اینستاگرام از اپلیکیشن های فضای مجازی است که امروزه به عنوان پر طرفدار ترین و محبوب ترین شبکه اجتماعی شناخته می شود. این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد و امروزه در صدر تمام اپلیکیشن های اجتماعی قرار گرفته است. محبوبیت این فضا به قدری زیاد شد که میلیون ها کاربر در آن اکانت سازی کرده اند و فعالیت می کنند. این امر باعث شده است تا رکوردهای مختلفی در اینستاگرام به وجود آید و سلبریتی ها در صدد دستیابی به آن ها برآیند. یکی از رکوردهای اینستاگرام، فالوورها می باشند. که هم اکنون اطلاعات جامعی را در مورد بیشترین فالو شده ها، در اختیارتان قرار خواهیم داد.

لیست عناوین محتوا پنهان
بیشترین فالو شده ها در چه کسانی هستند؟

بیشترین فالو شده ها چه کسانی هستند؟

همان طور که ذکر شد با فعالیت سلبریتی های شناخته شده در اینستاگرام، تعداد کاربران فعال در این فضا نیز افزایش یافت. امروزه میلیون ها کاربر در این فضا حضور دارند. آن ها علاوه بر این که به طور مستقل در اینستاگرام فعالیت می کنند، پیج های بسیاری را نیز دنبال می کنند. بنابراین می توان کاربران و فالوورهای اینستاگرام را اصلی ترین عامل ایجاد رکوردهای اینستاگرامی دانست. یکی از رکوردهای موجود در این فضا که اغلب سلبریتی ها سعی در دستیابی به آن دارند، تعداد فالوورها می باشد.

تعداد فالوورها در اثر فعالیت های جالب و تولید محتوا بالا می رود. هرچند که سلبریتی های جهانی تعداد فالوور بالایی دارند، بدون این که محتوای خاصی تولید کنند. تعداد فالوورها و فعالیت ها می تواند نماد تیک آبی اینستاگرام را برای صاحب پیج پدید آورد. که امر خوشایندی برای فعالین اینستاگرامی می باشد. با این که اینستاگرام رکوردهای دیگری در زمینه های مختلف را به خود اختصاص داده است، اما ما در این جا قصد داریم تا لیست بیشترین فالو شده ها را ارائه دهیم.

اینستاگرام (instagram)

اینستاگرام پیجی مخصوص به خود دارد که تا کنون رکود بیشترین پیج فالو شده را به خود اختصاص داده است. در این پیج پست های گوناگونی به چشم می خورد. که اغلب آن ها مربوط به پر بازدید ترین پست های سلبریتی ها یا دیگر افراد می باشد. آیدی این پیج به آدرس instagram است و به عنوان بیشترین فالو شده ها از آن نام برده می شود. این اکانت از زمان احداث اینستاگرام راه اندازی شد و حدود ۱۱ سال از سال تولد این پیج می گذرد. هم اکنون ۳۸۹ میلیون از کاربران اینستاگرام، این پیج مخصوص را دنبال می کنند. در قسمت فالویینگ های این پیج، اکانت ۶۹ نفر به چشم می خورد که اکثر آن ها از سلبریتی هایی هستند که تیک آبی اینستاگرام را دریافت کرده اند. در این پیج تا کنون ۶۷۲۱ پست به اشتراک گذاشته شده است.

کریستین رونالدو

کریستین رونالدو

امکان ندارد که کسی تا به حال نام کریستین رونالدو را نشنیده باشد. او از فوتبالیست های مشهوری است که در پرتغال به دنیا آمد. کریستین رونالدو را می توان نخستین مرد فوتبالیست جهان دانست. او در تیم ملی کشور پرتغال هنر آفرینی می کند و به عنوان فوتبالیست برتر تیم یوونتوس شناخته می شود. این بازیکن فوتبال علاوه بر این که در دنیای واقعی از محبوبیت بی شماری برخوردار است، در فضا های مجازی نیز بسیار شناخته شده می باشد.

او تا کنون رکورد های مختلف اینستاگرام را کسب کرده است. اکانت پیج اینستاگرام وی هم اکنون در لیست بیشترین فالو شده ها قرار گرفته است. که نشان از شهرت او دارد. اکانت او به آدرس cristiano می باشد. در ضمن این اکانت در صدر محبوب ترین اکانت های اینستاگرام هم قرار دارد. او یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین بازیکنان فوتبال می باشد که رد حال حاضر بیش از ۶۰۰ میلیون فالوور دارد.

آریانا گرانده

آریانا گرانده برترین خواننده آمریکایی است که نامش در لیست بیشترین فالو شده ها قرار گرفته است. او در سال ۱۹۹۳ چشم به جهان گشود و هم اکنون در آستانه ۲۸ سالگی قرار گرفته است. محل تولد وی، ایالت فلوریدا آمریکا ذکر شده است. علاوه بر خوانندگی، از نویسندگان و ترانه سرا های برتر آمریکا و همچنین از بازیگران سرشناس آمریکایی می باشد. وی در زمانی که تنها ۱۵ سال داشت، توانست استعداد خود را در زمینه بازیگری کشف کند و سپس به خوانندگی رسید.

آلبوم “ارادتمند شما” که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد، نخستین آلبوم رسمی اوست که در شهرتش نقش چشم گیری دارد. او در حال حاضر بیش از ۳۷۸ میلیون دنبال کننده دارد و به همین دلیل نام آریانا گرانده نیز در لیست بیشترین فالو شده ها قرار گرفته است. در پیجش عکس های پرتره او به چشم می خورد و تصاویری از خانواده اش نیز دیده می شود. هم اکنون ۴۷۷۳ پست را با طرفدارانش به اشتراک گذاشته و ۷۶۷ نفر را فالو کرده است. آدرس پیج اصلی او نیز، نام و نام خانوادگی اش به زبان انگلیسی می باشد.

آریانا گرانده

دواین جانسون

پر افتخار ترین بازیگر آمریکایی را می توان دواین جانسون دانست. او که برای اکثریت شناخته شده است، علاوه بر حرفه بازیگری، در ورزش نیز سرشناس می باشد. او در هالیوود تهیه کننده نیز می باشد و در فیلم های معروفی ایفای نقش کرده است. او را می توان برترین و حرفه ای ترین کشتی گیر تاریخ آمریکا دانست. وی از پر درآمد ترین بازیگران هالیوود است و نامش همیشه در میان ۱۰۰ چهره تاثیر گذار جهانی قرار می گیرد.

The Rock لقب اختصاصی او است که به معنی سنگ و صخره می باشد. او یکی از برترین ستارگان تاریخ کشتی حرفه‌ ای به‌ شمار می‌ رود که در حال حاضر بیش از ۳۸۸ میلیون دنبال کننده دارد. این در حالی است که تنها ۴۲۱ نفر را دنبال می کند. وی تا کنون ۵۶۵۱ پست را منتشر کرده است و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص می دهد.

سلنا گومز

سلنا گومز خواننده، بازیگر و هم چنین تهیه‌ کننده آمریکایی است. او در حال حاضر یکی از پرطرفدار ترین سلبریتی‌ های جهان به شمار می‌ رود که در اینستاگرام بیش از ۴۲۷ میلیون فالوور دارد و نام او در لیست بیشترین فالو شده ها ۲۰۲۳ مشاهده می شود.

کایلی جنر

خانواده جنر و کارداشیان همیشه به عنوان پر سر و صدا ترین خانواده های اینستاگرامی بوده اند. کایلی جنر یکی از اعضای این خانواده می باشد که در سال ۱۹۹۷ متولد شد. وی اصالتی آمریکایی دارد و از بزرگ ترین کارآفرینان آمریکا به حساب آمده است. وی علاوه بر کارآفرینی، فعالیت های مدلینگ را انجام می دهد و حتی به عنوان یک هنر پیشه نیز شناخته می شود. این چهره از سرشناس ترین چهره های اینستاگرامی است که با فعالیت ها و اشتراک گذاری تصاویر خود و زندگی اش، به محبوب ترین سلبریتی اینستاگرام تبدیل شده است. وی یکی از خواهران ناتنی کیم کارداشیان می باشد و کندال جنر خواهر تنی او است. او بیش از ۳۹۸ میلیون دنبال‌ کننده دارد. آدرس دقیق پیج او kyliejenner می باشد و ۶۶۸۴ پست را با هوادارانش به اشتراک گذاشته است. او تنها ۶۶ نفر را در قسمت فالویینگ های پیج خود دارد و پس از سلنا گومز دارنده بیشترین تعداد دنبال‌ کننده در میان زنان اینستاگرام است.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان جنجالی ترین چهره از خواهران کارداشیان او از مشهورترین افراد اینستاگرام می باشد. در واقع عامل معروفیت خانواده کارداشیان، کیم کارداشیان است. در سال ۲۰۰۷، فیلم رابطه جنسی کیم با دوست پسرش منتشر شد و نگاه بسیاری را مخاطبان را معطوف خود کرد. پس از آن خانواده کارداشیان ها بر سر زبان ها افتادند و با آغاز پخش مجموعه “پا به پای خانواده کارداشیان”، این شهرت بیشتر شد. کیم کارداشیان هم اکنون به عنوان بازرگان، مدل و هنر پیشه شناخته می شود و پیج پر فالووری در اینستاگرام دارد.

او به تازگی از همسرش کانیه وست جدا شد و بار دیگر کاربران را به صفحه اینستاگرامش سوق داد. از او به عنوان یک شخصیت رسانه ای جنجالی نام برده می شود و با نمایش اندام سکسی اش فالوورهای بیشتری را جذب می کند. در حال حاضر تعداد فالوورهای او به ۲۱۲ میلیون رسیده است. در پیج او می توانید تصاویر فرزندانش را نیز ببینید. او به تازگی تصویری از دندان های طلا خود منتشر کرده که در افزایش فالوورهایش نقش اساسی داشته است. ۵۴۵۹ تعداد پست های به اشتراک گذاشته او است. وی ۱۲۹ نفر را دنبال می کند و آدرس پیج اصلی او kimkardashian می باشد.

کیم کارداشیان

لیونل مسی

فوتبالیست ها نقش برجسته ای را در لیست بیشترین فالو شده ایفا می کنند. دومین فوتبالیستی که نامش در این لیست ذکر شده است، لیونل مسی می باشد. او از نظر تحلیل گران فوتبال، برترین بازیکن تاریخ فوتبال نام گرفته است. وی اصالتا اهل کشور آرژانتین است و به عنوان یکی از دوستان و اصلی ترین رقیب قدیمی کریستین رونالدو شناخته می شود. وی بازیکن برتر باشگاه بارسلونا می باشد و در تیم ملی آرژانتین نیز افتخار آفرینی های بی شماری را به دست آورده است.

لیونل مسی برای شش بار توانسته به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال جهان شناخته شود و به همان اندازه جوایزی مانند کفش و توپ طلا اروپا را کسب کرده است. او یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال است که بیش از ۴۸۲ میلیون فالوور دارد. leomessi آدرس اکانت اصلی این بازیکن مشهور می باشد. وی تا کنون برای جلب نگاه طرفدارانش، ۶۹۶ پست را به اشتراک گذاشته و ۲۳۴ نفر را دنبال می کند.

بیانسه ناولز کارتر

بیانسه جیزل نولز کارتر، از با تاثیر ترین زنان تاریخ جهان به حساب می آید. سال ۱۹۸۱ سال تولد او می باشد. وی در تگزاس آمریکا چشم به جهان گشود و فعالیت رسمی خود را از سال ۱۹۹۷ آغاز نمود. البته او در سال ۱۹۹۰ به عنوان خواننده گروه دستینیز چایلد شناخته شد. این گروه برترین گروه موسیقی دخترانه آمریکایی بود و باعث شد تا بیانسه به یک خواننده مشهور تبدیل گردد. او هم اکنون به عنوان تهیه کننده موسیقی و همچنین بازیگر آمریکایی شناخته می شود.

وی از معدود خواننده هایی است که از نظر رفتاری و عملکردی بر بسیاری از سلبریتی ها و هنرمندان دیگر تاثیر می گذارد. به همین علت از او به عنوان تاثیر گذار ترین خواننده نام برده می شود. وی در اینستاگرام نیز شهرت بالایی دارد و علاقه مندانش صفحه شخصی این خواننده مشهور را دنبال می کنند. او بابت خلاقیت در سبک هنری و توانایی در آواز خواندن به شهرت بسیار زیادی رسیده است. در حال حاضر این خواننده بیش از ۳۱۵ میلیون دنبال کننده دارد. وی به عنوان مدل نیز شناخته می شود و تصاویر او در لباس های گوناگون در پیجش به اشتراک گذاشته شده است. تعداد پست های اشتراکی او به ۱۹۶۸ تصویر و ویدئو می رسد. نکته جالب پیج او این است که در قسمت فالویینگ های پیجش هیچ اکانتی به چشم نمی خورد.

جاستین بیبر

جاستین درو بیبر از دیگر خوانندگانی است که نامش در لیست بیشترین فالو شده ها به چشم می خورد. او که یک خواننده بیست و هفت ساله کانادایی است، در ابتدا ویدئوهایش را در یوتیوب منتشر می کرد. پس از انتشار موزیک هایی که فی البداهه خوانده بود، اسکوتر براون استعداد درونی او را کشف کرد و وارد عرصه موسیقی شد. وی هم اکنون به عنوان یکی از برترین خوانندگان کانادایی شناخته می شود که ۷ ترک از نخستین آلبومش، در لیست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد قرار گرفت. او به تازگی نامزد کرده است و در اینستاگرام نیز فعالیت دارد. طرفداران او در اینستاگرام به ۱۶۸ میلیون فالوور می رسد و ۶۲۴۳ پست را با علاقه مندانش به اشتراک گذاشته است. او ۵۵۶ نفر را نیز فالو کرده و پست هایشان را دنبال می کند.

نیمار جونیور

باز هم نام یک فوتبالیست دیگر در لیست بیشترین فالو شده ها این سال جدید به چشم می خورد. نیمار از فوتبالیست های شناخته شده ای است که برای باشگاه پاریس سن ژرمن نقش آفرینی می کند‌. او سابقه بازی در تیم ملی برزیل را نیز دارا می باشد‌. به او عنوان یکی از برترین بازیکنان فوتبال تاریخ اختصاص داده شده است. وی اصالتی برزیلی دارد و در سال ۱۹۹۲ چشم به جهان گشوده است. نیمار در اینستاگرام نیز نقش موثری را ایفا می کند و نگاه طرفدارانش را به سوی خود سوق داده است. وی توانسته است با فعالیت های خود در اکانت اینستاگرامش، ۱۴۸ میلیون دنبال کننده را برای خود به ارمغان آورد و ۴۹۳۱ پست را با مخاطبانش به اشتراک بگذارد. او از معدود سلبریتی هایی است که فالویینگ های بسیاری دارد. وی ۱۴۶۹ اکانت را در اینستاگرام دنبال می کند.

 بیشترین فالو شده ها در 2021 در چه شاخه ای فعالیت می کنند

 بیشترین فالو شده ها در چه شاخه ای فعالیت می کنند؟

تا به حال بیش از یک میلیارد اکانت در فضای اینستاگرام به ثبت رسیده است. همان طور که ذکر شد، فعالیت گسترده سلبریتی ها بود که کاربران را وارد دنیای اینستاگرام کرد و رکورد های عجیبی را به ارمغان آورد. به همین دلیل بیشترین فالو شده ها، سلبریتی ها و هنرمندانی هستند که در کل جهان شناخته شده می باشند. آن ها در زمینه های گوناگونی فعالیت دارند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

فوتبالیست

فوتبال در ادوار مختلف جزو ورزش های محبوب برای اکثریت به حساب آمده است. به همین دلیل بیشترین تعداد فالوور در مرحله نخست به فوتبالیست ها تعلق می گیرد. فوتبالیست های ماهر و سرشناس علاوه بر این که در دنیای فوتبال به عنوان برترین ها شناخته می شوند، در دنیای مجازی هم در صدر تمام سلبریتی ها قرار گرفته اند. به گونه ای که کریستین رونالدو، نخستین فردی است که تعداد دنبال کننده هایش ۲۷۰ میلیون نفر را گذرانده است. این چهره به بهترین فوتبالیست جهان چه در واقعیت و چه در مجازی تبدیل شده است. پس از رونالدو، نوبت به لیونل مسی می رسد. او از دیگر فوتبالیست های مطرح جهانی است که در اینستاگرام نیز رکورد آفرین شده است. نیمار نیز از دیگر بازیکنان فوتبال است که توانست نامش را در رکورد فالوورهای اینستاگرام به ثبت برساند.

خوانندگی

خواننده ها را می توان از اقشار محبوب جامعه دانست. تعداد علاقه مندان به موسیقی در جهان کم نیست و مسلما یکی از شاخه های فعالیت بیشترین فالو شده ها به شاخه خوانندگی باز می گردد. آریانا گرانده خواننده ای است که صدای ماندگارش او را به برترین خواننده اینستاگرام تبدیل کرده است. فعالیت های او در فضا های مجازی بیش از ۲۰۰ میلیون فالوور را برایش به ارمغان آورده است. پس از او خوانندگانی مثل بیانسه و جاستین بیبر نیز توانستند عنوان بیشترین فالو شده را در این سال جدید میلادی کسب کنند. خوانندگان دیگری نیز در اینستاگرام فعالیت گسترده دارند و فالوورهای بسیاری را نیز به خود اختصاص داده اند. پس در نتیجه شاخه دیگری که می تواند فالوور های بسیاری را به ارمغان آورد، خوانندگی می باشد.

مدلینگ و بازیگری

بازیگران از دیگر هنرمندانی هستند که فعالیت گسترده ای در اینستاگرام ایفا می کنند. برخی از آن ها علاوه بر بازیگری به مدلینگ بودن نیز روی آورده اند و توانسته اند تعداد مخاطبانشان را بیش از پیش افزایش دهند. برخی از این چهره با جنجال آفرینی نیز فالوورهای بسیاری کسب کرده اند. دواین جانسون از بازیگران آمریکایی است که نامش در لیست بیشترین فالو شده ها به چشم می خورد. جایگاه بعدی او به خواهران جنر و کارداشیان تعلق دارد. که در میان آن ها کایلی جنر و کیم کارداشیان مشهور ترین چهره های بازیگر اینستاگرامی می باشند.

درآمد بیشترین فالو شده ها چقدر است؟

درآمد بیشترین فالو شده ها چقدر است؟

اینستاگرام با ظهورش یک منبع درآمد جدید را به سلبریتی ها معرفی کرد. آن ها با اشتراک گذاری پست ها و انجام تبلیغات می توانند از اینستاگرام درآمد کسب کنند. علاوه بر این ها، حرفه ای که در آن نیز فعالیت می کنند، مهم ترین منبع درآمدی آن ها می باشد. برای مثال کریستین رونالدو هر ساله ۱۷ میلیون یورو درآمد دارد. کایلی جنر نیز به عنوان جوان ترین میلیاردر جهان به حساب می آید. شاید بتوان گفت نیمی از شهرت این چهره ها در اینستاگرام به درآمد آن ها بستگی دارد. هنگامی که وارد صفحه شخصی هر کدام از سلبریتی های نام برده شوید، می توانید از تصاویرشان به ثروت بالای آن پی ببرید.

عکس های بیشترین فالو شده ها را در کجا می توانیم ببینیم؟

تصاویر چهره هایی که مشهور هستند در فضا های مجازی به صورت متعدد به چشم می خورد. همچنین می توانید با سرچ نام آن ها در اینترنت به تصاویر بیشتری دست پیدا کنید. اما اصلی ترین منبع برای مشاهده عکس های سلبریتی ها، اکانت های اینستاگرام آن ها می باشد. با مراجعه به اینستاگرام می توانید تصاویر سلبریتی ها را در کنار خانواده و در منزل شخصی شان مشاهده نمایید.

درآمد بیشترین فالو شده ها در 2021

حواشی بیشترین فالو شده ها

چهره های سرشناسی که به شهرت جهانی می رسند، هیچ گاه بدون حاشیه نیستند. در هر شرایط عده ای هستند که حاشیه هایی را برای آن ها ایجاد کنند. می توان گفت پر حاشیه ترین و جنجالی ترین سلبریتی اینستاگرامی، کیم کارداشیان می باشد. او یک مدل و بازیگر است و در گذشته حواشی های بسیاری مبنی بر جراحی اندام او به وجود آمده بود. گفته می شود که فیلم رابطه جنسی او با دوست پسرش در سال ۲۰۰۷ منتشر گردید و حواشی بسیاری را برایش ایجاد کرد. وی به تازگی از همسر دومش، کانیه وست، جدا شد و دوباره جنجال آفرینی کرد.

پیج های بیشترین فالو شده ها چیست؟

با این که سلبریتی های نام برده شده بدون فضا های مجازی نیز مشهور و شناخته شده هستن، اما نمی توان از تاثیر اینستاگرام بر افزایش شهرت آن ها چشم پوشی کرد. آن ها از زمانی که پیج های مخصوص خود را راه اندازی کردند، فعالیت های بیشتری را به انجام رساندند و با مخاطبان و طرفدارانشان به صورت مستقیم ارتباط بر قرار کردند. در پیج های این چهره تصاویری از خودشان و خانواده شان به چشم می خورد.

همچنین در پیج برخی از آن ها می توانید خانه های بیشترین فالو شده ها را نیز مشاهده کنید. برای دستیابی به صفحه این سلبریتی ها می توانید نام آن ها را به صورت انگلیسی در اینستاگرام سرچ کنید و وارد صفحه اصلی آن ها شوید. لازم به ذکر است که فن پیج های بی شماری نیز برای این سلبریتی ها فعالیت می کنند.

بیشترین فالو شده ها در حوزه آشپزی در ایران

بیشترین فالو شده ها حوزه آشپزی در ایران

در حال حاضر شبکه اینستاگرام در ایران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده است و خیلی از مردم ایران در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌ کنند. حال ناگفته نماند که عده‌ ای از کاربران اینستاگرام به عنوان فود بلاگر در این شبکه مشغول فعالیت هستند.

حال از بیشترین فالو شده‌ های حوزه آشپزی در ایران می‌ توان به: Amir_food_review، Milad_taster، spy.ir ،Farhadpaz، Amoo_roohi_foodlover ، Fafa_foodd و … اشاره کرد.

بیشترین فالو شده ها حوزه مدلینگ در ایران

این روزها مشاهده می‌ شود که خیلی از کاربران اینستاگرام که از چهره زیبایی برخوردارند و توانسته اند فالووران زیادی را در این شبکه به دست آورند، در حرفه مدلینگ مشغول به فعالیت شده اند و توانسته اند از طریق این حرفه به شهرت زیادی برسند و در کنار آن یک منبع درآمد عالی نیز برای خود به وجود آورده اند.

حال از بیشترین فالو شده ها حوزه مدلینگ در ایران می‌ توان به: هانیه فیضی، محدثه هنرمند، ملیکا تهامی، دنیا جهانبخت، نیلوفر بهبودی و … اشاره کرد.

بیشترین فالو شده ها در زمینه میکاپ

بیشترین فالو شده ها زمینه میکاپ

در ادامه می خواهیم به بیشترین فالو شده ها زمینه میکاپ بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

هدی قطان

هدی قطان (هدی کتان) یک آرایشگر، وبلاگ نویس زیبایی، میکاپ آرتیست و کارآفرین آمریکایی است. او بنیان گذار خط تولید لوازم آرایشی (Huda Beauty) است. در حال حاضر هدی قطان بیش از ۵۰ میلیون دنبال کننده دارد و نام او در لیست بیشترین فالو شده ها مشاهده می شود.

نیکی توتوریالز

نیکی توتوریالز با نام اصلی نیکی دی جگر یوتیوبر، میکاپ آرتیست و چهره‌ پرداز هلندی است. او در سال ۲۰۲۰ آشکار کرد که یک زن ترنس است و در حال حاضر بیش از ۱۹ میلیون دنبال کننده دارد.

لیسا الدریج

لیسا الدریج میکاپ آرتیست، تاجر، نویسنده و هم چنین یوتیوبر انگلیسی-نیوزیلندی است. لیسا الدریج در نیوزلند بزرگ شده است و سپس به لیورپول نقل مکان کرد و در آنجا با خانواده اش ساکن شد. در حال حاضر او بیش از ۲ میلیون فالوور دارد.

نینا اوبی

نینا اوبی کارآفرین و مربی زیبایی، سازنده محتوا، میکاپ آرتیست، متخصص زیبایی و موسس لوازم آرایشی Nina Ubhi است. او در حال حاضر بیش از ۲۶۴ کا فالوور دارد.

جیمی پیج

جیمی پیج یک میکاپ آرتیست معروف و متخصص زیبایی است که در حال حاضر بیش از ۱۳۲ کا فالوور دارد.

سوالات متداول

  1. بیشترین فالو شده ها به ترتیب کدام اند؟

    در رتبه اول اکانت اصلی اینستاگرام و پس از آن به ترتیب کریستین رونالدو، آریانا گرانده، دواین جانسون، کایلی جنر، کیم کارداشیان، مسی، بیانسه، جاستین بیبر و در نهایت نیمار قرار گرفته اند.

  2. فعالیت سلبریتی ها در کدام شاخه ها موجب افزایش فالوورهای آن ها شده است؟

    بیشتر چهره هایی که فالوور بالایی دارند، اغلب در شاخه های فوتبال، مدلینگ، بازیگری و خوانندگی فعالیت می کنند.

  3. اصلی ترین منبع مشاهده تصاویر بیشترین فالو شده ها کدام است؟

    از طریق پیج اینستاگرام آن ها می توانید به تصاویر بی شماری دسترسی پیدا کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]