کندال جنر یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد که اهل آمریکا است و در حوزه مدلینگ به فعالیت‌های چشمگیری پرداخته و در این راستا به هواداران فراوانی رسیده است که با توجه به حرفه ای که در آن فعالیت دارد روز به روز به تعداد هوادارانش افزوده می شود که این نشان دهنده موفقیت او در این حرفه می باشد. ما در این مقاله می خواهیم بیشتر راجع به این سلبریتیی خوش شانس و موفق صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

کندال جنر کیست؟

کندال جنر کیست؟

اگر بخواهیم در رابطه با بیوگرافی کندال جنر خواهر کیم کارداشیان صحبت کنیم باید بگویم که نام اصلی او کندال نیکول جنر است که با نام کوتاه و هنری کندال جنر در میان مردم آمریکا و همچنین مردم دنیا به شهرت های فراوانی دست یافته است. وی متولد سال ۱۹۹۵ است که در ۳ نوامبر این سال به دنیا آمده است. وی در ایالت کالیفرنیا و شهر لس آنجلس آمریکا متولد شده است که بیشتر هواداران او از این ایالت و شهر می‌ باشند چرا که همه آنها همشهریان وی به حساب می‌آیند.

او به عنوان یکی از مدل های اینستاگرام و شخصیت تلویزیونی تا به حال صاحب افتخارات زیادی شده است که کار و حرفه اصلی خود را از سال ۲۰۰۷ آغاز کرده و تا کنون ادامه دارد. به جرأت می توان وی را به عنوان یک جوان ۲۵ ساله موفق در حرفه مدلینگ معرفی کرد چرا که مانند او کم پیدا می‌شود که در این سن و سال قرار داشته باشد و از این همه هوادار و دوست پر و پا قرص بهره مند شده باشد. شما نیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این مدلینگ جوان با جستجوی عبارت ” کندال جنر اینستا ” در موتور های جستجوگر به پیج اینستاگرام او دسترسی داشته باشید و از پست های بروز او بهره مند شوید.

مصاحبه با این مدل

مصاحبه با این مدل

کندال جنر مدل بسیار معروف می باشد و به همین خاطر است که در دسته سلبریتی ها نیز قرار گرفته است. با این مدل مشهور به عنوان یک سلبریتی فوق العاده پر طرفدار مصاحبات فراوان شده است که او با توجه به سن کمی که دارد که حدود ۲۵ سال است تاکنون به نسبت سنش مصاحبه های فراوانی داشته است که در این مصاحبه هاست که از ابتدای فرایند زندگی‌ اش تا به حال سخن های متعددی گفته و انگیزه اش را از مدلینگ شدن بیان کرده است.

شما نیز می توانید جهت تماشای مصاحبه غیر زنده این مدلینگ فعال به جست و جو های مختلف در فضای مجازی بپردازید تا به کلیپ ها و فیلم های مربوط به مصاحباتش دسترسی داشته باشید چرا که خیلی ها هستند که عاشق تماشای این گونه فیلم ها می باشند و دلیلش این است که علاقه زیادی به فهمیدن جیک و پوک های زندگی سلبریتی ها دارند و حالا چه سلبریتی واقعیت را بگوید چه نگوید در هر حال دوست دارند واقعیات را از زبان خود آن سلبریتی ها بشنوند که در واقع نوعی سرگرمی بسیار جذاب برای آنها به شمار می‌روند خصوصاً برای هواداران این سلبریتی ها.

ثروت کندال جنر

کندال جنر به عنوان یک سلبریتی پر اهمیت دارای ثروت های کلانی می باشد که با توجه به سن کم او می توان او را از فعال ترین کاسبان دنیای هنر معرفی کرد. از وی تا به حال در موقعیت های مختلفی دعوت شده که به عنوان مدلینگ کار کند و جالب است بدانید که برای هر کدام از این دعوت ها پول های زیادی دریافت می کند و مجموع این پول ها درآمد او را تشکیل می‌دهد. حتی ممکن است در یک روز ۴ الی ۵ جا از او درخواست کنند که به عنوان مدل به مکانی خاص برود و گاهی ممکن است آن قدر سرش شلوغ باشد که نتواند به همه جا های دعوت شده برود.

البته کندال جنر به دلیل اینکه یک سلبریتی می باشد به نظر می رسد فعال بسیار خوبی به عنوان یک واینر باشد. اکثر شخصیت های سلبریتی به کارهای مختلف خارج از هنر اصلی شان مشغول می‌باشند که ازجمله آنها را می‌توان به همان واینری اشاره کرد که بسیار برای سلبریتی ها مفید است چرا که از هواداران و فالوور های زیادی برخوردار هستند به همین جهت می توانند برای شرکت های بزرگ و برندهای معتبر تبلیغات گسترده‌ای انجام بدهند که بیشترین بازخورد را داشته باشد. به هر حال این مدلینگ مشهور از منابع مختلفی درآمد کسب می‌کند.

عمل زیبایی کندال جنر

عمل زیبایی کندال جنر

کندال جنر قبل از عمل زیبایی دارای چهره ای متفاوت تر از چهره الانش بوده است که شما می‌توانید عکس‌های مربوط به قبل از عمل او را در فضای مجازی ببینید. البته او عکسی را به عنوان قبل از عملش معرفی نکرده ولی اگر به عکس ها و ویدیو های قدیمی او مراجعه کنید می بینید که چهره اش با چهره حاضرش متفاوت است. یعنی به صورتی است که می توان تشخیص داد قبلاً چهره بدون عمل بوده است و حالا اگر تصویر جدید او را با تصاویر گذشته‌ اش مقایسه کنیم می بینیم که تغییراتی در چهره او صورت گرفته است که حاصل عمل‌های جراحی زیبایی می باشد که او بر روی چهره خود پیاده کرده است.

دوست پسر این مدل کیست؟

Kendall Jenner در سال ۲۰۱۳ با یک خواننده مشهور و معروف به نام هری استایل وارد روابط عاطفی و عاشقانه شد. جالب است بدانید که آنها همدیگر را خیلی دوست داشتند و قصد ازدواج با یکدیگر را هم داشتند اما بنا به دلایلی رابطه میان آنها به هم خورد و آنها از یکدیگر جدا شدند. مدتی بعد کندال جنر با ایسپ راکی وارد رابطه شد ولی تا به حال نگفته که او به عنوان یک دوست پسر یا نامزدش به شمار می‌رود. همچنین با بلیک گریفین هم پس از مدتی وارد روابط عاطفی شد ولی از او هم به عنوان دوست پسرش هیچ وقت رونمایی نکرد.

کندال جنر بدون ارایش

کندال جنر به واسطه شغل و حرفه ای که دارد به ناچار باید بر روی چهره خود از مواد آرایشی استفاده کنند تا چهره اش متناسب با یک چهره مدلینگ شود که این فن را یعنی همان فن آرایش کردن را همه مدلینگ ها به کار می گیرند. بسیاری از هواداران او خیلی در آرزو هستند که این سلبریتی مشهور و مورد علاقه خود را بدون آرایش ببینند ولی تا بحال کسی موفق به تماشای چهره این هنرمند که آرایش نداشته باشد نشده است. اگر بخواهیم در رابطه با قد کندال جنر صحبت کنیم باید بگوییم که یکی از خصوصیات ها و مولفه های اصلی او در زمینه حرفه ای که در آن مشهود است بلندی قد او می باشد یعنی در واقع این چهره مشهور یک چهره قد بلند به حساب می آید. شما می توانید به اطلاعات بروز تر و جامع تری در رابطه با این سلبریتی برسید که می‌توانید با جستجوی عبارت ” کندال جنر ویکی پدیا ” به ویکی پدیای این هنرمند مشهور دسترسی داشته باشید و همواره از آخرین اطلاعات درباره او بهره مند شوید.

تفریحات کندال جنر

تفریحات کندال جنر

کندال جنر دارای یک چهره و روحیه بسیار شاد و بشاش است که همیشه دوست دارد از تفریحات بسیار جذابی برخوردار باشد و به همین دلیل است که به تفریحات و اوقات فراغت خودش بسیار زیاد اهمیت می دهد. او به تفریحات خاصی علاقه مند است و به گفته خودش یکی از کارهای مورد علاقه اش همین مدلینگ بودن او است چرا که وقتی در نقش یک مدلینگ حاضر می شود در واقع بهترین لحظات زندگی اش دارد برای او رقم می خورد اگر بخواهیم این طور حساب کنیم باید بگویم که او در حرفه اش به هیچ وجه خسته نمی شود و همواره در حال تفریح است حتی در زمان هایی که در سر کار مشغول است.

یکی از ورزش های مورد علاقه کندال جنر طبق گفته خودش اسکی می باشد. او به اسکی بازی در برف ها بسیار زیاد علاقه دارد و همیشه فصل زمستان را خیلی دوست دارد و بیشتر به خاطر این است که چون برف می بارد و به همین خاطر می تواند به ورزش مورد علاقه اش که اسکی است بپردازد. از تصاویر در صفحه اینستاگرامش که برخی از آنها شخصی است به طور غیر مستقیم اعلام کرده که به چه چیزهایی علاقه دارد و شما نیز می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام او به تمامی تصاویر وی دسترسی داشته باشید و علایق او را حدس بزنید. می توانید با تماشای مصاحبات غیر زنده او علایقش را از زبان خودش بشنوید. در تصاویر منتشره از او می توان به این نکته توجه کرد که زمان هایی که در عکس هایش در کنار خانواده اش به سر می‌برد از بهترین زمان های او به حساب می آید و می توان یکی از تفریحات وی را در کنار خانواده بودنش تلقی کرد.

عکس هری استایلز و کندال جنر

همانطور که قبلاً گفته شد هری استایلز و کندال جنر یک زمانی با هم دوست بوده‌اند و به همین خاطر عکس‌های زیادی با هم گرفته‌اند و در پیج های اینستاگرام شان منتشر کرده‌اند. رابطه میان آنها به حدی بود که آنها قصد ازدواج با یکدیگر را داشتند ولی بنا به دلایلی به هم خورد. استایل یک خواننده جوان انگلیسی می باشد که در سال ۱۹۹۴ به دنیا آمده و در حال حاضر حدود ۲۷ سال دارد و آن زمانی که با کندال جنر رابطه داشته است حدود ۲۳ یا ۲۴ ساله بوده است. شما می توانید با جستجوی نام آنها در موتورهای جستجوگر به عکس های دونفره آنها دسترسی داشته باشید و آنها را در کنار هم ببینید و البته آنها در اجراهای یکدیگر هم حضور داشتند که از این اجراها فیلم هایی وجود دارد که می توانید آنها را در پلتفرم های پخش ویدیو تماشا کنید.

رژیم غذایی کندال جنر

رژیم غذایی یکی از رازهای زیبایی و تندرستی سلبریتی ها به شمار می رود که جالب است بدانید کندال جنر هم دارای یک رژیم غذایی ایده آل می باشد. رژیم او به این صورت است که وی در سال ۲۰۱۵ در پیج شخصی اش در رابطه با برنامه رژیم غذایی این طور اظهار کرد: بخش بسیار بزرگی از رژیم غذایی به تغذیه سالم اختصاص دارد. وقتی شما غذاهای مورد نیاز بدن را به طور درست مصرف نکنید اثرات آن را در تمرین های ورزشی خواهید دید.

او بیان کرده است که علاقه زیادی به غذاهایی مانند پاستا دارد ولی وقتی آن را مصرف می کند احساس می کند خسته شده است پس از مصرف آن خودداری می کند. او در رژیم غذایی اش از تخم مرغ و بلغور جوی دوسر و همچنین آووکادو استفاده می کند و طبق بیانات خودش روز خودش را با این مواد غذایی شروع می کند و البته او اظهار داشته است که وقتی محصولات غذایی را بهتر مصرف کند حس بهتری دارد.

دلیل جدایی هری استایلز و کندال جنر

دلیل جدایی هری استایلز و کندال جنر

مدل معروف کندال جنر چند سال پیش با خواننده معروف انگلیسی یعنی هری استایلز در روابط عاشقانه به سر می برد ولی پس از چندین سال این روابط خاتمه یافت و به نظر می رسد میان آنها کدورت های نامشخصی رخ داده است چرا که آنها خیلی یکدیگر را دوست داشتند و قصد ازدواج با هم را داشتند ولی روابط میان آنها به هم خورد و آنها به طور کلی از یکدیگر جدا شدند. به طور کلی کسی نمی داند دقیقا چرا رابطه میان آنها به هم خورده است در واقع خود آنها هم تا به حال در مصاحبات فراوانی که داشته‌اند به این موضوع اشاره ای نکرده اند و اصلاً نام یکدیگر را در مصاحبات نمی آورند. به هر حال علت جدایی میان این دو سلبریتی موضوعی نامشخص است که نمی توان با حدس و گمان نسبتی با آنها داد.

لباس جنجالی کندال جنر

تمامی هنرمندان و سلبریتی های مدلینگ و غیر مدلینگ که هر کدام در حرفه های مخصوص به خودشان فعالیت‌های چشمگیری دارند گاهی اوقات حرکاتی انجام می‌دهند که منجر به جنجال سازی برای آن ها می شود البته این جنجال‌ها یا به عمد صورت می گیرد یا به طور غیر عمد رخ می دهد چرا که بعضی ها سعی دارند برای این که بهتر و بیشتر دیده شوند اقدام به جنجال آفرینی های متعدد و مختلفی کنند. برخی دیگر ناخواسته قربانی انواع جنجال‌ها می‌شوند و حالا یا خبر ندارند و یا اینکه دیگران در جنجال سازی آنها نقش دارند.

همان طور که می دانید کندال جنر یک مدل مشهور آمریکایی به حساب می آید. جالب است بدانید که این مدلینگ مدتی بود که با لباس های توری بدن نما برای کار مدلینگش در صحنه ها حضور می یافت و همین لباس‌های بدن نمای توری سبب می‌شد که جنجال های مختلف و متعددی برای خودش درست شود و دیگران حرف هایی را علیه او درست کنند و به طور کلی او را نقد کنند.

حاشیه های این مدل

حاشیه های این مدل

حاشیه و حاشیه سازی از قدیم تا کنون در دنیای سلبریتی ها به وفور وجود داشته است و همچنان وجود دارد که این حاشیه سازی ها که توسط خود افراد انجام می‌شده است و یا بدون اطلاع، دیگران برای آنها اقدام به حاشیه سازی می کردند. کسانی این حواشی را علیه سلبریتی ها درست می کنند افرادی سودجو می باشند و برای منافع سودجویانه خود اقدام به ساخت حواشی علیه سلبریتی ها می‌کنند و به همین خاطر است که هر خبری را نباید در فضای مجازی صریحاً باور کرد. علیه کندال جنر حواشی مختلف و گوناگون و فراوانی تا به حال ساخته شده است در صورتی که این سلبریتی خودش مدعی است که یکی از بی حاشیه ترین ها می باشد. ولی جنجالی ترین حاشیه‌ ای که خود این مدل برای خودش درست کرده بود همان افشای خود در کار مدلینگ با لباس توری برهنه و بدن نما می باشد که سبب حاشیه‌های فراوانی علیه او شد.

کندال جنر مدل و رونالدو

کندال جنر مدل و رونالدو

همانطور که می دانید کریستیانو رونالدو یکی از ستاره های فوتبال تیم ملی پرتغال و باشگاه یوونتوس می باشد که از این بابت افتخارات فراوانی را نصیب خود کرده است و همه جهان او را به عنوان یک فوتبالیست از بهترین فوتبالیست‌های دنیا می‌شناسند که در واقع از ستاره های بی نظیر می باشد. جالب است بدانید که میان کریستیانو رونالدو و کندال جنر روابط جالبی برقرار بوده است که در ادامه می خواهیم اشاراتی به این روابط داشته باشیم. کندال جنر، طبق اخباری که به دست ما رسیده است دوست داشته است که با کریستیانو رونالدو قرار عاشقانه بگذارد و روابط عاشقانه برقرار کند. از این رو اظهار داشته است که اگر کریستیانو رونالدو تمایل داشته باشد قصد دارد شانس خودش را امتحان کند و با این فوتبالیست مشهور قرارهای ملاقاتی بگذارد تا بتواند مقدمات روابط عاشقانه را فراهم کند.

کندال جنر به عنوان یک مدل حرفه ای که هواداران زیادی دارد و در گوگل بیشترین جست و جو درباره او رقم خورده است دختر کیتلین جنر معروف و خواهر ناتنی کارداشیان است که در رابطه با آنها بیشترین جست و جو در گوگل در میان مدل های معروف صورت گرفته است. طبق اخبار و شواهد رسیده به نظر می رسد که این بازیکن معروف و ستاره پرتغالی اثراتی از علاقه را به این مدل از خودش به نمایش قرار داده است و در واقع آن مدلی است که بیشتر در میدان های مسابقه های بسکتبال NBA حضور دارد. همچین موضوعی را می توان از لایک ها و کامنت های فراوان عکس های کندال جنر در شبکه‌های اجتماعی معروف مخصوصاً اینستاگرام که توسط رونالدو انجام شده است متوجه شد.

کندال جنر چگونه به یک مدلینگ حرفه‌ای تبدیل شد؟

کندال جنر به عنوان یکی از موفق ترین مدلینگ های دنیا می باشد که توانایی های او از کودکی کشف شده و از زمانی که بچه بوده و در سنین نوجوانی وارد این حرفه شد و کار خود را به صورت کاملا حرفه‌ای آغاز نمود. مادر کندال جنر نیز مانند دخترش یک مدل این بوده است و طبیعی است که دخترش به مادرش رفته باشد و زمانی که خود کندال چهارده سالش بوده است مادرش با یک آژانس مدلینگ قرارداد همکاری بست.

بعد از شروع همکاری کندال با آن شرکت مدلینگ کارها برای پیشرفتش بسیار آسان تر شد. پس از مدتی که گذشت تصاویر کندال در سطح شهر به عنوان عکس های تبلیغاتی فراوانی دیده شد و همین ها سبب شد که این سلبریتی مشهور به یکی از قدرتمندترین و حرفه ای ترین سلبریتی های آمریکایی تبدیل شود و در میان تمام مردم آمریکا و دنیا شناخته شود. او تا به حال برای شرکت‌های زیادی کار کرده است و تبلیغات فراوانی نیز برای آنها انجام داده است که همه این کارها را با پشتیبانی های خانواده اش به پایان رسانده که تا الان به یک شخصیت سلبریتی حرفه‌ای و توانمند تبدیل شده است.

ویکی پدیا Kendall Jenner می تواند شما را برای شناخت بیشتر نسبت به این مدل آماده کند. در صورت نیاز حتما از لینتکی که در دسترس قرار گرفت کمک کنید.

سوالات متداول

 1. کندال جنر کیست؟

  یکی از مدل‌های معروف است که بسیار در حرفه مدلینگ درخشان عمل کرده است و به همین خاطر افتخارات فراوانی را نصیب خود گردانیده و همچنین در این حرفه و رشته مخصوص بسیار هم موفق بوده است.

 2. والدین و خویشاوندان کندال جنر چه کسانی هستند؟

  والدین این سلبریتی معروف بروس جنر و کریس جنر هستند که بروس جنر پدر او می باشد و کریس جنر نیز مادرش است. خویشاوندان او را می‌توان کایلی جنر که خواهرش است معرفی کرد و همچنین کورتنی کارداشیان که خواهر ناتنی او می باشد. کیم کارداشیان و کلویی کارداشیان از جمله خواهران ناتنی دیگر او به شمار می روند. همچنین می توان به رابرت کارداشیان و برودی جنر و همچنین براندون جنر به عنوان برادران ناتنی او اشاره کرد.

 3. ماشین کندال جنر چیست؟

  جالب است که بدانید این سلبریتی هیچگاه از ماشین خود رونمایی نکرده است ولی همان طور که از نام حرفه ای او و مهارت هایش بر می آید بدون شک او نیز یکی از ثروتمندترین افراد دنیا می باشد و به همین خاطر از ماشین های لوکس و لاکچری و گران قیمت استفاده می کند.

 4. کندال جنر چه موفقیت هایی دارد؟

  او به عنوان یک شخصیت کاملا موفق از سلبریتی های موفق آمریکایی به حساب می آید تاکنون صاحب افتخارات فراوانی شده است. حرفه مدلینگ را از سن ۱۴ سالگی شروع کرد و در سال ۲۰۱۰ با کسب امتیازات فراوان به عنوان دهمین ستاره جذاب و همچنین جوان تلویزیون انتخاب شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]