سروش لشکری یا همان هیچکس نام این خواننده مشهور است که در تاریخ ۱۹ ام اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۴ متولد شد و زاده شهر تهران است و راه انداز گروه های صامت و ملتفت می باشد. این خواننده ۳۵ ساله هم اکنون به عنوان صدر نشین مشهورترین رپر های ایرانی شناخته می شود و تا کنون با خوانندگان بسیار خوب و با تجربه ای مانند سالومه ام سی و ریویل و صاما و حصین و یاس و دیگر افرادی مانند رضا پیشرو و قاف و لوکی و فدایی و مهدیار اقا جانی و کول جی رپ و زد بازی و رویا عرب همکاری موفقیت امیزی داشته است.

هیچکس کیست

هیچکس کیست؟

بیوگرافی هیچکس را می توان در ویکی پدیا و سایت هایی در گوگل که بیوگرافی و زندگی نامه این سلبریتی را ارایه نموده اند یافت. این سلبریتی در تاریخ ۱۹ام اردیبهشت ماه در سال ۱۳۶۴ متولد شده و بدون هیچ امکانات و شرایطی قدم در راه خواسته و هدف هایش گذاشت. او از فعالان حوزه رپ است که با علاقه در این مسیر تلاش نمود و تا به سطح دلخواه خود دست نیافت دست از تلاش بر نداشت. او حتی لقب پدر رپ فارسی را به دست اورد و توانست به طور فاخر و ارزشمند در این مسیر به پیشرفت و موفقیت دست یابد. او نخستین البوم خود را با نام جنگل اسفالت منتشر نمود که برای شروع بسیار ارزشمند بود. از گروه های موسیقی که او خود راه اندازی نمود، می توان به زیر زمینی ۰۲۱ و صامت و ملتفت اشاره نمود.

آهنگ های هیچکس

سروش لشکری از جمله افرادی است که توانسته اثار بسیار ارزشمندی منتشر نماید‌. او از سال ۱۳۷۹ فعالیت در حرفه موسیقی را شروع نمود و از حرفه بازخوانی اهنگ های انگلیسی کار خود را شروع نمود و بعد از آن که مشاهده نمود بازخورد خوبی به همراه ندارد، از این مسیر بیرون امد و به دنبال راهی برای جذب مخاطب بر آمد. او برای خود نام هیچکس را انتخاب نمود و فعالیتش را به طور حرفه ای و جدی در زمینه موسیقی سبک پاپ اغاز نمود.

او به طور جدی به این حرفه پرداخت و تجارت و مهارت های خوبی به دست اورد. از او در مصاحبه ها راجب نام هیچکس سوال شد و او در جواب گفت که تنها دلیل انتخاب این نام ان بوده است که در چیزی که می خواهد و چیزی که در این نام وجود دارد تناقض وجود دارد و او این تناقض را دوست داشته است. یکی از اهنگ هایی که او در همان اوایل فعالیتش منتشر نمود، چشما رو من نام داشت که از خواننده هیچ کس و سالومه ام سی منتشر شد. این اهنگ در سال ۱۳۸۲ منتشر شد و به عنوان نقطه آغازین این خواننده به حساب می امد و حتی به دیگر خوانندگان نیز انگیزه داد تا بتوانند مانند او ریسک کنند و در این راه قدم بگذارند.

او در همان که امکانات بسیار کمی برای پیشرفت و ارتقا سطح فعالیتش وجود داشت فعالیت کرد و توانست به مراحل بسیار خوبی دست پیدا کند. تجارب به دست امده او در این راه بسیار ارزشمند بود و از جمله بهترین اثار رپ را می توان اثار او دانست.

هیچکس یه روز خوب میاد

از آثار بسیار معروف سروش لشکری، می توان به یه روز خوب میاد اشاره نمود. فیلم گربه های ایرانی که در سال ۱۳۸۸ منتشر شد، سروش لشکری نیز حضور داشت که محتوای اعتراضی انتقادی داشت و می توانیم بگوییم نقطه شروع بسیار خوبی بوده است. این فیلم به کارگردانی بهمن قبادی بود که در زمان خود با بازخورد بسیار مثبتی همراه شد و بسیاری این فیلم را تهیه و مشاهده نمودند و به ان بازخورد خوبی نشان دادند.

داستان این فیلم به این صورت است که حامد بهداد که نقش نادر را در فیلم داشت به سراغ سروش لشکری می رود و او را به سفر لندن دعوت می کند. او از هیچکس درخواست کرد که به لندن مهاجرت نمایند و ان جا به فعالیت رپ ادامه دهند ولی سروش لشکری یا همان هیچکس درخواست او را قبول نکرد و گفت رپ فارسی موسیقی است که متعلق به همین جا است و تنها این جا به موسیقی رپ خواهم پرداخت. در حین پخش این فیلم بود که هیچ کس اهنگ یه روز خوب میاد را منتشر نمود.

اتفاقات ناگوار سال ۸۸

این اهنگ در پی اعتراضات این خواننده به دنبال جریان و اتفاقات انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ بود و ان قدر با محتوا و خاص بود که طرفداران زیادی به دنبال داشت و علاقه مندان به سیاست از این آهنگ بسیار استقبال نمودند و بازخورد بسیار خوبی نشان دادند. این خواننده بعد از آن از ایران خارج شد و به شهر لندن مهاجرت نمود. او به دنبال گسترش سطح فعالیت هایش و ارتقا سطح اثارش از ایران خارج شد و در صورتی که در ایران می ماند نمی توانست به این سطح از پیشرفت دست پیدا کند. او در مصاحبات مختلف سعی داشت دلیل مهاجرت خود را ذکر نکند ولی در اخر مجبور شد بگوید که ایران برای او هیچ گونه جای پیشرفتی نگذاشته بود و در نهایت او مجبور به مهاجرت شد و او اکنون از این انتخابش راضی است با اینکه علاقه زیادی به ایران و زندگی در ایران دارد.

هیچکس محض مخالفت

پانزدهمین اثر آلبوم مجاز سروش لشکری با نام محض مخالفت منتشر شده است. این آهنگ نیز مانند دیگر آثار او محتوای اجتماعی انتقادی دارد و متن اهنگ مانند تنظیم و آهنگسازی این اهنگ بسیار قوی و شاهکار است و توانسته بازخورد بسیار خوبی داشته باشد و رضایت مخاطبان این خواننده را به همراه داشته است.

هیچکس وزیر

این اهنگ پیرامون موضوع بی سوادی منتشر شده و در برابر اعتراض به بی سوادی پخش شده است. این اهنگ در تاریخ یازدهم فروردین ماه سال ۹۹ منتشر شده است و از آهنگ های آلبوم مجاز این خواننده است که با بازخورد بسیار مثبتی مواجه شد و بر روی شهرت این خواننده تاثیر بسیار مثبتی گذاشت و از شاهکار های این خواننده به شمار می رود.

هیچکس یه مکث

این اثر نیز در تاریخ یازدهم فروردین سال ۱۳۹۹ منتشر شد و از انتشار ان بیشتر از یک سال می گذرد. این اثر سیزدهمین ترک البوم مجاز سروش لشکری است. متن و اهنگسازی و تنطیم این اثر عالی است و با کیفیت های مختلف و با پخش انلاین در سایت های دانلود اهنگ در دسترس می باشد. متن این اهنگ عاشقانه غمگین است که با بازخورد خوبی همراه بوده است.

هیچکس کی میگه

آهنگ کی میگه چهاردهمین اثر از آلبوم مجاز این خواننده است که مخالفت این خواننده را با جنگ و خونریزی و ناامیدی نشان می دهد. این اهنگ در سال ۱۳۹۹ منتشر شده است و از اثار قوی و ارزشمند او به شمار می رود. کی میگه با کیفیت های خوب و عالی هم اکنون در سایت های دانلود اهنگ در دسترس می باشد.

هیچکس شیطونه میگه

شیطونه میگه نام آهنگ منتشر شده از آلبوم مجاز این خواننده سبک رپ است که مانند دیگر کار های این خواننده مورد توجه قرار گرفته است. شیطونه میگه از اثار انتقادی اجتماعی این خواننده است که از دیگر شاهکار های این البوم به حساب می آید. به همین دلیل از ارزش این اثر کم نشده و روز به روز به ارزش اثار او اضافه می شود. این اثر تنظیم و آهنگسازی بسیار قوی دارد و به علاوه متن بسیار خوبی نیز دارد.

هیچکس جدول و رویا

آهنگ جدول و رویا از خواننده محبوب سبک رپ، سروش لشکری یکی از شاهکار های سبک رپ است که در سال ۱۳۹۹ توسط این خواننده منتشر شد. جدول و رویا جدا از اهنگسازی و تنظیم خوبی که دارد، از متن خوب و ویژه ای نیز برخوردار است. مفهوم این آهنگ به پایان رسیدن تمام بدی ها و ظلم های عالم است که در کلمه کلمه آن مشهود می باشد. این اهنگ را با کیفیت های خوب و عالی در سایت های دانلود آهنگ دانلود نمایید.

دانلود اهنگ هیچکس

دانلود اهنگ هیچکس

صدای هیچکس بسیار کلفت و خش دار است و از صداهایی است که می توان جذاب و خوب تلقی نمود. او ترانه سرای آهنگ های خودش است و آهنگ سازی و تنظیم آهنگ ها و آثار خود را بر عهده دارد. او آهنگ های خود را سرشار از معنی و مفهوم می آفریند و توانسته در این مسیر با محتوا و با مفهوم آثار خویش را خلق نماید. هیچکس تمام فعالیت خود را در مسیر انتقال درد ها و مشکلات جامعه و مشکلات سیاسی منتشر نموده است و از بهترین های این زمینه است.

سبک تکست های سروش چگونه است؟

تکه کلام ها و ادبیات خیابانی و ادبیات کوچه بازی از جمله ادبیاتی است که او در ترانه سرایی خویش به کار می برد. منتقدان آهنگ های او اظهار نظر نموده اند که سروش لشکری در اثار و اهنگ های خویش درون مایه و محتوا های بسیار خوبی ارایه نموده و درونمایه اجتماعی و سیاسی در اثار او بسیار مشهود می باشد. شعر های هیچکس جدا از محتواهای اجتماعی، حاوی سرکوب ها و سرخوردگی ها و عقده ها و سرکشی های روانی و روحی است که تماما عصیان های جمعی را نشان می دهد و نشان از خشم درونی این خواننده می باشد. روح نا آرام و بی قرار این خواننده در متن اهنگ مشهود و مشخص است و تمام دنبال کنندگان این خواننده به این سبک او علاقه دارند.

دانلود اهنگ خلافکارای اصلی هیچکس

این اهنگ در سال ۱۳۹۰ منتشر شد و پیرامون این موضوع که خلافکار های واقعی چه ویژگی های دارند منتشر شده است. این اهنگ موضوع اجتماعی دارد و با متن و اهنگسازی و تنظیم بسیار قوی همراه بوده است. این اهنگ را می توان در دو کیفیت ۱۲۰ و ۳۶۰ دانلود نمایید و در سایت های دانلود اهنگ پخش انلاین این اهنگ را نیز تجربه نمایید.

اهنگ ترورشون کن هیچکس

این اهنگ مخلوطی از محتواهای غمگین و عاشقانه و همینطور سیاسی اجتماعی است. محتوا های نا آرام و اعتراضی و کلام کوپه بازاری در تمام اهنگ های این خواننده دیده می شود و از مفاهیم ثابت و مشترک تمام اهنگ های هیچکس می باشد. این اهنگ در کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ قابل دانلود است و در سایت های دانلود موزیک به صورت انلاین قابلیت پخش دارد. این اهنگ در سال ۱۳۹۲ منتشر شده و با بازخورد بسیار خوبی همراه بوده است.

دانلود اهنگ هیچکس چرا نمیمیری

دانلود اهنگ هیچکس چرا نمیمیری

هیچکس با لقب پدر شعر رپ فارسی این اهنگ را در تاریخ دوازدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ منتشر کرد که با موضوع اعتراضی ترانه سرایی ان را انجام داده است. این اهنگ هم اکنون در سایت های دانلود اهنگ قابلیت دانلود دارد و پخش انلاین این اهنگ در سایت های دانلود موزیک نیز در دسترس می باشد. تنظیم و آهنگسازی این اهنگ مانند متن این اهنگ بسیار قوی است و این اهنگ نیز مورد توجه واقع شده است. این اهنگ، از ترک های منتشر شده از البوم اخر این خواننده به نام مجاز می باشد.

من کیم از هیچکس

این اهنگ یکی از اهنگ های بی محتوای این خواننده است که می توان از این اهنگ به عنوان یکی از کار های بی کیفیت او نام برد. هیچکس این اهنگ را در تاریخ دوازدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ منتشر نموده است و در دو کیفیت خوب و عالی در دسترس می باشد.

دانلود اهنگ حاجی فیروز هیچکس

در تاریخ ۱۹ام ژانویه سال ۲۰۱۸ این اهنگ منتشر شد که محتوای ان اعتراضی انتقادی به شرایط جامعه و کشور است. شرایط نا به سامان و وضع نا مطلوب جامعه را به رخ می کشد و نارضایتی خود را نشان می دهد. این اهنگ جدا از متن خوب و قوی، اهنگسازی و تنطیم قوی دارد و در دو کیفیت در دسترس است.

درآمد هیچکس چقدر است؟

خوانندگان با انتشار البوم و زحمت فراوان و سختی های بسیار سعی دارند به کسب شهرت و محبوبیت بپردازند. در واقع درامدی که ان ها به دست می اورند از کنسرت هایی است که برگزار می کنند و تنها سختی ها و ضرر هایی که در ارایه البوم و اهنگ داشته است، با برگزاری کنسرت جبران می شود. هر چه شهرت و محبوبیت و تاثیر گذاری که دارند بیشتر و بیشتر شود ان گاه می توانند به درامد زایی بیشتری بپردازند. هیچ کس و دیگر خوانندگان رپ تنها با مهاجرت و سکونت گزیدن در کشور های دیگر اجازه برگزاری کنسرت در سبک رپ دارند و اگر در ایران بمانند اجازه برگزاری کنسرت در ایران را نخواهند داشت. با این حال بیشتر درامد زایی این افراد از طریق برگزاری کنسرت می باشد. هیچکس میانگین ماهیانه ۵۰۰ میلیون درامد دارند.

ترک های هیچکس

ترک های هیچکس تا کنون بالغ بر ۵۰ اهنگ منتشر شده است و نام ها و محتواهای بسیار خوب و قابل توجهی داشته است. منتقدان بسیاری محتواهای این اهنگ ها را پسندیده اند و از این خواننده حمایت نموده اند و از او تعریف کرده اند.

همکاری با گروه زد بازی

دستاشو مشت کرده منتشر شده در سال ۱۳۹۸ و تف در سال ۱۳۹۴ و ترک اهنگ موی پریشون منتشر شده در سال ۱۳۹۳ و ترک اهنگ عاشقم در سال ۱۳۹۱ و ترک اهنگ چرا بدی منتشر شده در سال ۱۳۹۱ که با همکاری گروه زد بازی و خوانندگان مهراد هیدن و سهراب ام جی از اهنگ های خوب و معروف این خواننده می باشد. او با نوازندگان ایرانی برای اهنگسازی اهنگ هایش همکاری دارد و توانسته با داشتن گروه بسیار خوب پیشرفت چشمگیری طی این سال ها داشته است.

عکس های سروش لشکری

عکس های سروش لشکری

عکس های سروش لشکری در سایت های فعال در گوگل موجود است. عکس های او در کنار خانواده و دوستانش و دیگر همکارانش و هم گروهی هایش در گوگل و اینستاگرام دیده می شود. بیشتر عکس های او در محیط های لاکچری و کشور المان و بریتانیا و انگلیس دیده می شود. او در کنار بازیگران و خوانندگان محبوب نیز عکس هایی منتشر نموده و همینطور عکس ها و کاور های اهنگ ها و اثار این خواننده بیشتر عکس های با معنا است و کمتر پیش می اید عکس چهره خود را به عنوان کاور بر روی اثار خود بگذارد.

کلیپ هیچکس

کلیپ های هیچکس در یوتیوب و آپارات و همینطور توییتر و اینستاگرام دیده می شود. او تمام کلیپ های خود را در اینستاگرام خود منتشر می کند که شامل برگزاری کنسرت و زنده خوانی موزیک ها و همینطور موزیک ویدیو هایش می باشد. هیچ کس همواره در اینستاگرام کلیپ های خود را منتشر می کند و می توانید در یوتیوب و امارات نیز انها را تماشا نمایید.

اینستاگرام هیچکس فعال است؟

تلگرام هیچکس و همینطور اینستاگرام او بسیار فعال است و مخاطبان و علاقه مندان این سلبریتی بسیار دنبال کننده و پیگیر او می باشند. آدرس اینستاگرام هیچکس @hichkasofficiol می باشد که بیشتر از یک سال است که در فضای مجازی فعالیت می کند و روزانه به اشتراک گذاشتن استوری و پست زیادی می پردازد.

او تا کنون نزدیک به صد پست به اشتراک گذاشته است و هیچ کسی را نیز فالو نکرده است. او در استوری ها و هایلایت هایش خود را معرفی نموده و می توانیم در این قسمت نیز به طور خلاصه او را معرفی نماییم. سروش لشکری در تاریخ نوزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۴ در شهر تهران متولد شده است و در خانواده ۵ نفری با ۳ فرزند متولد شده است.

کلیپ هیچکس

تحصیلات دانشگاهی او چیست؟

او تا سن دو سالگی در کشور المان زندگی کرده و ساکن ان کشور بوده است و بعد از ان به ایران مهاجرت نمود و در میدان ونک ساکن شد‌. او در شهر گرمسار تحصیلات خود را در رشته مترجمی زبان ادامه داد و پیش از ان که مدرک تحصیلی خود را در این زمینه به دست آورد، تحصیلات خود را رها کرد و به کسب تجربه در حرفه مورد علاقه خود پرداخت.

مهاجرت سروش

او اصالتا همدانی است ولی زاده شهر تهران می باشد. حسین لشکری نام خلبان نیرو هوایی بود که نسبت فامیلی با این خواننده داشته است. هیچکس یا همان سروش لشکری بعد از مدتی رشد و پیشرفت به بریتانیا مهاجرت نمود و بعد از ان به لندن مهاجرت نمود و در انجا ساکن شد و تحصیلات دانشگاهی خود را در ان شهر ادامه داد و مدرک تحصیلی خود را اخذ نمود.

سوالات متداول

هیچکس کیست و نام اصلی این خواننده چه می باشد؟

هیچکس از خوانندگان و از جمله افراد موفق سبک رپ است که با علاقه در این نوع موسیقی قدم گذاشته است و بعد از بازی و نقش آفرینی در فیلم گربه های زیر زمینی توانست به شهرت برسد و از همان جا نقش معترض و مخالف را به خوبی ایفا نمود و بعد از آن با انتشار نمودن اهنگ هایی با محتوای نا ارام و معترضانه و اجتماعی و سیاسی صدای اعتراض خود را به گوش بقیه رساند. نام اصلی این خواننده سروش لشکری است و متولد ۱۱ام اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۴ می باشد و زاده شهر تهران است. او تا دو سالگی در المان زندگی کرد و بعد از ان در ایران سکونت گزید و هم اکنون نیز ساکن شهر لندن است.

سروش لشکری تا کنون در کدام کشور ها سکونت گزیده است؟

هیچکس یا همان سروش لشکری تا کنون در کشور المان و ایران و انگلیس و بریتانیا سکونت گزیده است. او تا دو سالگی در آلمان و بعد از ان در ایران زندگی کرده است. بعد از آن او در کشور بریتانیا و انگلیس زندگی کرده و هم اکنون نیز ساکن شهر لندن است و فعالیت های هنری خود را در این شهر ادامه داده است.

اهنگ های معروف هیچکس کدام اند؟

اون مث داداشم بود در سال ۱۳۹۰ و من اگه تو نباشی در سال ۱۳۹۲ و تیریپ ما در سال ۱۳۹۰ و اثر بجنگ مثل در سال ۱۳۹۰ و فیروز در سال ۱۳۹۰ و موی پریشون سال ۱۳۹۲ و چی شنیدی؟ فدائی در سال ۱۳۹۱ و هیچ کس در سال ۱۳۹۱ از معروف ترین آثار این خواننده می باشد. او تا کنون آلبوم های بسیار معروف و شناخته شده جنگل آسفالت و انجام وظیفه و خلافکار و مجاز در سال های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۹ و ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ منتشر شده اند.

کدام آهنگ سبب کسب شهرت هیچکس شد؟

یه روز خوب میاد نام آهنگی است که او برای اولین بار در عمر فعالیت هنری خود منتشر نمود و ان قدر مورد توجه قرار گرفت که به کسب شهرت این خواننده بسیار کمک کننده بود. محتوا این اهنگ اعتراض گونه بود که در برابر مسائل و جریانات اتفاقات سال ۱۳۸۸ منتشر شد. این آهنگ سهم بسیار موثری در پیشرقت و پیشروی این خواننده داشت.