امروز در این مقاله برای شما در مورد یکی از خوانندگان ایرانی-افغانی صحبت خواهیم کرد، کسی که با صدایش، سکوت ملتی را شکست و قهرمان حرف های نگفته خیلی ها شد، مژده جمال زاده دختری ساده بود مانند تمامی دختران افغانستان، تا زمانی که بخاطر درگیری های داخل افغانستان در هنگام کودکی مجبور به مهاجرت شدند، اما هم اکنون آن کودک بزرگ شده و به یکی از زیبا ترین و تاثیرگذار ترین افراد دنیا تبدیل شده است که در این مقاله به تک تک اقدامات و کار های انجام داده شده توسط این زن قدرتمند می پردازیم.

مژده جمال زاده کیست؟

مژده جمال زاده کیست؟

مژده جمال زاده در دسته ی معروف ترین خوانندگان پاپ ایرانی-افغانی است که تا کنون فعالیت های زیادی در زمینه های مختلفی انجام داده است که مهم ترین و فعال ترین بخش از فعالیت های این فرد، بخش موسیقی و خوانندگی به زبان های دری و انگلیسی است، زندگی مژده جمال زاده پر از فراز و نشیب های بسیاری بوده است تا به این جایگاه رسیده اما با صبر و پشتکاری که داشته در این زمان در بهترین جا و موقعیت کاری و اجتماعی خود قرار دارد.

می خواهیم بیوگرافی مژده جمال زاده را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم تا بتوانید با این زن زیبا و با استعداد بیشتر آشنا شوید، مژده در شهر کابل در افغانستان متولد شده است در حال حاضر او ۳۶ سال دارد و متولد سال ۱۹۸۵ است، در کودکی مجبور به مهاجرت شدند و به کشور کانادا رفتند، در بریتیش کانادا مشغول تحصیل شد و فارق التحصیل شده از رشته روزنامه نگاری است. همچنین در زمینه های مختلفی علاوه بر خوانندی فعالیت حرفه ای دارد که از جمله ی آن ها می توان به فعالیت مدلینگ وبازیگری و مجری گری نیز اشاره داشت.

اینستاگرام مژده جمال زاده

مژده جمال زاده اینستاگرام دارد، که می توان از تمامی فعالیت هایش با دنبال کردن او در اینستا گرام با خبر شد و همچنین اگر علاقه مند به دیدن عکس ها و همچنین روزمرگی های عادی و متداول او را نیز می توانید در اینستا گرامش دنبال کنید او هم اکنون در اینستاگرام ۷۷۰ دنبال کننده دارد، همچنین تعداد زیادی پست در مورد مصاحبه هایش و همچنین مد وفشن و آهنگ هایی که تا به الان انجام داده است آپلود کرده است پس می توان پیج اینستاگرام مژده را به عنوان یک منبع موثق در نظر گرفت که می توان از طریق آن به اطلاعات بسیاری دست یافت.

همچنین تمامی ویدئوها در مورد مصاحبه هایی که تا کنون انجام داده است و یا موزیک ویدئو آهنگ های معروف این خواننده را می توانید در آپارت مشاهده کنید، اگر تا الان نمی دانستید که چگونه می توان این ویدئو ها را مشاهده کرد، با آسان ترین راه یعنی سرچ کردن جمله ی مژده جمال زاده آپارت در گوگل نیز می توانید به این کیلیپ ها دسترسی پیدا کنید.

بهترین آهنگ های مژده جمال زاده افغانی

بهترین آهنگ های مژده جمال زاده افغانی

این شخص از خوانندگان جدید ایرانی-افغانی با سبک خاص و اشعار قوی و صدای زیبایی که دارد نمی توان گفت که کدامین آهنگ این خواننده بهترین آهنگ اوست اما اگر عوامل دیگری مانند بیشترین تاثیر گذاری و… را در نظر بگیریم، می توانیم چندین نام از آثار این هنرمند نامی را نام ببریم، اما باز هم می توان به جرات گفت که این هنرمند افغان بسیار با استعداد است و می تواند احساسی را در آهنگ بگنجاند که با شنیدن آن می توانید به درک کاملی از کلام نهفته درون آهنگ برسید.

مژده جمال زاده برو برو

یکی از آهنگ های برتر و محبوب این خواننده نامی به نام برو برو است که تا کنون بسیار پر شنوده بوده و طرفداران این خواننده در چارت محبوب ترین آهنگ های که تا به الان از این خواننده منتشر شده است، این آهنگ را انتخاب کرده اند و به آن امتیاز داده اند، همچنین موسیقی به کار گرفته شده در این آهنگ بر قشنگی این آهنگ افزوده است که بسیار زیباست.

وطنم

این آهنگ مژده در رابطه با کشور افغانستان نوشته و خوانده شده است که بسیاری از افراد این آهنگ مژده جمال زاده را بهترین آهنگ او دانسته اند و همچنین در افغانستان این آهنگ همانند مرحمی زیبا بود بر زخم های چند ساله شان، همین جریان بود که باعث شد این آهنگ از امتیاز و محبوبیت زیادی در میان افغان ها و همچنین کشور های دیگر شود، در این آهنگ وصف کشور افغانستان چنان هنرمندانه صورت می گیرد که قلب شنونده به لرزه می افتد.

دامن صحرا

دامن صحرا آهنگی لطیف و بسیار زیباست که هارمونی عجیب و قشنگی را با در بر گرفتن صدای زیبای مژده جمال زاده ایجاد کرده است که در پی شنیدن آن شاید مبهوت زیبایی موسیقی آن شوید ولی نمی توانید از زیبایی شعرش غافل شوید چنان زیبایی متن شعر احساسات شمارا بر می انگیزد که نمی توانید برای بار دوم یا سوم آن را گوش ندهید، این خواننده با استعداد زیبایی که دارد همه مردم دنیا را محو خود کرده است.

کنسرت های مژده جمال زاده

ااین بخش از مقاله می خواهیم به این که مژده جمال زاده کنسرت برگزار کرده است یا نه؟ بپردازیم، حتما با خودتان می گویید چنین خواننده توانا و با استعدادی مگر ممکن است کنسرتی برگزار نکرده باشد، درست فکر کرده اید این خواننده زیبا مهم ترین و بزرگ ترین کنسرت خود را به عنوان اولین زن افغان تبار به زبان افغانی در مقابل رئیس جمهور پیشین آمریکا اوباما در کاخ سفید برگزار کرده است که، این کنسرت با سروصدای بسیار زیادی رو به رو شد و همچنین بسیار زیبا و به نحو احسن اتفاق افتاد، که در یاد ها وخاطرات باقی ماند زیبایی صدا و اجرای مژده جمال زاده.

همچنین یکی از کنسرت های تاثیرگذار این  خواننده می توان به اجرای کنسرت برای مهاجرین افغان که به آمریکا آمده بودند، اشاره نمود این کنسرت در کمپ پناهندگی در آمریکا برگزار شد و درخشش و زیبایی درونیه این خواننده را برای همگان دو برابر کرد، در پی این عمل مژده که دل گرمی بسیار خوبی برای مهاجرین بود، می توانیم به بخشندگی و دلگرم کنندگی متن آهنگ این خواننده در آهنگش اشاره کنیم.

مصاحبه با مژده جمال زاده

مصاحبه با مژده جمال زاده

تا کنون مصاحبه های بسیار زیادی با مژده صورت گرفته است، که با موضوعات گسترده ای می توان این مصاحبه ها را یافت، از زندگی شخصی این هنرمند گرفته است تا فعالیت ها و بحث های داغ و جنجالی که برایش از ابتدای راه خوانندگی و فعالیت هایش اتفاق افتاده است، می توان یافت.

آهنگ مژده جمال زاده بسیار معروف و پرطرفدار است که محبوب ترین آن ها و رازی که در پشت آن پنهان شده است نیز در مصاحبه های انجام شده توسط این خواننده شفاف سازی شده است، همین طور مژده جمال زاده افغانستان وطنم را با تمام وجودش برای کشوری که دور از آن رشد کرده و بزرگ شده است اما عشق فراوانی نسبت به آن دارد در مصاحبه ای در مورد این آهنگ برای طرفدارانش می گوید که دیدن این مصاحبه خالی از لطف نیست.

مژده جمال زاده در دامن صحرا را، چنان رندانه و حرفه ای باز می کند و توضیح می دهد، که آدم با خودش می گوید که تمامی برداشت من از آهنگ چه بوده است و حالا با دلنشینی و مفهومی می توان به آن گوش فرا داد، قشنگی آهنگ های مژده جمال زاده با زیبایی صدای او صد چندان می شود، همچنین برای دانلود آهنگ میدونی هلاکتم از مژده جمال زاده را می توانید از طریق سایت های قرار داده شده در گوگل با کیفیت های مختلفی دانلود کرده و به آن گوش فرا دهید.

عکس های مژده جمال زاده

این خواننده محبوب و مردمی را می توانید در صفحه اینستاگرامش دنبال کنید تا از عکس های به روز این خواننده دیدن کنید همچنین راه های بسیار دیگری وجود دارد تا شما حتی عکس از زمان در حال خواندن مژده جمال زاده را ببینید، هرچه بیشتر این خواننده را ذنبال کنید می فهمید که او غیر از صدای زیبا سیمای زیبایی نیز دارد که غیر قابل وصف است.

همچنین زمانی که خواندن های مژده جمال زاده را بای یک بار گوش دهید و در موسیقی آن فرو روید درگیریتان دو چندان می شود زیرا صدای جادویی این خواننده را هر جایی نمی توان پیدا کرد.

حاشیه های مژده جمال زاده

در حاشیه مربوط به این خواننده نظراتش در مورد ازدواج واین که شخص فمنیستی است، بسیار مورد بررسی قرار گرفته است، اما باعث نمی شود که از محبوبیت این خواننده کم کند زیرا هر شخصی برای زندگی خودش تصمیم می گیرد و هیچ قدرتی در دنیا وجود ندارد که از اراده انسلان آزاد تر باشد.

این خواننده تا کنون تهدیدات بسیار زیادی را از طرفه افراد مذهبی در کشور افغانستان متحمل شده است، که زندگی هر شخصی را این تهدیدات به مرگ رو به نابودی می برد، اما این خواننده ازم خود را جزم کرد و در برابر تمامی تهدیدات ایسستاد، که همچنان در حال درخشش است.

خانواده و همسر این خواننده

مژده درمورد خانواده اش اطالاعات خیلی شخصی نمی دهد بلکه همیشه آن ها را مورد مدح قرار می دهد و از این که آن ها در این راه چه پشتوانه بزرگی برایش بوده اند را با افتخار همه جا به زبان می آورد، همچنین مادرش را به گونه ای می خواند که اگر حمایت های ماردم نبود من هرگز در این راه قدم نمی گذاشتم و چنین نمی درخشیدم.

تا کنون خبری از ازدواج این خواننده محبوب در دسترس نیست ولی در یکی از مصاحبه هایش گفته بوده است، که ازدواج سنتی، از مد افتاده است و بر این مسئله که هرگز بچه دار نخواهد شد تاکید کرده.

در آمد این خواننده به چه صورت است؟

درآمد این خواننده از بازیگری و همچنین کار مدلینگ نیز کسب می شود، این خواننده تیز هوش را می توان گفت از راه های زیادی به کسب در آمده پرداخته است، که حقا هم با فعالیت های حرفه ای که در زمینه های مختلفی دارد، می توان به این قضیه اشاره کرد که این زن توانمند به یک راه برای کسب در آمد بسنده نکرده است، بنابر این در دسته زنان قدرتمند وتاثیر قرار گرفته است.

جوایز و دست آورد های این خواننده افغان

این خواننده تا کنون جوایز بسیار زیادی کسب کرده است از کسب جایزه به عنوان خواننده تازه کار گرفته تا تاثیر گذار ترین آهنگ و حتی می توان به این مسئله اشاره کرد که این خواننده محبوب در کشور های مختلفی جوایز زیادی حتی برای فیلمی که در آن نقش آفرینی کرده است، تا حرفه ای که در مدلینگ دارد را دریافت کرده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. از کجا می توانیم اخبار بروز از مژده جمال زاده داشته باشیم؟

  با دنبال کردن صفحه اینستا گرام و آپارات این هنرمند می توانید از تمامی فعالیت های این خواننده مطلع شوید.

 2. این هنرمند کارهای خیرخواهانه ای نیز انجام می دهد؟

  این هنرمند کار های خیرخواهانه ی بسیار زیادی انجام می دهد، که کوچک ترین آن برگزاری کسرت برای مهاجرین برای تقویت روحیه آن ها بوده است.

 3. ازچه زمانی این هنرمند به کانادا مهاجرت کرد و دلیل مهاجرت چه بود؟

  این هنرمند از سن ۵ سالگی از افغانستان به کنادا مهاجرت کردند و دلیل این مهاجرت درگیری های داخلی بود که آن زمان در کشور افغانستان وجود داشت.

 4. آیا مژده جمال زاده خواننده به افغانستان برگشته است؟

  این خواننده به تازگی به افغانستان رفته، و دچار شک فرهنگی شده است، زیرا تمامیت زندگی در افغانستان متفاوت تر از آن چه بوده است که می دانسته و دیگه نمی توانسته بگویید که اانی است زیرا جوری که جوانان افغانی زندگی می کنند بسیار متفاوت از آن بوده که فکر می کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]