رامین رضاییان یکی از لژیونرهای ایران می باشد که در تیم پرسپولیس فعالیت می کند، درمورد این بازیکن حاشیه ها و صحبت های زیادی شده است که شما می توانید در این مقاله همراه ما باشید تا درمورد زندگی او و بازی ها و حاشیه های وی اطلاعاتی را کسب کنید.

 • حواشی فوتبالیست ها همواره مشکلاتی را برای فوتبالیست های ایجاد کرده که این بازیکن نیز از این قضیه مستثنا نبوده است.
بیوگرافی رامین رضاییان

بیوگرافی رامین رضاییان

رامین رضاییان متولد ۲۷ اسفند و سال ۱۳۶۸ می باشد، او در سمسکنده علیا، ساری به دنیا آمده است. این بازیکن در باشگاه های مختلفی فعالیت کرده است اما بیشترین گل خود را در باشگاه الشحانیه که هفده گل می باشد داشته است و کم ترین گل خود را با تعداد دو گل در باشگاه های اوستنده، الدحیل و تیم ملی ایران داشته است. او بیشترین بازی خود را در باشگاه صبای قم با تعداد ۹۸ بازی داشته است و کمترین آن را در باشگاه الدحیل با ۱۰ بازی داشته است. شماره پیراهن این بازیکن شماره ده می باشد.

او اکنون عضو باشگاه دوحه، قطر می باشد، او در سال ۲۰۱۴ توسط کارلوس کیروش به ترکیب ایران در جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ فراخوانده شد. او در سال ۲۰۱۵ اولین بازی خود را در مقابل عراق به صورت دوستانه انجام داد سپس یک بازی دوستانه دیگر در مقابل سوئد را نیز انجام داد. او اولین گل ملی خود را در همان سال در مقابل تیم گوآم با نتیجه ۶_۰ زده است که سپس بعد از آن او و تیم ملی ایران موفق شدند به عنوان نخستین تیم آسیایی و همچنین سومین تیم جهان به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کردند. در همین سال حواشی مبنی بر رابطه او با آنا وکیلی ایجاد شد که مشکلاتی را برای این بازیکن به همراه داشت.

درآمد رامین رضاییان چقدر است؟

درآمد بازیکنان فوتبال همان طور که می دانید درآمد بالایی می باشد که طبق قرار دادی که این بازیکنان با باشگاهای مختلف می بندند مبلغی را دریافت می کنند، این بازیکن فوتبال نیز یکی از آن اشخاصی می باشد که با فعالیت در تیم پرسپولیس و تیم ملی ایران درآمد نسبتاً بالایی را کسب می کرده است که اکنون از تیم دوحه، قطر درآمد کسب می کند.

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

این فوتبالیست هم اکنون در تیم دوحه، قطر می باشد بسیاری از طرفداران وی خواهان بازگشت او به پرسپولیس هستند اما به دلیل درگیری لفظی ای که بین رامین رضاییان و یکی دیگر از بازیکنان پرسپولیس پیش آمده بود او را از تیم پرسپولیس اخراج کردند اما هنوز هم معلوم نیست این شخص دوباره به این تیم بازگردد یا خیر اما گمانه زنی هایی وجود دارد که رضاییان به پرسپولیس باز می گردد. برای دیدن عکس رامین رضاییان می توانید نام او را در گوگل سرچ کنید تا عکس های اون در مسابقات مختلف ملی و پرسپولیس و دریافت جایزه او را ببینید.

جوایز و افتخارات Ramin Rezaeian

یکی از افتخارات تیمی این بازیکن نایب قهرمانی لیگ برتر خلیج فارس در سال ۱۳۹۴_۱۳۹۵ می باشد که توسط تیم پرسپولیس توانستند به این قهرمانی برسند لذا او به صورت فردی در تیم فصل لیگ برتر خلیج فارس در سال ۱۳۹۴_۱۳۹۵, ۱۳۹۳_ ۱۳۹۴ توانست به قهرمانی برسد و افتخاراتی را به کارنامه خود اضافه کرد. همچنین سن رامین رضاییان در حال حاضر ۳۲ سال سن می باشد.

بهترین گل های رامین رضاییان

بهترین گل های این بازیکن برای تیم پرسپولیس بوده است او اولین گل خود برای پرسپولیس را در مقابل تیم سیاه جامگان زد که نتیجه بازی ۲_۰ به اتمام رسید. او همچنین در بازی مقابل پدیده خراسان در وقت اضافه توانست گلی بزند و نتیجه بازی را مساوی کند. همچنین رضاییان در شهرآورد ۸۲ گل سوم پرسپولیس به استقلال را به ثمر رساند. او تا کنون چهل بازی در تیم پرسپولیس داشته است که توانسته در این چهل بازی ۹ گل را به ثمر برساند.

رامین رضاییان در تمرینات بسیار خوب عمل می کند و همین توجه او به تمرینات است که باعث پیشرفت این بازیکن در تیم پرسپولیس شده است. اما او به دلایلی از تیم پرسپولیس اخراج شد و بعد از آن در تیم استقلال بازی کرد و در مقابل تیم پرسپولیس قرار گرفت که توانست به تیم سابق خود گل بزند و بسیاری از هوادارهای او که حامی تیم پرسپولیس هستند از او ناراحت شدند و باید گفت طرفداران او خواهان بازگشتش به تیم پرسپولیس هستند لذا او الان در تیم قدیمی خود به نام الدحیل حضور دارد.

اینستاگرام رامین رضاییان

اینستاگرام رامین رضاییان

رضاییان در اینستاگرامش حدود ۲/۴ میلیون دنبال کننده دارد و همچنین او ۱۸۵ پست به اشتراک گذاشته است برای پیدا کردن پیج این بازیکن می توانید با سرچ نام او در اینستاگرام پیج اصلی با تیک آبی او را پیدا کنید و یا این که این آی دی raminrezaeian را در اینستاگرام سرچ کنید. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درمورد زندگینامه رامین رضاییان و سوالاتی درمورد ثرورت رامین رضاییان را با وجود در پیج اینستاگرامش پاسخ بگیرید و این بازیکن را در فضای مجازی دنبال کنید تا بتوانید جواب یکسری از سوالات خود را بگیرید.

مصاحبه با این فوتبالیست

این فوتبالیست مصاحبه های زیادی انجام داده است برای دیدن این مصاحبه ها می توانید در گوگل سرچ کنید تا تمام مصاحبه های وی را ببینید او در مصاحبه های مختلفی درمورد خودش و بازی و تیم هایش صحبت کرده است لذا اگر می خواهید تکنیک های رامین رضاییان را بدانید می توانید مصاحبه ها و ویدیو های تمرینی او را دنبال کنید، درمورد قد رامین رضاییان نیاز باید گفت که او ۱۸۵ سانتی متر قد دارد.

جدیدترین اخبار از رامین رضاییان

جدیدترین اخبار از رامین رضاییان

خبر هایی درمورد حضور رامین رضاییان در پارتی به همراه مهدی طارمی وجود دارد که این دو را در کنار دو خواهر با یکدیگر دیده اند و عکس هایی از آن ها منتشر شده بود لذا مهدی طارمی و رضاییان این موضوع را انکار کرده و قبول نکردند به دلیل این که رامین رضاییان در پرسپولیس بود طبیعی است که بخواهد این موضوع را انکار کند زیرا اگر این موضوع فاش می شد برای او و مهدی طارمی در تیم فوتبالی آن ها خوب نبود و شاید باعث اخراج آن ها از تیم می شد.

رامین رضاییان چند گل ملی دارد؟

تا آن جایی که در رسانه ها وجود دارد این بازیکن حدود دو گل ملی در ۴۵ بازی خود دارد. او اولین گل ملی خود را در سال ۲۰۱۵ در مقابل گوآم زده است که نتیجه بازی شش بر صفر شده است.

رامین رضاییان اهل کجاست؟

این بازیکن فوتبال اهل سمسکنده در شهر ساری می باشد، او در سال ۲۰۰۲ در باشگاه شهرداری ساری فعالیت کرده است و می توان گفت او اولین باشگاه وی در ساری بوده است. اما پس از ورود او به تیم پرسپولیس تمام گل های رامین رضاییان پر سر و صدا بوده است و باعث مشهوریت این بازیکن شد. رامین رضاییان و مهدی طارمی هر دو در این تیم بازی کردند و به نظر می رسد دوستان صمیمی ای برای یکدیگر شده اند.

این بازیکن در پرسپولیس توانست به پیشرفت بالایی برسد اما اکنون تیم جدید رامین رضاییان الدحیل می باشد، رامین رضاییان در استقلال نیز مدتی بوده است، برای دیدن عکس های شخصی رامین رضاییان می توانید در گوگل دنبال این عکس ها باشید همچنین تمام عکس های منتشر شده با نام رامین رضاییان و همسرش با هواداران او می باشد او در حال حاضر مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است.

در جواب سوال به اینکه مادر رامین رضاییان کیست تنها می توان گفت درمورد مادر او اطلاعاتی وجود ندارد اما او یک پدر پزشک به نام عین الله و یک خواهر دارد. همان طور که گفته شد پدر او پزشک است و نام او را معمولا با دکتر رامین رضایی اشتباه می گیرند لذا باید گفت که نام او عین الله رضاییان می باشد و پدر او عین الله رضاییان در خصوص پزشکی فعالیت می کند.

ازدواج رامین رضاییان با همسر سابق بکهام واقعیت دارد؟

این بازیکن جزو یکی از پر حاشیه ترین فوتبالیست های کشور می باشد و درمورد او حاشیه هایی زیادی وجود دارد یکی از حاشیه ها ازدواج او می باشد که رضاییان بار ها اعلام کرده است هنوز ازدواج نکرده ولی تشکیل خانواده را دوست دارد همچنین شایعه رامین رضاییان در پارتی نیز بسیار خبر ساز شد و اکثر رسانه ها درمورد رامین رضاییان و مندی وکیلی صحبت می کردند که رامین این موضوع را تکذیب کرد و به هیچ وجه آن را قبول نکرد لذا عکس های او با مندی وکیلی مدل معروف پخش شده بود و تمامی رسانه ها درمورد رابطه این دو در پارتی صحبت می کردند لذا به نظر می رسد به دلیل این که از تیم پرسپولیس حذف نشود این موضوع را انکار کرده است.

سوالات متداول

 1. این بازیکن فوتبال چند سال سن دارد؟

  او متولد سال ۱۳۶۸ می باشد و در حال حاضر ۳۲ سال سن دارد.

 2. آیا این بازیکن ازدواج کرده است؟

  در حال حاضر این بازیکن مجرد می باشد اما خبر هایی وجود دارد که رامین رضاییان اعلام کرده پس از اتمام فوتبال ازدواج خواهم کرد.

 3. رابطه این بازیکن با مندی وکیلی چگونه است؟

  شایعه هایی درمورد رابطه او با مندی وکیلی وجود داشت که به نظر می رسد رامین به دلیل این که از تیم فوتبالی خود اخراج نشود این شایعه ها را تکذیب کرد.

 4. دلیل آمدن او به تیم پرسپولیس چه بود؟

  او در یک مصاحبه اعلام کرد، نمی خواهم مانند بقیه بازیکنان بگویم از کودکی به این تیم علاقه داشتم اما من پدرم این تیم را بسیار دوست داشت و به خاطر پدرم وارد این تیم شدم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]