در این مقاله در مورد بهترین رپر جهان و زندگی آن ها مطالبی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. یکی از موسیقی هایی که علاقه مندان بسیاری را در دنیا دارد، موسیقی هیپ هاپ با ریتم سریع یا رپ است. رپر ها در ژانر های مختلفی در حوزه رپ فعالیت می کنند. یکی از مهم ترین ژانر های این موسیقی، بیان حقیقت های تلخ جامعه است. در نوعی دیگر، زندگی لوکس و لاکچری توصیف می شود، که به آن رپ سطحی می گویند. رپ گنگستری نیز بیشتر از قدرت پول صحبت می کند. با این حال بهترین رپر های جهان در آهنگ هایشان به این موضوع ها اشاره می کنند.

این نوع سبک موسیقی هم اکنون در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد. در آمریکا که مهد این نوع موسیقی است، رپر های زیادی دیده می شوند. بهترین رپرهای جهان هم از کشور آمریکا می باشند. در این بین تعدادی از این رپرها در بین مردم محبوب شده اند. اسم آن ها را می توانید حتی در مشهورترین سلبریتی های اینستاگرام هم شاهد باشید.

بهترین رپر جهان کیست

بهترین رپر جهان کیست؟

یکی از بهترین رپرهای جهان که در سایت ها و مجلات مختلف از او یاد شده است، امینم می باشد. این خواننده اولین شخصی بود که توانست جایزه اسکار را در حوزه هیپ هیپ برای ترانه اش کسب کند. او علاوه بر رپ، به بازیگری هم علاقه مند است. در رزومه کاری او بازی در یک سریال پربیننده هم دیده می شود. جادوگر هیپ هاپ در سال ۲۰۰۰ فیلمی بود که امینم در نقش خودش دراین فیلم بازی کرد. او همچنین دو کتاب به نام های سفید خشمگین و آن طور که هستیم دارد. این کتاب ها در سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۸ به چاپ رسیده است.

۱۰ نفر از بهترین رپرهای جهان چه کسانی می توانند باشند؟!

امینم

امینم رپرآمریکایی متولد سال ۱۹۷۲ است. اولین آلبوم حرفه ای او به نام اسلیم شیدی ال پی بود که برای همین آلبوم جایزه گرمی بهترین آلبوم را بدست آورد. بهترین فروش آلبوم های او، آلبوم ریکاوری در سال ۲۰۱۰ بود. در همین سال آلبوم بازگشتش بهترین آلبوم سال شد. افتخارات او در سال های بعد هم ادامه داشت. بهترین اجرای تک نفره رپ در سال ۲۰۱۱، بهترین ترکیب رپ از کار هیولا در سال ۲۰۱۵ و بهترین آلبوم رپ به نام مارشال مترز ال پی ۲ درر همین سال، از دیگر افتخارات اوست.

10 نفر از بهترین رپرهای جهان

توپاک

توپاک آمارو شکور دیگر رپر برتر جهان است. او در سال ۱۹۷۱ به دنیا آمد و ۲۵ سال بعد در جوانی از دنیا رفت. توپاک را با اینکه سن کمی نداشته است، اما پدر رپ جهان می دانند. علت دادن این لقب به او استفاده از ایده های جالب و نوآوری در خواندن رپ می باشد. او در دورانی که زنده بود، آلبوم های متعددی را ضبط کرده بود. این آلبوم ها تا مدت ها بعد از مرگش پخش می شد.

فیفی سنت

از جمله رپرهایی که علاوه بر حوزه موسیقی در بازیگری و تهیه کنندگی فعالیت دارد، فیفی سنت است. یکی از دلایلی که نام او در بین برترین رپرها دیده می شود، ارائه آهنگ های پرطرفدار و تداوم این آهنگ ها است. از جمله رپرهایی که علاوه بر حوزه موسیقی در بازیگری و تهیه کنندگی فعالیت دارد، فیفی سنت است. یکی از دلایلی که نام او در بین برترین رپرها دیده می شود، ارائه آهنگ های پرطرفدار و تداوم این آهنگ ها است.

نوتوریوس بی آی جی

کریستوفر جرج لیتور والاس، متولد سال ۱۹۷۲ در نیویورک است. او هم از جمله رپر هایی بود که در سن جوانی از دنیا رفت. این رپر که به نوتوریوس بی آی جی شناخته می شود، ترانه هایی روان با فضایی تاریک و داستانی داشتند. او را از جمله رپرهایی می دانند که نظر ها را به سمت این موسیقی جذب کرد.

جی زی

شان کوری کارتر، متولد سال ۱۹۶۹ در آمریکا است. او را یکی از پرفروش ترین موسیقیدانان تاریخ می دانند. این تاجر و موسیقیدان آمریکایی تاکنون ۲۱ جایزه گرمی دریافت کرده است. نام او در سال ۲۰۱۰ به عنوان دهمین هنرمند دهه ۲۰۰۰ از طرف مجله بیلبورد انتخاب شد.

کانیه وست

کانیه وست

کانیه اومری وست تهیه کننده، ترانه سرا و طراح مد در آمریکا است. فعالیت او در حوزه موسیقی از سال ۱۹۹۶ شروع شده و تاکنون ادامه دارد. در سال ۲۰۰۴ آلبوم انصراف از کالج او بهترین آلبوم شده و جایزه گرمی را از آن خود کرد. این آلبوم در همان سال نیز فروش بالایی داشت. جالب است بدانید این رپ در سال ۲۰۶ از دونالد ترامپ حمایت کرده و در سال ۲۰۲۰ خود را نامزد ریاست جمهوری کرده بود.

جی کول

جریمن لامار کول با نام هنری جی کول از آهنگسازان و رپر های معروف آمریکایی است. جی کول فعالیت خود را از سال ۱۹۹۹ شروع کرد. در سال ۲۰۰۷ با انتشار اولین میکس تیپ خود مشهور شد. در سال ۲۰۱۱ نیز آلبوم داستان سکوی تماشاچی اش رتبه اول در مجله بیلبورد ۲۰۰ شد.

اسنوپ داگ

کلوین کوردوزار بروداس جونیور با نام هنری اسنوپ داگ، بازیگر، رپر، ترانه سرا و تهییه کننده موسیقی است. او را به عنوان بهترین رپر گنگستری می شناسند. داگی استایل، داگفاد، نوا لفت و ۲۲۰ از آلبوم های اوست. اسنوپ داگ در فیلم و سریال های زیادی نیز بازی کرده است.

مشین گان کلی

مشین گان کلی از رپرهای آمریکایی است که با کار اول خود بسیار مشهور شد. تک آهنگ چیز های بد او با فروش سه میلیون نسخه از آن، باعث شهرت او شد. سبک او در موسیقی علاوه بر هیپ هاپ، رپ راک است. یکی از حواشی پیرامون او اختلاف با امینم بود در سال ۲۰۱۲ اتفاق افتاد. او در این سال دختر امینم را جذاب خواند که این با ناراحتی امینم همراه شد.

ویز خلیفا

کامرون جبریل توماز، متولد سال ۱۹۸۷ در آمریکا است. ویز خلیفا فعالیت خود را از سال ۲۰۰۵ شروع کرد. شرکت براردان وارنر در سال ۲۰۰۷ اسپانسر او شدند. اولین موفقیت او در سال ۲۰۱۱ و با انتشار آلبوم Rolling paper بود که در رتبه اول بیلبورد هات ۱۰۰ قرار گرفت.

بهترین رپر زن جهان چه کسی می باشد؟

اونیکا تانیا ماراژ پتی با نام هنری نیکی میناژ از جمله خوانندگان زن برتر در جهان است. او در سال ۱۹۸۲ در ترینیداد و توباگو به دنیا آمد و مدتی بعد برای ادامه زندگی به نیویورک رفت. سال ۲۰۰۴ آغاز فعالیت او در زمینه موسیقی بود. سبک او علاوه بر هیپ هاپ، آر اند بی و پاپ می باشد.

در سال ۲۰۱۰ آهنگ عشق تو در اولین آلبومش جایگاه چهاردهم را در بین ۱۰۰ آهنگ داغ کسب کرد. در ۱۹ نوامبر همان سال آلبوم جدیدش به نام جمعه صورتی مورد توجه علاقه مندان قرار گرفت و جایگاه دوم بیلبورد ۲۰۰ را کسب کرد. جدیدترین آلبوم این خواننده رپ، در سال ۲۰۱۴ با عنوان آناکوندا بود. این آلبوم در مدت زمان کوتاهی ۲۰ میلیون بازدید داشت. این میزان جذب مخاطب برای آهنگ های اونیکا، او را در بین بهترین رپر های زن جهان قرار داده است. برخی از مجلات آمریکایی او را به عنوان برترین رپر زن تاریخ می دانند.

یکی دیگر از محبوب ترین خوانندگان سبک هیپ هاپ، دنس پاپ و آراندبی، ملانی می باشد. او که کار خود را با عضویت در گروه اسپایس گرلز شروع کرد، با فروش ۸۵ میلیون اثر از کارهایش در این گروه، به عنوان پرفروش ترین گروه خواننده زن جهان شد. در رزومه کاری او داوری مسابقه ایکس فاکتور دیده می شود. او از سال ۲۰۱۳ نیز در مسابقه استعدادیابی آمریکا داوری می کند.

بهترین رپر زن جهان

میسی الیوت از خوانندگان رپ آمریکایی است. او تنها رپر زن دنیا است که شش آلبومش موفق شد گواهینامه پلاتنیوم را از انجمن صنفی ضبط موسیقی آمریکا کسب کند. ماتهانگی ملقب به ام آی آی خواننده سبک هیپ هاپ از کشور سریلانکا می باشد. او جوایز زیادی را نامزد شده است. از این موارد به نامزدی در جایزه اسکار بهترین موسیقی متن، جایزه بریت بهترین هنرمند تک زن بریتانیا، جایزه گرمی در سال ۲۰۰۹ برای بهترین ضبط سال می توان اشاره کرد. او در همان سال ۲۰۰۹ در بین ۱۰۰ شخصیت تاثیر گذار مجله تایمز قرار گرفت.

بتی بو یکی دیگر از خوانندگان رپ اهل بریتانیا است. او از سال ۱۸۹۸ کار خود را شروع کرده است. ناتوری ناتن ترانه سرا، خواننده و هنر پیشه آمریکایی می باشد. او در سینما در فیلم بلیط بخت آزمایی در سال ۲۰۱۰ بازی کرد. چهار اثر هم در تلویزیون دارد. سبک او در موسیقی علاوه بر هیپ هاپ، ار اند بی نیز می باشد. دبرا آن هری ملقب به دبی هری، خواننده اصلی گروه موسیقی پانک راک است. او هم از جمله رپر های معروف آمریکایی است. هری از سال ۱۹۹۸ کار خود را در این گروه شروع کرد. شهرت او علاوه بر موسیقی به دلیل کارهای هنری او در سینما هم می باشد.

کویین لطیفه از جمله خوانندگان رپ زن جهان است که اجراهای زنده او طرفداران زیادی دارد. او تاکنون نامزد جایزه های گلدن کلوب و اسکار شده است. یک جایزه گرمی نیز در افتخارات او دیده می شود. استل فنتا سوآری خواننده و ترانه سرای انگلیسی است. او در پنجاه و یکمین جایزه گرمی نامزد شده بود. در مارس ۲۰۰۸ دربین تک آهنگ های برتانیا، رتبه اول بهترین تک آهنگ را کسب کرد. شرلوید، کشا، میز برت و … از دیگر خوانندگان زن رپر می باشند که به تازگی درسال های اخیر به شهرت رسیده اند.

درآمد بهترین رپر جهان چقدر است؟

رپر ها درآمد های بالایی را دربین اکثر خوانندگان با سبک های مختلف دارند. یکی از ثروتمندترین رپرهای جهان آیس کیوب است. او که آهنگ های با سبک خشن و سیاسی می خواند، در سال ۲۰۱۹ ارزش خالص دارایی او ۱۶۰ میلیون دلار برآورد شد. برایان ویلیامز دیگر رپر ثروتمند جهان است. او با ستاره های دیگر رپ مانند نیکی میناژ همکاری داشته است. تجارت از جمله کارهای مورد علاقه او بجز خوانندگی است. سرمایه خالص او در سال ۲۰۱۹، ۱۷۰ میلیون دلار برآورد شد.

آشر دیگر خواننده ثروتمند آمریکایی است که او را شاهزاده آراندبی می نامند. فروش بیش از ده میلیون نسخه از یک آلبوم او نشان دهنده محبوبیت این رپر می باشد. ارزش خالص درآمد او ۱۸۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹ بوده است.

از دیگر ثروتمندان این حوزه موسیقی به مستر پی با درآمد ۲۰۰ میلیون دلار، کانیه وست با ۲۵۰ میلون دلار، راسل سیمونز با ۳۴۰ میلیون دلار می توان اشاره کرد. اما اگر بخواهیم براساس آمار سال ۲۰۱۹ ثروتمندترین رپرهای جهان را معرفی کنیم، نام امنیم و جی زی به عنوان ثروتمندترین ها دیده می شود. امینم با ۴۰۰ میلیون دلار و جی زی با ۹۳۰ میلیون دلار از ثروتمندترین رپر های جهان می باشند.

درآمد بهترین رپر جهان

بهترین رپر جهان در یوتیوب کیست؟

در بسیاری از مجلات و سایت ها نام امینم به عنوان بهترین رپر جهان دیده می شود. در یوتیوب نیز آهنگ های او بسیار پربازدید است. صفحه او در یوتیوب نیز بیش از یک میلیارد بازدید داشته است. این حجم از استقبال از صفحه او نشان دهنده برتری این رپر در فضای مجازی می باشد. براساس آماری که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، اثر های او بیش از ۹۰ میلیون بار به اشتراک گذاشته شده است. این نشان دهنده مورد پسند بودن کارهای او از از طرف علاقه مندان به رپ می باشد.

علاوه بر امینم خوانندگان دیگری هم در یوتیوب مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند. بعد از فروش بالای کارهای جی زی در سال ۲۰۱۹، او هم به عنوان یکی از پربازدیدترین رپرهای یوتیوب مطرح شد.

بهترین رپر جهان از نظر فلو چه کسی است؟

فیفتی سنت

فیفتی سنت از بهترین های رپ در فلو است. سرعت رپ خوانی او بسیار بالا است. او که سبک گنگستا را دارد از بهترین خواننده های رپ در این حوزه می باشد. جالب است بدانید این رپر حواشی زیادی را هم دارد. او با افراد زیادی درگیر می شود. در جریان یکی از همین درگیری ها در سال ۲۰۰۰ مورد اصابت گلوله هم قرار گرفته بود.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ دیگر رپر برتر از نظر فلو است. او هم مانند فیفتی سنت سرعت بالایی را در رپ از خود به نمایش می گذارد. اگر اولین بار به آهنگ های او گوش کنید متوجه بسیاری از کلمه های او نخواهید شد. قدرت او در بیان تعداد کلمات زیاد در ثانیه از عواملی است که او را دراین دسته قرار می دهد.

 بهترین رپر  جهان از نظر فلو

امینم

اما بهترین رپر جهان از نظر فلو امینم می باشد. این قابلیت های امینم او را به عنوان بهترین رپر جهان قرار داده است. در یکی از آهنگ های او، بعداز اتمام آهنگ، بیان متوسط ۱۲ کلمه در چند ثانیه از او، باعث حیرت بسیاری شده بود.

آلبوم بهترین رپر جهان چیست؟

با توجه به اینکه بسیاری امینم را بهترین رپر جهان می دانند، در این قسمت به آلبوم های او اشاره می کنیم. امینم کار خود را در سال ۱۹۹۲ با عضویت در شرکت اف تی بی آغاز کرد. او حتی برای کسب درآمد در رستورانی همزمان کار می کرد. اولین کار ضبط شده او بی نهایت بود. اما امینم به دنبال دادن آلبوم و انتشار کاری فراتر از تک آهنگ بود. به همین دلیل اولین آلبوم خود را به نام اسلیم شیدی ال پی منتشر کرد. این آلبوم تحت حمایت و پشتیبانی دکتر دره که از دیگر رپر های جهان است، منتشر شد. این آلبوم بعد از انتشار فروش بالای ۹ میلیون نسخه ای را داشت.

مارشال مترز ال پی دیگر آلبوم امینم در سال ۲۰۰۰ بود. این آلبوم در آن سال رکورد فروش تمام آهنگ های خونندگان رپ را با ۱.۷۶ میلیون نسخه زد. اما سومین آلبوم امینم با نام خودش و به نام نمایش امینم نام داشت. نقطه عطف در کارهای امینم انتشار همین آلبوم بود. این آلبوم ده میلیون نسخه در آمریکا و بیست میلیون از آن در خارج از آمریکا فروش داشت. بعد از آن آلبوم های دیگری مانند ریکاوری، مارشال مترز ال پی ۲ و … از او پخش شد. این آلبوم ها جوایزی را هم برای او به همراه داشت. امینم در سال ۲۰۱۸ دومین آلبوم بلند خود را با نام کامی کازه منتشر کرد. این آلبوم نیز در صدر جدول بیلبورد ۲۰۰ قرار گرفت. هم اکنون او برروی نسخه های جدیدی کار می کند.

بهترین رپر جهان در سال ۲۰۲۰ کیست؟

کانیه وست در سال ۲۰۲۰ به عنوان بهترین رپر شناخته شد. این هنرمند آمریکایی در این سال با فروش آلبوم هایش علاوه بر ایکه توانست درآمد بالایی را کسب کند، عنوان برترین رپر را هم کسب کرد. همسر کانیه وست، کیم کارداشیان می باشد. او نیز بازیگر و مدل اهل آمریکا است که طرفداران زیادی را دارد.

کانیه وست گرایش های سیاسی هم دارد. او در سال ۲۰۱۸ از دونالد ترامپ طرفداری می کرد که این اعتراض افراد زیادی را در برداشت. او حتی برای ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۰ نامزد شده بود، اما در نهایت انتخاب نشد. کانیه وست را یکی از برترین خواننده های قرن بیست و یک می دانند. عده ای امینم را به دلیل قدرت او در خوانندگی و ایجاد تنوع در این سبک، بهترین رپر معرفی می کنند. با این حال، نظر ها متفاوت است و در مجلات مختلف این تنوع اسم ها دیده می شود.

بهترین رپر جهان در سال 2020

بهترین رپر جهان در سال ۲۰۱۹ کیست؟

در سال ۲۰۱۹ امینم نیز به عنوان بهترین رپر جهان شناخته شد. او در این سال برای آهنگ خوش به حالت نامزد بهترین آهنگ رپ شد. علت انتخاب امینم به عنوان بهترین رپر سال ۲۰۱۹، درج نام او در مجلات مختلف به عنوان تاثیر گذارترین رپر در جذب مخاطب عنوان شده است.

رنکینگ بهترین رپرهای جهان چیست؟

بیلبورد ۲۰۰

در این مجله جدولی دویست تایی از پرفروش ترین آثار موسیقی در آمریکا لیست می شود. این جدول معیاری برای انتخاب بهترین آلبوم ها و خوانندگان در نظر گرفته می شود. براساس آماری که تاکنون ازاین مجله منتشر شده است، نام بیتلز ۱۹ بار به عنوان نفر اول درج شده است. بیتلز یک گروه موسیقی در انگلیس و در لیورپول است.

نفر دوم این مجله، جی زی با ۱۱ بار درج به عنوان نفر اولی ، بعد از او پریسلی با ده بار، اسپرینگستین با ۹ بار و استونز با همین تعداد دیده می شود. دیگر افراد برتر این رده بندی التون جان، مدونا و یوتو هستند. امینم نیز از افراد ثابت این مجله است.

رنکینگ بهترین رپرهای جهان

۱۰۰ تک آهنگ داغ بیلبورد

این نشریه نیز، دیگر معیاری برای سنجش میزان محبوبیت تک آهنگ ها در آمریکا است. در این نشریه در هر هفته جدولی تنظیم می شود و میزان فروش و تنظیم تک آهنگ ها درج می شود. این فرآیند از دوشنبه آغاز و در یک شنبه به پایان می رسد. این نشریه در سال ۱۹۵۵ تصمیم به ایده ای جدید گرفت. بر این اساس، آهنگ هایی که بیشترین بازدید و اشتراک را داشته اند، به صورت هفتگی و فقط صد مورد اول درج می شود. با توجه به اینکه هر هفته آهنگ های مختلفی در این نشریه قرار می گیرد، نمی توان نام شخص خاصی را اشاره کرد. اما کماکان برترین رپر ها در این لیست حضور دارند.

مجله تایمز

مجله تایز، از جمله مجلاتی است که به برترین خوانندگان می پردازد. این مجله انواع خوانندگان در سبک های مختلف را پوشش می دهد. بر اساس این مجله در سال ۲۰۱۸ فیوچر بهترین رپر شناخته شد. بعد از او دی جی خالد، تهیه کننده موسیقی و دی جی هیپ هاپ قرار گرفت. خواننده مشهور آمریکایی پیت بول نفر سوم این مجله و ویز خلفا در رتبه چهارم قرار داشت.

بهترین رپر های جهان در سال ۲۰۱۸ چه کسانی هستند؟

براساس مجله تایمز بهترین خوانندگان رپ علاوه بر مواردی که در قسمت قبل اشاره شد، کندریک لامار، چنس رپر، دکتر دره، جی زی، دریک و دیدی می باشند.

پیت بول که در رتبه سوم این مجله قرار گرفته است، متولد سال ۱۹۸۱ بوده و کار خود را از ۲۰۰۴ با آلبوم میامی شروع کرد. بیشترین شهرت او درسال ۲۰۰۸ و با آهنگ میدونم منو می خوای بود. او از خوانندگانی می باشد که همکاری های زیادی را با اکثر رپرها داشته است.

کندریک لامار متولد سال ۱۹۸۷ در ایالت متحده آمریکا است. اولین آلبوم او در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. کسب جایزه گرمی در سال ۲۰۱۳ و محبوب ترین شخص ازنظر MTV او را درلیست برترین ها قرار داده است.

چنس رپر یک از افرادی است که با کمک کانیه وست توانست نام خود را سر زبان ها اندازد. او علاوه بر فعالیت های موسیقیایی خود، کارهای خیری مانند کمک یک میلیون دلاری انجام داده است.

دکتر دره از دیگر رپر های آمریکایی است که علاوه بر خوانندگی کار استعداد یابی را در پیدا کردن رپر ها دارد. او کاشف رپر ها بزرگی مانند امینم، فیفتی سنت و اسنوپ داگ بوده است.

سوالات متداول

بهترین رپر های مرد جهان چه کسانی هستند؟

از بین رپر های جهان، امینم، جی زی، اسنوپ داگ، فیفتی سنت، کانیه وست و … معروف می باشند.

پردرآمدترین رپر های جهان چه کسانی هستند؟

جی زی با ۹۳۰ میلیون دلار درآمد خالص و امینم با ۴۳۰ میلیون دلار از پردرآمدترین رپر ها هستند.

بهترین رپر زن جهان چه کسی است؟

نیکی میناژ را به عنوان برترین زن رپر جهان می شناسند که نام او در مجلات مختلف درج شده است.

بهترین رپرهای جهان ازنظر فلو چه کسانی هستند؟

بر اساس آماری که در سال ۲۰۹ منتشر شد، امینم، فیفتی سنت و اسنوپ داگ برترین رپر ها از نظر فلو یا سرعت رپ خوانی هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]