یکی از مسائلی که بسیاری از نوجوان ها و جوان ها به دنبال آن هستند، گنگ ترین رپر های جهان می باشد. این عنوان از جمله مواردی است، که بسیار در اینترنت و فضای مجازی جست و جو و دنبال می شود. یکی از مهم ترین نکاتی که در این سرچ و یا جست و جو اهمیت دارد. استفاده از منابع امن و درست می باشد. چرا که این روز ها در صنعت موسیقی و خواندگی، به خصوص موزیک های رپ، افراد بسیاری خود را خواننده می نامند.

اگر کمی به اطراف خود و آدم هایی که دور و بر شما هستند، توجه کنید. به راحتی متوجه این نکته خواهید شد، که تعداد بسیاری از آن ها خود را با نام رپر و خواننده موزیک های رپ می شناسند.

اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت، که موسیقی و صنعت آن، مسیری آسان نیست. که هر کس با هر گونه توانایی و یا مهارتی خود را در این عرصه کار بلد بداند. بلکه لازم است، تا به صورت ریز و جز و توسط معیار های جهانی و بومی این مورد بررسی شود. برای آشنایی با این ملاک ها و افرادی که این معیار ها را دارند، بهتر است این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

لیست عناوین محتوا پنهان
معنی کلمه گنگ چیست

معنی کلمه گنگ چیست؟

بسیار شده است که در بین جوان ها و یا نوجوان ها کلمه گنگ را شنیده اید. به شکلی که این کلمه و یا اصطلاح هایی که در بین خود دارند، یکی از مهم ترین کاربرد ها را در بین آن ها دارد. حال قرار است، تا به این کلمه و معنای اصلی آن بپردازیم.

بهتر است بدانید، بسیاری از جوان ها و یا نوجوان هایی که از این کلمه و یا اصطلاح ها نظیر آن استفاده می کنند. خود به خوبی از معنا و مفهوم آن مطلع نیستند. این در حالی است که آن ها به دلیل شنیدن این کلمه در میان هم سن و سال های خود و یا شنیدن و دیدن استفاده آن در موزیک های رپ و یا گیم و فیلم، این کلمه را در بخش های مختلف به کار می گیرند.

حال اگر بخواهیم معنی این کلمه و اطلاح های مشهور آن را توضیح دهیم، لازم است تا به صورت لغوی به این کلمه پر استفاده در دنیای امروز پرداخت. این کلمه در اصل به صورت gang نوشته می شود. ممکن است برخی او را با کلمه گنگ که در ریاضی پر کاربرد است، اشتباه بگیرند. این کلمه انگلیسی، زمانی که ترجمه شود، در معنای دسته و یا گروه می باشد. می توان آن را با کلمه بند ( band ) نیز یکی دانست. اغلب این واژه را برای خلاف کار ها و یا جنایت کاران استفاده می کنند.

گروه و یا دسته ای که در این جا گفته شده است، در واقع به معنای گروهی است که توسط یک شخص اداره می شود. این گروه و یا دسته، به کنترل بخشی از جامعه می پردازند. هر گاه در یک جمع به اصطلاح ” گنگمون بالاس! ” برخورد کردید. بهتر است بدانید به این معنا می باشد، که ما عجب گروه و یا اکیپ خوب و خفنی می باشیم و یا اصطلاحا ” پرچم مون بالاس ! “

گنگ ترین رپر ها در جهان

گنگ ترین رپر ها در جهان چه کسانی هستند؟

اگر به دنبال این هستید، که بهترین و گنگ ترین رپر های دنیا را بشناسید. توصیه می کنم، به خوبی این مقاله را دنبال کنید. این مقاله هم برای دوست داران رپ و موسیقی های به این صورتی، جذاب و مهیج می باشد. چرا که قادر است، اطلاعات کامل و جامعی به شما بدهد. در کنار نیز این مقاله برای افرادی که قصد دارند، به تازگی رپ و خواننده های رپ را دنبال کنند، بسیار کمک کننده است. بد نیست تا با زندگی شخصی و حرفه ای محبوب ترین رپر های خود بیش تر و بهتر آشنا شوید.

امینم در صدر لیست گنگ ترین رپر های جهان

Eminem، محال ممکن است از دوست داران رپ و موسیقی باشید و تا به حال موسیقی های فوق العاده امینم را گوش نداده باشید. این خواننده مشهور و محبوب که طرف دار های بسیاری در سر تا سر دنیا دارد. یکی از بهترین ها در موسیقی رپ می باشد، به شکلی که می توان به صورت قطعی او را جز گنگ ترین رپر های جهان معرفی کرد.

امینم متولد سال ۱۹۷۲ میلادی می باشد و زاده ایالات متحده ی آمریکا است. این رپر مشهور و پر مخاطب که این روز ها در سن ۵۱ سالگی به سر می برد. هم چنان به فعالیت خود ادامه می دهد و بیش از پیش در جهان درخشیده است، او را می توان یکی از بهترین های موسیقی معرفی کرد. اگر به بهترین آهنگ های رپ جهان ۲۰۲۱ توجه داشته باشید می بینید که اکثرا از آثار او هستند!

امینم در صدر لیست گنگ ترین رپر های جهان

توپاک

توپاک با نام کامل توپاک آمار و شکور، یکی از بهترین رپر های جهان محسوب می شود. اگر موزیک های این خواننده مطرح را دنبال کنید، مطمئنا او را با نام هنری توپاک می شناسید. توپاک یکی از خواننده های رپ قدیمی است، چرا که او در سال ۱۹۷۱ میلادی به دنیا آمد. سپس بعد از یک زندگی کوتاه در سن ۲۵ سالگی فوت کرد. اما این را بدانید که خیلی ها به او لقب بهترین رپر جهان را داده اند!

نوتوریوس

نوتوریوس را اکثرا با نام مستعار بی ای جی ( B A G ) می شناسند. او که از اولین پایه گذاران موسیقی رپ در دنیا محسوب می شود، در کار خود بسیار حرفه ای و با انگیزه بود. او نیز زندگی بسیار کوتاهی داشت، به صورتی که تنها بیست و چهار سال داشت، که دنیا را بدرود گفت. این خواننده موسیقی رپ، قبل از مرگ خود توانست به شهرت خوبی برسد.

فیفتی سنت از جمله گنگ ترین رپر های جهان

فیفتی که یکی از بهترین ها و یا به نوعی گنگ ترین رپر های جهان است. در زمینه های مختلفی فعالیت داشته است. به صورتی که زندگی خود را تماما وقف موسیقی و رپ نکرده است. درست است که او نتوانسته است مانند دیگر بزرگانی که نام برده شدند، به شهرت برسد، اما در کنار به ثروت بسیار بالایی رسیده است.

شان کوری یا جی زی محبوب

شان کوری که در دنیای موسیقی و هنر با نام، جی زی ( G Z ) شناخته شده است، یک خواننده موسیقی رپ و یک تاجر بزرگ می باشد. او که اصالتا اهل ایالات متحده آمریکا است، جز رپر هایی است که کار های او در طول تاریخ جهان و موسیقی رپ، جز پر فروش ترین ها بوده اند.

کانیه وست

کانیه وست

کانیه وست ( Kanye West ) که مطمئنا همگی او را به خوبی می شناسید. در عین حالی که یکی از رپر های مشهور آمریکایی است، همسر کیم کارداشیان ثروت مند می باشد. که زندگی شخصی این دو نفر یکی از سوژه های این روز های رسانه می باشد.

جی کول یکی از گنگ ترین رپر های دنیا

جی کول که یکی از مشهور ترین و گنگ ترین رپر ها به حساب می آید، مدت زمان زیادی است که در این حیطه فعالیت می کند. او یکی از حرفه ای ترین های موسیقی رپ در دنیا می باشد، که بسیاری از خواننده ها ارزوی همکاری با او را دارند.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ که یکی از بهترین رپر ها در شیوه و مدل خود می باشد. یکی از محبوب ترین ها نیز در حیطه کاری خود به حساب می آید، تا به حال کار های قوی بسیاری از او مشاهده شده است. در یکی از کار های خود با توپاک مشهور نیز هم خوانی داشته است.

گان کلی رپر گنگ و مشهور

گان کلی که یکی از گنگ ترین رپر های جهان می باشد. در زمینه موسیقی رپ بسیار توان مند و کار بلد می باشد، به شکلی که بسیاری از جوان های تازه وارد در آرزوی همکاری و یا شاگردی او به سر می برند. گان کلی یکی از جوان ترین رپر ها می باشد، که تنها بیست و سه سال دارد. البته برخی رسانه های زرد از او به عنوان یکی از منفورترین رپرها یاد کرده اند که به نر نمی رسد زیاد درست باشد!

ویز خلیفا

کامرون جبریل توماز، که در عرصه هنر و موسیقی با نام ویز خلیفا شناخته می شود. در ابتدا با موسیقی های هیپ هاپ وارد این صنعت شد، اما رفته رفته به سمت موزیک های رپ روی آورد. به شکلی که در این حوزه نیز به شهرت و محبوبیت خوبی رسید.

آهنگ های گنگ ترین رپر ها

آهنگ های گنگ ترین رپر ها را می شناسید؟

یکی از سوالاتی که بسیاری به دنبال پاسخ آن هستند، گنگ ترین و بهترین موسیقی های رپ دنیا می باشد. این سوال ذهن بسیاری را به خود درگیر کرده است. اما جواب یکسان و بدون اشتباهی نمی توان به آن داد، چرا که موسیقی کاملا به سلیقه هر شخص وابسته می باشد.

به همین خاطر در این بخش موسیقی هایی را معرفی می کنم. که اغلب دنبال کننده های موزیک های رپ آن ها را به عنوان بهترین انتخاب کرده اند، یا آن که پر مخاطب ترین موسیقی سال شده است.

  • آلبوم show and prove
  • آلبوم rhyme pays
  • آلبوم the chronic
  • آلبوم پلوتو
  • آلبوم میامی
  • آلبوم born guilty
  • آلبوم yeezus

عکس های گنگ ترین رپر های جهان منتشر شده است؟

در این عکس چهره چندین نفر از بهترین رپر های دنیا را مشاهده می کنید. که جز پر مخاطب ترین رپر ها نیز محسوب می شوند. این افراد که در عکس مشاهده می کنید، صنعت رپ را به قسمت ها درخشانی حرکت داده اند.

گنگ ترین رپر ها در ایران چه کسانی می باشند؟

این روز ها موسیقی رپ و خواننده های رپ در بین جوان ها و نوجوان ها بسیار مشهور شده اند. به شکلی که صدای این اشخاص و این خواننده ها را در اکثر ماشین ها می توان شنید. اگر تنها سری به پلی لیست تلفن همراه یکی از جوان های نزدیک خود بزنید، به صورت قطعی می توانید نام یکی از این افرادی که در زیر برده شده است، را ببینید.

گنگ ترین رپر ها در ایران

یاس

یاس که با نام کامل یاسر بختیاری در دنیای موسیقی ایران شهرت دارد. یکی از خواننده های غیر مجاز ایرانی است، که به صورت زیر زمینی به فعایت های خود می پردازد. او که به درک درستی از موسیقی رپ رسیده است، در تمامی آهنگ هایی که از خود منتشر کرده است، به درد جامعه و مردم پرداخته است.

هیچ کس یکی از گنگ ترین رپر های ایرانی

سروش لشکری که با نام هنری هیچ کس مشهور است، یکی از رپر های مشهور و محبوب ایرانی است. او متولد روز ۱۹ ماه اردیبهشت سال ۱۳۶۴ هجری شمسی است، به شکلی که این روز ها سی و پنج ساله می باشد.

هیچ کس یکی از گنگ ترین رپر های ایرانی

حصین

حصین که نام اصلی او حسین رحمتی می باشد، یکی از مشهور ترین و کم کار ترین رپر های ایرانی است. او که به معنای واقعی کلمه از گنگ ترین رپر های ایرانی به حساب می آید. به درد درستی از جامعه می پردازد و حرف های تلخی را به زبان می آورد. ای هم اکنون مدیریت سایت سنگین بت را هم بر عهده دارد!

رضا پیشرو

رضا پیشگام که نام اصلی او محمد رضا ناصر آزاد است. در روز ۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۶۶ هجری شمسی در شهر تهران متولد شد. او ابتدا کار حرفه ای خود را با موزیک های شیش و هشت آغاز کرد، سپس اما به سمت رپ روی آورد. به شکلی که از سال ۸۴ هجری شمسی مسیر کاری خود را تغییر داد.

شایع

شایع که نام اصلی او محمد رضا می باشد. یکی از گمنام ترین رپر های ایرانی است، که در مدت زمانی بسیار کوتاه به شهرت فوق العاده ای دست پیدا کرد. به شکلی که اغلب جوانان ایرانی از او حمایت و طرف داری می کنند. شایع مدت کوتاهی است، که نام واقعی و چهره خود را به عموم نمایش داده است.

بهرام

بهرام نورایی که در روز ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۷ هجری شمسی متولد شده است، این روز ها در سن سی و هفت سالگی به سر می برد. او در سال ۱۳۸۰هجری شمسی کار خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد. البته شروع کار او با موزیک های هیپ هاپ بود و بعد به سمت رپ روی آورد.

عرفان پایدار یکی از گنگ ترین رپر های ایرانی

یکی از محبوب ترین و مشهور ترین خواننده های رپ ایرانی است. او که در روز ۱۲ ماه مرداد و سال ۱۳۶۲ هجری شمسی در اصفهان متولد شده است. سال های بسیاری است که به دلیل موسیقی های تندش از کشور خود مهاجرت کرده است.

عرفان پایدار یکی از گنگ ترین رپر های ایرانی

سهراب ام جی

سهراب ام جی یکی از اعضای بند زد بازی می باشد، که مطمئنا بسیاری از شما طرف دار او می باشید. چرا که او علاوه بر استفاده درست از تکنیک ها دارای صدایی خوش رنگ و خاص می باشد. او اغلب کار های خود را به صورت دیس لاو ارائه می کند.

مهراد هیدن

مهراد هیدن یکی از گنگ ترین رپر های ایرانی که به دلیل چهره زیبایی که دارد یکی از محبوب ترین خواننده های رپ به حساب می آید. او که در سال ۱۳۶۳ هجری شمسی در شهر تهران متولد شده است، تا به الان موزیک هایی به سبک رپ، هیپ هاپ و راک خوانده است.

صادق

صادق واحدی در روز هفتم ماه اردیبهشت در شهر کرج زاده شده است. او نخستین فعالیت حرفه ای خود را به صورت یک کار مشترک با حصین آغاز کرد. او از آن دسته از رپر های مشهور می باشد، که بعد از کدت کوتاهی به شهرت عجیبی در بین مردم رسید.

گنگ ترین رپر ها در ترکیه

گنگ ترین رپر ها در ترکیه چه افرادی هستند؟

به دلیل نزدیکی با کشور ترکیه بسیار می شود، که مردم ایرانی نیز به هنر های این کشور و خواننده ها و یا سلبریتی های این کشور علاقه مند باشند. به همین خاطر آشنایی با رپر های این کشور به انتخاب بهتر آهنگ های رپ ترکی بسیار کمک کننده است. در اینجا با پنج نفر از بهترین ها و گنگ ترین ها آشنا خواهیم شد.

باریش مانچو

محمد باریش مانچو یکی از رپر های محبوب و خواننده های قدیمی ترکیه می باشد. او در روز دوم ماه ژانویه سال ۱۹۴۳ میلادی به دنیا آمد. بیش تر محبوبیت و فعالیت او در زمینه موسیقی راک می باشد. البته او در سبک پاپ و رپ نیز کار هایی داشته است.

تارکان

تارکان که یکی از خواننده های مشهور و جوان ترکی است. این روز ها به شهرت بسیاری در جهان و به خصوص کشور ترکیه رسیده است. تارکان در روز ۱۷ ماه اکتبر سال ۱۹۷۲ میلادی در کشور آلمان به دنیا آمده است. آلبوم او با نام ” واست می میرم ” یکی از پر فروش ترین آلبوم های ترکی است.

مراد بز از جمله گنگ ترین رپر های ترکی است؟

مراد یا مورات بز یکی از رپر های گنگ ترکی است، که با وجود سن و سال کمی که دارد. یکی از مشهور ترین و محبوب ترین خواننده های کشور ترکیه می باشد. مورات اغلب فعالیت های هنری خود را به صورت موسیقی پاپ انجام داده است.

گنگ ترین رپر های مسلمان

امره آیدین

امره آیدین که یکی از خواننده های جوان ترکیه محسوب می شود. مدت کوتاهی است که به شهرت بالایی رسیده است، به شکلی که این خواننده جوان و زیبا اغلب کار های خود را در زمینه پاپ اجرا می کند. اما موزیک هایی با سبک راک و رپ نیز از او منتشر شده است.

تئومان

تئومان یعقوب اوغلو از برجسته ترین و گنگ ترین رپر های ترکی است، که در کار خود سبک جدید و تازه ای را راه اندازی کرده است. به همین خاطر می توان یکی از دلایل شهرت بسیار او را این خلاقیت و تازگی دانست. او را می توان یکی از خواننده های قدیمی ترکی دانست.

گنگ ترین رپر های مسلمان به چه کسانی نسبت داده شده است؟

یکی از مواردی که تا به حال نمی دانستید، رپر های مسلمان هستند. البته بسیاری از آن ها در ابتدا مسلمان نبودند، اما بعد از آشنایی با اسلام و یا ازدواج دین خود را تغییر دادند و یا آن که وارد دین اسلام شدند. در این بخش از مقاله قرار است با تعدادی از آن ها آشنا شویم.

جنت جکسون

جنت جکسون که خواهر مایکل جکسون می باشد، یکی از موسیقی دان ها و خواننده هایی است، که دغدغه کار ها و موسیقی های رپ را نیز داشته اند. خواهر مایکل جکسون، جنت، بعد از ازدواج با یک مرد قطری مسلمان به دین اسلام روی آورد.

زین مالک از جمله گنگ ترین رپر های مسلمان

زین مالک گه یکی از گنگ ترین رپر ها و سلبریتی های جهان می باشد. در یک خانواده کاملا مذهبی و با دین اسلام رشد یافته است. درست است، که او همیشه برای مسیر زندگی خود، خود تصمیم گیرنده بوده است، اما در هیچ گاه دین خود و خوانده اش اسلام را رد نکرده است.

گنگ ترین رپر های زن جهان

آیس کیوب

آیس کیوب یا همان Ice Cube، یکی از مشهور تریت و گنگ ترین رپر های مسلمان می باشد. او با مطالعه و تحقیق در سال ۱۹۹۵ میلادی دین اسلام را برای خود انتخاب کرد. او بسیار محبوب و مشهور می باشد، چرا که علاوه بر خوانندگی و رپ به بازیگری و فیلم سازی نیز می پردازد.

گنگ ترین رپر های زن جهان چه افرادی هستند؟

در این قسمت از مقاله قصد دارم تا شما را با گنگ ترین رپر های خانم آشنا کنم. شما نیز اگر به دنبال فرصتی برای آشنایی با این خواننده های زن بوده اید. بهتر است مقاله را از دست ندهید، چرا که به توضیح مختصر و جامعی از زندگی شخصی و حرفه این زنان خواننده پرداخته شده است.

نیکی میناژ

یکی از خواننده های مطرح زن که هر هر حوزه و هر زمینه ای حضور دارد. او که در گذشته و قبل از آن که به عنوان یک خواننده در دنیا شناخته شود، به کار هنر پیشگی مشغول بود. در حال حاضر در کنار موسیقی مد و فشن را نیز دنبال می کند. می توانید نام او را در لیست زیباترین سلبریتی های جهان هم مشاهده کنید که این یک امتیاز مثبت برای او می باشد!

نیکی میناژ

بیانسه

بیانسه خواننده زن انقلابی است، که مسیر موسیقی رپ را برای بسیاری از زنان جهان باز کرد. او که علاوه بر خواننده و موسیقی، به بازیگری و مدلینگ نیز می پردازد. در زمینه مد و فشن نیز یکی از بهترین ها به شمار می رود، که در کار هایش پر از خلاقیت و ایده های جدید مشهود است.

کیشا

کیشا یکی از بهترین رپر های زن در جهان می باشد. به شکلی که می توان اصطلاح گنگ ترین رپر ها را برای او به کار برد. کیشا علاوه بر خوانندگی به ترانه سرایی نیز مشغول است. البته اغلب او را با ترانه هایش می شناسند.

ریحانا

ریحانا که یکی از محبوب ترین خواننده های زن جهان محسوب می شود. سال های سال است، که به کار موزیک و تولید موسیقی می پردازد. به نحوی که بسیاری طرف دار را در سر تا سر جهان دارد. البته ریحانا یکی از خیر ترین خواننده های زن نیز هست.

ریحانا

لیدی گاگا جز گنگ ترین رپر های جهان

لیدی گاگا یکی از عجیب و مشهور ترین خواننده های آمریکا به شمار می رود. او که تا به حال جوایز ارزش مندی را در زمینه موسیقی دریافت کرده است. امسال مفتخر شد تا سرود جمهوری ایالات متحده را در مراسم تحلیف بایدن بخواند.

پینک

پینک یکی از مشهو ترین و محبوب ترین خواننده های رپ دنیا محسوب می شود. او که در تمام زندگی اش کار های پر فروشی را تحویل داده است، به عنوان یکی از ثروت مند ترین خواننده های زن نام برده می شود. پینک یکی از گنگ ترین رپر های دنیا می باشد.

آریانا گرانده

آریانا گرانده دختر وان و زیبایی است که مدت بسیار زیادی از عمر خود را صرف موسیقی کرده است. او که به موزیک های رپ نیز روی آورده است، مدتی است که در فضای مجازی بسیار فعال شده است. به صورتی که او را ملکه اینستاگرام می نامند.

سلین دیون

سلین دیون یکی از زنان محبوب در دنیا می باشد. که اکثر افرادی که سن بالاتری دارند، صدا و چهره این خواننده زن را می پسندند. چرا که او دارای یک چهره طبیعی و زیبا می باشد، که این روز ها کمی غیر قابل دسترس شده است.

سوگند

سوگند خواننده زن ایرانی است، که در کشور آلمان زندگی می کند. او که مدت زیادی است، که به صنعت موسیقی وارد شده است. سبک های مختلفی را کار کرده است. یکی از این سبک ها که او در آن خوش درخشیده است، رپ می باشد. به شکلی که می توان او را یکی از گنگ تریم رپر های زن ایرانی دانست.

جاستینا یکی از گنگ ترین رپر ها

جاستینا که اسم واقعی و کامل او فریماه حبشی زاده است. یکی از رپر های تازه کار ایرانی است، که مدت زیادی نیست، فعالیت خود را در زمینه رپ آغاز کرده است. اما از آن جایی که بسیار انتقادی به کار های خود می پردازد و تمرکز او بر روی مشکلات زنان است. در بین فمنیست ها و کسانی که دغدغه زنان را در حامعه دارند، بسیار محبوب شده است.

سوالات متداول

کانیه وست همسر چه کسی می باشد ؟

کانیه وست که یکی از گنگ ترین رپر های جهان است، همسر کیم کارداشیان ثروت مند است.

آیس کیوب در چه سالی به دین اسلام روی آورد ؟

آیس کیوب در سال ۱۹۹۵ میلادی به دین اسلام روی آورد.

مهراد هیدن متولد چه سالی است ؟

مهراد هیدن رپر ایرانی مشهور متولد سال ۱۳۶۳ هجری شمسی است.

امینم در چه سالی متولد شده است ؟

امینم در سال ۱۳۷۲ هجری شمسی متولد شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]