رضا پیشرو یکی از مشهورترین رپر های ایرانی است. در این مقاله قصد داریم تا با زندگی شخضی و حرفه ای این خواننده محبوب بیش از پیش آشنا شویم. او که یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد، طرفدار های بسیاری دارد، که او را به صورت جدی دنبال می کنند. رضا که سال ها است، عمر و زندگی خود را در مسیر رپ فارسی گذاشته است، این روز ها بیش از پیش مخاطبان را به سمت خود جذب کرده است.

شاید درست باشد و به راحتی بتوان گفت، که این خواننده محبوب از ابتدای شروع کار خود تا به الان روز به روز پیشرفت کرده است. به شکلی که تمام موزیک های او حرفه ای تر و پر محتوا تر شده است. این خاصیت نیز رضا را در میان طرف دارانش بسیار محبوب کرده است. برای آشنایی بهتر و بیش تر با این خواننده پر مخاطب، توصیه می شود تا این مقاله را دنبال کنید.

رضا پیشرو کیست

رضا پیشرو کیست؟

در ابتدا به معرفی رضا پیشرو و بیوگرافی این جوان پر تلاش می پردازیم. این خواننده محبوب و پر آوازه که در اصل نامش محمد رضا ناصری آزاد می باشد، در شهر تهران متولد شده است. رضا زاده روز ۱۲ بهمن است و در سال ۱۳۶۶ متولد شده است. به شکلی که این روز ها در سن سی و چهار سالگی به سر می برد. این پسر جوان ایرانی مشهور، در زمینه موسیقی فعالیت های بسیاری داشته است. به شکلی که فعالیت های او در تمامی حوزه ها صورت گرفته است. برای مثال اگر بخواهیم فعالیت های پیشرو را نام ببریم، باید به خوانندگی رپ، تهیه کنندگی موسیقی، تنظیم کننده موزیک، ترانه سرا و آهنگ سازی اشاره کرد.

این پسر جوان ایرانی در ابتدا فعالیت های خود را به شکلی غیر رسمی آغاز کرد. رضا که آن روز ها به تازگی هیپ هاپ و رپ ایرانی و فارسی را شناخته بود. دو آلبوم غیر رسمی با نام رضا ۳ پی ای سی، منتشر کرد. این آلبوم های غیر رسمی او بسیار مورد استقبال جوان های ایرانی قرار گرفت. به شکلی که رضا را در کار خود مصمم کرد. این در حالی است، که در زمینه رپ فارسی هنوز افراد زیادی مشغول نبودند و رضا شاید بتوان گفت که جز اولین ها بود. دو آلبوم اول او که به صورت غیر رسمی منتشر شد، به نام های وقت کثیف و واقعیت تلخ بود.

شاید همین ابتدا و آغاز کار رپ فارسی بود، که در پی نمایش تلخی های جامعه پیش رفت. پیشرو در تمامی آهنگ هایی که تا به حال منتشر کرده است، از تلخی های جامعه و شرایط سخت زندگی مردم سخن گفته است. موزیک های او تماما انتقادی بوده و از مشکلات و یا دغدغه های مردم ایران سخن گفته است. شاید یکی از دلایل شهرت پیشرو، همین موزیک ها و موسیقی های دغدغه مند باشد. البته که رپ فارسی در اصل موزیکی پر محتوا و تلخ است، که شرایط و اوضاع بد را به مخاطب یاد آور می شود. یا به شکلی با او در این مسیر سخت همراه می شود.

آهنگ های رضا پیشرو

آهنگ های رضا پیشرو کدامند؟

در این قسمت از مقاله به آهنگ های رضا پیشرو خواهیم پرداخت. رضا که از مشهور ترین خواننده های جوان ایرانی محسوب می شود. این روز ها بیش از گذشته محبوب شده است. درست است، که در زمینه رپ، رپر های بسیاری موزیک تولید می کنند. اما در این میان با آن که رضا بسیار در این زمینه کهنه کار است، تا به حال کسی نتوانسته که جای او را بگیرد. شاید بسیار شده است، که افرادی آمده اند و زودتر از آن که فکرش را بکنید، فراموش شده اند. اما راجب پیشرو این شرایط متفاوت است، چرا که خود به شکلی یکی از پایه های رپ فارسی است. او از جمله کسانی است، که خود از پایه گذاران رپ فارسی بوده است. در این بخش به موزیک های مشهور او پرداخته و ۱۰ مورد از بهترین های را برای شما معرفی خواهیم کرد.

اگر در این میان افرادی هستند، که با رپ پیشرو و موزیک های تولید شده توسط او آشنایی کافی ندارند، می توانند با مطالعه و دنبال کردن این مقاله به خوبی او و موزیک های مطرحش را بشناسند. در نتیجه این مقاله را دنبال کنید، تا بهترین موزیک هایی که بسیار پر طرف دار بوده اند را بشناسید. این موزیک ها توسط خود طرفدار ها و مخاطبان پیشرو انتخاب شده اند. به همین خاطر این نظر سنجی و بررسی بر اساس نظر خود افراد می باشد. البته که این بررسی کاملا عامیانه بوده و نظری کارشناسی شده در آن دخیل نمی باشد.

پسر ابن سینا

پسر ابن سینا یکی از موزیک های محبوب رضا پیشرو می باشد. این موزیک رپ که یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد. بر خلاف نام عجیبی که برای آن در نظر گرفته شده است، متن و محتوای بی نظیری دارد. این موزیک جذاب در سال ۲۰۱۹ میلادی ساخته شده است. این در حالی است، که آلبوم این آهنگ اوردوز ۲ نام دارد.

دیوونه ۲ از رضا پیشرو

دیوونه ۲ یکی از آهنگ های پر مخاطب و پر طرف دار رضا پیشرو می باشد. این موزیک فوق العاده جذاب دارای متنی بی نظیر است، که مخاطب را با خود همراه می کند. خوانده شدن این موزیک با صدای خسته و پر مخاطب پیشرو، باعث تاثیر گذاری هر چه بهتر و بیش تر آن شده است. این موزیک رپ جذاب به نسبت دیگر موزیک های رپ پیشرو تازه است. به شکلی که در سال ۱۳۹۲ هجری شمسی بود، که پیشرو آن را منتشر کرد. این موزیک جذاب و بی نظیر در دوران اوج پیشرو ساخته شده است. به صورتی که دارای تکنیک ها و فلو های فوق العاده جذابی می باشد.

در این موزیک جذاب و کم نظیر درباره زندگی و حالات روحی خود پیشرو سخن گفته شده است. به همین خاطر شاید بسیاری از طرف دار های این خواننده محبوب ایرانی با این موزیک زیبا بسیار ارتباط گرفتند. ای ترک را می توان به جرعت به عنوان بهترین آهنگ های رپ ایران قلم داد کرد.

قبرستون هیپ هاپ

قبرستون هیپ هاپ از جمله موزیک های رپ مشهور رضا پیشرو می باشد. این موزیک که در سال های اخیر منتشر شده است، از جمله موزیک های پر طرف دار ایرانی است. شاید بتوان پیشرو را در مسیر رپ فارسی یکی از بهترین ها دانست. چرا که او در این موزیک بی نظیر خود نیز تکنیک هایی را در پیش گرفته است، که از چشم مخاطب های خود دور نمانده است. این موزیک در سال ۱۳۹۱ هجری شمسی منتشر شده است. این موزیک که یکی از قدرت مند ترین رپ های فارسی می باشد، که به فرهنگ هیپ هاپ و رپر ها پرداخته است. یا به نوعی از این سبک موسیقی سخن گفته است و مشکلات موجود در جامعه برای این افراد را بیان کرده است.

ترک قبرستون هیپ هاپ نام او را در لیست گنگ ترین رپر ها جای داد که خب این لقب برازنده پیشرو بوده و این را در ترک های بعدی خود به اهالی رپ دیکته کرد.

کلافگی از رضا پیشرو

موزیک رپ کلافگی از جمله کار های بی نظیر و محبوب رضا پیشرو می باشد. این خواننده و یا رپر محبوب و مشهور این روز ها با انتشار این آهنگ توانسته است، تا محبوبیت خود را بیش از پیش کند. این در حالی است، که این موزیک رپ فارسی بسیار قدرت مند و پر محتوا است. کلافگی که یک رپ اجتماعی به حساب می آید، در سال ۱۳۹۲ هجری شمسی و در دوران اوج پیشرو ساخته شد. این موزیک جذاب که یک سبک خاص و ویژه برای خود دارد. رپر های زیادی را بعد ها به پیروی از این سبک دعوت کرد. این موزیک جذاب و قدرت مند که دارای فلو بی نظیری است، یکی از موزیک های فوق العاده رپ به حساب می آید.

صور اسرافیل

صور اسرافیل از جمله موزیک های رپ بی نظیر پیشرو می باشد. این موزیک جذاب و پر محتوا مخاطب های بسیاری را به سمت و سوی خود جذب کرده است. به شکلی که بسیاری پیشرو را با این آهنگ مشهور شناختند. این آهنگ تا حدی یک موزیک رپ انگیزشی به حساب می آید. این در حالی است، که این اهنگ رپ جذاب و فوق العاده تقریبا به تازگی خوانده شده است. به شکلی که آن را در سال ۱۳۹۵ هجری شمسی و تنها چهار سال پیش منتشر کردند. در این موزیک به قدرت انسان و مقابله با مشکلات گفته شده است. به صورتی که انسان را به مبارزه طلبیده است و او را به مقاومت دعوت کرده است.

مرز

مرز یکی از موزیک های رپ بی نظیر فارسی می باشد، که توسط خواننده مشهور ایرانی، رضا پیشرو منتشر شده است. این موزیک جذاب و پر مخاطب در سال ۲۰۱۹ میلادی بود که منتشر شد. موزیک رپ مشهور مرز در آلبوم آزاد پیشرو قرار دارد.

رپ سکندری

رپ سکندری از جمله موزیک های جذاب و پر مخاطب پیشرو می باشد. این موزیک با آن که از متن و محتوا خوبی برخوردار نیست، اما توانسته است به دلیل بیت خوب به خوبی خود را در میان مردم نشان دهد. این موزیک جذاب به تنهایی توسط خود پیشرو خوانده شده است. پیشرو این موزیک جذاب را در ۴ سال پیش و در سال ۲۰۱۷ میلادی خوانده است. به شکلی که می توان تاریخ انتشار ان را سال ۱۳۹۵ هجری شمسی دانست. این موزیک در آلبوم ریل او موجود است. که یکی از البوم های نهایی او می باشد.

باید عوض شم

موزیک جذاب و پر طرف دار پیشرو با نام باید عوض شم، یکی از موزیک های متفاوت پیشرو می باشد. چرا که بر خلاف اکثر موزیک های رپ و یا هیپ هاپ پیشرو، از جامعه و معضلات آن شکایت نمی کند. این در حالی است، که او در این موزیک جذاب و پر مخاطب تنها به فکر ساختن ادمی بهتر از خود می باشد. این موزیک با آن که تلخی دیگر موزیک های او را ندارد و کمی از رپ فارسی و معیار های آن دور است. اما چون شکل و حالتی انگیزشی برای خود دارد، طرف دار های آن بسیار هستند.

واستم رو پام

رپ واستم رو پام یکی از موزیک های هیپ هاپ ایرانی بی نظیر به شمار می رود. این موزیک رپ جذاب بسیار تازه می باشد و تنها در سال گذشته منتشر شده است. به شکلی که در سال ۲۰۲۰ میلادی و یا ۱۳۹۸ هجری شمسی شاهد منتشر شدن این اهنگ بودیم. این موزیک جذاب توسط پیشرو خوانده شده است. اما تنظیم و متن آن توسط دوست صمیمی او امیر تتلو انجام شده است. تتلو یکی از خواننده های پاپ و رپ مشهور ایرانی است، که طرف دار های بسیاری دارد.

سیانور نخور از رضا پیشرو

رپ جذاب و کم نظیر سیانور نخور یکی از موزیک های جدید پیشرو محسوب می شود. این موزیک پر محتوا یکی از اهنگ های رپ تلخ پیشرو به حساب می آید. رضا پیشرو در این موزیک جذاب و مشهور که در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شده است، به مشکلات جامعه پرداخته است. به شکلی که جوان های درد کشیده را دعوت به صبر و استقامت در برابر مشکلات می کند. این آهنگ یکی از دغدغه مند ترین موزیک های ایرانی است. آهنگ سیانور نخور در آلبوم آزاد پیشرو قرار دارد، که مخاطب های بسیاری برای او موجود است.

آلبوم های رضا پیشرو

آلبوم های رضا پیشرو چیست؟

رضا پیشرو که یکی از خواننده ها و رپر های مشهور ایرانی است، دارای ۶ البوم می باشد. این آلبوم ها که در بالا از ان ها سخن گفته شد، دو عدد غیر رسمی هستند. اما بقیه ۴ البوم دیگر او به صورت رسمی منتشر شده اند. علت غیر رسمی بودن دو مورد اول نیز عدم شهرت و محبوبیت پیشرو می باشد.

آلبوم آزاد

یکی از آلبوم های اخیر رضا پیشرو آلبوم آزاد می باشد. این آلبوم که دارای سخن های بسیاری است، در سه ساله اخیر یکی از بهترین آلبوم های رپ معرفی شده است. به شکلی که طرفدار های بسیاری بعد از شنیدن این آلبوم به سمت پیشرو جذب شده اند.

آلبوم واقعیت تلخ از رضا پیشرو

آلبوم دیگری که در این بخش از مقاله قصد داریم تا آن را معرفی کنیم، آلبوم واقعیت تلخ است. واقعیت تلخ که جز اولین آلبوم های پیشرو به حساب می آید، از آن دسته آلبوم های غیر رسمی او می باشد. موزیک های موجود در این آلبوم جذاب و پز مخاطب بسیار تند بوده و قدیمی هستند. چرا که به روز های اوایل دهه ۸۰ بر می گردد.

آلبوم ریل

آلبوم ریل یکی از آلبوم های مشهور و جذاب ایرانی است. این آلبوم جذاب و پر مخاطب بسیار طرف دار دارد. این آلبوم تازه منتشر شده یکی از آلبوم های رسمی پیشرو می باشد. ریل آخرین آلبومی است، که از رضا پیشرو منتشر شده است.

فیت های رضا پیشرو چگونه است؟

رضا پیشرو نیز مانند هر خواننده مشهور دیگری تا به حال فیت های بسیاری با خواننده های رپ و یا پاپ داشته است. اغلب این رپر های ایرانی که به فیت دادن با آن ها راضی شده است، در اصل دوستان او می باشند. در این قسمت از مقاله چند مورد از فیت های پیشرو را معرفی خواهیم کرد.

میری تو لک

آهنگ جذاب و مشهور میری تو لک یکی از کار های پر فروش و پر مخاطب پیشرو می باشد. این موزیک که به صورت فیت می باشد از جذابیت ویژه ای برخوردار است. به شکلی که این موزیک جذاب با همکاری حصین انجام شده است. ترکیب صدای این دو رپر محبوب، تجربه ای بی نظیر را رقم زد. این موزیک در سال ۱۳۹۴ هجری شمسی بود، که منتشر شد.

گرگ

آهنگ رپ گرگ از جمله رپ های مشهور فارسی می باشد. این موزیک رپ ایرانی که توسط رضا پیشرو خوانده شده است، بسیار قوی خوانده شده است. به شکلی که از لحاظ تکنیک و فلو در بهترین حالت ممکن است. گرگ که یکی از اهنگ های جذاب پیشرو به حساب می آید، با همکاری دوستان او ساخته شده است. به شکلی که در این آهنگ پیشرو به همراه امیر تتلو و حصین همکاری قابل توجهی داشته اند. این موزیک جذاب به همراه یک موزیک ویدیو بی نظیر در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد.

ما باهمیم

آهنگ رپ ما باهمیم یکی از موزیک های رپ بی نظیر فارسی است. این موزیک که می توان آن را یکی از بهترین اهنگ های پیشرو دانست، طرف دار های بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. البته این موزیک پیشرو به صورت همکاری انجام شده است. شاید همین ترکیب دو صدا و دو تکنیک باعث جذب بیش تر مخاطب شده است. چرا که این اهنگ به صورت همکاری دو جانبه پیشرو و بهرام صورت گرفته است. این موزیک به نسبت جز موزیک های سال های ابتدایی فعالیت رپ فارسی می باشد. به شکلی که این موزیک رپ جذاب، در سال ۱۳۸۷ هجری شمسی منتشر شده است. موزیک ما باهمیم یکی از موزیک های فوق العاده تکنیکی است، که در آن تکنیک های جدید رپ فارسی به خوبی نشان داده شده است.

رپ چرا

موزیک رپ چرا یکی از موزیک های محبوب رپ ایرانی است. به شکلی که این موزیک رپ جذاب و پر مخاطب به صورت فیت با امیر تتلو خوانده شده است. یکی از دلایلی که این موزیک مشهور است، حضور هم زمان دو صدای خاطره انگیز تتلو و پیشرو می باشد. این موزیک جذاب در سال ۲۰۱۷ میلادی ساخته و تولید شده است.

دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو

دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو چگونه است؟

برای دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو راه های مختلفی موجود است. به شکلی که برای دانلود این اهنگ های جذاب و پر مخاطب لازم است، تا از روش هایی که در قسمت زیرین توضیح داده شده است، بهره گرفت. این روش ها بسیار ساده هستند و انجام آن ها بسیار در دسترس می باشد. برای دانلود جدید ترین موزیک های پیشرو :

  • سرچ و یا جست و جوی نام پیشرو و یا آهنگ آن در مرورگر های مختلف
  • جست و جوی نام موزیک رپ انتخابی در اسپتیفای
  • جست و جوی آهنگ مورد نظر از طریق کانال های تلگرامی

اهنگ رضا پیشرو توتول چیست؟

تا به حال در میان رپر ها بسیار شده است، که فردی سخنی و یا حرفی را زده است. سپس همکار ها و یا دوستان او که در ایم زمینه فعال هستند، در جواب او دیس هایی را منتشر کرده اند. این بار نیز رضا پیشرو برای دوست و همکار دوست داشتنی خود، امیر تتلو، یک دیس به نام توتول داده است. این دیس یکی از مشهور ترین و پر مخاطب ترین دیس های رپ تاریخ شد.

عکس های رضا پیشرو را چگونه می توان دید؟

برای دیدن و یا مشاهده عکس های رضا پیشرو می توان از راه های مختلفی استفاده کرد. در این قسمت و بخش از مقاله قصد دارم تا این روش ها را بیان کنم. به شکلی که در قسمت زیر به صورت کامل به معرفی و توضیح این روش ها خواهم پرداخت.

  1. مشاهده عکس های پیشرو در فضای اینستاگرام (اینستاگرام رضا پیشرو)
  2. مشاهده عکس های پیشرو در مرورگر های مختلف با جست و جوی آن
عکس های رضا پیشرو

کلیپ رضا پیشرو چیست؟

در این قسمت از مقاله به بررسی و جست و جوی کلیپ های پیشرو می پردازیم. رضا پیشرو که رپر مشهور ایرانی می باشد، تا به حال تعدادی ویدیو کلیپ داشته است. در این بخش از مقاله در پی آن هستیم، که این موزیک ویدیو ها را به شما عزیزان معرفی کنیم. این موزیک ویدیو ها و یا کلیپ ها به صورت زیر هستند :

  • برو از پیش من ( امیر تتلو، بهروز قائم، حسین تهی )
  • کلیپ نیلوفر
  • کلیپ روز اول و پشت مه
  • موزیک ویدیو ای کاش ( آلبوم دوران طلایی )

درآمد رضا پیشرو چگونه است؟

رضا پیشرو از جمله افرادی است، که زندگی و تمام زمان و انرژی خود را وقف موسیقی کرده است. به همین خاطر این رپر و خواننده محبوب ایرانی تا به حال موزیک های بسیاری منتشر کرده است و تنها راه درآمدی او همین موزیک ها بوده است. رضا از طریق انتشار موزیک و ترک های مختلف کسب درآمد می کند. شاید به همین خاطر وضع مالی او همیشه مقداری اندک بوده است. البته او از طریق کنسرت هایی که برگزار کرده است، نیز کسب درآمد می کند.

سوالات متداول

رضا پیشرو متولد چه سالی است؟

رضا پیشرو متولد سال ۱۳۶۶ هجری شمسی است.

رضا پیشرو چند آلبوم غیر رسمی داشته است؟

رضا پیشرو تا به حال ۶ آلبوم منتشر کرده است، که دو تای آن غیر رسمی بوده است.

در موزیک رپ چرا پیشرو با کدام خواننده فیت داده است؟

موزیک رپ چرا حاصل همکاری پیشرو و تتلو می باشد.

آخرین آلبوم منتشر شده از پیشرو چه نام دارد؟

آخرین آلبوم منتشر شده از پیشرو، ریل نام دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]