کیارش فتحی را می توان جز بهترین مربیان بدنسازی در ایران به شمار آورد. با این که این ورزشکار امروزه در ایران زندگی نمی کند و یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه می باشد. برای شناخت بیشتر او در ادامه همراه ما باشید.

کیارش فتحی کیست؟

کیارش فتحی کیست؟

با مطالعه بیوگرافی کیارش فتحی خواهیم فهمید که او در تاریخ ۱۹ مهر ماه سال ۱۳۶۸ در شهر تهران به دنیا آمده است. او تا به حال در مسابقات بسیاری در رشته پرورش اندام شرکت کرده است و در بسیاری از آن ها توانسته است به مقام های برتر دست پیدا کند. فتحی یکی از چهره های جوان در ورزش بدنسازی به حساب می آید و او هنوز سال های زیادی برای حرفه ای تر شدن در پیش دارد. وزن و قد کیارش فتحی از همان دوران نوجوانی مناسب کار در زمینه بدنسازی بود. با وجود استعداد بسیار بالا این ورزشکار در زمینه بدنسازی می توان او را یکی از امیدهای کشور ایران برای رقابت های بین المللی در سال های آتی دید.

کیارش فتحی اینستا را محل اصلی فعالیتش می داند. شما با پیدا کردن پیج او می توانید به اطلاعات زیادی درباره زندگی شخصی و حرفه ای او دست پیدا کنید. فتحی کلیه آموزش های بدنسازی را در پیج های مجازیش منتشر می کند و از این طریق توانسته است به شهرت زیادی در میان دوست داران ورزش برسد. کیارش امروزه در ایران زندگی نمی کند ولی این به آن معنا نیست که او برای همیشه به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. او هر از گاهی به ایران بر می گردد و ورکشاپ ها و دوره های چند روزه برای شاگردانش فراهم می کند.

عکس های کیارش فتحی را در کجا ببینیم؟

کیارش فتحی یکی از چهره های مطرح فضا مجازی به شمار می رود. او در زمانی که در ایران زندگی می کرد کلاس های آموزشی زیادی در شهر های مختلف، به خصوص شهر تهران برگزار می کرد. با این تفاسیر می توان گفت که او یکی از چهره های مشهور اینترنتی است و با یک سرچ ساده می توانید عکس های زیادی از او را پیدا کنید. در بسیاری از سایت های اینترنتی درباره زندگی حرفه ای و شخصی فتحی مطالبی منتشر شده است و در کنار این مطالب تصاویر او نیز قرار گرفته اند.

راه دیگر مشاهده تصاویر این ورزشکار در اپلیکیشن های مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب است. فتحی در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد که برخی از آن ها برای نشان دادن ارادت و ابراز علاقه به این ورزشکار، صفحات فن پیج و یا همان طرفدارای برای او تاسیس کرده بود. در پیج این طرفداران هم می توانید تصاویر این ورزشکار خوب کشورمان را مشاهده کنید. فتحی در صفحه اینستاگرام خودش هم به شدت فعال است و در آن تصاویر و ویدیوهای زیادی از خودش منتشر می کند. با دنبال کردن فتحی در این پلتفرم محبوب می توانید هر روز تصاویر و ویدیوهای کاری و شخصی از این ورزشکار محبوب را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام کیارش فتحی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام کیارش فتحی چیست؟

با جستجو kiarash_fathi در اینستاگرام می توانید به پیج او دست پیدا کنید. فتحی امروزه بیش از ۲۴۷ هزار نفر دنبال کننده دارد و این تعداد دنبال کننده فقط برای پیج او در اینستاگرام هستند. بسیاری از طرفداران این چهره ورزشی یوتیوب کیارش فتحی و کلاب هاوس کیارش فتحی را دنبال می کنند و از این طریق روزمرگی ها و آموزش های حرفه ای ورزشی این مربی سرشناس را مشاهده می کنند. کیارش فتحی اینستا بسیار فعالی دارد و هر روز از خودش پست و یا استوری های زیادی منتشر می کند. او امروزه بیش از هزار پست در صفحه پابلیکش با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

شغل کیارش فتحی چیست؟

کیارش فتحی در زمینه های مختلفی فعالیت دارد. با جستجو کیارش فتحی بیوگرافی و یا سرچ کیارش فتحی نی نی سایت می توان به مطالب مختلفی از زندگی او نگاه انداخت. او از مربیان شاخه بدنسازی به طور حرفه ای در ایران بوده است و تا مدت ها در لیست برترین های پرورش اندام در ایران نامش نوشته می شد. پس از آن که فتحی به کشور ترکیه مهاجرت کرد زمانی طول کشید تا بتواند مجددا در زمینه بدنسازی فعالیتش را ادامه دهد. در این زمان او به کار تبلیغات اینستاگرامی روی آورد و تبدیل به یک بلاگر ورزشی شد. امروزه فتحی از راه اینستاگرام و تبلیغات آن درآمد نسبتا خوبی دارد و به این کار مشغول است.

یکی دیگر از شغل هایی که کیارش پس از ازدواجش به آن مشغول شد، فعالیت در زمینه مدلینگ است. او به دلیل چهره و اندام خوبی که دارد به خوبی توانسته است در این زمینه موفق باشد. البته می توان گفت که علت حضور فتحی در زمینه مدلینگ، همسرش بوده است. ممقانی یکی از بلاگرهای اینستاگرامی است که در زمینه مدلینگ هم فعالیت دارد. فتحی و همسرش پروژه های مشترک مدلینگ زیادی را در کنار هم تجربه کرده اند. او قصد دارد تا در آینده با برندهای اروپایی و ترکیه ای هم همکاری داشته باشد.

درآمد این شخص از کجاست؟

پس از مهاجرت فتحی به کشور ترکیه، بخش زیادی از درآمد او از راه تبلیغات اینستاگرامی به دست می آید. زمانی که او با یک بلاگر ازدواج کرد، مسیرش با زمان مجردی به شدت متفاوت شد. او امروزه در اینستاگرام تبلیغات زیادی انجام می دهد که قسمت زیادی از آن ها به تبلیغات ورزشی خلاصه می شوند. او در زمینه ورزش بدنسازی هم دوره های زیادی برگزار کرده است. زمانی که فتحی در ایران زندگی می کرد، تمام درآمدش از راه برگزاری دوره های مختلف بدنسازی و پرورش اندام به دست می آمد. او شاگردان زیادی در این زمینه دارد که هنوز هم ویدیوهای آموزشی او در فضا مجازی را دنبال می کنند.

راه دوم کسب درآمد فتحی، برگزاری دوره های مختلف ورزشی به صورت آنلاین و حضوری است. او یکی از مربیان بدنسازی خوب ایرانی است و از کلاس های او استقبال بسیار خوبی در فضا مجازی می شود. فتحی از سراسر دنیا شاگردانی را تعلیم داده است و بسیاری از آن ها توانسته اند جایگاه های بسیار خوبی در بین بهترین های بدنسازی دنیا داشته باشند.

سایت کیارش فتحی 

فتحی تصمیم دارد تا در سایتی به نام خود، تمامی ویدیوهای آموزشی بدنسازی خودش را منتشر کند. او قصد دارد تا با این کار به درآمد بسیار بالا تری، نسبت به امروزش، دست پیدا کند. فتحی یکی از مربیان برجسته رشته بدنسازی است و فیلم های آموزشی او در یوتیوب و اینستاگرام دنبال کنندگان زیادی دارد. با این کار او مجددا می تواند کلاس های آموزشی بدنسازی آنلاینش را برگزار کند.

چه حاشیه هایی برای کیارش فتحی به وجود آمد؟

ازدواج فتحی با یکی از چهره های شاخ اینستاگرامی سبب ایجاد حاشیه های زیادی در زندگی این چهره ورزشی کشورمان شد. پارمیدا ممقانی یکی از بلاگرهای پر حاشیه بود که دوستی های زیادی با شاخ های اینستاگرامی را تجربه کرده بود. زمانی که خبر ازدواج این دو در رسانه ها منتشر شد، بازتاب های گسترده زیادی را در فضا مجازی در بر داشت.

بعد از خبر ازدواجش، خبر مهاجرت او بود که مجددا سبب شد نامش بر سر زبان ها بیفتد. فتحی بدون هیچ پیش زمینه ای، باشگاه و تمامی دوره های ورزشی اش را لغو کرد و خیلی زود تصمیم به مهاجرت به کشور ترکیه گرفت. امروزه او در این کشور به همراه همسرش و خانواده همسرش زندگی می کند و سعی دارد تا مجددا بتواند در عرصه رقابت های پرورش اندام و بدنسازی در میادین بین المللی حاضر شود.

این شخص چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این شخص چه افتخاراتی کسب کرده است؟

فتحی در زمانی که در ایران زندگی می کرد در بسیاری از رقابت های ملی و بین المللی در زمینه بدنسازی و پرورش اندام شرکت می کرد. او اساتید بسیار معروفی داشت و با مربیان مطرح بدنسازی کشورمان، این رشته ورزشی را آموخته بود. او در چند سال گذشته کلاس های زیادی در شهر تهران برگزار کرد و در ایران شاگردان زیادی داشت. مربیان او پیش بینی می کردند که فتحی یکی از امیدهای سرنوشت ساز کشورمان در رقابت های بین المللی سال های آتی خواهد بود.

فعالیت یوتیوب کیارش فتحی به چه صورت است؟

فعالیت یوتیوب کیارش فتحی به چه صورت است؟

فعالیت این ورزشکار تمام عیار در یوتیوب، کاملا با اینستاگرام متفاوت است. این چهره چنل یوتیوب خود را پس از مهاجرت به کشور ترکیه راه اندازی نمود. کیارش فتحی در ابتدای راه اندازی این چنل، ویدئوهای آموزشی مختلفی را به اشتراک می گذاشت. تمام ویدئوهای اولیه چنل او ورزشی هستند و تمرینات مختلفی را برای ورزش در خانه به شما آموزش می دهند.

اما اخیرا فعالیت او در یوتیوب، رنگ و بوی تازه ای گرفته و از تمرینات ورزش در خانه، دور شده است. او در اینستاگرام خود عنوان کرد که تصمیم دارد ویدئو های چالشی را در یوتیوب به اشتراک بگذارد. از این جهت فعالیت خود در ساخت ولاگ های تفریحی و مسافرتی را آغاز کرد.

“سفر رویایی من و پارمیدا” و ” عجب مسافرتی شد” دو ولاگ هیجان انگیز و پربازدید در چنل یوتیوب کیارش فتحی هستند. البته او ویدئوهای مشترکی را نیز در چنل خود بارگذاری می کند. وی اخیرا ویدئویی با عنوان “روزی که جای منو سپهر خلسه عوض شد.” را در یوتیوب به اشتراک گذاشت.

این ویدئو، یک کلیپ چالشی با سپهر خلسه می باشد و به تازگی قسمت دوم آن منتشر شده است. فعالیت متفاوت این آقای ورزشکار در یوتیوب، شما را برای چندین ساعت سرگرم خواهد کرد.

دوست دختر کیارش فتحی چه کسی است؟

دوست دختر کیارش فتحی چه کسی است؟

چهره و هیکل جذاب و مردانه این چهره، موجب شد تا خانم های متعددی برای رابطه دوستی با او پیشقدم شوند. اما او در سال های گذشته تنها به یک نفر متعهد بوده است. پارمیدا ممقانی، از جمله چهره های شناخته شده اینستاگرام است که با این آقای ورزشکار در رابطه می باشد.

پارمیدا علاوه بر فعالیت در زمینه بلاگری، از خوش چهره ترین و خوش استایل ترین مدلینگ های ایرانی تبار است. او در هفتمین روز اسفند سال ۱۳۷۲ متولد شد و فعالیت مدلینگ را در ایران آغاز کرد.

البته پس از آشنایی با کیارش فتحی، تصمیم گرفت تا ایران را برای همیشه ترک کند. رابطه دوستی این دو چهره به حضورشان در یک مهمانی مشترک باز می گردد. آن ها به طور همزمان در تولد یکی از دوستان مشترکشان حضور داشتند و از این طریق با یکدیگر آشنا شدند.

در حال حاضر این زوج، علاوه بر روابط عاشقانه، پروژه های کاری مشترکی را با یکدیگر به سرانجام می رسانند. شما می توانید برای مشاهده تصاویر دو نفره و عاشقانه آن ها، به پیج های اینستاگرامشان مراجعه کنید.

این مربی ورزشی ازدواج کرده است؟

این مربی ورزشی ازدواج کرده است؟

دوستی طولانی مدت کیارش و پارمیدا ممقانی، موجب شد تا بسیاری از کاربران اینستاگرامی، شایعات ازدواج آن ها را منتشر کنند. همچنین بسیاری از اینستاگرامر ها بر این عقیده بودند که مراسم ازدواج آن ها پنهانی و خصوصی بوده است. پس از گذشت مدتی از انتشار این اخبار، کیارش فتحی با انتشار یک تصویر جنجالی، صحت شایعات را تایید کرد.

این دو چهره مدت زمان زیادی در رابطه دوستی بودند و با یکدیگر زندگی می کردند. اما در نهایت، در هفت شهریور سال ۱۳۹۸ به رابطه خود رسمیت بخشیدند. تمام تصاویر عروسی و مراسم ازدواج آن ها در سوشیال مدیا موجود است که می توانید آن ها را مشاهده کنید.

مراسم ازدواج این دو چهره در کشور ترکیه برگزار شد و سلبریتی های شناخته شده ای نیز در آن حضور داشتند. جالب است بدانید که در حال حاضر، این زوج منتظر تولد نخستین فرزندشان هستند. چندی پیش پارمیدا ممقانی، با انتشار تصویر نخستین سونوگرافی خود، خبر بارداری اش را اعلام کرد.

اخیرا نیز جشن تعیین جنسیت فرزند کیارش و پارمیدا با حضور خانواده و دوستانشان برگزار شده است. نخستین فرزند آن ها، پسر است و حدود ۳ ماه دیگر به دنیا خواهد آمد.

کیارش فتحی مربی چه سلبریتی هایی می باشد؟

سابقه مربیگری این چهره بسیار طولانی است. او تا کنون توانسته مدال های افتخار آمیزی را در رقابت ها و آزمون های مختلف به دست آورد. این امر موجب شد تا امروزه سلبریتی های شناخته شده ای، او را برای تناسب اندام خود انتخاب کنند. از جمله چهره هایی که کیارش فتحی را به عنوان مربی خود برگزیده است، سعید عزت اللهی می باشد.

این فوتبالیست معروف در مدت زمان سکونتش در ترکیه، با کیارش به انجام تمرینات بدنسازی می پرداخت. علاوه بر این، اکثر سلبریتی های ایرانی ساکن ترکیه نیز کیارش را به عنوان مربی ورزشی خود انتخاب کرده اند. کوروش وانتونز و سامی لو، از دیگر سلبریتی های ایرانی هستند که تناسب اندام و بدنسازی خود را به این آقای ورزشکار سپرده اند.

در واقع می توان گفت که کیارش فتحی، تا کنون مربی بسیاری از رپرهای نسل جدید بوده است. وی در سال های گذشته نیز برای مدت زمان کوتاهی، مربی ورزشی سپهر خلسه بود. او همکاری های گسترده ای با چهره های بسکتبالیست و فوتبالیست نیز داشته است که از افشاء هویت آن ها خودداری می کند.

آیا کیارش فتحی در زمینه مدلینگ هم فعالیت می کند؟

آیا کیارش فتحی در زمینه مدلینگ هم فعالیت می کند؟

با وجود هیکل بی نقص و جذاب این چهره، فعالیت او در زمینه مدلینگ امری بدیهی خواهد بود. در واقع او علاوه بر هیکل مردانه و ورزشی، چهره جذاب و استایل منحصر به فردی نیز دارد. از این جهت فعالیت در زمینه مدلینگ را نیز آغاز کرد. بزرگ ترین مشوق او در این زمینه را می توان پارمیدا ممقانی دانست.

همان طور که عنوان شد، پارمیدا در زمینه مد و فشن فعالیت گسترده ای داشته و از مدلینگ های شناخته شده می باشد. کیارش فتحی نیز به واسطه آشنایی همسرش، وارد این صنعت شد و در حال حاضر پرقدرت تر از همیشه ادامه می دهد. او تا کنون فعالیت گسترده ای در زمینه تبلیغات پوشاک آقایان انجام داده است.

از سوی دیگر امروزه با برندهای اروپای مختلفی دست به همکاری می زند. این چهره همچنین در زمینه مدلینگ ساعت های برند نیز فعالیت می کند. از این جهت احتمال مشاهده تصاویر او در پیج برندهای اروپایی، بسیار زیاد خواهد بود.

مصاحبه دنی اسدی با کیارش فتحی

تا کنون مصاحبه های مختلفی از این آقای ورزشکار در سوشیال مدیا به اشتراک گذاشته شده است. اما یکی از پرمفهوم ترین و انگیزشی ترین مصاحبه های کیارش فتحی با دنی اسدی بود. دنی اسدی از جمله فیلمسازان یوتیوبی است که امروزه با ساخت پادکست های انگیزشی شناخته می شود.

این چهره در قسمت هشتم پادکست خود با کیارش به مصاحبه پرداخت و دیدگاه او را به چالش کشید. در این مصاحبه یک ساعتی، با دیدگاه کیارش در مورد زندگی مجردی و متاهلی و هدف گذاری آشنا خواهید شد. علاوه بر این کیارش فتحی از مسیر پر پیچ و خم رسیدن به جایگاه فعلی اش صحبت می کند.

کیارش، راهنمای خوبی برای کسانی است که به مربیگری علاقه دارند. از این جهت در این پادکست مسیر مربیگری بدنسازی را افشاء می کند و راز موفقیت خود را در اختیار کاربران قرار می دهد. شما می توانید با یک سرچ ساده، این ویدئو جذاب و انگیزشی را در یوتیوب مشاهده کنید.

این مربی هم اکنون در کدام کشور زندگی می کند؟

این مربی هم اکنون در کدام کشور زندگی می کند؟

کیارش فتحی نیز مانند بسیاری از سلبریتی های شناخته شده، ایران را برای ادامه زندگی مناسب ندانست. از این جهت با وجود تمام مدال ها و افتخاراتش، این کشور را برای همیشه ترک نمود. مسلماً در دسترس ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان را می توان کشور ترکیه معرفی کرد.

کیارش نیز به همراه پارمیدا ممقانی ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد و در حال حاضر ساکن شهر استانبول می باشد. البته مهاجرت این زوج، دلایل دیگری نیز دانست. از آنجایی که کیارش، در زمینه مدلینگ نیز فعالیت می کند، در ایران با محدودیت های ویژه ای مواجه بود. بدین منظور برای ادامه فعالیت های مدلینگ، ناچار به مهاجرت شد.

البته مهاجرت او به ترکیه، مسیری جدید برای پیشرفت را در اختیارش قرار داد. او هم اکنون یک باشگاه ورزشی در استانبول دارد و توانسته درآمد بالایی را کسب کند. او به صورت آنلاین نیز برنامه های غذایی و ورزشی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. وی در مصاحبه هایش اعلام می کند که دلتنگ ایران است، اما تصمیمی برای بازگشت ندارد.

گفته می شود که اخیرا خانواده پارمیدا و کیارش نیز به ترکیه مهاجرت کرده اند. از این جهت دیگر هیچ دلیلی برای بازگشت به ایران وجود نخواهد داشت.

رابطه کیارش فتحی با گروه وانتونز به چه صورت است؟

اگر به پست های اینستاگرام این آقای ورزشکار دقت کنید، اعضای گروه وانتونز را در کنار او مشاهده خواهید کرد. این گروه، از جمله پرطرفدار ترین گروه رپری فارسی زبان است که در ترکیه کنسرت های متعددی برگزار می کند. این کنسرت ها، را می توان شروع رابطه و آشنایی اعضای وانتونز و کیارش فتحی دانست.

اعضای گروه وانتونز نظیر کوروش وانتونز و سپهر، رابطه بسیار خوبی با کیارش دارند. به گونه ای که امروزه کیارش را به عنوان مربی بدنسازی خود معرفی می کنند. از سوی دیگر، آن ها در ساخت انواع ویدئوهای چالشی و مهیج نیز با یکدیگر به همکاری می پردازند. کیارش همچنین در برخی از موزیک ویدئوهای این گروه به عنوان مهمان حضور دارد.

از این جهت می توان گفت که ارتباط موثر این اشخاص با یکدیگر، منجر به تشکیل یک رابطه دوستانه بین آن ها شده است. اعضای گروه وانتونز همچنین در مهمانی تعیین جنسیت فرزند کیارش فتحی و پارمیدا نیز حضور داشتند.

سوالات متداول

 1. منبع درآمد فتحی در زمان حضور در ایران چه بود؟

  زمانی که فتحی در ایران زندگی می کرد، تمام درآمدش از راه برگزاری دوره های مختلف بدنسازی و پرورش اندام به دست می آمد.

 2. کیارش فتحی در چه سالی ازدواج کرده است؟

  در سال ۱۳۹۸ کیارش فتحی با پارمیدا ممقانی ازدواج کرد.

 3. پارمیدا ممقانی کیست؟

  ممقانی همسر کیارش فتحی و یکی از بلاگرهای اینستاگرامی است که در زمینه مدلینگ هم فعالیت دارد.

 4. از حواشی زندگی کیارش به چه موضوعی می توان اشاره کرد؟

  ازدواج فتحی با یکی از چهره های شاخ اینستاگرامی سبب ایجاد حاشیه های زیادی در زندگی این چهره ورزشی کشورمان شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]