سامان ویلسون یکی از رپرهای نسل اول ایران است که با همکاری با اعضای اولیه گروه زدبازی به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است.

لیست عناوین محتوا پنهان
سامان ویلسون کیست؟

سامان ویلسون کیست؟

اگر به سبک رپ فارسی علاقه مند هستید، قطعا برای یک بار هم که شده نام سامان ویلسون را شنیده و یا برخی از آهنگ های او را گوش کرده اید. حال برخی از افرادی که به تازگی با این رپر آشنا شده اند؛ تمایل دارند تا در مورد زندگینامه سامان ویلسون و هم چنین سن سامان ویلسون بیشتر بدانند، در این قسمت به بیوگرافی سامان ویلسون خواهیم پرداخت. سامان رضاپور که با نام هنری ویلسون شناخته می‌ شود؛ یکی از رپرهای معروف و مشهور ایرانی است. در مورد سامان ویلسون سنش باید بگوییم که این رپر معروف متولد سال ۱۳۶۴ در شهر تهران می باشد که از دوران نوجوانی به سبک رپ علاقه‌ مند شده و به همین دلیل فعالیت خود را در این حرفه آغاز کرده است.

ویلسون با چند نفر دیگر یکی از  پر کار ترین گروه های رپ فارسی یعنی زدبازی را تشکیل داده است. او از همان ابتدا در سبک رپ گنگستری فعالیت خود را آغاز کرده است. بهتر است که بدانید او تحصیلات دبستانی خود را در تهران گذرانده است، اما مقطع راهنمایی و دبیرستان خود را در کشور انگلیس ادامه داده است. ویلسون در شهر لندن سنین نوجوانی خود را گذرانده است. او در مدارس آن جا با یک خواننده ایرانی که هواداران بسیار زیادی داشته است، یعنی مهراد مستوفی راد و یا همان مهراد هیدن آشنا شده است؛ به این گونه رفاقت سنگینی را با یکدیگر آغاز کرده اند. این رفاقت به همکاری های بزرگ کاری تبدیل شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که برای کسب اطلاعاتی مانند علایق این رپر و یا حتی قد سامان ویلسون می توانید سامان ویلسون ویکی پدیا را مشاهده نمایید.

اینستاگرام سامان ویلسون

اینستاگرام سامان ویلسون

بهتر است که بدانید سامان ویلسون در اینستاگرام مخاطبان و فالووران بسیار زیادی دارد. می‌ توان این گونه بیان کرد سامان ویلسون اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و صفحه خود را به یک پل ارتباط قوی بین خود و طرفدارانش تبدیل کرده است. او به واسطه این شبکه مجازی به تبلیغ و معرفی آهنگ های جدیدش می‌ پردازد و تمام اخبار مهم را از طریق صفحه اینستاگرام خود با مخاطبانش در میان می‌ گذارد. شما با دنبال کردن صفحه اینستاگرام او می توانید از اخبار و آهنگ های سامان ویلسون جدید مطلع شوید.

اگر به اینستاگرام این رپر معروف مراجعه نمایید، می توانید عکس ها و کلیپ های متعددی از او را مشاهده کنید که تمام این عکس ها و کلیپ ها با طرفداران زیادی نیز رو به‌ رو شده اند. حال این موضوع را باید افزود که برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام این رپر معروف کافیست تا به اینستاگرام مراجعه کنید و در قسمت سرچ این برنامه نام سامان ویلسون را به انگلیسی تایپ کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که سامان ویلسون مخاطبان و فالووران زیادی در اینستاگرام دارد، پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد.

کلاب هاوس سامان ویلسون

کلاب هاوس سامان ویلسون

مدتی است که شبکه کلاب هاوس بین ایرانیان طرفداران زیادی پیدا کرده است و از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار شده است. امروزه در این شبکه خیلی از افراد معروف نیز فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل سامان ویلسون هم می باشد. مدت‌ ها قبل ویلسون فعالیت خود را در این شبکه آغاز کرده است. حال برای پیدا کردن آدرس پیج کلاب هاوس ویلسون کافیست تا به قسمت سرچ این برنامه مراجعه کنید و نام این رپر را جستجو کنید تا با نتایج خوبی رو به رو شوید.

یوتیوب سامان ویلسون

در رابطه با یوتیوب باید بگوییم که امروزه به یکی از شبکه های محبوب و کاربردی تبدیل شده است که خیلی از مردم اعم از افراد مشهور و یا غیر مشهور در این شبکه فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهند. حال بهتر است که بدانید اکثر رپر ها و خوانندگان ایرانی نیز در این شبکه فعالیت می کنند که این موضوع شامل سامان ویلسون نیز می باشد. زمانی ویلسون توانست طرفداران و مخاطبان زیادی را به دست آورد، فعالیت خود را در یوتیوب نیز آغاز کرد. امروزه این رپر معروف در یوتیوب خود موزیک ویدیوها، چالش ها و ویدیوهای جذابی را منتشر می‌ کند که تمام این ویدیوها از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. به این گونه او توانسته از طریق یوتیوب برای خود کسب درآمد کند و یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد.

شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب این رپر سرشناس و معروف و هم چنین فعال کردن زنگوله می‌ توانید، هر زمانی که او پستی را در یوتیوب خود منتشر کرد آن را به راحتی مشاهده نمایید.

آهنگ های سامان ویلسون

آهنگ های سامان ویلسون

ویلسون از رپرهای فعال و پر کاری است که تا به اکنون آهنگ های متعددی را منتشر کرده است. او به دلیل صدای خاص و آهنگ های قویش، توانسته مخاطبان و طرفداران زیادی را به دست آورد. این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود آهنگ جدید سامان ویلسون و یا هر آهنگ سامان ویلسون می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید. حال در این قسمت به معرفی بهترین آهنگ های او خواهیم پرداخت.

عروس

مدتی قبل آهنگ سامان ویلسون و مهراد هیدن عروس منتشر شد؛ که این آهنگ با مخاطبان زیادی رو به رو شد و به یکی از محبوب‌ ترین ترک های این رپر معروف در دوران فعالیتش تبدیل شد. اگر به سبک رپ علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم که آهنگ سامان ویلسون عروس را گوش کنید. برای دانلود آهنگ عروس سامان ویلسون نیز کافیست تا به سایت های موسیقی مراجعه نمایید. این ترک دیس به عرفان پایدار و جیدال بود.

دردت چیه

یکی از محبوب ترین آهنگ های این رپر معروف دردت چیه نام دارد که زمانی که منتشر شد با مخاطبان و طرفداران زیادی رو به‌ رو شد و حتی رکورد دانلود را نیز جا به جا کرد. برای دانلود آهنگ جدید سامان ویلسون دردت چیه می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

ننال

ننال سامان ویلسون یکی دیگر از آهنگ های این رپر معروف است که بعد از انتشار با طرفداران زیادی رو به رو شد. هم چنین موجی از حواشی را به وجود آورد و تا مدت ها خیلی از مخاطبان در مورد این آهنگ صحبت می‌ کردند. این آهنگ را نیز می توانید به راحتی همانند سایر آهنگ های ویلسون در سایت های موسیقی جستجو و دانلود کنید.

آلبوم های سامان ویلسون

آلبوم های سامان ویلسون

ویلسون از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی و خوانندگی آغاز کرده است، بسیار پرکار و فعال بوده است و تا به اکنون آلبوم‌ های متعددی را با همکاری سایر رپران منتشر کرده است؛ که تمام این آلبوم‌ ها با مخاطبان و طرفداران زیادی نیز رو به رو شده است. خیلی از افراد به تعریف و تمجید این آلبوم ها پرداخته اند. جالب است که بدانید او تا به اکنون هیچ آلبومی را به تنهایی منتشر نکرده است. به هر حال در این قسمت به معرفی برخی از آلبوم های محبوب این رپر مشهور که با همکاری سایر رپران ساخته و منتشر شده است، خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

زاخار اصلی

سهراب ام جی یکی از رپران مشهور و سرشناس ایرانی است که تا به اکنون آلبوم های متعددی را منتشر کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که ویلسون جدیدا در آلبوم این رپر معروف حضور داشته است. این آلبوم زاخار اصلی نام دارد و ویلسون در ترک از تهران متنفرن در این آلبوم با ام جی همکاری کرده است.

زاخار نامه

بهتر است که بدانید ویلسون هم چنان در آلبوم زاخارنامه از گروه زدبازی به عنوان یکی از اعضای اصلی این گروه حضور داشته است. او در این آلبوم در چندین ترک با سایر رپران همکاری داشته است. حال این موضوع را هم باید افزود که آلبوم زاخارنامه بعد از انتشار به یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین آلبوم های موسیقی رپ ایران تبدیل شده است. می توانید این آلبوم را به راحتی در سایت‌ های موسیقی جستجو و دانلود کنید و از گوش کردن به آن لذت ببرید.

فرکانس

یکی از جدید ترین و آخرین آلبوم هایی که ویلسون نیز در آن حضور داشته است فرکانس نام دارد. این آلبوم زمانی که منتشر شد با طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی رو به‌ رو شد و خیلی از افراد بعد از شنیدن ترک های این آلبوم به تعریف و تمجید آن پرداختند. در این آلبوم علاوه بر ویلسون، رپران معروف و سرشناس دیگری نیز حضور داشته اند. می توانید برای دانلود آلبوم فرکانس به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

سامان ویلسون و پیشرو

سامان ویلسون و پیشرو

اگر به سبک رپ علاقه مند هستید و اخبار رپ را دنبال می‌ کنید، قطعاً در مورد درگیری هایی که سال ها است بین سامان و پیشرو به وجود آمده است مطلع هستید. در این باره باید بگوییم که این درگیری ها به سال‌ ها قبل برمی‌ گردد و هنوز هم ادامه دارد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که در مورد موضوع درگیری این دو رپر بیشتر بدانید.

در این باره باید بگوییم که سال ها قبل ویلسون و پیشرو با هم ملاقات داشتند و بعد از این ملاقات ویلسون پشت سر رضا پیشرو صحبت های نادرست و ناپسندی منتشر کرد؛ به همین دلیل پیشرو دیس ترک به نام اثر منفی را خطاب به ویلسون منتشر کرد که می توانید برای دانلود آهنگ دیس رضا پیشرو به سامان ویلسون به اینترنت مراجعه نمایید. بعد از این دیس ترک درگیری پیشرو با گروه زدبازی آغاز شد و تا به اکنون دیس و دیس بک های متعددی بین رضا پیشرو و گروه زدبازی منتشر شده است.

البته این موضوع را هم باید افزود که بعد از دیس و دیس بک هایی که بین رضا پیشرو و زدبازی منتشر شد، درگیری آن ها کمی کمرنگ شده بود. اما مدتی است که دوباره درگیری بین این دو رپر بالا گرفته است و آن ها در اینستاگرام خود به دیس کردن یکدیگر می‌ پردازند.

ماجرای سامان ویلسون ریچ کیدز

درگیری بین ویلسون با گروه ریچ کیدز به وجود آمد که در مورد این درگیری باید بگوییم که به مدت‌ ها قبل باز می‌ گردد که گروهی به نام ریچ کیدز اطلاعاتی از یک دختر را منتشر کردند؛ آن ها سعی کردند تا به این گونه آبروی او را ببرند که در ادامه این اتفاق، ویلسون وارد این درگیری شد و به این اتفاقات واکنش نشان داد.

این رپر معروف گروه ریچ کیدز را تهدید کرد که اگر از انتشار اطلاعات جلوگیری نکنند و از این دختر معذرت خواهی نکنند، چهره واقعی آن ها را نمایان خواهد کرد. البته این درگیری بسیار گذرا بوده است و بعد از مدتی به پایان رسید.

دیس پیشرو به سامان ویلسون

دیس پیشرو به سامان ویلسون

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، سالیان طولانی است که درگیری بین رضا پیشرو و سامان ویلسون و هم چنین گروه زدبازی به وجود آمده است. این درگیری ها باعث منتشر شدن دیس ترک های متعددی بین آن ها شده است. حال از معروف ترین و جنجالی ترین دیس ترک این دو رپر می توان به اثر منفی و چاقال نامه اشاره کرد.

جالب است که بدانید علاوه بر رضا پیشرو، برادر او نیز که یکی از رپرهای معروف به نام علی اوج است نیز دیس ترک های متعددی به گروه زدبازی منتشر کرده است که از معروف ترین آن ها می توان به خانم جی جی اشاره کرد. حال این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود هر کدام از این دیس ترک ها کافیست تا به اینترنت مراجعه نمایید؛ آهنگ مورد نظر خود را جستجو کنید تا سایت های موسیقی متعددی برای شما نمایش یابد.

او با شهرام کاشانی مشکل داشت؟

دعوای سامان ویلسون با شهرام کاشانی از یکی دیگر از درگیری هایی که ویلسون به وجود آورده است، می‌ توان به درگیری اش با یکی از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی به نام شهرام کاشانی اشاره کرد. مدتی قبل حاشیه ای بین این دو خواننده به وجود آمد که به نظر می رسد که این درگیری از طرف ویلسون شروع شده است؛؛ چرا که او پشت سر شهرام کاشانی گفته است که او همجنسگرا است و صحبت‌ های ناپسندی در این باره منتشر کرده است.

در پی این حاشیه ویس چتی بین ویلسون و شهرام‌ کاشانی و پویان مختاری برگزار شد؛ تا به نوعی این مشکلات و درگیری ها را حل کنند. اما در این ویس چت درگیری ها بالا گرفت، چرا که ویلسون به توهین به شهرام کاشانی پرداخت و شهرام که انتظار این اتفاق را نداشت، به همین دلیل کوتاه نیامد و درگیری‌ ها بالا گرفت. اگر ویلسون را می شناسید قطعاً می دانید که درگیری‌ های او موقتی است و به دلیل شهرت بیشتر این درگیری ها را به وجود می آورد.

حمله این رپر به گزارشگر منوتو

حمله این رپر به گزارشگر من و تو

مدتی قبل جنجال و درگیری بین ویلسون و یکی از مجری های شبکه من و تو به نام پوریا زراعتی به وجود آمده بود. در این باره باید بگوییم که پوریا زراعتی مجری من و تو مدت‌ ها قبل در برنامه اتاق خبر، اطلاعاتی در مورد خانواده ویلسون را فاش کرد. به همین دلیل ویلسون وارد درگیری با این مجری شده است و تا مدت ها درگیری بین این دو نفر ادامه داشته است و از طریق تلگرام به توهین و تهدید یکدیگر پرداختند. اما در نهایت این درگیری و حاشیه نیز همانند سایر حاشیه های ویلسون به پایان رسیده است.

مصاحبه سامان ویلسون

سامان ویلسون یکی از رپران مشهور و پرحاشیه ایرانی است که از زمانی که به شهرت رسیده است، مصاحبه‌ های متعددی با او توسط شبکه ها و برنامه های مختلف انجام شده است. از معروف‌ ترین مصاحبه‌ های او می توان به مصاحبه مهراد هیدن (رپر معروف و هم چنین عضو گروه زدبازی) با ویلسون اشاره کرد.

او به طور معمول در مصاحبه‌ های خود در مورد زندگی حرفه‌ ای‌ اش، تجربه‌ هایی که بدست آورده، حاشیه هایی که تا به اکنون برای او به وجود آمده و خیلی از موضوعات دیگر صحبت کرده است. می‌ توانید تمام مصاحبه های این رپر معروف را در پلتفرم های ویدیویی مانند آپارات و یا یوتیوب جستجو و مشاهده نمایید.

دستگیری سامان ویلسون بر سر چه بود؟

مدتی قبل خبر دستگیری ویلسون توسط خودش در شبکه‌ های مجازی منتشر شد که این موضوع حواشی زیادی را به وجود آورد. بعد از این جریان خیلی از افراد تمایل داشتند که بدانند داستان چه بوده است؟ در این باره باید بگوییم که سامان ویلسون مدت‌ ها قبل رپ را رها کرد و در آن فعالیت نمی‌ کرد، اما بعد از گذشت مدتی دوباره فعالیت خود را در سبک رپ آغاز کرد.

این که چرا او رپ را رها کرده است، مشخص نیست؛ اما شایعاتی به وجود آمد که پدر سامان با فعالیت او در رپ مخالف بوده است و او را از ارث محروم کرده است. به همین دلیل سامان رپ را رها کرده است. این شایعات تا جایی ادامه پیدا کرد که ویلسون در یکی از صحبت های خود در این باره بیان کرد که به دلیل فعالیت در سبک رپ دستگیر شده و مدتی را در زندان سپری کرده است. او با تعهد آزاد شده است و به همین دلیل مدتی را در خوانندگی فعالیت نکرده است.

شغل پدر سامان ویلسون چیست؟

شغل پدر سامان ویلسون چیست؟

سوالی که برای خیلی از مخاطبان و طرفداران ویلسون به وجود آمده در مورد این است که پدر سامان ویلسون کیست؟ و یا این که شغل پدر سامان ویلسون چیست؟ در این باره باید بگوییم از آن جایی که ویلسون در مورد خانواده‌ اش و هم چنین پدرش با مخاطبان و طرفداران خود صحبتی نکرده است.

به همین دلیل هیچ‌ گونه اطلاعات دقیق و کاملی در این باره در اینترنت در دسترس نمی باشد. اما به نظر می‌ رسد که پدر او فرد ثروتمند و موفقی در ایران است و حتی ممکن است که مقام و جایگاه مناسبی نیز در جامعه داشته باشد.

سامان ویلسون و دوست دخترش

یکی از سوالاتی که برای اکثر مخاطبان و طرفداران این رپر معروف به وجود می‌ آید، در مورد روابط شخصی اش و دوست دخترش می باشد. هم چنین خیلی از طرفداران این رپر معروف تمایل دارند تا بدانند که آیا ویلسون ازدواج کرده و یا مجرد است؟ در این باره برخی از منابع بیان کرده اند که سامان ویلسون هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. البته از آن جایی که او تا به اکنون در مورد روابط شخصی اش و این که دوست دختر او چه کسی است، با مخاطبان و طرفداران خود صحبتی نکرده است. به همین دلیل در این باره نمی توان اطلاعات دقیق و کاملی را در اینترنت مشاهده کرد.

البته این موضوع را هم باید افزود که هر از گاهی عکس هایی از این رپر معروف و پرحاشیه در کنار هوادارانش منتشر می‌ شود که شایعاتی مبنی بر این که او دوست دختر و یا نامزد دارد به وجود می‌ آید. البته اکثر این حاشیه‌ هایی که در مورد روابط او و دوستی هایش به وجود می آید توسط سامان ویلسون تکذیب می شوند. با این حال برخی از کاربران بیان کرده اند که ویلسون هم اکنون با یک شخص در رابطه است و رابطه آن ها بسیار جدی و عاشقانه است و قرار است که به زودی این رپر معروف با این خانم مرموز ازدواج کند. البته تا به اکنون سامان ویلسون به این صحبت‌ ها واکنشی نشان نداده است.

صحبت های سامان ویلسون در مستی

صحبت های سامان ویلسون در مستی

سامان ویلسون این خواننده رپ معروف در شبکه های مجازی مختلفی از جمله کلاب هوس فعالیت می کند. در یکی از گفت و گو های سامان ویلسون در این برنامه او در حالت عادی نمی باشد و مست است. سامان در این گفت و گو به تمسخر خود و دیگران پرداخت که در همان موقع نیز انتقادهای فراوانی دریافت کرد.

این گفت و گو بدون صحبت پایانی از سمت سامان تمام شد و به صورت آرشیو نیز ذخیره نشد. سامان در مورد صحبت هایی که کرده بود در آن گفت و گو از سمت طرفدارانش واکنش های زیادی را دریافت کرد و در نهایت مجبور شد تا در این مورد توضیحاتی را ارائه دهد.

سامان در این مورد در یکی از کلیپ های یوتیوب خود به صورت کامل بیان کرد که صحبت های او در کلاب هوس تحت تاثیر مستی بوده است. شما اکنون می توانید کلیپ صحبت های سامان در مورد این مسئله در چنل یوتیوب او مشاهده کنید.

کانال تلگرام سامان ویلسون

همان طور که اشاره کردیم سامان در برنامه های مجازی مختلفی فعالیت می کند و با طرفداران خود بیشتر در ارتباط می باشد. از جمله این روش های ارتباطی کانال تلگرام سامان ویلسون است که توسط خودش اداره می شود. اخبار مهم و حواشی موجود برای او تمامی با بیشترین جزئیات و نکات در این کانال برای طرفداران او قرار می گیرد.

این گونه طرفداران سامان ویلسون می توانند به راحتی تمامی اخبار در مورد او را این گونه دنبال کنند و با این رپر با استعداد کمی بیشتر آشنا شوند. شما برای وارد شدن به کانال تلگرام سامان ویلسون تنها کافی است اسم او را در قسمت جست و جوی همگانی تلگرام وارد کنید.

شما همچنان می توانید کانال تلگرام او را از طریق لینک موجود در صفحه اینستاگرام او دریافت کنید و عضو کانال او شوید. این گونه شما نیز می توانید به راحتی تمامی اخبار در مورد این رپر را توسط خودش دریافت کنید.

سامان ویلسون و ترلان پروانه

با منتشر شدن کلیپی از حضور سامان ویلسون و ترلان پروانه در اکران فیلم علفزار حواشی زیادی برای این دو فرد به وجود آمد. همچنان در قبل نیز حواشی زیادی در مورد رابطه داشتن این دو فرد با یک دیگر منتشر شده بود که به صورت کامل تکذیب شده بود. پس از منتشر شدن فیلم اکران علفزار و حضور این دو فرد در کنار یک دیگر مجددا این حاشیه به وجود آمد.

ترلان پروانه در این مورد اعلام کرد که هیچ رابطه ای بین او و این رپر وجود نداشته است و تنها برای اکران فیلم کنار یک دیگر قرار گرفته اند. سامان ویلسون نیز با وجود درخواست های فراوان تا کنون پاسخی با این حواشی نداده است و سکوت کرده است. با وجود گذشت زمان از منتشر شدن این فیلم، همچنان این حاشیه برای این دو فرد موجود می باشد.

ماجرای دیس ترک آل استار 2 به این رپر

ماجرای دیس ترک آل استار ۲ به این رپر

از جمله اتفاقات رایج بین رپر ها ماجرای دیس کردن یک دیگر می باشد که حتی در بعضی از موارد این دیس کردن می تواند رابطه طرفداران آن ها را نیز دچار مشکلاتی کند. کوروش وانتونز از خوانندگان رپ معروف ایرانی می باشد که تا کنون با آهنگ های خود خوانندگان رپ زیادی را دیس کرده است.

از جمله این دیس کردن ها، ترک آل استار ۲ می باشد که در آن سامان ویلسون را دیس کرده است. به صورت دقیق دلیل این دیس کردن مشخص نمی باشد اما کاربران گمان می کنند این دیس کردن بیشتر برای جلب توجه می باشد.

البته کوروش و ویلسون از ابتدا با یک دیگر مشکلاتی داشته اند و دیس کردن این دو فرد توسط دیگری کامل برای کاربران اکنون عادی شده است. همچنان پس از منتشر شدن این آهنگ، سامان ویلسون در استوری خود به آهنگ پاسخ داد و باعث شد مشکلاتی بین طرفداران این دو فرد پیش بیاید.

با وجود گذشت مدت ها از دیس بازی این دو رپر، همچنان مشکلات زیادی به این دو خواننده وجود دارد.

صحبت های سامان ویلسون در مورد محسن شکاری

محسن شکاری از جمله افرادی بود که به دلایل مختلفی از جمله فساد فی الارض حکم اعدام دریافت کرد. بسیاری از افراد با توجه به علاقه خود به این فرد درخواست عفو او را داشتند و تلاش می کردند تا بتوانند حکم او را تغییر دهند.

در این بین سامان ویلسون در یکی از گفت و گو های خود در کلاب هوس حکم محسن شکاری را مناسب دانست و گفت باید اعدام شود. صحبت های سامان ویلسون در مورد محسن شکاری باعث شد تا او بسیاری از طرفدارانش را به راحتی از دست دهد.

همچنین تا مدت ها این رپر توسط دیگر افراد و طرفداران محسن شکاری مورد توهین و تحقیر قرار گرفت تا حدی که قصد داشت صفحات خود را مسدود کند. صحبت های او در این مورد باعث شد تا بسیاری از طرفداران خود را از دست دهد و هم به دلیل حمایت از اعدام او مورد تحقیر قرار بگیرد.

جدایی سامان ویلسون از زدبازی حقیقت دارد؟

مدتی از سامان ویلسون از گروه موسقی معروف خود زد بازی جدای شده است و به صورت تک نفره آهنگ های خود را منتشر می کند. این گروه در گذشته نیز مشکلات فراوانی داشته اند و گمان می شد این مرتبه نیز ممکن است مانند سری های قبلی می باشد. در صورتی که بیشتر افراد انتظار داشتند پس از مدتی کوتاه این گروه مجددا دور یک دیگر جمع شوند.

اما سامان ویلسون اعلام کرد این گونه نمی باشد. پس از جدا شدن او از این گروه بسیاری از افراد به دنبال دلیل این اتفاق ناگهانی بودند و درخواست شفاف سازی این مسئله را از سامان ویلسون داشتند.

سامان در نهایت با توجه به درخواست های کاربران اعلام کرد به دلایل شخصی از این گروه جدا شده است. پس از آن ویلسون هیچ گونه توضیح دیگری در این مورد نداده است و فعالیت خود در موسقی را به تنهایی ادامه داده است.

آیا این رپر از رپ فارس خداحافظی کرده است؟

آیا این رپر از رپ فارس خداحافظی کرده است؟

این رپر مدتی است دیگر فعالیت زیادی در عرصه موسیقی ندارد و باعث شده اخبار با عنوان خداحافظی او از رپ فارسی منتشر شود. بسیاری از دوستان و آشنایان نزدیک او نیز اعلام کرده اند که این رپر از رپ فارس خداحافظی کرده است و قصد ندارد دیگر در این زمینه فعالیت کند.

همچنان مدتی می شود که ویلسون عکس هایی از خود منتشر کرده است که در حال انجام فعالیت های دیگری جدا از موسیقی می باشد. همچنان عکس و فیلم های موجود از او در ایران نشان می دهد که به صورت کامل با موسیقی رپ خداحافظی کرده است.

کاربران در نظر دارند تا در صورتی که سامان ویلسون قصد دارد از رپ خداحافظی کند به آن ها اطلاع رسانی کند. با توجه به درخواست طرفداران او در این مورد قرار است ویلسون در اولین فرصت به حواشی موجود در مورد خداحافظی از رپ پاسخ دهد.

بیشتر افراد از جمله هواداران و طرفداران این رپر علاقه مند به خداحافظی این رپر از رپ فارسی نمی باشند؛ و دوست دارند این خبر تنها شایعه باشد.

سامان ویلسون با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

سامان ویلسون نیز مانند دیگر خوانندگان رپ تا کنون با افراد مختلفی همکاری داشته است. این همکاری ها در عرصه موسیقی می تواند در زمینه خوانندگی، نوازندگی ساز و غیره باشد. ویلسون نیز در این زمینه های موجود با افراد مختلفی همکاری کرده است.

این همکاری ها در بیشتر مواقع باعث می شود هم ویلسون به شهرت بالا تری برسد و هم خواننده و با نوازنده مقابل او. در ادامه قصد داریم تا شما را با برخی از همکاری های سامان ویلسون با دیگر خوانندگان آشنا کنیم. این گونه می توانید با راحتی بیشتری در بین آهنگ های او برای خود انتخاب بهتری داشته باشید.

خشایار اس آر

از جمله افرادی که سامان تا کنون همکاری های زیادی با او داشته است می توانیم به خشایار اس آر اشاره کنیم. مال بابات نیست از جمله آهنگ های می باشد که از همکاری این دو فرد منتشر شده است. البته این رو خواننده در تولید کلیپ های یوتیوب نیز با یک دیگر فعالیت می کنند. شما می توانید تمامی فعالیت های این دو فرد را در چنل یوتیوب سامان مشاهده کنید.

مهراد هیدن

سامان ویلسون و مهراد هیدن از جمله رپر های معروف و پر طرفدار می باشند که تا کنون با یک دیگر نیز همکاری کرده اند. آهنگ کافی نیست از جمله کار های مشترک سامان ویلسون و مهراد هایدن می باشد. شما اکنون می توانید به راحتی در صورت مایل بودن، این آهنگ را از سایت های دانلود برای خود دانلود کنید و از این آهنگ لذت ببرید.

سهراب ام جی

سهراب ام جی از خوانندگان قدیمی رپ و همچنان دوستان قدیمی سامان ویلسون می باشد. این دو رپر تا کنون همکاری های مشترک زیادی با یک دیگر داشته اند که آهنگ همه چی هست از جمله نتایج این همکاری می باشد. شما می توانید هم اکنون این آهنگ را با دو کیفیت دانلود متفاوت و با توجه به نیاز خود از سایت های دانلود موسقی دانلود کنید.

سوالات متداول

 1. سامان ویلسون کیست؟

  سامان ویلسون متولد سال ۱۳۶۴ در شهر تهران می باشد که سال ها قبل فعالیت خود را در سبک رپ گنگستری آغاز کرده است و امروزه طرفداران زیادی را بدست آورده است.

 2. افراد چگونه می توانند به دانلود آهنگ های سامان ویلسون بپردازند؟

  برای دانلود هر کدام از آهنگ های این رپر معروف و سرشناس ایرانی کافیست تا به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

 3. جریان درگیری سامان ویلسون با رضا پیشرو چه بوده است؟

  سال ها قبل پیشرو و ویلسون با یکدیگر ملاقات کردند. بعد از این ملاقات ویلسون صحبت های ناپسندی در مورد رضا پیشرو را منتشر کرد و این آغاز درگیری های این دو رپر معروف با یکدیگر بوده است.

 4. دلیل حمله این رپر معروف به شبکه من و تو چه بوده است؟

  مدتی قبل یکی از مجری‌ های شبکه من و تو اطلاعاتی در مورد خانواده ویلسون را منتشر کرد که این موضوع باعث واکنش این رپر معروف شد و تا مدت‌ ها درگیری بین مجری‌ این شبکه و ویلسون بوده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]