در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که پدرام ارزانی کیست؟ او که به خاطر شباهت عجیبش به دیوید بکام شهرت پیدا کرده است بعد از به شهرت رسیدن در زمینه مدلینگ مرد فعالیت خود را آغاز کرد و تا به حال با برند های معتبر زیادی همکاری داشته است. در ادامه ی این مقاله به شرح راجب زندگینامه پدرام ارزانی با شما عزیزان گفتگو می کنیم امیدواریم تا انتها همراهیمان کنید.

بیوگرافی پدرام ارزانی

بیوگرافی پدرام ارزانی 

پدرام ارزانی سلبریتی ایرانی (سلبریتی کیست) متولد سال ۱۳۶۸ است و در حال حاضر سی و یک سال سن دارد. او در کشور ایران به دنیا امده است و به دلیل استایل مناسب و رنگ آبی چشمانش و پوستی سفید و موهایی بور طرفداران زیادی دارد و در کل او از یک ظاهر اروپایی برخوردار است.

شهرت اصلی پدرام ارزانی به دلیل شباهت بیش از اندازه اش به دیوید بکام است و بعد از مشخص شدن این شباهت بود که شهرت او در بین مردم بیشتر شد. بعد از این که او شهرت پیدا کرد برند های زیادی برای تبلیغات و مدل محصولاتشان به او پیشنهاد کار دادند و از ان پس او وارد عرضه مدلینگ شد.

 او این کار را حدودا از سال ۱۳۹۵ شروع کرده است و با مدل های معروفی از جمله  بابک رحیمی و همچنین حمید فدایی رابطه ی دوستی دارد که هر سه ان ها در لیست بهترین و محبوب ترین مدل های ایرانی مرد هستند که طرفداران زیادی دارند و شرکت های زیادی به دلیل همین محبوبیت از ان ها به عنوان مدل محصولاتشان استفاده می کنند از همین رو پدرام ارزانی توانسته درامد خوبی را برای خود کسب کند زیرا صنعت مدلینگ جزو یکی از پر درامد ترین حرفه های سال های اخیر شناخته شده است.

 قد پدرام ارزانی چقدر است؟

 پدرام ارزانی جزو مدل های قد بلند عرصه ی مدلینگ به حساب می اید و با وجود وزن مناسبی که دارد بسیار خوش استایل و خوب جلوه می کند. او قدی حدود یک متر و هشتاد و سه سانتی متر دارد و با وزنی حدود هشتاد و دو کیلو از استایل مناسبی برخوردار است که لازمه کار و حرفه اش همین استایل مناسب است. او به دلیل تناسب اندام و استایل مناسب اش همیشه ورزش می کند و ورزش های تناسب اندام از برنامه کاری او ترک نمی شود.

 قد پدرام ارزانی

اینستاگرام پدرام ارزانی چیست؟

از شبکه های مجازی که پدرام از ان ها استفاده می کند می توان به اینستاگرام اشاره کرد که او در این شبکه فعالیت زیادی دارد. پدرام ارزانی اینستا را مکان مناسبی برای به نمایش گذاشتن عکس های خود دانست و فعالیت خود را از این شبکه شروع کرد. او در حال حاضر شصت و هفت هزار و هشتصد فالور دارد و حدود ۴۰۰ پست در پیچ اش با فالور هایش به اشتراک گذاشته است. پیج های زیادی در اینستاگرام با نام پدرام ارزانی وجود دارد ولی پیج اصلی او با نام pedram.arzani است. برای دنبال کردن ایستاگرام پدرام ارزانی می توایند از این لینک استفاده کنید.

پدرام ارزانی و همسرش

پدرام تا به حال ازدواج نکرده است و همسری ندارد ولی تا به حال شایعاتی درباره ازدواج او منتشر شده است که همه در حد شایعه بود و ادامه پیدا نکرد ولی او یک دوست دختر دارد که در ادامه این مقاله به این موضوع می پردازیم. مقاله های زیادی درباره پدرام ارزانی ویکی پدیا وجود دارد که می توان با مطالعه ان ها هم درباره ی زندگی نامه این مدل مرد ایرانی بیشتر با او اشنا شویم.

عکس پدرام ارزانی

عکس پدرام ارزانی در کجا قابل مشاهده است؟

در اینستا پدرام ارزانی عکس های زیادی از این مدل محبوب ایرانی وجود دارد که اکثر این عکس ها تبلیغاتی هستند. البته در کل فضای مجازی، اینترنت و شبکه های مجازی مختلف عکس های او وجود دارد و می توان باید سرچ ساده این عکس ها را دید. عکس های او همچنین در مجله های تبلیغاتی و بیلبورد ها هم وجود دارد.

مصاحبه با پدرام ارزانی

بعد از به شهرت رسیدن پدرام ارزانی مجله های زیادی برای مصاحبه با این مدلینگ معروف ایرانی درخواست دادند و مصاحبه هایی هم با او انجام شد. یکی دیگر از فعالیت های پدرام ارزانی حضور او در موزیک ویدیو یکی از خوانندگان ایرانی با نام حمید صفت است.

حمید صفت که یکی از خواننده های ایرانی است مدتی در زندان به سر می برد که بعد از آزادی اش تصمیم گرفت موزیک ویدیویی را بسازد و از پدرام خواست که در قسمتی از ویدیو اش بازی کند. این ویدیو با نام عجایب شهر در سال ۱۳۹۷ منتشر شد و به معروفیت و محبوبیت پدرام کمک شایانی کرد.

پدرام ارزانی بدل دیوید بکهام

پدرام ارزانی بدل دیوید بکهام

یکی دیگر از فعالیت هایی که این مدل ایرانی انجام می دهد فوتبال بازی کردن پدرام ارزانی است. او فوتبال را به صورت تفریح و سرگرمی انجام می دهد ولی یک فوتبال دوست تعصبی است و طرفدار پرو پا قرص و دو آتیشه تیم آرسنال است.

بازیکنان زیادی در فوتبال بدل و شبیه به خود را دارند که بدل بازیکنانی از جمله مسی و کریستیانو رونالدو در ایران هستند که بعد از ان ها پیدا شدن پدرام ارزانی به عنوان بدل دیوید بکهام بسیار سرو صدا به پا کرد.

برنامه بیسیم و صحبت های pedram arzani

در سال ۱۳۹۶ شبکه نسیم در برنامه ی بیسیم مصاحبه ای را با pedram arzani انجام داد که در این مصاحبه از او به عنوان بدل بسیار شبیه به آقای دیوید بکام فوتبالیست معروف نام برد که بعد از این مصاحبه به شهرت او اضافه شد و باعث همکاری های ارزانی با برند های مختلف پوشاک مردانه شد.

دوست دختر پدرام ارزانی کیست؟

مدت زیادی نمی گذرد که پدرام ارزانی فردی به نام السا سام را به عنوان دوست دختر خود معرفی کرده است و با او عکس هایی را منتشر می کند. او نیز مانند پدرام یک مدل تبلیغاتی است و پیج اینستاگرام او با نام elsaa_sam فعالیت خوبی در فضای مجازی دارد و چیزی حدود ۲۰ هزار و پانصد اکانت فالور دارد. او در پیج خود عکس ها و ویدیو های تبلیغاتی خود را منتشر می کند و حدود پنجاه و هفت پست تا به حال به اشتراک گذاشته است.

دوست دختر پدرام ارزانی

خانواده این مدل ایرانی

پدرام ارزانی در یک خانواده ۵ نفره زندگی می کند او یک خواهر و یک برادر دارد. رابطه او با مادرش رابطه  خوبی است و او عکس هایش را با مادرش در پیج خود منتشر کرده است. برادر پدرام از نظر ظاهر شبیه پدرام است ولی خواهر کوچکتر پدرام از نظر ظاهر شبیه پدرام نیست یعنی بور و چشم رنگی نیست و مو و چشمانی مشکی دارد. عکس های پدرام ارزانی به همراه خواهر و برادر و مادرش در فضای مجازی وجود دارد که با یک سرچ ساده می توان ان ها را پیدا کرد.

سوالات متداول

پدرام ارزانی کیست و چطور به شهرت رسید؟

او شهرت اش به دلیل شباهت بیش از اندازه اش به فوتبالیست معروف دیوید بکام است. او بعد از مطرح شدن به عنوان بدل دیوید بکام شهرت زیادی پیدا کرد و بعد از مشهور شدن به دلیل استایل مناسب و فیس زیبایی که داشت با عنوان یک مدل مرد ایرانی شروع به کار کرد تا جایی که با برند های مطرح زیادی همکاری کرده است.

خانواده پدرام ارزانی چطور است؟

وی فرزند اول یک خانواده ۵ نفره است و رابطه خوبی با اعضای خانواده خود دارد. از او و خانواده اش عکس های زیادی در فضای مجازی منتشر شده است. پدرام از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به برادر کوچک تر خود دارد ولی خواهر او بر خلاف پدرام چشم و موهای مشکی دارد و بور نیست.

شغل او چیست؟

او به عنوان یک مدلینگ مرد فعالیت می کند و با برند های پوشاک آقایان همکاری های خوبی دارد.

همسر پدرام ارزانی کیست؟

او تا کنون ازدواج نکرده است ولی به تازگی دختری را با نام السا سام به عنوان دوست دختر خود معرفی کرده است و عکس های زیادی را از او در پیج اش منتشر کرده است السا نیز همانند او یک مدلینگ است که او نیز در اینستاگرام فعالیت خوبی دارد و در حدود ۲۰.۵ کا فالور دارد.

وی در چه برنامه ای در تلویزیون حضور داشت؟

او در سال ۱۳۹۶ در شبکه نسیم در برنامه ی بیسیم مصاحبه ای را انجام داد که در این مصاحبه از او به عنوان بدل بسیار شبیه به آقای دیوید بکام نام بردند. از ان پس به بعد شهرت او اضافه شد و شرکت های زیادی او را شناختند و به او درخواست همکاری دادند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]