نگین عابدزاده دختر معروف ایرانی است که نباید او را صرفا به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام بشناسیم! او علاوه بر این که یکی از فعالان اینستاگرام است؛ یکی از کافه داران تهران محسوب می‌شود. او عکس‌های زیادی به همراه همسرش در صحفه خود منتشر کرده است. شهرت نگین باعث شد تا او به همراه همسرش در مصاحبه ای شرکت کند. او در این مصاحبه از زندگی خود و همسرش و روابط بین آن‌ها صحبت کرد. این مصاحبه در آپارات وجود دارد.

در ادامه با نگین عابدزاده و همسرش، فعالیت آن‌ها و رابطه بین آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد.

معرفی نگین عابدزاده

معرفی نگین عابدزاده

نگین عابدزاده در ۱۲ دی ۱۳۷۲ هجری شمسی در تهران چشم باز کرد. نگین در محل ساقدوش تهران به دنیا آمده و بزرگ شده است. او در دانشگاه در رشته گرافیک تحصیک کرده است و از این رشته فارغ التحصیل شده است. شهرت نگین به دلیل فعالیت زیاد او در اینستاگرام است. لایف استایل او مانند اینفلوئنسر‌های مشهور دنیا است. همین باعث معروفیت نگین در بین اکانت‌های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی شده است.

نگین به دلیل داشتن علاقه زیاد به رشته عکاسی، این حرفه را درحین تحصیل در دانشگاه آموزش دید. او با گرفتن عکس‌های حرفه ای و هنری توانست در مدتی کوتاهی، موقعیت چشم گیری در اینستاگرام و بین کاربران ایرانی پیدا کند. مدل اکثر عکس‌های نگین، خودش بود. مدتی شایعه بین کاربران و طرفداران او بوجود آمد. آن‌ها تصور می‌کردند نگین با احمدرضا عابدزاده نسبت فامیلی دارد. درحالی این توصر اشتباه بود و آن‌ها فقط تشابه فامیلی دارند.

ازدواج نگین عابدزاده و احمدرضا خادمیان

ازدواج نگین عابدزاده و احمدرضا خادمیان

نگین عابدزاده در سن ۲۱ سالگی ازدواج کرد. داستان عاشقانه او و همسرش در ۲۳ بهمن سال ۱۳۸۷ آغاز شد. این دو در مسیر مدرسه با هم آشنا می‌شوند. آن‌ها ۸ سال با هم رابطه عاشقانه ای را تجربه می‌کنند. در ۲۳ بهمن سال ۱۳۹۳، دقیقا روز آشنایی و شروع رابطه عاشقانه خود را تبدیل به روز عروسی می‌کنند. آن‌ها در این روز با هم ازدواج کردند و رابطه خود را رسمی کردند. نگین در مصاحبه ای توضیح می‌دهد که در روز خواستگاری خانواده ‌ها بر سر توافق تعداد سکه‌های مهریه به مشکل خوردند. خانواده نگین ۵۰۰ سکه برای مهریه می‌خواستند و خانواده همسرش ۱۱۴ سکه در نظر گرفته بودند. در نهایت توافق دو خانواده بر روی ۳۱۳ سکه ثابت شد. آن‌هاروزی را برای عقد مشخص کردند و در محضر زمانی که خطبه خوانده شد؛ مادر نگین تصمیم گرفت تمام مهریه را ببخشد.

فعالیت آن ها در شبکه‌های اجتماعی به عنوان بلاگر پس از ازدواج شان شکل گرفت. عکس‌های عروسی آن ها به سرعت مشهور شد. طرفدار رابطه نگین و احمدرضا در فن پیج ‌هایی عکس عروسی آن‌ها منتشر کردند. همین باعث شد تا عکس‌ عروسی آن‌ها با هشتکی ترند شده به شهرت برسد.رابطه نگین و محمد رضا برای طرفداران آن‌ها خیلی دلنشین و جذاب است. نگین طرفدار پرپاقرص پرسپولیس اما محمدرضا عاشق استقلال است. آ‌ن‌ها همیشه بر سر بازی ‌های استقلال و پرسپولیس جدال‌های جالبی با هم دارند. این مجادله آن‌ها بر سر برنده تیم خود در اینستاگرام به کری خوانی کشیده می شود. همین باعث شده است دنبال کننده‌های آن‌ها شیفته رابطه بین آن‌ها شوند.

احمدرضا خادمیان کیست ؟

احمدرضا خادمیان همسر نگین عابدزاده در ۲ اردیبهشت سال ۱۳۶۹ متولد شده است. او همانند نگین در تهران زندگی می‌کند. فعالیت احمدرضا همانند نگین او را به یکی از چهره‌های فعال و شناخته شده اینستاگرام تبدیل کرده است. او تحصیل خود را کامل ادامه نداده است. احمدرضا تصمیم گرفت سریعا وارد بازار کار شود. او مدتی کنار پدربزرگش مشغول به کار بود. پس از آن در کنار مادرش کار ‌میکرد. او پس از ازدواج به همراه برادرش و برادر نگین کافی شاپ تاسیس کردند. این کافی شاپ پرسین نام داشت پس از مدتی به دلیل فعالیت نگین در اینستاگرام بسیار مشهور شد. تناسب اندام و قد بلند احمدرضا همراه با استایل جذاب او شایعاتی را ایجاد کرده است. طرفداران او ادعایی مبنی بر فعالیت او در زمینه مدلینگ و همکاری با چند برند را داشته اند.البته هیچ شواهدی برای این شایعات رونمایی نشد.

آن‌ها با کار کردن در این کافی شاپ درآمد چشم گیری کسب کردند. آن‌ها با در‌آمد بدست آمده کافی شاپ دیگر به نام رئال تاسیس کردند. این کافی شاپ به دلیل شباهت اسمی آن با یکی از تیم ‌های مشهور فوتبال به نام رئال مادرید، باعث شد تا میزبان افراد زیادی باشد. اکثر مشتریان این کافه طرفداران تیم رئال هستند و به دلیل داشتن علاقه قلبی به این تیم جزو مشتریان ثابت این کافی شاپ هستند. شهرت این مکان به قدری زیاد شد که امروزه چهره‌های مشهور کشور و سلبریتی‌های سینما، ورزش و تلویزیون جزو مهمان این کافه هستند. نگین از صحفه خود نزدیک یک تا دو میلیون درامد دارد. فعالیت همسرش هم در کافی شاپ به یک و نیم میلیون تا سه میلیون است.

نگین عابدزاده و ملیکا تهامی

اینستاگرام نگین عابدزاده

نگین عابدزاده در حال حاضر یک میلیون دویست هزار نفر دنبال کننده در صفحه شخصی اش دارد. او از سال ۱۳۹۲ در این صفحه به صورت عمومی فعالیت دارد. یکی از فعالیت‌های نگین در همکاری با برند‌های مختلف که در اینستاگرام کار می‌کنند. او محصولات آن ها را در صفحه خود تبلیغ می‌کند. معمولا به ازای دریافت هزینه نقدی، محصولات تبلیغ شده را مجانی دریافت می‌کند. او با این کار به طرفداران و دنبال کننده‌های خود ، محصولات دارای کیفیت را ارایه می‌هد. برای دنبال کردن اینستاگرام نگین عابدزاده می توانید از این لینک کمک بگیرید.

نگین علاوه بر اینستاگرام در تلگرام و توییتر هم فعالیت دارد. نگین لحظات مهم زندگی خود را با دیگران به اشتراک میگذارد. از طرفی طرفداران خودمونی و بدون هیچ تکبری مخاطب قرار می‌دهد. همین باعث شده است تا دنبال کننده‌های او بیشتر شوند. او در حال حاضر حامله است و در انتظار به دنیا آمدن اولین فرزندش است. او از دوران بارداری خود عکس‌های زیادی در صفحه اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد. دنبال کننده‌های صفحه او و احمدرضا با ابزار علاقه به بچه آن‌ها ، حامی و پشتیبانی ثابت برای ادامه فعالیت شان محسوب می‌شوند.

نگین عابدزاده و ملیکا تهامی

نگین عابدزاده و ملیکا تهامی دو شخصیت بسیار معروف و مشهور در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام هستند. نگین و ملیکا از طریق شبکه‌ های مجازی با یکدیگر آشنا و دوست شدند و هم چنین عکس ها و دابسمش های زیادی را در کنار یکدیگر در صفحه خود منتشر کرده اند و دوستی آن ها بسیار قوی و محکم به نظر می‌ رسید، اما بعد از مدتی به یک بار درگیری لفظی بین این دو چهره مجازی به وجود آمد و درگیری آن ها به دنیای مجازی نیز کشیده شد. این درگیری و خصومت به جایی رسید که حتی فن های این دو چهره معروف نیز با یکدیگر درگیر شدند و به تیکه انداختن و حتی فحاشی به یکدیگر پرداختند. درگیری و خصومت این دو چهره تا مدت زمان زیادی ادامه داشت که با موجی از انتقادات و حواشی روبه رو شد و خیلی از افراد بیان کردند که این دعوای ساختگی است و فقط به دلیل این که این افراد فالوور بیشتری جذب کنند و بازدید پیجشان را بالا ببرند، این دعوای ساختگی را به وجود آورده اند.

البته در مقابل برخی از افراد دیگر نیز بیان کردند که این دعوا ساختگی نیست و واقعی است و ملیکا تهامی را مقصر این دعوا دانستند و افزودند که ملیکا شخصیت تند و خشنی دارد و با خیلی از اینفلوئنسر ها و افراد معروف در اینستاگرام درگیری می شود و این درگیری‌ ها را فقط به دلیل این که بتواند فالوور جذب کند و نامش بر سر زبان ها بیفتد انجام می‌ دهد.

به هر حال بعد از مدتی درگیری بین این دو شخص به اتمام رسید و بعد از آن نیز ملیکا تهامی پیج خود را دی اکتیو کرد. در مورد نگین عابدزاده باید بگوییم که اگر در اینستاگرام فعالیت می کنید قطعاً برای یکبار هم که شده نام نگین عابدزاده را شنیده اید. نگین یکی از اشخاص بسیار معروف و مشهور در اینستاگرام می باشد که دلیل معروفیت او انتشار کلیپ عروسی اش بوده است. زمانی که نگین کلیپ عروسی خود را که در آن با آهنگ هم خوانی می کرده است را منتشر کرد، خیلی از افراد از این کلیپ خوششان آمد و به دنبال پیج او می گشتند. بعد از آن به دلیل این که نگین در خود استعداد خاصی در ساختن دابسمش و کلیپ های طنز دید، فعالیت خود را به طور جدی در اینستاگرام آغاز کرد و توانست به سرعت فالووران زیادی را جذب خود کند و امروزه به یکی از اینفلوئنسر های معروف و مشهور تبدیل شده است که دارای فالووران میلیونی می باشد.

نگین به دلیل داشتن فالووران میلیونی و هم چنین شهرت و معروفیت در اینستاگرام، توانست این شبکه مجازی را به یک منبع درآمد بسیار خوب برای خود تبدیل کند و امروزه از طریق اینستاگرام به ثروت بسیار زیادی رسیده است و هم اکنون او به عنوان یک اینفلوئنسر محبوب و پولدار شناخته می‌ شود.

نگین عابدزاده قبل از عمل بینی

نگین عابدزاده قبل از عمل بینی

همان طور که می دانید اکثر افرادی که در اینستاگرام مشهور و معروف هستند و به عنوان اینفلوئنسر و یا بلاگر فعالیت می‌ کنند، عمل‌ های زیبایی زیادی را بر روی چهره شان انجام داده اند که این موضوع شامل نگین نیز می‌ باشد. گفته شده است که نگین عمل بینی، تزریق ژل به لب، چانه و گونه، بوتاکس و لیفت ابرو انجام داده است. نگین تمام این صحبت‌ هایی که در مورد عمل های زیبایی او شده است را رد کرده و بیان کرده که فقط بینی اش را عمل کرده است. البته با این حال می توانید عکس های نگین عابدزاده قبل عمل را در اینترنت جستجو و مشاهده کنید و با عکس های جدید او مقایسه کنید تا بتوانید به راحتی متوجه تغییر چهره او در این سالیان شوید. با این حال چه نگین عمل کرده باشد و چه عمل نکرده باشد یکی از زیبا ترین و خوش چهره ترین اینفلوئنسر های ایرانی است.

عکس جهیزیه نگین عابدزاده

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم نگین عابدزاده به دلیل انتشار کلیپ عروسی اش به شهرت و محبوبیت رسید (می توانید فیلم عروسی نگین عابدزاده را در اینترنت و یا آپارات مشاهده کنید). به همین دلیل او سعی می کند تا در اکثر مواقع در مورد موضوعاتی که مرتبط به ازدواج، جهیزیه و … است، بیشتر صحبت کند و تجربیاتی که دارد را با سایر فالوورانش در میان بگذارد. هم چنین او مدتی قبل عکس‌ هایی از جهیزیه خود را در استوری برای فالووران و کسانی که از او درخواست کرده بودند قرار داد تا به این گونه افرادی که قصد ازدواج دارند و می‌ خواهند جهیزیه تهیه کنند از عکس های جهیزیه او ایده بگیرند.

نگین عابدزاده از معدود اینفلوئنسر هایی است که با مخاطبانش بسیار راحت و خودمانی برخورد می‌ کند و همیشه در استوری هایش بیان کرده است که فالوورانش همانند دوستان صمیمی او هستند و هیچگاه از گفتن هر چیزی به آن ها خجالت زده و یا شرمسار نمی‌ شود، به همین دلیل او به طور روتین و روزمره از لایف استایل و تمام جزئیات زندگی‌ اش فیلم می‌ گیرد و آن ها را به مخاطبان و فالوورانش به اشتراک می گذارد. هم چنین مخاطبان او نیز با نگین احساس راحتی می کنند و بیان کرده اند که نگین یکی از مهربان ترین و خونگرم ترین اینفلوئنسر های ایرانی است که دنبال می‌ کنند. البته این موضوع را هم باید افزود که نگین به دلیل این که بتواند فالووران خود را ثابت نگه دارد و افزایش دهد، باید به طور روتین و روزمره فعالیت کند، چرا که اگر فعالیت خود را کم کند با ریزش فالوور روبه رو می‌ شود و از آن جایی که نمی‌ خواهد این اتفاق بیفتد پس مجبور است که از تمام جزئیات زندگی اش و کار های در طول روز انجام می‌ دهد فیلم بگیرد و آن ها را منتشر کند البته این موضوع با استقبال بسیار خوبی نیز بر روبه رو شده است.

کافه رئال نگین عابدزاده

بعد از این که نگین عابدزاده به شهرت و معروفیت زیادی رسید با همسرش تصمیم گرفتند تا کافه خود را تاسیس کنند. زمانی که کافه همسر نگین تاسیس شد، او به صورت دائم و روتین در استوری ها و پست های خود کافه رئال را تبلیغ می کرد و به فالووران و مخاطبانش پیشنهاد می کرد تا به این کافه بیایند و لحظات خوشی را داشته باشند. هم چنین نگین بیان کرده بود که اگر فالوورانش می خواهند او را از نزدیک ببیند، بهتر است که به این کافه بیایند، چرا که او همیشه در کافه رئال حضور دارد. به دلیل تبلیغات زیادی که نگین عابدزاده برای کافه همسرش کرده بود و هم چنین سرویس‌ دهی و پرسنل خوبی که این کافه دارد، امروزه به یکی از مشهور ترین کافه های تهران تبدیل شده است.

جالب است که بدانید نام این کافه رئال است که تشابه اسمی با یکی از تیم های خارجی معروف به نام رئال مادرید دارد و از آن جایی که خیلی از افراد طرفدار این تیم هستند، به همین دلیل جذب این کافه شدند و مشتری ثابت این کافه به شمار می‌ روند. علاوه بر آن امروزه به دلیل شهرتی که این کافه بدست آورده است، سلبریتی های مجازی و هم چنین بازیگران و ورزشکاران زیادی در این کافه حضور داشته اند.

کافه رئال نگین عابدزاده

بارداری نگین عابدزاده

مدتی قبل نگین عابدزاده با انتشار یک پست از در پیج اینستاگرامش خبر بارداری اش را با فالووران و مخاطبانش به اشتراک گذاشت. این خبر همانند یک بمب در اینستاگرام پخش شد و خیلی از افراد به ویژه فن‌ های او از این خبر ابراز خوشحالی کردند و در کامنت ها بارداری اش را تبریک گفتند. هم چنین علاوه بر فالووران خیلی از اینفلوئنسر ها و بلاگر های دیگر نیز در استوری هایی که منتشر کرده بودند خبر بارداری نگین عابدزاده را به او تبریک گفته بودند. جالب است که بدانید نگین از همان ابتدایی که باردار شد، یک پیچ برای فرزندش نیز ساخته بود وایدی این پیج را در بیو خود قرار داده بود تا فالووران پیج فرزندش را نیز فالو کنند. البته این موضوع با انتقادات زیادی روبه رو شد، چرا که خیلی از افراد بیان کرده بودند که نباید از فرزندش استفاده ابزاری کنند. با این حال نگین این پیج را نبست و هم چنان در بیو خود قرار داده است. امروزه پیج فرزند نگین از خیلی از بلاگر ها، فالووران بیشتری دارد و نگین در این پیج نیز فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهد و در مورد تجربیاتش در نگهداری از پسرش مطالبی را با فالوورانش به اشتراک می گذارد.

حاشیه های این مدل اینستاگرامی

یکی از کار هایی که اکثر چهره های معروف برای جذب فالوور و بالا بردن بازدید پیجشان انجام می دهند درست کردن حاشیه است که نگین نیز گاهی اوقات و زمانی که متوجه شود فالوورانش در حال ریزش هستند و بازدید پیجش پایین آمده است، شروع به درست کردن حاشیه می‌ کند. حاشیه های او اغلب شامل دعوا ها و درگیری های ساختگیش با سایر بلاگر ها و افراد معروف می باشد. البته این موضوع را هم باید افزود که نگین عابدزاده نسبت به سایر اینفلوئنسر ها کم تر به درست کردن حاشیه می‌ پردازد، چرا که او هم اکنون فالووران میلیونی دارد و بازدید از پیجش بسیار بالا است.

سوالات متداول

نگین عابدزاده چند سال دارد؟

نگین عابدزاده متولد سال ۷۷ است.

نگین عابدزاده ازدواج کرده است؟

نکین عابدزاده ازدواج کرده است و شوهر او احمدرضا خادمیان است.

نگین عابدزاده در چه زمینه فعالیت دارد؟

او یکی از بلاگر‌ها فعال و اینفلوئنسر تاثیرگذار در اینستاگرام است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]