سروش لشکری یا همان هیچکس نام این خواننده مشهور است که در تاریخ ۱۹ ام اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۴ متولد شد و زاده شهر تهران است و راه انداز گروه های صامت و ملتفت می باشد. این خواننده ۳۵ ساله هم اکنون به عنوان صدر نشین مشهورترین رپر های ایرانی شناخته می شود و تا کنون با خوانندگان بسیار خوب و با تجربه ای مانند سالومه ام سی و ریویل و صاما و حصین و یاس و دیگر افرادی مانند رضا پیشرو و قاف و لوکی و فدایی و مهدیار اقا جانی و کول جی رپ و زدبازی و رویا عرب همکاری موفقیت امیزی داشته است.

لیست عناوین محتوا پنهان
هیچکس کیست

هیچکس کیست؟

بیوگرافی هیچکس را می توان در ویکی پدیا و سایت هایی در گوگل که بیوگرافی و زندگی نامه این سلبریتی را ارایه نموده اند یافت. این سلبریتی در تاریخ ۱۹ام اردیبهشت ماه در سال ۱۳۶۴ متولد شده و بدون هیچ امکانات و شرایطی قدم در راه خواسته و هدف هایش گذاشت. او از فعالان حوزه رپ است که با علاقه در این مسیر تلاش نمود و تا به سطح دلخواه خود دست نیافت دست از تلاش بر نداشت. او حتی لقب پدر رپ فارسی را به دست اورد و توانست به طور فاخر و ارزشمند در این مسیر به پیشرفت و موفقیت دست یابد. او نخستین البوم خود را با نام جنگل اسفالت منتشر نمود که برای شروع بسیار ارزشمند بود. از گروه های موسیقی که او خود راه اندازی نمود، می توان به زیر زمینی ۰۲۱ و صامت و ملتفت اشاره نمود.

آهنگ های هیچکس

سروش لشکری از جمله افرادی است که توانسته اثار بسیار ارزشمندی منتشر نماید‌. او از سال ۱۳۷۹ فعالیت در حرفه موسیقی را شروع نمود و از حرفه بازخوانی اهنگ های انگلیسی کار خود را شروع نمود و بعد از آن که مشاهده نمود بازخورد خوبی به همراه ندارد، از این مسیر بیرون امد و به دنبال راهی برای جذب مخاطب بر آمد. او برای خود نام هیچکس را انتخاب نمود و فعالیتش را به طور حرفه ای و جدی در زمینه موسیقی سبک پاپ اغاز نمود.

او به طور جدی به این حرفه پرداخت و تجارت و مهارت های خوبی به دست اورد. از او در مصاحبه ها راجب نام هیچکس سوال شد و او در جواب گفت که تنها دلیل انتخاب این نام ان بوده است که در چیزی که می خواهد و چیزی که در این نام وجود دارد تناقض وجود دارد و او این تناقض را دوست داشته است. یکی از اهنگ هایی که او در همان اوایل فعالیتش منتشر نمود، چشما رو من نام داشت که از خواننده هیچ کس و سالومه ام سی منتشر شد. این اهنگ در سال ۱۳۸۲ منتشر شد و به عنوان نقطه آغازین این خواننده به حساب می امد و حتی به دیگر خوانندگان نیز انگیزه داد تا بتوانند مانند او ریسک کنند و در این راه قدم بگذارند.

او در همان که امکانات بسیار کمی برای پیشرفت و ارتقا سطح فعالیتش وجود داشت فعالیت کرد و توانست به مراحل بسیار خوبی دست پیدا کند. تجارب به دست امده او در این راه بسیار ارزشمند بود و از جمله بهترین اثار رپ را می توان اثار او دانست.

هیچکس یه روز خوب میاد

از آثار بسیار معروف سروش لشکری، می توان به یه روز خوب میاد اشاره نمود. فیلم گربه های ایرانی که در سال ۱۳۸۸ منتشر شد، سروش لشکری نیز حضور داشت که محتوای اعتراضی انتقادی داشت و می توانیم بگوییم نقطه شروع بسیار خوبی بوده است. این فیلم به کارگردانی بهمن قبادی بود که در زمان خود با بازخورد بسیار مثبتی همراه شد و بسیاری این فیلم را تهیه و مشاهده نمودند و به ان بازخورد خوبی نشان دادند.

داستان این فیلم به این صورت است که حامد بهداد که نقش نادر را در فیلم داشت به سراغ سروش لشکری می رود و او را به سفر لندن دعوت می کند. او از هیچکس درخواست کرد که به لندن مهاجرت نمایند و ان جا به فعالیت رپ ادامه دهند ولی سروش لشکری یا همان هیچکس درخواست او را قبول نکرد و گفت رپ فارسی موسیقی است که متعلق به همین جا است و تنها این جا به موسیقی رپ خواهم پرداخت. در حین پخش این فیلم بود که هیچ کس اهنگ یه روز خوب میاد را منتشر نمود.

اتفاقات ناگوار سال ۸۸

این اهنگ در پی اعتراضات این خواننده به دنبال جریان و اتفاقات انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ بود و ان قدر با محتوا و خاص بود که طرفداران زیادی به دنبال داشت و علاقه مندان به سیاست از این آهنگ بسیار استقبال نمودند و بازخورد بسیار خوبی نشان دادند. این خواننده بعد از آن از ایران خارج شد و به شهر لندن مهاجرت نمود. او به دنبال گسترش سطح فعالیت هایش و ارتقا سطح اثارش از ایران خارج شد و در صورتی که در ایران می ماند نمی توانست به این سطح از پیشرفت دست پیدا کند. او در مصاحبات مختلف سعی داشت دلیل مهاجرت خود را ذکر نکند ولی در اخر مجبور شد بگوید که ایران برای او هیچ گونه جای پیشرفتی نگذاشته بود و در نهایت او مجبور به مهاجرت شد و او اکنون از این انتخابش راضی است با اینکه علاقه زیادی به ایران و زندگی در ایران دارد.

هیچکس محض مخالفت

پانزدهمین اثر آلبوم مجاز سروش لشکری با نام محض مخالفت منتشر شده است. این آهنگ نیز مانند دیگر آثار او محتوای اجتماعی انتقادی دارد و متن اهنگ مانند تنظیم و آهنگسازی این اهنگ بسیار قوی و شاهکار است و توانسته بازخورد بسیار خوبی داشته باشد و رضایت مخاطبان این خواننده را به همراه داشته است.

هیچکس وزیر

این اهنگ پیرامون موضوع بی سوادی منتشر شده و در برابر اعتراض به بی سوادی پخش شده است. این اهنگ در تاریخ یازدهم فروردین ماه سال ۹۹ منتشر شده است و از آهنگ های آلبوم مجاز این خواننده است که با بازخورد بسیار مثبتی مواجه شد و بر روی شهرت این خواننده تاثیر بسیار مثبتی گذاشت و از شاهکار های این خواننده به شمار می رود.

هیچکس یه مکث

این اثر نیز در تاریخ یازدهم فروردین سال ۱۳۹۹ منتشر شد و از انتشار ان بیشتر از یک سال می گذرد. این اثر سیزدهمین ترک البوم مجاز سروش لشکری است. متن و اهنگسازی و تنطیم این اثر عالی است و با کیفیت های مختلف و با پخش انلاین در سایت های دانلود اهنگ در دسترس می باشد. متن این اهنگ عاشقانه غمگین است که با بازخورد خوبی همراه بوده است.

هیچکس کی میگه

آهنگ کی میگه چهاردهمین اثر از آلبوم مجاز این خواننده است که مخالفت این خواننده را با جنگ و خونریزی و ناامیدی نشان می دهد. این اهنگ در سال ۱۳۹۹ منتشر شده است و از اثار قوی و ارزشمند او به شمار می رود. کی میگه با کیفیت های خوب و عالی هم اکنون در سایت های دانلود اهنگ در دسترس می باشد.

هیچکس شیطونه میگه

شیطونه میگه نام آهنگ منتشر شده از آلبوم مجاز این خواننده سبک رپ است که مانند دیگر کار های این خواننده مورد توجه قرار گرفته است. شیطونه میگه از اثار انتقادی اجتماعی این خواننده است که از دیگر شاهکار های این البوم به حساب می آید. به همین دلیل از ارزش این اثر کم نشده و روز به روز به ارزش اثار او اضافه می شود. این اثر تنظیم و آهنگسازی بسیار قوی دارد و به علاوه متن بسیار خوبی نیز دارد.

هیچکس جدول و رویا

آهنگ جدول و رویا از خواننده محبوب سبک رپ، سروش لشکری یکی از شاهکار های سبک رپ است که در سال ۱۳۹۹ توسط این خواننده منتشر شد. جدول و رویا جدا از اهنگسازی و تنظیم خوبی که دارد، از متن خوب و ویژه ای نیز برخوردار است. مفهوم این آهنگ به پایان رسیدن تمام بدی ها و ظلم های عالم است که در کلمه کلمه آن مشهود می باشد. این اهنگ را با کیفیت های خوب و عالی در سایت های دانلود آهنگ دانلود نمایید.

دانلود اهنگ هیچکس

دانلود اهنگ هیچکس

صدای هیچکس بسیار کلفت و خش دار است و از صداهایی است که می توان جذاب و خوب تلقی نمود. او ترانه سرای آهنگ های خودش است و آهنگ سازی و تنظیم آهنگ ها و آثار خود را بر عهده دارد. او آهنگ های خود را سرشار از معنی و مفهوم می آفریند و توانسته در این مسیر با محتوا و با مفهوم آثار خویش را خلق نماید. هیچکس تمام فعالیت خود را در مسیر انتقال درد ها و مشکلات جامعه و مشکلات سیاسی منتشر نموده است و از بهترین های این زمینه است.

سبک تکست های سروش چگونه است؟

تکه کلام ها و ادبیات خیابانی و ادبیات کوچه بازی از جمله ادبیاتی است که او در ترانه سرایی خویش به کار می برد. منتقدان آهنگ های او اظهار نظر نموده اند که سروش لشکری در اثار و اهنگ های خویش درون مایه و محتوا های بسیار خوبی ارایه نموده و درونمایه اجتماعی و سیاسی در اثار او بسیار مشهود می باشد. شعر های هیچکس جدا از محتواهای اجتماعی، حاوی سرکوب ها و سرخوردگی ها و عقده ها و سرکشی های روانی و روحی است که تماما عصیان های جمعی را نشان می دهد و نشان از خشم درونی این خواننده می باشد. روح نا آرام و بی قرار این خواننده در متن اهنگ مشهود و مشخص است و تمام دنبال کنندگان این خواننده به این سبک او علاقه دارند.

دانلود اهنگ خلافکارای اصلی هیچکس

این اهنگ در سال ۱۳۹۰ منتشر شد و پیرامون این موضوع که خلافکار های واقعی چه ویژگی های دارند منتشر شده است. این اهنگ موضوع اجتماعی دارد و با متن و اهنگسازی و تنظیم بسیار قوی همراه بوده است. این اهنگ را می توان در دو کیفیت ۱۲۰ و ۳۶۰ دانلود نمایید و در سایت های دانلود اهنگ پخش انلاین این اهنگ را نیز تجربه نمایید.

اهنگ ترورشون کن هیچکس

این اهنگ مخلوطی از محتواهای غمگین و عاشقانه و همینطور سیاسی اجتماعی است. محتوا های نا آرام و اعتراضی و کلام کوپه بازاری در تمام اهنگ های این خواننده دیده می شود و از مفاهیم ثابت و مشترک تمام اهنگ های هیچکس می باشد. این اهنگ در کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ قابل دانلود است و در سایت های دانلود موزیک به صورت انلاین قابلیت پخش دارد. این اهنگ در سال ۱۳۹۲ منتشر شده و با بازخورد بسیار خوبی همراه بوده است.

دانلود اهنگ هیچکس چرا نمیمیری

دانلود اهنگ هیچکس چرا نمیمیری

هیچکس با لقب پدر شعر رپ فارسی این اهنگ را در تاریخ دوازدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ منتشر کرد که با موضوع اعتراضی ترانه سرایی ان را انجام داده است. این اهنگ هم اکنون در سایت های دانلود اهنگ قابلیت دانلود دارد و پخش انلاین این اهنگ در سایت های دانلود موزیک نیز در دسترس می باشد. تنظیم و آهنگسازی این اهنگ مانند متن این اهنگ بسیار قوی است و این اهنگ نیز مورد توجه واقع شده است. این اهنگ، از ترک های منتشر شده از البوم اخر این خواننده به نام مجاز می باشد.

من کیم از هیچکس

این اهنگ یکی از اهنگ های بی محتوای این خواننده است که می توان از این اهنگ به عنوان یکی از کار های بی کیفیت او نام برد. هیچکس این اهنگ را در تاریخ دوازدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ منتشر نموده است و در دو کیفیت خوب و عالی در دسترس می باشد.

دانلود اهنگ حاجی فیروز هیچکس

در تاریخ ۱۹ام ژانویه سال ۲۰۱۸ این اهنگ منتشر شد که محتوای ان اعتراضی انتقادی به شرایط جامعه و کشور است. شرایط نا به سامان و وضع نا مطلوب جامعه را به رخ می کشد و نارضایتی خود را نشان می دهد. این اهنگ جدا از متن خوب و قوی، اهنگسازی و تنطیم قوی دارد و در دو کیفیت در دسترس است.

درآمد هیچکس چقدر است؟

خوانندگان با انتشار البوم و زحمت فراوان و سختی های بسیار سعی دارند به کسب شهرت و محبوبیت بپردازند. در واقع درامدی که ان ها به دست می اورند از کنسرت هایی است که برگزار می کنند و تنها سختی ها و ضرر هایی که در ارایه البوم و اهنگ داشته است، با برگزاری کنسرت جبران می شود. هر چه شهرت و محبوبیت و تاثیر گذاری که دارند بیشتر و بیشتر شود ان گاه می توانند به درامد زایی بیشتری بپردازند. هیچ کس و دیگر خوانندگان رپ تنها با مهاجرت و سکونت گزیدن در کشور های دیگر اجازه برگزاری کنسرت در سبک رپ دارند و اگر در ایران بمانند اجازه برگزاری کنسرت در ایران را نخواهند داشت. با این حال بیشتر درامد زایی این افراد از طریق برگزاری کنسرت می باشد. هیچکس میانگین ماهیانه ۵۰۰ میلیون درامد دارند.

ترک های هیچکس

ترک های هیچکس تا کنون بالغ بر ۵۰ اهنگ منتشر شده است و نام ها و محتواهای بسیار خوب و قابل توجهی داشته است. منتقدان بسیاری محتواهای این اهنگ ها را پسندیده اند و از این خواننده حمایت نموده اند و از او تعریف کرده اند.

همکاری با گروه زد بازی

دستاشو مشت کرده منتشر شده در سال ۱۳۹۸ و تف در سال ۱۳۹۴ و ترک اهنگ موی پریشون منتشر شده در سال ۱۳۹۳ و ترک اهنگ عاشقم در سال ۱۳۹۱ و ترک اهنگ چرا بدی منتشر شده در سال ۱۳۹۱ که با همکاری یکی از گروه های رپ فارسی یعنی زد بازی و خوانندگان مهراد هیدن و سهراب ام جی از اهنگ های خوب و معروف این خواننده می باشد. او با نوازندگان ایرانی برای اهنگسازی اهنگ هایش همکاری دارد و توانسته با داشتن گروه بسیار خوب پیشرفت چشمگیری طی این سال ها داشته است.

عکس های سروش لشکری

عکس های سروش لشکری

عکس های سروش لشکری در سایت های فعال در گوگل موجود است. عکس های او در کنار خانواده و دوستانش و دیگر همکارانش و هم گروهی هایش در گوگل و اینستاگرام دیده می شود. بیشتر عکس های او در محیط های لاکچری و کشور المان و بریتانیا و انگلیس دیده می شود. او در کنار بازیگران و خوانندگان محبوب نیز عکس هایی منتشر نموده و همینطور عکس ها و کاور های اهنگ ها و اثار این خواننده بیشتر عکس های با معنا است و کمتر پیش می اید عکس چهره خود را به عنوان کاور بر روی اثار خود بگذارد.

کلیپ هیچکس

کلیپ های هیچکس در یوتیوب و آپارات و همینطور توییتر و اینستاگرام دیده می شود. او تمام کلیپ های خود را در اینستاگرام خود منتشر می کند که شامل برگزاری کنسرت و زنده خوانی موزیک ها و همینطور موزیک ویدیو هایش می باشد. هیچ کس همواره در اینستاگرام کلیپ های خود را منتشر می کند و می توانید در یوتیوب و امارات نیز انها را تماشا نمایید.

اینستاگرام هیچکس فعال است؟

تلگرام هیچکس و همینطور اینستاگرام او بسیار فعال است و مخاطبان و علاقه مندان این سلبریتی بسیار دنبال کننده و پیگیر او می باشند. آدرس اینستاگرام هیچکس @hichkasofficiol می باشد که بیشتر از یک سال است که در فضای مجازی فعالیت می کند و روزانه به اشتراک گذاشتن استوری و پست زیادی می پردازد.

او تا کنون نزدیک به صد پست به اشتراک گذاشته است و هیچ کسی را نیز فالو نکرده است. او در استوری ها و هایلایت هایش خود را معرفی نموده و می توانیم در این قسمت نیز به طور خلاصه او را معرفی نماییم. سروش لشکری در تاریخ نوزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۴ در شهر تهران متولد شده است و در خانواده ۵ نفری با ۳ فرزند متولد شده است.

کلیپ هیچکس

تحصیلات دانشگاهی او چیست؟

او تا سن دو سالگی در کشور المان زندگی کرده و ساکن ان کشور بوده است و بعد از ان به ایران مهاجرت نمود و در میدان ونک ساکن شد‌. او در شهر گرمسار تحصیلات خود را در رشته مترجمی زبان ادامه داد و پیش از ان که مدرک تحصیلی خود را در این زمینه به دست آورد، تحصیلات خود را رها کرد و به کسب تجربه در حرفه مورد علاقه خود پرداخت.

مهاجرت سروش

او اصالتا همدانی است ولی زاده شهر تهران می باشد. حسین لشکری نام خلبان نیرو هوایی بود که نسبت فامیلی با این خواننده داشته است. هیچکس یا همان سروش لشکری بعد از مدتی رشد و پیشرفت به بریتانیا مهاجرت نمود و بعد از ان به لندن مهاجرت نمود و در انجا ساکن شد و تحصیلات دانشگاهی خود را در ان شهر ادامه داد و مدرک تحصیلی خود را اخذ نمود.

صحبت های سروش هیچکس در مورد مونتیگو

در این قسمت از مقاله می خواهیم با یکدیگر همراه باشیم تا صبحت های سروش هیچکس را درباره مونتیگو بشنویم که دلیل اختلافات و بحث هایی که بین این دو فرد مشهور پیش آمده است چه بوده است. در چند وقت گذشته پستی از سوی مونتیگو در صفحه رسمی خودش منتشر شده است که زیر این پست مونتیگو پیج اصلی سروش هیچکس را هم تگ کرده است که این موضوع باعث شده است که ذهن تمام مخاطبان و طرفداران هر دو نفر دچار تردید شود که آیا این موضوع معنی بر این است که این ترک که نام آن اختلاف عقاید است یکی از همان ترک هایی است که سروش هیچکس با مجوز، آن را قرار است منتشر کند ولی مونتیگو آن را منتشر کرده است یا این ترک ساخته مشترک بین این دو نفر بوده، ولی سروش هیچکس و مونتیگو این موضوع را تکذیب کرده اند و گفته اند که اصلا قرار نیست که با یکدیگر کار مشترک منتشر کنند. شروع و آغاز دعوای سروش هیچکس و مونتیگو از آنجایی بود که اولین سایت شرط بندی ایران را مونتیگو ابداع کرد و مونتیگو بار ها به سروش هیچکس پیشنهاد اینکه با یکدیگر همکاری کنند را داده بود و هیچکس هر بار با بی احترامی تمام پیشنهادهای مونتیگو را رد کرده بود که این موضوع یکی از اصلی ترین موضوع های دعوا بین این دو فرد مشهور بوده است.

فیت های برتر سروش هیچکس

این خواننده محبوب و مشهور تاکنون فیت های فراوانی را با خوانندگان شناخته شده منتشر کرده است که با استقبال زیادی مواجه شده است این خواننده محبوب جزو اولین کسانی بوده است که با خوانندگان زن همکاری داشته است که این موضوع یکی از دلایلی بوده است که وی خیلی دیده شده است.

آهنگ چشا رو من

چشارو من یکی از فیت‌های سروش هیچکس به همراه سالومه ام سی بهترین رپر زن ایران بوده است که باعث شده هر دو با این فیت خیلی دیده شوند. این ترک در سال ۱۳۸۲ یعنی جزو اولین ترک های منتشر شده از سوی هیچکس و ام سی بوده است این دو نفر باعث شدند که موسیقی زیرزمینی یا رپ فارسی بیشتر دیده شود.

آهنگ من کیم

یکی دیگر از فیت های او با اشکان فدایی بوده است که او با این ترک مخاطبین زیادی را جذب کردند. این ترک که نام آن من کیم بوده است باعث شد که این دو نفر یعنی اشکان فدایی و سروش هیچکس با یکدیگر صمیمی شوند و بیشتر با هم آشنا بشوند، ترک من کیم در تاریخ ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۲ از تمامی سایت های معتبر پخش شد.

آهنگ کمک

یکی دیگر از همکاری هایی که خیلی دیده شد و باعث شد این نوع موسیقی شناخته تر شود همکاری یاس با سروش هیچکس بوده است، که نام این ترک کمک نام داشته که این نوع موسیقی را هر کس نمی‌تواند با آن ارتباط بر قرار کند ولی خوب این ترک آنقدر عالی بوده است که باعث شد هر سن سالی این نوع از موسیقی را بپسندند.

سروش هیچکس کجاست

کاور آلبوم سروش هیچکس به صورتNFT

سروش لشکری ملقب به سروش هیچکس یکی از معروف ترین رپر های ایرانی است که کاور یکی از آثار وی که نام جنگل آسفالت است که به صورتNFT از سوی وی منتشر شده است. این آلبوم یعنی آلبوم جنگل آسفالت با رقمی باور نکردنی از سوی وی به فروش رسیده است که این موضوع باعث شده است که این آلبوم طرفداران زیادی را به خود جذب کند و خبرسازی ها و حواشی فراوانی بابت به فروش رساندن این آلبوم از سوی مخاطبان و هواداران به هیچکس را به همراه داشته است.

سروش هیچکس یکی از موفق ترین رپر های شناخته شده جامعه است که در میان این همه ترک و آلبوم منتشر شده از وی نام آلبوم جنگل آسفالت همیشه برتر و شناخته شده تر بوده است. سروش هیچکس سال جاری این آلبوم را تشکیل داد و توانست پس از گذشت ۶ روز این آلبوم با قیمت باور نکردنی ۱۹ اتریوم که معادل با ۴۰۰ هزار دلار است به فروش برساند. خبر فروش این آلبوم از سوی خود هیچکس در کانال تلگرام خودش بعد از چند ساعتی که از فروش آلبوم گذشته بود منتشر شد که وی از فروش این آلبوم خیلی خوشحال شده است.

سروش هیچکس کجاست؟

سروش هیچکس اصالتا ایرانی است و به دلیل شغلی که دارد، در ایران ممنوع است ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد‌. قبل از اینکه او از ایران مهاجرت کند به دلیل فعالیت های غیرمجازی که داشته است یک بار بازداشت می شود و پس از آزادی برای همیشه ایران را ترک می‌کند و تاکنون هم به ایران بازنگشته است و می‌توانیم بگوییم که به دلیل اینکه این نوع موسیقی در ایران ممنوع و غیرمجاز است و مجازات های سنگینی را برای فرد متخلف به همراه دارد وی دیگر به ایران باز نخواهد گشت‌‌.

سروش هیچکس و مهدیار آقاجانی

مهدیار آقاجانی یکی از تهیه کنندگان و موسیقی دانان نوجوان کشورمان است که در گروه سنتور هم فعالیت می‌کند و این فعالیت بسیار برای او خوشایند است. او با این فعالیت ها توانسته که طرفداران زیادی را برای خود جذب کند. مهدیار آقاجانی با همکاری با سروش هیچکس خیلی دیده شد. وی در زمانی که تنها ۱۸ سال داشت توانست، آلبوم جنگل آسفالت را که خوانندگی آن را هیچکس برعهده داشته است آهنگسازی این آلبوم را با موفقیت به انجام برساند.

این جوان خلاق با تلفیق کردن موسیقی سنتی و هیپ هاپ با یکدیگر توانست سبک جدیدی از موسیقی را خلق کند که این سبک خیلی مورد استقبال قرار گرفت و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و یکی از دلایلی که آلبوم جنگل آسفالت با قیمت بالایی به فروش رسیده است تلفیق کردن این دو سبک موسیقی بوده است.

سروش هیچکس و مهدیار آقاجانی

کنسرت های سروش هیچکس

سروش هیچکس هم مانند خوانندگان دیگر تاکنون کنسرت‌های فراوانی را در نقاط مختلف دنیا برگزار کرده است از آنجایی که سروش هیچکس طرفداران زیادی دارد و سبک موسیقی که در آن فعالیت می‌کند طرفداران خاصی را دارد توانسته است که تاکنون کنسرت‌های فراوانی را در تایلند، ترکیه و لندن برگزار کند این خواننده پرطرفدار برای این که بلیت‌های خود را به فروش برساند و یا به طرفداران خود اطلاع بدهد که در روزهای دیگر قرار است کنسرتی برگزار کند در صفحه رسمی اینستاگرام اش لینک خرید بلیط را برای هوادارانش به اشتراک می‌گذارد که این موضوع باعث شده است که بلیت‌های وی سریع تر و با قیمت بسیاری خوبی به فروش برسد کنسرت برگزار کردن یکی از راه های درآمد به غیر از آلبوم ها و انتشار ترک ها برای خوانندگان به حساب می‌آید که این موضوع باعث شده است که خوانندگان تلاش خود را انجام بدهند تا هواداران زیادی را جذب کنند تا بتوانند کنسرت های پر مخاطبی را برای برای خود داشته باشند.

مصاحبه با سروش هیچکس

سروش هیچکس مصاحبه‌ ای که با سیاوش داشته است از او سوال می کند که ماجرای لشکری و سیدی چیست؟ سروش در جواب سیاوش می‌گوید که در واقع دو نفر هستند که می شه گفت یک گروه هم به حساب میاد البته که از اول یک گروه نبود و پس از چند سال به یک گروه تبدیل شد پس از مدت ها متوجه شدیم که سیدی و لشکری از همون آدم های دولتی بودند که پشت پرده قایم شده بود ولی خوب تا یه جایی هیچ مشکلی پیش نیومده بوده و گروه به خوبی داشته کارا انجام می شده و تا اینجا همه چیز طبیعی پیش می رفته ولی از یه جایی به بعد متوجه شدیم که یه چیزایی سرجاش نیست و یک اتفاقاتی داره می افته که طبیعی نیست این باعث شد که ما از این قضیه با خبر بشویم.

سروش هیچکس و رویا

رویا یکی از نوازندگان عربی است که با هیچکس همکاری های زیادی داشته است که اولین همکاری آنها که به سال ها پیش باز می گردد. رویا پیانو می نواخته و سروش هم خوانندگی می‌کرده است که این فعالیت به صورت زنده از تلویزیون های خارج از کشور پخش شده است. از دیگر همکاری های این افراد مشهور می توان به ترک موی پریشون اشاره کرد که این ترک ساخته رویا عرب و سروش بوده است و اولین همکاری رسمی هیچکس و رویا عرب، ترک موی پریشون بوده است که با استقبال زیادی مواجه شده است و به خاطر عالی بودن این ترک احتمال اینکه این دو نفر بار دیگر با هم همکاری داشته باشند را می دهیم.

دیس سروش هیچکس توسط حصین ابلیس در آهنگ 2 جا

دیس سروش هیچکس توسط حصین ابلیس در آهنگ ۲ جا

در این قسمت از مقاله قصد داریم که شما را با دیس مشترک بین سروش هیچکس و حصین ابلیس آشنا کنیم درست است که سروش هیچکس و حسین ابلیس با یکدیگر دیسی را بیرون داده اند، دیس کلمه انگلیسی است که به معنای بی احترامی کردن به شخصی است، کلمه دیس تنها هدف آن بی احترامی و یا طعنه زدن به شخص یا فردی دیگر است. که سروش هیچکس و حصین ابلیس دیسی را با یکدیگر و همراهی یکدیگر بیرون داده‌اند.

سروش هیچکس و قاف

علی قاف در یکی از ترک هایی که تا کنون منتشر کرده است با سروش همکاری داشته است که این ترک می گن قاف است. قاف هم یکی دیگر از ترک های پرمخاطب است که سروش هیچکس منتشر کرد و با این آهنگ توانست مخاطبان و هواداران زیادی را جذب کند خیلی از طرفداران کنونی هیچکس با این آهنگ سروش هیچکس را شناختند سروش ، تا کنون در کار خود بسیار بسیار موفق بوده است و به دلیل اینکه سالهاست در حوزه فعالیت می کند توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب کند و هواداران زیادی را برای خود داشته باشد اگر روزی به صفحه شخصی سروش هیچکس سر بزنید می توانید ببینید که وی با فعالیت خیلی کمی که دارد توانسته است هواداران زیادی داشته باشد جالب است بدانید که او تا کنون کسی را در اینستاگرام دنبال نکرده ولی این موضوع باعث نشده است که هواداران وی ذره ای کم شوند.

سوالات متداول

 1. هیچکس کیست و نام اصلی این خواننده چه می باشد؟

  هیچکس از خوانندگان و از جمله افراد موفق سبک رپ است که با علاقه در این نوع موسیقی قدم گذاشته است و بعد از بازی و نقش آفرینی در فیلم گربه های زیر زمینی توانست به شهرت برسد و از همان جا نقش معترض و مخالف را به خوبی ایفا نمود و بعد از آن با انتشار نمودن اهنگ هایی با محتوای نا ارام و معترضانه و اجتماعی و سیاسی صدای اعتراض خود را به گوش بقیه رساند. نام اصلی این خواننده سروش لشکری است و متولد ۱۱ام اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۴ می باشد و زاده شهر تهران است. او تا دو سالگی در المان زندگی کرد و بعد از ان در ایران سکونت گزید و هم اکنون نیز ساکن شهر لندن است.

 2. سروش لشکری تا کنون در کدام کشور ها سکونت گزیده است؟

  هیچکس یا همان سروش لشکری تا کنون در کشور المان و ایران و انگلیس و بریتانیا سکونت گزیده است. او تا دو سالگی در آلمان و بعد از ان در ایران زندگی کرده است. بعد از آن او در کشور بریتانیا و انگلیس زندگی کرده و هم اکنون نیز ساکن شهر لندن است و فعالیت های هنری خود را در این شهر ادامه داده است.

 3. اهنگ های معروف هیچکس کدام اند؟

  اون مث داداشم بود در سال ۱۳۹۰ و من اگه تو نباشی در سال ۱۳۹۲ و تیریپ ما در سال ۱۳۹۰ و اثر بجنگ مثل در سال ۱۳۹۰ و فیروز در سال ۱۳۹۰ و موی پریشون سال ۱۳۹۲ و چی شنیدی؟ فدائی در سال ۱۳۹۱ و هیچ کس در سال ۱۳۹۱ از معروف ترین آثار این خواننده می باشد. او تا کنون آلبوم های بسیار معروف و شناخته شده جنگل آسفالت و انجام وظیفه و خلافکار و مجاز در سال های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۹ و ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ منتشر شده اند.

 4. کدام آهنگ سبب کسب شهرت هیچکس شد؟

  یه روز خوب میاد نام آهنگی است که او برای اولین بار در عمر فعالیت هنری خود منتشر نمود و ان قدر مورد توجه قرار گرفت که به کسب شهرت این خواننده بسیار کمک کننده بود. محتوا این اهنگ اعتراض گونه بود که در برابر مسائل و جریانات اتفاقات سال ۱۳۸۸ منتشر شد. این آهنگ سهم بسیار موثری در پیشرقت و پیشروی این خواننده داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]