ماگومد بیبولاتوف Magomed Bibulatov از رزمی کاران روسی حرفه ای در حوزه بوکس است که ملیت روسی دارد او همچنین قهرمان سابق مبارزه های جهانی در رده مگس وزن است. او در حال حاضر او در حوزه مسابقات قهرمانی درمرحله نهایی مبارزه می کند.

 • تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” به معتبرترین سایت شرط بندی بوکس ایرانی با بونوس ویژه هدایت خواهید شد.
ماگومد بیبولاتوف کیست؟

ماگومد بیبولاتوف کیست؟

بیوگرافی ماگومد بیبولاتوف Magomed Bibulatov به این صورت است که در سال ۱۹۸۸ متولد شده و ملیت روسی دارد او همچنین قدی با ارتفاع ۱۶۵ سانتی متر دارد و عمده فعالیت او در رده مگس وزن است که توانسته قهرمانی هایی را برای خود رقم زند.

عکس های ماگومد بیبولاتوف در کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های ماگومد بیبولاتوف Magomed Bibulatov می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او آنها را مشاهده کنیم و همچنین در صفحات مجازی مختلف او را دنبال کنیم و عکس هایش را مشاهده کنیم.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

ماگومد بیبولاتوف Magomed Bibulatov در اینستاگرام هم فعالیت می‌ کند و با توجه به محبوبیتی که در میان مردم دارد مردم هم او را در صفحات مجازی مختلف دنبال می‌ کنند و آدرس پیج اینستاگرام او این bibulatov_057 است که ۲۴۳ هزار دنبال کننده و ۸۰ پست اینستاگرامی را از خود منتشر کرده است.

ماگومد بیبولاتوف چه افتخاراتی به دست آورده است؟

ماگومد بیبولاتوف در حوزه بوکس در رده وزنی مگس وزن توانسته قهرمانی های بسیار زیادی را به دست آورد و از جمله افتخارات او می توانیم به پیروزی در ۱۸ تا از مسابقاتش اشاره کنیم.

ماگومد بیبولاتوف در چه رشته ای فعالیت دارد؟

Magomed Bibulatov فعال در حوزه بوکس است او همچنین در حوزه بوکس در رده وزنی مگس وزن فعالیت می کند و توانسته قهرمانی هایی را هم در این حوزه به دست آورد و نام خود را در کنار بهترین افراد در حوزه بوکس قرار دهد.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده مسابقات و مبارزات و همچنین تمرینات این مبارزه می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او آنها را مشاهده کنیم و همچنین با مراجعه به صفحات مجازی مختلف مانند یوتیوب می‌ توانیم آنها را مشاهده کنیم.

رقیب Magomed Bibulatov کیست؟

این مبارز که فعال در حوزه بوکس است و توانسته قهرمانی های بسیاری را برای خود به ارمغان آورد به صورتی که در مسابقاتش رقیبان زیادی را دارد و از جمله رقیبان او می توانیم به روجریو بونتورین اشاره کنیم.

ماگومد بیبولاتوف در کدام رده وزنی قرار دارد؟

بیبولاتوف فعال در حوزه بوکس و عمده فعالیت او در رده وزنی مگس وزن است که توانسته عنوان های قهرمانی بسیار زیادی را بدست آورد و از جمله آنها می توانیم به قهرمانی مطلق اخمت و قهرمانی مطلق برکوت و… اشاره کنیم.

سوالات متداول

 1. ماگومد بیبولاتوف کیست؟

  مبارز حرفه‌ ای در حوزه بوکس که توانسته افتخارات بسیار زیادی را از آن خود کند و نام خود را به جهان ورزش معرفی کند.

 2. آیا این مبارز در میان مردم محبوب است؟

  این مبارز با توجه به پیروزی هایش در مسابقات توانسته توجه مردم را به خود جلب کند و در میان مردم محبوب شود.

 3. ثروت این مبارز در مسابقاتش چگونه است؟

  این مبارز با توجه به پیروزی هایش در مسابقات توانسته جوایز نقدی بسیاری را به دست آورد و ثروتمند شود.

 4. آیا ماگومد بیبولاتوف در یک رده وزنی فعالیت می کند؟

  این مبارز در یک رده وزنی و در مگس وزن به صورت ثابت فعالیت کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]