برای شرط بنی روی ناپولی شما باید اطلاعات بسیار گسترده ای را داشته باشید که یکی از آن ها و می توان گفت اساسی ترنشان مطالعه آموزش شرط بندی فوتبال می باشد. آموزشی که باعث می شود تجربه خوبی را برای خود رقم بزنید. البته شناخت تیم هم شرط است و از همین رو در ادامه مقاله ابتدا در ظر داریم در مورد خود تیم اطلاعاتی را ارئه کنیم.

باشگاه فوتبال ناپولی یک باشگاه فوتبال در ایتالیا و تیم شهر این کشور است. ناپولی در سال های حضور خود در سری آ، قهرمانی هایی را بدست آورده است. در اروپا نیز از تیم های برتر است و در رده بندی ده تیم برتر نیز حضور دارد. در این تیم بازیکنان و مربیان نام آَشنایی حضوردارند. برای آشنایی با این تیم و موفقیت های آن با ما همراه باشید.

تاریخچه باشگاه ناپولی

تاریخچه باشگاه ناپولی

باشگاه ناپولی مانند اکثر تیم های اروپایی که در اواخر قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ میلادی تاسیس شده اند، این تیم در سال ۱۹۰۵ با نام تیم فوتبال و کریکت ناپولی تاسیس شد. در تاسیس این تیم افرادی مانند ویلیام پوث که دریانورد بود و شهروندانی از ناپل از جمله کنفرتی، کاترینا و … نقش داشتند. اولین مدیر این باشگاه شخصی به نام سالسی بود. لباس آن ها در ابتدا به رنگ آبی آسمان و تیشرت هایی راه راه و شلوارک سیاه بود. این تیم در اولین بازی خود مقابل کارکنان کشتی عربیک با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسیدند.

تیم هایی که ابتدا در سری آ بازی می کردند، تیم های شمال ایتالیا بودند و از آن جایی که ناپولی در جنوب ایتالیا قرار دارد، با ملوانان یا در جام هایی مانند چلنج کاپ لیپتون شرکت می کرد. آن ها در این جام سه بار تیم پالرمو را شکست دادند و به قهرمانی رسیدند. این تیم در سال ۱۹۱۲ وابستگی اش به خارجی ها از بین رفت و در مسابقاتی که در کشور برگزار می شد، از جمله سری آ نیز شرکت می کرد.

موفقیت های تیم ناپولی

موفقیت های تیم ناپولی

تیم ناپولی تاکنون ۲ دوره در سری سی یک، ۱۲ دوره در سری بی و ۷۴ دوره در سری آ حضور داشته است. در این سال ها آن ها توانسته اند ۲ بار در سری آ در سال های۱۹۸۶ و ۱۹۸۹ به مقام قهرمانی برسند. در جام حذفی فوتبال ایتالیا آن ها ۶ قهرمانی در سال های ۱۹۶۱، ۱۹۷۵، ۱۹۸۶، ۲۰۱۱، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۹ داشته اند. در سوپر جام ایتالیا هم موفق بوده اند و در دو سالی که در این جام حضور یافته اند، به مقام قهرمانی رسیده اند. این قهرمانی ها در سال های ۱۹۹۰ و ۲۰۱۴ بدست آمده است.

ناپولی علاوه بر سری آ در سری بی نیز قهرمانی هایی دارد. آن ها در سال های ۱۹۴۹ قهرمان سری بی، ۲۰۰۵ قهرمان سری سی یک ، ۱۹۷۶ قهرمان لیگ جام آنگلو- ایتالیان و در سال ۱۹۹۶ قهرمان کوپا دله آلیبی شدند. در اروپا نیز یک بار و در سال ۱۹۸۹ به قهرمان در جام یوفا رسیدند. آن ها در رتبه بندی که در سال ۲۰۲۰ انجام شد، با ۷۷ هزار امتیاز در رتبه ۱۸ برترین تیم اروپایی و پایین تر از تیم هایی مانند رم و چلسی و بالاتر از پورتو و بنفیکا قرار دارد.

این موفقیت ها می تواند شما را برای شرط بنی روی ناپولی به اطمینان خاطر خوبی برساند.

بهترین بازیکن های ناپولی

بهترین بازیکن های ناپولی

در تیم ناپولی بازیکنان و اسطوره های بزرگی حضور داشته اند که اکثر آن ها ناشناس بوده و فقط در عصر خود برای هوادران تیم محبوب بوده اند. از جمله این افراد به کسانی مانند آتیلا سالوسترو، مارک همشیک، آرنالدو سنتیمنتی، کارلو بوسکاگلیا، دینو زوف، خوزه آلتافینی، عمر سیووری و … بوده اند. اما در بین این افراد یکی از بزرگترین اسطوره های ناپولی که نه تنها برای این تیم بلکه در دنیا نیز از اسطوره های فوتبال به حساب می آید، دیگو مارادونا می باشد که در سال های ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۱ در این تیم حضورداشت.

حضور مارادونا در تیم ناپولی یک دوره طلوعی برای این تیم بود که قهرمانی های زیادی را همراه با سایر بازیکنان بدست آورد. ناپولی در سال ۱۹۸۴ با پرداخت مبلغ ۶.۹ میلیون پوند رکورد نقل و انتقالات را شکست و مارادونا را به تیم خودش آورد. آن ها در اولین فصل حضور مارادونا در سری آ سوم شدند و در سال بعد که نقطه عطف این باشگاه بود با اختلاف سه امتیاز به قهرمانی در سری آ که تنها قهرمانی آن ها تا به امروز است، رسیدند. علاوه بر این در همان سال با شکست ۴ بر صفر آتلانتا در فینال جام حذفی به مقام قهرمانی هم رسیدند و دو گانه را کسب کردند.

از آنجایی که تا آن هنگام هیچ تیمی از ایتالیای جنوبی در لیگ قهرمان نشده بود، این اتفاق مارادونا را به یک نشانهٔ فرهنگی و اجتماعی در شهر ناپل تبدیل کرد. مارادونا و ناپولی نمادهای فقر جنوبی‌ها در برابر ثروت شمال ایتالیا بودند. در سال ۱۹۸۹ نیز تیم ناپولی با قهرمانی در جام یوفا به بزگترین افتخار خود در اروپا هم با مارادونا رسیدند. دومین قهرمانی این تیم هم در سال بعد آن در سری آ با اختلاف دو امتیاز از تیم دوم اتفاق افتاد. در تیم کنونی تیم ناپولی بازیکنانی مانند الکس مرت، دیگو دمه، فابیان رویز، فرناندو یورنته، داوید اوسپینا، کالیدو کولیبالی و … بازی می کنند.

شرط بنی روی ناپولی

در این مورد بعد از آموزش های لازمه و شناخت تیم باید در انتخاب سایت پیش بنی فوتبال دقت داشته باشید. سایتی که بتواند برای شما شرایطی فوق العاده را رقم بزند. در واق بگذارید این ونه بگوییم که با رعایت توضیحاتی که در اختیار قرار گرفت شما بدون ش می توایند با شرط بنی روی ناپولی به ود های خوبی برسید!

افتخارات باشگاه Napoli

افتخارات باشگاه Napoli

افتخارات باشگاه ناپولی به قهرمانی های آن ها در سری آ، بی و سی معطوف می شود. آن ها همچنین در اروپا و در جام یوفا هم قهرمانی داشته اند. در بین این افتخارات رکورد هایی نیز از این تیم زده شده است که در ادامه به آن اشاره می شود. رکورد بیشترین حضر در تیم ناپولی به مارک همشیک با ۵۲۰ بازی تعلق دارد. برترین گلزن این باشگاه نیز دریس مرتنز با ۱۲۲ گل است. جایزه کاپوکانونیره به دیگو مارادونا در سال ۱۹۸۷ تعلق گرفت و کفش طلای سری آ را در آن سال از آن خود کرد.

رکورد بیشترین گل زده در یک فصل را گونسالو ایگواین دارد که ۳۶ گل را در یک فصل زد. بهترین پیروزی ناپولی با نتیجه ۸ بر یک در مقابل پرو پاتریا در سال ۱۹۵۵ در سری آ اتفاق افتاد. البته بدترین شکست آن ها هم با نتیجه ۱۱ بر صفر در مقابل تورینو بوده است. گران ترین خرید آن ها ایگواین در سال ۲۰۱۶ بود که با ۹۰ میلیون یورو به ناپولی آمد.

مربی ناپولی کیست؟

در تیم ناپولی مربیان بزرگی بوده اند که آنتونیو کروشر اولین آن ها بود و در سال های اخیر مربیانی مانند دونادونی، والتر ماتزاری، رافائل بنیتز، مائوریتسو ساری، کارلو آنچلوتی و سرمربی آن ها گنارو گتوزو است. دونادونی در سال ۲۰۰۹ سرمربی این تیم بود. بعد از او ماتزاری سرمربی این تیم شد. از افتخارات او با ناپولی رسیدن به رتبه سوم در نیم فصل که در ۱۸ سال گذشته بی سابقه بوده است. در سال ۲۰۱۲ او توانست ناپولی را قهرمان جام حذفی کند و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورد.

بعد از ماتزاری در سال ۲۰۱۳ رافائل بنیتز سرمربی این تیم شد. بنیتز در سال هایی که در ناپولی بود افتخاری را نتوانست کسب کند و در نهایت از این تیم اخراج شد و ماریتسو ساری جای او را گرفت. این روند برای این سرمربی هم تکرار شد. حتی بعد از او آنچلوتی در روی نیمکت قرار گرفت که او هم بعد از یک سال در نهایت اخراج شد. هم اکنون بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا گنارو گتوزو هدایت این تیم را برعهده دارد.

مربی ناپولی کیست

سن پائولو ورزشگاه ناپولی

ورزشگاه خانگی تیم ناپولی سن پائولو است. این ورزشگاه سومین ورزشگاه بزرگ کشور ایتالیا است. این ورزشگاه چند منظوره است و علاوه بر فوتبال، ورزش های دو و میدان نیز در آن برگزار می شود. این ورزشگاه در سال ۱۹۵۹ ساخته شد. در سال ۱۹۸۹ مورد بازسازی قرار گرفت و به صندلی هایی مجهز شد. گنجایش این ورزشگاه بالغ بر ۶۰ هزار است.

سن پائولو ورزشگاه ناپولی

ببر های جنوب لقب ناپولی

یکی دیگراز القاب این باشگاه پارتنوپی است که از پیشینه شهر ناپل گرفته شده که این لقب از اساطیر یونانی است. نشان باشگاه ناپولی یک حرف N است که درون یک دایره قرار گرفته است. این نماد در طول تاریخ ناپولی، دست خوش تغییراتی شده است، اما آن چه تغییر نکرده است این حرف و رنگ زمینه آن است که همواره آبی بوده است.

شهرآورد Napoli

در شهر ناپل تنها یک تیم وجود دارد و آن هم تیم ناپولی است. به همین دلیل این تیم شهرآوردی را ندارد. با این حال دو دربی در منطقه برای ناپول حائز اهمیت است که دربی به بازی با دو باشگاه آولینو و سالرنیتانا اطلاق می‌شود. ناپولی چهارمین باشگاه پرطرفدار در ایتالیا است و ۱۳ درصد طرفدار دارد. این تیم همچنین در دنیا هم هوادارانی را دارد که در مجموع میلیون نفر را شامل می شود.

سوالات متداول

 1. باشگاه ناپولی در چه سالی تاسیس شد؟

  این باشگاه در سال ۱۹۰۵ تاسیس شد.

 2. بهترین بازیکن ناپولی چه کسی است؟

  تیم ناپولی بازیکنان برتری از لحاظ تعداد گل زده و تعداد بازی دارد، اما بهترین بازیکن آن ها دیگو مارادونا بود که در سال های ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۱ در این تیم بازی می کرد.

 3. ناپولی تحت هدایت چه کسی به مقام قهرمانی در سری آ رسید؟

  ناپولی با ماتزاری توانست در سری آ به قهرمانی برسد.

 4. نام ورزشگاه باشگاه ناپولی چیست؟

  سن پائولو ورزشگاه خانگی این باشگاه است که ۶۴ هزار نفر ظرفیت دارد.

 5. ناپولی چند بار در لیگ قهرمانان حضور داشته است؟

  آن ها بعد از دو قهرمانی خود در لیگ، در لیگ قهرمانان اروپا هم شرکت داشتند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]