در این مقاله قصد داریم درباره ی یکی از سلبریتی های اینستاگرام با نام ممد لمینت با شما صحبت کنیم و درباره ی این سوال که ممد لمینت کیست به شرح پاسخ دهیم. ممد لمینت که به دلیل لمینت کردن دندان هایش بسیار شهرت پیدا کرد در اینستاگرام یکی از پیج های پر بازدید را دارد و در ان به فعالیت می پردازد که در ادامه ی این مقاله با شرح درباره ی او با شما صحبت می کنیم.

بیوگرافی ممد لمینت

بیوگرافی ممد لمینت

نام اصلی ممد لمینت محمد رضا قادری است که دلیل شهرت او در اینستاگرام بسیار خنده دار است. او فقط به خاطر دندان های سفید و لمینت شده اش شهرت پیدا کرد و توانست از این شهرت استفاده کند و حدود یک میلیون و نهصد هزار فالور در پیج خود جمع کند. محمد رضا قادری از طریق پیچ اینستاگرام خود درامد زیادی را کسب می کرد تا این که مدتی پیش به دلایلی پیج او دیگر به فعالیت خود ادامه نداد.

او پستی با این مضمون که این پیج به دستور مقام محترم قضایی به دلیل انتشار محتوای مجرمانه مسدود است، اخرین پست این پیج به حساب می اید و بعد از ان دیگر پستی منتشر نکرده است. با توجه به این موضوع که هیچ وقت بعد از دستگیری فردی در پیج او اطلاع رسانی نمی کنند این گمان می رود که او به خاطر جلب توجه و افزایش فالور تصمیم به همچنین کاری گرفته تا فالور هایش افزایش چشم گیری پیدا کند.

البته احتمال هک شدن صفحه ی او نیز می رفت که در این صورت باید مملی با یک اکانت دیگر به فعالیت خود ادامه می داد و یا اطلاع رسانی می کرد ولی چون خبری از او نشد و مملی در اینستاگرام هیچ فعالیتی را انجام نداد این احتمال به خودی خود رد می شود. ممد لمینت یا همان محمد رضا قادری از درامد زیادی برخوردار است و خانه او در محله ی اقدسیه ی تهران است. عکس های قدیم ممد لمینت اینگونه نشان می دهد که او ابرو های خود را بر می داشته ‌و با مقایسه ی عکس های قدیم او و عکس های فعلی هم در میابیم که ممل لمینت جراحی زیبایی بینی نیز انجام داده است و در بیشتر کلیپ هایش از کرم گریم استفاده می کند.

ممد لمینت اینستا

ممد لمینت اینستا

پیج اصلی ممد لمینت در اینستاگرام  با نام mamali.x ثبت شده است. اینستا ممد لمینت تا به حال حدود یک میلیون و نهصد فالور داشته است. ماجرای شهرت او در اینستاگرام از این جا شروع شد که یکی از دوستان او به شوخی و با کسب اجازه از خود محمد رضا با انتشار عکس قبل و بعد از محمد رضا قادری او را با عنوان ممد لمینت و حضرت لمینت خطاب کرد. فارغ از این اما اگر معنی بلاگر را بررسی کنید می بینید که تا حدودی می توان به این سلبریتی لقب بلاگر را داد! در واقع اگر بهواهیم دقیق تر بگوییم که بلاگر کیست لازم می باشد که کمی بیشتر با زندگی ممد لمینت آشنا شوید پس بدون هیچ گونه عجله ای در ادامه همراه ما باشید.

در ابتدا این لقب به شوخی به کار برده شد ولی مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت و فالور های او افزایش چشم گیری پیدا کرد. ولی بعد از این جریان بی ادبی ها و شوخی های بدی با او شد تا جایی که ممد لمینت طی یک واکنش در استوری هوی خود اعلام کرد که هر آدمی یک ایرادی دارد. یکی ممکن است بینی اش ایراد داشته باشد و عمل کند و یا یکی دیگر ممکن است قدش کوتاه و یا خیلی بلند باشد، یکی هم مثل من ممکن است دندان هایش ایراد داشته باشد. مهم این موضوع است که همدیگر را مسخره و توهین نکنیم.

پیج های زیادی با محتوای فن پیج ممد لمینت اینستاگرام وجود دارد که او قسم یاد کرده است که این پیج ها متعلق به او نیست و او می گوید که این پیج ها با منتشر کردن عکس های او با نام او فعالیت می کنند. عکس ممد لمینت در پیج او به وفور یافت می شود و می توان با مراجعه به پیج او این عکس ها را دید. پیج مملی با توجه به فالور بالایی که داشت بازخورد خوبی داشت و هر کدام از پست ها و استوری های او در حدود ۵۰۰ هزار بازدید و یا لایک داشت و همین امر باعث شهرت بیش از اندازه ی او شده بود.

ممد لمینت در رحمان ۱۴۰۰

ممد لمینت در رحمان ۱۴۰۰

یکی از کارهایی که ممد لمینت انجام داده است ورود به حرفه ی بازیگری است. او سعی کرده در یکی از فیلم های سینمایی ظاهر شود از این رو توانست در فیلم رحمان ۱۴۰۰ نقش مقابل آقای مهران مدیری را بازی کند البته این نقش خیلی کوتاه بود ولی برای او از جذابیت بالایی برخوردار بود. و بازی در مقابل این بازیگر سرشناس و مطرح کشورمان آقای مدیری باعث شهرت و دیده شدن بیشتر او شد. این فیلم سینمایی جزو فیلم های طنز و پر طرفدار شد و به دلیل بازیکنان چهره و سرشناسی که در آن حضور داشتند از جمله آقای مدیری، محمد رضا گلزار، سعید آقا خانی، یکتا ناصر، ساره بات و … ف وش بسیار زیادی را کرد.

ممد لمینت و همسرش

ممد لمینت یک دوست دختر به نام پریسا داشت که بسیار عاشقش بود حتی نام پیج اینستاگرام آن ها هم شبیه هم است و فعالیت خود را با هم شروع کردند او در پیج اش عکس های زیادی از او به اشتراک می گذاشت و او را قشنگم و یا قشنگ من خطاب می کرد.

ممد لمینت جدا از اینکه به پریسا احترام زیادی می گذاشت و عکس او را در پیج اش به اشتراک می گذاشت برای پدر و مادرش نیز احترام زیادی قائل بود و عکس های زیادی در پیج اش در کنار مادرش پست می کرد که این امر نشانه ی احترام او به مادرش است.

ممد لمینت می گوید مادری که مرا این گونه بار آورده که همسرم را یک ملکه ببینم خود یک فرشته است. ممد لمینت سه سال پیش با پریسا ازدواج کرد و فیلم ازدواج لاکچری و زیبای او در فضای مجازی و همچنین در پیج اینستاگرام خودش هم وجود دارد. پیج شخصی پریسا با آیدی pariiisa.x از لحاظ نام شباهت بسیاری به پیج ممد لمینت با آیدی mamali.x دارد که این هم یک نشان کوچک از عشق و علاقه آن ها به هم است. پیج اینستاگرام پریسا نیز حدود ۵۰۰ هزار فالور دارد که او نیز با به اشتراک گذاشتن عکس های خود و محمد رضا در این پیج توانسته پیج خود را فعال نگه دارد.

پریسا و ممل لمینت

پریسا و ممل لمینت

بعد از ازدواج ممد لمینت و قشنگش و پخش ویدیوی عروسی انها در اینترنت و پیج اینستاگرامش او بارها و بارها از همسرش صحبت کرد و مدام او را قشنگم صدا می زد تا اینکه به یکباره دیگر خبری از پریسا در پیج او نشد و تمام عکس های او در اینستاگرام ممد لمینت به یکباره پاک شد. پیج پریسا نیز مانند پیج ممد همین اتفاق برایش افتاد و تمام عکس های دو نفره یشان پاک شد. ممد لمینت و پریسا هیچ کدام راجب این موضوع صحبتی نکردند و فقط این گونه که مشخص است ان ها از هم جدا شده اند.

ممد لمینت در یوتیوب

کلیپ ممد لمینت در موضوعات مختلف در یوتیوپ وجود دارد و به دلیل شهرت او افراد زیادی این کلیپ ها را دنبال می کنند و می بینند. کلیپ های ممد لمینت علاوه بر اینکه در اینستاگرام طرفدار زیا ی دارد در یوتیوپ هم طرفداران زیادی دارد.

سوالات متداول

ممد لمینت در اینستاگرام به چه صورت فعالیت می کند؟

بعد از شهرت ممد لمینت و اینکه فالوور های او روز به روز بیشتر می شد او فعالیت زیادی در پیج اش داشت و از طریق این پیج درآمد زیادی را کسب می کرد تا این که یک روز با انتشار پستی با محتوای این که، این پیج به دستور مقام محترم قضایی به دلیل انتشار محتوای مجرمانه مسدود شده است، دیگر فعالیت نکرد. با توجه به این موضوع که هیچ وقت بعد از دستگیری فردی در پیج او اطلاع رسانی نمی کنند این گمان رفت که پیج او هک شده است ولی بعد از ان او هیچ پیج دیگری را ایجاد نکرد و هیچ اطلاع رسانی نکرد پس این احتمال رد شد.

ممد لمینت چطور مشهور شد؟

ممد لمینت چند سالی است که پیج اینستاگرام خود را راه اندازی کرده است و در ان فعالیت می کرد تا اینکه تصمیم به لمینت کردن دندان هایش می گیرد. یکی از دوستان او عکس قبل و بعد از لمینت او را البته با اجازه ی خودش در پیج اش به نمایش می گذارد و در زیر ان او را خطاب به ممد لمینت و سلطان لمینت می کند. بعد از این موضوع به سرعت همه او را با این نام خطاب می کنند این موضوع کوچک باعث شهرت او می شود و اینستاگرام او روز به روز فالور هایش زیاد می شود تا جایی که به یک میلیون و نهصد هزار فالوور می رسد‌.

نام واقعی محمد لمینت چیست؟

محمد رضا قادری متولد تهران از جمله بلگرای معروف اینستاگرام است که توانسته بود در مدت زمان کوتاهی فالوور های زیادی را جذب پیج خود کند.

همسر ممد لمینت کیست؟

او حدود سه سال پیش با دختری به نام پریسا ازدواج کرد. او هم در اینترنت صاحب یک پیج است که حدود ۵۰۰ کا فالور دارد. آن ها رابطه ی بسیار خوبی با هم داشتند و ممد لمینت او را قشنگم صدا می کرد تا جایی که بی هیچ خبری ان ها یک روز عکس های هم را از اینستاگرام خود پاک کردند و این گونه برداشت می شود که از هم جدا شدند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]