مکس امینی یک استند آپ کمدین فعال ایرانی آمریکایی و یک واینر (معنی واینر) معروف است که در شهر لس آن جلس آمریکا اجرا های طنز خود را برگذار می کند. او در حال حاضر ازدواج نکرده است اما یک دوست دختر دارد که به مدت ۸ سال با یکدیگر دوست هستند. او در سال ۱۳۶۰ هجری شمسی متولد شده است و در کار اجرا یکی از بهترین ها است.

مکس امینی کیست؟

مکس امینی کیست؟

قطعا یکی از با استعداد ترین و بهترین کمدین های ایرانی آمریکایی مکس امینی یا Max Amini می‌ باشد و به همین دلیل برای شما بیوگرافی مکس امینی را تهیه کرده ایم. استند آپ کمدین ایرانی در آمریکا تعدادی هستند اما هیچ کدوم به شهرت مکس نمی رسند. او متولد ۲۹ شهریور ماه سال ۱۳۶۰ هجری شمسی می باشد و در شهر توسکان از ایالت آریزونای آمریکا متولد شده است. او در شرق آمریکا بزرگ شده است و در سال ۱۳۸۳ هجری شمسی فوق به فارغ التحصیلی در رشته تئاتر و فیلم و تلویزیون از دانشگاه کالیفرنیا در شهر لس آنجلس شده است. مادر و پدر او هر دو ایرانی و اهل اصفهان هستند. مکس امینی فارسی را به خوبی بلد است و همانند انگلیسی بر آن تسلط دارد و مکس علاوه بر فارسی و انگلیسی به زبان دیگری نیز تسلط دارد که زبان عربی می باشد. او به صورت رسمی مجرد است اما او یک دوست دختر دارد که به مدت ۸ سال است که با یکدیگر دوست هستند. طبق اطلاعات صفحه مکس امینی ویکی پدیا او از سال ۲۰۰۲ میلادی شروع به فعالیت در کار خود کرده است.

عکس های مکس امینی را در کجا ببینیم؟

مکس از سلبریتی های اینستاگرام  نیز می باشد و در بیشتر شبکه های اجتماعی حضور فعال دارد و عکس زیبا و هنری از خود در آن ها بارگذاری می کند. شما می توانید برای مشاهده عکس های او وارد شبکه های اجتماعی اش شوید و عکس های او را تماشا کنید. یکی از این شبکه ها اینستاگرام است که با دنبال کردن پیجش می توانید روزانه عکس های جدیدی از او را تماشا کنید و همچنین ما برای شما تعدادی عکس زیبا و با کیفیت آماده کرده ایم که می توانید آن ها را تماشا کنید.

آیا او در ایران نیز زندگی کرده است؟

بله او پس از تولدش در شهر توسکان بخاطر پدر و مادرش ب ایران بازگشتند اما چند سال بعد به آمریکا مهاجرت کردند و در لس آنجلس ساکن شدند.

درامد مکس امینی از کجاست؟

مکس علاوه بر بازیگری و اجرا و استند آپ کمدی که از تمام این راه ها کسب درآمد دارد از طریق تبلیغات در سه شبکه اجتماعی اینستاگرام و یوتیوب و توییتر به کسب درآمد می پردازد. درآمد او از طریق چنل یوتیوبش در ماه تقریبا ۵۰۰ دلار تا ۷۰۰ دلار می باشد که این عدد در سال به بیش از ۷۰۰۰ هزار دلار می شود. شاید جالب باشد بدانید او پردرآمدترین یوتیوبر ایران نیز محسوب می شود. مقدار دقیقی از درآمد او از سایر شبکه های اجتماعی در دسترس نمی باشد اما مطمئنن او درآمد عالی از تمام موارد بالا برای خود به دست آورده است.

مکس امینی در کدام کشور زندگی می کند؟

امینی در شهر توسکان آمریکا متولد شده است اما پس از تولدش پدر و مادرش به شهر لس آن جلس نقل مکان کردند و مکس هم در آن جا بزرگ شد و به دانشگاه رفت. همچنین محل اصلی او برای استند آپ کمدی و اجرای برنامه در کلوپ های لس آنجلس می باشد.

برنامه او در صدای آمریکا

او برای شبکه تلویزیونی صدای آمریکا یک برنامه به زبان فارسی ساخت و اسم آن را دقایقی با مکس نام گذاری کرد.

حاشیه های مکس امینی در رابطه با چه موضوعاتی است؟

یکی از حاشیه هایی که به دنبال مکس بوده مربوط به اجرا های اخیر او بوده است و بسیاری از مردم این اجرا ها را هم جنس گرا ستیزی می دانند و این عمل که در زبان فارسی و ایرانیان مقداری عامیانه شده است و مکس از این ها در اجرا هایش استفاده می کند باعث شده که او به حاشیه رفته و برای خود هیتر پیدا کند. همچنین او در برخی از اجرا هایش به دو جنسه ها و هم جنس باز ها توهین کرده بود و با شوخی با این افراد سعی در خنداندن دیگران و افراد در سالن کرده بود که باعث انتقاد از او شده بود.

مصاحبه ای که با مکس امینی انجام شد چگونه بود؟

مصاحبه ای که با مکس امینی انجام شد چگونه بود؟

شبکه های خارجی متعددی با مکس به مصاحبه پرداخته اند و این مصاحبه ها اغلب جالب بوده اند و حتی جنبه فان داشتن و مکس حتی در آن فضا هم به شوخی می پرداخت و خوانندگانی که بعدا مصاحبه را می خواندند نیز از آن مصاحبه لذت برده بودند. او در یکی از این مصاحبه هایش درباره خودش و اجرا هایش این گونه نیز گفته است که کمدیش بیشتر بر اساس مشاهداتش است و گفته بود که من بداهه می گویم و از طریق برقراری ارتباط متقابل با تماشاچیان به بیان مسائل مربوط به رفتار ها و تعاملات اجتماعی می پردازم. او سبک کمدی اش را فراتر از مطالب از پیش آماده تعیین کرده بود و گفته بود که در لحظه و در موقعیتی که قرار گرفته است شوخی های متفاوتی به ذهنش می رسد. اگر کلاب هاوس مکس امینی را نیز دنبال می کنید قطعا تا به امروز از او مصاحبه های جذابی را شنیده اید.

آدرس اینستاگرام مکس امینی چیست؟

مکس امینی اینستا را به عنوان شبکه ای که در آن بتواند عکس های جدید و پوستر کارهایش را در آن ها بگذارد انتخاب کرده است. همچنین او از خود هنگاهی که ورزش های رزمی نیز می کند قراره داده است و همچنین بخش های کوتاه از استند آپ های او را می توانید در این شبکه اجتماعی تماشا کنید. او در اینستاگرام در حال حاضر نزدیک به ۶۰۰ کا یا ۶۰۰ هزار فالوور دارد و تعداد پست های او بیش از ۱۲۰۰ تا است. آدرس صفحه رسمی او را برای شما در پایین صفحه قرار داده ایم که با کلیک بر روی آن واردش می شوید.

یوتیوب مکس امینی فعال است؟

مکس علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب نیز فعال است و این فعالیت حتی برای او درآمد بیشتری نیز دارد. او در یوتیوب بیش از صد و ده تا ویدیو آپلود کرده است که در حال حاضر بیش از ۱۶۰ هزار سابس کرایبر یا دنبال کننده دارد که با این آمار درآمد بسیار قابل توجهی نیز از طریق یوتیوب به دست می آورد که مبلغ آن را در بخش های بالاتر برای شما قرار داده بودیم. برای دنبال کردن کانال او در یوتیوب می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آیا مکس امینی ازدواج کرده است؟

خیر مکس در تمام مصاحبه هایش گفته است که به صورت رسمی مجرد است و با هیچ دختری ازدواج رسمی نکرده است اما او گفته است که با یک دختر خانمی در ارتباط است که این دوستی آن ها تا به الان بیش از ۸ سال طول کشیده است.

شرط او برای ازدواج رسمی چیست؟

او برای ثبت ازدواج و دائمی شدن رابطه اش یک شرط دارد که زندگی و سفر ها و سایر کار های اصلی اش دچار تغییر نشود و بتواند همانند گذشته کا یک مجرد بوده است به تمام کار هایش برسد و گفته با این که کار سختی است اما شدنی می باشد.

برای دانلود استندآپ های مکس امینی چه کاری باید انجام داد؟

دانلود استندآپ مکس امینی برای خیلی از افراد ممکن است دشوار باشد. شما عزیزان می‌ توانید از سایت های ایرانی مشابه یوتیوب استفاده کنید مثل سایت های آپارات و یا نماشا و دیدائو استفاده کنید. از معروف ترین استند آپ های او می توان به اجرا های او که نیلوفر و علی خالی بند یا دروغگو نام دارند اشاره کرد.

همسر این کمدین کیست؟

مکس در حال حاضر و بصورت رسمی یک فرد مجرد به حساب می آید ولی او با یک دختر به مدت ۸ سال است که دوست است و میشه گفت که او را می توان به عنوان همسر غیر رسمی اش حساب کرد. مکس در یکی از مصاحبه هایش گفته بود که وقتی ازدواج می کند که همسرش با سفر ها و اجرا هایش مشکلی نداشته باشد و او اجازه انجام کار هایی که برای شغلش ضروری است و وقتی مجرد بود انجام می داده را داشته باشد. از این رو بنظر می رسد مکس امینی و همسرش با بعضی از کار های او همچنان مشکل دارد که این ازدواج را رسمی نکرده اند.

مکس امینی با زیر نویس فارسی را در کجا ببینیم؟

اگر شما هم به برنامه های استند آپ و اجرا های طنز علاقه دارید قطعا به دنبال راهی هستین که اجرا مکس را با زیرنویس فارسی تماشا کنید. برنامه های مکس را می توانید در بعضی کانال های ایرانی یوتیوب و همچنین آپارات تماشا کنید. در اپارات یکی از برترین ویدیو ها و سرچ های مربوط به مکس اجرای کامل مکس امینی در دوسلدورف است که بیشتر بخش آن را با زیرنویس می توانید در اپارات دانلود کنید.

آیا مکس امینی جاسوس بوده است؟

خیر او در هیچ زمینه ای درباره جاسوسی فعالیت ندارد. او از معدود کمدین های ایرانی آمریکایی است که در کارش هم موفق است و این شایعه زمانی در بین مردم رد و بدل می شد که او در بین تماشاچیان خود یک جاسوس آمریکایی را پیدا کرده بود و شروع به شوخی کردن با آن جاسوس کرده بود. سپس او را مجبور کرد به روی صحنه بیاید تا با او از نزدیک شوخی کند و تماشاچیان آن اجرا بسیار لذت برده بودند.

موضوع اصلی استند آپ هایش چیست؟

او بیشتر درباره فرهنگ ایرانیان و آموختن آن به خارجی ها بصورت طنز در اجرا هایش می پردازد و تا کنون موفق بوده است.

سریال مکس امینی چه نام دارد؟

سریال مکس امینی چه نام دارد؟

مکس تا به امروز در ۴ الی ۵ سریال آمریکایی به ایفای نقش پرداخته است. از این سریال ها می توان به کرش و ذهن منیکا و مهم ترین سریالی که بازی کرده هیروز یا قهرمانان اشاره کرد. مکس در سریال heros یا هیروز به ایفای نقش پرداخته بود. همچنین او در یک سریال به عنوان‌ نقش اصلی بازی کرده است و نقش فردی به نام اصلان را بازی کرده بود و در هر قسمت ماجرا های جالب و خنده داری برای اصلان می‌ افتاد.

سوالات متداول

 1. مکس امینی چند سال سن دارد؟

  او متولد سال ۱۳۶۰ شمسی می باشد که یعنی ۴۰ سال سن دارد.

 2. مکس در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

  او استند آپ کمدین ایرانی امریکایی است.

 3. آیا او ازدواج کرده است؟

  خیر اما با یک دختر به مدت ۸ سال دوست است.

 4. به چند زبان تسلط دارد؟

  او به فارسی و انگلیسی و تا حدودی عربی تسلط دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]