ماگومدراسول خاصبولائف یا همان Magomedrasul Khasbulaev از رزمی کاران روسی و یکی از بهترین مبارزان طول تاریخ این کشور است. این فایتر در رشته هنرهای رزمی ترکیبی چند سالی است که از بهترین های دنیا می باشد.

ماگومدراسول خاصبولائف کیست؟

ماگومدراسول خاصبولائف کیست؟

برای آشنایی با این مبارز حرفه ای بهتر است در ابتدا نگاهی به بیوگرافی ماگومدراسول خاصبولائف مبارز بلاتور ام ام ای داشته باشیم. با سرچ کردن Magomedrasol Khasbulaev ویکی پدیا می توانید اطلاعات زیادی درباره زندگی شخصی و حرفه ای این ورزشکار در اینترنت و سایت های ورزشی پیدا کنید. جالب است بدانید همسر ماگومدراسول خاصبولائف نیز از رزمی کاران کشور روسیه است و ثروت Magomedrasol Khasbulaev از راه حضور در همین مسابقات به دست می آید.

عکس های ماگومدراسول خاصبولائف در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های حرفه ای و مسابقات این مبارز بهترین کار مراجعه به شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و یوتبوب است. این مبارز بسیاری از تصاویر و آموزش های خود را در این شبکه های اجتماعی برای طرفدارانش منتشر می کند.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

مMagomedrasol Khasbulaev اینستا فعالی دارد و ویدیو ها و عکس های زیادی را در آن جا منتشر می کند. با سرچ کردنMagomedrasul Khasbulaev در این پلتفرم محبوب می توانید به پیج پابلیک این ورزشکار دسترسی داشته باشید.

ماگومدراسول خاصبولائف چه افتخاراتی به دست آورده است؟

خاصبولائف تا به امروز در ۴۲ مسابقه شرکت کرده است که در این میان موفق شده است در ۳۴ مبارزه پیروز میدان شود. این تعداد برد برای این بازیکن افتخار بزرگی به حساب می آید.

ماگومدراسول خاصبولائف در چه رشته ای فعالیت دارد؟

مسابقات ماگومدراسول در رشته ورزشی هنر های رزمی ترکیبی انجام می شوند. این ورزشکار در رشته ورزشی جوجیتسو برزیلی نیز از بهترین های کشورش است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این مبارز با حرفایش را می توانید از کلیه شبکه های اجتماعی و صفحات ورزشی تماشا کنید. امروزه سایت های اینترنتی زیادی در زمینه انتشار مسابقات هنر های رزمی ترکیبی فعالیت می کنند.

رقیب  Magomedrasul Khasbulaev کیست؟

رقیب  Magomedrasul Khasbulaev کیست؟

مبارزات Magomedrasol Khasbulaev با سایر مبارزان در دسته وزنی سبک وزن از دیدنی ترین رقابت های یو اف سی می باشند. حریفان او همگی در این دسته وزنی حضور دارند که لیست آن ها را می توانید از سایت هایی مانند UFC به دست آورید.

ماگومدراسول خاصبولائف در کدام رده وزنی قرار دارد؟

قد ماگومدراسول خاصبولائف و وزن این بازیکن که زیر ۷۰ کیلوگرم می باشد سبب شده است که کلیه تمرینات Magomedrasol Khasbulaev و مسابقات این ورزشکار در دسته وزنی سبک وزن باشند. او سال ها است که در این رده وزنی مشغول انجام مسابقه است.

سوالات متداول

 1. <strong>خاصبولائف چند مسابقه داده است؟</strong>

  خاصبولائف تا به امروز در ۴۲ مسابقه شرکت کرده است.

 2. <strong>همسر این فایتر در چه زمینه ای فعالیت دارد؟</strong>

  همسر ماگومدراسول خاصبولائف نیز از رزمی کاران کشور روسیه است.

 3. <strong>این فایتر در کدام رده وزنی بازی می کند؟</strong>

  مسابقات این ورزشکار در دسته وزنی سبک وزن است.

 4. <strong>این مبارز به جز رشته ورزشی هنر های رزمی ترکیبی چه ورزش دیگری انجام می دهد؟</strong>

  این ورزشکار در رشته ورزشی جوجیتسو برزیلی نیز از بهترین های کشورش است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]