پردیس احمدیه یکی از خوشتیپ ترین بازیگران زن ایرانی می باشد. او بازی در فیلم های گوناگون توانسته افتخارات بسیاری به دست آورد. در ادامه به بیوگرافی پردیس احمدیه می پردازیم.

پردیس احمدیه کیست؟

پردیس احمدیه کیست؟

پردیس احمدیه یکی از بازیگران دهه هفتادی است که در هشتم تیر ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و یک به دنیا آمده است. او از سال هزار و سیصد و هشتاد و شش در فیلم مقلد شیطان وارد حرفه بازیگری شد. از معروف ترین فیلم هایی که او بازی کرده لاک قرمز می باشد که نقش اول را در این فیلم ایفا کرده است. این بازیگر گفته است که هیچ گونه کلاس بازیگری نرفته است و من را در سال ۸۶ آقای حمید نعمت‌ الله برای ایفا نقش در فیلم مقلد شیطان به افشین صادقی معرفی کرد و البته این فیلم توقیف شد.

او بعد از فیلم مقلد شیطان دیگر به دنبال این حرفه نرفت و به تحصیل پرداخت تا این که سال ۹۰ به او پیشنهاد بازیگری در نقش نیکی شد و او چون به این نقش علاقه داشت به بازیگری نیز علاقه مند شد. او فیلم لاک قرمز را نقطه عطف در زندگی اش دانست و گفت من با این فیلم به شهرت رسیدم و این فیلم سکوی پرتاب من بود. او گفت من قبل از اجرای کفتر چاهی فقط یک بار تئاتر اجرا داشتم.

پردیس احمدیه در دورهمی دعوت شد؟

این بازیگر در برنامه های بسیاری نظیر خنداونه و دورهمی دعوت شد و هر یک در سرویس هایی نظیر آپارات قابل دسترس می باشد. مهران مدیری گفتگو را با سال تولدش آغاز کرد و به او گفت متولدین این ماه دمدمی هستند. مهران مدیری سن پردیس را اعلام کرد و گفت شما ۲۸ سال داری درست است؟ او گفت چطور این قدر راحت سن من را در برنامه اعلام کردید چون قبلا دیدم که چالش سن داشتید‌ و در ادامه گفت به من خیلی کمتر از بیست و هشت می خورد و بسیاری ها می گویند هجده سال داری که مدیری این موضوع را تایید کرد.

در رابطه با رشته تحصیلی اش از او سوالاتی شد و او گفت که در رشته موسیقی تحصیل کرده است و سازی مه تخصص دارد سنتور می باشد. او بازیگر شدنش را خیلی اتفاقی دانست و گفت که در هفت سالگی با یک تیزر وارد این عرصه شده است. این بازیگر در رابطه با موسیقی گفت که به ساز سنتور علاقه بسیاری دارد و از پانزده سالگی در این حیطه قدم گذاشته است. او گفت من به خاطر بازیگری کمی از دنیای موسیقی دور شده ام اما به طور کل موسیقی را از بازیگری بیشتر دوست دارم. مهران مدیری به بازی او در لاک قرمز اشاره کرد و پردیس گفت من در این فیلم نقش اول را ایفا می کردم و این اولین تجربه من برای نقش اول بود. او گفت من برای این فیلم جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره را گرفتم. پردیس گفت من در بیست و چهار سالگی در نقش دختر شانزده ساله بودم و نقش جالبی بود.

درآمد پردیس احمدیه چقدر است؟

این بازیگر از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی در حیطه موسیقی و بازیگری فعالیت می کند اما فقط از بازیگری به کسب درآمد می پردازد. او برای بازی در هر فیلم دستمزدی نزدیک به صد میلیونی دریافت می کند و اگر سالی سه نقش بازی کند در سال بیش از سیصد میلیون درآمد دارد.

آدرس پیج اینستاگرام پردیس احمدیه چیست؟

پردیس احمدیه اینستا فعالی دارد و روزانه پست ها و استوری های بسیاری را در این پیج برای هواداران به اشتراک می گذارد. او در این پلتفرم بیش از یک میلیون فالوور دارد که این عدد نشان می دهد هواداران او در فضای مجازی نیز کم نیستند. او عکس های بسیاری را در قالب پست و استوری برای هواداران به اشتراک گذاشته که هر کدام لایک و کامنت بسیاری را به خود اختصاص داده است. اگر شما علاقه مند هستید تا به پیج او دست یابید می توانید نام او را به لاتین در قسمت جستجوگر این فضا وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج او دست یابید.

شغل اصلی پردیس احمدیه چیست؟

شغل اصلی پردیس احمدیه چیست؟

شغل اصلی پردیس بازیگری است و در فیلم های سینمایی و سریالی به فعالیت می پردازد. او از طریق بازیگری به کسب درآمد می پردازد و درآمد دیگری ندارد.

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

اگر علاقه مند هستید تا عکس های این بازیگر محبوب را مشاهده کنید می توانید نام او را در موتور جستجو گوگل وارد کنید و از این طریق به راحتی به تصاویر او در سایت های متعدد دست یابید. تصاویر این بازیگر در فضا های مجازی نظیر اینستاگرام منتشر شده و شما می توانید آن ها را مشاهده کنید. به طور معمول عکس افراد معروف همانند پردیس احمدیه در مجله و روزنامه هایی که با او مصاحبه کردند نیز به چشم می خورد.

فیلم های محبوب پردیس احمدیه کدامند؟

پردیس احمدیه در فیلم های متعددی ایفا نقش کرده است که در هر یک توانسته خوش درخشد و در اوج قرار گیرد. در ادامه به فیلم هایی که او در آن ها بازی کرده می پردازیم.

پردیس احمدیه در لاک قرمز

این بازیگر در فیلم لاک قرمز نقش اول را بازی کرد و توانست از طریق بازی در این فیلم به شهرت برسد. او در این فیلم در حالی که بیست و چهار داشت اما نقش دختر شانزده ساله را بازی می کرد. به گفته خودش او در این فیلم نسبت به دختر هایی که در سن کم مجبورند زندگی را اداره کنند ادای دین می کند.

لامینور

یکی دیگر از فیلم هایی که این بازیگر در آن ایفا نقش کرده است لامینور نام دارد. این فیلم به کارگردانی داریوش مهرجویی در سال هشتاد و شش ساخته شد. اولین فیلمی که پردیس در آن ایفا نقش کرد لامینور نام داشت و توانست افراد بسیاری را به خود جذب کند.

مجبوریم

مجبوریم

یکی دیگر از فیلم هایی که این بازیگر در آن ایفا نقش کرد مجبوریم نام دارد که در سال ۱۳۹۷ به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا درمیشیان ساخته شد. این فیلم داستان سه زن که در موقعیت مختلف هستند را شرح می دهد.

تگرگ و آفتاب

یکی دیگر از فیلم هایی که این بازیگر در آن ایفا نقش کرده تگرگ و آفتاب نام دارد. این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا کریمی در سال نود و سه ساخته شد. پردیس در این فیلم بسیار خوش درخشید و به هوادارانش افزود.

تومان

یکی دیگر از فیلم های این بازیگر تومان نام دارد. این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی مرتضی فرشباف در سال نود و هفت ساخته شد. این فیلم هوادار بسیار دارد و شما می توانید در سایت های مختلف آن را مشاهده کنید.

جوایز و افتخارات پردیس احمدیه شامل چه مواردیست؟

این بازیگر افتخارات بسیاری کسب کرده که یکی از آن ها برای ایفا نقش در فیلم لاک قرمز می باشد. پردیس در ششمین جشنواره فیلم شهر که در سال ۱۳۹۶ برگزار شد برای بازی در فیلم لاک قرمز عنوان بهترین بازیگر زن را دست یافت. او نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن را در نوزدهمین جشن سینما ایران به دست آورد.

پردیس احمدیه چند سال دارد؟

این بازیگر در حال حاضر بیست و هشت سال دارد اما اگر عکس او را دیده باشید این سن اصلا به چهره او نمی‌ خورد و به او نهایتا بیست سال می خورد. این بازیگر توانسته در فیلم هایی هشت سال پایین تر از سن خودش را بازی کند.

آیا تا به حال مصاحبه با این بازیگر انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه با این بازیگر انجام شده است؟

این بازیگر در برنامه های متعدد به عنوان مهمان رفت و از او سوالاتی پرسیدند و او به همه سوالات پاسخ داد. شما می توانید مصاحبه های پردیس را در سایت های مختلف و یا در سرویس هایی نظیر آپارات و یوتیوب مشاهده کنید. مهران مدیری با او در برنامه دورهمی مصاحبه کرد و از او سوال کرد شما بازیگری را ادامه می دهید؟ و در پاسخ گفت دیگر با تلویزیون همکاری نمی کنم و جالب است که این حرف او را سانسور کردند ولی اودر قالب استوری به هوادارانش اعلام می کند.

همسر این بازیگر کیست؟

این بازیگر تا به اکنون ازدواج نکرده اما در سایت های متعدد منتشر شد که این بازیگر ازدواج کرده و جالب تر آن که عکس هایی را به عنوان همسرش منتشر کردند در صورتی که او این عکس ها را با هواداران گرفته است و همسرش نیست‌.

پردیس احمدیه افغانی است؟‌

در بسیاری از سایت ها منتشر شد که این بازیگر افغان است در صورتی که او در تهران به دنیا آمده و اصلا افغانی نیست.

سوالات متداول

 1. پردیس احمدیه در چه سالی به دنیا آمده است؟

  او در هشتم تیر ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و یک به دنیا آمده است.

 2. همسر این بازیگر کیست؟

  این بازیگر تا به اکنون ازدواج نکرده است اما در سایت های بسیاری منتشر شد که او ازدواج کرده که صحت ندارد.

 3. اولین فیلمی که این بازیگر بازی کرد چه نام دارد؟

  اولین فیلم او لامینور دارد که توانست در این نقش به خوبی درخشد.

 4. آیا با او تا به مصاحبه شده است؟

  او در برنامه های مختلف به عنوان میهمان شرکت کرده و با او مصاحبه کرده اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]