مظاهر تابانی یک ورزشکار جوان است که در مسابقات بسیاری حضور داشته است. از نظر بسیاری او یکی از قوی ترین بدنساز های ایران می باشد. او هم اکنون الگوی بسیاری از جوانان ورزشکار ایرانی شده است که امکانات محدودی دارند اما برای هدف خود تلاش زیادی می کنند. در ادامه مطلب قصد معرفی کامل او و رشته ورزشی و … را داریم.

مظاهر تابانی کیست؟

مظاهر تابانی کیست؟

مظاهر تابانی بهترین بدنساز ایرانی متولد تاریخ ۶ آبان ماه، سال ۱۳۷۰ می باشد و هم اکنون در ۳۱ سالگی به سر می برد. او در شهرستانی نزدیک به تبریز و اردبیل، به نام سراب متولد شده است که در آذربایجان شرقی قرار دارد. در بیوگرافی مظاهر تابانی آمده است که او تحصیلات خود تا مقطع لیسانس رشته حسابداری ادامه داده است و پس از آن تمام تلاش خود را به ورزش معطوف کرده است.

مظاهر هم اکنون یک کارمند است که در سن نوجوانی به ورزش های کشتی و بوکس و کونگ فو مشغول بوده است و تلاش بسیاری در این زمینه ها داشته است. اما بعد از گذشت زمان او به سمت رشته بدن سازی و پرورش اندام رفت و توانست موفقیت های بسیاری به دست آورد. او با امکانات بسیار محدود توانست به خوبی تمرین کند و به یکی از نام داران در این رشته تبدیل شود.

بررسی فعالیت مظاهر تابانی در اینستاگرام

برای به دست آوردن پیج مظاهر در اینستاگرام می توان وارد اینستای خود شد و نام او را به لاتین وارد کرد. پیج اینستاگرام مظاهر تابانی mazaher.tabani است و تعداد بسیاری فالوور دارد. او در این صفحه تصاویر بسیاری را منتشر می کند که با دنبال کردن او می تونید آن ها را تماشا کنید.

البته مطاهر در تلگرام نیز فعالیت دارد و با دنبال کردن تلگرام مظاهرتابانی می توان از تاریخ و ساعت دقیق رقابت های او و تمرین هایش مطلع شوید. یوتیوب نیز یکی دیگر از نرم افزارهای مجازی است که مظاهر در آن فعالیت دارد. در یوتیوب مظاهری می توان ویدئوهایی در مورد این رشته ورزشی و آموزش های مربوط به آن را مشاهده نمایید.

دستاوردها و جوایز مظاهر تابانی

مظاهر بر خلاف این که جوان است اما توانسته است مقام های بسیاری را به دست آورد. او در مسابقات مهم زیادی حضور داشته است و توانسته است در سال ۲۰۱۹ به مدال طلای جهانی دست پیدا کند. در سال ۲۰۱۷ نیز در مسابقات جهانی پرورش اندام حضور پیدا کرد و توانست مدال برنز این رقابت ها را از آن خود کند. نا گفته نماند که او به عنوان قهرمان در مسابقات دبی پرو نیز انتخاب شد.

آیا این بدنساز در مستر المپیا شرکت کرده است؟

آیا این بدنساز در مستر المپیا شرکت کرده است؟

مظاهر تا کنون موفق نشده است که در مسابقات مستر المپیا حضور داشته باشد. او یکی از بدنساز های قدیمی است با این حال برای حضور در این رقابت ها باید از موانع بسیاری عبور کرد چرا که برترین ورزشکاران درزمینه پرورش اندام در این رقابت ها شرکت می کنند. مظاهر در مصاحبه ای اعلام کرده است که یکی از اهداف بسیار مهم او حضور در مستر المپیا می باشد و قصد دارد کارت حرفه ای خود را از این رقابت ها به دست آورد.

مظاهر تابانی و بهروز تابانی با هم رابطه خوبی دارند؟

بهروز و مظاهر تابانی برادران ورزشکاری هستند که تا کنون توانسته اند استعداد خود را در این زمینه نشان بدهند. آن ها تلاش زیادی برای رسیدن به اهداف خود می کنند. بهروز و مظاهر رابطه بسیار خوبی با یک دیگر دارند و کمک زیادی به هم می کنند. بهروز در اردبیل تمرین می کند و مظاهر در سراب و به همین دلیل آن ها زمان بسیار کمی را برای وقت گذراندن با هم دارند اما آن ها علاقه زیادی به هم دارند.

دوستی مظاهر تابانی و حسین کلاته

یکی از ورزشکاران پر افتخار ایرانی، حسین کلاته است که تا کنون جایزه های زیادی دریافت کرده است. حسین و مظاهر در تمرین ها و رقابت های بسیاری با هم بوده اند و رابطه نسبتا خوبی با یک دیگر دارند. هر دوی این ورزشکار ها در وزن های مثبت ۱۰۰ کیلوگرم فعالیت دارند.

مظاهر تابانی در دبی

مظاهر در رقابت های زیادی شرکت کرده است که یکی از آن ها مسابقات دبی بود. مظاهر در وزن بالای ۱۰۰ کیلوگرم حضور داشت و توانست مدال طلای این رقابت ها را به دست بیاورد. شرکت کنندگان این مسابقه ورزشکاران بسیار حرفه ای و مشهوری بودند که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند؛ اما مظاهر توانست بر آن ها پیروز شود و کارت حرفه ای دبی را به دست آورد.

بررسی حاشیه های این بدنساز

مظاهر تا کنون حاشیه خاصی نداشته است و بیش تر مشکلات و حاشیه های او در مسابقات او رخ داده است. او بارها در مسابقات به دلیل پایمال شدن حق و حقوقش ناراحت شده است و به طریقی نارضایتی خود را نشان داده است. او در برخی از مسابقات با دیگر شرکت کنندگان دچار درگیری های کوچکی شده بود و … تمامی این حاشیه ها پیرامون مسابقات او بودند.

مظاهر تابانی ازدواج کرده است؟

خبر های زیادی مبنی بر دوست دختر مظاهر تابانی و یا همسر مظاهر تابانی به چشم می خورند. اما مظاهر ازدواج نکرده است و تا کنون خبری در این مورد از سمت مظاهر منتشر نشده است. مظاهر در مورد مسائل شخصی خود هیچ مصاحبه ای انجام نداده است و قصد دارد که زندگی اش را خصوصی نگه دارد.

باشگاه مظاهر تابانی کجاست؟

باشگاه مظاهر تابانی کجاست؟

مظاهر از ابتدای فعالیت هایش در شهرستان سراب تمرین می کرده است و فقط برای برخی از مسابقات مهم و بالا بردن آمادگی جسمانی خود به شهر های تبریز و اردبیل می رفت تا تمرین های سخت تری را انجام بدهد. او در شهر خود یک باشگاه پرورش اندام تاسیس کرد اما به گفته خودش این باشگاه مانند باشگاه های تهران مجهز نیست.

این بدنساز کجا زندگی می کند؟

محل زندگی این بدنساز شهرستان سراب در آذربایجان شرقی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]