در این پست قصد داریم فارغ از معرفی بهترین رپر جهان در ارتباط با معروف ترین رپرهای امریکایی برای شما صحبت کنیم و این خواننده های رسمی و پرطرفدار موسیقی رپ و هیپ هاپ در جهان را به شما معرفی کنیم و اطلاعات جالبی در مورد هر یک از آن‌ ها بدهیم که قطعاً مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. معروف ترین رپر های آمریکایی در دنیای هیپ هاپ نیز شهرت دارند و از تمام جهان طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کرده اند که این مورد باعث شده تا محصولات آن ها و موزیک هایی که می سازند در تمامی نقاط جهان مشتری و طرفدار خود را داشته باشد و از این حیث آنها توانسته اند تا به درآمد بالایی دست پیدا کنند.

معروف ترین رپرهای امریکایی چه کسانی هستند

معروف ترین رپرهای امریکایی چه کسانی هستند؟

معروف ترین رپرهای امریکایی در واقع افرادی هستند که موسیقی رپ و هیپ هاپ را وارد زمینه موسیقی کرده و این سبک را جهانی کردند چرا که برای اولین بار در جهان سبک موسیقی هیپ هاپ و رپ از کشور امریکا آغاز شد و در واقع تا قبل از آن در هیچ جای دنیا این سبک از موسیقی به ثبت نرسیده بود و خواننده هایی تحت عنوان رپر وجود نداشتند اما بعد از این که رپر های آمریکایی شروع به خواندن موسیقی با متن های فست کردند و موزیک های خود را به صورت رایگان منتشر نمودند، مردم و بخصوص جوانان این کشور از این سبک از موسیقی استقبال زیادی کردند و از همان ابتدا این انگیزه را در رپر های امریکایی ایجاد نمودند تا این سبک را ادامه داده و کیفیتش را بالاتر ببرند.

از آنجایی که در کشور امریکا خواندن انواع موسیقی آزاد می باشد و ممنوعیتی ندارد، این خوانندگان موسیقی هیپ هاپ توانستند تا با برگزاری کنسرت های مختلف در ایالات مختلف کشور امریکا موسیقی خود را به گوش تمامی مردم این کشور و همین طور سایر مردم جهان برسانند و این گونه بود که این سبک از موسیقی در کشور های دیگر نیز تولید شد و به عنوان یک سبک جهانی موسیقی شناخته شد.

در این قسمت قصد داریم تا به ۱۰ نفر از بهترین رپر ها و معروف ترین رپر های آمریکایی برای شما عزیزان صحبت کنیم و مختصر توضیح در ارتباط با زندگی هر کدام از این افراد مشهور و بعنوان ثروتمند به شما بدهیم. امیدوار هستیم که که بتوانیم اطلاعات صحیح در اختیار شما قرار دهیم و مورد توجه شما قرار بگیرد.

امینم

امینم اولین رپر که در بین سایر رپر ها و موزیسین های عرصه موسیقی رپ و هیپ هاپ از دیگر رپر ها شهرت بیشتری دارد و بیشتر از سایرین در بین مردم جهان طرفدار دارد، مارشال بروس مدرز می باشد که به عنوان امینم شناخته شده می باشد و لقب خود را به این نام انتخاب کرده است. امینم از قدیمی ترین و بزرگ ترین رپر های جهان و امریکا می باشد که متولد سال ۱۹۷۲ میلادی بوده و در تاریخ هفدهم ماه اکتبر آن سال به دنیا آمده است.

توپاک

دومین رپر برتر آمریکایی که در این قسمت می خواهیم در ارتباط با او صحبت کنیم، توپاک می باشد که نام کامل او، توپاک آمارو شکور است که یک رپر به تمام معنا و کاملاً حرفه‌ای در جهان می باشد و تقریباً تمامی رپر های بزرگ و سرشناس جهان از او به عنوان یکی از قدیمی ترین و بهترین رپر های تاریخ این سبک موسیقی در دنیا یاد می کنند و سبک او را سر لوحه کار خود قرار داده اند. از بین رپر های ایرانی در کشور خودمان نیز افراد زیادی هستند که از این خواننده موسیقی رپ امریکا الگوبرداری کرده و او را به عنوان الگوی خود انتخاب کرده‌اند. یکی از این رپر های ایرانی رضا پیشرو می باشد که در ابتدای فعالیتش لقب خود را تری پاک گذاشته بود. توپاک متولد سال ۱۹۷۱ میلادی بوده و از سنین نوجوانی وارد این عرصه از موسیقی شد و توانست تا خیلی سریع به خاطر استعداد بالایی که داشت در این زمینه رشد و ترقی کرده و به عنوان یکی از بزرگ ترین رپر های کشور آمریکا شناخته شود اما این رپر بزرگ آن قدر عمر نکرد و در سال ۲۵ و زندگیش دار فانی را وداع گفت.

اسنوپ داگ

یکی از صاحب‌ نام ترین رپر های تاریخ کشور امریکا که از معروف ترین رپرهای امریکایی می باشد اسنوپ داگ است که تقریباً تمامی مردم دنیا این شخصیت را می شناسند و به عنوان یکی از دراگ باز ترین رپر های جهان شهرت گرفته است. او اخلاق های خاصی داشته و به خاطر همین اخلاق های خاص و حواشی که ایجاد کرده است به شدت بر سر زبان ها افتاده و سرشناس می باشد. این رپر معروف و مشهور امریکایی در سال ۱۹۷۲ میلادی در کشور امریکا چشم به جهان گشود.

فیوچر

در این قسمت می خواهیم تا در ارتباط با یکی از ثروتمند ترین و پولدار ترین رپر های جهان برای شما صحبت کنیم که متولد کشور امریکا است و به نام هنری فیوچر، مشهور می باشد. این خواننده موسیقی هیپ هاپ در سال‌ های فعالیت خود، موزیک های بسیار زیادی را خوانده و منتشر کرده است نام کامل و اصلی این خواننده هیپ هاپی نان ویلبرن می باشد که به گفته خودش از اسم فیوچر به شدت لذت می‌ برد و به همین علت این نام را به عنوان لقب خود انتخاب کرده است.

پیت بول

پیت بول نامی آشنا در بین علاقه مندان به موسیقی در جهان می باشد که قطعا شما نیز موزیک های بسیار زیادی از این خواننده شنیده اید و یا کلیپ های تصویری او را که جزو پر بازدید ترین کلیپ های تصویری است و در سایت های معتبر قرار می‌گیرد را مشاهده کرده اید. این رپر امریکایی از مشهور ترین و معروف ترین رپر های آمریکایی موجود در جهان می باشد که درآمد بسیار بالایی نیز از عرصه موسیقی و تجارت های مختلف خودش دارد. او نام هنری خود را پیت بول گذاشته و در سال ۱۹۸۱ میلادی و در تاریخ پانزدهم ماه ژانویه آن سال در میامی امریکا متولد شده است.

دریک

یکی دیگر از رپر های معروف امریکایی که در این قسمت می خواهیم برای شما معرفی کنیم دریک می باشد که او هم مانند سایر رپر های معروف امریکایی از شهرت و ثروت بالایی برخوردار است و در بین خوانندگان موسیقی رپ و هیپ هاپ در جهان بسیار شناخته شده می باشد او با نام اصلی دریک گراهام لقب خود را دریک گذاشته و به این نام در بین علاقه مندان به موسیقی در جهان شناخته می‌شود. سال اوج دریک سال ۲۰۱۰ بود و او توانست در آن سال مقام اول را در بیلبورد به دست بیاورد و به عنوان یکی از بهترین خواننده ها و رپر های رنگین پوست شناخته شود.

آیس کیوب

یکی از معروف ترین رپر های آمریکایی آیس کیوب می باشد که فوق العاده معروف است و در سال ۱۹۶۹ میلادی به دنیا آمده و از قدیمی ترین و سن بالا ترین رپر های امریکا می باشد که توانسته به حد بالایی از شهرت و معروفیت در زمینه فعالیتش برسد این رپر امریکایی با نام اصلی اوشی جکسون در حال حاضر چیزی حدود ۵۲ سال سن دارد و به قدری در کارش قوی بوده که به شهرت بالایی دست پیدا کرده و این شهرت باعث شده تا در عرصه بازیگری نیز ورود کنند و چند فیلم و سریال را بازی کرده است. این رپر بزرگ امریکا موزیک های سیاسی بسیار زیادی خوانده و به این علت چندین بار تحت تعقیب ماموران fbi قرار گرفته است.

ویز خلیفا

ویز خلیفا هم یکی دیگر از رپر های معروف آمریکایی است که در بین معروف‌ ترین رپرهای آمریکایی قرار گرفته است و طرفداران بسیار زیادی در این کشور و در ایالت های مختلف آن دارد و علاوه بر آن موزیک های او در کل دنیا نیز شنیده می‌شود. این رپر بزرگ آمریکایی از سال ۲۰۰۶ میلادی فعالیتش را به طور رسمی در رپ و هیپ هاپ آغاز نمود و در همان سال اولین آلبوم خود را منتشر کرد و از آن به بعد هم توانست تا ۶ آلبوم دیگر منتشر کند که آخرین آلبومش در سال ۲۰۱۹ میلادی به انتشار رسیده است این رپر بزرگ امریکایی متولد سال ۱۹۸۷ میلادی بوده و در هشتم سپتامبر این سال چشم به جهان گشوده است.

کول جی

یکی دیگر از معروف ترین رپرهای آمریکایی کول جی می باشد که نام کامل او جرمین لامار کول می باشد و متولد سال ۱۹۸۵ میلادی در کشور امریکا است و در حال حاضر چیزی حدود ۳۶ سال سن دارد این رپر بزرگ امریکایی که یک چهره بسیار معروف و مشهور می‌باشد لقب خود را جیکوب گذاشته است و با نام کول جی شناخته می شود او جوایز بسیار زیادی هم در این عرصه به دست آورده و توانسته تا به شهرت بالایی دست پیدا کند. تعداد آلبوم‌ های او از ابتدا تاکنون ۵ آلبوم می باشد که در سال ۲۰۱۱ اولین آلبوم خود را منتشر کرده و این آلبوم توانست در بیلبورد به عنوان برترین آلبوم انتخاب شود.

فیفتی سنت

فیفتی سنت هم یکی دیگر از معروف ترین رپر های آمریکایی می باشد که علاوه بر رپ در عرصه بازیگری هم فعالیت دارد و در چندین فیلم معروف آمریکایی بازی کرده است این رپر از بهترین رپر های دنیا به حساب می آید که شهرت بسیار زیادی دارد و در کنار رپ تجارت های سنگینی هم انجام می‌دهد که به گفته خودش آرزو دارد تا در آینده به عنوان یکی از بهترین تاجران جهان شناخته شود. او بعد از ترک اعتیاد و پشت سر گذاشتن دوران سخت توانست وارد عرصه بازیگری شده و استعداد خود را در این زمینه نیز نشان دهد. در عرصه موسیقی هیپ هاپ فیفتی سنت تاکنون هفت آلبوم منتشر کرده است.

درامد معروف ترین رپرهای امریکایی

درامد معروف ترین رپرهای امریکایی

یکی از پولدار ترین و معروف ترین رپر های امریکایی امینم می باشد که مبلغ دارایی او را در سال ۲۰۱۹ میلادی، ۲۳۰ میلیون دلار تخمین زده اند. همچنین فیفتی سنت هم با حدود ۱۵۵ میلیون دلار سرمایه در حال حتضر از پولدار ترین رپر های امریکایی به شمار می رود.

حاشیه های معروف ترین رپرهای امریکایی

معروف ترین رپرهای آمریکایی حواشی بسیار زیادی دارند که از جمله آنها می توانیم به قاچاق مواد و یا درایو باز بودن زیاد آنها اشاره کنیم که اغلب از مواد مخدر به وفور استفاده می کنند. اما به علت اینکه فرهنگ کشورشان بافرهنگ ما بسیار تفاوت دارد اغلب به کارهایی که انجام می‌دهند حاشیه به حساب نمی آید و فقط کارهایی مانند قاچاق مواد مخدر و یا استعمال این مواد تا حد بالا می تواند برای آن ها حاشیه ایجاد کند.

اخبار معروف ترین رپرهای امریکایی

اخبار معروف ترین رپرهای امریکایی

مرگ توپاک

این خبر که از تلخ ترین خبرهایی بود که در اخبار کشور امریکا نیز به پخش رسید و زیادی از علاقمندان به موسیقی را در امریکا و کل دنیا داغدار نمود.

رکورد های امینم

امینم به خاطر استعداد بالایی که در فست خوانی رپ دارد موفق شد تا به خاطر موزیک های رپ گاد و گودزیلا که در آخرین آلبومش بود رکورد سریع ترین ورس رپ در جهان را به نام خودش در کتاب گینس ثبت کند.

نظر معروف ترین رپرهای امریکایی راجب رپ فارس

رپ فارسی در عقیده رپر های آمریکایی معروف به عنوان یکی از قوی ترین رپ های دنیا شناخته می شود و چندین رپر آمریکایی از جمله وینی پز از رپ کشورمان تعریف و تمجید کرده و سروش هیچکس، پدر رپ فارسی را به عنوان یکی از بهترین رپر های دنیا نام برده اند.

اهنگ های برتر معروف ترین رپرهای امریکایی

ترک رپ گاد امینم

این ترک یکی از فوق العاده ترین موزیک های رپ جهان می باشد که بسیار محبوب و پربازدید بود و جایزه های بسیاری هم برنده شد و موزیک ویدیو این کار هم استریم بسیار بالایی داشت چرا که امینم در این موزیک رکورد زد. در این موزیک بسیار فصل موفق شد تا رکورد سریع ترین رپر را بزند و این موضوع باعث شگفتی بسیار زیادی در اهالی و طرفداران رپ شد و در واقع مثل یک بمب در تمام جهان صدا کرد. این آهنگ به عنوان یکی از بهترین و قوی ترین موزیک های رپ دنیا شناخته شد و باعث شد تا تعداد طرفداران امینم چندین برابر افزایش پیدا کند.

موزیک گودزیلا امینم یکی از معروف ترین رپرهای امریکایی

این موزیک هم یکی از بهترین و قوی ترین موزیک های رپ دنیا به حساب می‌آید که در آلبوم آخر امینم قرار داده شد. از آنجایی که این البوم به طور ناگهانی و بدون خبر قبلی پخش شد توانست با ترک‌ های فوق‌ العاده‌ای که داشت شگفتی مخاطبان را برانگیزد. ترک گودزیلا که به گفته خود امینم چند نفر باهم ورس های آن را نوشته اند و امینم موفق شده است تا این موزیک را به بی نقص ترین شکل ممکن بخواند و اجرا کند، این آلبوم را بسیار مورد توجه قرار داده است و چالش های بسیار زیادی را در فضای مجازی به وجود آورد.

ترک Love the way you lie

این کار یکی از آهنگ های مشترک با همکاری بین دختر معروف آمریکایی یعنی امینم و خواننده زن امریکا یعنی ریحانا بود که به شدت مورد توجه هواداران این دو نفر قرار گرفت. این دو خواننده، که هر دو خواننده های پرطرفدار و کار درست امریکایی هستند توانستند تا با ساختن این موزیک و انتشار آن دل بسیاری از هواداران خود را شاد کنند.

ترک God’s plan دریک یکی از معروف ترین رپرهای امریکایی

یکی دیگر از موزیک هایی که جاودانه شد و بسیار مورد توجه علاقمندان به رپ و هیپ هاپ قرار گرفت این آهنگ می باشد. خواننده این آهنگ یعنی دریک یک خواننده مین استریم و بسیار پرطرفدار می باشد که توانست تا با ساختن این موزیک و خواندن آن در اینترنت و دنیای مجازی چالش هایی را درست کنند و از طریق آن کلیپ ها و دابسمش های بسیاری را دریافت کرد که علاقه مندان به او این موزیک را خوانده و دابسمش آن را با تگ کردن نام دریک برای او ارسال می کردند.

ترک still

این موزیک که یکی از موزیک های نابی و بسیار پرطرفدار رپ و هیپ هاپ در جهان می باشد، با همکاری دو فوق ستاره هیپ هاپ جهان و امریکا یعنی اسنوپ داگ و داکتر دره خوانده شد که خیلی مورد توجه قرار گرفت و به عنوان یکی از موزیک های به یاد ماندنی رپ و هیپ هاپ در جهان شناخته می‌ شود.

فیت های معروف ترین رپرهای امریکایی

فیت های معروف ترین رپرهای امریکایی

ترک Look at me now

یکی از معروف ترین فیت های رپ امریکا موزیک لوک ات می نو از لیل وین و کریس براون میباشد که به عنوان یکی از فوق العاده ترین و پر مخاطب ترین فیلم های رفع به حساب می‌آید که در سایت یوتیوب نیز بسیار پر بازدید بوده و به شدت مورد توجه علاقه مندان به موسیقی هیپ هاپ در در جهان قرار گرفته است.

ترک changes

این موزیک هم یکی از موزیک های فوق العاده گنگ و خفن رپ امریکا می باشد که از پدر رپ جهان یعنی توپاک به همراهی تلنت در سال ۱۹۹۸ میلادی منتشر شده است و همچنان هم این آهنگ پلی بسیار زیادی در سایت های مختلف و معتبر دنیا دارد. این موزیک در زمان انتشار با این که فضای مجازی به این شکل نبود، اما به سرعت در کشور امریکا و بعد در جهان دست به دست و شنیده می‌ شد.

ترک only از معروف ترین رپرهای امریکایی

این موزیک هم مانند موزیک های قبل یکی از خفن ترین بیت ها و همکاری های رپر های آمریکایی یعنی نیکی میناژ و دریک می باشد که به شدت مورد توجه علاقه مندان به این سبک از موسیقی قرار گرفت و در آلبوم ملکه نیکی میناژ منتشر شد و به دست مخاطبان رسید این تراک به این علت که هرد و رپر از پرمخاطب ترین رپر های امریکا می‌ باشند، ویو و پخش بسیار بالایی خورد و به عنوان یکی از ترک های موفق در سال انتشار خود ثبت شد.

موزیک Majesty

موزیک مجستی هم مانند آهنگ قبلی در آلبوم ملکه نیکی میناژ قرار گرفت و یکی دیگر از شاهکار های رپ آمریکا می باشد که در واقع همکاری بین نیکی میناژ و سلطان رپ یعنی امینم می باشد. این موزیک هم توانست تا مخاطبان رپ امریکا را به خوبی ارضا کند و همکاری بین این دو رپر بزرگ موجب شد که رسانه ها و سایت های بسیار زیادی به این موزیک و ری اکت هایی که در ارتباط با آن صورت گرفت بپردازند و به همین علت بازخورد بالایی از طرف مردم برای این آهنگ به وجود آمد.

دوست دختر های معروف ترین رپرهای امریکایی

دوست دختر های معروف ترین رپرهای امریکایی

در ارتباط با معروف ترین رپر های آمریکایی و دوست دختر و همسر آن ها می توانیم به اسنوپ داگ و شنت اشاره کنیم که در ابتدا این دو با یکدیگر دوست بودند اما در سال ۱۹۹۷ با یکدیگر ازدواج کردند و در این ۲۰ سال سه فرزند به دنیا آورده اند. از دیگر رپر های معروف امریکایی که رابطه اش را علنی کرده بود می توانیم به ال ال کول جی اشاره کنیم که با سیمون اسمیت دوست بود و در سال ۱۹۹۵ با او ازدواج کرد و اکنون چهار فرزند از ازدواج خود با سیمون دارد. همچنین جی کول یکی دیگر از رپر های بزرگ امریکا می باشد با ملیسا دوست دختر سیاه پوست خود در سال ۲۰۱۰ ازدواج نمود و از آن زمان تاکنون یک فرزند دختر دارد.

سوالات متداول

بزرگترین رپر جهان کیست؟!

عده ای بزرگ ترین رپر جهان را توپاک می‌ دانند اما با توجه به اینکه این شخصیت از دنیا رفته است در حال حاضر بزرگترین و بهترین رپر جهان امینم می باشد.

امینم چند سال سن دارد؟!

در حال حاضر امینم چیزی حدود ۴۹ تا ۵۰ سال سن دارد و به عنوان یکی از سن بالا ترین رپر ها شناخته شده است.

چه رپرهای از امریکا تا کنون در فیلم‌ های سینمایی بازی کرده اند؟!

از معروف‌ترین رفتارهایی که تاکنون موفق به بازیگری نیز شده‌اند می‌توانیم به امینم، فیفتی سنت، اسنوپ داگ و غیره اشاره کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]