ما در این مقاله می خواهیم شما را با ملیسا میسا آشنا کنیم و توضیح دهیم که چه کسی می باشد و چه فعالیت هایی انجام می دهد. اگر شما علاقمند به دانستن این مطالب هستید تا پایان مقاله ما را همراهی‌ کنید‌.

بیوگرافی ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی

بیوگرافی ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی

ملیسا میسا کیست؟ در واقع ما می خواهیم در رابطه با این سوال ذکر شده در مقاله برای شما توضیحاتی بدهیم و کامل بیان کنیم که وی چه کسی است. ملیسا میسا متولد کالیفرنیا است و ملیسا میسا با اینکه در کالیفرنیا متولد شده است.

ولی او اصالتا اهل فیلیپین می باشد و اصالت او به آن کشور بر می گردد. او از کودکی علاقه بسیار زیادی به طراحی جواهرات داشته است ولی او در این رشته تحصیل نکرده است و از دانشگاه سندیگو رشته طراحی صحنه تئاتر مدرک خود را دریافت کرده است.

او بعد از دریافت مدرک خود به دنبال آرزوی کودکی خود رفت و مدرک خود را در رشته طراحی جواهرات دریافت کرد و او با وجود داشتن مدرک تئاتر در رشته طراحی جواهرات فعالیت می کند.

او بعد از مدتی فعالیت در این رشته، فعالیت دیگری را آغاز کرد و او رقص را شروع کرد او برای اینکه بتواند در این حرفه نیز موفقیت های زیادی را کسب کند برای یادگیری بیشتر رقص به کشور های مختلف سفر کرد و حتی مدتی را در آلمان زندگی کرده است.

او در حال حاضر هم در رشته طراحی جواهرت فعالیت می کند و هم در حرفه رقص به خوبی فعالیت دارد. ملیسا میسا زن شامهر عقیلی‌(مدیر سایت شرط بندی بت مجیک) می باشد و آشنایی ملیسا میسا با شادمهر عقیلی به واسطه حضور او در یکی از ویدئو های در حال ضبط شادمهر عقیلی اتفاق افتاد.

دختر Melisa چه کسی است؟

ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی می باشد که چند ماهی است که آن ها صاحب دختری شده اند. ملینا عقیلی دختر شادمهر عقیلی و ملیسا میسا می باشد که چند ماهی است که متولد شده است. ملیسا میسا و شادمهر عقیلی در سال ۱۳۸۹ با یکدیگر آشنا شده اند. جالبست بدانید که شادمهر قبل از او با فردی به نام ژینا کلانتری در رابطه بوده است که ما رابطه این دو را به صورت مجزا مورد بررسی قرار داده ایم.

بعد از مدتی دوستی با یکدیگر ازدواج کردند که بعد از ۱۰ سال ازدواج و زندگی مشترک صاحب دختری زیبا به نام ملینا شده اند. دختر آن ها ملینا ۶سال دارد ‌و بسیار زیبا می باشد و شما می‌ توانید عکس های ملینا دختر شادمهر عقیلی و ملیسا میسا را در تمامی صفحات مجازی و حتی پیج شخصی آن ها مشاهده کنید.

ازدواج شادمهر عقیلی و ملیسا میسا

ازدواج شادمهر عقیلی و ملیسا میسا در چه تاریخی و در کجا انجام شده است؟

ملیسا میسا و خواننده مشهور ایرانی شادمهر عقیلی در یکی از موزیک ویدئو های شادمهر با یکدیگر اشنا می شوند آن ها بعد از یک سال دوستی در سال ۱۳۹۰ با یکدیگر ازدواج می کنند و بعد از گذشت چند سال زندگی مشترک صاحب دختری به نام‌ ملینا می شوند.

شادمهر عقیلی و ملیسا میسا نزدیک به ۱۰ سال است که با یکدیگر زندگی می کنند البته آن ها چند سال پیش تصمیم به جدایی از یکدیگر را می گیرند و حتی مدتی از هم جدا زندگی کرده اند که ما در ادامه مقاله در رابطه با جدایی آن ها و دلیل جدایی آن ها توضیحات کامل تری را برای شما ذکر کرده ایم‌ که البته آن ها از هم جدا نشده و هم‌ اکنون با هم زندگی می کنند.

عکس های ملیسا میسا شامل چه محتوایی می باشد و در کجا می‌ توانیم‌ مشاهده کنیم؟

ما در ادامه این مقاله در رابطه با این سوال به طور کامل و واضح توضیح می دهیم و در این قسمت از مقاله توضیح کوچکی در رابطه با عکس های ملیسا میسا و محتوای این عکس ها و اینکه می توانیم این عکس ها و کلیپ ها را در کجا می توانیم مشاهده کنیم توضیحاتی می دهیم. اگر می خواهید اطلاعات تکمیل تری داشته باشید تا پایان مقاله را مطالعه کنید.

شما می‌ توانید عکس های او را در سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف عکس های وی را مشاهده کنید در واقع محتوای این عکس ها از خود او و دختر او و همسرش شادمهر عقیلی می باشد و حتی تعدادی از این عکس ها از کار های وی یعنی طراحی جواهرات او می باشد که برای بیشتر دیده شدن در سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مانند پیج اینستاگرام خود وی می توانید مشاهده کنید.

اصالت ملیسا میسا از کدام‌ کشور می باشد؟

ملیسا میسا اهل کجاست؟ ما در این قسمت از مقاله به پاسخ این سوال می پردازیم البته که ما در اول مقاله توضیحات کوتاهی در رابطه با اصالت وی داده ایم و در این قسمت از مقاله آن توضیحات را برای شما تکمیل می کنیم. ملیسا میسا همسر خواننده مشهور شادمهر عقیلی اصالت او فیلیپینی می باشد ولی او در کشور سندیگو ایالت کالیفرنیا متولد شده است.

ولی اصالت او به یک کشور دیگر بر می گردد همانطور که گفتیم آن کشور فیلیپین می باشد ولی او در ان کشور زندگی نکرده است. او چند سالی در کالیفرنیا زندگی کرده است و مدتی برای برای ارتقاء دادن حرفه در حال فعالیت خود به المان سفر کرده است و مدتی هم در آن کشور یعنی کشور آلمان زندگی کرده است و هم اکنون به همراه همسر و دخترش در کشور آمریکا زندگی می کند.

حاشیه های ملیسا میسا

اینستاگرام وی شامل چه محتوایی می باشد؟

تمامی افراد مشهور برای بیشتر دیده شدن در صفحات مجازی نیز فعالیت های بسیار زیادی دارند و شما می توانید با سرچ کردن نام ملیسا میسا در اینستاگرام می توانید پیج شخصی او را مشاهده کنید. در واقع محتوای پیج اینستاگرام ملیسا میسا شامل عکس های خود او و دخترش و همسر او یعنی شادمهر عقیلی می باشد.

او حتی در پیج خود حرفه هایی که در آن فعالیت را منتشر می‌ کند اگر بخواهیم واضح تر بگوییم به این صورت است که او عکس هایی از طراحی جواهرات خود را در پیج اینستاگرام خود منتشر می کند او حتی ویدئو هایی از کلاس های رقص خود را در پیج اینستاگرام خود منتشر می کند.

حاشیه های ملیسا میسا در رابطه با چه چیز هایی می باشد؟

همانطور که می دانید زمانی که یک شخص به شهرت می رسد و در بین مردم معروف و شناخته می شود حواشی هایی در رابطه با آن شخص به گوش می رسد البته باید به این نکته را توجه داشته باشید که تمامی حواشی هایی که در رابطه با افراد مشهور می شنوید صحت ندارد.

در واقع هدف این افراد از منتشر کردن حواشی ها در رابطه با افراد مشهور بد جلوه دادن این افراد و از بین بردن اعتبار افراد مشهور در پیش طرفداران آن ها می باشد. البته گاهی هم این حواشی ها صحت دارد که البته تشخیص کاذب بودن این حواشی ها از صحت داشتن آن ها کمی دشوار می باشد.

همانطور که گفتیم در رابطه با ملیسا میسا حواشی هایی به گوش می رسد که این حواشی ها در رابطه با زندگی شخصی خود می باشد که گفته شده است از همسر خود یعنی شادمهر عقیلی جدا شده است.

البته بهتر است بگوییم که این خبر دروغ می باشد. زیرا بعد از منتشر شدن خبر جدایی آن ها، ویدئویی در پیج شخصی خود همراه با همسرش منتشر کرد و با هم صحت نداشتن این حواشی را اعلام کردند.

آشنایی ملیسا میسا با شادمهر در چه زمانی انجام شده است؟

ملیسا میسا و شادمهر عقیلی در سال ۱۳۸۹ با هم آشنا شده اند و آشنایی آن ها به این صورت می باشد که آن ها در یکی از موزیک ویدئو های شادمهر عقیلی که در حال ضبط بوده است به عنوان رقاص در آن موزیک ویدئو حضور داشته است آشنا می شوند و بعد از اشنایی آن‌ ها مدتی با یکدیگر در ارتباط بودن و با هم دوست بودن و بعد از گذشت یک سال دوستی در سال ۱۳۹۰ با یکدیگر ازدواج می کنند.

بعد از گذشت چند سال از ازدواج آن ها ملیسا میسا تصمیم ‌می گیرد که از شادمهر عقیلی به دلیل اعتیاد جدا شود که حتی آن ها مدتی هم از یکدیگر جدا زندگی می کردند که بعد از مدتی ملیسا میسا متوجه شد که اشتباه کرده است و شادمهر عقیلی معتاد نمی باشد و دوباره با یکدیگر آشتی کرده و هم اکنون با هم زندگی می کنند.

سوالات متداول

ملیسا میسا چه کسی است؟

او همسر شادمهر عقیلی خواننده مشهور ایرانی می باشد که اصالت او از فیلیپین می باشد و در کالیفرنیا متولد شده است و هم اکنون در امریکا زندگی می کند.

ملیسا میسا در چه حرفه هایی فعالیت می کند؟

در واقع رشته اصلی وی طراحی صحنه و تئاتر می باشد و او حتی مدرک خود را در رشته طراحی جواهرات نیز دریافت کرده است و هم‌ اکنون مربی رقص می باشد.

ملیسا میسا و همسرش شادمهر عقیلی به چه صورتی با یکدیگر آشنا شدند؟

او و همسرش در یکی از ویدئو هایی که برای موزیک ویدئو های شادمهر عقیلی در حال ضبط می باشد حضور داشته است آشنا شده اند.

چند سال از زندگی مشترک ملیسا میسا و شادمهر عقیلی می گذرد؟

وی و شادمهر عقیلی در سال ۱۳۹۰ ازدواج کرده اند و ۱۰ سال است که از زندگی مشترک آن ها می گذرد و آن ها هم اکنون با هم زندگی می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]