتلانتا) می کرد. سپس به مبلغی روی آورد و دین مسیحیت را تبلیغ می کرد. کانیه از همان ۵ سالگی به شعر علاقه داشت و استعداد خوبی در این زمینه داشت. مادرش می گوید که او از همان زمان هم به نقاشی و موزیک علاقه زیادی داشت. در نوجوانی به سمت رپ رفت و موزیک هایی را تولید کرد.

کانیه وست کیست را تا حدودی پاسخ دادیم اما باید بدانید که او در سن ۱۳ سالگی شعری را تنظیم کرد و با متقاعد کردن مادرش، وی را مجبور کرد تا پول کرایه یک استودیو را بدهد. وی می خواست که این شعر را به همراه آهنگ ضبط کند و وارد بازار کند. مادرش هم آن روز وی را همراهی کرد. این استودیو خیلی امکانات کمی داشت به طوری که میکروفن آن با پیراهن کهنه ای آویزان شده بود. مادرش به وی روحیه دارد و او را مورد تشویق قرار داد و همان مسئله موجب شد تا نخستین کار او مسیر و زندگی آنها را تغییر دهد.

آهنگ های برتر کانیه وست شامل چه مواردی می باشند؟

در واقع او که از ۵ سالگی به شعر گفتن علاقه داشت، به همراه مادرش استودیویی را کرایه می کنند و نخستین کار خود را در آن ضبط و روانه بازار می کند. این استودیو امکانات پیش پا افتاده ای داشت اما مادرش هم نقش مهمی در تشویق و روحیه دادن به آن داشت. در ادامه برخی از بهترین کارهای این خواننده را معرفی می کنیم.

  famous

یکی از آهنگ های برتر وی می باشد که در سال ۲۰۱۶ میلادی روانه بازار شده است. این موسیقی از جمله آهنگ های آلبوم مشهور وی به نام زندگی پابلو می باشد که جالب است بدانید در آن ریحانا و نی سوئیز بیتز وی را در آن همراهی می کنند. این موسیقی رتبه های خوبی را در چارت های کشورهای مختلف بدست آورد.

 runaway

از جمله موسیقی های برتر وی می باشد که در زمان انتشار موفق شد تا رتبه دوازدهم بیلبورد هات ۱۰۰ آمریکا را کسب کند. همچنین وی این آهنگ را در سال ۲۰۱۰ میلادی روانه بازار کرد و در آن امیلی، جف هاسکر و مایک دین نیز همکاری هایی را داشته اند.

pt. 2

این آهنگ در سال ۲۰۱۶ روانه بازار شده است و از جمله آهنگ های آلبوم زندگی پابلو می باشد. همچنین این آهنگ در زمان انتشار رتبه های نسبتا خوبی را در چارت های کشورهای منطقه گرفته بود.

  fade

این آهنگ زیر مجموعه هفتمین آلبوم کانیه وست است که در زمان انتشار موفق شد در بیلبورد بریتانیا در سبک آهنگ های آر اند بی جایگاه ۷ را از آن خود کند. همچنین در بیلبورد هات ۱۰۰ نیز رتبه ۴۷ را کسب کرد و در بخش ریتمیک نیز جایگاه نهم را بدست آورد.

Jesus walks

یکی دیگر از آهنگ های برتر وی می باشد که در سال ۲۰۰۴ میلادی روانه بازار شده است و در بیلبورد آمریکا موفق به کسب رتبه دوم شده بود. در بخش آهنگ های سبک رپ هم رتبه سوم و در بیلبورد بریتانیا نیز موفق به کسب رتبه ششم آن شده بود.

Gold Digger

این آهنگ در سال ۲۰۰۶ میلادی منتشر شده بود که پس از انتشار موفق به کسب رتبه های برتر در بیلبوردهای کشورها نیز شده بود. همچنین این آهنگ برنده جایزه بهترین عملکرد فردی رپ شده بود و نام آن در لیست ۶۰ آهنگ برتر مجله بیلبورد هم ثبت شد. این موزیک نامزد دریافت جایزه گرمی شده بود و تا ماه ژانویه سال ۲۰۱۱ میلادی بیش از ۳ میلیون نسخه در کشور آمریکا فروخته بود.

Flashing Light

یکی دیگر از بهترین موسیقی های کانیه وست است که پس از منتشر شدن موفق به کسب جایگاه دوم بیلبورد آمریکا شده بود. همچنین این موسیقی رتبه پنجم بیلبورد بلژیک و رتبه یک بیلبورد بریتانیا در سبک آر اند بی را نیز کسب کرده بود.

Power

از جمله آهنگ هایی است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است و خود او گفته بود که روی شعر آن بیش از ۵ هزار ساعت کار کرده است. پاور توانست رتبه های خوبی را در بیلبوردهای کشورهای مختلف کسب کند. همچنین برخی از سایت ها از این آهنگ به عنوان یکی از برترین کارها یاد می کنند.

آهنگ های برتر کانیه وست

رابطه کانیه وست و تیلور سویفت به چه صورت می باشد؟

این دو با یکدیگر رقابتی شدید دارند و در واقع در مراسمات مختلف درگیری لفظی پیدا کرده اند. چندی پیش بود که در یکی از این مراسمات کانیه وست اعلام کرد که کار تیلور سویفت یکی از آشغال ترین کارهای موسیقی می باشد و در واقع دارای هیچ ارزشی نیست اما در مقابل آن کار بیانسه یکی از برترین آهنگ های تاریخ است. وی تاکید کرد که کار بیانسه کار تاریخی می باشد و در همان لحظه بود که فیلمبردار آن مراسم از بین جمع بیانسه را پیدا کرد و روی وی زوم کرد. او که خیلی خوشحال شده بود عکس العملی نشان نداد. اما در مقابل آن تیلور بسیار ناراحت بود و خیلی عصبانی بود و در حالی که گریه می کرد از روی صحنه پایین آمد و این موجب شد تا حاضران از کانیه انتقادهای شدیدی را انجام دهد. در واقع این اخلاق وی بود که بیشتر مواقع موجب می شد تا نظر برخی از مخالفان خود را هم به خود جلب کند.

رابطه کانیه وست و کیم کارداشیان به چه صورت می باشد؟

کیم کارداشیان به عنوان یک خواننده در برخی از کلیپ و موزیک های وی همکاری هایی داشته بود و پس از اینکه در چند کار با هم همکاری کرده بودند، حرف و حدیث هایی در مورد آنها وجود داشت. این شایعات به واقعیت پیوست و گفته می شود که آنها با یکدیگر ازدواج کردند. در همان زمان بود که کانیه وست نام خود را در انتخابات ریاست جمهوری نوشت و یکی از کاندیدای آن شد. او برنامه داشت تا با تکیه بر شهرت خود و همسرش از این فرصت استفاده کند و تبلیغات گسترده ای را انجام دهد. همسرش در مصاحبه ای اعلام کرد که تمام هوادارانم باید به کانیه رای بدهند و در واقع او یک فردی باهوش و با استعداد می باشد. وی در این مصاحبه از ویژگی های خوب همسرش گفت تا مردم را ترغیب کند تا در انتخابات پیش رو به وی رای بدهند. اما مدتی نگذشت که شایعاتی در مورد جدایی این دو منتشر شد. کانیه وست توییت کرده بود که قصد دارد از وی جدا شود که خیلی سریع این توییت را حذف کرد.

کانیه وست و کیم کارداشیان

کانیه وست شهرام شب پره

موسیقی های سنتی ایرانی یکی از پر طرفدار ترین موسیقی های جهانی می  باشد که از گذشته های دور هم هواداران زیادی داشته است. تا به حال خوانندگان زیادی بوده اند که آثار خوب و معروفی را هم از خود به یادگار گذاشته اند که این آهنگ ها در فرهنگ های دیگر نیز نفوذ کرده اند. در گزارش هایی اعلام شده است که کانیه وست می خواسته تا از یک روی یکی از کارهای شهرام خواننده خوبی ایرانی کپی برداری کند و از آن در کارهای خود استفاده کند. این کار در بین موسیقدان های جهان رایج است و با کسب اجازه از کارها آنها در موسیقی های خود استفاده می کنند. همچنین در گذشته بارهای اتفاق افتاده است که خواننده های دیگر کشورها از موسیقی های موزیسین های ایرانی استفاده کرده اند و از آنها در کارهای خود استفاده کرده اند. البته ناگفته هم نماند که در حال حاضر هم بسیاری از خوانندگان خوب کشورمان نیز در کارهای خود از قطعات خوانندگان خارجی بهره می برند.

همسر Kanye west کیست؟

عکس کانیه وست و همسرش را می توانید در سایت های مختلفی مشاهده کنید. اما این را هم بدانید که او تا به حال ۳ همسر مختلف داشته است. نخستین آنها آلکسیس فیفر بود که در زمینه طراحی دست برتر داشت. این دو از سال ۲۰۰۲ میلادی با یکدیگر وارد رابطه شده بودند و در سال ۲۰۰۶ هم با یکدیگر نامزد شدند. اما حدود یک و نیم سال بعد در سال ۲۰۰۸ به دلیل اختلافات از یکدیگر جدا شدند. این خواننده پس از آن با فرد دیگری به نام آمبر رز آشنا شد و رابطه برقرار کرد. آنها نیز حدود دو سال با هم بودند که در این مدت درگیری های لفظی پیدا کردند و از هم طلاق گرفتند. سپس وی به سراغ کیم کارداشیان رفت.

این دو در ابتدا با هم همکاری هایی داشتند و رفته رفته به هم علاقمند شدند. آنها زندگی خوبی را در کنار هم آغاز کردند و در سال ۲۰۱۳ هم نخستین فرزند خود را به دنیا آوردند. سال های زیادی در کنار هم بودند تا اینکه در سال ۲۰۱۴ میلادی تصمیم می گیرند که به طور رسمی ازدواج کنند و مراسمی را در شهر فلورانس ایتالیا با حضر برخی از هنرمندان مشهور برگزار کنند. آنها در حال حاضر چهار فرزند دارند.

ثروت کانیه وست

ثروت کانیه وست چقدر می باشد؟

در برخی از سایت های گزارش شده است که ثروت او بر اساس آخرین برآوردهایی که در سال ۲۰۲۰ میلادی انجام شده بود، ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود. این در حالی است که او بدون شک یکی از ثروتمندترین خواننده های حال حاضر دنیا می باشد و توانسته است که تا به حال کارهای خوبی را روانه بازار کند و فروش های خوبی را هم داشته باشند. وی همچنین بهترین خانه و ماشین را دارد و از زندگی خود لذت می برد.

ماجرای خیانت Kanye west  چه می باشد؟

کانیه وست که به طور صریح سخن می گوید، در مورد همسر خود کیم کارداشیان گفت که او قصد داشته تا به وی خیانت کند. موضوع از این قرار بود که کیم با یکی دیگر از خواننده های رپ به نام میک میل دوست بوده است و می خواسته رابطه برقرار کند. در حال حاضر مشکلاتی بین این دو به وجود آمده است و از همدیگر جدا زندگی می کنند. مادر همسرش هم پس از این گفته ها اعلام کرد که وی یک روانی است. همسرش هم اعلام کرد که کانیه وست دو قطبی است و نمی داند که در واقع در مورد چه موضوعی صحبت می کند.

خانه کانیه وست چقدر ارزش دارد؟

برخی ها اسم آن را ویلا، هتل، عمارت یا قصر می گذارند. این خانه آنقدر بزرگ است که بعضی از افراد با دیدن آن گمان می کنند که متعلق به یک فرد سیاستمدار پولدار است. ارزش آن طبق آخرین گزارش ها حدود ۶۰ میلیون دلار برآورد شده است که نشان دهنده باشکوه بودن آن می باشد. این خانه در حال حاضر دارای بهترین معماری، تجهیزات و دکوراسیون داخلی می باشد که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

کانیه وست حضرت موسی

ماجرای کانیه وست حضرت موسی  چه می باشد؟

کانیه وست تا به حال جنجال های زیادی را ایجاد کرده است و یکی دیگر از جنجالی ترین آنها این است که گفته است که حضرت موسی جدید می باشد. او بارها ادعاهایی را در صفحات مجازی منتشر می کند که موجب به وجود آمدن حاشیه هایی می شود که انتقادهایی را هم به طرف خود جذب می کند. همچنین وی اعلام کرده است که دومین فرد سیاه پوست و پولدار کشور ایالات متحده است که باید مورد حمایت همه قرار بگیرد. این در حالی است که همسرش چندی پیش اعلام کرده بود که او یک بیمار روانی است و قصد داشته با به همراه مادرش وی را در بیمارستان روانی ها بستری کنند.

جوایز کانیه وست شامل چه مواردی می باشند؟

کانیه وست جایزه گرمی زیادی را تا به حال برنده شده است که تعداد آنها ۲۱ جایزه می باشد. همچنین وی یکی از مشهورترین خواننده های آمریکایی است که آخرین کارش Follow God می باشد که در سال ۲۰۲۰ روانه بازار کرده بود و موفق شد تا این آهنگ جایزه ای را برنده شود. این آهنگ در واقع آخرین جایزه گرمی وی را کسب کرد و سبک آن به صورت هیپ هاپ می باشد و جایزه بخش بهترین آهنگ را برنده شد. وی در سال ۲۰۱۵ میلادی موفق شد تا ۳ بار جایزه گرمی را از آن خود کند که یک سال طلایی برای وی محسوب می شود.

کانیه وست و ریاست جمهوری

ایده حضور کانیه وست در انتخابات زمانی که سرش زد که از طرف همسرش هم مورد حمایت قرار گرفت. در واقع کیم برای او تبلیغات زیادی انجام داد و می خواست که همسرش به عنوان یکی از نامزدهای مطرح رای بیاورد. همانطور که می دانید او یکی از رقیبان دونالد ترامپ مشهور بود که در حزب جمهوری خواه طرفداران زیادی دارد. اما زمانی که رای گیری اولیه انجام شد، مشخص شد که او نتوانسته میزان حداقلی را کسب کند و به همین دلیل از دور رقابت ها کنار کشید و منصرف شد. این موضوع موجب شد تا برخی از منتقدان وی از او در فضای مجازی انتقادات شدیدی کنند و وی را به تمسخر بگیرند.

کانیه وست و ریاست جمهوری

ماجرای جنجال کانیه وست چه بود؟

رسوایی کانیه وست انتقادهای زیادی را به وجود آورد. او در پی اظهار نظر های صریح خودش گفته بود که قصد داشته که یکی از دخترانش که می خواسته به دنیا بیاید را سقط کند و این موضوع موجب واکنش های زیادی شده بود. همچنین این تنها حاشیه این خواننده نبود. او یک بار هم در فضای مجازی خود را حضرت موسی معرفی کرده بود و از همه خواسته بود تا به او احترام خاصی بگذارند. علاوه بر آن، حرف های جنجالی او در مورد همسرش هم موجب شد تا همه بدانند که او نیز مشکلاتی در خانواده اش دارد.

پدر کانیه وست کیست؟

ری وست اسم پدر او می باشد که یک عکاسی خبری بود که در یک رسانه معتبر در آن زمان کار می کرد. سپس به یک مبلغ تبدیل شد و دین مسیحیت را تبلیغ می کرد. او زمانی که کانیه ۳ ساله بود آنها را ترک کرده بود. شخصیت کانیه وست به گونه ای بوده است که هرگز در مورد سرگذشت خود و خانواده اش حرفی نمی زد.

کانیه وست راه رفتن روی آب را از چه طریقی انجام می داد؟

این ترفندی است که بدل کارها آن را یاد دارد و به تازگی برخی از سلبریتی ها آن را انجام می دهند که بسیار رواج پیدا کرده است. این کار همچنین موجب شده تا بسیاری از اینفلوئنسرها هم آن را انجام دهند.

ماجرای کانیه وست کوروش یغمایی چه می باشد؟

در برخی از سایت ها آمده است که کانیه وست مشهور در یکی از کارهای خود از یکی از آهنگ های کوروش یغمایی استفاده کرده است و از کارهای وی بهره گرفته است. این در حالی است که در گذشته نیز خواننده های زیادی این کار را انجام داده اند.

کانیه وست کوروش یغمایی

آیا اینستاگرام kanye west  فعال است؟

کانیه وست اینستاگرام را یکی از مراکز اصلی فعالیت های خود قرار داده است و در حال حاضر بیش از ۴ میلیون نفر فالور دارد. همچنین او تاکنون بیش از ۲۰۰ پست مختلف را که شامل تصاویر و کلیپ های وی می باشد، منتشر کرده است. یکی از راه های ارتباطی وی با هوادارانش پیج Kanye west می باشد.

ماشین کانیه وست چیست؟

او نیز مانند دیگر خواننده های معروف از مدل های مختلفی استفاده می کند و در پارکینگ خانه خود چندین مدل معروف را دارد که هر روز یکی از آنها را زیر پای خود می اندازد. او نیز یکی از ماشین بازهای معروف است که دوست دارد بهترین مارک ها را در اختیار داشته باشد.

مرگ Kanye west به چه صورت بوده است؟

این شایعه ای بیش نبوده است و بارها شاهد انتشار چنین شایعاتی می باشد. در واقع او زنده است اما همسرش اعلام کرده است که او یک بیمار روانی می باشد و قصد داشته با کمک مادرش در بیمارستان بستری کند. وی تا به حال جنجال های بسیاری را ایجاد کرده است.

بچه های Kanye west  چه کسانی می باشند؟

نورث نوری، سنت وست، شیکاگو و پیسالم وست چهار فرزند او هستند که همگی از همسر سوم وی که کیم کارداشیان است به دنیا آمده اند. وی تا به حال ۳ بار ازدواج کرده است که دو بار اول ناموفق بوده است اما از زمانی که با کیم آشنا شده است توانسته زندگی خوبی را برای خود دست و پا کند.

سوالات متداول

کانیه وست تا به حال چند جایزه گرمی را برنده شده است؟

این خواننده معروف تا به حال موفق شده است تا ۲۱ جایزه معروف گرمی را از آن خود کند و آخرین آنها را در سال ۲۰۲۰ بدست آورده است.

کانیه وست اهل کجاست؟

این خواننده اهل کشور آمریکا می باشد که در واقع یکی از سیاه پوستان این کشور است و توانسته که شهرت زیادی را بدست بیاورد.

کانیه وست چقدر درآمد دارد؟

مشخص نیست که به طور دقیق درآمد وی چقدر می باشد اما گفته می شود که او یکی از ثروتمندترین خواننده های رپ می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]