قصد داریم در این مقاله در ارتباط با یکی از جوان ترین و بهترین پوکر باز ها که تاکنون توانسته است به پیروزی ها و موفقیت های بسیار بزرگی در زمینه بازی پوکر برسد و طرفداران زیادی را در میان علاقه مندان به بازی پوکر داشته باشد یعنی مارتین جاکوبسون یا همان Martin Jacobson معروف مطالبی را برای شما عزیزان بازی کنیم امیدواریم که بتوانیم نظر شما را به این  مطالب جذاب و شنیدنی جلب بنماییم. 

مارتین جاکوبسون پوکر باز

مارتین جاکوبسون پوکر باز

مارتین جاکوبسون از سنین پایین و نوجوانی علاقه بسیار زیادی به بازی پوکر داشت و حتی در مدرسه و دوران دبیرستان گروه ای را تحت عنوان  پوکر بازان برتر ایجاد کرده بود به گونه ای که  هرگاه او و دوستانش  وقت آزاد پیدا می کردند  به بازی پوکر با یکدیگر می پرداختند که این خود شروعی بود  برای حرفه ای شدن مارتین و سایر دوستانش چرا که این کار خود باعث می شد آنها به مهارت بسیار زیادی در رابطه با این بازی رسیده و بتوانند استعداد های خود را در این زمینه شکوفا کنند.

لیست بزرگترین پوکر بازان جهان و مارتین جاکوبسون

مارتین جاکوبسون که علاقه بسیار زیادی به بازی پوکر داشت و از سنین پایین وارد این عرصه شده بود  زمانی که ۱۸ سال سن داشت به طور رسمی به شرکت در تورنمنت ها و مسابقات بزرگ و بسیار معروف پوکر پرداخت.

 از همین سن پایین یعنی ۱۸ سالگی به علت استعداد و علاقه وصف ناشدنی اش در زمینه بازی پوکر توانست در تورنمنت پوکر ها و مسابقات مختلف جهانی به بردهای بسیار زیادی دست یابد.

لیست پوکر بازان برتر و حضور مارتین جاکوبسون

لیست پوکر بازان برتر و حضور مارتین جاکوبسون

مارتین جاکوبسون بعد از کسب موفقیت ها و پیروزی های بسیار زیادی در در تورنمنت ها و مسابقات مختلف پوکر توانست نظر کارشناسان و منتقدان به این بازی را به خود جلب کرده به گونه‌ای که آنها او را به عنوان یکی از برترین پوکر بازان جهان معرفی کرده و در لیست برترین پوکر باز های تاریخ جهان نام او را قرار دادند.

برد های مارتین جاکوبسون

مارتین جاکوبسون  توانسته است از سن کم در تورنمنت ها و مسابقات بسیار بزرگ و حرفه‌ای پوکر به عنوان یک پوکر باز حرفه ای به پیروزی ها و موفقیت های بسیار بزرگی برسد   یکی از بزرگترین و مهمترین نبرد های مارتین کسب مقام اول در یک تورنمنت ۱۰ میلیون دلاری در رویداد اصلی سال دو هزار و چهارده  بود که توانست تنها با خرید ده هزار دلار به این پیروزی بسیار بزرگ دست یابد.

بیوگرافی مارتین جاکوبسون

مارتین متولد ۳۰  ماه ژوئن سال هزار و نهصد و هشتاد و هفت در شهر لیندینگ استکهلم پایخت کشور سوئد می باشد. او زندگی پر مشقتی را  از دوران نوجوانی تجربه کرده است چراکه  وقتی ۱۴ سال سن داشت  مادرش را  که بسیار به او وابسته بود  بر اثر سکته قلبی از دست داد  بعد از این اتفاق پدر با زنی دیگر ازدواج کرد و او با این کار از نظر عاطفی ضربه ی بسیار بسیار شدیدی خورد.

مارتین جاکوبسون  بعد از این اتفاق بسیار تلخ برای رهایی از تنش عاطفی  به بازی پوکه روی آورده به گونه ای که بیشترین تایم خود را  در طول روز صرف بازی پوکر  که به صورت آنلاین و چه به صورت بازی در کازینو ها می کرد. 

خاطرات مارتین جاکوبسون

در ارتباط با ماجرای یکی از خاطراتی که جاکوبسون در یکی از برنامه های تلوزیونی آن را تعریف کرد باید گفت که او در یک تورنمنت بزرگ و فوق حرفه ای که در سال دو هزار و دوازده برگزار شده بود او با یکی از حریفانش دعوا کرده به گونه ای که به برخور فیزیکی او با آن فرد که او نیز یکی از معروف ترین بازیکنان پوکر در سطح جهانی بود منجر شده و این بازی یکی از جالب ترین و پر حاشیه ترین مسابقاتی بود که او تاکنون توانسته بود در آن شرکت کند.

فیلم های مارتین جاکوبسون

فیلم های این پوکر باز

علاقه مندان به بازی پوکر و همچنین طرف داران پر و پا قرص مارتین می توانند برای مشاهده ی فیلم ها و کلیپ های مارتین و همچنین آموزش پوکر و روش های او در مسابقات و تورنمنت های مختلف به سایت یوتیوب و یا صفحه ی شخصی او در اینستاگرام مراجعه کنند.

درامد مارتین جاکوبسون

مارتین جاکوبسون که از سن کم وارد عرصه ی بازی پوکر شد توانسته بود یه علت علاقه و استعداد زیادش در این زمینه به برد ها و موفقیت های بسیار زیادی در مسابقات و تورنمنت های بسیار حرفه ای رسید و وقتی مشاهده کرد که از این طریق می تواند به درآمد های بسیار زیادی دست یابد، این کار را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کرده و تاکنون از این طریق توانسته است به درآمد های بسیار هنگفتی دست یابد.

جایزه پوکر مارتین جاکوبسون

جایزه پوکر مارتین جاکوبسون

مارتین جاکوبسون در سال دو هزار و چهارده با بازی بسیار جذاب و زیبایی که در یکی از معتبرترین سایت پوکر آمریکایی انجام داد توانست در رقابت با شش هزار و ششصد و هشتاد و سه پوکر باز دیگر موفق به کسب دستبند طلا از مین اونت WSOP شد که این پیروزی او باعث شهرت یافتن او به عنوان یک پوکر باز حرفه ای در بین سایر پوکر باز ها و علاقه مندان به این عرصه شد.

اصالت این پوکر باز

مارتین متولد ژوئن سال هزار و نهصد و هشتاد و هفت در شهر لیندینگ استکهلم کشور سوئد می باشد که در این بزرگ شده و اصالتا یک سوئدی به شمار می رود.

شهرت مارتین جاکوبسون

مارتین جاکوبسن  در سال دو هزار و چهارده توانست مقام اول را در رویداد اصلی ده میلیون دلاری تنها با خرید ده هزار دلار کسب کرده که این پیروزی و موفقیت او باعث شهرت یافتن او به عنوان یک پوکرباز بسیار حرفه ای در بین سایر پوکربازان شد.

سوالات متداول

  1. مارتین متولد چه سالی می باشد؟

    مارتین متولد سی ژوئن سال هزار و نهصد و هشتاد و هفت می باشد.

  2. جاکوبسون در چه سنی مادرش را از دست داد؟

    مارتین در سن ۱۴ سالگی مادرش را از دست داد.

  3. جاکوبسون متولد کجاست؟

    مارتین متولد شهر لندینگ استکهلم کشور سوئد می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]