امینم نیز بهترین رپر جهان می باشد! او ترانه نویس و تهیه کننده موسیقی نیز می باشد و در این زمینه سال های زیادی است که کار می کند. وی تا به حال تواسته کارهای مختلفی را به بازار عرضه کند و موجب شود تا افراد بسیاری او را تحسین کنند. وی یکی از معدود خوانندگان این سبک است که سفیدپوست می باشد و در واقع یکی از دلایلی که مورد توجه قرار گرفته است، این مسئله است. همانطورکه می دانید بیشتر خوانندگان سبک رپ سیاه پوستانی هستند که سال ها مورد تبعیض های نژادی قرار گرفته اند که یکی از راه های اعتراض به این رفتارهای روی آوردن به ترانه رپ می باشد. در طول این سال های افراد زیادی بودند که از این طریق توانسته اند که به هدف خود برسند و حرف خود را از این طریق به گوش جهانیان برسانند. در ادامه این مقاله شما را با زندگینامه پر فراز و نشیب  eminem  یکی از خواننده های مشهور آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی امینم

بیوگرافی امینم به چه صورتی است؟

مارشال بروس مدرز سوم نام کامل او است و نام هنری امینم را برای خود برگزیده است. او آهنگسازی نیز می کند و تا به حال تهیه کنندگی هم کرده است. وی سبک رپ را برگزیده است و تاریخ تولد او نیز ۱۷ اکتبر سال ۱۹۷۲ میلادی می باشد. وی در سنت جوزف میسوری به دنیا آمده است و برخی ها به او لقب اسلیم شیدی داده اند. پدرش در زمانی که کودک بود او و مادرش را رها کرد و رفت و او آواره شهرها و خانه ها شد. این دو پس از مدتی در شهر وارن ایالت میشیگان مستقر شدند و مادرش وی را در مدرسه اسم نویسی کرد. در مدرسه بود که استعداد شهر گفتن او شکوفا شد و در مسابقات مدرسه شرکت می کرد. از همان زمان توجهات بسیاری را به خود جلب کرد.

سبک خاص او برای شعر گفتن بی نظیر بود و موفق شد تا به عنوان نفر نخست جایزه ویژه را برنده شود. از طرفی هم او چندان مشتاق نبود تا درس بخواند و همین علت هم باعث شد تا در سن ۱۷ سالگی ترک تحصیل کند. امینم تا به حال دو بار زندگی تشکیل داده است و عاشق دختری به نام کیمبرلی آن اسکات شده است. او زمانی که این دختر از خانه اش فرار کرده بود بهش کمک کرده بود و با آنها زندگی می کرد و از همان زمان رابطه قوی با او برقرار کرد و با یکدیگر ازدواج کردند. اما حادثه ای پیش آمد و کیم درخواست جدایی کرد و چند سالی را از یکدیگر جدا بودند تا اینکه باز هم در سال ۲۰۰۶ میلادی به همدیگر رسیدند.

بهترین اهنگ های امینم

بهترین اهنگ های امینم شامل چه کار هایی می باشند؟

اما همانطور که می دانید وی تا به حال کارهای زیادی را به بیرون داده است که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم.

امینم رپ گاد

از شاخص ترین کارهای این خواننده می باشد که به سبک رپ خوانده شده است و در واقع در آن دارد به موضوعی اعتراض می کند که موجب شده استقبال خوبی هم از آن صورت بگیرد. این آهنگ زمانی که به بازار آمد، توجهات بسیاری را به طرف خود جلب کرد. آهنگ امینم رپ گاد در برخی از سایت های داخلی نیز وجود دارد و می توانید آن را دانلود کنید و در اختیار داشته باشید. این ترک در واقع یکی از بهترین آهنگ های رپ جهان می باشد که برای همیشه جاودانه شد!

گودزیلا

این آهنگ نیز بسیار مشهور می باشد و آهنگی است که در آن یکی دیگر از مشهورترین رپرهای آمریکایی به نام جویس ورلد نیز حضور دارد. در واقع این آهنگ از یازدهمین آلبوم او به شمار می رود که نام آن “موسیقی ای که توسط آن به قتل برسید” می باشد. این آلبوم در تاریخ ۳۱ ژانویه سال ۲۰۲۰ معرفی شد. همچنین این آهنگ اولین آهنگی است که پس از اینکه جویس ورلد درگذشت وارد بازار شد. یکی دیگر از شاخصه های اهنگ گودزیلا امینم  این است که وی در آن بدون وقفه به مدت ۳۰ ثانیه رپ می خواند که رکورد محسوب می شود.

امینم خمینی

اهنگ امینم خمینی یکی از کارهایی است که این خواننده آن را خوانده است و پس از اینکه به بازار عرضه کرده است نیز مورد تعجب بسیاری از ایرانی ها شد. وی در این آهنگ چند بار نام خمینی را تکرار می کند که موجب می شود توجه بسیاری از هموطنانمان را به خود جلب کند. همچنین در کنار نام وی، به نام چند تن دیگر نیز اشاره دارد. در برخی از سایت ها آمده است که این خواننده آهنگ مذکور را به منظور مبارزه با آزادی اسلحه و نیز تروریسم خوانده است. این آهنگ یکی از موسیقی هایی است که در آلبوم مشهور او قرار دارد و در دیگر آهنگ های آن نیز گفته می شود که به موضوعات دیگری مانند حملات ۱۱ سپتامبر اشاره شده است.

امینم lose yourself

اهنگ امینم به نام lose yourself  نیز در سال ۲۰۰۲ میلادی به بازار عرضه شده است. دو تن از افرادی که وی را در این آهنگ همراهی کرده اند، لوئیس رستو و جف بس می باشند که توانسته اند همکاری خوبی را در کنار هم داشته باشند. همچنین برادران باس نیز به عنوان تهیه کننده و آهنگسازی در آن همکاری کرده اند. این ترانه را آنها بر اساس متن فیلم ۸ مایل ساخته اند. این فیلم در مورد زندگینامه خود او ساخته شده است و در آن امینم به عنوان یکی از چهره های شاخص به بینندگان شناخته می شود. همچنین این قطعه از نخستین و آخرین ترانه هایی بود که به سبک هیپ هاپ خوانده شده بود و موفق شد تا جایزه اسکار بهترین ترانه اورجینال را کسب کند.

امینم ایلومیناتی

داستان ایلومیناتی این خواننده به این صورت است که از زمانی که به شهرت رسید توجه افراد زیادی را به طرف خود جلب کرد که موجب شد تا افرادی که در زمینه نظام نوین جهانی فعالیت می کردند نیز سراغ او بیایند. این گروه همیشه افرادی را که مشهور می شوند را به گروه خود می کشانند و از نام و شهرت او به نفع اهداف خود استفاده می کنند. این کار موجب شد تا او نیز با آنها قراردادی امضاء کند و به طور رسمی زیر نظر آنها رفت. از این مسئله مدتی گذشت تا اینکه او مجبور شد قرارداد خود را فسخ کند و در ترانه ای هم به این موضوع اشاره کند.

ویکی پدیا امینم

ویکی پدیا امینم

توضیحات ویکی پیدیا در مورد این رپر به این نحو بوده که امینم یکی از خوانندگانی است که توانسته است با فعالیت در سبک رپ نام خود را جاودانه کند و به عنوان یکی از معدود رپرهایی لقب بگیرد که سفید پوست است و توانسته توجهات بسیاری را به طرف خود جلب کند. او در زمانی که کودکی بیش نبود از جانب پدرش رها شد و وی مجبور شد تا با مادرش آواره شهرها و خانه ها شود تا اینکه در یکی از شهرهای ایالت میشیگان ساکن شد و به مدرسه رفت. او در مدرسه استعداد خود در زمینه شعر را شکوفا کرد و موجب شد تا در این زمینه به دستاوردهای بسیاری دست یابد و نام خود را به عنوان نخستین رپر سفید پوست به ثبت برساند.

همانطور که می دانید بیشتر افرادی که به این رشته می پردازند سیاه پوست می باشند و آنها به خاطر اینکه بتوانند به تبعیض های نژادی، مسائل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی که با آنها مواجه هستند، اعتراض کنند، به این رشته روی می آورند و سپس تبدیل به یک رپر می شوند. مضامین بیشتر شهرهای آنها اعتراضی می باشند و بارهای شنیده ایم که آنها در ترانه های خود به نوعی به دستگاه حاکم اعتراض می کنند. eminem نیز توانست با اینگونه از شعرها نام خود را در بین گنگ ترین رپر ها جاودانه کند و در حال حاضر در این عرصه می درخشد.

پیشرو امینم رپر قدیمی

امینم رپر قدیمی است که آهنگ های او از شهرت بالایی برخوردار می باشد. اما رضا پیشرو نیز یکی دیگر خواننده های ایرانی است که تا به حال چند کار خوب را به بازار عرضه کرده است. این خواننده نیز مانند دیگر خواننده های مشهور از آهنگ های دیگران تقلید کرده است و کار خوبی را به نام خود ثبت کرده است. او یکی از آهنگ های eminem رپر مشهور را بازخوانی کرده است و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

دختر eminem چه کسی است؟

اما پس از اینکه این خواننده با کیمبرلی ازدواج کردند، مدتی از این اتفاق نیافتاده بود که این دو صاحب یک دختر شدند. این دختر در ۲۵ دسامبر سال ۱۹۹۵ میلادی به دنیا آمد و این دو زوج اسم هیلی را برای وی انتخاب کردند. اما زمانی که این دو از یکدیگر جدا شدند با توافق همدیگر تصمیم گرفتند تا به طور مشترک از وی مراقبت کنند. علاوه بر آن، گفته می شود که این خواننده آلانیا دختر خواهرش را هم در کنار خود دارد و از او مراقبت می کند. همچنین گفته می شود که کیم پس از اینکه از این خواننده جدا شد با یکی دیگر وارد رابطه شده بود که از او هم یک دختر داشت و جالب تر اینکه eminem تصمیم گرفته است تا از دختر او نیز مراقبت کند و حضانت وی را هم قبول کرده است. درست پس از آن بود که حرف و حدیث هایی در مورد رابطه دوباره این دو منتشر شد که بعدها تکذیب شد.

همسر امینم

همسر امینم کیست؟

کیمبرلی ان اسکات در واقع همکلاسی او بود و در حالی که در آن زمان او روی میزی رفته بود و با صدای بلند آهنگ رپی را می خواند مورد توجه eminem قرار گرفت و به او علاقمند شد. آنها با یکدیگر رابطه دوستانه برقرار کردند. سپس کیم با خواهر دوقلوی خود از خانه فرار کردند و موجب شد تا به خانه امینم و مادرش پناه بیاورد و از همان زمان وقت بیشتر را با هم گذراندند. روز به روز میانه آنها گرم تر و صمیمی تر می شد تا اینکه در سال ۱۹۹۹ میلادی آنها رسما ازدواج کردند. ۲ سال بعد همسرش خواست تا از یکدیگر جدا شوند و اما دوباره آنها پس از مدتی به هم رسیدند. چند ماهی از رابطه دوباره آنها نگذشته بود که باز هم این دو از یکدیگر جدا شدند. برخی از آهنگ های eminem  به این موضوع اشاره دارد که گفته می شود که ضربه شدیدی از آن خورده است.

در این مورد حاشیه سازی های زیادی شده است که همسر امینم به عنوان بهترین رپر زن جهان شناخته می شود که خب این واقعیت ندارد.

دانلود آهنگ eminem از کدام سایت امکان پذیر است؟

اگر می خواهید کنسرت  eminem  را در اختیار داشته باشید، یا اینکه به صورت زنده تماشا کنید، می توانید به برخی از سایت هایی مراجعه کنید که درا ین زمینه فعالیت می کنند. همچنین برخی از سایت ها هم هستند که برای آن دسته از طرفداران این خواننده خدماتی ارائه می کنند و کنسرت های وی در کشورهای مختلف را به صورت زنده منتشر می کند. همچنین پس از اینکه این کنسرت ها به پایان رسید می توانید آنها را از برخی از سایت های به صورت کلی و یک جا دانلود کنید و در سیستم خود داشته باشید. ناگفته نماند که برخی از سایت های پولی می باشند و برای دانلود باید هزینه مورد نظر را بپردازید.

آیا eminem در یوتیوب فعالیت می کند؟

اهنگ امینم رپر خارجی را نیز می توانید در یوتیوب مشاهده کنید. این آهنگ ها همواره در دسترس عموم قرار می گیرند و می توانید با کیفیت های خوبی آنها را مشاهده کنید و یا حتی دانلود کنید. این شبکه ویدئویی محل مناسبی برای آپلود فایل های ویدئویی می باشد و به همین خاطر است که بیشتر خواننده ها در این شبکه هم اکانتی را ایجاد کرده اند و کارهای خود را به اشتراک می گذارند. این خواننده نیز این کار را انجام داده استو تا به حال حدود ۴۶ میلیون نفر دنبال کننده دارد. وی یکی از مشهورترین خواننده های سبک رپ می باشد که توانسته است از این طریق به درآمد بالایی نیز دست یابد. حتما می دانید که به ازای هر بازدید در یوتیوب درآمدی نیز می توانید کسب کنید.

آدرس اینستاگرام امینم

آدرس اینستاگرام امینم چیست؟

اما اینستاگرام یکی دیگر از شبکه های اجتماعی است که این خواننده در آن فعالیت های زیادی را انجام می دهد. وی تا به حال موفق شده است تا در این شبکه اجتماعی حدود ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر را به طرف خود جذب کند. علاوه بر آن، وی تا به حال بسیار فعال بوده است و موفق شده است تا حدود ۵۵۰ پست مختلف  که بیشتر آنها تصاویر و کلیپ می باشند، را منتشر کند. این پست ها هر کدام کامنت و لایک های زیادی را گرفته است و در آخرین پستی که در اینستاگرام امینم منتشر شده است میزان لایک آن بیش از ۸۰۰ هزار می باشد.

فعالیت این خواننده در توییتر به چه صورت است؟

اما یکی دیگر از شبکه هایی که این سلبریتی در آن به طور گسترده فعالیت می کند، توییتر است و فهمیده می شود که او به تنهایی نیم تواند این همه اکانت را خود به تنهایی اداره کند و احتمالا از یک گروه حرفه ای رسانه ای بهره می برد. وی همچنین در این شبکه اجتماعی طرفدار زیادی دارد و در حال حاضر حدود ۲۳ میلیون نفر ار به طرف خود کشانده است. وی از سال ۲۰۰۹ میلادی عضو این شبکه اجتماعی شده است و هر از چند گاهی اخبار مربوط به کارهای خود را در آن منتشر می کند. توییتر امینم در حال حاضر پست هایی مرتبط با کارش را منتشر می کند.

ایا تلگرام این خواننده فعال می باشد؟

اما یکی از دیگر فعالیت های مجازی او تلگرام امینم می باشد که توانسته در این شبکه هم طرفداران زیادی را به طرف خود جذب کند. شاید کانال هایی که در تلگرام به نام او ایجاد شده اند بیشتر توسط مخاطبان و فن های وی مدیریت شوند اما گفته می شود که در حال حاضر این پیج ها طرفداران بسیاری دارند. در این کانال ها تصاویر و کلیپ های این خواننده به اشتراک گذاشته می شود و همچنین دیگر اکانت های وی از جمله امینم لایکی نیز تبلیغ می شود.

داستان فیلم 8 mile

داستان فیلم ۸ mile چه بود؟

اما همانطور که می دانید این خواننده در فیلم هایی هم نقش بازی کرده است که یکی از آنها فیلم مایل هشت است که به سبک درام ساخته شده است. آقای کرتیس هتسن کارگردان آن می باشد. وی در این فیلم نقش جیمی بانی رییت را بازی می کرد که درست زندگی او را بیان می کرد. او نیز یک رپر بود و درست همان زندگینامه او را در آن بازی می کرد. تمام دورانی که او در فقر و تنگدستی و بیچارگی روبرو بود را به تصویر می کشید و در این فیلم نشان می دهد که با وجود مشکلاتی که وجود داشت، چطور به شکوفایی رسید و بر آنها غلبه کرد. این خواننده خودش در آن نقش بازی کرد و توجه زیادی هم به آن شد اما بعد ها گفت که این فیلم همه آنچه را که من کشیدم را به نمایش نمی گذاشت.

این خواننده در فیلم مایل هشت موسیقی خود به نام خودتو غرق کن را هم خواند. این موسیقی بهترین موسیقی فیلم هم شناخته شد و جایزه گرفت و اولین آهنگی بود که با سبک هیپ هاپ خوانده شده است و جایزه می گیرد و پس از آن هم تا به حال هیچ آهنگ دیگری با این سبک برنده چنین جایزه ای نشده است.

در آلبوم جدید امینم چه کسانی نقش آفرینی کرده اند؟

اما در ۱۷ ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی جدیدترین آلبوم این سلبریتی منتشر شده است. اسم این آلبوم “موسیقی ای که به قتل می رساند” می باشد که از مشهورترین آلبوم های این خواننده می باشد. شرکت های معروفی مانند افترمث، اینتراسکوپ رکوردز و شیدی رکوردز آن را به بازار عرضه کرده اند. همچنین در آن افراد مشهوری مانند دکتر دره، د آلکمیست و مارک باتسون کار آهنگسازی آن را بر عهده داشتند. علاوه بر آن، چند نفر دیگر هم در آن به عنوان مهمان حضور داشتند. اسم آن را از یکی از آثار آلفرد هیچکاک مشهور گرفته شده است و زمانی که در اسپاتیفای قرار گرفت، بیش از یک میلیارد بار استریم شد که رقمی خیره کننده ای بود. همچنین این آلبوم در سال ۲۰۲۰ اولین آلبومی بود که گواهی گلد را کسب کرد. اهنگ eminem رپ گاد نیز یکی از آهنگ های این آلبوم می باشد.

آیا slim shady خواننده در گروه شیطان پرستی عضو است؟

همانطور که می دانید فرقه ایلومیناتی ها به شیطان پرستان معروف است و گفته می شود که فراماسون ها بر آن احاطه دارند. زمانی که امینم با دکتر دره همکاری می کرد، شایعاتی بر ورود او به این فرقه نیز شنیده می شد و حتی قراردادی هم با آنها امضاء کرده بود. شایعات زیادی در همان زمان به وجود آمد و گفته می شود که به همین خاطر وی مجبور شد تا قرارداد خود را با آنها فسخ کند. این خواننده هنوز هم درگیر چنین شایعاتی است و هنوز هم در برخی از کارهای خود به این موضوع اشاره می کند. در این شایعات گفته می شود که او هنوز هم عضوی از این فرقه است و زیر پوستی برای آنها کار می کند و امینم شیطان پرست است اما برخی دیگر می گویند که او واکنش به موقعی داشت و سریع خود را از آنها دور کرد و نگذاشت که آنها از نام و شهرت وی استفاده ببرند.

 آلبوم جدید امینم

میزان دارایی این خواننده چقدر است؟

زمانی که تازه به این راه کشانده شده بود، یکی از اعضای گروه دی ۱۲ بود. این گروه نیز در زمینه رپ فعالیت می کرد و موفق شد تا کارهای زیادی را به بیرون عرضه کنند. این خواننده تلاش های بسیاری را در این زمینه انجام داد و موفق شد تا با منتشر کردن ۳ آلبوم متوالی جایزه بهترین آلبوم سال در زمینه رپ را نیز از آن خود کند. این جایزه از بهترین جایزه های گرمی محسوب می شود که تابه حال خواننده های کمی موفق به کسب آن شده اند.

به همین خاطر در سال ۲۰۰۸ میلادی بود که از او به عنوان بهترین رپر جهان یاد کرند. کارهای او در یوتیوب بازدید زیادی می خورد و درآمد او از این طریق رقمی چشمگیر است. همچنین در سال ۲۰۱۰  یکی از موزیک های او ۹۴ میلیون بار کپی شد که رقمی چشمگیری بود. او در حال حاضر در بین ثروتمندترین رپرهای جهان قرار دارد اما رقم دقیقی از میزان درآمد و ثروت وی وجود ندارد. مشخص نیست که دقیقا ثروت امینم چقدر می باشد.

سوالات متداول

عکس های اهنگ eminem را از چه طریقی دانلود کنم؟

برخی از سایت ها هستند که تمام آهنگ های این خواننده را برای دانلود گذاشته اند و می توانید به آنها مراجعه کنید.

امینم چه ماشینی سوار می شود؟

این خواننده نیز مانند بسیاری از خواننده های از بهترین مدل های روز دنیا بهره می برد و در حال حاضر در پارکینگ خانه او چندین مدل پارک است.

جنجالی ترین حاشیه او چه بوده است؟

از حاشیه های امینم می توان به مسخره کرده مایکل جکسون در یک کنسرت اشاره کرد که موجب شد تا این خواننده ناراحت شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]