کندریک لامار از جمله گنگ ترین رپر ها در جهان است که با فقر، تنگدستی و معضلات مختلفی روبرو بوده است اما با تکیه بر مهارت و استعداد خود موفق شده است تا پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند و به شهرت بسیاری دست یابد. او یکی از خواننده هایی است که موفق شده است تا از دوران کودکی به دنیا شعر وارد شود و پس از مدتی توانست اولین کار خود را به بیرون عرضه کند و پس از اینکه چند بار این کار را انجام داد و مشکلات خود را بر طرف کرد، توجه یکی از شرکت های مشهور را به طرف خود جلب کرد و با آن وارد معامله شد. او رفته رفته به یکی از مشهورترین موسیقی دان های آمریکایی تبدیل شد که با افراد مختلفی هم در این مدت همکاری کرده است که کارهای خوبی را هم به بیرون داده اند. وی یکی از پرافتخارترین خواننده های محسوب می شود که تا به حال چند جایزه گرمی را دریافت کرد است. در ادامه این مقاله به معرفی Kendrick Lamar بیشتر می پردازیم. با ما همراه باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
بیوگرافی کندریک لامار

بیوگرافی کندریک لامار

زندگینامه کندریک لامار به این صورت است که او در ۱۷ ژوئن سال ۱۹۸۷ میلادی در شهر کامپتون ایالت کالیفرنیا چشم به جهان گشوده است. در محله ای که زندگی می کرده است همواره با صحنه های قتل و خشونت روبرو بوده است. از آنجایی که او به داستان نویسی علاقه زیادی داشت، همواره این وقایع را در ذهن داشت و سریع آن ها را در دفتر خود ثبت می کرد. او آنها را به صورت داستانی می نوشت و پیش خود نگه می داشت. تا اینکه رفته رفته سبک خود را تغییر داد و به سمت شعر رفت. سپس او به این کار علاقمند شد و این کار را گسترش داد. کارهای او به سبک هیپ هاپ ساخته شد و خودش نیز به آن علاقمند شد و به آن پرداخت. او دوست هایی پیدا کرده بود که در این زمینه کار کرده بودند و پس از مدتی نخستین کار خود را به بازار عرضه کرد.

استقبال خوبی از آن شد و این کار موجب شد تا وی روحیه بگیرد و با انگیزه ای مضاعف این کار را دنبال کند. تمام شعرهای این خواننده با مضامینی که به تبعیض نژادی، خشونت، فقر و اعتیاد اشاره داشت، ساخته شده بود. در آن زمان تازه ۱۶ سال داشت که یک قطعه ترکیبی را به بیرون داد و موفق شد تا نظر یکی از شرکت های بزرگ را به طرف خود جلب کند و پس از مدتی قراردادی خوب با آن منعقد کند. از همان زمان به بعد کارهای او آغاز شد و پله های ترقی را طی نمود و تبدیل به یکی از برترین خواننده های دنیا تبدیل شد. او تا به حال جوایز زیادی را برنده شده است که در ادامه به آن اشاره می کنیم. حال که دریافتید کندریک لامار کیست، توجه شما را به ادامه این مقاله جلب می کنیم.

جایگاه کندریک لامار در لیست برترین رپر های جهان به چه صورت است؟

Kendrick Lamar رپر را می توان بدون شک در صدر این رده بندی قرار دهیم. او یکی از معدود خواننده هایی است که توانسته است به خاطر کارهای نابش تا به حال جوایز گرمی زیادی را برنده شود. همچنین به خاطر یکی از آلبوم هایش جایزه پولیتزر را هم برنده شده است که دستاورد قابل توجهی می باشد. وی از سال ۲۰۱۱ میلادی که نخستین آلبوم خود به نام Section 80 را منتشر کرده است تا به حال کارهای زیادی را روانه بازار کرده است که در جشنواره و مراسمات مختلف توانسته جوایزی را کسب کند. نام او بارها در مجلات و شبکه های تلویزیونی معروف برده شده است و از او به عنوان یکی از کاندید ها برای بهترین رپر جهان یاد می شود. همچنین او در سال ۲۰۱۳ موفق به کسب عنوان یکی از موفق ترین خواننده ها شود.

معروف ترین تک آهنگ Kendrick Lamar

معروف ترین آهنگ Kendrick Lamar چه می باشند؟

کندریک لامار اهنگ های معروف زیادی دارد که می توان به دی ان ای، یاه، اصل، به همراه ریحانا، غرور، ایکس ایکس ایکس، داکورث، خدا، ترس، شهوت، عشق و فروتن اشاره کرد. همچنین وی تا به حال چندین قطعه تکی را هم منتشر کرده است که هر کدام از آنها تا به حال توجهات خاصی را به طرف خود جذب کرده است. از این میان اما طولانی ترین موزیک او ترس نام دارد که مدت زمان آن ۷ دقیقه و ۴۰ ثانیه می باشد. همچنین آهنگ خون او نیز با مدت زمان یک دقیقه و ۵۸ ثانیه کوتاه ترین آهنگ او محسوب می شود. افراد زیادی به عنوان نویسنده و تهیه کننده با وی همکاری کرده اند.

همسر kendrick lamar کیست؟

زن Kendrick Lamar از دوران دبیرستان با وی همکلاسی بوده است. نام او ویتنی آلفورد است که در واقع دوست دوران دبیرستان وی محسوب می شود. آنها در آن دوره در یک کلاس بودند و در ابتدا با همدیگر رابطه دوستی برقرار کردند و سپس به تدریج در دل همدیگر نفوذ کردند و عاشق همدیگر شدند. این دو در ماه آوریل سال ۲۰۱۵ میلادی ازدواج کردند و زیر یک سقف زندگی مشترک خود را شروع کردند. ویتنی میکاپ آرتیست بود و در زمینه بزینس هم همکاری هایی را داشت. او در واقع چندان شهرتی نداشت اما از زمانی که کندریک لامار کارهای خوبی را به بازار عرضه کرد و به شهرت رسید، او نیز اسم و رسم بدست آورد و مورد توجه قرار گرفت.

همسر kendrick lamar

آهنگ های برتر کندریک لامار شامل چه مواردی می باشند؟

Kendrick Lamar از سن ۱۶ سالگی توانسته بود تا با یک کار ترکیبی نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد و اولین قرارداد حرفه ای خود را با یک شرکت معروف به امضاء برساند. پس از آن او روحیه گرفت و کارهای نابی را روانه بازار کرد که با آنها موفق به کسب رتبه های برتر بیلبوردهای داغ ۱۰۰ آمریکا و دیگر کشورهای دنیا شد.

Blood  خون

توصیه می کنیم تا به این آهنگ او که هیجان و شادابی را با گوش دادن آن به شما منتقل می کند، توجه کنید. از این آهنگ استقبال خوبی شد و یکی از دلایل آن همکاری افرادی مشهوری مانند دانیل آنتونی و تاننبائوم تیففیس به عنوان نویسنده بود. همچنین افرادی دیگری مانند بکون و تاپ داگ نیز تهیه کننده آن بودند تا همه چیز دست به دست هم بدهد و آهنگی ناب را ایجاد کنند.

Loyalty وفاداری

از جمله آهنگ های ناب این خواننده است که شاید یکی از دلایل معروفیت آن این باشد که در آن مدل مشهور ریحانا نیز نقش آفرینی کرده است. همچنین آهنگساز آن ناچ، تیففیس، تریس مارتین انجام داده اند و کار تهیه کنندگی را هم دی جی داهی، ساو ویو، مارتین تاپ داگ و کوک هارل انجام داده اند.

Love عشق

شاید این آهنگ را به خاطر همسرش خوانده باشد و در آن زاکاری مشهور با وی کار کرده است. از جمله موارد دیگر می توان به همکاری برخی دیگر از نویسندگان و تهیه کنندگان مشهور اشاره کرد که با او در ساخت  آن همکاری کرده اند.

Duckworth داکورث

پاتریک دنارد در آن به عنوان نویسنده کار کرده است و افرادی مانند بکون به همراه او نیز تهیه کنندگی را بر عهده داشتند. همکاری این افراد مشهور موجب شده است تا کاری بی نظیر را به بیرون بدهند که توجه بسیاری از علاقمندان به موزیک را به طرف خود جلب کند.

کندریک لامار all the stars

افراد زیادی در این آهنگ با وی همکاری کرده اند تا شعر آن را بسرایند. این موسیقی در تاریخ ۴ ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی به عنوان یکی از آهنگ های فیلم ابر قهرمانی برگزیده شد. پس از آنکه این آهنگ ضبط شد و آماده انتشار شد، استودیوی معروفی به نام استودیو تاپ داگ اینترتینمنت مسئولیت انتشار آن را پذیرفت. این کار یکی از قطعه های برتر کندریک لامار می باشد که طرفداران زیادی دارد.

کندریک لامار فروتن

استودیوهایی مانند تاپ داگ اینترتینمنت، افترمث اینترتینمنت و اینترسکوپ رکوردز کار انتشار آن را بر عهده داشتند و باید در مورد آن تبلیغاتی را انجام می دادند. این موسیقی در روز آخر ماه مارس سال ۲۰۱۷ میلادی به بازار عرضه شد. مایک ویل مدی ایت نیز به او کمک کرد تا کار نویسندگی را به پایان برساند. همچنین این هنرمند هم در کار تهیه کنندگی تبهر خاصی دارد و در این امر نیز به این خواننده کمک هایی را انجام داد.

همچنین این کار رتبه اول بیلبورد داغ ۱۰۰ را آمریکا را کسب کرد و به عنوان دومین آهنگ این خواننده محسوب می شد که توانسته بود به این مهم دست یابد. همچنین این آهنگ موفق شد تا در شصتمین دوره جایزه گرمی در چهار جایزه نامزد شود و در نهایت جایزه ویدئوی ام تی وی را کسب کرد. این موسیقی در آن زمان در بیلبوردهای کشورهای مختلف جایگاه های خوبی را کسب کرده بود.

کندریک لامار alright

از جمله کارهای ناب این خواننده می باشد که تا به حال طرفداران زیادی را مجبور کرده است تا به آن گوش دهند. این کار نیز بارها در کنسرت های مختلف درخواست شده است و او اجرا کرده است. همچنین در سایت های مختلف این کار وی بارها دانلود شده است و یکی از کارهای ناب وی محسوب می شود.

کندریک لامار m.a.a.d city

کندریک لامار m.a.a.d city دانلود اهنگ از جمله مواردی است که در شبکه های اجتماعی و گوگل سرچ های زیادی می خورد. این آهنگ او یکی از مشهورترین کارهای او می باشد که نام دیگر آن بچه خوب شهر عصبانی است که با همین نام هم در بین فارسی زبانان به شهرت رسیده است. این آهنگ در سال ۲۰۱۲ میلادی به بازار عرضه شده است و در آن دریک خواننده مشهور آمریکایی، دکتر دره و مری جی بلایز نیز همکاری کرده اند. از جمله کارهای دیگر او استخر های شنا (نوشیدن) می باشد که طرفداران بسیاری دارد.

اینستاگرام کندریک لامار

اهنگ dna کندریک لامار از کدام آلبوم می باشد؟

کندریک لامار dna را از چهارمین آلبوم خود منتشر کرده است. ترک dna امروزه به عنوان بهترین آهنگ های رپ جهان شناهته یم شود و در واقع این آلبوم که آهک دی ان ای در آن قرار دارد لعنت نام دارد که یکی از مشهورترین آلبوم های وی می باشد. این آلبوم در تاریخ ۱۸ آوریل سال ۲۰۱۷ میلادی وارد بازار شده است و دان چیدل بازیگر مشهور نیز در آن حضور دارد. در سال ۲۰۱۷ بود که این آهنگ در جشنواره موسیقی و هنر دره کواچلا برگزار شد و موجب شد تا توجهات افراد گوناگونی را به طرف خود جلب کند. این خواننده این آهنگ را بارها در تورهای خود در کشورهای مختلف اجرا کرده است و همواره یکی از آهنگ های درخواستی می باشد.

آیا اینستاگرام کندریک لامار توسط خود او مدیریت می شود؟

پیج کندریک لامار در شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال حاضر فعال است و تیک آبی آن هم فعال شده است و در حال حاضر هم فالورهای بسیاری دارد. این پیج حدود ۹ و نیم میلیون نفر دنبال کننده دارد اما مشکلی که دارد این است که تا به حال تنها دو پست منتشر شده است و نشان می دهد که چندان فعالیت خاصی نمی کند. شاید این پیج توسط خود او مدیریت نمی شود و یا اینکه برخی ها می گویند که شاید او اشتیاقی به کار در فضای مجازی ندارد. همچنین برخی ها هم می گویند که شاید او وقت آپدیت کردن آن را ندارد. وی در آن یک کلیپ  کندریک لامار را منتشر کرده است.

درامد کندریک لامار چقدر می باشد؟

بدون شک او که در دوران کودکی خود با بحران های اقتصادی زیادی مواجه بوده است و در حال حاضر توانسته است که به سرمایه زیادی دست یابد و یکی از خواننده هایی باشد که کار خود را از دوران نوجوانی شروع کرده و تا به حال به دستاوردهای زیادی دست یافته است. او که در دوران کودکی اصلا از لحاظ وضعیت اقتصادی در شرایط مناسبی نبود توانست با تکیه بر مهارت خود به ثروت بسیاری دست یابد. او یکی از ثروتمند ترین خواننده های کنونی می باشد که هر چند که به طور دقیق مشخص نیست وی چقدر  سرمایه خاصل دارد و یا اینکه چقدر درآمد دارد اما می توان دریافت که با وجود اینکه سال هاست در این زمینه فعالیت می کند، توانسته درآمد خوبی را کسب کند.

درامد کندریک لامار

آیا مرگ کندریک لامار شایعه است؟

شاید شما نیز اخبارهایی مبنی بر قتل یا کشته شدن این خواننده شنیده باشید. این خواننده ها از آنجایی که بر علیه تبعیض های نژادی و نیز دیگر مسائل موجود در جامعه آمریکا ترانه هایی را می خوانند، همیشه مورد توجه افراد تندرو می باشند و به همین علت همواره دشمنانی هم دارند. بارها پیش آمده است که نه تنها بر علیه او بلکه تمام خوانندگانی که در این زمینه ترانه می خوانند، شایعاتی پیش آمده است و گفته شده است که آنها کشته شده اند. این کار با اهداف مختلفی انجام می شود. اما در مورد این خواننده باید بگوییم که همه اش شایعه بوده است.

دختر Kendrick Lamar چه کسی است؟

زمانی که دوست دختر Kendrick Lamar قبول کرد که با او ازدواج کند، آنها پس از مدتی صاحب دختری شدند. پس از آن خبرهایی در سایت های مختلفی منتشر شد که وی برای اولین بار پدر شده است و نخستین فرزند آنها به دنیا آمده است. در این خبر گفته شده بود که دختر آنها در روز جمعه ۲۶ جولای به دنیا آمده است و در زیر آن افراد زیادی از طرفدارانش ورود این فرزند را به او تبریک گفته بودند. کندریک لامار اهنگ هایی را هم به نام و یاد او اجرا کرده است.

یوتیوب  کندریک لامار چقدر فالور دارد؟

آهنگ کندریک لامار رامی توانید از طریق مختلف دانلود کنید. اما یکی از راه هایی که همواره می توانید به طور مستقیم از اکانت های فضای مجازی وی در اختیار بگیرید، مراجعه به یوتیوب وی می باشد. این خواننده در یوتیوب فعالیت گسترده ای دارد و در حال حاضر توانسته است تا از این طریق طرفداران بسیاری را هم به طرف خود جذب کند. فعالیت او در این شبکه موجب شده است تا توجه بسیاری را جلب کند و از آنجایی که در حال حاضر این شبکه یکی از شبکه های اصلی فعالیت های ویدئویی محسوب می شود، حتی توانسته از این طریق هم درآمد های خوبی را کسب کند. وی در این شبکه بیش از ۹ میلیون نفر سابسکرایبر دارد و نشان می دهد که کارهای او بازدید های زیادی می خورد.

کندریک لامار و تیلور سویفت

آیا رابطه کندریک لامار و تیلور سویفت تیره است؟

کندریک لامار و تیلور سویفت با یکدیگر رقابتی داغ دارند. آنها در مراسم پنجاه و هشتمین دور از جایزه معروف گرمی با یکدیگر رقابت داشتند که این خواننده جایزه هایی را برنده شد اما جایزه اصلی را تیلور از آن خود کرد و آلبوم او با نام ۱۹۸۹ توانست جایزه گرمی را برنده شود. به این ترتیب او تبدیل به نخستین زنی شد که موفق شده است تا به حال دو بار به این مهم دست یابد. ناگفته نماند که وی برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی به این مهم دست یافته بود و در آن سال او آلبوم بی باک را منتشر کرده بود.

عکس کندریک لامار

کندریک لامار دانلود را که در گوگل بنویسید گزینه های متفاوتی را برای شما نشان می دهد که می توانید با انتخاب یکی از آنها به هدف خود برسید. برخی از این سایت ها شما را به صفحاتی هدایت می کند که تنها جنبه تبلیغاتی دارند و باید حواستان باشد که روی هر لینکی هم کلیک نکنید. اما برخی دیگر شما را به صفحه ای هدایت می کند که در آن به شما اطلاعاتی در مورد این خواننده می دهد. برای بدست آوردن عکس های با کیفیت وی باید تصاویر بزرگ را انتخاب کنید و در تنظیمات گوگل روی آن تنظیم نمایید.

این خواننده تا به حال چه جوایزی را برنده شده است؟

موزیک ویدیو کندریک لامار در سایت های زیادی وجود دارد و به خاطر برخی از آنها که در بالا توضیح داده ایم، توانسته ۱۳ بار جوایز معروف گرمی را از آن خود کند. او همچنین از جمله خوانندگانی است که موفق به کسب جایزه پولیتزر شده است که به نوع خود بی نظیر است. در یکی از مراسمات جایزه های گرمی او با تیلور سویفت رقابت می کرد که در نهایت وی توانست جایزه بهترین آلبوم را کسب کند. همچنین نام او تا به حال در مجله های مختلفی به چاپ رسیده است.

عکس کندریک لامار

این رپر به چه سبکی ترانه می خواند؟

او یک رپر است و سبک کارهای او نیز هیپ هاپ می باشد. این خواننده از زمانی که کودک بود به داستان نویسی علاقه داشت و در این کار مهارت هم داشت. او تمام وقایع اطراف خود را ثبت می کرد و دوست داشت که در مورد آنها مطالبی بنویسد. اما رفته رفته این سبک او تغییر کرد و به سمت شعر رفت. او شعرهای خود را به سبک هیپ هاپ نوشت و سپس یکی از آنها را اجرا کرد و توجهات زیادی را جلب کرد. از آن زمان تا به حال او همواره انگیزه و امید خود را از دست نداد و رفته رفته به یکی از برترین خوانندگان جهان تبدیل شده است.

آیا رابطه کندریک لامار و ریحانا دوستانه است؟

این دو از دوستان صمیمی همدیگر می باشند و تا به حال هم کارهای مشترکی را اجرا کرده اند. همچنین این دو تا به حال یک کار مشترک از آلبوم لعنت را اجرا کردند که نامزد کسب جایزه پولیتزر شده بود که موفق هم شد تا این جایزه معروف را کسب کند. همچنین گفته می شود که این دو خواننده قصد دارند تا در زمینه های مختلف با یکدیگر همکاری کنند و حتی شایعاتی در مورد رابطه این دو نیز منتشر شده است.

متن ترانه های کندریک لامار را از کدام سایت دانلود کنم؟

کندریک لامار متن ترانه هایش را در سایت های مختلفی منتشر می کند. همچنین برخی از سایت های داخلی هم در حال حاضر به کاربران خود خدمات این چنینی ارائه می کنند و متن ترانه ها را به همراه موزیک ارائه می کنند. این کار رایگان است و در برخی از سایت ها ما شاهد چنین کاری هستیم.

اگر می خواهید کمی بیشتر با رپر مورد علاقه خود آشنا شوید توصیه می کنیم که به صفحه Kendrick Lamar در ویکی پدیا توجه داشته باشید.

سوالات متداول

آیا کندریک لامار و تیلور سویفت کار مشترک اجرا کرده اند؟

این دو با یکدیگر رقیب هستند و در جشنواره ها با ارائه کارهایی با یکدیگر برای کسب جایزه رقابت می کنند.

ماجرای شایعه مرگ کندریک لامار چیست؟

هر از چند گاهی در مورد مرگ وی شایعاتی منتشر می شود اما پس از مدتی این خبرهای به طور کلی از میان می رود.

آیا کندریک لامار با ریحانا رابطه عاشقانه دارد؟

گفته می شود که این خواننده قصد دارد که مخ او را بزند و با وی رابطه برقرار کند و حتی برخی ها می گویند که آنها به طور پنهانی رابطه دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]