در این پست قصد داریم تا در ارتباط با بیوگرافی یکی از غول های رپ فارسی یعنی سهراب ام جی برای شما عزیزان صحبت کنیم که خب حالا به عنوان مدیر سایت شرط بندی گنگ بت هم شناخته می شو.

در واقع ما زندگی نامه او را از دوران نوجوانی تا به حال مورد بررسی قرار داده و تمامی جزئیات حال این بزرگ کشورمان را مرور کنیم تا بهتر او را بشناسیم از شما نیز دعوت می کنیم تا در ادامه با ما همراه باشید و امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرد.

لیست عناوین محتوا پنهان
بیوگرافی سهراب ام جی خواننده

بیوگرافی سهراب ام جی خواننده

در ارتباط با بیوگرافی سهراب ام جی باید بگویم که او یکی از بزرگ‌ ترین و کار کشته ترین رپرها و خواننده های موسیقی زیر زمینی کشورمان ایران است. او سال ها است در این عرصه فعالیت حرفه ای داشته و آهنگ های بسیار زیادی را چه به تنهایی و چه در قالب گروه ها و یا همکاری های مختلف با افراد سرشناس رپ فارسی ساخته و منتشر کرده است.

در ارتباط با قدرت سهراب ام جی در رپ کردن به زبان پارسی می‌ توانیم بگوییم که او در بین تعداد زیاد رپرهای فعال در هیپ هاپ ایران، جزو پنج نفر اول رپ در کشور ما قرار دارد. و به نوعی رپ می کند که بدون کمترین دانش خاصی می‌ شود تا تمام مفهومی که در گفتار و شعرش وجود دارد را مخاطب به راحتی دریافت کند. این یکی از ویژگی های رپ سهراب ام جی می باشد که بدون هیچ صحبت درشتی و بدون نیش و کنایه و یا صحبت های مفهومی تمامی مقصود و منظور خود را به شنونده و مخاطب خودش منتقل می کند که این موضوع به ظاهر ساده اما در عمل بسیار سخت می باشد.

بیوگرافی سهراب ام جی خواننده

بیوگرافی سهراب ام جی خواننده

در ارتباط با زندگی سهراب ام جی و گذشته او باید بگویم که سهراب ام جی در واقع لقب رپی و اسم هنری سهراب مصطفوی پسر شیطون رپ فارس می باشد. او در سال ۱۳۶۴ هجری شمسی و در تاریخ نوزدهم آبان ماه همان سال در شهر تهران و در منطقه پایین شهر چشم به جهان گشوده است.

همان طور که می‌ بینید سهراب ام جی بعد از گذشت این همه سال همچنان همان اخلاق های لوتی گری و منش های داش مشتی را حفظ کرده است. به گفته خودش همه این ها در گوشت و پوست و استخوان او نهفته می‌ باشد و به محل تولدش در ناف شهر تهران بر می گردد.

سهراب ام جی در دوران کودکی اش یکی از شرترین افراد خانواده بود به طوری که از دیوار راست بالا می‌ رفت و همیشه در کوچه و محله خودش با هم سن و سال هایش بازی می‌ کرد و به لحاظ سبک زندگی در کودکی نیز بچه خونگی نبود. سهراب مصطفوی دوران دبستان و راهنمایی خود را به طور کامل در ایران گذراند و در دبیرستان نیز سه سال اول را به طور کامل درس خواند و بعد از به پایان رساندن سال چهارم دبیرستان تصمیم به خروج از کشور گرفت.

او می خواست تا ادامه تحصیل خود را بعد از دبیرستان در خارج از کشور و در کشور انگلستان انجام بدهد. به همین منظور بعد از به پایان رساندن دوران مدرسه خود با درخواست از پدر و مادرش توانست تا شرایط خود را برای خروج از کشور و رفتن به انگلیس مهیا کند.

سهراب ام جی در کشور انگلیس به شهر لندن رفت و در معروف ترین دانشگاه این شهر شروع به تحصیل در رشته تبلیغات و روابط عمومی کرد. او توانست تا به خوبی و با نمرات بالا درس خود را به اتمام برساند و بعد از این کار به این فکر افتاد که علاوه بر درس و کار باید به دنبال عشق همیشگی اش یعنی موسیقی و رپ کردن برود، کاری که سهراب ام جی به خوبی هر چه تمام تر از پس آن بر می آمد.

بیوگرافی سهراب ام جی و همسرش

همسر سهراب ام جی

در ارتباط با زندگی خصوصی سهراب ام جی و در واقع زندگی مشترک او باید بگوییم که سهراب در شهر لندن انگلیس و در همان دانشگاه با یک دختر دو رگه ایرانی انگلیسی آشنا شد که پارا نام داشت. پارا نیز سهراب ام جی را به خوبی می شناخت و می دانست که او علاوه بر تحصیل در رشته خود در دانشگاه، در زمینه موسیقی هیپ هاپ و رپ نیز فعالیت گسترده دارد و در بین جوانان کشورش تعداد بسیار زیادی هوادار دارد.

از این رو پارا نیز کارها و فعالیت های سهراب را دنبال می کرد و به یکی از هواداران پر و پا قرص سهراب تبدیل شده بود. او بعدها متوجه شد که به سهراب علاقه مند شده و از آن جایی که این علاقه دو طرفه بود و ام جی نیز از پارا خوشش می آمد آن ها با یک دیگر وارد رابطه شدند. بعد از چند سال رابطه دوستی به صورت رل، با یک دیگر ازدواج کردند.

تاریخ ازدواج سهراب ام جی با همسرش پارا در سال هزار و سیصد و نود و دو و یک سال پس از انتشار آلبوم زاخار نامه می باشد. اکنون حدود مدت زیادی از آن زمان می گذرد و در این مدت سهرام ام جی فقط یک فرزند دارد. اگر اینستاگرام سهراب ام جی را دنبال کرده باشید می دانید که ام جی در صفحه رسمی اش در اینستاگرام خبری از تولد کودکش را منتشر کرده است. او عکسی از خودش به همراه فرزندش می باشد را به اشتراک گذاشته است.

بیوگرافی سهراب ام جی

دوست دختر سهراب ام جی

به قول خود ام جی تک پری یکی از خصوصیت های اخلاقی او می باشد و ام جی هیچ گاه به طور هم زمان با چند نفر رابطه نداشته است. البته که ممکن است او قبل از آشنایی و دوستی با پارا که هم اکنون همسر او می باشد با افراد دیگری نیز وارد رابطه های دوستی شده باشد اما هیچ نام و نشانی از آن ها در دسترس نیست و خود ام جی نیز هیچ یک از رابطه های گذشته اش را به طور رسمی عنوان نکرده است.

در ارتباط با پارا همسر سهراب ام جی که در گذشته دوست دختر او نیز بوده است و آن ها بعدا با هم ازدواج کرده اند، اطلاعت خاصی در دسترس نیست و فقط چند عکس از او در کنار سهراب و یا دوستانش در پیج شخصی ام جی وجود دارد که یکی از این عکس ها مربوط به زمان ازدواج سیاوش سیجل می باشد و سهراب ام جی به همراه همسرش پارا به عنوان ساق دوش پشت سر سیاوش و همسرش در جشن عروسی آن ها ایستاده اند.

زندگی نامه سهراب ام جی

زندگی نامه سهراب ام جی

در ادامه زندگی نامه سهراب ام جی و وارد شدن او به عرصه رپ و همین طور عضویتش در گروه بزرگ و معروف زد بازی باید بگوییم که او در همان سال های ابتدایی ورودش به کشور انگلیس و شهر لندن در دانشگاه با دو نفر آشنا شد. آن ها به عنوان اولین هم کاران و دوستان قدیمی و صمیمی او شناخته می شوند که در واقع همان مهراد مستوفی راد یعنی مهراد هیدن و سامان حاجی پور و یا همان سامان ویلسون بودند و در دانشگاه با ام جی آشنا شدند و با شناختن هر چه بیشتر او متوجه شدند که سهراب نیز مانند خودشان علاقه زیادی به رپ داشته و اقدام به‌ نوشت ورس هایی نیز کرده است.

سهراب ام جی که با دیدن دو دوست ایرانی در انگلیس بسیار تعجب زده شده بود فهمید که مهراد و سامان نیز همانند خودش علاقه مند به خوانندگی در موسیقی رپ و هیپ هاپ دارند. به همین طریق نیز متوجه شد که آن ها مدت کوتاهی است که یک گروه دو نفره را تشکیل داده اند و تحت عنوان یک گروه رپ می کنند.

یکی از نکات جالب توجه در زمان شروع فعالیت ام جی و دوستانش در زمینه رپ این بود که در آن زمان رپی در ایران وجود نداشت و آن ها به همراه سروش هیچکس تنها افرادی بودند که اقدام به نوشتن شعر و رپ کردن، کرده بودند. از این حیث کار آن ها بسیار سخت و استرس زا بود چرا که قرار بود یک نوع فرهنگ و مضمون جدید از موسیقی را وارد فرهنگ موسیقیایی کشور مان ایران بکنند. خطر این وجود داشت که نه تنها محبوب نشوند و به شهرت نرسند، بلکه مورد تمسخر و مضحکه مردم نیز واقع شوند.

اما به هر حال به هر شکلی که بود آن ها وارد کار شده و اقدام به تولید محتوی با مضامین مختلف کردند. این موارد در ابتدا بیشتر به صورت نزاع و گنگ و کل کل بود که نمونه های آن به وفور در رپ آمریکا قابل مشاهده بود.
مهراد و سامان ویلسود در سال هزار و سیصد و هشتاد شمسی گروه خود را تحت عنوان زد بازی در کشور انگلیس و در شهر لندن تشکیل داده بودند. آن ها چند ترک را نیز ساخته و منتشر کرده بودند و توانسته بودند تا حد قابل توجه ای فید بک مثبت را از طرف طرفداران موسیقی زیر زمینی دریافت کنند که نقطه قوتی برای آن ها به حساب می آمد.

در ارتباط با معنی اسم گروه زد بازی در یکی از برنامه های قدیمی مصاحبه با خواننده های شناخته شده رپ و هیپ هاپ فارسی به نام زیر زمین تا بام تهران از سهراب ام جی سوال پرسیده شد. او این گونه پاسخ داد که اسم زد بازی در واقع مخفف اسم زاخاری بازی است که کلمه زاخاری در زبان روسی به معنی دوست و رفیق می باشد. اگر دقت کرده باشید از این کلمه، یعنی زاخار به کرات در آهنگ های گروه زد بازی استفاده شده که بسیار نیز مورد توجه هواداران این گروه قرار گرفته است.

همان طور که گفتیم سهراب ام جی به عنوان سومین عضو گروه زد بازی به این گروه اضافه شد و بعد از او افرادی مانند علی رضا جزایری یا همان علیرضا جی جی و سیاوش جلالی با همان سیاوش سیجل و نسیم پاریزه که تنها خواننده زن این گروه بود به گروه زد بازی اضافه شدند. با اضافه شدن آن ها به گروه تعداد موزیک هایی که توسط گروه زد بازی ساخته می شد رو به فزونی گذاشت.

در تمام موزیک هایی که گروه زدبازی ساخت و منتشر می کرد همیشه سهراب به عنوان یکی از اعضای کلیدی این گروه حضور داشت و بسیار هم از قدرت بالایی در رپ کردن برخوردار بود. به طوری که تمامی آهنگ هایی که در آن ها سهراب ام جی حضور دارد به عنوان بهترین آهنگ های گروه زدبازی از آن ها یاد می شود.

ام جی در گروه زد بازی

فعالیت ام جی در گروه زد بازی

در واقع سهراب ام جی به عنوان یکی از ارکان اصلی گروه زدبازی شناخته می شد که از دید هواداران نیز او در کنار مهراد هیدن اصلی ترین شخصیت ها و جذاب ترین و دوست داشتنی ترین اعضای گروه بزرگ زدبازی به حساب می آمدند. آن ها در نظرسنجی های مختلف همیشه به عنوان بهترین و اصلی ترین اعضای گروه زدبازی شناخته می شدند و این به علت توانایی بالای آن ها در نوشتن ورس ها و آهنگسازی حرفه ای بود.

البته باید این نکته را متذکر شویم که سهراب ام جی با توجه به داشتن دانش قابل قبولی در ارتباط با نوازندگی، بخصوص نوازندگی پیانو و سه تار، خیلی کم در آهنگسازی آهنگ های مختلف گروه شرکت می‌ کرد. او بیشتر در نقش خواننده ظاهر می‌ شد و اگر دقت داشته باشید همیشه در آهنگ های گروه زدبازی شعرهای سهراب ام جی بود که کار را تمام می‌کرد و به عنوان بهترین قسمت هر موزیک انتخاب می شد.

همان طور که گفتیم سهراب ام جی در نواختن پیانو تبحر داشته و همین طور علاقه بسیار زیادی به ساز سنتی سه تار دارد تا حدی که به گفته خودش همیشه کار اساتید بزرگ نوازندگی با آلات موسیقی سنتی را دنبال کرده و از آن ها الگوهای بسیاری می گیرد.

ورزش های رزمی و فعالیت عمو سهراب در ورزش

از دیگر نکاتی که در ارتباط با سهراب ام جی وجود دارد این است که او علاوه بر فعالیت در زمینه موسیقی و به خصوص رهبری پاپ در زمینه ورزش های رزمی نیز فعالیت گسترده داشته است. او در این زمینه از تبحر بالایی برخوردار می باشد. در واقع سهراب در رشته ورزشی رزمی وینگ چون فعالیت اصلی خود را قرار داده است. این رشته ورزشی به عنوان یکی از شاخه‌ های مهم ریشه اصلی ورزش های رزمی یعنی کونگ فو شناخته می شود و طرفداران بسیاری در سراسر دنیای ورزش های رزمی دارد.

رستوران سهراب ام جی در تهران کجاست؟

رستوران سهراب ام جی در تهران کجاست؟

کافه رستوران عمو سهراب که در تهران و در منطقه زعفرانیه، سه راه آصف و در طبقه اول پاساژ پلازا واقع شده است متعلق به سهراب ام جی است. این کافه رستوران فضایی نسبتا کوچک دارد و طراحی آن ترکیبی از عناصر سنتی و مدرن است. فضای این کافه رستوران بسیار گرم و صمیمی است و در آن انواع غذاهای ایرانی و صبحانه های لذیذ ایرانی سنتی سرو می شود.  

منبع درآمد این رپر و خوانواده اش

اما شغل اصلی و در واقع منبع درآمد سهراب ام جی و کل خانواده اش از طریق فروش محصولات و تجهیزات کالاهای پزشکی می باشد و به عنوان یکی از بنکداران این شغل به حساب می آید. چرا که او و تمام خانواده‌اش در این زمینه فعالیت گسترده دارند. البته بسیاری بر این باورند که سایت شرط بندی سهراب ام جی منبع درآمد اصلی این رپر می باشد!

محبوب ترین آهنگ های سهراب ام جی کدامند؟

محبوب ترین آهنگ های سهراب ام جی کدامند؟

سهراب MJ و گروه زدبازی یکی از خوانندگان و گروه های محبوب رپ فارسی هستند. این خواننده تا به امروز تعداد زیادی تک آهنگ به تنهایی و فیت با سایر خوانندگان رپ منتشر کرده است. آهنگ من در نمیزنم میام با لگد سهراب ام جی یکی از پرطرفدارترین آهنگ های این خواننده است. از آهنگ های محبوب و جدید سهراب ام جی کمک کمک است که با همکاری شایان اشراقی و حدود دو ماه پیش آن را منتشر کرد. با این بخش همراه باشید تا محبوب ترین آهنگ های این خواننده پرطرفدار را با هم بررسی کنیم.

آهنگ داش گلم

این آهنگ که سال گذشته توسط این خواننده و با همراهی سپهر خلسه و علی اردوان منتشر شد، یکی از محبوب ترین آهنگ های سهراب MJ است. برای شنیدن این آهنگ می توانید به سایت های دانلود موزیک، رادیو جوان و اسپاتیفای مراجعه کنید.  

آهنگ از تهران متنفرن

این آهنگ یکی از آهنگ های این خواننده است که دو سال پیش در آلبومی با نام زاخار اصلی منتشر شد. در این آهنگ که یکی از محبوب ترین آهنگ های این خواننده جوان است خوانندگانی چون مهراد هیدن، سامان ویلسون و علی کی هم حضور داشتند. آهنگ منهای یک یکی دیگر از محبوب ترین آهنگ های این خواننده و از آلبوم زاخار اصلی است که در اجرای آن مهراد هیدن هم حضور دارد.

آهنگ عشق است

آهنگ آهنگ حاجی عشق است همه خفنن و عشق است هم یکی از آهنگ های محبوب این خواننده است. در این آهنگ صدای علی اردوان خواننده سبک رپ و دیس لاو هم شنیده می شود. شهرت علی اردوان در یکی دو سال اخیر با همکاری با سهراب ام جی و گروه زدبازی بیشتر شده است. آهنگ سهراب ام جی دمی هم یکی دیگر از آهنگ هایی است که این خواننده با علی اردوان منتشر کرده است. سهراب ام جی dammi را تابستان امسال منتشر کرد و در آن برخی خوانندگان رپ فارسی را دیس کرد.

آهنگ نردبون فیت با امیر تتلو

در این آهنگ که از جمله آهنگ های آلبوم آخراین رپر محبوب است، صدای امیر تتلو هم شنیده می شود. آهنگ نردبون به دلیل حضور تتلو یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین آهنگ های این خواننده است. این دو خواننده به تازگی هم یک آهنگ به نام هنوز با هم منتشر کردند. برای دانلود آهنگ جدید تتلو و سهراب ام جی می توانید به سایت های دانلود موزیک مراجعه کنید و از شنیدن این آهنگ لذت ببرید.

آهنگ جاده خاکی فیت با اپیکور

این آهنگ که با همکاری این خواننده و اپیکور حدود دو سال پیش منتشر شده است یکی از بهترین آهنگ های سهراب MJ است و طرفداران زیادی دارد. اگر به موزیک رپ و آهنگ های این خواننده علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم حتما آهنگ جاده خاکی را گوش کنید.

آهنگ پسر بد فیت با سیجل و علیرضا جی جی

آهنگ پسر بد فیت با سیجل و علیرضا جی جی

این آهنگ یکی از آهنگ های قدیمی سهراب ام جی به همراه گروه زدبازی است. در این آهنگ نسیم پاریزه خواننده زن سابق گروه زد بازی هم حضور دارد و یکی از محبوب ترین و زیباترین آهنگ های گروه زدبازی و این خواننده است.

آهنگ میام رو خطت

یکی دیگر از محبوب ترین آهنگ های سهراب ام جی آهنگ میام رو خطت است. او این آهنگ را یک سال پیش با مهراد هیدن منتشر کرد. موزیک ویدئویی هم از این آهنگ منتشر شده است که می توانید در یوتیوب و سایت های داخلی مشاهده کنید. در این موزیک ویدئو کچی بیتز (خشایار اس آر) و علی اردوان دو خواننده رپ فارسی هم حضور دارند.

آهنگ سهراب ام جی اصل کار

این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های این خواننده است که با همکاری سامان ویلسون و نسیم منتشر کرده است. این دو خواننده از اعضای اصلی گروه زدبازی و از پایه گذاران این گروه هستند. در این آهنگ سهراب ام جی و سامان ویلسون خودشان را اصل کار موزیک رپ می دانند و در کل آهنگ از خودشان تعریف می کنند.  

آهنگ می رسم به همراه مهراد هیدن و سامان ویلسون

آهنگ می رسم از گروه زدبازی که سهراب MJ به همراه دو نفر دیگر از اعضای اصلی این گروه آن را اجرا کرده است، از آهنگ های محبوب او است. برای شنیدن این آهنگ کافی است نام آن را در مرورگر خود وارد کنید و از شنیدنش لذت ببرید.

آهنگ داره میاد فیت با پدی آی

از آهنگ های محبوب و جدید سهراب ام جی داره میاد است که او این آهنگ را با پدی آی منتشر کرده است. پدی آی یکی از اعضای قدیمی گروه وانتونز است که چند سال پیش از این گروه جدا شد.  

آهنگ جدید سهراب ام جی به اسم ننال

از دیگر آهنگ هایی که قرار است از سهراب ام جی منتشر شود می توانیم به آهنگ ننال اشاره کنیم که در همکاری با گروه وانتونز ساخته شده و در این آهنگ سامان ویلسون نیز حضور خواهد داشت. این آهنگ هفته آینده از سایت رادیو جوان منتشر خواهد شد.

آهنگ سهراب ام جی حلال اوسون

علی اردوان از خوانندگان معروفی است که طرفداران زیادی نیز دارد. مدتی قبل سهراب ام جی حلال اوسون را با همکاری علی اردوان منتشر کرد. این ترک زمانی که منتشر شد طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. هم چنین این آهنگ دارای آرایه های بسیار جذابی است. خیلی از افراد گفته اند که این آهنگ مخاطب خاصی دارد. البته خود سهراب در این باره صحبتی نکرده است. این ترک به یکی از بهترین ترک ها با همکاری دو خواننده تبدیل شده است که در فضای مجازی و در زمان انتشار بسیار ترند شده بود.

آهنگ سهراب ام جی حاجی گنگش بالاس

مدتی قبل سهراب ام جی در استوری خود متنی را منتشر کرد که در آن به طرفداران و فالووران خود گفته بود تا منتظر یک سوپرایز بزرگ باشند. خیلی از طرفداران او در این باره بیان کردند که سهراب قرار است یک ترک فوق العاده و عالی را منتشر کند. سهراب ام جی حاجی گنگش بالاس را به عنوان یک سوپرایز منتشر کرد. این ترک بسیار هیجان انگیز است و دارای آرایه هایی بسیار مفهومی است.

سهراب در این ترک خیلی از شاخ های مجازی و هم چنین رپر های دیگر را دیس کرده است. مخاطبان این آهنگ، هیتر ها و هم چنین برخی از رپر ها هستند. سهراب به خوبی منظور خود را در این آهنگ بیان کرده و گفته است که هر شاخ مجازی و یا هر رپری که پشت سر او صحبت می‌ کند در جلوی روی او نمی توان حرفی بزند و او را یکی از خفن ترین رپر های ایرانی می ‌دانند و به او لقب سلطان را داده اند.

هم چنین او به طور مستقیم بیان کرده است که یکی از بزرگان رپ فارسی است که تعداد محدودی از رپرها می توانند با او رقابت و یا همکاری کنند. به هر حال این ترک یکی از ترک های بسیار قوی و فوق العاده سهراب ام جی در فعالیت های اخیرش بوده است که خیلی از مردم به خصوص جوانان از این آهنگ استقبال کرده اند و حتی دابسمش های زیادی با آن درست کرده اند.

آهنگ های سهراب ام جی

سهراب ام جی چه آلبوم هایی داشته است؟

سهراب ام جی از پایه گذاران گروه زدبازی است که فعالیت خود را در موسیقی هیپ هاپ و رپ با این گروه آغاز کرد. او تا به امروز تک آهنگ های زیادی منتشر کرده است. این خواننده جوان ایرانی اولین آلبوم خود را همراه با گروه زدبازی در سال ۱۳۹۱ با نام زاخارنامه منتشر کرد. او علاوه بر این چند آلبوم دیگر هم دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

آلبوم زاخارنامه

این آلبوم اولین آلبوم این خواننده است که با همکاری گروه زدبازی در خرداد ماه سال ۱۳۹۱ منتشر شد. در اجرای این آلبوم علاوه بر او خوانندگانی مانند سیجل، مهراد هیدن، علیرضا جی‌ جی، سهراب ام ‌جی و خواننده زن گروه در آن زمان یعنی نسیم پاریزه حضور داشتند. این آلبوم ده آهنگ دارد که آهنگ هایی مانند تهران مال منه، چرا بدی، مهد کودک و سیگار صورتی برخی از آهنگ های آن هستند.  

آلبوم یکسین

آلبوم دیگر این رپر محبوب و پرطرفدار ایرانی یکسین نام دارد که در سال ۱۳۹۶ منتشر شد. آهنگ های این آلبوم شامل آهنگ لیلا با حضور علیرضا جی جی و بهزاد لیتو، آهنگ ما سهراب ام جی و مهراد هیدن، آهنگ نیشخند با سیجل و نسیم، آهنگ پیشکسوت و آهنگ لاتچری از سهراب هستند. برای دانلود آهنگ جدید سهراب ام جی لاتچری و دیگر آهنگ های این آلبوم می توانید به سایت های معتبر دانلود موزیک مراجعه کنید.

آلبوم زاخار اصلی

جدیدترین آلبوم این خواننده زاخار اصلی نام دارد که حدود دو سال پیش توسط او منتشر شد. این آلبوم ده آهنگ دارد که در اجرای آهنگ های این آلبوم علاوه بر دیگر اعضای گروه زدبازی خوانندگان رپر دیگری هم شرکت کردند. برخی از آهنگ های این آلبوم شامل آهنگ بگو نه فیت با سیجل و علی کی، آهنگ نردبون فیت با امیر تتلو، آهنگ آتیش بزنیم فیت با آرش سرطان و هومان و سپهر تری نیک، آهنگ وضع خرابه خونه فیت با سپهر خلسه، آرش سرطان، هومان و سینا مافی هستند.     

حاشیه های سهراب ام جی

حاشیه های سهراب ام جی

همان طور که شما نیز می دانید ام جی به عنوان یکی از پر حاشیه ترین رپرهای رپ فارسی شناخته می شود و تا کنون دعوا ها و کل کل های بسیاری با سایر همکارانش در این عرصه داشته است. او در گذشته و در ابتدای حضورش در گروه زدبازی شروع به دیس رضا پیشرو کرده بود .

یکی از حاشیه های بزرگی که برای ام جی به وجود آمد به علت حضورش در سفر راهیان نور در مناطق جنگی ایران بود. این باعث شد تا دیس ترک های بسیاری علیه او منتشر شود که از جمله آن ها می شود به دیس های خواننده های گروه ملتفت به او اشاره کنیم.

ام‌ جی اکنون مانند سایر اعضای گروه زد بازی با سروش هیچکس و گروه ملتفت کل کل بزرگی دارد و در حال دیس و دیس بازی می باشد. او همچنین یک استوری در ارتباط با بهزاد لیتو نیز منتشر کرد که به علت حواشی اخیر جدایی او و دعوایش با اعضای گروه زدبازی از جمله ام جی منتشر شده بود.

سهراب ام جی و میلاد حاتمی

در مورد قضیه سهراب ام جی و میلاد حاتمی باید بگوییم زمانی که سهراب برای یک سفر کاری به کشور ترکیه رفته بود با میلاد حاتمی یکی از شاخ های مجازی ملاقاتی را با هم ترتیب داده بودند که عکسی از ملاقات آن ها در فضای مجازی در حالی که در کنار یکدیگر بوده اند، منتشر شد. این عکس حواشی بسیار زیادی را در پی داشت و توجه خیلی از افراد را به خود جلب کرد و خیلی از افراد و به خصوص طرفداران سهراب از او انتقاد کردند که چرا باید با یک شخص منفور در رابطه باشد.

زمانی که سهراب به شهر استانبول کشور ترکیه رفته بود، ادمین و مدیر سایت شرط بندی ملاقاتی را بین این دو شخص ترتیب داده بود که این دیدار حواشی بسیار زیادی را به پا کرد.

هم چنین شایعه به وجود آمد که قرار است سهراب با میلاد حاتمی همکاری داشته باشد. این شایعه موجی از حواشی و اختلافات زیادی را در بین طرفداران و رپران و سایر افراد به وجود آورد. خیلی از طرفداران ناراحتی خود را از این موضوع بیان کردند هم چنین برخی از رپر ها شروع به دیس کردن سهراب کردند و دعواهایی بین رپرها به وجود آمد.

سهراب ام جی چه دیس هایی داشته است؟

سهراب ام جی چه دیس هایی داشته است؟

او یکی از رپرهای ایرانی است که دیس های سنگینی دارد و از دو سال پیش هم دیس و دیس بک های زیادی با پیشرو داشتند. اما این تنها خواننده ای نبود که بین او و سهراب ام جی بیف ها و دیس هایی رد و بدل شد. یکی از دیس های جدید سهراب ام جی دامی است که خطاب به بیشتر رپرهای فارسی منتشر کرده است. در این بخش قصد داریم برخی از دیس های این خواننده را با هم بررسی کنیم.

دیس سهراب ام جی به پیشرو

آهنگ هابیل دیس سهراب ام جی به پیشرو بود. البته آهنگ هابیل یکی از بهترین آهنگ ها و دیس ترک های این خواننده نیست. در این دیس ترک یار همیشگی سهراب یعنی سامان ویلسون هم حضور نداشت. او در این آهنگ تیکه ای به زندان رفتن رضا پیشرو انداخت و به او گفت دلیل زندان رفتن تو فعالیت در موزیک رپ نبوده است و شما به دلیل مصرف مواد به زندان افتاده بوده اید.

او همچنین خطاب به رضا پیشرو و دو برادرش که آن ها هم خواننده رپ هستند گفت که شما سه تا داداش روی هم هیچی نشدید. این ها بخشی از چیزهایی بود که این خواننده خطاب به پیشرو خواند.

دیس سهراب ام جی به هیچکس

یکی از آهنگ های این خواننده با نام پلمپ دیس این خواننده به خواننده هایی مثل ملتفت، فدایی و هیچکس است. این دیس ترک اجتماعی حدود یک سال پیش منتشر شد. او در ابتدای این آهنگ به انتقاداتی که در مورد واکنش نشان ندادنش به اعتراضات ایران می شد، پرداخت.

او در بخشی از آهنگ هم به خوانندگانی که قافیه شعرهایشان را فقط برای پول درآوردن می سازند حمله کرد و منظورش از این خوانندگان هیچکس بود. او همچنین یک فری استایل به هیچکس داده است که چند ماه پیش آن را در یوتیوب منتشر کرد. برای شنیدن و دیدن ویدئوی این فری استایل از او می توانید به یوتیوب مراجعه کنید.

دیس سهراب ام جی به امیر خلوت

آهنگ حاجی گنگش بالاس از سهراب ام جی دیس این خواننده به امیر خلوت بود که حدود سه سال پیش منتشر شد. در این آهنگ که هنوز هم یکی از محبوب ترین آهنگ های این خواننده است، او رپرهای جوان و تازه کار به خصوص امیر خلوت را دیس می کند.   

دوست دختر سهراب ام جی

سهراب ام جی ویکی پدیا

سهراب ام جی ویکی پدیا اطلاعات کاملی از او قرار داده شده است. سهراب متولد ۱۹ آبان سال ۱۳۶۴ در تهران می باشد. او یکی از خوانندگان معروف و مطرح ایرانی است که در زمینه رپ فعالیت می کند. سهراب تحصیلات خود را در مقطع لیسانس به پایان رسانده است، بهتر است که بدانید او در یکی از معتبر ترین دانشگاه های انگلستان تحصیل کرده است.

او در یکی از مصاحبه ‌های خود بیان کرد، از ۱۵ سالگی به موسیقی و رپ علاقه زیادی پیدا کردم و تصمیم گرفتم تا در این عرصه فعالیت کنم. او کار خود را با سرودن و نوشتن شعر ها و ترانه ها به سبک رپ آغاز کرده است و بعد از پایان دبیرستان، راهی کشور انگلستان شده است.

سهراب ام جی راهیان نور

یکی از سوژه‌ هایی که مدتی قبل به وجود آمده بود درباره سهراب ام جی راهیان نور بوده است. او مدتی قبل به یکی از مناطق جنگی ایران رفته بود که شبکه سه ایران نیز با او مصاحبه ای داشته است و خبرنگاران در آن جا از سهراب سوالاتی پرسیده بودند. فیلم این مصاحبه را می ‌توانید در اینترنت و یا یوتیوب جستجو و مشاهده کنید. سهراب در این مصاحبه، بیان کرده که عاشق وطنش است و هر کاری برای وطنش انجام می دهد و تمایل داشته است تا به این مناطق بیاید و از نزدیک آن را مشاهده کند.

سهراب ام جی راهیان نور

این خواننده عضو کدام گروه رپی می باشد؟

زدبازی یکی از گروه‌ های رپ فارسی بسیار معروف است که اعضای آن در تهران، پاریس و لندن فعالیت می ‌کنند. این گروه در ابتدا ۳ خواننده اصلی به نام های مهراد هیدن، سامان ویلسون و سهراب ام جی داشته است.

در واقع می ‌توان گفت که سهراب یکی از ارکان اصلی این گروه است که هواداران بسیار زیادی نسبت به دو نفر دیگه داشته است. هم چنین طرفداران، او را دوست داشتنی ترین اعضای گروه نامیده ‌اند و در نظرسنجی های مختلف به عنوان بهترین و اصلی ترین اعضای گروه زدبازی شناخته شده است. البته باید افزود که سهراب ام جی به غیر از خوانندگی، کار نوازندگی و سرودن شعر را هم دارد و در همه آهنگ های گروه زدبازی شعر های او بوده که کار را تمام کرده و به عنوان بهترین موزیک شناخته شده است.

سایت شرط بندی سهراب ام جی معتبر می باشد؟

سهراب نیز یکی از خوانندگانی است که دارای سایت شرط بندی به نام گنگ بت می باشد. او امتیازات بسیار زیادی در این سایت برای کاربران قرار داده است و گفته شده است که یکی از پرطرفدار ترین سایت های شرط بندی در بین افرادی که شرط بندی انجام می دهند، می باشد. البته باید افزود که دلیل محبوبیت این سایت خود سهراب ام جی است که اکثر افرادی که در آن شرط بندی می کنند، فالووران و طرفداران او هستند.

هم چنین خیلی از افراد و فالووران او بر این باور هستند که منبع اصلی درآمد سهراب، خوانندگی و یا فروش محصولات نیست بلکه منبع اصلی درآمد او سایت ‌شرط بندی است، چرا که سهراب توانسته به یک باره به ثروت بسیار زیادی برسد و هم چنین به یکی از رپر های ثروتمند ایرانی تبدیل شده است. گفته شده که سایت او دارای پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعته می باشد و به همین دلیل افراد زیادی در این سایت بازی می کنند.

بهترین همکاری های سهراب mj در رپ فارس

ام جی یکی از بزرگ ترین و کارکشته ترین رپر های موسیقی زیرزمینی کشور ایران است که در سال‌ های اخیر توانسته طرفداران بسیار زیادی پیدا کند. او همکاری های زیادی با افراد سرشناس نیز داشته است از بهترین و مهم ترین همکاری‌ های ام جی می توان به همکاری او با امیر تتلو اشاره کرد.

ام جی و امیر تتلو فیت های جنجالی و زیادی تا به حال با هم داشته اند و می ‌توان گفت که این دو شخص رابطه صمیمی و خوبی را با هم دارند. از آخرین همکاری آن ها می توان به مستر لوده اشاره کرد که این همکاری یکی از محبوب ترین همکاری ‌های ام جی بوده است. از دیگر همکاری هایی که ام جی داشته است می توان به همکاری او با ویلسون و مهراد هیدن اشاره کرد. هم چنین او با علی اردوان نیز در یک ترک همکاری داشته است.

صحبت های سهراب ام جی در خصوص اعتراضات اخیر ایران

صحبت های سهراب ام جی در خصوص اعتراضات اخیر ایران

این خواننده ایرانی بعد از شروع اعتراضات در ایران مدتی سکوت کرد و هیچ واکنشی نشان نداد. اما پس از مدتی سکوت، او یک فری استایل کوتاه در ماشین اجرا کرد و ویدئوی آن را منتشر کرد. این اجرای سیاسی اجتماعی این خواننده در مورد اعتراضات مردم را با نام ” مرگ بر خودم سهراب ام جی ” می توانید در یوتیوب بیابید.

بنابر نظر کاربران فضای مجازی و دنبال کنندگان موزیک رپ واکنش نشان دادن او بعد از مدت ها خیلی دور از انتظار بود. اما او با این فری استایل و صحبت هایی که در مورد اعتراضات اخیر ایران در آن کرد، در واقع به نحوی از ساکت بودن خود عذرخواهی کرده است.

اما مدتی بعد سامان ویلسون یکی از اعضای دیگر گروه زدبازی در کلاب هاوس به اعتراضات مردم در ایران توهین کرد. او در این مورد گفت : من با کل این جریان مخالفم چون آینده ای روشن در آن نمی بینم، پس نمی توانم از آن دفاع کنم. من به دنبال این اعتراضات جنگ داخلی در ایران و تجزیه طلبی را می بینم. پس از آن در این روم کلاب هاوس همه کسانی که حضور داشتند از این صحبت های او انتقاد کردند.

به دنبال این صحبت ها، سهراب ام جی هم در دفاع از سامان ویلسون در تلگرام خود در این مورد صحبت هایی کرد. او گفت : ” یک عده کفتار از آن طرف دنیا منتظر نشسته اند تا در ایران برایشان فرش قرمز پهن شود تا به این کشور بیایند. فرش قرمزی که با خون پاک بهترین جوانان ایرانی رنگ گرفته است. در داخل هم مسئولان بی کفایتی داریم که قدمی برای مردم ایران بر نمی دارند. دولت ها و رسانه های خارجی هم تنها به فکر منافع خودشون در این ماجرا هستند و به فکر خیر و صلاح مردم داخل ایران نیستند. خلاصه بگویم که مردم ایران تنها ترین ملت دنیا هستند. ” بعد از این صحبت ها بود که در بین کاربران فضای مجازی این موضوع که سهراب ام جی حکومتی است، داغ شد.

اما شاید صحبت های ۰۲۱kid هم کنایه ای به این صحبت های سهراب ام جی بود که گفت : ” یک تعداد لاشخور در ایران هم از این که اوضاع ایران درست شود می ترسند. چون فرش قرمزی که الان زیر پاهای این افراد پهن است جمع می شود. ”   

سوالات متداول

  1. تاریخ انتشار آلبوم جدید سهراب ام جی کی می باشد؟

    تاریخ دقیق انتشار آلبوم زاخار اصلی هنوز مشخص نشده است اما احتمالا در ماه آینده منتشر خواهد شد.

  2. جدیدترین آهنگ منتشر شده توسط سهراب ام جی کدام آهنگ است؟!

    آهنگ حلال اسون با همراهی علی اردوان جدید ترین آهنگ منتشر شده توسط سهراب ام جی می باشد که بسیار مورد توجه طرف دارانش قرار گرفته است.

  3. سهراب ام جی در بین رپر ها با چه عنوانی شناخته می شود؟

    بسیاری او را رپر حکومتی قلمداد می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۳]