در این مقاله می خواهیم با بیوگرافی مهدیس فود، یکی از خوشمزه خورهای رستورانی آشنا شویم؛ نام این تیستر معروف مهدیس فریدونی ملقب به مهدیس فود می باشد. او خودش را این‌گونه معرفی می‌کند: «فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی از دانشکده علوم و تحقیقات است. از خوردن غذا لذت می‌برم و می‌توانم بگویم همیشه آدم شکمویی بوده‌ام.

چنانچه در زندگینامه مهدیس فود امده است، وی می گوید: روز‌های اولی که این کار را شروع کرده بودم، دنبال‌کنندگانم فکر می‌کردند مهدیس آدم پولداری است که جا‌های مختلف غذا می‌خورد و می‌خواهد پز بدهد، اما رفته‌رفته متوجه شدند این شغلم است و حالا ماهی ۶٠ بار یعنی روزی دوبار به رستوران‌ها سر می‌زنم؛ و اینگونه شد که به نام مهدیس فود لقب گرفتم..

مهدیس فود کیست؟

مهدیس فود کیست؟

مهدیس فریدونی متولد ۲۲/۱۱/ ۱۳۷۲ می باشد و ساکن تهران است. او کارشناس ارشد بیوتکنولوژی یه رستوران‌گرد خوش اشتها هرچی می‌خورم چاق نمی شم همسرم، مرد پشت صحنه من است و مادرش در داروخانه بیمارستانی شاغل بوده و پدرش فوت شده ….


مهدیس بخاطر علاقه زیادی که به خوردن غذا دارد و بقول خودش او آدم شکمویی است او به دلیل علاقه‌اش رستوران‌گردی را شروع می‌کند تا از خوردن غذا‌ها لذت ببرد. البته تجربیاتش را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد و متوجه این مسئله می‌شود که تعداد دنبال‌کننده‌هایش افزایش یافته است و از آن زمان ماجرای غذا خوردن برایش به شکل دیگری رقم می‌خورد: «تعداد دنبال‌کننده‌ها که بالا رفت رستوران‌ها شروع به دعوت از من کردند و با گذشت زمان این دعوت‌ها جنبه تبلیغات به خود گرفت.»

مهدیس فود به یاد ندارد نخستین‌بار برای کدام رستوران تبلیغ کرده است: «قراردادی با رستوران‌ها کار نمی‌کنم و هربار که به رستورانی می‌روم همان موقع تسویه می‌کنم. درواقع قرارداد چندماهه با جایی نمی‌بندم.» مهدیس فود آپارات را نیز بعنوان بستر گسترش محتواهای تصویری خود انتخاب کرده است.

مهدیس فود اینستا دارد؟

مهدیس نمونه ایرانی‌است و ایرانیزه شده خوشخور‌های اینستاگرام. این کار متداولی است و در تمام دنیا انجام می‌شود. مهدیس فود پیتزا را جزو محبوب ترین غذاهای مورد علاقه خود می داند. او به دلیل علاقه‌اش رستوران‌گردی را شروع می‌کند تا از خوردن غذا‌ها لذت ببرد، البته تجربیاتش را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد و متوجه این مسئله می‌شود که تعداد دنبال‌کننده‌هایش افزایش یافته است و از آن زمان ماجرای غذا خوردن برایش به شکل دیگری رقم می‌خورد: «تعداد دنبال‌کننده‌ها که بالا رفت رستوران‌ها شروع به دعوت از من کردند و با گذشت زمان این دعوت‌ها جنبه تبلیغات به خود گرفت.» شما هواداران عزیز برای یافتن جدیدترین ویدئوهای این بلاگر کافی است عبارت مهدیس فود جدید اینستا را جستجو فرمایید.

نظر وی درباره فعالیت خود

مهدیس فود بلاگر می گوید علاقه زیادی به رستوران گردی دارد و خیلی شکمو است کیفیت غذا برایش خیلی مهم است و اگر غذایی از کیفیت پایینی برخوردار باشد برایش پست نمی گذارد. به هر قیمتی مخاطب جذب نمی‌کنم. بدون حاشیه در کنار همسرم گوشه‌ای می‌نشینم و ساندویچم را گاز می‌زنم. دو دسته دنبال‌کننده دارم؛ گروهی که کارم را دوست دارند و بازتاب خوبی می‌دهند و عده‌ای که یا کارم را دوست ندارند یا جزو رقبا هستند.

مهدیس فود جدید

مهدیس فود جدید

در رابطه با مهدیس فود یوتیوب چنین به نظر می رسد که: ظرف بزرگ ماکارونی را مقابلش گذاشته و با سرعت زیادی به کمک دو چوب رشته‌های ماکارونی را روانه دهانش می‌کند و هرازگاهی نگاهی از رضایت به دوربین می‌اندازد. حرفی نمی‌زند و تنها با لذت تمام غذا می‌خورد.

در فیلم دیگری چند ظرف غذا روی میز چیده شده و دوباره با همان جثه کوچکش پشت میز نشسته است و با اشتها می‌خورد. این تصویری آشنا در چند صفحه پرطرفدار ایرانی و خارجی است که صاحبانشان به «خوشمزه‌خورها» معروفند. داستان کاری کسانی که از غذا خوردن لذت می‌برند، برای رستوران‌ها در اینستاگرام تبلیغ می‌کنند و درآمد خوبی هم دارند.

خاطرات کاری مهدیس

عجیب‌ترین غذایی که خورده را به یاد ندارد. وی در این ارتباط چنین اذعان می دارد که: «لابستر تجربه جدیدی برایم بود.» مهدیس از درآمدش چیزی نمی‌گوید: «پول سلامتی‌ام را می‌گیرم چاقی، کبد چرب و …، اما در عین حال به این کار عشق می‌ورزم و دوست دارم دنبال‌کنندگان از این لحظات خوششان بیاید و اعتماد کنند، البته جدیدا حواسم به سلامتی و اضافه‌وزنم هست و تنها غذا‌ها را تست می‌کنم و غذا‌های دست‌نخورده را برای افراد نیازمند و کودکان کار می‌برم.»

اینستاگرام مهدیس فود شامل چه مواردیست؟

تستر های غذا معمولا باید بی طرف نسبت به غذا نظر بدهند٬ در مورد تست غذا اطلاعات داشته باشند و مزه ها را بشناسند. این روزها در اینستاگرام تستر های غذا فقط به غذا ها به به و چه چه می گویند. هیچ انتقاد و نظر تخصصی بیان نمی شود و صرفا بحث تبلیغات رستوران مطرح می شود.

یکی از منبع درآمد ها فود بلاگر ها یا تستر های غذا این است که به رستوران دعوت شوند٬ غذای آن رستوران را تست کنند و نظر بدهند و در اینستاگرام و کانال یوتیوب خودشون به اشتراک بذارن. البته کیفیت تعداد فالوور های آنها نیز خیلی روی درآمدشون تاثیر می گذارد. در این مورد حتما کمی دقیق تر اینستاگرام مهدیس فود را دنبال کنید.

اگر دوست داری یک بلاگر شوید٬ بخشی از تولید محتوای خود را برای غذا و  حواشی آن اختصاص دهید. مثلا اکثر فشن بلاگر های ایرانی و خارجی همیشه در اینستاگرام و یوتیوب خود عکس و فیلم از غذا هایی که درست می کنند رو به اشتراک می گذارند.

از علاقه شخصی تا درامد

مهدیس به دلیل علاقه‌اش رستوران‌گردی را شروع می‌کند تا از خوردن غذا‌ها لذت ببرد، البته تجربیاتش را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد و توانسته از این طریق به درامد خیلی خوبی برسد. تا این لحظه که من برای شما می نویسم او بالای ۴۰۰ هزار فالوور دارد که این عدد حتی اگر همگی طرفدار سبکش نباشند، باعث سرازیر شدن پول های زیادی به جیب ایشون می شوند و ایشون هم تحصیل خاصی در زمینه غذا ندارند. برای بررسی دقیق تر از درامد بلاگر و یا اینکه چگونه بلاگر شویم می توانید مقالات قبلی ما را دنبال کنید.

عروسی مهدیس فود

عروسی مهدیس درباغ تالار تاج برگزار شد و تشریفاتش هم صدف که جفتشون خیلی گرون هستند. عکس عروسی مهدیس فود در رابطه با این مراسم نیر در اینترنت موجود می باشد. گفتنی است. در رابطه با سن مهدیس فود و همسر وی اطلاعات دقیقی موجود نمی باشد.

غذا خوردن مهدیس فود

مهدیس فود که یک خانم بین این تیسترها هست سبک خاص خودش رو داره و بیشتر سعی می کنه که غذاها رو با حرص و ولع به همراه کمی کثیف شدن لب و دهن میل کنه و حتی موقع خوردن با گرد کردن چشماش میخواد عالی بودن حس غذا رو به مخاطب منتقل کنه که این سبکش مورد انتقاد آدم های زیادی هست. این نکات در رابطه با فیلم مهدیس فود کاملا عادی می باشد.

درآمد مهدیس فود چقدر است؟

درآمد مهدیس فود چقدر است؟

مهدیس فود یکی از خوشمزه خورهای ایرانی است. او می گوید علاقه زیادی به رستوران گردی دارد و خیلی شکمو است کیفیت غذا برایش خیلی مهم است و اگر غذایی از کیفیت پایینی برخوردار باشد برایش پست نمی گذارد. به هر قیمتی مخاطب جذب نمی‌کنم. بدون حاشیه در کنار همسرم گوشه‌ای می‌نشینم و ساندویچم را گاز می‌زنم. دو دسته دنبال‌کننده دارم؛ گروهی که کارم را دوست دارند و بازتاب خوبی می‌دهند و عده‌ای که یا کارم را دوست ندارند یا جزو رقبا هستند. وی می گوید حتی عده ای تحت عناوینی همچون بیماری مهدیس فود قصد بر تخریب وی را داشته اند.

حاشیه های مهدیس فود حول چه موضوعاتی است؟

همانطور که می دانید این روزها، اجرای طرح سالم سازی فضای مجازی باعث محجبه شدن عده ای از زنان و دختران سرشناس اینستاگرام شده است. پیرو اجرای طرحی با عنوان «سالم سازی فضای مجازی» تعدادی از به اصطلاح شاخ های مجازی، تصاویری با حجاب کامل از خود منتشر کرده اند.

تینا انتظاری، مهدیس فود و تنی چند از دختران معروف اینستاگرام به این طرح پیوسته اند. واکنش ها به اجرای این طرح هم جالب توجه بوده است. تینا انتظاری و مهدیس فود هر یک بیش از هزار پست بی حجاب خود را پاک کرده اند و تنها یک عکس با چادر در صفحه خود دارند. مهدیس که کار اصلی اش در اینستاگرام تبلیغ برای رستوران ها بود حالا یک عکس با چادر در امامزاده منتشر کرده است.

عقیده مهدیس از نحوه عملکرد خود چیست؟

عقیده مهدیس از نحوه عملکرد خود چیست؟

 مهدیس کارش را متفاوت از نمونه‌های خارجی می‌داند، وی در این رابطه چنین می گوید: «نمونه‌های خارجی فقط با لذت، غذا را می‌خورند تا بیننده را ترغیب به خوردن غذای مورد نظر کنند، اما من هنگام غذا خوردن توضیحاتی در مورد غذا می‌دهم. سبک من بسیار متفاوت است. در ایران هم نمونه‌های بسیاری وجود دارد که غذا تبلیغ می‌کنند، اما من نخستین نفری بودم که از غذا خوردنم ویدیو گذاشتم. عکس های مهدیس فود گواه بر مدت طولانی فعالیت وی در زمینه فوست تستری می باشد.

سوالات متداول

مهدیس چند سال دارد؟

در این رابطه مانند خیلی از سلبریتی ها و بلاگر ها از دادن اطلاعات سن خود اجتناب می کند.

آیا پدر مهدیس در قید حیات است ؟

ایشان فوت شده است.

آیا درآمد مهدیس فود مشخص است؟

او در مورد درآمدش حرفی نمی زند و می گوید پول سلامتی ام را می گیرد.

مهدیس فود چه تعداد فالوور دارد؟

وی حدود ۴۰۰ هزار فالوور دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]