صنعت مدلینگ حرفه ای است که از سال های گذشته به عنوان شغل بسیاری از افراد مطرح بود اما امروزه با وجود رسانه های ارتباطی و شبکه‌ های مجازی گسترده افرادی که به فعالیت در این زمینه می پردازند افزوده شده و این حرفه گسترش زیادی در مقایسه با گذشته داشته است. چرا که افراد به وسیله این ابزارهای متنوع به راحتی می توانند عکس ها و تبلیغات خود برای میلیون ها نفر به اشتراک بگذارند و درآمد زیادی نیز برای خود کسب کند. از جمله افرادی که به عنوان یکی از مدل های زن معروف در رسانه ها و فضای مجازی شناخته می‌ شود ناتالیا بارولیچ مدل معروف کوبایی که نام و آوازه فراوانی برای خود فراهم کرده است. به همین خاطر ما در این مطلب به زندگینامه و حواشی مرتبط با او پرداخته ایم بنابراین اگر شما هم مایل هستید با این مدل معروف آشنا شوید توصیه می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ناتالیا بارولیچ کیستز

ناتالیا بارولیچ کیست؟

ناتالیا بارولیچ رقصنده، دیجی، خواننده و از مدل های زن خارجی مشهوری است که اصالتی کوبایی کرواسی دارد. بر اساس اطلاعاتی که در ناتالیا بارولیچ ویکی پدیا آمده است او در ۱۳ ژانویه سال ۱۹۹۹ در ایالت کالیفرنیا آمریکا به دنیا آورده است. از آنجایی که خانواده او همگی اهل هنر و موسیقی بودند، همین زمینه ها که در خانواده وجود داشت. موجب شد که او در دوران کودکی علاقه مند به موسیقی و خوانندگی شود. طوری که در سن شش سالگی موفق شد به عضویت گروه کر در آید و به نوعی خوانندگی را شروع کرد و استعداد فوق العاده خودش را در زمینه خوانندگی و رقصندگی به همه نشان داد. خانواده ناتالیا برای پرورش این استعداد و دنبال کردن آن، او را درتئاتر موسیقی ثبت نام کردند پس از مدتی یعنی در سن ۱۶ سالگی تمایل به یادگیری رقص بالرین شد و پس از پنج سال تلاش در زمینه آموزش رقص باله بالاخره توانست یک رقصنده بالرین حرفه‌ ای تبدیل شود.

سپس او در زمینه دیجی فعالیت خود را آغاز کرد و مدتی نیز به عنوان دیجی با خوانندگان بزرگی همکاری داشت. در نهایت او وارد صنعت مدلینگ شد و به خاطر جذابیت و زیبایی ظاهری که داشت در این زمینه هم یک فرد موفق بود. طوری که تصویر او بر روی جلد مجلات معتبری و’L’Officiel’ ، ‘Maxim’ و ‘FHM’ به چاپ رسید و با برند ها و کمپانی های معتبری از جمله این فرانس، مرسدس بنز و همچنین سامسونگ به عنوان یک مدل سابقه همکاری داشته است. همچنین مدتی نیز به عنوان مدل لباس زیر و لباس شنا نیز در عرصه جهانی به تبلیغ می پرداخت. به همین خاطر است که او یک مدل بسیار سرشناس و معروف می باشد و ‌نتنها در رسانه ها و مجلات بلکه در فضای مجازی نیز شهرت زیادی دارد و از او به عنوان سوپر مدل کراوات یاد می کنند.

ناتالیا بارولیچ چه نسبتی با نیمار دارد؟

ناتالیا بارولیچ چه نسبتی با نیمار دارد؟

در خصوص رابطه ناتالیا بارولیچ با نیمار باید گفت که او ابتدا مدتی با مالوما خواننده مشهور آمریکایی یک رابطه عاشقانه داشت، اما به دلیل اینکه هر دوی آنها درگیر مشغله کاری بودند این رابطه در نهایت به جدایی ختم شد. پس از آن مالوما در یکی از ترانه هایش به طور غیرمستقیم به رابطه ناتالیا و نیمار اشاره کرد. همین امر موجب شد که در بین طرفداران آنها این شایعه مطرح شود که سوپر مدل کراوات نامزد جدید نیمار می باشد. شایعات به خصوص پس از اینکه ناتالیا در جشن تولد نیمار شرکت کرد بیشتر هم شد. تا اینکه ناتالیا در مصاحبه ای اعلام کرد که هیچ رابطه جدی با نیما ندارد و آن ها فقط یک دوست ساده هستند. اما با توجه به شواهد و کامنت ها و پیام های عاشقانه که این دو در فضای مجازی برای یکدیگر رد و بدل می‌کنند این طور به نظر می رسد که برای مدتی ناتالی و نیمار یک رابطه عاشقانه را داشته اند.

عکس های دوست دختر نیمار را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر تحقیق کوچکی در رابطه با ناتالیا بارولیچ از کراش های خارجی انجام داده باشید متوجه خواهید شد که او یک مدل فعال و بسیار معروف در آمریکا محسوب می‌ شود. او سابقه همکاری با کمپانی های مشهور و معتبر زیادی را داشته است. علاوه بر این او در زمینه خوانندگی و رقص زندگی نیز فعالیت داشته و برخی از خوانندگان مطرح نیز با او ترانه مشترک اجرا کرده اند. به همین خاطر است که عکس های زیادی از او در وب سایت های مختلف به اشتراک گذاشته شده است. علاوه بر این تصاویر زیادی از ناتالیا به عنوان یک مدل بر روی مجلات معتبر چاپ شده است. در کنار همه اینها این مدل در فضای مجازی به خصوص در اینستاگرام بسیار فعال بوده و تاکنون عکس های زیادی از خود با ژست ها و استایل های متفاوت به اشتراک گذاشته است. برای مشاهده عکس های این مدل معروف کوبایی علاوه بر وب سایت های مختلف گوگل پیج اینستاگرام منبع عالی برای دستیابی به عکس های او می باشد.

شغل این فرد چیست؟

شغل این فرد چیست؟

ناتالیا بارولیچ را می توان یک بانوی هنرمند معرفی کرد که در زمینه های متعدد هنری فعالیت دارد. او ابتدا به عنوان یک خواننده فعالیت داشت، سپس یک رقصنده موفق شد و بعد از آن به عنوان دی جی و در نهایت وارد عرصه مدلینگ شد. طوری که امروزه او را به عنوان یک مدل زیبا و حرفه‌ای می شناسم تمامی زمینه های شغلی برای او یک منبع درآمد می شود.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

ناتالیا بارولیچ از آن دسته افراد معروفی است که در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. به همین خاطر همواره از سوی کاربران فضای مجازی مورد توجه و زیر ذره بین آن ها قرار دارد. تا به حال حاشیه ها و شایعات فراوانی در رابطه با این سلبریتی مطرح شده هست که آخرین حاشیه مربوط به او در خصوص جدایی او از مالوما و شروع رابطه عاشقانه با نیمار فوتبالیست معروف تیم پاری سن ژرمن بوده است.

ناتالیا بارولیچ کجا زندگی می کند؟

ناتالیا بارولیچ در ایالت کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمده و در همین شهر هم بزرگ شده است. اصلیت او کوبایی_ کرواسی می باشد اما از آنجایی که در آمریکا متولد شده ملیتی امریکایی دارد.

آیا ناتالیا بارولیچ و نیمار عروسی کرده اند؟

آیا ناتالیا بارولیچ و نیمار عروسی کرده اند؟

رابطه عاشقانه ناتالیا و نیمار موضوعی است که مدت ها در رسانه ها و شبکه های مجازی مطرح شد و همه کنجکاو هستند که بدانند ماجرای رابطه نیمار و ناتالیا بارولیچ مدل معروف واقعیت دارد یا خیر. چرا که خود ناتالی در مصاحبه‌ای این رابطه را تکذیب و پس از مدتی نیمار با انتشار پستی آن را تایید کرد. در هر صورت اگر هم رابطه آنها واقعیت داشته باشد تاکنون به ازدواج ختم شده و آنها با یکدیگر ازدواج نکرده اند.

آیا ناتالیا بارولیچ از نیمار فرزندی دارد؟

بر اساس آنچه که در مطالب بالاتر ارائه کردیم این بانوی سلبریتی رابطه جدی با نیمار فوتبالیست معروف ندارد. بنابراین آنها با یکدیگر ازدواج نکردند هیچ فرزندی هم ندارند.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

ناتالیا بارولیچ همچون دیگر سلبریتی ها و مدل های معروف در اینستاگرام و دیگر شبکه های فضای مجازی عضویت دارد. او با فعالیت در این شبکه ها با طرفداران و دوستداران خود ارتباط برقرار می کند و به عنوان یک ستاره مجازی شهرت دارد. افراد زیادی دنبال کننده پیج اینستاگرام او هستند. البته باید گفت که خود او نیز در اینستاگرام بسیار فعال است طوری که تاکنون بیش از هزار پست برای فالوورانش به اشتراک گذاشته است. بیشتر این پست ها شامل کلیپ ها و عکس های متعدد از او می باشد. طوری که او به عنوان ناتالیا بارولیچ مدل کراوات اینستاگرام شهرت دارد. در حال حاضر حدود سه میلیون نفر از پیج این مدل بازدید می کنند و او با آیدی @natalia در اینستاگرام فعالیت دارد.

درآمد ناتالیا بارولیچ چقدر است؟

درآمد ناتالیا بارولیچ چقدر است؟

این سلبریتی با وجود فعالیت در زمینه های شغلی مختلف، بیشتر به عنوان مدل شهرت دارد. طوری که بیشترین درآمد او از فعالیت در صنعت مدلینگ به دست آمده است. او سابقه همکاری با چندین کمپانی و برند تبلیغاتی معروف را دارد. علاوه بر این در کنار مدلینگ به عنوان خواننده هم فعالیت می‌کند. بنابراین منابع کسب درآمد برای او زیاد هستند و بر اساس آنچه که در رسانه‌ها گفته شده میزان درآمد خالص او چیزی حدود ۶۰۰ هزار دلار برآورد شده است و برخی دیگر میزان ثروت ۱۸ میلیون دلار مطرح کردند.

ناتالیا بارولیچ چگونه معروف شد؟

تقریباً می‌توان گفت که سلبریتی در بیشتر زمینه های هنری فعالیت دارد. ابتدا به عنوان رقصنده در کلیپ های خوانندگان معروف بازی می کرد و پس از اینکه در بین خوانندگان شناخته شد به عنوان خواننده و دیجی ترانه های مشترکی با برخی از خوانندگان معروف آمریکایی اجرا کرد که منجر به شهرت و معروفیت ناتالیا بارولیچ شد. اما بیشتر از همه فعالیت او در زمینه مدلینگ به خصوص همکاری هایی که با برندهای صاحب‌نام در دنیا داشت اوج شهرت او را موجب شد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. ناتالیا بارولیچ در چه زمینه هایی فعالیت دارد؟

  او به عنوان خواننده، رقصنده و مدل فعالیت دارد.

 2. ناتالیا برلویچ متولد کدام کشور است؟

  او در ۱۳ ژانویه سال ۱۹۹۹ در ایالت کالیفرنیا امریکا متولد شده است.

 3. این سلبریتی با چه حاشیه هایی درگیر بوده است؟

  از حاشیه های مرتبط با او می توان به رابطه اش با نیمار اشاره کرد.

 4. آیا این مدل فرزندی دارد؟

  او تا کنون فرزندی به دنیا نیاورده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]