آیس کیوب یکی از مشهورترین خواننده های سبک رپ و هیپ هاپ آمریکایی است که توانسته است در دوران حرفه ای خود ترانه های زیبا و به یادماندنی را روانه بازار کند. همچنین او در زمینه بازیگری و نیز فیلم نامه نویسی هم تبهر خاصی دارد و در این زمینه ها هم کارهایی را انجام داده است. برخی ها کارهای او در زمینه موسیقی را بسیار تاثیرگذار توصیف می کنند و می گویند که وی یکی از الگوهای افرادی است که تازه به این کار کشانده شده است. این خواننده در زمان نوجوانی عضو گروهی به نام هیپ هاپ سی آی ای بود که پس از مدتی از این گروه هم جدا شد. شعرهای او در زمینه های مختلفی سراییده می شد و معمولا مانند دیگر خواننده ها به مشکلات و معضلات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مرتبط بود. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با ice cube بیشتر آشنا کنیم و اطلاعات بیشتری در مورد وی بدهیم. با ما همراه باشید.

در مورد او لازم است بگوییم که می توان لقب بهترین رپر جهان را مستحق او دانست چرا که در تمام زمان فعالیت خود همواره پر رنگ ظاهر شده است و توانسته همواره رضایت شنوندگان رپ را به همراه داشته باشد.

بیوگرافی آیس کیوب

بیوگرافی آیس کیوب 

شاید شما نیز از خود بپرسید که  آیس کیوب کیست و در واقع چه کارهایی را به بازار داده است. باید خدمت شما عرض کنیم که نام او اوشا جکسون می باشد که در ۱۵ ژوئن سال ۱۹۶۹ میلادی در یکی از شهرهای آمریکا به دنیا آمده است. در دوران نوجوانی عضو گروهی به نام هیپ هاپ سی آی ای بود و در آنجا بود که با کارهای هنری از جمله موزیک بیشتر آشنا شد. این گروه متشکل از جوانانی بودند که به موسیقی علاقه داشتند.

مدتی نگذشت که وی تصمیم گرفت ت از این گروه جدا شود و به گروه دیگری که در همین راستا کار می کرد بپیوندند. اسم گروه جدیدی که او به آن پیوسته بود دبلیو ای بود. این خواننده یک برادر بزرگتر داشت و همچنین یک خواهر هم داشت که زمانی که ۱۲ سالش بود، به قتل رسید. آیس کیوب دوران دبیرستان خود را در دبیرستان جورج واشینگتن گذراند و در همان جا به شعر روی آورد.

شعرهایی که می گفت به صورت رپ بود و گاهی اوقات هم با دوستان خود که آنها هم شعر می گفتند چالش هایی را برگزار می کردند. سپس به دبیرستان ویلیام هاوارد منتقل شد اما باز هم شعر را ادامه داد و پیوند بین او شعر همچنان ادامه داشت تا جایی که برخی روزها شعرهایش را می خواند و صدای خود را ضبط می کرد. این کار را رفته رفته با گروه ان دبلیو ای انجام داد. روزی رسید که او توانست کارهای خود را به بازار عرضه کند و به شهرت رسید. در سال ۱۹۸۸ بود که یک آلبوم را به بیرون داد و درست در همان دوران بود که با دیگر اعضای گروه درگیری لفظی پیدا کرد و در نهایت هم دو سال بعد از این گروه جدا شدو به تنهایی به فعالیت های خودش ادامه داد. او چند کار و آلبوم تکی به بازار داد که مورد توجه بسیاری قرار گرفته بود.

آهنگ آیس کیوب چه سبکی دارند؟

زندگی نامه آیس کیوب را که تا به اینجا خوانده اید و دریافتید که او چه دوران سختی را پشت سر گذرانده است. اما در مورد آلبوم و آهنگ های این خواننده باید بگوییم که سبک رپ و هیپ هاپ می باشند که در سال ۲۰۱۸ میلادی بود که آخرین آلبوم وی با نام Everythangs corrupt منتشر شد و در دسترس عموم قرار گرفت. او که از سال ۱۹۹۰ میلادی از گروه ان دبلیو ای جدا شده بود به تنهایی کار می کرد و تا به حال کارهای زیادی را عرضه کرده بود. این ترانه های در بیلبوردهای کشورهای مختلف رتبه های خوبی را کسب کرده بودند و حتی برخی از آنها هم توانسته بود به عنوان رتبه های برتر برخی کشورها معرفی شود. حال با این ذهنیت می توانید با این لینک به شناخت بیشتر از گنگ ترین رپر ها در جهان بپردازید.

آهنگ آیس کیوب

برترین کار های این رپر شامل چه مواردی می باشند؟

همانطور که گفته شد او از زمانی که یک کودکی بیش نبود در کار شعر بود و به شعر گفتن علاقه خاصی داشت و بعضی مواقع با دوستان خود در مدرسه به چالش هایی می پرداختند. این کار موجب شد تا همواره او به این کار علاقه داشته باشد و هر روز با آن در ارتباط باشد و رفته رفته خودش صدای خودش را ضبط می کرد و به آنها گوش می داد. او بالاخره کار خود را شروع کرد و رفته رفته به یکی از معروفترین خواننده های جهان تبدیل شد. در ادامه به برخی از ناب ترین کارهای او می پردازیم.

روز خوبی بود

آیس کیوب این کار را با تمام وجودش اجرا کرد و زمانی که کار ضبط آن تمام شد و وارد بازار شد، مطابق انتظار او مورد توجه بسیاری قرار گرفت. این کار در تاریخ ۲۳ فوریه سال ۱۹۹۳ میلادی در حالی منتشر شد که این خواننده آن را به عنوان دومین قطعه تک آهنگ خود معرفی کرده بود و موفق شد که در بیلبورد ترانه های هات سبک آر اند بی جایگاه هفتم را کسب کند. همچنین این آهنگ در کشورهای دیگر نیز صاحب امتیازات خوبی شد که می توان کشور بریتانیا را مثال زد که توانست جایگاه ۲۷ را بدست بیاورد. همچنین این آهنگ از بین یکصد موسیقی برتر موفق به کسب جایگاه ۱۵ شد. ای ترک را می توان به عنوان یکی از بهترین آهنگ های رپ جهان دانست!

Bob Gun

در سال ۱۹۹۴ میلادی درست همان سال هایی که از گروه جدا شده بود این آهنگ را به بیرون داد. او به صورت تکی روی آن کار کرده بود و به تنهایی توانست یک کار خوب را روانه بازار کند. این کار در بیلبورد هات آمریکا بیست و سومین آهنگ برتر شد. همچنین این آهنگ با سبک آر اند بی ساخته شده بود و در بین ترانه هایی که به این سبک خوانده شده بود در رتبه ۳۷ ایستاد. این آهنگ در کشورهای استرالیا رتبه ۹۳ و بریتانیا رتبه ۲۲ را کسب کرده بود.

You can do it

این آهنگ ice cube رپر  نیز یکی دیگر از آهنگ هایی می باشد که او زمان زیادی را روی آن گذاشته بود و پس از اتمام در سال ۱۹۹۹ میلادی آن را روانه بازار کرد. پس از انتشار این آهنگ توانست رتبه سی و پنجم بیلبورد آمریکا را کسب کند و در بین آهنگ های سبک آر اند بی هم رتبه چهاردهم را بدست آورد. در بریتانیا این آهنگ رتبه دوم را کسب کرده بود.

Men of steel

در سال ۱۹۹۷ میلادی عرضه شد و زمانی که به بازار آمد موفق شد تا رتبه هشتاد و دوم بیلبورد داغ کشور آمریکا را از آن خود کند. این موزیک در میان موسیقی های سبک آر اند بی موفق شد تا جایگاه ۵۳ را کسب کند و جایگاه دهم موسیقی هایی را کسب کرد که سبک آنها رپ بود.

Arrest the President

در سال ۲۰۱۸ میلادی بود که این آهنگ را بیرون داد و موفق شد تا توجه بسیاری را به طرف خود جلب کند. این کار در بیلبوردهای مختلف حضور داشت اما رتبه های خوبی را بدست نیاورد. در فضای مجازی این آهنگ طرفداران بسیاری را جذب کرد. این اهنگ جدید آیس کیوب است.

آیس کیوب و توپاک

رابطه آیس کیوب و توپاک چگونه بود؟

توپاک یکی از بهترین خواننده های سبک رپ بود که برخی ها از او به عنوان پدر رپ دنیا یاد می کنند. این خواننده در زمانی که زنده بود بارها اعلام کرده بود که دوست دارد تا با آیس کیوب که یکی از مشهورترین خواننده های دنیا محسوب می شود، فیت بدهد. در واقع وی گفته بود که این یکی از آرزوهای وی به شمار می رود که روزی با وی این کار را انجام دهد و مطمئنم که این یکی از آرزوهای دیگر خواننده ها می باشد.

همانطور که در جریان هستید توپاک یکی از بهترین رپرهای آمریکایی بود که در حادثه ای به قتل رسید. شبی که او به دیدن مسابقه بوکس رفته بود در حال برگشت به خانه مورد حمله مردان مسلح قرار می گیرد و به قتل می رسد. او در دوران حرفه ای خود کارهای زیادی را روانه بازار کرده بود. این دو با یکدیگر رابطه خوبی را با هم داشتند اما در عین حال هم رقیب بودند.

آیا مرگ ice cube واقعیت دارد؟

اما در مورد مرگ آیس کیوب همواره شایعات زیادی وجود داشته است. همانطور که می دانید از زمان قدیم همواره برخی از شایعات در فضای مجازی در مورد خواننده های رپ وجود داشته است که البته برخی ها هم واقعیت داشته است. همانطور که می دانید برخی از رپرهای مشهور را به قتل رسانده اند و به محض اینکه این خبر در فضای مجازی منتشر شد توجه بسیاری را به خود جذب کرد. اما در مورد این خواننده نیز بارها این چنین خبرهایی را منتشر کرده اند اما شایعه ای بیش نبود. چند ماه پیش بود که چنین شایعه ای منتشر شده بود و خبرنگاری در مصاحبه با  آیس کیوب از او چنین سوالی پرسیده بود وی جواب داد که جای هیچ نگرانی نیست و می داند که این خبرهای کذب از کجا منتشر می شود. اما همه بدانند که همچنان محکم و پرتلاش در حال ادامه دادن هستم.

ماجرای آیس کیوب و اسلام چه بود؟

اما جالب است بدانید که آیس کیوب خواننده مسلمان است. او بارها در این مورد صحبت هایی داشته است و اعلام کرده است که تا زمانی که زنده است به این دین وفادار می ماند و تا جایی که بتواند از تمام دستورات اسلام پیروی می کند. او می گوید که برخی از مواقع برای ادای فرایض اسلامی به مساجد می رود و در آنجا عبادت می کند و از ته دل به این کار ایمان دارد. این موضوع موجب شده است که شاعیات زیادی در مورد او به وجود بیاد اما این خواننده هرگز به آنها توجهی نمی کند. وی می گوید که از همان ابتدا حرف و حدیث های زیادی وجود داشت اما این را همه بدانند که من یک معامله ای بین خودم و خدای خودم انجام داده ام و به کس دیگری نیز مربوط نیست.

بهترین آهنگ آیس کیوب

بهترین آهنگ آیس کیوب کدام موسیقی بود؟

ترانه های زیادی هستند که توانسته پس از انتشار رتبه های خوبی را کسب کنند. در این بین اما برخی از کارهای او هستند که توانسته اند رتبه های برتری را در بیلبوردهای کشورهای مختلف از آن خود کند. برخی ها می گویند که موزیک روز خوبی بود یکی از برترین موسیقی های این خواننده است و با آن توانست به موفقیت های زیادی برسد اما برخی دیگر می گویند که مردهای استیلی کار برتر وی می باشد.

درامد آیس کیوب چقدر می باشد؟

یکی از مواردی که بیشتر طرفداران این خواننده به آن فکر می کنند، میزان درآمد وی است. همانطور که می دانیم بیشتر خواننده هایی که در این سبک کار می کنند، در دوران کودکی با سختی های بسیاری روبرو بوده اند و موجب شده است تا وضعیت بدی را تجربه کنند. آنها با تکیه بر مهارت و دانش خود موفق شده اند تا سختی ها را کنار بزنند و پس از چند سال تلاش و پشتکار مداوم به ثروت های بسیاری دست یابند و نام خود را برای همیشه جاودانه کنند.

اما در مورد این خواننده هم همین موضوع صدق می کند. او در حال حاضر یکی از ثروتمندترین افرادی است که در این زمینه کار می کند. آلبوم هایی که او منتشر کرده است تا به حال فروش خوبی داشته است و موفق شده از آن پول خوبی را به حساب خود واریز کند. برخی از موسیقی های او رتبه های خوبی در بیلبوردها کسب کرده است و از آن طریق هم به درآمد رسیده است. همچنین در گزارش سال ۲۰۱۹ میلادی یک  از رسانه آمده بود که ارزش دارایی خالص او ۱۶۰ میلیون دلار بوده است.

بهترین ماشین آیس کیوب چه می باشد؟

اما اینکه او چه ماشینی را سوار می شود، مشخص نیست. زیرا همواره وی را با یکی از مدل های روز دنیا می بینیم. معمولا خواننده ها با شرکت های مختلف همکاری می کنند و با قراردادهایی که با آنها می نویسند هر کدام یک ماشین لوکس امروزی را به آنها تحویل می دهند تا از آنها در کلیپ های خود استفاده کنند. به همین دلیل مطمئنا در حال حاضر در پارکینگ خانه او چندین ماشین لاکچری پارک خواهد بود.

آیا خانه های ice cube گران قیمت هستند؟

آیس کیوب رپر در شهر کامپتون زندگی می کند و خانه او یکی از بهترین خانه هایی است که در این شهر وجود دارد. او از همان ابتدا در این شهر زندگی می کرد و تا به حال هم در آنجا حضور دارد و به زندگی خود ادامه می دهد. زمانی که کودک بود مانند دیگر خواننده های در محله هایی زندگی می کرد که در آن محله ها قتل، فحشا، فقر و تنگدستی و اعتیاد موج می زد و هر روز با چنین مواردی مواجه بود. اما او توانست با تلاش و پشتکار به آرزو و هدف خود دست یابد و در حال حاضر در خانه ای لوکس زندگی می کند و بهترین تجهیزات و امکانات را داراست.

 ماشین آیس کیوب

دختر ice cube چه کسی است؟

دجا جکسون نام دختر اوست که گفته می شود تنها دختری است که دارد. دجا در ۱۷ فوریه سال ۱۹۹۴ میلادی به دنیا آمده است و مطلب جالب اینکه وی نیز یک رپر است و مانند پدرش در یکی از گروه های معروف عضو می باشد. گروهی که او در آن عضو است ان وی ای است که گفته می شود در آن به پیشرفت زیادی رسیده است. این خواننده ۳ پسر دیگر نیز دارد و شایعاتی وجود دارد که او یک دختر دیگر نیز دارد که با دجا دوقلو می باشد که هنوز حرف و حدیث های زیادی در این باره است.

برنامه  آیس کیوب به چه صورت است؟

برخی ها می گویند که با وجود اینکه او هنوز هم می تواند فعالیت هایی داشته باشد، اما انگار که ازا ین کار منصرف شده است و قصد دارد تا باز نشسته شود. بیشتر علاقمندان به این خواننده دنبال این هستند تا بدانند که برنامه آینده وی چه می باشد. آیا او قصد دارد تا کنسرت هایی را اجرا کند و یا اینکه دیگر نمی خواهد به عرصه خوانندگی بازگردد.

آیا آیس کیوب مشروب مصرف می کند؟

برخی از شایعات وجود دارد که آیس کیوب ودکا مصرف می کند و در حالی که دم از مسلمانی می زند او این راه را انتخاب کرده است. اما این در حالی است که او بارها اعلام کرده است که به دین اسلام پایبند است و دستورات آن را مو به مو اجرا می کند و دوست ندارد که کسی در مورد این پیمان که بین او و خدای او بسته شده است، نظر شخصی بدهد. بسیاری از طرفدارانش با دیدن این مطلب به او تاختند و گفتند که بهتر است که دیگر از دین اسلام بیرون بیایی و واقع نگر باشی زیرا نمی توان هم مسلمان بود و هم اینکه مشروب نوشید. این طرفدارانش اشتباه می کردند زیرا آیس کیوب یکی از کارخانه های مشروب سازی است که با او همنام است و هیچ ارتباطی با وی ندارد.

دانلود موزیک ویدیو آیس کیوب

همسر ice cube به چه کسی است؟

زن ice cube در واقع همان همکلاسی وی بوده است. اسم او کیمبرلی وودراف است که زمانی که در دوران دانشگاه با یکدیگر همکلاسی بودند با هم آشنا می شوند. آنها از همان زمان طرح دوستی می ریزند و با هم رابطه دوستانه برقرار می کنند. مدتی را با هم همین طور ادامه می دهند و سپس کار به خواستگاری می کشد و به او پیشنهاد می دهد تا زیر یک سقف با هم زندگی کنند. این دو مدت ها بود که از همدیگر فاصله زیادی داشتند اما با این وجود هم هرگز عشق و مهر همدیگر را فراموش نکردند. بالاخره این دو با یکدیگر ازدواج کردند و زندگی مشترکی را در کنار هم تجربه کردند.

دانلود موزیک ویدیو آیس کیوب از چه منبعی امکان پذیر است؟

موزیک ویدئوهای این خواننده در حال حاضر در بیشتر سایت ها وجود دارد و می توانید با مراجعه به آنها موارد مورد علاقه خود را دانلود کنید. همچنین برخی از سایت ها هستند که در این زمینه به صورت حرفه ای کار می کنند و در کنار موزیک، خدمات دیگری را ارائه می دهند. به طور مثال برخی ها زیر نویس آنها را به همراه لیریک در خدمت کاربران می گذارند که این کار نوعی تبلیغ محسوب می شود. البته شما می توانید به طور مستقیم با مراجعه به یکی از اکانت های فضای مجازی این خواننده آنها را در اختیار داشته باشید. به ط ور مثال صفحه اینستاگرام وی نیز برخی از آهنگ های ناب را منتشر می کند. همچنین صفحه یوتیوب وی نیز بیشتر کارهایش را در اختیار کاربران قرار دارده است که می توانید با مراجعه به آن، آنها را در دسترس داشته باشید.

یوتیوب ice cube چه مطالبی را منتشر می کند؟

اما آن دسته از علاقمندانی که قصد دارند تا با موزیک و آثار وی آشنا شوند و آنها را در اختیار داشته باشند، می توانند به صفحه و اکانت یوتیوب این خواننده مراجعه کنند و همه آنها را به صورت یکجا در اختیار داشته باشند. در این صفحه شما با موزیک ویدئوهای وی روبرو می شوید که میلیون بار بازدید خورده است و آنها در واقع بی نظیر می باشند. این خواننده به صورت گسترده در این شبکه فعالیت می کند.

پلی لیست آیس کیوب

پلی لیست آیس کیوب به چه مواردی اشاره دارد؟

این پلی لیست را می توان به دو صورت در نظر گرفت. یکی آنکه تمام آهنگ هایی که او تا به حال خوانده است را بر اساس سال تولید لیست کرده است و در آن می توانید به طور منظم با کارهای او آشنا شوید و آنها را در اختیار داشته باشید. یکی از خوبی های این کار این است که به راحتی می توانید تاریخچه کارهای او را بدانید و در مورد آن اطلاعات زیادی را کسب کنید. همچنین نوع دوم پلی لیست آیس کیوب به این صورت است که در برخی از سایت ها بهترین آهنگ های او را جدا کرده اند و آنها را در اختیار دیگران قرار می دهند.

این آهنگ ها شامل برترین کارهای این خواننده می باشند که توانسته اند که رتبه های برتر را کسب کنند. با این کار شما بهترین های او را در اختیار دارید و دیگر نیازی به سرچ و جستجو در مورد آنها ندارید و می توانید همه آنها را به صورت یکجا در اختیار داشته باشید. همچنین برخی از سایت ها هم هستند که خدمات دیگری مانند لیریک را ارائه می دهند.

برای شناخت بیشتر با این رپر می توانید صفحه ice cube در ویکی پدیا را مطالعه کنید.

سوالات متداول

آیس کیوب اهل کجاست؟

او یک خواننده رپ آمریکایی است که در یکی از شهرهای این کشور به دنیا آمده است و تا به حال کارهای نابی را منتشر کرده است.

آیا آیس کیوب توانسته جایزه گرمی را برنده شود؟

این خواننده تا به حال به این مهم دست نیافته است و در واقع تلاش دارد تا به آن هم دست یابد و نام خود را جاودانه کند.

آیا آیس کیوب مشروب مصرف می کند؟

یک کارخانه مشروب سازی به نام او وجود دارد که موجب شده است این شایعه همیشه به همراه نام او باشد. او یک مسلمان است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]