در دنیای امروز، افراد بسیار زیادی به بازی پوکر اهمیت می دهند. ماریوس هاوکینز از جمله افرادی است که در زمینه پوکر فعالیت دارد و توانسته است در این حوزه عناوین و افتخارات زیادی را کسب کند. در این مطلب قصد داریم در مورد این پوکر باز حرفه ای اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی ماریوس هاوکینز

معرفی ماریوس هاوکینز

ماریوس هاوکینز یکی از بهترین پوکر بازان در دنیا می باشد. او توانست با به دست آوردن چهارده حلقه طلای wsop تحول بزرگی را در تاریخ مسابقات پوکر به وجود آورد. هم اکنون این بازیکن به عنوان بهترین پوکر باز در بین مردم شناخته می شود و نام او در صدر جدول پوکر بازان حرفه ای ثبت شده است. این بازیکن در بسیاری از بازی ها حضور فعال داشت و با استفاده از ترفندها و نکات پوکر، توانسته بود تعداد سیزده حلقه طلا را از این بازی ها به دست آورد.

او با شرکت کردن در مسابقات سال ۲۰۲۰ توانست رکورد جدیدی را رقم بزند. در این مسابقه تعداد ۲۱۸ شرکت کننده حضور داشت، او در مسابقه نولیمیت هولدم شرکت کرد و برای ورود به آن مبلغ ۴۰۰ دلار هزینه کرد. در این مرحله ماریوس برنده شد و مبلغ ۱۶۸۹۸ دلار را به دست آورد. ماریوس یک پوکر باز ۳۹ ساله است که قبل از برنده شدن در این دوره نیز از بازیکنان برتر پوکر بود.

عکس ماریوس هاوکینز را در کجا مشاهده کنیم؟

تصاویر ماریوس هاوکینز را می توان در اینترنت جست و جو کرد. البته تعدادی از تصاویر این پوکر باز در اینستاگرام و سایر نرم افزار های مجازی موجود می باشد.

پیج اینستاگرام ماریوس هاوکینز چیست؟

برای به دست آوردن پیج اینستاگرام این بازیکن می توان نام او را در قسمت جست و جوی برنامه اینستاگرام و به زبان لاتین وارد کرد. با این کار تعدادی پیج نمایش داده می شوند که فقط یکی از آن ها متعلق به هاوکینز می باشد. در روش دیگر می توان وارد موتور جست و جو گر گوگل شد و نام او را وارد کرد. تعدادی پیج و آدرس پیدا می شوند که با امتحان کردن آن ها می توان پیج اصلی را به دست آورد.

تا کنون چه مصاحبه ای با ماریوس هاوکینز انجام شده است

تا کنون چه مصاحبه ای با ماریوس هاوکینز انجام شده است؟

ماریوس هاوکینز مصاحبه های زیادی انجام داده است. او در یکی از مصاحبه هایش اعلام کرد که باعث خوشحالی زیاد است که توانسته ام در ابتدای سال جدید، به این موفقیت بزرگ دست یافته ام. این پیروزی ها باعث شد که با انرژی بیشتر در مسابقات بعد شرکت کنم. او منتظر اتفاقات بسیار بهتری برای خود بود.

این پوکر باز تا کنون چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این بازیکن پوکر توانست ۱۴ حلقه طلا را به دست آورد. پس از به دست آوردن چهاردهمین حلقه او اختلاف بسیار زیادی با سایر بازیکنان پیدا کرد. بازیکنانی که پس از ماریوس به مقام رسیدند توانسته بودند که فقط ۱۲ حلقه طلا را به دست آورند. سایر اعضا نیز زیر ۱۰ عدد حلقه کسب کرده بودند.

اندی رابینسون یکی از رقیبان ماریوس بود که در ۷ دوره از این مسابقات برنده شده بود. در مسابقه بین ماریوس هاوکینز و رابینسون از تعداد چیپ ها کاملا واضح بود که ماریوس بسیار موفق تر عمل کرده است. اندی در این مسابقه ۴۴۴۰۰۰ چیپ انجام داده است. این در حالی بود که ماریوس ۱۱۶۰۰۰۰ چیپ داده بود.

بازیکنان دیگر هم نهایتا به ۳۰۰۰۰ چیپ می رسیدند. در مرحله آخر هم ماریوس دو کارت شاه و آس و اندی دو کارت شاه و بی بی داشت که در نهایت ماریوس برنده این مسابقه شد. ماریوس در سال ۲۰۱۹ رتبه دوم مسابقه را به دست آورد و مبلغ ۸۸۵۵۷ دلار را کسب کرد. از سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ هم به ترتیب حلقه های طلا را برنده شد.

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

بسیاری از حواشی ای که برای پوکر بازان مطرح می شود، در مورد باخت ها و شکست های آن ها می باشد. ماریوس از جمله افرادی است که تا کنون صحبتی در مورد خانواده و روابط شخصی اش نکرده است و به همین دلیل حاشیه هایی در مورد او و خانواده اش ایجاد نشده است. او به دلیل برد های پشت سر هم و بازی خوب، بار ها به تقلب کردن محکوم شد. اما پس از هر بار بازی کردن این اتهام رفع می شد.

این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

تا کنون در مورد محل زندگی این پوکر باز صحبتی به میان نیامده است.

ماریوس هاوکینز تا کنون در چه تورنومنت هایی شرکت کرده است؟

ماریوس هاوکینز در مسابقات و تورنمنت پوکر های بسیاری شرکت داشته است. او در طی مسابقات توانسته است به بهترین مراحل و مقام ها برسد. در مسابقات ۲۰۲۰ او توانست به عنوان حرفه ای ترین پوکر باز شناخته شود و بهتر است بدانید که تمامی این مسابقات در یک روز انجام شد و بازیکنان مجبور شدند که با سرعت بسیار بالایی مراحل را انجام دهند.

او علاقه بسیار زیادی به بازی های پوکر دارد و تا کنون توانسته است از طریق این مسابقات مبلغ ۲ میلیون دلار کسب نماید. او در مسابقه ای به نام شماره ۸ شرکت کرد. این مسابقه در می سال ۲۰۱۹ بود و او ۱۳ حلقه طلای خود را در این مسابقه به دست آورد.

سوالات متداول

  1. ماریوس هاوکینز چند سال سن دارد؟

    ماریوس هاوکینز هم اکنون ۳۹ سال سن دارد.

  2. آیا ماریوس هاوکینز ازدواج کرده است؟

    تا کنون در مورد ازدواج ماریوس هاوکینز صحبتی به میان نیامده است و او در مصاحبه های خود از روابط شخصی و خانوادگی اش صحبتی نکرده است.

  3. ماریوس هاوکینز چقدر درآمد دارد؟

    این پوکر باز حرفه ای مبالغ بسیار بالایی ازطریق مسابقات پوکر به دست می آورد که مبلغ دقیق آن ها در متن بیان شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]