سیناب یکی از رپر های نسل سوم می باشد، که کار های قوی از خود منتشر کرده است و علاوه بر آن آهنگ ساز و منیجر نیز می باشد، که باعث می شود قسمت اعظم کار در دست او باشد. sinab آهنگ سازی های بی نظیری چه برای موزیک های خودش و چه برای سایر خوانندگان انجام داده است. با توجه به استعدادی که در این حرفه دارد توانسته به خوبی بدرخشد. بیوگرافی سیناب را بررسی خواهیم کرد و با این جوان ایرانی که در زمینه رپ فارس قدم برداشته است بیشتر آشنا می شویم.

سیناب کیست؟

سیناب کیست؟

نام سیناب بر اساس یک اسم اینترنشنال می باشد و ترکیب سینا و آب است و همین طور به نام خانوادگی او مرتبط است را انتخاب نموده است. اوایل شروع کار، سیناب به عنوان منیجر رضا پیشرو، شروع به فعالیت کرد، اما پس از آن آهنگ سازی و خوانندگی را نیز بر عهده گرفت و شروع به کلید زدن پروژه های خودش کرد، که در اغلب این کار ها همکاری های زیادی صورت گرفته است. پس این چهره یک خواننده رپ، منیجر و آهنگ ساز می باشد که اکثر کار های خود و حتی خوانندگان دیگر نیز انجام داده است. سیناب دقیقا از سیزده سالگی شروع به یاد گرفتن گیتار کرد و در کنارش به کلاس سلفژ نیز می رفته است، علاوه بر این به کلاس خوانندگی هم رفته است، که در طول این سال ها اطلاعات خوب و آموزش های زیادی دیده است.

هنگام شروع کار سیناب مصادف با زمانی بود که رپ بسیار پر طرفدار شده بود و اکثر خواننده های رپ در حال ساخت آهنگ بوده اند. برای مثال آهنگ تابستون کوتاهه، در زمان شروع کار سیناب از خواننده ای دیگر منتشر شده بود و دلیلی بر این شد که او به خاطر علاقه ای که از بچگی داشته است، وارد این حرفه شود. او دوازده سال می باشد که وارد این حرفه شده است و الان جوانی بیست و پنج ساله می باشد. در همان دوران نوجوانی اش در آموزشگاهی که ساز های متفاوتی را یاد می گرفت، میکس و مسترینگ آهنگ هایش را نیز انجام می داد. اوایل در کار سایت بوده و سایتی برای خودش در سال ۲۰۱۷ داشته است و لقب شاهکار را برای خود انتخاب کرده بود و سال ها با این نام فعالیت می کرده است.

عکس های سیناب را چگونه ببینیم؟

عکس های سیناب را چگونه ببینیم؟

با جست و جو در اینترنت و سایت ها، تعداد زیادی عکس از او می بینید، هم چنین با جست و جو عبارت سیناب اینستا، به آدرس پیچ او دسترسی می یابید، که می توانید تمام عکس هایی که خود او پست کرده است را ببینید همین طور علاوه بر عکس، ویدیو های بی شماری نیز هستند که سیناب در آن ها حضور دارد. از جمله موزیک ویدیو هایی که خود او ساخته است. شما در تمام سایت های فعالی که در زمینه موزیک کار می کنند، می توانید در مورد آهنگ ها، عکس ها و موزیک ویدیو های آن اطلاعاتی به دست آورید و هم چنین آن ها را دانلود نمایید. به دلیل کار های قوی که تا کنون انجام داده است، تعداد بی شماری طرفدار پیدا کرده، که طرفداران واقعی می باشند.

فن پیج های زیادی، برای او ساخته اند که با استفاده از این پیج ها عکس ها، موزیک ویدیو و موزیک های او را به اشتراک می گذارند، که کمک شایانی به دیده شدن این هنرمند می کند و هم چنین با این کار به او انرژی می دهند و از او حمایت می کنند. به دلیل کار های زیادی که تا کنون با سایر خوانندگان و آرتیست ها داشته است، توسط طرفداران بقیه خوانندگان نیز شناخته شده است، که باعث بیشتر شدن محبوبیت او می شود و به دلیل این که همکاری های زیادی با هم انجام می دهند، طرفداران به صورت روزانه پیگیر و منتظر خبر های همکاری آن ها می باشند.

آدرس پیج اینستاگرام سیناب چیست؟

یکی از بهترین و مهم ترین راه ها برای ارتباط داشتن بین خوانندگان و هواداران، اینستاگرام می باشد که این دسترسی را به بازیگران، خوانندگان و سایر افراد مشهور می دهد تا بتوانند از طریق این تعامل در اینستاگرام خود را به مردم نزدیک تر کنند. به طور کلی فضای مجازی باعث رونق و دیده شدن بیشتر افراد مشهور و یا محبوب بوده است. شما با سرچ کلمه sinab در گوگل به تمامی شبکه های مجازی که سیناب در آن حضور دارد می توانید دسترسی پیدا کنید. آیدی اینستاگرام او sinab می باشد که حدود سیصد و پنجاه و سه هزار دنبال کننده دارد و شخص او حدود دویست و سی و یک نفر را دنبال می کند، که اکثر آن ها خواننده و یا به طور کل آرتیست هنری می باشند.

در صفحه اینستاگرامی خود حدود پنجاه سه پست را بار گذاری نموده است، که اکثرا قسمت هایی از ترک هایی می باشد که خوانده است و یا قسمتی از موزیک ویدیو های خود را منتشر کرده است. همین طور عکس های او در کنار سایر رپر ها مانند رضا پیشرو نیز در پیج خود قرار داده است. طرفداران از طریق ارسال پیام به دایرکت و دادن انرژی مثبت به خواننده مورد علاقه شان، باعث انرژی گرفتن فرد مورد نظر می شوند، تا با قدرت به کار هایش بپردازد.

بهترین آهنگ های سیناب کدامند؟

بهترین آهنگ های سیناب کدامند؟

این آرتیست حرفه ای اغلب به صورت آلبوم فعالیت دارد و پروژه های سنگین از هماهنگی دارد که با تعداد زیادی از رپر های مطرح انجام شده است در این آلبوم ها از تازه کار ها نیز استفاده شده است، که از بین متقاضی های این کار، آن ها را تعین سطح کرده و کسانی که واقعا استعداد داشته را انتخاب نموده است‌. بنابراین بیشتر بر روی یک آلبوم پر کار، وقت می گذارد. اغلب آهنگ های او در قالب مجموعه شناخته می شوند.

آدرنالین

او هنگامی که پا در این مسیر نهاد و به طور رسمی شروع به کار در این حرفه نمود، آلبوم آدرنالین را ساخت. او بعد از اولین آلبوم خود که آدرنالین بوده است، آلبوم خاص را شروع کرد و به یک مجموعه رسید ولی تصمیم گرفت این مجموعه را کامل تر کند، پس آهنگ های جدید تر و بهتری ساخت، همکاری دیگری انجام داد و در نظر دارد تعداد ترک های آلبوم حدود دوازده تا باشد و با حدود دوازده آرتیست و خواننده در این آلبوم همکاری کرده است.

خاکستر روشن

آلبوم خاکستر روشن قبل از آلبوم خاص پخش می شود و پس از آلبوم خاص آدرنالین ۲ ساخته خواهد شد و منتشر خواهد شد. در این آلبوم ها از استعدادهای جدیدی استفاده شده و از آن ها هیچ هزینه ای برای حضور در آلبوم گرفته نشده است و در کنار آرتیست هایی مانند رضا پیشرو، اوج و sinab حضور دارند و یک زمینه ای برای دیده شدن آن ها می باشد.

خاص

سیناب و رضا پیشرو و علی اوج خاص را به شکلی تولید کردند که همه کسانی که طرفدار شان بودن به شدت از این آلبوم راضی و خشنود بودند. روز های زیادی برای شکل گرفتن این آلبوم صرف شده است. بعد از منتشر کرد آلبوم آدرنالین او همکاری های خوبی با سایر خوانندگان داشته است، برای مثال در آهنگ های سکندری و الف خ همکاری کرده است، که کار های خوبی در زمان خودش به حساب می آیند. با پخش کردن سینگل ترک هایی از این آلبوم سعی بر این داشت که قدرت این آلبوم را به رخ بکشد و یک حرکت طوفانی با آلبوم انجام دهد و برنامه های خاص خود را به اجرا درآورد. آهنگ سازی آلبوم به طور کل بر عهده خود سیناب بوده است.

آیا این رپر آلبوم بیرون داده است؟

آیا این رپر آلبوم بیرون داده است؟

کار اصلی این رپر بر روی تولید آلبوم می باشد، هنگام شروع فعالیت او، آدرنالین را تولید کرد که جزو اولین کار های او می باشد. کم کم راه برای این رپر باز شد و شروع به آهنگ سازی های قوی تری کرد و با توجه به سر و صدایی که کرد و باعث جلب توجه خیلی ها از جمله مردم و خوانندگان رپ دیگری شده بود. شروع به همکاری با آن ها کرد. پس از آلبوم آدرنالین، خاکستر روشن را استارت زد که این نیز نتیجه خوبی به همراه داشت و خواهان زیادی داشت.

پس از آلبوم خاکستر روشن، آلبوم خاص را آهسته آهسته جمع کرد. وقت زیادی را برایش گذاشت تا به آن چیزی که در ذهن دارد نزدیک شود و سپس پس از تولید چیزی که انتظارش را دارد آن را انتشار بدهد. پس از همکاری هایی که بعد از آلبوم آدرنالین شروع شد، به فکر درست کردن یک مجموعه افتاد و این مجموعه را برای آلبوم خاص جمع آوری کرد، که کلی از ایده های ناب خود را در این آلبوم استفاده کرده است.

همکاری سیناب و علی اوج چگونه بود؟ 

همکاری سیناب و علی اوج چگونه بود؟ 

این دو رپر با یک دیگر همکاری های خوبی داشته اند، برای مثال در آهنگ ۰۲۱، که در آن سهراب ام جی و سامان ویلسون را دیس می کنند و به نظر می رسد یک دیس ترک می باشد. طبق گفته خود سیناب آهنگ، چیزی بیش از یک دیس کردن می باشد و از اول آهنگ در مورد فروش آثار و فرهنگ سازی خرید آثار هنرمندان می باشد و همین طور در مورد شروع این جنبش سخت می گوید. در اسنایپر سیناب، اسم چند تا از آلبوم ها و دیس ترک ها را نام برده است و در مورد فروش اولین آلبوم هایی مانند دوران طلایی، پرورش و ابر های نقره ای حرف زده است.

هم چنین او به کسانی که ادعای اولین فروش آلبوم در رپ فارس را داشته اند، نیز از این طریق تیکه انداخته است و ربطی به بحث های او و سامان ویلسون ندارد. اما به طور کل این یک ترک دیس نبود و برداشت یک سری از افرادی بود که دقت در مفهوم آهنگ نمی کنند و فقط به صورت سطحی به آن گوش می دهند. اما شاید به دلیل پخش این آهنگ در موقعیت نامناسب، اکثرا فکر می کردند که یک ترک دیس می باشد‌. هدف سیناب این بوده است که همه حرفایی که گفته می شود، پردازش شود و نه این که سر یک بحث برای کسی ترک دیس بسازد.

حاشیه های سیناب درباره چه مسائلی است؟

حاشیه های سیناب درباره چه مسائلی است؟

آلبوم پرواز پروژه بزرگی بود که حاشیه های زیادی هم به دنبال داشت، به دلیل دیس ترک هایی که در آن خوانده بودند و فید بک های مثبتی از مردم برای این آلبوم گرفتند. به دلیل آرتیست های زیاد و آهنگ سازی های متفاوتی که در این آلبوم انجام شده است و با نظارت فراوان از سمت آرتیست های بزرگ بر روی این آلبوم شده است، یک آلبوم بسیار قوی به حساب می آید. این حاشیه ها از انتقاد سامان ویلسون در مورد ان اف تی شروع شد. او به سیناب گفت که این یک راه پول شویی می باشد ولی این بحث برای سیناب که از بچگی به پای سیستم بوده مسخره به نظر می رسد و این نظر را رد کرد و گفت رپ فارسی محل پولشویی و جا به جایی پول نمی باشد.

بعد سیناب یک دیس ترک به همراه علی اوج درست کرد که با توجه به گفته خودش، این آهنگ چیزی بیش از یک دیس رپ می باشد و شاید فقط تیکه کوتاهی از آن مربوط به دیس کردن سامان ویلسون می باشد و مخاطبان باید با دقت بیشتری به آهنگ ها گوش دهند، تا چیز های نهفته در آن را متوجه شوند و نه فقط چیز هایی در مورد دیس کردن. اما از آن جایی که دیس ترک های زیادی رد و بدل می شود حاشیه ها بالا می رود و حتی موجب توهین و بی احترامی نیز ممکن است بشود. اما رپر هایی مانند سیناب در جریان همه این واکنش ها هستند و با توجه به این مسائل دیس ترک را می سازند که پس از آن برای هر یک از ورس های آهنگ یک حاشیه ساخته می شود.

مصاحبه با سینا بی چگونه بود؟

مصاحبه با سینا بی چگونه بود؟

از آن جایی که سیناب طرفدارن زیادی دارد و به نظر او به طور کل، سبک رپ نکته های نهفته ای در ذات خودش دارد، که حتما نیاز به مصاحبه با رپر ها و صحبت در مورد ترک و آلبوم هایی که می خوانند، هست تا بتوانند نقطه هایی از آهنگ های خود را که شاید به گوش همگان واضح و روشن نبوده است، با توضیح دادن و ورود به عمق این آهنگ ها برای همه روشن بنمایند. در رسانه پشت پرده اولین مصاحبه او انجام شد که در دو قسمت یک ساعت و نیم انجام شده است.

در قسمت اول ابتدا، از خود سیناب صحبت می شود که از چه زمانی و به چه صورت وارد این حرفه شده است، سپس در مورد اولین آلبوم خود که آدرنالین می باشد توضیحاتی داده است. بعد در مورد نحوه ساخت آلبوم خاکستر روش صحبت کرده است. در ادامه از آلبوم های جدیدی که خواهد ساخت حرف به میان آورده است، مانند آلبوم خاص و آدرنالین دو و به طور حدودی زمان انتشار آن ها را نیز گفته است.

دوست دختر سیناب کیست؟

سیناب در مورد پارتنر و دوست دختر خودش تا کنون حرفی به میان نیاورده است یا علاقه ای به گفتن این مسائل ندارد و یا دوست دختری ندارد. به نظر می رسد، که دوست دارد در فضای مجازی فقط در مورد کار و ترک هایش صحبت کند و تا کنون درباره مسائل شخصی و خانوادگی اش حرفی به میان نیاورده است.

درآمد سیناب چقدر است؟

درآمد سیناب چقدر است؟

درآمد اصلی او از پیش فروش آلبوم هایش به دست می آید، اما در اسپاتیفای و سایر برنامه های موجود برای تعداد دانلود و بازدیدی که از آهنگ های او می شود، مبلغی پرداخته می شود. هم چنین او بنیان گذار برنامه رپ فارس می باشد. در گذشته هم که از آهنگ سازی برای سایر خواننده ها کسب درآمد می کرده است.

دیس ترک سیناب و علی اوج به چه کسانی بود؟

با توجه به مشکلات و بحث هایی که  بین سامان ویلسون و سهراب ام جی با علی اوج و سیناب به وجود آمد، ترک های دیس رد و بدل می شد و در این ترک ها به یک دیگر پاسخ می دادن، این ترک دیس ها، باعث ایجاد حرف و حاشیه های زیادی بین طرفداران شد، اما پس از مدتی صلح بین آن ها برقرار گشت.

فیت های موفق سیناب کدامند؟

فیت های موفق سیناب کدامند؟

در آلبوم هایش با رپر های زیادی همکاری کرده است اما مهم ترین آن ها فیت با رضا پیشرو بوده است. سیناب ژورنالیست، مث تو سیناب و سیناب بسه برو جزء معدود آهنگ های او می باشند که با کسی فیت نداده است. او با علی اوج در آهنگ ۰۲۱ فیت داده است. در آهنگ پیکت بازه با پایا همکاری کرده است و همین طور با عرفان پایدار نیز در آهنگ کارا زیاده همکاری نموده است. 

رابطه sinab با رضا پیشرو چگونه است؟

سیناب و رضا پیشرو کار های زیادی را با همکاری هم انجام داده اند و این کار ها زیر نظر رضا پیشرو، رو به جلو حرکت کرده است. رابطه خوبی با یک دیگر دارند، چرا که به خوبی در کنار هم دیگر کار می کنند. در واقع مردم سیناب را به عنوان منیجر رضا پیشرو می شناسند، اما در واقع خود او آرتیست، خواننده و آهنگ ساز می باشد. از این رو به نظر می رسد رابطه دوستانه و خوبی دارند که توانسته تعداد زیادی کار را جلو ببرند و در کنار یک دیگر به مشکل بر نخورند. در پروژه هایی ‌که در کنار یک دیگر بودند، استعداد های زیادی را وارد کار کردند و با وقت گذاشتن و نظارت بر آن ها آلبوم های خوب و محبوبی، که تعداد زیادی استعداد جدید در آن حضور داشتند را ساخته اند.

سیناب و رضا پیشرو چه ترکی با هم بیرون داده اند؟

سیناب و رضا پیشرو چه ترکی با هم بیرون داده اند؟

به طور کلی آلبوم پرواز با همکاری رضا پیشرو و سیناب صورت گرفته است. در آلبوم خاص هم سیناب و رضا پیشرو و علی اوج همکاری دارند. آهنگ کارا زیاده، نیز از همکاری این دو رپر به وجود آمده است، که عرفان نیز در این کار حضور داشته است. کاور این کار آن قدر فلسفی نمی باشد یک کاور معمولی است. در این آهنگ پیشرو لحن آرامی دارد که بسیار برای طرفدارانش جذاب می باشد.

تحلیل ها و واکنش های زیادی به آهنگ های پیشرو و سیناب می شود که شما می توانید این واکنش ها را اگر به رپ و رپر ها علاقه دارید در یوتیوب دنبال کنید، بیشتر این تحلیل کننده ها کسانی هستند که از طرفداران سبک رپ می باشند و تمامی ترک های رپ از رپر های بزرگ را گوش می دهند و جزء به جزء به تحلیل آن ها می پردازند و پس از آن از قوی بودن کار صحبت می کنند. به طور کلی رضا پیشرو و سیناب همکاری های زیادی داشته اند چه در خواندن یک اثر و چه در منیجمنت و آهنگ سازی کار در کنار یک دیگر از دوران نوجوانی بوده اند.

سیناب و سهراب ام جی رابطه خوبی با هم دارند؟

در رفاقت ها نیز مشکلاتی وجود دارد، سیناب و سهراب هم ممکن است سر بحث هایی، که ممکن است اشتباه یکی از طرفین بوده باشد، با هم مشکلاتی پیدا کرده باشند و یا حتی تیکه هایی به یک دیگر انداخته باشند و یا به صورت شدید تر یک دیگر را دیس کرده باشند اما این دو نفر باهم بر سر آهنگ خب دیگه بسه برو از آلبوم خاص با هم همکاری کرده اند. اما به نظر می رسد، این درگیری ها قبل از فیت دادن این آهنگ بوده است و بعد از آن با یک دیگر صلح نموده اند و یک آهنگ بسیار خوب را ساخته اند، که مورد توجه و مورد استقبال طرفداران دو طرف بوده و از این صلح بسیار خوشحال شده اند.

سوالات متداول 

 1. سیناب از چه موقع وارد رپ حرفه ای شد؟

  او از کودکی به دنبال آموختن هنر موسیقی بود و در دوران نوجوانی شروع به ساخت آهنگ کرده است.

 2. رضا پیشرو، سیناب را دیس کرده است؟

  برعکس چیزی که گفته شده این دو رپر هیچ گاه یک دیگر را دیس نکرده اند و همواره پشت یک دیگر بوده اند.

 3. آیا به استعداد های جوانی که در آلبوم هایش استفاده می کند به او پول داده اند؟

  در حد استاندارد بله ولی کسانی که واقعا استعداد داشته اند در این کار استفاده شده و نه کسی که با پول بخواهد خود را در این آلبوم جا بدهد.

 4. یوتیوب سیناب فعال است؟

  او صفحه ای با نام خودش در یوتیوب دارد و در آن فعالیت می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]