با توجه به آن که چندی پیش خبری منتشر شد که در آن نسیم اقدم یکی از سلبریتی های ایرانی خارج کشور موضوع اصلی این تیتر خبری بود، افراد زیادی در پی کسب اطلاعات درباره این دختر برآمدند. ما نیز در این مقاله تصمیم داریم اطلاعاتی درباره این دختر در اختیارتان قرار دهیم و شما را با این دختر مشهور آشنا سازیم. نسیم اقدم با گذشت زمان هنوز یکی از تیترهای خبری است که افراد بسیاری برای کسب اطلاعات درباره او در اینترنت جستجو هایی را انجام داده اند. پس در ادامه همراه ما باشید تا با این دختر ایرانی بیشتر آشنا شوید.

لیست عناوین محتوا پنهان
نسیم اقدم کیست؟

نسیم اقدم کیست؟

بیوگرافی نسیم اقدم نه تنها در ویکی‌ پدیا بلکه در بسیاری از سایت های معتبر خبری نیز در دسترس می باشد. به هر حال هر کسی برای آنکه بتواند داستان خود را در ذهن دیگر افراد به جای بگذارد، باید مطلبی را برای ارائه داشته باشد. نسیم نیز برای ارائه مفهومی از زندگی خود تصمیم گرفت که ماجرای بسیار جنجالی را پیش از مرگش در ذهن افراد مختلف و به خصوص مردم ایران به جای بگذارد. به همین خاطر است که بعد از گذشت مدت ها هنوز که هنوز است این دختر ایرانی جایگاه خود را در میان مردم کشورش حفظ نموده است و افراد زیادی هستند که هنوز با داستان‌ های او آشنا نشده اند‌ اما کنجکاو اند بدانند که چرا نسیم تا کنون اینقدر مورد توجه قرار گرفته است. مگر چه داستانی پشت زندگی او وجود دارد که افراد را کنجکاو ساخته تا زندگی او را دنبال نمایند.

به همین خاطر است که ما نیز در این مقاله به صورت خلاصه داستان زندگی او و همچنین داستان جنجال های قبل از مرگش را برایتان عنوان خواهیم نمود تا شما نیز وارد این داستان شوید و به جای اینکه او را مورد قضاوت قرار دهید، درک کنید که نیت او از انجام کارهای بسیار عجیب و جالبش چه بوده است. نسیم نجفی از جمله دختران بسیار با اصالت ایرانی بوده که در کشور ارومیه به دنیا آمد و توانست که یکی از فعالان شبکه مجازی یوتیوب باشد. او کلیپ های زیادی را از خود منتشر می نمود که به زبان‌ های انگلیسی و زبان فارسی بود و همچنین ورزش‌ هایی را انجام می داد تا به صورت آموزش لاغری آنها را منتشر نماید. اما قسمت ناراحت کننده اش این است که فعالیت های او در یوتیوب در آخر منجر به این شد که او مجبور به خودکشی شود. احتمالاً شما نیز نمی دانید که علت آن چه بوده است پس بهتر است در ادامه همراه ما باشید.

او زمانی که در یوتیوب فعالیت می کرد کلیپ هایی برای آموزش لاغری با ورزش های مخصوص خودش منتشر می نمود که بعد از مدتی یوتیوب این ویدیو ها را حذف نمود و نسیم نیز به خاطر عصبانیتش برای حذف این کلیپ ها توسط یوتیوب، در این شبکه مجازی تصمیم گرفت که به دفتر یوتیوب که در شهر سن برونو واقع شده بود حمله کند.

حمله او باعث جلب توجه پلیس کالیفرنیا شد و باعث شد که پلیس ها در حالت آماده‌ باش قرار بگیرند. نسیم نجفی اقدم به دفتر یوتیوب تیراندازی نمود و تیراندازی اش باعث شد جنجال‌ های زیادی برای او ایجاد شود. او که مدت های زیادی بود که رژیم گیاه خواری را با علاقه زیادی دنبال می نمود، حامی حقوق حیوانات نیز شده بود و روحیه لطیف او باعث شد که هر کسی که این اخبار را درباره او می‌ شنود باور نکند که عامل تیراندازی به دفتر یوتیوب در شهر سن برونو، این دختر می باشد.

جزئیات حمله کورکورانه نسیم

یک خانم سفید پوست که اصالت او به کشور ایران باز می گردد، سعی نمود تا با لباس تیره به دفتر یوتیوب حمله نماید. او در این حادثه یک روسری به سر داشت و تا جایی که می توانست چهره خود را مخفی نموده بود. او به دفتر یوتیوب حمله کرد و یک تیراندازی بسیار شدیدی را راه انداخت. در این حادثه بسیار تلخ ۵ نفر به شدت مجروح شدند و به بیمارستان منتقل شدند. نسیم اقدم ۳۱ ساله این خانم ایرانی است که این حادثه بسیار تلخ را رقم زده است.

او در شبکه مجازی یوتیوب دنبال کنندگان و سابسکرایبر های زیادی داشت و این سابسکرایبر ها تا حدی بودند که درآمد زیادی را برای او در یوتیوب رقم می زدند. او همچنین به خاطر گیاهخوار بودنش و حمایت شدیدش از حیوانات، دنبال کنندگان و فن پیج های زیادی را با خود همراه ساخته بود. بیشتر کاربران شبکه های اجتماعی اظهار نظر نموده اند که او به خاطر مشکلات روانی که داشت، نتوانست این را تحمل کند که این دنبال کنندگان و فالوور ها را از دست بدهد و کلیپ هایش در این شبکه مجازی یکی یکی حذف شوند و بدون هیچ نتیجه ای تلاش های او هدر رود.

مطابق نظر کاربران شبکه‌ های مجازی، ویدیو هایی که از این سانحه بسیار تلخ منتشر شده است، نشان دهنده آن است که او خشم بسیار زیادی از دفتر یوتیوب داشته است زیرا او دلیل حذف فیلتر ویدیو های آموزشیش را نمی دانست و این باعث افزایش خشم او شده بود. او برای انتشار این کلیپ ها زحمت بسیار زیادی کشید و گفته بود که باید درآمدی که از طریق تبلیغاتی که بر روی این کلیپ ها انجام شده است، به او داده شود. اعتراض او در واقع برای نا عدالتی بوده که در حق او انجام شده است و بسیاری از افراد سعی کرده اند که حق را به این بانوی ایرانی بدهند. اما به هر حال کاری که او کرد باعث شد افراد زیادی در خطر بیافتند و مسائل سیاسی نیز به این داستان مرتبط شود.

آدرس پیج اینستاگرام نسیم اقدم چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام نسیم اقدم چیست؟

نسیم اقدم اینستا فعالی ندارد و فعالیت های او در گذشته تنها مربوط به یوتیوب می باشد که یوتیوب نیز بخاطر حذف کلیپ های او باعث گرفتن جان این دختر ایرانی شد. یوتیوب نسیم اقدم مدت ها پیش غیر فعال شده است و پیش از این، این شبکه مجازی تنها راهی بود که می توانستید با این دختر ایرانی در ارتباط باشید و با دنبال کردن کلیپ های او از جمله دنبال کنندگان او باشید‌. هرچه دنبال کنندگان این دختر معروف در یوتیوب بیشتر می‌ شد، باعث می‌ شد که او انگیزه بیشتری پیدا کند تا در شبکه مجازی یوتیوب بیشتر فعالیت نماید و درآمد خود را از این طریق افزایش دهد اما افرادی که به تازگی نام این یوتیوبر را شنیده اند سعی می‌ کنند که او را در دیگر شبکه های مجازی مانند کلاب هاوس و اینستاگرام دنبال کنند.

به هر حال باید بگوییم که در شبکه مجازی کلاب هاوس نسیم اقدم فعالیت نمی کرد و زمانی که از دنیا رفت هنوز این شبکه مجازی طرفداران خود را پیدا نکرده بود و به همین خاطر است که نباید انتظار داشته باشیم که کلیپ های این یوتیوبر در دیگر شبکه های مجازی قابل مشاهده و دسترسی باشد.

عکس های نسیم اقدم را در کجا ببینیم؟

افرادی که به تازگی با نسیم نجفی اقدم آشنا شده‌ اند کنجکاوند تا عکس‌ هایی را از او در اینترنت مشاهده کنند و با او بیشتر آشنا شوند. با توجه به آنکه این دختر از دنیا رفته است و فوت شده است، دیگر عکس جدیدی از او در دست نداریم. اما به هر حال اگر کنجکاوید تا عکس های او را مشاهده کنید و بیشتر با او آشنا شوید پیشنهاد ما این است که نام نسیم اقدم را در آپارات و یا در گوگل جستجو کنید تا کلیپ هایی که از او هنوز در حافظه سایت‌ های مختلف وجود دارد را مشاهده کنید و با فعالیت های این دختر بیشتر آشنا شوید.

ماجرای حمله به ساختمان مرکزی یوتیوب توسط نسیم اقدم چه بود؟

ماجرای حمله نسیم نجفی اقدم به ساختمان مرکزی یوتیوب این بود که او به خاطر فعالیت‌ های به شدت حرفه ایش در یوتیوب تبلیغات زیادی انجام می‌ داد و توانسته بود افراد زیادی را با خود همراه سازد تا بازدید کلیپ هایش بسیار افزایش یابد. اما به یک باره کلیپ های او یکی پس از دیگری توسط یوتیوب حذف شد و به خاطر فیلتر این شبکه مجازی او دیگر نتوانست فعالیت‌ هایش را در این شبکه مجازی ادامه دهد و این باعث افزایش خشم او شد تا در آخر به ساختمان مرکزی یوتیوب حمله کند و تیرباران بسیار شدیدی را در این منطقه راه اندازد.

خانواده نسیم چه واکنشی را بعد از این اتفاق از خود نشان دادند؟

تنها خبری که از خانواده نسیم نجفی در دست داریم اخبار پدرش می باشد که زمانی که دخترش به دفتر مرکزی یوتیوب حمله کرد به پلیس ها هشدار داد تا بتوانند به سادگی جلوی بروز این اتفاق را بگیرند اما دیگر خبری از خانواده این دختر مشهور به دست نرسیده است و گمان می‌ کنیم که آنها در سوگ این اتفاق ترجیح داده اند که سکوت را در پیش بگیرند و راجع به این اتفاقات اظهار نظری نداشته باشند.

علت مرگ نسیم اقدم چه بود؟

علت مرگ نسیم اقدم چه بود؟

نسیم اقدم بعد از اتفاقاتی که در یوتیوب برایش افتاد به طرز بسیار ناراحت‌ کننده ای خودکشی کرد و این خبر چنان طرفداران او را ناراحت ساخت که تا مدت ها حواشی و جنجال این اتفاق بر سر زبان ها بود و بسیاری از طرفداران او هنوز در اینستاگرام و یوتیوب کلیپ های او را منتشر می کنند و اجازه نمی‌ دهند که یاد و خاطره یوتیوبر مورد علاقه شان به این راحتی ها به فراموشی سپرده شود.

همسر نسیم اقدم کیست؟

این دختر ایرانی هیچ گاه ازدواج نکرد و تا پایان عمرش هیچگاه خبری از ازدواج او به گوش نرسید. او تا پایان عمر مجرد بود و سعی می‌ کرد که به تنهایی در خارج از کشور از پس خود و زندگیش برآید و او تنها یک خانواده در ایران داشت و هیچ کسی پشتوانه و تکیه گاهش در خارج از کشور نبود.

ماجرای هشدار پدر وی به پلیس ها چه بود؟

مقامات پلیس آمریکایی در روز سه شنبه در این محل حضور پیدا کردند تا جلوی این دختر را بگیرند اما متاسفانه بسیار دیر رسیدند. البته پدر نسیم پیش از شروع تیراندازی به پلیس ها هشدار داده بود و به آنها گفته بود که مراقب باشند تا دخترش اقدام به تیراندازی نکند. به گفته پدر نسیم نجفی، او پیش از بروز حادثه متوجه شده بود که دخترش قصد انجام این کار را دارد به همین خاطر به پلیس‌ های سانفرانسیسکو اطلاع داد که در برابر کمپانی یوتیوب حضور پیدا کند و مانع از رفتن دخترش به این کمپانی بشوند. اما این طور که به نظر می‌ آید پلیس ها حرف‌ های این پدر را جدی نگرفتند و متاسفانه کاری که نباید انجام می شد، صورت گرفت.

شک و تردید اسماعیل نجفی اقدم از آنجا شروع می شود که در روز قبل از بروز حادثه با دخترش تماس‌ های زیادی برقرار می‌ کند و سعی می‌ کند تا با او صحبت کند اما دخترش به هیچ کدام از این تماس های تلفنی نمی دهد و او نیز بسیار نگران می‌ شود و حدس می‌ زند که در ذهن دخترش نقشه‌ های بسیار شومی در حال شکل گرفتن باشد. سخنگوی پلیس سانفرانسیسکو به نام کتی نلسون بروز این اتفاق و دستگیری دختری به اسم نسیم نجفی را تایید نمود و گفته بود که صبح روز این اتفاق زنی را در یک ماشین پیدا کردند که خود را به خواب زده بود اما گمان نمی‌ کردند که این زن همان کسی باشد که چند ساعت بعد این سانحه بسیار تلخ را رقم می زند.

چرا وی اعتقاد داشت که برای بیان عقاید خود اول باید معروف شود؟

با توجه به آنکه این دختر پیش از انجام خودکشی چندین بار سعی نمود که کمپانی یوتیوب را در ذهن مخاطبانش بی‌ ارزش بسازد و از این کمپانی بسیار بدگویی نماید، تصمیم داشت که به مردم بفهماند که یوتیوب مکانی برای پیشرفت افراد نمی باشد و نمی توان از این شبکه مجازی به پیشرفتی که در ذهن کاربران یوتیوب است دست پیدا کرد. به همین خاطر بود که او عقیده داشت که برای آن که عقاید خود را به منزله اثبات برسانیم باید اول به شهرت برسیم و تاثیرگذاری خود را در ذهن مخاطبان داشته باشیم. بر همین اساس بود که او برای کسب شهرت بیشتر تصمیم گرفت که به مقابل کمپانی یوتیوب برود و با راه اندازی یک تیراندازی سعی در جریحه دار نمودن احساسات مردم نماید. اما او نمی دانست که از این راه تنها تبدیل به یک قاتل بسیار ترسناک می شود.

علت مرگ نسیم اقدم چه بود؟

تحصیلات نسیم اقدم چه بود؟

اطلاعاتی راجع به اینکه نسیم اقدم تا چه مقطعی تحصیلات خود را ادامه داده است و مدرک تحصیلی او در چه رشته ای می باشد در دست نداریم. اما به خاطر آنکه فعالیت های او هیچ ارتباطی با رشته تحصیلیش در دانشگاه ندارد، گمان می کنیم که یا او تحصیلات خود را در مقاطع پایین رها ساخته است و یا اصلاً رشته دانشگاهی او مورد علاقه او نبوده است و در آخر او ترجیح داده تا در یوتیوب به کسب درآمد بپردازد.

آیا بعد از اقدام به تیراندازی در ساختمان یوتیوب، کسی هم کشته شد؟

اسماعیل اقدم نام پدر این دختر معروف ایرانی است که زمانی که این اتفاق افتاد با روزنامه‌ های محلی مصاحبه نمود و گفت که دخترش برای پرداخت نشدن پولش در یوتیوب بسیار خشمگین و عصبانی بود و به خاطر آن که حقش را نتوانست دریافت نماید به سوی این شرکت حرکت کرد تا با انجام تیراندازی بتواند خشمش را به همه نشان بدهد. او که صفحات مختلف زیادی در شبکه‌ های اجتماعی داشت در ماه‌ های اخیر و قبل از فوتش فعالیت بسیار پایینی ارائه می نمود و تعداد دنبال کنندگان و بازدید کنندگان پیجش بسیار پایین آمده بود و علت آن این بود که ویدیوهای او در یوتیوب سانسور می‌ شد و درآمدی که از این راه به دست می‌ آورد به او داده نمی‌ شد و این ها همه باعث بروز افسردگی و یک خشم بسیار عمیق در این دختر شده بود.

این دختر پیش از مرگش ابراز ناراحتی کرده بود و گفته بود که برای ویدیو های کاهش وزن او که به صورت ورزشی ساخته شده است محدودیت سنی در نظر گرفته شده است و کلیپ های او همه فیلتر شده است. در صورتی که او هیچ محتوایی بدی در کلیپ هایش ارائه نکرده است. به هر حال پدرش پیش از آن که او به ساختمان مرکزی برود به پلیس ها اخطار داده بود اما متاسفانه اخطار او جدی گرفته نشد. در این حادثه که خوشبختانه هیچ گونه فوتی به همراه نداشت، این دختر ایرانی با خشمی که در درون داشت در ساعت ۱۳ و ۱۳ دقیقه مقابل ساختمان مرکزی یوتیوب حضور پیدا کرد و شروع به تیراندازی نمود. او یک عینک آفتابی به صورت داشت و تماما لباس های مشکی به تن کرده بود. همچنین او یک روسری بر سر گذاشته بود تا در این حالت هویت او فاش نشود.

در این حادثه بسیار ناراحت کننده چهار تن زخمی شدند و به صورت مستقیم مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. یک مرد ۳۶ ساله و همینطور یک خانم ۳۲ ساله به قدری مجروح شدند که در وضعیت بسیار حیاتی قرار گرفتند. از جمله کاربران توییتری که خود را به عنوان یکی از کارمندان یوتیوب معرفی کرده بود در یکی از پست های توییتری اعلام کرد که زمانی که تیراندازی آغاز شد مجبور شد که در یکی از اتاق ها پنهان شود تا بتواند از این اتاق فرار کند. این ها همه ترس و وحشتی بود که این دختر ایرانی در دل کارمندان دفتر اصلی توییتر ایجاد کرده بود.

نسیم اقدم چند سال سن داشت؟

نسیم اقدم ۳۲ سال سن داشت و فعالیت های او بسیار قوی انجام می شد. او آنقدر فعالیت‌ های به روزی داشت که بسیاری از افراد تعجب می‌ کردند که چگونه زنی با این سن و سال می‌ تواند این چنین از پس خود و زندگی اش برآید. به همین خاطر بود که او همیشه مورد تحسین افراد مختلف و بخصوص هموطنانش قرار می گرفت.

به گفته خود نسیم اقدم، بهترین روزهای زندگی اش در چه کشوری بود؟

به گفته خود نسیم اقدم، بهترین روزهای زندگی اش در چه کشوری بود؟

او زمانی که در سن دیه گو زندگی می‌ کرد بهترین روزهای خود را سپری می نمود زیرا نه تنها در رشته‌ مورد علاقه اش فعالیت می کرد بلکه توانسته بود تا همانطور که دلش می‌ خواهد زندگی کند و این کشور به او احساس مفید بودن می‌ داد.

نظر وی درباره گیاه خواری چه بود؟

فیلم حمله نسیم اقدم به یوتیوب باعث شد که بسیاری از افراد گمان کنند که او شخصیت بسیار منفی دارد و راجع به او قضاوت های بسیار منصفانه ای به خرج ندهند. اما باید بگوییم که نسیم نجفی زمانی که در سن دیه گو زندگی می کرد چندین بار نظر خود را درباره گیاهخواری و مدافع حقوق حیوانات بودن ابراز نمود و همچنین با انتشار ویدیویی که درباره حیوانات و گیاه خواری بود در سال ۲۰۱۷ محتویات چنل یوتیوبش را به روز ساخت و از این طریق اعلام نمود که گیاهخوار شده است.

آیا نسیم اقدم مدافع حقوق حیوانات بود؟

نسیم نجفی اقدم علاوه بر آن که رژیم گیاهخواری را دنبال می‌ کرد، سعی داشت که تا جایی که ممکن است مدافع حقوق حیوانات باشد و علاقه خود به حیوانات را در شبکه مجازی چند بار اعلام می کرد تا همه دنبال کنندگانش متوجه علاقه و تفکر او شوند.

سوالات متداول

 1. نسیم نجفی اقدم کیست و در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

  نسیم اقدم از یوتیوبر های موفق قدیمی بود که کلیپ هایی را در زمینه کاهش وزن منتشر می‌ کرد. او در اواخر مرگش به خاطر تیراندازی که در برابر کمپانی یوتیوب راه انداخت درگیر حواشی زیادی شد.

 2. نسیم نجفی اقدم چند سال سن داشت؟

  این دختر ایرانی تنها ۳۲ سال سن داشت و به تنهایی سعی در کسب درآمد از شبکه مجازی یوتیوب می نمود.

 3. دلیل فوت نسیم اقدم چیست؟

  به خاطر بروز اتفاق‌ های بسیار تلخ در برابر کمپانی یوتیوب، او دچار افسردگی شد و در آخر تصمیم گرفت که خودکشی کند و به زندگیش خاتمه دهد.

 4. چرا نسیم به تیراندازی در برابر کمپانی یوتیوب پرداخت؟

  نسیم به خاطر آن که درآمد خود را از راه یوتیوب کسب نکرده بود، بسیار خشمگین شده بود و برای آن که بتواند چنل یوتیوبیش را پس بگیرد، تصمیم گرفت که در مقابل کمپانی یوتیوب حضور پیدا کند و یک تیراندازی را راه بیاندازد تا بتواند از این طریق مشهور شود و توجه مردم را به خود جلب نماید و از این طریق درآمد خود را از یوتیوب پس بگیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]