بهرام نورایی یکی از رپر های جوان ایرانی است، که سبک مخصوص به خود را دارا می باشد. این رپر محبوب و ایرانی که سال های بسیاری است، که در این حوزه فعال است، مخاطب های مخصوص به خود را دارا می باشد. به شکلی که بسیاری از دوست داران رپ و به خصوص رپ فارسی، این مرد جوان ایرانی را دنبال می کنند. بهرام که یکی از بزرگ ترین رپر های تاریخ رپ فارسی به حساب می آید، سبک به خصوص و ویژه ای دارد. به شکلی که این خواننده و رپ کن مشهور را از دیگر همکار های خود جدا می کند.

در میان رپر های فارسی گروه های مختلفی به وجود امده است. اما بهرام جز هیچ کدام نمی باشد. به شکلی که در میان این گروه ها موزیک های دیس و دیس بک بسیاری موجود می باشد. اما بهرام خود را از این جنجال های بی مورد رها کرده است. این در حالی است، که گروه هایی مانند پیشرو و هیچکس که خود را سلطان رپ فارسی می دانند، تشکیل شده اند. این دسته از رپر ها به صحبت از دغدغه های مردم فقیر و درد کشیده می پردازند. در موزیک های این دسته از رپر ها تنها می توان مشکلات و دغدغه های اجتماعی و سیاسی را دنبال کرد. اما گروه دیگر زد بازی می باشد، که به صورت کلی دارای شکل و شمایل دیگری است. این گروه دسته ای از رپر های ثروت مند هستند، که دغدغه های همان قشر را نیز بیان می کنند. در این مقاله به تفضیل این موارد را مورد بررسی قرار خواهیم داد. برای آشنایی هر چه بیش تر با رپ و به خصوص بهرام بهتر است، که این مقاله را با دقت دنبال کنید.

بهرام نورایی کیست

بهرام نورایی کیست؟

در قسمت ابتدایی این مقاله به معرفی کامل بهرام نورایی می پردازیم. به شکلی که بیوگرافی این رپر مشهور را به صورت جدی و کامل بیا خواهیم کرد. این خواننده جوان و رپر مشهور ایرانی، در روز ۵ اردیبهشت ماه متولد شده است. او که زاده شهر تهران می باشد، در سال ۱۳۶۷ هجری شمسی به دنیا آمده است. این رپر مشهور نام خود را تغییر نداده است، اما در این صنعت او را تنها با نام کوچک می شناسند. او که به صورت جدی سبک خود را هیپ هاپ و رپ انتخاب کرده است. این روز ها در این سبک از موسیقی آن هم به شکل فارسی بسیار مطرح شده است. این خواننده مشهور و محبوب ایرانی سال های بسیاری است، که به کشور سوئد مهاجرت کرده است.

بهرام در روز هایی که در کشور خود، ایران زندگی می کرد حرفه خود را به صورت زیر زمینی دنبال می کرد. در سال های اولیه روی کار امدن رپ در ایران، او به انتشار موزیک های زیر زمینی مشغول بود. اما دلیل آن که به خوبی شناخته نشد و مانند دیگر دوستانش نتوانست خود را به نمایش بگذارد، عدم فعالیت جدی او بود. در اوایل دهه ۸۰ هجری شمسی که رپ فارسی به تازگی شناخته شده بود و مردم تشنه این سبک جدید بودند. بهرام بیش تر به تنظیم موزیک های دوستان خود مشغول بود. مدت زمان بسایری نیست، که این خواننده با استعداد کار خود را به صورت حرفه ای شروع کرده است.

این خواننده مطرح ایرانی در سطح جهانی توانسته است، خود را به نمایش بگذارد. به شکلی که در مجله آمریکایی هاف پست نام او درج شده است. در سال ۲۰۱۲ میلادی بود، که هاف پست نام او را در میان ۵۰ هنرمند تاثیر گذار خاور میانه قرار داد. این اتفاق یکی از برد های بزرگ زندگی او بوده است، که شرایط مهاجرت را نیز برای او آسان کرد.

آهنگ های بهرام نورایی

در این قسمت از مقاله به معرفی چند عدد از موزیک ها و موسیقی های رپ بهرام نورایی می پردازیم. این خواننده جوان ایرانی که سال های بسیاری است، که فعالیت خود را آغاز کرده است. موزیک های محبوب بسیاری را تا به حال منتشر کرده است. او که در سبک تازه و نو خود کار می کند، بعضی اوقات برای تنوع آن را نیز تغییر می دهد. این در حالی است، که موزیک های او در اغلب نظر سنجی ها رتبه بالایی را دریافت می کنند. این رپر جوان ایرانی که مقیم سوئد می باشد. بعد از مهاجرت شرایط بهتری را برای خود ایجاد کرد. به شکلی که توانست کار های قوی تری را وارد بازار کند.

البوم هایی که اخیرا از بهرام منتشر شده است، بسیار قوی می باشند. به صورتی که بسیاری از خواننده های رپ ایران و جهان درخواست فیت با او را دارند. این تغییرات و این نمایش توانایی و استعداد نگاه بسیاری را به سمت و سوی او جلب کرد. این خواننده که تا قبل از ان شهرت بسیاری نداشت، بعد از مهاجرت توان مندی های خود را به نمایش گذاشت. این خواننده بزرگ رپ در کار های خود تغییرات بسیاری را ایجاد کرده است. به شکلی که متوجه نیاز مردم ایران و خواسته های ان ها شده است. درست است، که مردم ایران از انتقاد های سبک رپ لذت می برند. اما زمانی که تمام موزیک ها بعد اعتراض را به خود بگیرد، نیاز به تنوع نیز می باشد.

به همین خاطر است، که این موزیسین ایرانی سبک کار خود را در طی سال های فعالیتش تغییر داد. بهرام که در ابتدا به رپ های اعتراضی و انتقادی می پرداخت. بعد از گذشت مدتی سبک رپ خود را به سمت و سوی رپ ها و متن های مفهومی برد. این تغییر باعث شد تا استعداد بسیار او خود را به خوبی نشان دهد.

اهنگ لمس بهرام

ترک لمس که یکی از مشهور ترین و محبوب ترین ترک های رپ ایرانی می باشد. این روز ها بسیاری از جوان ها و نوجوان های ایرانی را به خود درگیر کرده است. این در حالی است، که این موزیک رپ فارسی بسیار در میان دوست داران این سبک مشهور است. این موزیک در زمان انتشار خود یکی از بهترین موزیک های رپ فارسی نام برده شد.

این رپ نه تنها یک رپ اعتراضی نیست، بلکه تنها موضوعات فلسفی و مفهومی تلخ زندگی می پردازد. شاید به همین دلیل است، که نقاضای بسیاری دارد. آهنگ ساز و تنظیم کننده این موزیک رپ مهدیار می باشد. این موزیسین ایرانی با اغلب بهترین های رپ ایران کار کرده است. به شکلی که اغلب البوم های هیچکس با تنظیم و اهنگسازی وی بوده است.

لمس یکی از رپ های مفهومی ایرانی می باشد. این سبک از رپ به موزیک های شایع و مهراد هیدن شباهت بیشتری دارد. البته که مهراد هیدن از این سبک کمی دور می باشد و تنها در چند مورد به خصوص به ان مراجعه کرده است. اما شایع از جمله رپر های پر مخاطب این سبک خاص می باشد، که از طریق همین سبک به شهرت بسیار رسیده است. برای درک این موزیک و جملات ان لازم است تا چندین بار شنیده شود.

بهرام نورایی اشتباه خوب

بهرام نورایی اشتباه خوب

اشتباه خوب یکی از البوم های پر فروش بهرام می باشد، که بسیار سر و صدا به پا کرد. این البوم دارای موزیک های محبوب بسیاری است، که توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد. این البوم و یا مجموعه اهنگ بهرام، با اهنگ سازی و تنظیم مهدیار اقاجانی همراه بود. در ضمن ستاره ملک زاده بود، که پوستر این البوم را طراحی کرد. این البوم اخرین و تازه ترین البوم بهرام می باشد. در سال های بعد از انتشار این البوم موزیک های بسیاری را منتشر کرده است. اما این ترک های موسیقی به صورت تک اهنگ منتشر شده اند.

این البوم مشهور و پر مخاطب در روز ۱۳ ماه تیر سال ۱۳۹۴ هجری شمسی منتشر شد. انتشار این موزیک توسط شرکت موسیقی مقاومت منتشر شد. درست است، که از زمان انتشار این موزیک ۶ سال می گذرد، اما هم چنان پر بازدید بوده است. در میان رپ های فارسی در سال ۱۳۹۴ هجری شمسی این البوم در امازون جز ۴ البوم برتر شد.

بهرام ۲۴ ساعت

بهرام که در ان دوران هنوز شناخته نشده بود، تصمیم گرفت تا با انتشار البوم ۲۴ ساعت خود را به خوبی نشان دهد. او در ابتدای فعالیت های خود سه البوم تقریبا حرفه ای را منتشر کرد. این سه البوم مشهور با نام های ” بهرام، فرصت و درد و دل ” را منتشر کرد. این البوم های اولیه بهرام همان موزیک های سیاسی و اجتماعی بود، که جنبه اعتراضی به خود داشت. سپس این رپر مشهور شروع به جمع آوری موزیک ها و تک آهنگ های خود کرد. به شکلی که نام این البوم گرد اوری شده را نوار قلب گذاشت. در این البوم یکی از موزیک های مشهور او به نام نامه ای به رییس جمهور موجود بود.

سپس بعد از انتشار این ۴ البوم اعتراضی و سیاسی طور، تصمیم به انتشار البوم جدید و تازه خود گرفت. این البوم که در ابتدا به صورت تک اهنگ وارد بازار شد، غوغا به پا کرد. موزیسین و تنظیم کننده این البوم جدید و پر مخاطب احسان اتور بود. این البوک که نام ان ۲۴ ساعت نام دارد، در نوع خود انقلابی در رپ فارسی بود. به شکلی که شیوه رپ فارسی را دچار تغییر کرد و بهرام را نیز به اوج شهرت رساند. این در حالی بود، که بعد از انتشار این البوم بسیاری از رپر ها سبک خود را تغییر داده و به تقلید از ان پرداختند. برای مثال یکی از این رپر ها امیر خلوت بود. امیر خلوت با استفاده از سبک بهرام ولی در شکل و شمایلی دیگر و افزودن نواوری توانست به شهرت برسد.

البته در همان روز ها بود، که بهرام و رضا پیشرو و بسیاری از رپر های محبوب ایران، دستگیر شدند. این شرایط برای مدتی فعالیت های بهرام را مختل کرد. تا ان که توانست برای همیشه کشور خود را ترک کرده و مهاجرت کند.

موزیک بهرام برش

موزیک برش یکی از موزیک های البوم اشتباه خوب می باشد. این موزیک جز بهترین موزیک های این خواننده رپ ایرانی به حساب می آید. بهرام این موزیک محبوب و پر مخاطب را در زمانی که به کشور سوئد مهاجرت کرده بود، منتشر کرد. این ترک یکی از ترک های مفهومی این خواننده مشهور به حساب می آید. این موزیک با موزیک های موجود در این البوم هم خوانی دارد. به صورتی که اگر موزیک های دیگر این البوم را نشنیده باشید، این موزیک و متن ان برای شما بی معنا است. چرا که در ادامه دیگر ترک های موسیقی این البوم خوانده شده است.

قبل از شنیدن این ترک مشهور باید حتما ترک سوز را گوش داد، تا بتوان با این موزیک نیز ارتباط گرفت. این موزیک جذاب و پر مخاطب به صورت روایت جلو می رود. به شکلی که در موزیک سوز بهرام داستانی را روایت می کند. حال در برش این روایت را ادامه می دهد و به قسمت هایی از آن برگشت می زند. این طور که از متن این موزیک پیدا می باشد، این ترک به خودکشی می پردازد. البته این خودکشی به صورت نمادین می باشد. چرا که این جوان که روایت می شود، با خودکشی دوره های مختلف زندگی خود را یاداوری می کند. در اصل خودکشی و سقوط در فکر و ذهن او در حال رخ دادن است.

بهرام منو ببخش

یکی دیگر از موزیک های محبوب و پر مخاطب بهرام، منو ببخش می باشد. بسیاری از طرفدار های موزیک های رپ که با بهرام اشنایی نداشتند، بعد از شنیدن این موزیک یکی از فن های او شدند. این ترک جذاب و ویژه به مشکلات اجتماع می پردازد. به صورتی که با تمام موزیک های قبلی که راجب آن ها صحبت کردیم، متفاوت می باشد. در این ترک بهرام از جرم و جنایت های موجود حرف می زند. در عین حال جوان امروزه را محق می داند، که به این جرم ها دست بزند. چرا که مشکلات روز به روز باعث فشار های عصبی و روانی بسیاری برای جوان ها می شود.

بهرام طبق نقد ها و بررسی های انجام شده در این ترک در پی ان است، که خود را از جامعه خود جدا بداند. چرا که او در این ترک خود را از دیگر افرادی که در اجتماع می باشند، متفاوت و سطح بالاتر می داند. در این اهنگ نکات جالبی موجود می باشد، که یکی از ان ها مساوی بودن زمان ورس های اهنگ می باشد. اما نقطه ضعف این موزیک جذاب و پر مخاطب، کروس های آن است. چرا که این طور نشان داده می شود، که زمان زیادی برای آن صرف نشده است. تغییر تن صدای بهرام در این موزیک به قدرت این ترک کمک کرده است. به شکلی که متن ان را به خوبی نشان می دهد و بر جذابیت ان افزوده است.

بهرام نورایی افسوس

موزیک و ترک دیگری که بسیار سر و صدا به پا کرد، افسوس بود. این ترک یکی از محبوب ترین موزیک های بهرام می باشد. این ترک بی نظیر یکی از موزیک های البوم جذاب بیست و چهار ساعت می باشد. در این البوم یکی از جذاب ترین موسیقی ها همین موزیک می باشد. در ابتدای این موزیک حالت و شکل تازه ای دیده می شود. این در حالی است، که این موزیک با درد و دل بهرام با خودش شروع می شود. معنا و مفهوم اصلی این ترک جذاب، دوستی ها و رفاقت های بی پایه و اساس می باشد. به صورتی که او از دوستی هایی نا راضی است، که به او از پشت خنجر زده اند.

این خواننده در این موزیک بیش تر به زندگی خود و شرایطی که در حرفه و کارش داشته است، می پردازد. به شکلی که از دوستی های بی مرام در این بازه سخن می گوید. سپس به پیشنهاد هایی که برای مردم و ملتش قبول نکرده است، می پردازد. چرا که او در آن زمان در کشور خود، ایران زندگی می کرد. داستان خودش و شهرتش در رپ را بازگو می کند. اما تمام این صحنه ها برای او دلخراش و اذیت کننده می باشد. او از دیده نشدن هایی می گوید، که او را در این میان اذیت کرده است. افرادی بی استعداد که توانسته اند، به راحتی به شهرت برسند. اما او در این میان حیف شده است و حقش پایمال شده است.

بهرام نورایی آهنگ اینجا ایرانه

یکی دیگر از ترک های بی نظیر و محبوب البوم بیست و چهار ساعت، اینجا ایرانه می باشد. این ترک که حالتی اعتراضی اما در عین حال ملی و میهنی دارد، بسیاری را به سمت خود جذب کرد. این موزیک جذاب و پر مخاطب در روز بیست و هشت مرداد ماه منتشر شد. این موزیک جز اولین موزیک های رپ ایرانی بود، که در سال ۱۳۸۷ منتشر شد. این موزیک با حمایت و گروه بندی دیوار بود، که وارد بازار شد. البته این موزیک به صورت زیر زمینی منتشر و پخش شد. اهنگ ساز و تنظیم کننده این موزیک جذاب، احسان اتور بوده است.

این موزیک جذاب یکی از پله های ترقی برای بهرام بود. به شکلی که توانست او را به خوبی در میان رپر های فارسی نشان دهد. در کنار گروه دیوار نیز که با او در این موزیک همکاری کردند، شرایط خوبی را تجربه کردند. در این موزیک اعتراضی به شرایط بد کشور اشاره می کند. به شکلی که تمام مشکلات اعمم از فقر دزدی و … را در موزیک خود به یک باره به مخاطب القا می کند. این موزیک همراه با موزیک ویدیو تلخ ان توجه بسیاری را به سمت و سوی خود جذب کرد.

دانلود اهنگ بهرام نورایی

دانلود اهنگ بهرام نورایی چگونه انجام می شود؟

برای دانلود اهنگ های بهرام نورایی روش های مختلفی موجود می باشد. در این مقاله تلاش بر ان است، که این روش های نه چندان سخت را برای شما به صورت موردی توضیح دهیم. به شکلی که برای دانلود موزیک های این رپر محبوب لازم است، تا حتما وی پی ان وصل باشد. چرا که موزیک های این خواننده در داخل کشور غیر مجاز می باشد. در نتیجه اغلب سایت ها و یا کانال های ارائه کننده این موزیک ها فیلتر می باشند.

روش هایی که می توان از طریق آن ها به دانلود اهنگ های بهرام پرداخت:

 • دانلود آهنگ و یا موزیک ویدیو ان از اپارات
 • دانلود اهنگ های بهرام از یوتیوب
 • دانلود کردن موزیک مورد نظر از کانال های تلگرامی
 • دانلود موزیک این رپر مشهور از طریق سایت های مختلف
 • استفاده از سایت sound cloud برای دانلود اهنگ های این رپر محبوب
 • استفاده از سایت آمازون برای دانلود
 • دانلود کردن از طریق سایت رادیو جوان
 • دانلود کردن موزیک مورد نظر از سایت رپ فارسی

درآمد بهرام نورایی چقدر است؟

از میزان درامد حقیقی این رپر محبوب و مشهور اطلاع درستی در دست نمی باشد. اما بهرام جز آن دسته از رپر هایی است، که درامد خود را از طریق البوم دادن تامین می کند. به شکلی که برای اغلب رپر های خارج از کشور، منتشر کردن البوم و گذاشتن کنسرت، راه های کسب درامد می باشد. این راه ها تا حدی درامد و هزینه موزیک های بعدی این خواننده های پیش کسوت را تامین می کند. اما بسیاری از رپر ها مانند عرفان پایدار از شیوه ها و روش های دیگری برای کسب درامد بهره می گیرند. به شکلی که در کنار موزیک به کار ها و پیشه های دیگر نیز مشغول می شوند.

عکس های بهرام نورایی را چگونه می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده عکس های بهرام نورایی روش ها و شیوه های مختلفی موجود می باشد. به شکلی که در این مقاله این روش ها را به صورت مختصر توضیح خواهیم داد. بهرام از جمله هنرمند ها و رپر هایی است، که با دیده شدن چهره خود از ابتدا مشکلی نداشت. به همین خاطر پیدا کردن عکس های او کار سختی نمی باشد. در نتیجه برای مشاهده ان ها روش های زیر کارساز است :

 1. اینستاگرام شخصی بهرام
 2. فن پیج های موجود در اینستا
 3. سرچ نام بهرام در مرورگر های مختلف
 4. کانال های تلگرامی موجود
عکس های بهرام نورایی

اینستاگرام بهرام نورایی چگونه است؟

در پیج اینستاگرام بهرام عکس های شخصی بسیاری موجود می باشد. در عین حال او نیز بعد از مهاجرتش فعالیت های بسیاری در این فضا داشته است. این رپر محبوب عکس های بسیاری را از کار های خود در پیج اش منتشر کرده است. در عین حال به موضوعاتی اجتماعی نیز پرداخته است.

سوالات متداول

بهرام نورایی متولد چه سالی است؟

بهرام نورایی متولد سال ۱۳۶۷ هجری شمسی است.

بهرام متولد چه شهری می باشد؟

بهرام متولد شهر تهران است.

در حال حاضر بهرام در کدام کشور ساکن است؟

بهرام در حال حاضر در کشور سوئد ساکن می باشد.

بهرام نورایی البوم ۲۴ ساعت را در چه سالی منتشر کرد؟

سال انتشار البوم ۲۴ ساعت از بهرام نورایی، ۱۳۸۷ هجری شمسی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]