رضا پیشرو یکی از مشهورترین رپر های ایرانی است. در این مقاله قصد داریم تا با زندگی شخضی و حرفه ای این خواننده محبوب بیش از پیش آشنا شویم. او که یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد، طرفدارهای بسیاری دارد، که او را به صورت جدی دنبال می کنند.

رضا که سال ها است، عمر و زندگی خود را در مسیر رپ فارسی گذاشته است، این روزها بیش از پیش مخاطبان را به سمت خود جذب کرده است. برای آشنایی بهتر و بیشتر با این خواننده پرمخاطب، توصیه می شود تا این مقاله را دنبال کنید.

لیست عناوین محتوا پنهان
رضا پیشرو کیست؟

رضا پیشرو کیست؟

در ابتدا به معرفی رضا پیشرو و بیوگرافی این جوان پر تلاش می پردازیم. این خواننده محبوب و پر آوازه که در اصل نامش محمدرضا ناصری آزاد می باشد، در شهر تهران متولد شده است. رضا متولد روز ۱۲ بهمن است و در سال ۱۳۶۶ متولد شده است. به شکلی که این روزها در سن سی و چهار سالگی به سر می برد.

این پسر جوان ایرانی مشهور، در زمینه موسیقی فعالیت های بسیاری داشته است. به شکلی که فعالیت های او در تمامی حوزه ها صورت گرفته است. او در ابتدا فعالیت های خود را به شکلی غیررسمی آغاز کرد. رضا که آن روزها به تازگی هیپ هاپ و رپ ایرانی و فارسی را شناخته بود. دو آلبوم غیررسمی با نام رضا و پی ای سی، منتشر کرد.

شاید همین ابتدا و آغاز کار رپ فارسی بود، که در پی نمایش تلخی های جامعه پیش رفت. پیشرو در تمامی آهنگ هایی که تا به حال منتشر کرده است، از تلخی های جامعه و شرایط سخت زندگی مردم سخن گفته است. موزیک های او تماما انتقادی بوده و از مشکلات و یا دغدغه های مردم ایران سخن گفته است. شاید یکی از دلایل شهرت پیشرو، همین موزیک ها و موسیقی های دغدغه مند باشد.

ری اکشن پیشرو به آهنگ صور اسرافیل

ری اکشن پیشرو به آهنگ صور اسرافیل

آهنگ صور اسرافیل از رضا پیشرو یکی از محبوب‌ ترین و جذاب‌ ترین آهنگ‌ های او در دنیای موسیقی رپ ایران بوده است. این آهنگ با ترکیبی از شعر معنی‌ دار و موسیقی زیبا، توانسته است به شهرت بسیاری دست یابد و مورد استقبال زیادی از طرفداران موسیقی رپ و پاپ در ایران قرار بگیرد.

برای دانلود این آهنگ و شنیدن آن به صورت آنلاین، می‌ توانید به پلتفرم‌ های موسیقی آنلاین معتبر مراجعه کنید. از طریق این پلتفرم‌ ها، می‌ توانید آهنگ صور اسرافیل و آلبوم‌ های دیگر رضا پیشرو را گوش کنید و در صورت تمایل آن‌ ها را دانلود نمایید.

داستان دیس ترک رضا پیشرو و حسین تهی به تتلو

در دورانی نه چندان دور، به دلیل وقایعی که در دنیای رپ فارسی رخ داد، چند تن از رپرهای نسل اول از جمله رضا پیشرو، حسین تهی، تتلو و حصین ابلیس تصمیم گرفتند که اتحاد نسل یک را تشکیل دهند. آن‌ ها پس از این اتحاد، ترک‌ های مشترکی را به اشتراک گذاشتند که با استقبال گسترده‌ ای مواجه شدند. با این حال، پس از گذشت زمانی اندک، اختلافاتی در میان این گروه پدید آمد که به فروپاشی اتحاد و به مبادله ترک‌ های دیس میان اعضای گروه انجامید.

اخیرا، حسین تهی یک دیس ترک به همکاری رضا پیشرو که برای دیس کردن امیر تتلو بود، اجرا کرد و در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. این فعالیت بازتاب‌ های بسیاری در پی داشت و منجر به واکنش تند و انتقادات شدید از سوی طرفداران امیر تتلو شد.

برخی از طرفداران حتی به گزارش کردن صفحه حسین تهی اقدام کردند. پیرو این رویدادها، رضا پیشرو عنوان داشت که گرچه در ساخت این ترک دیس با تهی همکاری داشته، اما تهی بدون مشورت با وی و به صورت خودسرانه این ترک را منتشر کرده است.

با توجه به صحبت‌ های پیشرو درباره این دیس ترک، بسیاری معتقدند که او دیگر به ادامه دعوا با امیر تتلو علاقه ندارد و شاید حتی به دنبال آشتی با وی باشد. در ادامه، شایعاتی مبنی بر اینکه رضا پیشرو و امیر تتلو قصد دارند به زودی قطعه‌ ای مشترک منتشر کنند در فضای مجازی پخش شده. این موضوع با واکنش مثبت طرفداران این دو رپر روبرو شده است.

آهنگ های رضا پیشرو

آهنگ های رضا پیشرو کدامند؟

در این قسمت از مقاله به آهنگ های رضا پیشرو خواهیم پرداخت. رضا که از مشهور ترین خواننده های جوان ایرانی محسوب می شود. این روزها بیش از گذشته محبوب شده است. درست است، که در زمینه رپ، رپرهای بسیاری موزیک تولید می کنند. اما در این میان با آن که رضا بسیار در این زمینه کهنه کار است، تا به حال کسی نتوانسته که جای او را بگیرد. در این بخش به موزیک های مشهور او پرداخته و ۱۰ مورد از بهترین های را برای شما معرفی خواهیم کرد.

پسر ابن سینا

پسر ابن سینا یکی از موزیک های محبوب رضا پیشرو می باشد. این موزیک رپ که یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد. بر خلاف نام عجیبی که برای آن در نظر گرفته شده است، متن و محتوای بی نظیری دارد. این موزیک جذاب در سال ۲۰۱۹ میلادی ساخته شده است.

دیوونه ۲ از رضا پیشرو

دیوونه ۲ یکی از آهنگ های پر مخاطب و پر طرفدار رضا پیشرو می باشد. این موزیک فوق العاده جذاب دارای متنی بی نظیر است، که مخاطب را با خود همراه می کند. خوانده شدن این موزیک با صدای خسته و پر مخاطب پیشرو، باعث تاثیر گذاری هر چه بهتر و بیش تر آن شده است.

در این موزیک جذاب و کم نظیر درباره زندگی و حالات روحی خود پیشرو سخن گفته شده است. به همین خاطر شاید بسیاری از طرف دارهای این خواننده محبوب ایرانی با این موزیک زیبا بسیار ارتباط گرفتند. این ترک را می توان به جرعت به عنوان بهترین آهنگ های رپ ایرانی قلمداد کرد.

قبرستون هیپ هاپ

قبرستون هیپ هاپ از جمله موزیک های رپ مشهور رضا پیشرو می باشد. این موزیک که در سال های اخیر منتشر شده است، از جمله موزیک های پر طرف دار ایرانی است. این موزیک در سال ۱۳۹۱ هجری شمسی منتشر شده است.

ترک قبرستون هیپ هاپ نام او را در لیست گنگ ترین رپرها جای داد که خب این لقب برازنده پیشرو بوده و این را در ترک های بعدی خود به اهالی رپ دیکته کرد.

کلافگی از رضا پیشرو

موزیک رپ کلافگی از جمله کارهای بی نظیر و محبوب رضا پیشرو می باشد. این خواننده و یا رپر محبوب و مشهور این روزها با انتشار این آهنگ توانسته است، تا محبوبیت خود را بیش از پیش کند. این در حالی است، که این موزیک رپ فارسی بسیار قدرت مند و پر محتوا است.

مرز

مرز یکی از موزیک های رپ بی نظیر فارسی می باشد، که توسط خواننده مشهور ایرانی، رضا پیشرو منتشر شده است. این موزیک جذاب و پر مخاطب در سال ۲۰۱۹ میلادی بود که منتشر شد. موزیک رپ مشهور مرز در آلبوم آزاد پیشرو قرار دارد.

رپ سکندری

رپ سکندری از جمله موزیک های جذاب و پر مخاطب پیشرو می باشد. این موزیک با آن که از متن و محتوا خوبی برخوردار نیست، اما توانسته است به دلیل بیت خوب به خوبی خود را در میان مردم نشان دهد. این موزیک جذاب به تنهایی توسط خود پیشرو خوانده شده است. پیشرو این موزیک جذاب را ۴ سال پیش و در سال ۲۰۱۷ میلادی خوانده است.

باید عوض شم

موزیک جذاب و پرطرفدار پیشرو با نام باید عوض شم، یکی از موزیک های متفاوت پیشرو می باشد. چرا که بر خلاف اکثر موزیک های رپ و یا هیپ هاپ پیشرو، از جامعه و معضلات آن شکایت نمی کند. این در حالی است که او در این موزیک جذاب و پرمخاطب تنها به فکر ساختن آدمی بهتر از خود می باشد.

واستم رو پام

رپ واستم رو پام یکی از موزیک های هیپ هاپ ایرانی بی نظیر به شمار می رود. این موزیک رپ جذاب بسیار تازه می باشد و در سال گذشته منتشر شده است. این موزیک جذاب توسط پیشرو خوانده شده است. اما تنظیم و متن آن توسط دوست صمیمی او یعنی امیر تتلو انجام شده است.

سیانور نخور از رضا پیشرو

رپ جذاب و کم نظیر سیانور نخور یکی از موزیک های جدید پیشرو محسوب می شود. این موزیک پر محتوا یکی از آهنگ های رپ تلخ پیشرو به حساب می آید. رضا پیشرو در این موزیک جذاب و مشهور که در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شده است، به مشکلات جامعه پرداخته است.

رابطه رضا پیشرو و سینا بی

رابطه رضا پیشرو و سینا بی

اگر علاقمند به موسیقی رپ فارسی هستید، احتمالا با نام سینا بی یا همان سیناب آشنا شده‌ اید. سینا بی یکی از چهره‌ های جدید در عرصه‌ رپ فارسی است که در عین حال نقش مدیر برنامه‌ های رضا پیشرو را بر عهده دارد. او اخیرا فعالیت خود را به عنوان رپر آغاز کرده و به لطف داشتن صدایی قوی و استعداد خیره‌ کننده، به خصوص با حمایت‌ های رضا پیشرو، توانسته است به سرعت در این حوزه خود نمایی کند.

درگیری رضا پیشرو و هیچکس

در واقعیت، داستان رابطه و دوستی بین رضا پیشرو و سروش هیچکس که به تازگی آشتی کرده‌ اند، نشان‌ دهنده اهمیت دوستی و ارتباطات انسانی است. آشتی و ادامه دوستی آن‌ ها نشان می‌ دهد که حل کردن اختلافات و حفظ دوستی‌ های قدیمی در زندگی مهم است. این داستان نشانگر مسیرهای مختلفی است که افراد می‌ توانند در طول زندگی خود انتخاب کنند.

آلبوم های رضا پیشرو

آلبوم های رضا پیشرو چیست؟

رضا پیشرو که یکی از خواننده ها و رپرهای مشهور ایرانی است، دارای ۶ آلبوم می باشد. این آلبوم ها که در متن های بالاتر از آن ها سخن گفته شد، دو عدد غیر رسمی هستند. اما بقیه ۴ آلبوم او به صورت رسمی منتشر شده اند. علت غیر رسمی بودن دو مورد اول نیز عدم شهرت و محبوبیت پیشرو می باشد.

آلبوم آزاد

یکی از آلبوم های اخیر رضا پیشرو آلبوم آزاد می باشد. این آلبوم که دارای سخن های بسیاری است، در سه ساله اخیر یکی از بهترین آلبوم های رپ معرفی شده است.

آلبوم واقعیت تلخ از رضا پیشرو

آلبوم دیگری که در این بخش از مقاله قصد داریم تا آن را معرفی کنیم، آلبوم واقعیت تلخ است. واقعیت تلخ که جز اولین آلبوم های پیشرو به حساب می آید، از آن دسته آلبوم های غیر رسمی او می باشد.

آلبوم ریل

آلبوم ریل یکی از آلبوم های مشهور و جذاب ایرانی است. این آلبوم جذاب و پرمخاطب بسیار طرف دار دارد. این آلبوم تازه منتشر شده یکی از آلبوم های رسمی پیشرو می باشد. ریل آخرین آلبومی است، که از رضا پیشرو منتشر شده است.

فیت های رضا پیشرو چگونه است؟

رضا پیشرو نیز مانند هر خواننده مشهور دیگری تا به حال فیت های بسیاری با خواننده های رپ و یا پاپ داشته است. اغلب این رپرهای ایرانی که به فیت دادن با آن ها راضی شده است، در اصل دوستان او می باشند. در این قسمت از مقاله چند مورد از فیت های پیشرو را معرفی خواهیم کرد.

میری تو لک

آهنگ جذاب و مشهور میری تو لک یکی از کارهای پر فروش و پرمخاطب پیشرو می باشد. این موزیک که به صورت فیت می باشد از جذابیت ویژه ای برخوردار است. به شکلی که این موزیک جذاب با همکاری حصین ابلیس انجام شده است. ترکیب صدای این دو رپر محبوب، تجربه ای بی نظیر را رقم زد.

گرگ

آهنگ رپ گرگ از جمله رپ های مشهور فارسی می باشد. این موزیک رپ ایرانی که توسط رضا پیشرو خوانده شده است، بسیار قوی خوانده شده است. به شکلی که از لحاظ تکنیک و فلو در بهترین حالت ممکن است. گرگ که یکی از آهنگ های جذاب پیشرو به حساب می آید. در این آهنگ پیشرو به همراه امیر تتلو و حصین همکاری قابل توجهی داشته اند.

ما باهمیم

آهنگ رپ ما باهمیم یکی از موزیک های رپ بی نظیر فارسی است. این موزیک که می توان آن را یکی از بهترین آهنگ های پیشرو دانست، طرفدارهای بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. البته این موزیک پیشرو به صورت همکاری انجام شده است. شاید همین ترکیب دو صدا و دو تکنیک باعث جذب بیشتر مخاطب شده است. چرا که این آهنگ به صورت همکاری دو جانبه پیشرو و بهرام نورایی صورت گرفته است.

رپ چرا

موزیک رپ چرا یکی از موزیک های محبوب رپر ایرانی است. به شکلی که این موزیک رپ جذاب و پر مخاطب به صورت فیت با امیر تتلو خوانده شده است. یکی از دلایلی که این موزیک مشهور است، حضور هم زمان دو صدای خاطره انگیز تتلو و پیشرو می باشد.

دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو

دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو چگونه است؟

برای دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو راه های مختلفی موجود است. به شکلی که برای دانلود این آهنگ های جذاب و پرمخاطب کافی است، نام پیشرو و یا آهنگ او را در مرورگرهای مختلف جستجو کنید و به راحتی از طریق لینک های دانلود، آهنگ مورد نظر خود را دانلود کنید.

آهنگ رضا پیشرو توتول چیست؟

تا به حال در میان رپرها بسیار شده است، که فردی سخنی و یا حرفی را زده است و سپس همکارها و یا دوستان او که در این زمینه فعال هستند، در جواب او دیس هایی را منتشر کرده اند. این بار نیز رضا پیشرو برای دوست و همکار دوست داشتنی خود، امیر تتلو، یک دیس به نام توتول داده است. این دیس یکی از مشهورترین و پرمخاطب ترین دیس های رپ تاریخ شد.

رابطه pishro و صادق به چه صورت است؟

رابطه pishro و صادق به چه صورت است؟

ترک راک استار از آلبوم پرواز رضا پیشرو و همکاری با صادق یکی از پرطرفدارترین ترک‌ های این آلبوم بوده و مورد توجه زیادی از طرفداران موسیقی رپ و پاپ در ایران قرار گرفته است. این ترک با فضای ملودیک و شعر معنی‌ داری که دارد، جلب توجه زیادی کرده و موجب شده تا مردم از آن لذت ببرند.

عکس های رضا پیشرو را چگونه می توان دید؟

برای دیدن و یا مشاهده عکس های رضا پیشرو می توان از راه های مختلفی استفاده کرد. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا این روش ها را بیان کنم. به شکلی که در قسمت زیر به صورت کامل به معرفی و توضیح این روش ها خواهیم پرداخت.

 1. مشاهده عکس های پیشرو در فضای اینستاگرام (اینستاگرام رضا پیشرو)
 2. مشاهده عکس های پیشرو در مرورگرهای مختلف با جستجوی نام او

یوتیوب رضا پیشرو

استفاده از یوتیوب به عنوان یک پلتفرم برای انتشار موسیقی و محتوای ویدیویی بسیار عادی است، به خصوص در صورت داشتن محتوای جذاب و کیفیت بالا می‌ تواند به رشد شهرت و درآمد آرتیست‌ ها کمک کند. رضا پیشرو نیز با ایجاد یک کانال یوتیوب موفق توانسته است محتوای متنوعی از جمله ولاگ‌ ها، ویدیوهای آموزشی و موزیک ویدیوها را بر روی این پلتفرم منتشر کند.

با توجه به تعداد بازدیدهای بالا و مخاطبان فراوانی که در یوتیوب جذب کرده، رضا پیشرو به عنوان یکی از رپرهای موفق ایرانی نه تنها شهرت بالایی کسب کرده، بلکه از این فرصت برای تولید درآمد نیز استفاده کرده است.

برای دنبال کردن ویدیوهای رضا پیشرو در یوتیوب، می‌ توانید از سابسکرایب کردن چنل او و همچنین فعال کردن زنگوله (Notification Bell) استفاده کنید تا هر زمان که ویدیو جدیدی منتشر شود، اعلامی دریافت کنید و ویدیوهای او را با کیفیت بالا تماشا کنید.

کلیپ رضا پیشرو چیست؟

کلیپ رضا پیشرو چیست؟

در این قسمت از مقاله به بررسی و جستجوی کلیپ های پیشرو می پردازیم. رضا پیشرو که رپر مشهور ایرانی می باشد، تا به حال تعدادی ویدیو کلیپ داشته است. در این بخش از مقاله در پی آن هستیم، که این موزیک ویدیوها را به شما عزیزان معرفی کنیم. این موزیک ویدیوها و یا کلیپ ها به صورت زیر هستند :

 • برو از پیش من (امیر تتلو، بهروز قائم، حسین تهی)
 • کلیپ نیلوفر
 • کلیپ روز اول و پشت مه
 • موزیک ویدیو ای کاش ( آلبوم دوران طلایی )

درآمد رضا پیشرو چگونه است؟

رضا پیشرو از جمله افرادی است، که زندگی و تمام زمان و انرژی خود را وقف موسیقی کرده است. به همین خاطر این رپر و خواننده محبوب ایرانی تا به حال موزیک های بسیاری منتشر کرده است و تنها راه درآمدی او همین موزیک ها بوده است.

آموزش های رپ رضا پیشرو

آموزش های رپ رضا پیشرو

آموزش‌ های موسیقی و به ویژه آموزش‌ های رپ می‌ توانند برای افرادی که علاقه‌ مند به این سبک موسیقی هستند، بسیار مفید باشند. وجود ویدیوهای آموزشی از رپران حرفه‌ ای می‌ تواند به علاقه‌ مندان کمک کند تا مهارت‌ های رپ خود را توسعه دهند و در دنیای موسیقی فعالیت کنند.

با مراجعه به چنل یوتیوب رضا پیشرو و تماشای آموزش‌ های رپ او، علاقه‌ مندان می‌ توانند از تجربیات و توانایی‌ های این رپر حرفه‌ ای استفاده کنند. همچنین می‌ توانند تکنیک‌ ها، نکات و راهنمایی‌ هایی که در ویدیوها ارائه می‌ شود را مطالعه کنند و تمرین کنند تا مهارت‌ های خود را بالا ببرند. از این رو می توانیم به شما بگوییم که می توانید از طریق آموزش های رضا پیشرو برای پیشرفت در این مسیر اقدام کنید.

مصاحبه رضا پیشرو را از چه طریق می توان تماشا کرد؟

مصاحبه‌ با هنرمندان معروف و رپرها در مورد آلبوم‌ ها و اخبار جدید آن ها می‌ توانند برای طرفداران موسیقی رپ بسیار جالب و مفید باشند. به دلیل اهمیت این مصاحبه‌ ها و نیاز به دسترسی به اطلاعات به‌ روز از هنرمندان، گوگل و یوتیوب منابع خوبی برای پیدا کردن و تماشا کردن این مصاحبه‌ ها می‌ باشند.

اگر به جستجوی مصاحبه‌ های رضا پیشرو در مورد آلبوم‌ ها و اخبار جدید او علاقه‌ مند هستید، می‌ توانید عبارت‌ های مرتبطی مانند مصاحبه رضا پیشرو در مورد آلبوم جدید یا مصاحبه رضا پیشرو در برنامه بلور بنفش را در موتور جستجوی گوگل و یوتیوب وارد کنید.

این عبارات به شما کمک خواهند کرد تا به مصاحبه‌ های مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید و آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به او را بررسی کنید. همچنین می‌ توانید به صفحات اجتماعی رسمی رضا پیشرو در شبکه‌ های اجتماعی نیز مراجعه کنید تا از آخرین اخبار و مصاحبه‌ های او با خبر شوید.

سوالات متداول

 1. رضا پیشرو متولد چه سالی است؟

  رضا پیشرو متولد سال ۱۳۶۶ هجری شمسی است.

 2. رضا پیشرو چند آلبوم غیر رسمی داشته است؟

  رضا پیشرو تا به حال ۶ آلبوم منتشر کرده است، که دو تای آن غیر رسمی بوده است.

 3. در موزیک رپ چرا، رضا پیشرو با کدام خواننده فیت داده است؟

  موزیک رپ چرا، حاصل همکاری پیشرو و تتلو می باشد.

 4. آخرین آلبوم منتشر شده از پیشرو چه نام دارد؟

  آخرین آلبوم منتشر شده از پیشرو، ریل نام دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]