ندا موتمنی، بلاگر (معنی بلاگر) و مدل ایرانی می باشد که در مدت زندگی اش در ایران به یک باره دارای حاشیه های بزرگی شد. او که اکنون در ایتالیا زندگی می کند به یک دختر زیبا و موفق در زمینه مدلینگ تبدیل شده است و در کنار شغلش به تحصیل نیز پرداخته است.

در این مقاله قصد بر این است که به بررسی زندگی یکی دیگر از بلاگر های اینستاگرامی یعنی ندا موتمنی پرداخته و ببینیم تا کنون چگونه زندگی کرده است و ایا زندگی ارامی داشته است یا نه. تا اخر این مقاله تمام جزئیات در مورد زندگی این مدل زیبای ایرانی نوشته می شود و سعی بر این است تا تمام اطلاعات کافی در مورد هر انچه که باید نوشته شود.

بیوگرافی ندا موتمنی

بیوگرافی ندا موتمنی

ندا موتمنی (neda motmeni) کیست؟ وی از بلاگر ها و سلبریتی های ایرانی خارج کشور می باشد که در حال حاضر در ایتالیا سکونت دارد. وی در حرفه مدلینگ نیز بسیار فعال می باشد و یک مدل زیبای ایرانی محسوب می شود. او در تاریخ بیست تیر ماه هزارو سیصد و شصت در ایران به دنیا امد و اکنون ۳۹ سال سن دارد. رفته رفته علاقه وی پس از ورود به جامعه به حرفه مدلینگ زیاد شد و او تبدیل به یک مدل بسیار زیبا گشت.

او پس از ماجرا های زیادی که در ایران گذراند در سن جوانی به ترکیه مهاجرت کرد و پس از سه سال برای تحصیل به ایتالیا رفت. بیوگرافی که از وی در دسترس می باشد حاصل مصاحبه ندا موتمنی است. قد ندا موتمنی صد و هفتاد و چهار سانتی متر می باشد و از قامت بلندی بر خوردار می باشد.

تنها راه های ارتباطی با این بلاگر معروف و مدل زیبا یوتیوب وی و هم چنین توییتر می باشد و هیچ شماره تلفنی و یا ایدی تلگرامی از ندا موتمنی دردسترس نیست. اما خب فارغ از این اگر می خواهید بدانید که بلاگر کیست یا چگونه بلاگر شویم حتما از لینک هایی که در دسترس قرار گرفت استفاده کنید.

هم چنین منبع در امد ندا موتمنی از اینستاگرام می باشد و حرفه مدل نیز به در امد زایی او کمک کرده است. او برخلاف دیگر سلبریتی ها تا کنون چیزی به عنوان سایت شرط بندی احداث نکرده است و هیچ سایتی با نام و مدیریت ندا موتمنی در دسترس نمی باشد.

با مصاحبه ای که با ندا موتمنی شده است گفته است که دوری از خانواده به شدت اورا اذیت می کند و زندگی در یک کشوری که گاهی اوقات اورا یک جهان سومی بخوانند خیلی ناراحت کننده و دل خراش است. از سختی های مهاجرتش نیز به رفت و امدش با وسایل نقلیه عمومی اشاره دارد و می گوید که به راحتی ایران نمی باشد و حداقل برای کنترل هزینه ها باید در مدتی از زندگی این را به عنوان یک سبک زندگی پذیرفت و خود را با ان وفق داد.

هم چنین او از پدر و مادر بسیار با اصالتی برخوردار است. پدر وی وزیر امور خارجه در قبل از دوران انقلاب بوده است و مادرش به خانه داری مشغول می باشد. هم چنین او یک خانواده بسیار فرهنگی و اهل کتاب دارد.

از تحصیلات وی اگر بخواهیم صحبتی کنیم باید بگوییم که او لیسانسش را در دانشگاه تهران در رشته مترجمی زبان گرفته است و فوق لیسانسش را در دانشگاه فلورانس در ایتالیا و در رشته طراحی سیستم‌های پایدار صنعت گردشگری نیز گرفته است زیرا می گوید به گردشگری علاقه بسیار زیادی دارد. هم چنین دیگر دلیلش به عنوان انتخاب چنین رشته ای اینده شغلی بسیار خوبی که در انتظارش می باشد است.

از ان جایی که بسیار اهل گردشگری می باشد تقریبا به بیشتر کشور های اسیایی سفر کرده است و دوری نیز در اروپا زده است.

اینستاگرام ندا موتمنی شامل چه محتوایی است ؟

ندا موتمنی که یک بلاگر معروف است فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد اما برخلاف سابقه زیادش در این پیام رسان هنوز از سمت اینستاگرام تیک ابی دریافت نکرده است و نتوانسته فالوور هایش را به یک میلیون نفر برستاند.

هم چنین او از سال های بسیار زیادی است که در اینستاگرام فعالیت می کند و پیج او خصوصی بوده است و مدتی کم است که ندا موتمنی اینستاگرام و پیج اصلی خود را عمومی کرده است. در اینستاگرام ندا موتمنی بیشتر عکس های ندا موتمنی وجود دارد و کلیپ هایی که وجود دارد بسیار کم می باشد.

رابطه ی ندا موتمنی و پرونده هپی چیست؟

چندی پیش یک ویدیوی امریکایی یعنی یک موزیک ویدیو با عنوان هپی منتشر شد که در ان از شاد زندگی کردن خوانده می شد. پس از ان چند تن از جوانان پر شر و شور تصمیم گرفتند تا مدل ایرانی این ویدیو را بسازند. بعد از این که ویدیو منتشر شد مشخص شد که در این ویدیو نیز ندا موتمنی هم ایفای نقش کرده است. پس از آن پلیس به سرعت سازنگان این ویدیو را شناسایی کرد و انان را دستگیر نمود که ندا موتمنی نیز یکی از این افراد بود. شش ساعت بعد این افراد همگی به قید وثیقه ازاد شدند.

رابطه ی ندا موتمنی و پرونده هپی

محکوم شدن این مدل ایرانی

ندا موتمنی که یکی از افراد سازنده ویدیوی ایرانی هپی بود به همراه دیگر افراد نقش افرین در این کلیپ از سوی مقامات قضایی ایران محکوم شد. این محکومیت با عنوان نود و یک ضربه شلاق و از شش ماه تا یک سال حبس و پرداخت بود که بعد ها مشخص شد همگی این افراد ازاد شده اند.

عکس ندا موتمنی چگونه است؟

ندا موتمنی در صفحه اینستاگرامش عکس های زیادی را منتشر می کند. باید گفت که بر خلاف بقیه مدل ها که عکس هایشان از رنگ های شاد و متنوع برخور دار است اما ندا این گونه نیست و اکثرا عکس هایش دارای رنگ های تیره و سیاه و سفید هستند.

هم چنین وی در عموم عکس هایش موهایش کوتاه می باشد و عینک دودی به چشم زده است. در بعضی عکس ها نیز از نیم رخ چهره اش مشخص می باشد و یا به گونه ای ایستاده که چهره اش در گوشه تصویر می باشد. هم چنین گاهی اوقات وی بنا بر سلیقه خود یا عکاس عکس هایش را پس از گرفته شدن تار کرده و ان هارا منتشر می کند. کمتر عکسی از او پیدا می شود که دارای رنگ های شاد و تصویر واضح باشد.

کلیپ جنجالی ندا موتمنی در مورد چه چیزی است؟

کلیپ جنجالی ندا موتمنی همان ویدیوی هپی بود که افراد زیادی در ان بازی کردند و این ویدیو داخل کوچه های خلوت تهران و هم چنین در بالای پشت بام خانه هایی که در مناطق بسیار خلوت هستند گرفته شده است.

این ویدیو کلیپ چند دقیقه پس از انتشار بسیار باز دید خورد و هم چنان در فضای مجازی در حال چرخیدن و دست به دست کردن می باشد. بر خلاف دیگر ویدیو های ساخته شده در ایران این کلیپ از سوی مقامات قضایی بسیار مورد مواخذه قرار گرفت و افراد بازیگر در این کلیپ همگی دستگیر شدند.

اعضای گروه هپی چه کسانی می باشند ؟

گروه هپی، سازندگان نسخه ایرانی این ویدیو سیزده نفر بودند که اظهار می کردند که به گفته شخصی، ان ها اغفال شده بودند. این افراد می گویند که به ان ها گفته شده با بازی در این کلیپ تنها یک تست بازیگری از ان ها خواهند گرفت و قرار نیست که نامی از ان ها برده شده و قرار نیست این ویدیو پخش شود.

اما برخلاف تمام این ها نام ها در ویدیو برده شد و هم چنین این ویدیو در مجازی منتشر شد و در اخر افراد شرکت کننده در ویدیو هپی به داشتن روابط نا مشروع متهم شدند و هم چنین یکی از ان ها به داشتن و نگهداری مشروب در خانه اش متهم شد که بعد از مدتی ازاد شدند.

کلیپ جنجالی ندا موتمنی

آیا ندا موتمنی در ایران زندگی می کند؟

ندا موتمنی تا سن بیست و پنج سالگی در ایران زندگی کرد و مدتی مدل برند های ایرانی بود و با خوشحالی از این کار استقبال کرد اما بعد از خبر ویدیو هپی و درست شدن حاشیه های فراوان به ترکیه مهاجرت کرد و به مدت سه سال در استانبول سکونت داشت. بعد از سه سال به ایتالیا رفت تا مشغول درس و تحصیل شود.

همسر ندا موتمنی کیست؟

ندا موتمنی در سال هزارو سیصد و نود و هفت با میلاد جعفری هنرمند و عکاس ایرانی ازدواج کرد. او هیچ گاه دوست پسر نداشته و در ترکیه و مدت اقامتش در ان جا با همسرش اشنا شد و مدتی بعد ازدواج کرد. بعد از ازدواج و بعد از سه سال اقامت در ترکیه او تنها به ایتالیا رفت. اکنون او خود در ایتالیا و همسرش در ترکیه می باشد و می گوید وقتی عشق و احترام و اعتماد طرفین باشد باعث می شود حتی در دوری نیز هیچ مشکلی پیش نیاید.

سوالات متداول

ندا موتمنی متولد چه سالی است؟

او متولد سال هزارو سیصد و شصت می باشد.

ندا موتمنی در کجا زندگی می کند ؟

او در حال حاضر در ایتالیا زندگی می کند اما قبل از ایتالیا در ترکیه و قبل از ترکیه در ایران بوده است.

ندا موتمنی چرا دستگیر شد؟

به دلیل بازی در ویدیو هپی که در ان عده ای دختر و پسر جوان در کوچه ها و پست بام های تهران می رقصیدند از طرف مقامات زی ربط دستگیر شدند.

اتهام سازندگان هپی چه بود و به چه چیزی محکوم شدند؟

اتهام ان ها داشتن روابط نا مشروع و به نود و یک ضربه شلاق و شش تا یک سال حبس و ششصد هزار تومان جزای نقدی محکوم شدند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]