امیر خلوت،یکی از بهترین خواننده های رپ فارسی می باشد که اهنگ های وی به سرعت به شهرت رسید. این خواننده جوان به دلیل خصوصیات زیادی که دارد بسیار زود روند به شهرت رسیدن را طی نمود. در این نوشته قصد داریم تا با امیر خلوت بیشتر اشنا شده و با سبک زندگی و لایف استایل این خواننده جوان بیشتر اشنا شویم.

امیر خلوت کیست

امیر خلوت کیست؟

در دنیای خوانندگی و رپ افراد زیادی پا به عرصه می گذارند. این افراد در همه نوع رنج سنی می توانند باشند. امیر خلوت نیز یکی از همین افراد است که با کشف استعدادش در سنین جوانی پا به این عرصه گذاشت.

نام کامل وی، امیر حسین ترکمان می باشد که نام هنری امیر خلوت را برای خود برگزیده است. وی بسیار زود به شهرت رسید و حتی نزدیکان او چنین فکر نمی کردند که او با چنین رشد زیادی در دنیای موسیقی ظاهر شود.

علت رشد زیاد و پیشرفت غیر منتظره این خواننده رپ معروف، نحوه استایل خوبش و هم چنین متن های اهنگ های بی نظیر وی می باشد.

با توجه به اینکه او یک خواننده بسیار موفق در سبک رپ می باشد اما هنوز در ویکی پدیا در مورد او بیوگرافی کاملی گذاشته نشده است و هیچ اطلاعات دقیقی مبنی بر زندگی این خواننده جوان در ویکی پدیا وجود ندارد. اطلاعات موجود و در دسترس صرفا نوعی اطلاعات است که از وی در دنیای مجازی دست به دست می چرخد و درست و یا غلط بودن ان زیاد مشخص نیست.

این خواننده جوان متولد تابستان می باشد و در اخرین روز تیر ماه یعنی در روز سی و یک تیر به دنیا امده است. سال تولد وی نیز هزارو سیصد و هفتاد و یک می باشد که او را جزو کم سن ترین خوانندگان رپ می دانند.

او در تهران متولد شده و در همان تهران نیز بزرگ شده است. رشته تحصیلی وی مدیریت بازگانی می باشدو هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است. وی در همان ابتدای سنین کودکی متوجه علاقه خود به موسیقی های رپ که به ان ها موسیقی زیر زمینی گفته می شود نیز داشت.

وی برای اغاز کار خود در سبک خوانندگی رپ اول چند نوع کار از خودش منتشر کرد و بعد به سراغ جنگ لفظی میان رپر ها که در پارک های تهران برگزار می شد رفت. به این نوع سبک خوانندگی بتل رپ نیز می گویند.

او در این جنگ های لفظی از ورس بسیار خوبی برخوردار بود به همین دلیل باعث شد که یک بتل خیابانی بسیار خوب باشد.

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که چرا او نامش را امیر خلوت گذاشته است. جواب این پرسش را باید از زبان خود او شنید. وی که در یکی از مصاحبه هایش گفته است به دلیل اینکه در زمانی که حرفه اش را شروع کرده است هیچ کسی را نداشته است و تمام کار هایش را به تنهایی انجام داده است، این نام هنری را برای خود برگزیده است.

وی علاوه بر موزیک هایی که در سبک عشقی و دیگر سبک ها خوانده است، زمان انتخابات نیز قطعه ای از خود منتشر کرد که بسیار سر و صدا داشت. نام این ترک مرد سبز بود که توانسته بود که با خواندن این قطعه باعث جلب توجه از سوی یک گروه خوانندگی رپ شود و بعد از ان وارد این گروه موسیقی شد.

او با خوانندگان زیادی همکاری کرده است که این همکاری ها بعداز ورودش به گروه موسیقی یعنی گروه ده تن بود. او با خوانندگان رپ زیادی از جمله رضا موتی، شارلاتان، پرهام سزار و هم چنین خواننده بی نظیر رپ زن یعنی جاستینا کار کرده است.

با موسیقی های بسیار زیبا و اهنگ های بسیار گیرایی که وی از خود منتشر می کرد باعث شد که روند صعودی را در شهرت به سرعت طی کند و طولی نکشید که خواننده ای به نام امیر خلوت بر سر زبان ها افتاد. وی به مدت چند ماه و کمتر از یک سال با گروه ده تن همکاری نمود اما پس از ان از ان ها جداشد. دلیل این جدایی به دلیل اختلاف با افراد گروه نبود بلکه به دلیل علاقه امیر خلوت به تنهایی کار کردن بود. بعد از ان او با خواننده هایی کار کرد که انچنان معروف نبودند و امیر خلوت کاری کرد که نام ان ها در موسیقی رپ نیز دیده بشود.

وی در تب و تاب خوانندگی خود با دیگر خواننده ها نیز دچار مشکلاتی شده است. البته این اهنگ ها نیز بیشتر شبیه خواننده ها می باشد. این حاشیه ها با دیگر خواننده های معروفی اتفاق افتاده است که امیر خلوت با ان ها فیت داده است. در لیست بهترین فیت های رپ فارسی می توانید آهنگ های این رپر را هم مشاهده کنید.

او مصاحبه های زیادی انجام داده است و در یکی از این مصاحبه ها گفته است که معتقد است که رپ یک هنر می باشد و این هنر یک هنر بیان است. اما بر خلاف هنر بودنش برخی از خواننده ها نیز به جای هنرمند بودن در این سبک به دنبال این هستند که کسب درامد کنند. هم چنین وی معتقد است که از رپ می توان استفاده نمود تا برای بیان اعتقادات و نظریات از ان کمک گرفته بشود.

اما با این حال برخی که وارد این حرفه می شوند به دنبال بیزینس و کسب درامد هستند و به ان به چشم یک تجارت نگاه می کنند به جای اینکه از این هنر استفاده روحی ببرند.

او در این مورد نیز با خوانندگان مختلفی فیت داده است که یکی از این خوانندگان شایع می باشد. او به این دلیل با خوانندگان رپ فیت داد که با این مصاحبه اش خوانندگان زیادی دچار مشکل با وی شدند. فیت او علاوه بر شایع با خوانندگان دیگری ماند، حصین، پیشرو، هیچکس بود که دلیلش این بود که ان ها ازکشور خارج شدند و شعار هایی که قبلا در اهنگ هایشان می دادند را کنار گذاشته و فراموش کرده بودند.

او علاوه بر فیت دادن به کل کل های اینستاگرامی پرداخته است. از این نوع بحث های اینستاگرامی وی می توان به اشخاصی چون علیرضا جی جی، و سهراب ام جی می توان اشاره کرد. او اهنگ هایی نیز با با مضمون همین کل کل ها منتشر کرده است که نام یکی از ان ها زیر پام می باشد.

او هم چنین با پویان مختاری دچار مشکلاتی شده بود که با او نیز بحث های داشته و با وی نیز فیت داده است. امیر خلوت همواره معتقد است که رپ یک هنر می باشد که بعضی از خواننده ها ان را به چشم بیزینس به ان نگاه می کنند.

او می گوید بعضی افراد به جای اینکه به هنر بپردازند به تجارت می پردازند. او از این جهت با پویان مختاری شاخ مجازی و مدیر سایت شرط بندی حضرات نیز فیت داده است.

با فیت دان های او برخی بر این نظر هستند که او نباید چنین کاری را انجام دهد چراکه خود او معتقد بود باید از رپ استفاده هنری بشود. با فیت دادن های او خوانندگان زیادی او را به چالش کشیدند. مثلا سهراب ام جی ویدیویی از خود منتشر کرد که می گوید خود امیر خلوت نیز به دنبال کسب تجارت است و این کار او پشت پرده انجام می شود. ان ها می گویند امیر خلوت ادمی نیست که رو بازی کند و بسیار دو رو می باشد و این گفته خود را این گونه اثبات می کند که او با فیت دادن با پویان مختاری، این کار را انجام داده است.

هم چنین نوع دیگر اثبات وی در مورد کسب تجارت امیر خلوت از رپ این می باشد که گفته است دیگر رپر ها برای دریافت کردن پول و گرفتن پول و کسب در امد به فیت دادن می پردازند. او می گوید که امیر خلوت با این کارش حرف خود را نقض کرده و علاقه خودش به کسب در امد را از طریق رپ نشان داده است.

آهنگ های امیر خلوت

آهنگ های امیر خلوت در چه سبکی می باشد؟

وی اهنگ های زیادی را در موضوعات مختلفی منتشر کرده است و از ان جایی که سبک بیشتر اهنگ های رپ در موضوعات شکست عشقی می باشد، اهنگ های این رپر جوان نیز در همین موضوعات خوانده شده است.

با سرچ کردن کوچک در اینترنت می توان اهنگ های وی را پیدا کرده و دانلود نمود. برای مثال دانلود اهنگ رینگ امیر خلوت و یا دانلود اهنگ امیر خلوت به نام دنیای من و هم چنین این خیابون های لعنتی نیز بسیار در بین مردم فراگیر شد و به راحتی می توان ان ها را دانلود نمود. این اهنگ ها بسیار افراد مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد به این دلیل که این اهنگ ها بدون هیچ محدودیتی در کلام خوانده می شود و می توان هرچه در ذهن هست را رو کرد. با این طریق، پس می توان حرف دل زیادی در این مورد زد و برای همین چه اهنگ های امیر خلوت و چه اهنگ های دیگر رپر ها به این دلیل که حرف دل می باشند بسیار معروف هستند و هم چنین استقبال زیادی از ان ها می شود.

این خواننده جوان و اهنگ تند

اهنگ تند امیر خلوت، ازسری اهنگ های وی می باشد که بسیار در بین مردم محبوب شده است. این اهنگ که به شکست عشقی اشاره دارد حال دل کسانی است که به این درد دچار شده اند. این اهنگ وی بسیار با احساس می باشد و توانسته دل افراد زیادی را با خود همراه کند.

هم چنین از ملودی و متن و تنظیم خوبی برخوردار است ولی نقطه قوت خود اهنگ صدای زیبای امیر خلوت می باشد. صدای او بر روی اهنگ هایش به علاوه متن موسیقی باعث جذب هرچه بیشتر افراد به دنیای رپ می شود. دنیای رپ یک دنیای بی حد و مرز می باشد که می توانند افراد بدون هیچ ترسی نظرات خود را بیان کرده و به گوش دیگران برسانند.

امیر خلوت دنیای من

اهنگ دنیای من از امیر خلوت، یک اهنگ با موسیقی و متن بسیار زیبا می باشد که اهنگ و ملودی این کار بیشتر از متن موسیقی بر روی افراد تاثیر می گذارد.

این اهنگ شاید واقعا دنیای این خواننده جوان را به تصویر می کشد. دنیایی که او در این اهنگ از ان صحبت می کند دنیای زیبایی نمی باشد و شاید تمام زشتی های این دنیا را با این اهنگش به تصویر بکشد. دنیایی که جامعه اکنون مارا در بر گرفته است پر شد است از نازیبایی هایی که هر روز بیشتر از قبل به ان افزوده می شود. البته که این نازیبایی ها و زشتی ها از دل خود افرادی که در همین دنیا زندگی می کنند بیرون می اید.

امیر خلوت رویا

بعضی از اهنگ ها تنها به این دلیل بر دل می نشینند که با ان ها در ساعت های اخر شب در خیابان های تاریک قدم زده و ان ها را گوش داد. اهنگ رویای این رپر جوان نیز برای همین کار ساخته شده است.

این اهنگ وی را می توان به این مورد تعمیم داد که او در این اهنگ خواسته است که واقعا رویای خود را نقاشی کند. او با این اهنگ رویای خود را ترسیم کرده است و توانست است که یک شکل زیبایی از رویا بافی را در این اهنگ اموزش دهد. چراکه رویا بافی یکی از اتفافات قشنگ و زیبای این زندگی می باشد که به وسیله ان حتی می توان پیش رفت و پیشرفت کرد و به مراتب خوبی از زندگی رسید. رویای امیر خلوت نیز جز داشتن یک دنیای زیبا چیز دیگری نمی تواند باشد.

امیر خلوت رینگ

افراد عاشقی که رزمی کار می باشند و شکست عشقی نیز خورده اند، با گوش دادن این اهنگ و تمرین کردن نیز می توانند به یک رزمی کار حرفه ای تبدیل بشوند.

این اهنگ وی، که کمی خشن می باشد، در عین خشن بودن نیز می تواند بسیار زیبا و احساسی باشد. چراکه او جدال بین عقل و احساس و قلب را در یک رینگ ورزشی به تصویر کشیده است که هرکدام برای پیروزی فن های مختلفی را پیاده می کنند. جالبی این اهنگ این می باشد که او توانسته در اخر همانند واقعیتی که وجود دارد، در نهایت قلب و احساس را برنده و پیروز بازی کند و طوری وانمود کرده است که زور و قدرت و بازوی قلب بیشتر از عقل و منطق بوده و هست و خواهد بود.

این رپر جوان و اهنگ دستای تو

اهنگ دستای تو امیر خلوت، یک کار بسیار احساسی از این خواننده جوان می باشد که به محض منتشر شدن ان مورد استقبال زیادی قرار گرفت.

این اهنگ، دنیایی را ترسیم کرده است که امیر خلوت در دستان شخصی که عاشق وی می باشد را ساخته است. این اهنگ به خوبی می تواند یک ماجرای عشقی و احساسی عمیق را بازگو کند که در ان هیچ نشانی از بی رحمی از طرف شخص عاشق دیده نمی شود. او در این اهنگ طوری وانمود کرده است که ارامش محض تنها در دستان معشوق وی می باشد و دیگر نمی تواند این ارامش را در جای دیگری پیدا نمود. هم چنین از طرفی دیگر می توان این گونه برداشت کرد که دست هایی که وی از ان می خواند عامل نابودی دنیا و زندگی وی بوده است.

امیر خلوت مثل قبل

از دیگر اهنگ های پر طرفدار این رپر، مثل قبل می باشد که مورد پسند افراد مختلف چه افراد بزرگتر و چه جوانان می باشد.

این اهنگ وی نوعی دلتنگی را از او به تصویر می کشد. اینکه امیر خلوت می خواند و می خواهد که همه چیز را مانند قبل داشته باشد و می خواهد که به دنیای سابق و پیشین خود برگردد. او دلتنگی را بسیار زیبا در کلمات جای داده است و دل عاشق پیشگان خود را بسیار با خود همراه کرده است. این اهنگ او بسیار احساسی می باشد و حتی توانسته اشک شنوندگان خود را در بیاورد. این اهنگ بسیار زیبا بوده است و در بین افراد زیادی دست به دست شده است.

امیر خلوت ارباب شهر من

ارباب شهر من یک کار حسی فوق العاده بی نظیر می باشد که با منتشر شدنش افراد زیادی ان را دانلود کرده و ان را شنیدند و مورد بازخورد های بسیار خوبی قرار گرفت.

درآمد امیر خلوت

دانلود اهنگ این رپر حرفه ای از کجا صورت می گیرد؟

اهنگ های امیر خلوت را می توان از طریق سایت های مختلف دانلود نمود. هم چنین در انواع کانال های تلگرامی و هم چنین در تلگرام خود امیر خلوت نیز می توان این اهنگ ها را پیدا نمود.

البته کانال های تلگرامی که اهنگ های به روز را قرار می دهند احتمال بیشتری دارند که اهنگ های رپ را هم در خود داشته باشند و ان ها را قرار دهند.

هم چنین با ربات های مختلف در تلگرام نیز با جست و جوی نام خواننده به تمامی اهنگ های او دسترسی پیدا کرد.

درآمد امیر خلوت چگونه است؟

در امد امیر خلوت، از فروش اهنگ هایش می باشد هم چنین وی با برگزاری کنسرت های زیر زمینی مختلف نیز به کسب در امد می پردازد. البته ناگفته نماند که پیج اینستاگرام وی نیز که در ان تبلیغات قرار می دهد در امد زیادی برای او دارد.

البته با توجه به حاشیه هایی که برای او درست شده است برخی می گویند که فیت دادن های او با خوانندگان مختلف باعث کسب درامد البته در پشت پرده او شده است. او معتقد است که رپ یک هنر است و تجارت نمی باشد که از طریق ان بخواهد شخص در امد زایی کند اما با توجه به حاشیه هایی که با دلیل اثبات شده است برخی معتقدند که امیر خلوت رو بازی نمی کند و در پشت پرده به کسب بیزینس مشغول می باشد. بیزینسی که برای او بسیار پر از سود بوده و توانسته که او را به درجات مالی خوبی برساند.

عکس های این رپر جوان در کجا قرار دارد؟

عکس های امیر خلوت را می توان با سرچ کردن نام او در گوگل، مشاهده نمود. هم چنین در پیج اینستاگرام وی می توان عکس های او را مشاهده کرد. عکس های او با دوستان مختلفش می باشد که در مکان های مختلفی گرفته شده است. هم چنین بعضی از عکس های وی را می توان در حالتی او را دید که در حال نوازندگی می باشد.

هم چنین عکس های هنری مختلفی که او از خود منتشر می کند در فضای اینستاگرام و در پیج او موجود می باشد. این عکس ها بیشترشان با دوربین های با کیفتی گرفته شده است و از کیفیت خوبی برخوردار است. عکس های او هم چنین اکثرا تنها می باشد و بسیار کم پیش می اید که او را با دوستانش در عکس هایش ببینیم.

اینستاگرام امیر خلوت

اینستاگرام امیر خلوت تیک ابی دارد؟

امیر خلوت یکی از خواننده های سبک رپ بسیار معروف می باشد. این نوع سبک اهنگ در بین جوانانی که به خوانندگی علاقه دارند بسیار معروف و فراگیر شده است. امیر خلوت نیز به دلیل علاقه زیادی که به این سبک رپ داشت وارد این حرفه شد و بعد از مدتی به شهرت بسیار زیادی رسید.

این شهرت او و فعالیت زیادش در اینستاگرام باعث شد که وی در اینستاگرام و از طریق اینستاگرام تیک ابی دریافت کند و اصل بودن و یا فیک بودن پیج او مشخص شود. برای دنبال کردن او در اینستاگرام می توایند از لینک اینستاگرام امیر خلوت استفاده کنید.

او در اینستاگرام نیز کل کل ها و بحث های زیادی را از طریق پست و استوری راه اندازی کرده است و باعث شده است که دچار حاشیه های زیادی بشود. این کل کل های اینستگرامی توجه خواننده های مختلفی را به خود جلب کرد که باعث شد وی با تمام ان ها مخالف کند و شاید از این طریق نیز فالوور هایش بالا برود. هم چنین ماجرای او با پویان مختاری بسیار جنجال برانگیز شده است.

این بحث های اینستاگرامی شخصیت امیر خلوت را بسیار زیاد زیر سوال برد. شک های زیادی را در مورد او درست کرد. این کار باعث شد که نظرات مختلفی نسبت به امیر خلوت در بین افراد مختلف ایجاد بشود.

سوالات متداول

چرا امیر خلوت چنین نامی را برای خود انتخاب کرده است؟

به دلیل ان که او در ابتدای شروع کارش کسی را در اطراف خود نداشته است برای همین این نام هنری را برای خود انتخاب کرده است.

وی متولد چه سالی است؟

او در تیرماه سال هزاروسیصد و هفتاد و یک به دنیا امده است.

امیر خلوت با چه گروهی همکاری کرده است؟

نام گروهی که امیر خلوت با ان همکاری کرده است گروه ده تن نام دارد.

اهنگی که وی برای انتخابات خوانده است چیست؟

اهنگ مرد سبز نیز نام اهنگی است که امیر خلوت در تب و تاب انتخابات خوانده و منتشر کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]