عرفان پایدار جز یکی از مشهورترین رپر های ایرانی در خارج از کشور محسوب می شود. وی خواننده و تهیه کننده موسیقی ایرانی است.

بیوگرافی عرفان پایدار

بیوگرافی عرفان پایدار

عرفان پایدار با نام اصلی عرفان رسولی متولد ۱۲ مرداد سال ۱۳۶۲ در اصفهان و از خوانندگان محبوب رپ فارسی است. به گفته وی او از بچگی تئاتر کار کرده است. او در ادامه خاطر نشان کرد که در کودکی اش در ایران تئاتر اجرا می کرده است. اما به دلیل مخالفتی که پدرش نسبت به این حرفه داشته، نتوانسته این حرفه را ادامه بدهد. وی در کودکی هم علاقه زیادی به موسیقی و تئاتر داشته است. وی اکنون در کشور آمریکا زندگی می کند و نام مستعار وی عرفان پایدار است. عرفان پایدار در سن ۱۶ سالگی در سال ۱۳۷۸بعد از اختلافی که با خانواده خویش داشت به شهر آرواین کالیفرنیا نقل مکان می کند. بعد از دو سال و چند روزی بعد از اتفاقاتی که در تاریخ ۱۱ سپتامبر به دلیل نداشتن اقامت قانونی در شهر آمریکا دستگیر و راهی زندان می شود. بالاخره بعد از چند روز آزاد و به قول خودش راهی موسیقی می شود.

وی را می توان جزء نخستین رپرهای پارسی گوی ایرانی دانست که تحول زیادی به این صنعت بخشیده است. عرفان پایدار در سال ۱۳۸۴ آهنگ خود به نام شست و شو را ارائه داد که دومین ترک وی بود این آهنگ چنان آوازه ای به خود گرفت که کم تر کسی را می توان یافت که این آهنگ را گوش نکرده باشد. در سال ۱۳۸۶ این هنرمند آلبومی در کشور آمریکا ضبط و پخش کرد با نام از خانه تا گور با موضوعی تحت عنوان گله از مشکلات مهاجرت ارائه داد و توسط این آهنگ وارد مارکت جهانی شد. این خواننده مشهور مدت هاست که با زنی وارد رابطه شده است ولی هنوز ازدواج رسمی صورت نگرفته است.

در ۲۰۱۳ این خواننده با آهنگی به نام باید که به تازگی منتشر شده بود به عنوان یکی از برترین رپرهای پارسی زبان در مجله تخصصی پاپ مترز شناخته شد. رابطه وی با خلسه و گروه پایدار از این قرار است که عرفان رسولی با نام مستعار عرفان پایدار گروه پایدار را با نامه مستعار خود تأسیس کرد و چندین گروه رپ را در گروه خود جمع کرده است. به گفته وی شروع جرقه خوانندگی با کتاب شعری با نام گلستان سعدی که در تولد ۸ سالگی اش هدیه گرفته بود از همان روزها علاقه اش به شعر بیش تر و بیش تر می شد.

در کودکی علاوه بر گلستان سعدی به شعرهای دیگر شاعران نیز علاقه مند شده بود و علاقه ی وی به سمت و سوی خوانندگی و شاعری رفته بود. او در ادامه بیان داشته که کتاب های مورد علاقه اش تاریخ و داستان های جنایی، طبیعت و جغرافیا می باشد. در این میان حدود ۶ سال پیش عرفان رسولی تصمیم گرفت که با موسیقی خداحافظی کند و انتشار آهنگی به نام خداحافظی این تصمیمش را به نمایش گذاشت. دلایلی مبنی بر رفتنش به کسی نگفت و گفت دلایل تصمیمم را در آهنگ اخرم گفته ام. وی سرانجام بعد از دو سال بعد از انتشار آهنگ خوش اومدی دوباره به موسیقی رپ بازگشت.

عرفان پایدار کیست؟ عرفان پایدار یا همان عرفان رسولی مؤسس گروه پایدار و یکی از بهترین خوانندگان زیرزمینی با سابقه است. عرفان رسولی مجرد است و اطلاعات دقیقی مبنی بر ازدواج وی در دسترس نیست. هرچند عکس های زیادی در کنار دختران منتشر کرده است و این شخصیت هنوز هم عضو گروه پایدار مانده است. به وی پدر گروه پایدار نیز گفته می شود. عضو گروه پایدار ثابت نیست و روز به روز بیش تر و بیش تر می شود. همان طور که گفته شد او در نوجوانی و در سن ۱۶ سالگی به صورت قاچاقی از ایران خارج شد و به کشور آمریکا مهاجرت کرد. وی همیشه می گوید دلیل اصلی فرارش از ایران مخالفت و ناسازگاری با خانواده اش بوده است.

دانلود آهنگ های عرفان پایدار چگونه ممکن می شود؟

دانلود آهنگ های عرفان پایدار چگونه ممکن می شود؟

راه های زیادی برای دیدن آهنگ این رپر معروف وجود دارد. شما می توانید با مراجعه و جست و جو در اینترنت تمام اهنگ های وی را دانلود و گوش کنید. همچنین برای دیدن کلیپ ها و کنسرت های وی می توانید با برنامه یوتیوب و برنامه آپارات یا با مراجعه به سایت رسمی آپارات به تماشای این آهنگ ها بپردازید.

آهنگ های معروف عرفان پایدار کدام ترک ها هستند؟

از تأثیرگذارترین آهنگی که می توان برای شهرت این خواننده نام برد: آهنگی به نام شست و شو بود. نکته مهم اینجاست که افرادی که شاید اصلا موسیقی پاپ یا رپ گوش نمی کردند، با این آهنگ عرفان پارسا به سمت موسیقی رپ و هیپ هاپ کشیده شدند و این نقطه عطفی برای این نوع موسیقی بود. این آهنگ اولین اهنگ از عرفان رسولی می باشد که می توان گفت کمتر کسی قبل از آهنگ شست و شو، وی را می شناخته است. عرفان پایدار ۱۴ سال قبل، آهنگ از خانه تا گور منتشر کرد که اولین آلبوم وی بود. این سبک آهنگ به دلیل ریتم جذاب و عام پسندش و هم چنین معانی بسیاری که در این آهنگ بود توجه بسیاری از هوادارانش را معطوف خود کرد و می توان از بهترین آهنگ هایش به آهنگ خداحافظی اشاره کرد.

یادته

یکی از اهنگ های محبوب این خواننده اهنگ یادته می باشد که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است.

پایداری

از دیگر اهنگ های بسیار محبوب این خواننده می توان به اهنگ پایداری اشاره کرد که برگرفته از نام خود این خواننده می باشد. این اهنگ در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است.

دوباره

اهنگ دوباره که متعلق به البوم همیشگی می باشد، در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است.

دوست دخترهای عرفان چه کسانی بودند؟

دوست دخترهای عرفان چه کسانی بودند؟

عرفان پایدار و کیمیا

هنوز عرفان رسولی در این باره صحبتی نکرده است هر چند در صفحات اینستاگرام وی با دختران زیادی عکس دارد ولی هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است که ازدواج کرده است یا دوست دختر دارد. عده ای کاربران بر این باورند که وی با کیمیا در امریکا ازدواج کرده است.

عرفان و پایدار و ترلان پروانه

شایعاتی مبنی بر ارتباط عرفان پایدار با ترلان پروانه یک به یک چرخیده بود. ترلان پروانه یکی از بازیگران جوان سینمای ایران است که شهرت خوبی در میان کاربران سینمای ایران دارد. خبر رابطه ترلان پروانه با عرفان رسولی در فضای مجازی و یوتیوب پیچیده شد و خبرهای زیادی در این باره در اینترنت منتشر و جست و جو گردید. ماجرای این حواشی رابطه عرفان رسولی و ترلان پروانه از آن جایی شروع شد که ترلان پروانه در ویدیوی زنده ای که گذاشته بود تا با مخاطبین و طرفدارانش صحبت کند عرفان رسولی نیز در این لایو حضور داشت و تعدادی کامنت برای ترلان پروانه گذاشته بود.

به دلیل کامنت های مکرر عرفان در لایو ترلان پروانه، ماجرای رابطه ترلان پروانه و عرفان رسولی با حواشی زیادی روبه رو شد و بعد از اتمام لایو خیلی از کاربران و مخاطبان بیان کردند که حتماً رابطه ای بین عرفان و ترلان وجود دارد که عرفان برای ترلان کامنت گذاشته است. البته بعد از مدتی ترلان به این شایعات واکنش نشان داد و بیان کرد که هیچ گونه رابطه ای بین آن ها نیست و عرفان بدون دلیل برای او کامنت گذاشته است.

عرفان پایدار و سوگند

در سه آهنگ یادته و منتظر و حال من خوبه آهنگ اشتراکی منتشر کردند. در آهنگ حال من خوبه با سوگند بهترین همکاری را داشتند و در این آهنگ حتی گفته شد که سوگند بهترین رپر زن فارسی گوی ایران است. عرفان پایدار درباره رابطه اش با سوگند فقط گفته که رابطه آن ها فقط یک رابطه کاری و هنری است. عرفان پایدار خواننده رپ معروف ایرانی به علت شهرت بالایی که در این زمینه دارد. تصاویر بسیار زیادی را از خود در پیج شخصی اش گذاشته است. این امر بعدها موجب شد تا علاوه بر خوانندگی در عرصه رپ و موسیقی و هیپ هاپ به عکاسی و مدل شدن نیز علاقه نشان دهند و به فعالیت در این عرصه نیز بپردازد. این امر و علاقه موجب شد تا از او به عنوان یک هنرمند مدلینگ در بسیاری از تبلیغات فشن شو و برندهای متفاوت استفاده شود.

به نقل از عرفان رابطه اش با سوگند یک رابطه کاری و هنری است که سال های طولانی است که این دو همکار یک دیگر می باشند. البته صحبت ها و شایعات زیادی در ارتباط با رابطه دوستی و رابطه کاری این دو شخصیت وجود دارد، که تاکنون هیچ یک از این ها خبری مبنی بر رابطه ای جز رابطه کاری با یک دیگر داشته اند منتشر نشده است. به گفته خودشان رابطه خیلی صمیمی و قدیمی با هم دارند. بیش تر صحبت هایی که در ارتباط با نوع دوستی سوگند و عرفان وجود داشته و موجودیت یافته است بخاطر چند مورد از موزیک ویدیوهای مشترکی که با هم داشته اند و مخصوصاً آهنگ اشتراکی یادته که در آن موزیک ویدیو هر دو نقش عاشق را بازی می کردند و پارتنر موفق یک دیگر در این نقش بودند را اجرا می کردند، که این موزیک ویدیو یکی از پربازدید و مشهورترین موزیک ویدیو برای هر دو آرتیست بود.

هم اکنون نیز سوگند با یکی از هنرمندان رپ کشورمان به اسم زخمی ازدواج کرده است. این دو زوج یک فرزند پسر دارند که هم اکنون یک سال سن دارد. آهنگ مشترک تنبیه از عرفان رسولی و جیدال مخاطبین زیادی را به سمت سبک رپ کشاند و مدت ها آهنگ محبوب بین طرفدان گروه پایدار از جمه عرفان رسولی شد. عرفان پایدار کیست؟وی متولد سال ۱۳۶۱ هجری شمسی می باشد. عرفان پایدار تهیه کننده موسیقی ایرانی است. وی در اصفهان دیده به جهان گشود و در سن ۱۶ سالگی به همراه مادر و پدرش به کالیفرنیا واقع در کشور امریکا مهاجرت کرده اند. عرفان پایدار هم اکنون حدود ۳۷ سال سن دارد. از عکس ها و ویدیوهای عرفان پایدار مشخص است که از قد و وزن متناسبی برخوردار است. با این حال هنوز اطلاعات دقیقی از قد و وزن عرفان رسولی به دست ما نرسیده است.

خرید کاور آلبوم عرفان پایدار به صورت NFT

خرید کاور آلبوم عرفان پایدار به صورت NFT

عرفان رسولی در صفحات مجازی پیج اینستاگرامی خود در رابطه با فروش کاور آلبوم خود مطالبی بار گذاشته است و قرار است کاور آلبوم خود را به صورت nft بفروشد که شما با مراجعه کردن به سایت های مختلف و صفحات مجازی وی می توانید اطلاعات دقیقی در رابطه با فروش nft بدست آورید. یکی از بهترین آهنگ های عرفان پایدار آهنگ بیا حالمو خوب کن بود که مخاطبین زیادی را به سمت سبک رپ کشاند و مدت ها آهنگ محبوب بین طرفدان گروه پایدار از جمله عرفان رسولی شد. که شما با مراجعه به سایت های مختلف می توانید این آهنگ را دانلود و گوش کنید.

اینستاگرام عرفان پایدار چند فالور دارد؟

پیج عرفان پایدار بسیار در بین کاربران ایرانی معروف بوده و حدود ۱۶۵ هزار فالوور دارد. این به دلیل استعداد وی در موسیقی رپ ایرانی بوده و است.

آدرس کانال تلگرام این خواننده چیست؟

شما با مراجعه به این ادرس paydarha در فضای مجازی تلگرام می توانید اطلاعات بیشتری راجع به این خواننده بدست بیاورید. صفحه شخصی عرفان پایدار در یوتیوب نیز مخاطبان زیادی دارد و در ان جا هم توانسته کاربران کثیری را به سمت خود بکشاند. شما هم اکنون با مراجعه به صفحه یوتیوب عرفان رسولی می توانید از انواع کلیپ ها و موسیقی های وی دیدن فرمایید. کلاب هاوس از برنامه های جدیدی می باشد که امروزه توانسته است افراد زیادی را جذب خود کند. عرفان رسولی نیز علاوه بر فعالیت در این برنامه، کلاب هاوس را روی استوری های خود تبلیغ می کند.

شما می توانید با مراجعه به این برنامه جدید صفحه شخصی عرفان رسولی در برنامه کلاب هاوس دیدن فرمایید. عرفان پایدار با اهنگ خط من توجه بسیاری از کاربران ایرانی را بار دیگر به سمت و سوی خود و موسیقی رپش کشاند. می توانید این آهنگ زیبا را در اینترنت جست و جو و گوش دهید. عرفان پایدار با اهنگ اگه یه روز شایعاتی را در مورد خود به وجود اورد عده ای از کاربران تا الان در این فکر هستند که عرفان پایدار برای زنش به اسم کیمیا این اهنگ را خوانده است هر چند خود عرفان رسولی هیچ حرفی در این مورد نزده است و به طور رسمی هیچ ازدواجی را در صفحه شخصی اش منتشر نکرده است.

عرفان پایدار در کدام کشور ساکن است؟

عرفان پایدار در کدام کشور ساکن است؟

عرفان رسولی هم اکنون در آمریکا ساکن است. عرفان رسولی با انتظار اهنگی به نام دوباره بیش از پیش صحنه ی شهرت خود را بهبود بخشید.

حاشیه های عرفان پایدار بیشتر حول چه موضوعی بوده است؟

همان طور که قبلا گفته شد عرفان رسولی ۲ الی ۳ سال موسیقی رپ را کنار گذاشت و به عبارتی با انتشار آهنگی به نام خداحافظی مهر تأییدی بر این تصمیمش زد. عرفان پایدار بعد از ۲ الی ۳ سال از کنارگذاشتن موسیقی بار دیگر دوباره در ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ با انتشار آهنگی به نام خوش اومدی به عرصه موسیقی بازگشت. عده ای از کاربران شایعاتی پراکندند که این خواننده بعد از جدایی از یک نفر موسیقی را کنار گذاشته و آهنگ خداحافظی را منتشر کرده است و بعد از وصال آهنگ خوش آمدی را خوانده است البته این شایعات هیچ خبر مؤثقی ندارد و توسط کاربران مجازی پخش شده است.

مصاحبه با Erfan پایدار

با مصاحبه با عرفان پایدار مطلب مهمی راجع به زندگی خصوصی و همسرش گفته نشده و اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

همکاری عرفان پایدار و سوگند

عرفان پایدار و سوگند در سه آهنگ یادته و منتظر و حال من خوبه آهنگ اشتراکی منتشر کردند. در آهنگ حال من خوبه با سوگند بهترین همکاری را داشتند و در این آهنگ حتی گفته شد که سوگند بهترین رپر زن فارسی گوی ایران است. عرفان پایدار درباره رابطه اش با سوگند فقط گفته که رابطه آن ها فقط یک رابطه کاری و هنری است. عرفان پایدار خواننده رپ معروف ایرانی به علت شهرت بالایی که در این زمینه دارد. تصاویر بسیار زیادی را از خود در پیج شخصی اش گذاشته است. این امر بعدها موجب شد تا علاوه بر خوانندگی در عرصه رپ و موسیقی و هیپ هاپ به عکاسی و مدل شدن نیز علاقه نشان دهند و به فعالیت در این عرصه نیز بپردازد.

این امر و علاقه موجب شد تا از او به عنوان یک هنرمند مدلینگ در بسیاری از تبلیغات فشن شو و برندهای متفاوت استفاده شود. به نقل از عرفان رابطه اش با سوگند یک رابطه کاری و هنری است. که سال های طولانی است که این دو همکاری یک دیگر می باشند. البته صحبت ها و شایعات زیادی در ارتباط با رابطه دوستی و کاری این دو شخصیت وجود دارد که تاکنون هیچ یک از این ها خبری مبنی بر رابطه ای جز رابطه کاری با یک دیگر داشته اند منتشر نشده است. به گفته خودشان رابطه خیلی صمیمی و قدیمی با هم دارند.

بیش تر صحبت هایی که در ارتباط با نوع دوستی سوگند و عرفان وجود داشته و موجودیت یافته است بخاطر چند مورد از موزیک ویدیوهای مشترکی که با هم داشته اند و مخصوصاً آهنگ اشتراکی یادته که در آن موزیک ویدیو هر دو نقش عاشق را بازی می کردند و پارتنر موفق یک دیگر در این نقش بودند را اجرا می کردند که این موزیک ویدیو یکی از پر بازدید و مشهورترین موزیک ویدیو برای هر دو آرتیست شد. هم اکنون نیز سوگند با یکی از هنرمندان رپ کشوران به اسم زخمی ازدواج کرده است. این دو زوج یک فرزند پسر دارند که هم اکنون یک سال سن دارد.

فیت های عرفان پایدار با کدام رپر ها بوده است؟

کنسرت های عرفان پایدار بیش تر در کدام کشورها برگزار شده است؟

کنسرت های وی بیشتر در آمریکا و ترکیه می باشند.

رابطه این رپر با هیدن چگونه است؟

تاکنون رابطه خاص این رپر با هیدن گزارش نشده است. اما خب موضوعی که وجود دارد دیس و دیس بک های عرفان و هیدن است که می تواند بسیار جذاب باشد.

سؤالات متداول

سؤالات متداول

 1. عرفان پایدار متولد چه سالی است و در کدام شهر متولد شده است؟

  عرفان پایدار متولد ۱۲ مرداد ۱۳۶۲ در شهر اصفهان دیده به جهان گشود.

 2. عرفان پایدار متأهل است؟

  هنوز خبر موثقی مبنی بر تأهل ایشان گزارش نشده است.

 3. عرفان رسولی چگونه عضو گروه پایدار شد؟

  عرفان رسولی خود گردآورنده گروه پایدار بود.

 4. عرفان پایدار چند ساله است؟

  عرفان حاج رسولی ملقب به عرفان پایدار متولد سال ۱۳۶۲ هجری شمسی می باشد و اکنون حدود ۳۷ سال سن دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]