قصد داریم در این مقاله در ارتباط با یکی از کاربلد ترین و مشهورترین بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران یعنی مهدی طارمی که تا به امروز موفقیت ها و پیروزی‌های بسیار زیادی را در تیم های مختلف در عرصه فوتبال توانسته است به دست آورد مطالبی را برای شما عزیزان بازگو کنیم امیدواریم که از خواندن این مطالب لذت ببرید.

مهدی طارمی و سحر قریشی

مهدی طارمی و سحر قریشی

سحر قریشی یکی از جنجالی ترین و مشهور ترین بازیگران و مدل های ایرانی بوده و به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام هم شناهته می شود. او متولد دی ماه سال هزار و سیصد و شصت و شش در شهر تهران می باشد. او از سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت توانست به بازیگری در سریال دلنوازان راه یابد و بعد از بازی در این سریال پر بیننده به یکی از مشهور ترین و محبوب ترین بازیگران تبدیل شد.

 مهدی طارمی مدتی را با سحر قریشی در رابطه ی عشقانه ای بود که افشا شدن این رابطه ی آن ها با منتشر شدن یک سری عکس و فیلم جنجالی توسط دیگران و حتی خودشان حاشیه ها و جنجال های بسیار زیادی را به وجود آورده و واکنش های بسیار زیادی را از سوی کاربران شبکه های اجتماعی مختلف در پی داشت.

طارمی و قریشی در پارتی

مهدی طارمی و سحر قریشی که مدتی را با یکدیگر در رابطه ی عاشقانه بودند بار ها و بار ها در مهمانی ها و پارتی های شبانه ای که توسط خود یا دوستانشان برگزار می شد شرکت کرده و با هم دیده شدند. همه ی این اتفاقات باعث به وجود آمدن حواشی و جنجال های بسیار بزرگی در شبکه های اجتماعی شد به گونه ای که شایعه ای مبنی بر این که مهدی طارمی و سحر قریشی با هم ازدواج کردند در خبر گزاری ها و شبکه های اجتماعی دست به دست می شد.

بیوگرافی مهدی طارمی

بیوگرافی مهدی طارمی

مهدی طارمی متولد بیست و هفتم تیر ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و یک در شهرستان بندر بوشهر استان بوشهر می باشد. او در خانواده ای ۵ نفره و ثروتمند بزرگ شده است چرا که پدر او یکی از مشهور ترین و حرفه ای ترین فوتبالیست های پیشکسوت می باشد.

مهدی طارمی از دوران کودکی علاقه ی بسیار زیادی به بازی فوتبال داشت به گونه ای که به طور جدی و با کمک پدرش که او نیز خود یک فوتبالیست بسیار مشهور و حرفه ای بود، در سال هزار و سیصد و هشتاد و یک وارد تیم نوجوانان و کمی بعد از آن وارد تیم جوانان برق بوشهر شد و با بازی بسیار تماشایی و حرفه ای در این تیم نظر سرمربی ها و تیم های بسیاری را به خود جلب کرد.

او در سال هزار و سیصد و هشتاد و دو به تیم حیات بوشهر دعوت شد و بعد از مدت یک سال به دلایل نا مشخصی دوباره به تیم برق بوشهر بازگشت. مهدی طارمی در سال هزار و سیصدو هشتاد و شش وارد تیم ایرنجوان بوشهر شده و مدت زیادی را در این تیم بازی کرد.

مهدی طارمی به دلیل درخشش در تیم های مختلف سر انجام توانست نظر سرمربی اسبق تیم ملی ایران را به خود جلب کرده و به تیم ملی دعوت شود. او بعد از مدتی حضور در تیم ملی نظر سرمربی تیم پرسپولیس را به خود جلب کرده و در سال هزار و سیصد و نود و سه به طور رسمی به تیم بسیار پر افتخار و محبوب پرسپولیس پیوست، او در تیم های بسیار معروف ایرنجوان بوشهر و شاهین بوشهر نیز بازی کرده است.

اینستاگرام مهدی طارمی

پیج اینستاگرام مهدی طارمی بعد از مشهور شدن او به عنوان یک بازیکن بسیار حرفه ای و درخشش در تیم پرسپولیس و تیم ملی نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرده به گونه ای که به طور ناگهانی دنبال کنندگان پیج او به صورت وحشتناکی بالا رفت.

فیلم لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی

فیلم لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی

بعد از مدت ها رابطه ی پنهانی مهدی طارمی با سحر قریشی در عکس ها و فیلم های زیادی از پیج شخصی سحر قریشی منتشر شد چرا که به گفته ی خود سحر قریشی رابطه ی آن ها دچار مشکل شده بوده و او با انجام این کار سعی در گرفتن زهر چش از مهدی طارمی و بردن آبروی او در شبکه های اجتماعی مختلف و اذهان عمومی داشت که با این کار می توان گفت که او موفق نیز بوده است چرا که با این کار توانست حواشی و جنجال های بسیار زیادی را برای مهدی طارمی ایجاد کرده و باعث به وجود آمدن واکنش های بسیار زیادی در این زمینه شد به گونه ای که مهدی طارمی بعد از این اتفاقات مجبور به گفتن پاره ای از توضیحات در این رابطه شد.

حواشی مهدی طارمی

حواشی مهدی طارمی

از مهمترین حواشی مهدی طارمی می توان به رابطه ی بسیار جنجالی و عجیب او با بازیگر زن بسیار معروف و پر حاشیه ی ایرانی یعنی سحر قریشی نام برد که بعد از فاش شدن رابطه ی چند ساله ی پنهان این دو چهره ی مشهور حواشی و جنجال های بسیار زیادی برای این دو سلبریتی در شبکه های اجتماعی مختلف به وجود آمد.

طارمی در کدام تیم بازی می کند

مهدی طارمی بعد از چند سال بازی درخشان در تیم پر طرف دار و محبوب تیم پرسپولیس توانست نظر تیم های خارجی بسیاری را به خود جلب کند به گونه ای که بعد از مدتی تیم ریو آوه ی لیگ پرتغال از او برای بازی در این تیم دعوت کرده و او با قرار دادی چهار ساله به این تیم بسیار مشهور و پر طرف دار پیوست و در حال حاضر در این تیم شاهد بازی بسیار جذاب و پر طرف دار این بازی کن هستیم.

تحصیلات طارمی چقدر می باشد ؟

مهدی طارمی به علت علاقه ی بیش از اندازه اش به بازی فوتبال و استعداد فوق العاده ای که از سنین بسیار پایین به این رشته ی ورزشی داشت تحصیلات خود را تنها تا مقطع دبیرستان ادامه داده و تنها به گرفتن مدرک دیپلم اکتفا کرد و دیگر به ادامه ی تحصیل در مقطع دانشگاه ادامه نداد. این نشان می دهد که می توان بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی و تنها با داشتن مهارت یا استعداد خاصی می توان به زندگی با رفاه و آسایش دست یافت.

سوتی مهدی طارمی

مهدی طارمی چند وقتی می شود که با تیم بسیار معروف و پر طرف دار ریو آوه ی کشور پرتغال قرار داد بسته و به طور رسمی در این تیم بازی می کند. او در کریسمس سال دو هزار و بیست به منظور تبریک سال نو میلادی پستی را در صفحه ی شخصی خود در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد اما به جای این که سال دو هزار و بیست میلادی را در پست خود تبریک بگوید به اشتباه سال دو هزار و نوزده میلادی را تبریک گفت که این سوتی و کار نا خواسته ی او باعث ایجاد حواشی بسیار زیاد و تبدیل شدن این اتفاق به یک سوژه ی بسیار داغ برای مهدی طارمی شد به گونه ای که تا مدت بسیار طولانی کاربران سبکه های اجتماعی مختلف او را به عنوان یک سوژه دست می انداخته و مورد تمسخر قرار می دادند البته مهدی طارمی بلا فاصله بعد از گذاشتن پست خود پی به اشتباه خود در تبریک تاریخ سال جدید برده و بلافاصله اقدام به پاک کردن این پست از صفحه ی شخصی خود در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام کرد اما باز هم این سوژه از دست برخی از کاربران همیشه فعال و حاضر در صحنه در نرفته بود و بلافاصله به عنوان سوتی مهدی طارمی در شبکه های اجتماعی مختلف پخش شد.

سوتی مهدی طارمی

اولین گل مهدی طارمی در لیگ قهرمانان اروپا

مهدی طارمی توانست گل را در دقیقه دوم به ثمر برساند البته کارگردان تلویزیون تا آخر مسابقه اصرار داشت که طارمی در دقیقه یکم گل را به ثمر رسانده است. اما باید بیان کرد که این گل ۲ ثانیه بعد از پایان دقیقه اول ثبت شده است. یکی از منابع معتبر نوشته است که اگر شما تلویزیون را دیر روشن کرده باشید به احتمال زیاد گل طارمی را از دست داده اید. طارمی توانست با پیگیری هایش در همان ثانیه اول مدافعان را غافلگیر کند و گلی را به ثمر برساند. می توان گفت که این اولین گل مهدی طارمی در لیگ قهرمانان اروپا بوده است.

هم چنین باید افزود که این گل یک بازیکن ایرانی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا بوده است. جالب است که بدانید در ۸ سال گذشته گل طارمی سریع ‌ترین گل مسابقات لیگ قهرمانان اروپا بوده است. این سی و پنجمین گل مهدی طارمی از زمان حضورش در فوتبال اروپا بوده است.

طارمی متولد سال ۱۳۷۱ در بوشهر است و بازیکن ایران در پست مهاجم می باشد. او برای باشگاه پورتو پرتغال و هم چنین تیم ملی ایران بازی می‌ کند. باید افزود سابقه بازی در باشگاه ‌های الغرافه قطر و ریو آوه را داشته است. طارمی در جام جهانی ۲۰۱۸ به عنوان یکی از مهره های اصلی تیم ایران به میدان رفت و توانست به تیم ملی کمک کند.

مهدی طارمی در کدام تیم است؟

مهدی طارمی هم اکنون در تیم porto پرتغال بازی می کند. گفته شده است که اگر طارمی بتواند در این تیم به خوبی بازی کند، آینده خوبی در انتظار او خواهد بود. البته باید افزود که مهدی طارمی از زمانی که در این تیم بازی می کند بسیار حرفه ای تر شده است و از نظر جسمانی و هم چنین رفتاری ارتقا پیدا کرده است.

رابطه او با خواهران وکیلی واقعیت دارد؟

در سال ۱۳۹۷ شایعی در برخی شبکه های مجازی تحت عنوان این که رامین رضاییان و مهدی طارمی با خواهران وکیلی رابطه برقرار کرده‌ اند به وجود آمد. حتی برای اثبات این شایعات نیز چندین عکس از مهدی و رامین و چندین عکس از آنا وکیلی و خواهرش که در یک شب در یک مکان خاص بوده اند، منتشر شد.

در آن زمان این دو بازیکن معروف یعنی رضاییان و طارمی در تیم قطر بازی می کردند و برای چند روز عازم دبی شده بودند که هر دوی آن ها در دبی عکس هایی را از خود منتشر کرده بودند. در همان ساختمان این دو بازیکن، آنا وکیلی به همراه خواهرش مندی وکیلی نیز حضور داشتند و در آن ساختمان یک مهمانی مختلط بر پا شده بود که آنا و مندی در این مهمانی شروع به لایو گرفتن، کردند. در این لایو چهره های معروف مهدی طارمی و رامین رضاییان دیده می‌ شد.

با توجه به لایو و این عکس ها باز نمی‌ توان به صورت قطعی بیان کرد که بین طارمی و خواهران وکیلی چه نوع رابطه‌ ای بوده است. اما می‌ توان حدس زد که بین آن ها چیزی وجود داشته است. با این شایعات مهدی طارمی تبدیل به یک سوژه داغ برای تمام روزنامه ها، مجلات و رسانه‌ های مجازی شد. این موضوع آن قدر طولانی شد تا جایی که حراست وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون تقاضا کرد تا این موضوع را بررسی کند.

بعد از این جریانات، کمیته اخلاق با توجه به شواهد و تصاویری که در دست داشت به بررسی این پرونده پرداخت. اگر این ماجرا بر علیه طارمی و رضاییان ثابت می شد این دو بازیکن معروف به محرومیت از بازی‌ های تیم‌ ملی محکوم می‌ شدند. اما با بررسی ها و پیگیری های زیادی که انجام شد، وزارت کمیته اخلاق به این نتیجه رسید که به احتمال زیاد افرادی قصد داشتند تا به تخریب چهره این دو بازیکن معروف فوتبال ایران بپردازند. بعد از پخش شدن این شایعات مهدی طارمی ناراحتی خود را نشان داد و در یکی از مصاحبه های خود بیان کرد که به کسی که این شایعه را تنظیم و پخش کرده است هشتگ آفرین می دهم.

هم چنین طارمی بیان کرد که وزارت ورزش به جای این که پرونده او را بررسی کند و به پازل چینی های بی اساس و بی اصل بپردازد، به فکر اتفاقات اشتباه و فساد هایی که در ورزش ایران اتفاق می‌ افتد باشد. به هر حال شاید بتوان رابطه‌ بین این دو بازیکن معروف را با این دو خواهر رد کرد. اما این موضوع که رامین رضاییان و مهدی طارمی در آن مهمانی مختلط حضور داشتند را نمی توان رد کرد و واقعاً جای تاسف دارد که دو بازیکن تیم ملی کشور در چنین مکان‌ هایی حضور داشته باشند. هم چنین باید افزود که بعد از این اتفاقات و شایعات طارمی محتاط تر شده است و فعالیت نسبتا کمتری در دنیای مجازی نیز انجام می‌ دهد.

درآمد مهدی طارمی

درآمد مهدی طارمی از فوتبال چقدر است؟

یکی از منابع معتبر بیان کرده است که باشگاه پورتو برای کاهش مبلغ خرید این بازیکن، مهاجم ایرانی ریوآوه آندره پریرا را تقدیم این باشگاه کرده است. قبل از آن توافق بین طرفین صورت گرفته بود و تنها بر روی مبلغ انتقال مشکلی وجود داشت. هم اکنون با انتقال پریرا به ریوآوه این مشکل نیز برطرف شده است. طبق این توافق، پورتو باید ۵ میلیون یورو در ازای طارمی به ریوآوه پرداخت کند.

۶۰ درصد ۵ میلیون یورو به باشگاه ریوآوه خواهد رسید و هم چنین ۴۰ درصد باقی مانده نیز به بازیکن ایرانی می‌ رسد. بدین معنی طارمی از این انتقال حدودا مبلغ ۲.۳ میلیون یورو یعنی بیش از ۶۰ میلیارد تومان کسب خواهد کرد. طبق گزارش های رسیده مهدی طارمی عازم پرتغال است تا برای امضای قرارداد با پورتو آماده شود.

در خشش این فوتبالیست در اروپا

بیان شده است که درخشش خیره کننده و مستمر این بازیکن در تیم پورتو پرتغال که یکی از بهترین و بزرگ ترین تیم های اروپا به شمار می رود، موجب خوشحالی هم وطنان این بازیکن با استعداد به ویژه علاقه مندان به فوتبال شده است. قبل از طارمی بازیکنان بزرگ دیگری مانند علی دایی، جهانبخش و علی کریمی نیز توانستند در تیم های بزرگ اروپایی به خوبی بازی کنند و بدرخشند.

البته تداوم درخشش مهدی‌ طارمی و هم چنین پیشرفت گام به گام این بازیکن محبوب، حاکی از قرار گرفتن او در مسیر درست می باشد. مهم ترین نقطه قوت این بازیکن بی حاشیه بودن او و هم چنین پرهیز از هرگونه رفتار غیر حرفه‌ ای از سوی او در مدت زمانی که در اروپا حضور داشته است، می‌ باشد.

خیلی از مردم و رسانه‌ ها متعجب شدند که بازیکنی که تا سه سال قبل هر هفته توسط رسانه های زرد، سوژه می شده است و حواشی زیادی برای خود به وجود می آورده است، چگونه حال به خودی خود تبدیل به یک بازیکن خوب، تاثیرگذار و هم چنین بی‌ حاشیه شده است؟ خیلی از افراد در این باره بیان کردند که او هم اکنون راه درست را انتخاب کرده است و فقط هدفش پیشرفت در حرفه‌ اش می باشد و بر روی حرفه اش یعنی فوتبال تمرکز کرده است و دیگر به دنبال حاشیه نمی باشد.

به دلیل بالاتر بودن سطح فوتبال اروپا و هم چنین فیزیک، نسبت به سطح فوتبال ایران، مهدی طارمی توانسته است به یک بازیکن خوب و حرفه ای تبدیل شود. اما تغییرات رفتاری و تفکر حرفه ای او چیزی نیست که خود طارمی به تنهایی به دست آورده باشد. خیلی از افراد بیان کردند که حتماً پشت این تغییرات رفتاری، اجرای آموزشی و روانکاوی حرفه‌ ای در این تیم سرشناس می باشد. البته باید افزود که این تفکر و رفتار حرفه‌ ای مختص به بازیکنان نیست، بلکه این رفتار در مدیران باشگاه و حتی سرمربی نیز دیده می‌ شود. کارشناسان ایران بیان کردند که مهدی‌ طارمی توانسته راه درست خود را پیدا کند و در آن قدم بردارد و اگر بتواند در این راه پیشرفت کند، به یکی از بازیکنان خوب و حرفه ای در سراسر دنیا تبدیل می‌ شود که در آینده تیم‌ های بزرگ و سرشناسی با او قرار داد خواهند بست.

بعد از مشاهده رفتار حرفه ای مهدی طارمی خیلی از کارشناسان بیان کردند که در ورزش ایران جای خالی روانکاوی و آموزش رفتاری درست در ورزش ایران به ویژه در فوتبالیست ها بیشتر از دیگران در جامعه ایران ضروری و لازم است. هم چنین افزودند که اگر فوتبالیست ها آموزش رفتاری ‌درست را ببینند، می‌ توانند در فوتبال حرفه ای تر از قبل شوند و به خوبی رشد کنند. هم چنین به وجود آمدن حواشی و اشتباهات رفتاری آن ها کاهش می یابد و قابلیت یک ورزشکار مثبت و حرفه‌ ای در آن ها افزایش می یابد.

بهترین افتخارت مهدی طارمی

مهدی طارمی یکی از بازیکنان با استعداد و حرفه‌ ای ایرانی می باشد که در طول فعالیت خود توانسته است افتخارات زیادی را به دست آورد که در این قسمت آن ها را بیان خواهیم کرد.

از افتخارات فردی او می‌ توان به مواردی مانند: برترین مهاجم لیگ برتر فوتبال ایران، بهترین پدیده جوان لیگ برتر فوتبال ایران، آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران، آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران، برترین مهاجم لیگ برتر فوتبال ایران، برترین بازیکن لیگ برتر فوتبال ایران اشاره کرد.

هم چنین از افتخارات باشگاهی او می‌ توان به مواردی مانند: نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران در سال ۱۳۹۵–۱۳۹۴ و قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران ۱۳۹۶–۱۳۹۵ اشاره کرد.

سوالات متداول

  1. مهدی طارمی متولد چه سالی بوده و در چه خانواده ای بزرگ شده است؟

    مهدی طارمی متولد بیست هفتمین روز ماه تیر در سال هزار و سیصد و هفتاد و یک بوده و در خانواده ای تقریبا ثروتمند و ورزشی و فوتبالی بزرگ شده است چرا که پدر او یعنی علیشاه طارمی خود نیز یک فوتبالیست بسیار معروف و مشهور ایرانی بوده و به گفته ی مهدی طارمی یکی از دلایل علاقه ی بسیار زیاد او به بازی فوتبال، فوتبالیست بودن پدرش می باشد که از دوران کودکی او را در فضایی کاملا ورزشی و فوتبالی بزرگ کرده و پرورش داده است به گونه ای که علاوه بر خود او که در حال حاضر یک به عنوان یک پیشکسوت بسیار حرفه ای بازی فوتبال شناخته می شود پسر او یعنی مهدی طارمی نیز امروزه به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین بازیکنان ایرانی فوتبال چه در ایران و چه در کشور های دیگر شناخته می شود.

  2. آیا مهدی طارمی با سحر قریشی ازدواج کرده است؟

    مهدی مدت بسیار طولانی را با سحر قریشی یکی از مشهور ترین و پر حاشیه ترین بازیگران و مدل های ایرانی در رابطه ی عاشقانه بوده است ولی بعد از مدتی این رابطه به پایان رسیده و در حال حاضر هر دوی آن ها مجرد می باشند.

  3. مهدی طارمی در حال حاضر در چه تیمی بازی می کند؟

    مهدی طارمی بعد از دو سال بازی در تیم پرسپولیس و بعد از آن بازی در تیم الغرافه یک سالی می شود که وارد تیم ریو آوه ی لیگ کشور پرتغال شده است و توانسته است در مدت بسیار کمی که در این تیم بازی کرده است به پیروزی ها و موفقیت های بسیار زیادی رسیده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]