مهران عسگری یکی از سلبریتی های ایرانی خارج کشور می باشد. در واقع او از تکواندو کاران محبوب و موفق ایرانی بوده و تا به حال موفقیت های بسیار زیادی را به دست آورده است و صاحب افتخارات فراوانی شده است. مهران تا کنون مدال های طلای زیادی را اخذ کرده است که همان ها برایش افتخارات زیادی پدید آورده است. او در حال حاضر در خارج از ایران زندگی می کند و به احتمال زیاد در کشور ترکیه ساکن است چرا که یک همسر ترکیه ای گرفته است و جالب اینجاست که همسرش هم تکواندو کار بسیار موفقی می باشد. در ادامه می خواهیم بیشتر با این ورزشکار حرفه ای آشنا شویم و اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره او کسب کنید پس با ما همراه باشید.

مهران عسگری کیست؟

مهران عسگری کیست؟

این روز ها ورزشکاران ایرانی در جهان حرف اول را می زنند و به واسطه درخشان بودن آن ها بسیار شهرت یافته اند. مهران عسگری نیز یکی از ورزشکاران ایرانی است که در رشته تکواندو فعالیت دارد. وی تا به حال صاحب افتخارات فراوانی شده است که در دنیا نیز درخشندگی او در ورزش ها نمایان می باشد. او مدتی است که به کشور ترکیه مهاجرت کرده است و در همانجا نیز ازدواج کرده و همسر او هم یک تکواندو کار حرفه ای می باشد و اصالتی ترکیه ای دارد. همسرش هم تا کنون توانسته است صاحب مدال های طلای جهانی شود و به این ترتیب این زوج خوشبخت و جوان و ورزشکار مانند هم می باشند و به جرأت می توان گفت تنها زوج ورزشکاری هستند که مانند هم عمل می کنند.

مهران عسگری و همسرش

اگر شما نیز علاقه مند هستید که تصاویر مهران و همسرش را ببینید می توانید با جست و جو های اینترنتی تصاویر آن ها را ببینید. نام همسر ترکیه ای مهران، « نور تاتار » می باشد. مدتی پیش در فضای مجازی ماجرا هایی از جدایی نور تاتار و مهران عسگری دیده می شد ولی بعدها به کلی این خبر ها از بین رفت و به نظر می رسد که اصلاً هیچ طلاق و جدایی میان آن ها شکل نگرفته است و این اخبار شایعه ای بیش نبودند. به هر حال افراد سود جو و شایعه ساز زیادی وجود دارند که همواره برای منافع خود شان، چهره های معروف را سوژه قرار می دهند.

اینستاگرام مهران عسگری

همانند بسیاری از چهره‌ های مشهور که اینستاگرام دارند مهران عسگری هم در اینستاگرام یک پیج دارد که در آن تصاویر و ویدیو های شخصی و عمومی خود را برای هوادارانش به نمایش قرار می دهد. شما می توانید با دنبال کردن پیج او همواره از اخبار موثق در رابطه با او بروز باشید. مهران مانند سایر همکارانش تا به حال صاحب امتیازات فراوانی شده است که تمامی این امتیازات و افتخارات را در پیج اینستاگرامش به اشتراک می گذارد. او هر از گاهی اقدام به برگذاری لایو های مختلفی می کند و حرف هایش را در زمینه حرفه اش با هواداران خود به اشتراک قرار می دهد. مهران گاهی اوقات مطالبی آموزشی در زمینه حرفه خود به دوست داران ورزش از جمله کاراته قرار می دهد تا آن ها را بیشتر به فعالیت های ورزشی تشویق کند.

عکس های جدید مهران عسگری

معمولاً دوست داران شخصیت های ورزشکار علاقه دارند که تصاویر جدید و بروز کاراکتر های ورزشی را همواره داشته باشند و آن ها را به صورت دائمی دنبال کنند. غالباً برای بروز بودن در رابطه با تصاویر آن ها سعی می کنند پیج اصلی اینستاگرام آن ها را دنبال کنند. در مورد مهران عسگری نیز این چنین می باشد و تمامی طرفدرانش خواهان تصاویر و ویدیو های جدید او هستند که هم از حال او با خبر باشند و هم از هنر نمایی های او دیدن نمایند. شما نیز می توانید جهت تماشای تصاویر جدید و بروز مهران به تصاویر موجود در سایت های مختلف و همچنین عکس های پیج اینستاگرام شخصی او بپردازید.

طلاق مهران عسگری و نور تاتار

طلاق مهران عسگری و نور تاتار

همان طور که قبلاً گفته شد مهران عسگری با یک زن ترکیه ای به نام نور تاتار ازدواج کرده بود و آن ها با هم دیگر در کشور ترکیه زندگی می کردند. خود مهران که تا کنون افتخارات و جوایز بسیار ارزنده ای به واسطه موفقیت هایش به دست آورده بود و همسر تکواندو کار او نیز مانند مهران صاحب جوایز و افتخارات بسیار زیادی شده بود چرا که نور تاتار هم از تکواندو کاران حرفه ای به شمار می رفت. مدتی قبل اخباری مبنی بر طلاق این دو زوج خوش بخت به گوش می رسید که البته معلوم نیست صحت آن واقعیت دارد یا ندارد! شما می توانید جهت اخبار کامل تر بیوگرافی مهران عسگری تکواندوکار به سایت های مختلف بیوگرافی سر بزنید و یا پیج اینستاگرام او را دنبال کنید. صحبت هایی از جدایی مهران عسگری از همسرش وجود دارد ولی قطعاً نمی توان گفت که واقعی است. شما می توانید با مراجعه به مهران عسگری ویکی پدیا از هنر نمایی ها و افتخارات این کاراکتر ورزشی بیشتر مطلع شوید.

درامد این تکواندو کار از کجاست؟

مهران عسگری تکواندو حرفه ای می باشد و در واقع از شاخه ورزشکاران به حساب می آید. همان طور که می دانید ورزشکاران از سلبریتی های مطرح جوامع به حساب می آیند و مهم تر از آن این است که سلبریتی ها از افراد پولدار جوامع به حساب می آیند که با درآمد های هنگفتی رو به رو هستند. آن ها از حرفه ای که در آن مشغول به فعالیت هستند پول های خوبی به دست می آورند و بخشی از درآمد آن ها از جوایزی می باشد که برنده می شوند. البته تعدادی از آن ها نیز در شبکه های اجتماعی مشغول به فعالیت در حوزه واینری می باشند و به این صورت است که به واسطه شهرتی که دارند برای شرکت ها و برند های مختلف اقدام به تبلیغات می کنند. افتخارات مهران عسگری در جهان جزء بهترین ها می باشد.

افتخارات و جوایز مهران عسگری

همه ورزشکاران معمولاً صاحب افتخاراتی می باشند و این افتخارات را به واسطه زحماتی که در روز های مختلف می کشند به دست می آورند. آن ها به صورت شبانه روزی می کوشند تا به بهترین شکل فعالیت های خود را به اجرا در بیاورند و پس از این که در کار خود موفق شدند اقدام به مربیگری کنند و شاگردانی ممتاز مانند خود پرورش دهند. مهران عسگری نیز در حرفه و فعالیت های خود بسیار درخشیده است و این درخشان بودن به گونه ای است که نام او در دنیا می درخشد. البته او شکست هایی هم در رشته خود داشته است ولی شکست های مهران عسگری توانسته مقدماتی برای پیروزی های متعدد باشند.

ماجرای آشنایی مهران عسگری با همسرش

ماجرای آشنایی مهران عسگری با همسرش

شاید شما نیز دوست داشته باشید که ماجرای آشنایی و پیوند مهران با نور تاتار را بدایند. به گفته مهران نخستین دیدار آن ها در مسابقات تکواندو در سال بوده است. آن ها هر دویشان در این مسابقات موفق به کسب مدال برنز شدند. پس از آشنایی های آن ها و رفت و آمد ها و ارتباط های زیاد میان آن دو، تصمیم گرفتند با یک دیگر ازدواج کنند و آن ها بار ها و بار ها با هم قسم خوردند که یک دیگر را خوشبخت کنند. آن ها یک یگر را خیلی دوست دارند و علاقه شدیدی نسبت به هم دارند و در همه چیز سعی کرده اند که خود شان را با رفتار های یک دیگر جفت و جور سازند. شما می توانید تصاویر عاشقانه آن ها را در تصاویر مختلف منتشره از سوی آن ها ببینید.

مهران عسگری در مسابقات جهانی

آن چه مسلم است این است که تا به حال مهران عسگری در مسابقات جهانی حضور داشته است و به واسطه این حضور های درخشنده توانسته است افتخارات زیادی را به خود اختصاص دهد. مهران تا کنون صاحب جوایز زیاد و ارزنده ای شده است. مدال ها و لوح های تقدیر و … زیادی تا به حال به او تعلق گرفته که آن ها را به واسطه شکست دادن حریف های سر سخت خودش به دست آورده است. مهران عسگری ملی پوش سابق ایران بوده است که در رشته کاراته درخشندگی ویژه ای داشته است. نور تاتار همسر او نیز مانند خودش نظیر ندارد و از بهترین ها در تکواندو می باشد. قد نور تاتار ۱.۸ متر می باشد که از زنان قد بلند در تکواندو به حساب می آید.

علت طلاق نور تاتار از زبان خودش

پس از این که ماجرای طلاق مهران از نور تاتار به گوش ها رسید خیلی ها سعی کردند که علت آن را جویا شوند. با جست و جو های مختلف کسی نتوانست علت درستی پیدا کند و همین است که به نظر می رسد خبر طلاق آن ها شایعه باشد. حتی گفته بودند که نور تاتار خودش این اعتراف را کرده که طلاق گرفته اند ولی نه وویسی و نه کلیپی از این بابت وجود ندارد. قد مهران عسگری نیز مانند قد همسرش حدوداً ۲ متر می باشد که آن ها با هم از بلند قد ترین ها در کاراته را تشکیل می دهند.

سوالات متداول

 1. مهران عسگری کیست؟

  بازیکن سابق ملی تکواندو می باشد.

 2. مهران عسگری الان کجاست؟

  اخرین اطلاعی که از او در دست است حاکی از این است که در ترکیه اقامت دارد.

 3. نام همسر مهران عسگری چیست؟

  نور تاتار.

 4. همسر مهران عسگری چه کاره است؟

  مانند مهران تکواندو کار می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]