در بررسی ارز دیجیتال باید این را بدانید که پرفکت مانی در واقع یک شرکت است که سیستم پرداخت را به صورت جهانی و بین و المللی ارائه داده است. در واقع شما با استفاده از این سیستم پرداختی این امکان را دارید که به هر کجای دنیا و به هر میزان که می خواهید ارز انتقال دهید، از سایت های خارجی کالاه خریداری کرده یا خدمات دریافت کنید و… به نوعی این سیستم پرداختی بر آن بوده است تا خدماتی ارائه دهد که با استفاده از آن، کاربران بتوانند تراکنش های خود را در فضایی امن، به راحتی و بدون نیاز به شخص ثالث انجام دهند.

همین امکانات و خدمات به علاوه دلایل دیگر باعث شده است تا ایان سیستم پرداختی بسیار مورد توجه قرار گیرد. از این رو ما برای راهنمایی کامل شما به منظور استفاده از آن، این مقاله را ارائه داده ایم. و در آن به صورت کامل هر آن چه را که لازم است راجع به پرفکت مانی بدانید را توضیح داده ایم. به همین منظور اگر شما نیز به دنبال کسب اطلاعات راجع به آن هستید، در این مقاله با ما همراه باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
پرفکت مانی چیست

پرفکت مانی چیست ؟

همان طور که اشاره داشتیم، پرفکت مانی یک شرکت و یک سیستم پرداختی است که به کاربران خود خدماتی همچون انتقال، پرداخت و دریافت پول را می دهد. شما در حساب پرفکت مانی خود می توانید ارز های دلار، یور، بیت کوین و همچنین طلا داشته باشید. و با استفاده از آن ها خرید کرده، خدمات دریافت کنید یا هر مقدار از آن ها را که می خواهید، انتقال دهید. که ما در ادامه راجع به مراحل هر یک از این موارد، به صورت دقیق تر توضیح داده ایم. در واقع شرکت های دیگری با پلتفرم مشابه، خدمات پرفکت مانی را ارائه می دهند. اما این شرکت و سیستم پرداختی در ایران طرفداران بیش تری دارد. که در ادامه راجع به علت آن بیش تر توضیح داده ایم.

کاربرد های پرفکت مانی آنلاین چیست؟

تا این جا تا حدودی راجع به کاربرد های این سیستم پرداختی توضیح دادیم. در این بخش می خواهیم به صورت کامل و یک جا کاربرد های آن را ذکر کنیم. چرا که بی شک مهم ترین امری که باعث انتخاب یک سیستم برای انجام تراکنش ها می شود، امکانات و کاربرد هایی است که دارد. و همچنین علت برتری برخی سیستم ها نسبت به دیگر موارد، در همین کاربرد ها است.

 • شما با استفاده از این سیستم پرداختی می توانید به صورت آنلاین و در کم ترین زمان انتقال ارز به سای نقاط جهان را انجام دهید.
 • همچنین شما می توانید در حساب خود ارز ها را به صورت دلار، یورو، بیت کوین و طلا دریافت نمایید.
 • شما با استفاده از این سیستم پرداختی می توانید از سایت های خارجی به راحتی کالا خریداری کرده یا خدمات دریافت نمایید.
 • یک ویژگی بسیار مثبت پرفکت مانی این است که شما می توانید در فضای امن پپول های خود را صورت ارز های دلایر، یورو، بیت کوین و طلا نگهداری کنید. و همچنین به صورت ماهانه سود دریافت نمایید.
 • اگر در مورد شارژ حساب سایت شرط بندی اطلاعاتی داشته باشید می دانید که شارژ حساب با پرفکت مانی هم صورت پذیر است که خب در این مورد می توانید از لینک هایی که در دسترس قرار گرفت نهایت استفاده را داشته باشید.
پرفکت مانی یا وب مانی

پرفکت مانی برای ایران تحریم نیست

شاید برای شما نیز سوال شده باشد که با وجود سیتسم های پرداختی قدرتمند تری مثل پی پال، مستر کارت، ویزا و… چرا سیستم پرداختی پرفکت مانی ویکی پدیا که نسبت به دیگر موارد تازه کار تر است، تا این اندازه در ایران محبوب و متداول شده است؟ علت این امر این است که این سیستم پرداختی بر خلاف دیگر موارد، برای ایران تحریم نمی باشد. و خب این شرکت در ایران نیز چند نمایندگی رسمی دارد. و شما به عنوان یک کاربر ایرانی می توانید به راحتی حساب پرفکت مانی داشته باشید. و از طریق صرافی ها، به صورت رایگان و آنلاین با پرداخت ریالی پرفکت مانی دریافت نمایید.

پرفکت مانی یا وب مانی ؟

یکی از سوالات متداولی که کاربران از ما می پرسند، این است که کیف پول پرفکت مانی بهتر است یا وب مانی؟ چرا که هر دوی این موارد تقریبا در ایران مورد توجه می باشند. از این رو ما در این بخش قصد داریم به مقایسه این دو مورد بپردازیم. تا شما نیز با اطلاعات ارائه شده بتاونید به راحتی نسبت به استفاده از هر یک از آن ها برای انجام تراکنش های خود یا سرمایه گذاری، تصمیم گیری کنید.

 • یکی از مهم ترین تفاوت های این سیستم های پرداختی در کارمزد های آن ها است. در واقع باید بدانید که سیستم پرداختی پرفکت مانی کارمزد کم تری از وب مانی دریافت می کند. شما برای انجام هر تراکنش در پرفکت مانی، باید ۰.۵ درصد کارمزد پرداخت کنید. این در حالی است که کارمزد تراکنش ها در وب مانی، ۰.۸ درصد می باشد.
 • شما در حساب پرفکت مانی خود می توانید چهار نوع ارز نگهداری کرده و از آن ها استفاده کنید. که شامل طلا، یورو، دلار و بیت کوین است. درکیف پول وب مانی امکان نگهداری ارز های دلار، یورو، دانگ و روبل روسیه وجود دارد. و خب در این مورد انتخاب شما وابسته به نیاز شما است. که از کدام ارز بیش تر برای انجام تراکنش استفاده می کنید و به آن نیاز دارید.

اما اگر به طور کلی راجع به میزان محبوبیت و مقبولیت آن ها و همچنین سرعت انجام تراکنش ها بپرسید، بباید بگوییم که هر دوی این سیستم های پرداختی، عملکردی نسبتا مشابه دارند. و نمی توان یکی از آن ها را در این دو مورد، بهتر از دیگری دانست.

ساخت حساب پرفکت مانی چگونه است

ساخت حساب پرفکت مانی چگونه است ؟

شما برای استفاده از این سیستم پرداختی لازم است که در ابتدا در آن یک حساب کاربری داشته باشید. از این رو ما در این بخش قصد داریم به صورت کامل به شما توضیح دهیم که چگونه حساب خود را بسازید. از این رو اگر قصد دارید در این سیستم پرداختی تراکنش و سرمایه گذاری انجام دهید، در این بخش با ما همراه باشید.

در مرحله اول شما باید ابتدا وارد سایت پرفکت مانی شوید. و برای ثبت نام در آن بر روی گزینه sign up کلیک کنید. در بخش ثبت نام فرمی وجود دارد که شما باید فیلد های لازم را با اطلاعات حقیقی خود پر کنید. دقت داشته باشید که وارد کردن اطلاعات غغلط و فیک ممکن است باعث مشکلاتی برای حساب شما شود. پس توصیه ما این است که در وارد کردن اطلاعات خود دقت داشته باشید.

در ادامه پس از پر کردن فرم و افتتاح حساب پرفکت مانی، ایمیلی از سوی این سایت برای شما ارسال می شود. که حاوی member id شما است. که شما با استفاده از آن می توانید به حساب پرفکت مانی خود وارد شوید. توضیه می شود که member id ایدی خود را در جایی یادداشت کنید یا آن را به خاطر بسپارید.

آیا در زمان ثبت نام احراز هویت الزامی است؟

نکته ای که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که برای ساخت حساب در پرفکت مانی، انجام احراز هویت الزامی نمی باشد. اما این سیستم پرداختی تفاتی برای کاربرای که احراز هویت انجام می دهند، با کاربرانی که احراز هویت نمی کنند، قائل شده است. و تفاوت آن ها در میزان کارمزدی است که باید پرداخت کنند. در واقع اگر شما احراز هویت انجام ندهید، کارمزد تراکنش ها برای شما ۲ درصد خواهد بود. این در حالی است که در صورت انجام احراز هویت، این کارمزد به ۰.۵ درصد کاهش پیدا می کند. پس توصیه ما به شما این است که مراحل احراز هویت را انجام دهید.

آموزش نحوه خرید پرفکت مانی

شما برای آن که بتوانید از طریق این سیستم پرداختی، تراکنش انجام دهید، در ابتدا باید حساب خود را شارژ کنید. از این رو در این بخش قصد داریم به صورت کامل مراحل خرید پرفکت مانی را به شما توضیح دهیم.

ساده ترین و بهترین روش برای خرید و شارژ حساب پرفکت مانی خرید آن از طریق صرافی های آنلاین است. که شما به این صورت می توانید به سادگی، با کارت بانکی خود و پرداخت ریالی خرید خود را انجام دهید. نکته دیگری که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که شما می توانید پرفکت مانی را هم به صورت دلار، یورو، بیت کوین و طلا خرید و فروش کنید. که معمولا در صرافی های ایرانی، دلار پرفکت مانی خرید و فروش می شود. برای دسترسی به یک صرافی معتبر نیز تنها کافی است یک سرچ ساده بزنید و بر روی موارد ارائه شده، یک بررسی کلی داشته باشید؛ تا بتوانید بهترین صرافی را با کم ترین کارمزد انتخاب کنید.

نکته ای ککه باید به آن اشاره داشته باشیم این است که معمولا صرافی ها برای کسب اطمینان از کاربران می خواهند که برای خرید یا فروش، احراز هویت نیز انجام دهند. که شما به این منظور باید عکسی از مدارک شناسایی خود برای صرافی ارسال نمایید. و به این صورت امکان خرید و فروش برای شما از طریق صرافی مورد نظر، میسر می شود.

اطلاع از قیمت پرفکت مانی

اطلاع از قیمت پرفکت مانی

مشخص است که هزینه پرفکت مانی نیز بر اساس نرخ ارزی که می خواهید خرید و فروش کنید تعیین می شود. به طور مثال اگر قیمت هر واحد یور ۲۰ هزار تومان باشد؛ مشخصا قیمت هر واحد یورو پرفکت مانی نیز ۲۰ هزار تومان است. از این رو پیشنهاد می کنیم پیش از خرید و فروش از طریق صرافی های آنلاین، ابتدا از قیمت ارز مورد نظرتان به صورت لحظه ای مطلع شوید.

شماره حساب کیف پول پرفکت مانی

برای خرید پرفکت مانی، لازم است که شماره حساب پرفکت مانی خود را برای فروشنده یا صرافی ارسال کنید. که البته باید توجه داشته باشید که این شماره حساب، برای هر یک از ارز های دلار، یورف طلا و بیت کوین متفاوت است. برای دسترسی به هر کدام از آن ها، تنها کافی است وارد پنل کاربری خود شوید. در این بخش شماره حساب شما برای هر یک از ارز ها قابل مشاهده است. دقت داشته باشید که شماره حساب دلار با حرف u آغاز می شود، شماره حساب یورو با حرف E، شماره حساب بیت کوین با حرف B و شماره حساب طلا با حرف G. البته لازم به ذکر است که تشخیص هر کدام از آن ها از طریق لوگو یا نشانه ی کنار هر یک، کاملا میسر است.

چه روش های دیگری برای شارژ حساب وجود دارد؟

باید اشاره داشته باشیم که روش های دیگری به جر خرید از سایت معتبر فروش پرفکت مانی برای شارژ کردن حساب وجود دارد. که البته بسیاری از آن ها برای کاربران ایرانی امکان پذیر نمی باشد. با این حال ما در این بخش تمامی روش های شارژ حساب را ذکر کرده ایم. و البته در ادامه راجع به روش هایی که در ایران انجام آن ها امکان پذیر است نیز، دقیق و کامل توضیح داده ایم.

 • این سیستم پرداختی، امکان شارژ حساب یا همان کیف پول را از طریق سیستم بانکی نیز فراهم کرده است. که البته باید توجه داشته باشید که این سیستم برای ایران امکان پذیر نیست. چرا که بانک های ایرانی آن را شتیبانی نمی کنند.
 • همچنین امکان شارژ کردن حساب با پول نقد نیز ممکن است. که شما به این منظور باید به صرافی های حضوری مراجعه کنید. اما دقت داشته باشید که خرید و فروش های مربوط به این سیستم های پرداختی و همچنین خرید و فروش ارز های دیجیتال در بانک ها و صرافی های دارای مجوز ممنوع است. (این امر به معنی آن نیست که این کار جرم می باشد.)
 • شما می توانید با استفاده از ووچر پرفکت مانی نیز حساب خود را شارژ نمایید. که این روش در ایران و برای کاربران ایرانی امکان پذیر است. و در ادامه راجع به آن توضیحات بیش تری ارائه کرده ایم.
 • شما می توانید حساب پرفکت مانی خود را با استفاده از بیت کوین نیز شارژ کنید. که این کار نیازمند به داشتن حساب بیت کوینی و همچنین بیت کوین است.
 • یک روش دیگر نیز شارژ کردن حساب از طریق وام گرفتن از دیگران است. که سود مشخصی نیز دارد. به این منظور شما حتما باید مراحل احراز هویت را پشت سر بگذارید.

ووچر پرفکت مانی چیست ؟

همان طور که اشاره داشتیم، ووچر پرفکت مانی یکی از مواردی است که با استفاده از آن می توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید. در واقع ووچر ها شباهت زیادی به کارت های شارژ یا کارت هدیه دارند. و تفاوت آن ها در آن است که ووچر ها فیزیکی نمی باشند. و نکته مهم این است که شما علاوه بر آن که می توانید با استفاده از آن ها حساب پرفکت‌مانی خود را شارژ کنید، این امکان را دارید که به طور مستقیم از آن ها برای خرید و دریافت خدمات استفاده نمایید. با توجه به کاربرد خوبی که ووچر ها می توانند برای شما داشته باشند و همچنین راحتی دسترسی به آن ها در ادامه قصد داریم به صورت کامل و دقیق تر راجع به آن ها توضیح دهیم.

کاربردها و ویژگی ووچر ها چیست؟

پیش از هر چیزی بگذارید به صورت دقیق تر و کامل تر راجع به کاربرد ووچ ها توضیح دهیم. شما علاوه بر آن که می توانید با استفاده از ووچر ها خرید های اینترنتی از سایت های خارجی انجام دهید و کالا و خدمات دریافت کنید؛ می توانید حساب پرفکت مانی خود را نیز با استفاده از ان ها شارژ کنید. نکته دیگر این است که ووچر ها با هر مقداری قابل خرید و فروش هستند. از طرفی هر کاربر علاوه بر آن که می تواند ووچر خریداری کرده و حساب خود را شارژ کند، می تواند به هرمیزان که می خواهد در حساب خود ووچر ایجاد کند.

یکی دیگر از کاربرد ووچر ها این است که شما دیگر مشکلی برای انتقال پول هایتان ندارید. می توانید به سادگی پول های خود را در صرافی های معتبر به ووچر تبدیل کرده و در هر جایی با مراجعه به صرافی های آنلاین، ووچر خود را نقد کنید.

ویژگی مهم ووچر ها این است که هر یک از آن ها یک بار مصرف می باشند. یعنی شما نمی توانید یک کارت ووچر را چندین بار شارژ کنید. اما در مقابل ووچر ها تاریخ انقضا ندارند. و شما تا هر زمان که می خواهید می توانید آن ها را نگهداری کنید.

نحوه استفاده از ووچر پرفکت مانی

نحوه استفاده از ووچر پرفکت مانی

لازم به ذکر است که هر ووچر پرفکت مانی شامل یک شما ره ده رقمی، یک کد فعال سازی ۱۶ رقمی است. همچنین حاوی اطلاعاتی همچون مقدار آن و همچنین تاریخ ایجاد آن می باشد. که شما برای استفاده از آن تنها کافی است شماره ده رقمی و کد فعال سازی ۱۶ رقمی را در اختیار داشته باشید.

نحوه خرید ووچر پرفکت مانی و شارژ حساب

ساده ترین و متداول ترین راه برای خرید ووچر پرفکت مانی مراجعه به سایت های معتبر و صرافی های آنلاین می باشد. که شما با یک سرچ ساده می توانید تعداد زیادی از آن ها را در اختیار داشته باشید. توصیه ما به شما این است که برای یک خرید خوب، بررسی دقیقی بر روی صرافی های آنلاین مختلف داشته باشید. و معتبر ترین صرافی با کمترین کارمزد تراکنش را برای خرید ووچر انتخاب کنید. شما می توانید ووچر ها را با هر مقداری که می خواهید تهیه کنید. و این ووچر ها با مبالغ مختلف از یک دلار تا چند صد دلار بسته به سفارش مشتری ها توسط صرافی های آنلاین به فروش می رسد.

در ادامه ما نحوه شارژ حساب پرفکت‌مانی با استفاده از کد ووچرپرفکت مانی رایگان را به صورت کامل و مرحله به مرحله توضیح داده ایم:

 • در ابتدا شما باید یک حساب پرفکت مانی بسازید که پیش تر راجع به نحوه ساخت آن توضیح دادیم. در ادامه وارد حساب خود شوید و به بخش Deposit بروید. در این بخش بر روی گزینه e-Voucher کلیک کنید.
 • در ادامه اطلاعاتی از شما خواسته می شود. که شامل دو فیلد است. که در اول باید شماره ۱۰ رقمی ووچر خود را وارد کنید؛ و در دومی نیز کد ۱۶ رقمی ووچر خود را وارد نماید.
 • در نهایت با کلیک بر روی Activate an e-Voucher مراحل شارژ حساب به پایان می رسد. و حساب پرفکت مانی شما شارژ می شود.

استفاده از پرفکت مانی برای خرید ارز های دیجیتال

شم می توانید با استفاده از حساب پرفکت مانی خود، بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال را نیز خریداری کنید. به این منظور تنها کافی است به سایت ها و صرافی هایی مراجعه کنید که برای خرید بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال، پرفکت مانی نیز می پزیرند. به این صورت می توانید پرداخت خود را برای خرید هر ارز دیجیتال به هر مقداری که می خواهید، از طریق حساب و کیف پول پرفکت مانی انجام دهید. دقت داشته باشید که در این حالت شما می توانید از سایت های خارجی نیز ارز دیجیتال خریداری کنید.

البته در صورتی که تصمیم گرفتید برای خرید ارز دیجیتال با استفاده از پرفکت مانی از سایت های خارجی استفاده کنید، پیش از اقدام به این منظور نسبت به تحریم نبودن کاربران ایرانی در سایت مورد نظر، اطمینان حاصل کنید.

نحوه فروش پرفکت مانی

نحوه فروش پرفکت مانی

اگر مراحل خرید پرفکت مانی را به خوبی یاد گرفته باشید، می توانید به سادگی نسبت به فروش پرفکت مانی نیز اقدام کنید. چرا که مراحلی مشابه دارند. به این منظور در ابتدا باید یک سایت یا صرافی آنلاین معتبر برای فروش بیابید. و معمولا سایت ها و صرافی های آنلاین درگاه پرداخت پرفکت مانی نیز دارند. به این شکل شما می توانید با استفاده از این بخش و با طی کردن مراحل بسیار ساده، به راحتی هر مقدار از پرفکت مانی حساب خود را که می خواهید برای صرافی انتقال دهید. و مبلغ معادل آن را به صورت ریالی در کارت بانکی خود دریافت نمایید.

همین امر نیز یکی زا ویژگی های بسیار مثبت این سیستم پرداختی است. چرا که شما در هر زمان و مکانی به راحتی می توانید ارز های موجود در کیف پول خود را در کم ترین زمان، نقد کنید. و از آن استفاده نمایید.

پشتیبانی پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از ارز های بسیار کاربردی می باشد که می توان با استفاده از آن در سایت های خارجی خرید کنید و از این ارز برای پرداخت های خود استفاده کندی و از این رو کارایی های بسیار بالایی دارد و در رابطه با پشتیبانی پرفکت مانی باید گفت که نیاز است که ارز هایی آن را پشتیبانی کنند که در حال حاضر ارز های دلار و یورو و طلا و بیت کوین ارزهایی می باشند که آن را پشتیبانی کرده و شما می توانید با استفاده از راه پرداخت اینترنتی استفاده های بسیار بالایی داشته باشید و محدودیتی در زمینه خرید و انتقال ارز نداشته باشید و در واقع وجود چنین ویژگی در پیشرفت مشاغل بسیار کمک رسان بوده و است و یکی از اتفاقت عالی که این راه انتقال ارز ایجاد کرده است این سایت که افراد می توانند برای شرط بندی های خود در ساتی های مختلف از پرفکت مانی استفاده کنند.

نمایندگی پرفکت مانی در ایران

پرفکت مانی تنها راه برای شما است تا بتوانید از سایت های خارجی خرید کنید و خوبی این مسئله این است که همه افراد نیز می توانند از آن استفاده کنند و هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد و از طرفی ویژگی هایی را برای کاربران ایجاد کرده است که آن ها را بسیار راحت در استفاده کرده و کاربرد های خود را بالا برده است و در رابطه با نمایندگی پرفکت مانی نیز باید گفت که شرکت های بسیاری در حال حاضرر در این زمینه به شما مشاوره می دهند و در خرید پرفکت مانی استفاده از آن به شما کمک می کنند تا بتوانید پرفکت مانی را در راستای مسیر خود در اختیار داشته باشید و مشکلی در این بین برای شما رخ ندهد و البته راه اندازی نماندگی رسمی پرفکت مانی به اینکه افراد در استفاده از آن راحت تر شوند بسیار تاثیر گذار بوده و توانسته به خوبی از این موضوع راهی برای شناساندن خود به افراد حساب کند و حالا افراد از این راه برای پرداخت ها خود استفاده کرده و از این رو درآمدی که این شرکت بدست می آورد بسیار بالا رفته است.

خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد

خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد

ووچر پرفکت مانی مانند کارت شارژ می باشد و شما می توانید با تهیه آن به هر مبلغی که دوست داشتید و وارد کردن کد ووچر خرید های خود را تکمیل سازید و برای تهیه این ووچر ها بهتر است که به صرافی های مخصوص آن مراجعه کنید تا بدون هیچ کارمزدی اقدام به خرید آن کنید و مشکلی در این زمینه برای شما رخ ندهد زیرا که اگر کمی تحقیق در این زمینه داشتهب اشید اگر شما ببخواهید ووچری را تهیه کنید نسبت به هزینه ای که می کنید باید پول بیشتری را بپردازید که این پول بیشتر در واقع رقمی غیر منطقی می باشد و از این رو توصیه می شود که حتما برای اینکار از صرافی های معتبر استفاده کنید تا بتوایند خیلی سریع تر و ایمن تر اقدام به پرداخت های خود کرده و رفته رفته در این زمینه شما حرفه ای خواهید شد و می توانید بدون نیاز به کمک از فردی خرید های خود را ثبت کنید و با این راه انتقال ارز کار های بسیار عالی و شگفت انگیزی انجام دهید.

اپلیکیشن خرید ووچر پرفکت مانی

یک سری منابع فروش و ارائه خدمات پرفکت مانی اپلیکیشنی را برای کارببران تهیه کرده اند که می توانید با دانلود نصب آن به راحتی تمامی استفاده خود از پرفکت مانی را انجام دهید به خصوص خرید ووچر مانی زیرا که این راه راهی می باشد که باعث می شود تا افراد به راحتی و با سرعت بالاتری اقدام به استفاده از پرفکت مانی کرده و این امر باعث می شود تا شما بتوانید بهترین فعالیت ها را در سایت هایی که قصد فعالیت در آن را دارید تجربه کنید و از طرفی با اینکار دیگر نیازی به این نیست که نگر ان فاش شدن اطلاعات کارت بانکی خود شوید و روشی بسیار ایمن برای استفاده در شرط بندی ها نیز می باشد و تمام تراکنشات و فعالیت های خود را نیز می توانند به صورت ثبت شده در اختیار داشته باشند و این موضوع باعث می شود تا مدیریت بهتری را در این زمینه داشته باشند و فرصتی برای افراد می باشد تا شرط بندی و یا خرید از سایت های خارجی را در اختیار داشته باشند. شما علاوه بر اینکه می توانید از این برنامه استفاده های بسیار خوبی داشته باشید و کاربرد های بسیار زیادی را می تواند برای شما در صورت اینکه با سایت های خارجی می خواهید کار کنید دارد در اتصال به آن نیز بسایر راحت خواهید بود و نیازی به استفاده از فیلترشکن و این مسائل نمی باشد و تفاوتی ندارد که شما این ووچر ها را برای چه مقصودی لازم دارید تنها لازم است که به مبلغ مورد نیاز خود آن ها تهیه کنید و که شرایط و کارایی های مختلفی دارد که می توانید بر این اساس استفاده کنید.

خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

پرفکت مانی برای کاربران این ویژگی را ایجاد کرده است تا بتوانند بدون ثبت نام و اینگونه مراحل اقدام به استفاده از این راه پرداختی کنند و کاربران تنها با ورود به نمایندگی های رسمی پرفکت مانی می توانند ووچر الکترونیکی را که به میزان دلخواه خود می توانند شارژ کنند را تهیه کرده و کد آن را برای پرداخت های خود در سایت های خارجی استفاده کنند و اینکه کاربران می توانند از این مورد پر کاربد بدون ثبت نام در این سایت استفاده کنند باعث می شود تا اعتماد بیشتری را به این راهکار پیدا کنند و این امر باعث می شود تا بتوانید بهترین تجربه های شرط بندی را داشته باشید زیرا که سایت های شرط بندی از این ویژگی استفاده می کنند و می توانند به شما در درآمدزایی های بسیار بالا کمک کرده و شرایط بسیار پر سودی را فراهم سازند و برای پرداخت هایی آنی و سریع این راه یکی از بهترین راه های می باشد زیرا که ثبت نام در این زمینه کمی وقت گیر می باشد و می تواند شما از فعالیت های دلخوهتان بیاندازد.

خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

۵ سایت شرط بندی که از این ارز برای شارژ حساب کاربری استفاده می کنند

در این بخش به شما ۵ سایت شرط بندی که از این ارز برای شارژ حساب کاربری استفاده می کنند را معرفی می کنیم که در کنار این مزیت شما می توانید به راحتی به آن ها اعتماد کنید و هر نوع فعالیت مرتبط با شرط بندی را در این سایت ها داشته باشید زیرا که این سایت های شرط بندی تمامی امکانات شرط بندی را به بهترین شکل ممکن ایجاد کرده اند و می توانید به راحتی هر چه تمام تر در این سایت ها درآمدزایی داشته باشید و سرگرم نیز باشید. در ابتدا به شما سایت شرط بندی تاینی بت را معرفی می کنیم که از برترین سایت های شرط بندی می باشد و شرایط شرط بندی فوق العاده ای دارد که از پرفکت مانی پشتیبانی کرده و تمامی افراد می توانند برای شارژ حساب کاربری خود به شیوه ای ایمن از این راه پرداختی استفاده کنند زیرا که دیگر نیازی به نگرانی درباره اطلاعات بانکی خود ندارند و پس از این سایت می توانیم به سایت های هات بت، abt90، ریور پوکر، بت مجیک اشاره کنیم که هر کدام از آن ها از پرفکت مانی پشتیبانی می کنند و باعث شده اند تا خود کاربر انتخاب کند که چگونه می خواهد حساب کاربری خود را شارژ نماید و اقدام هب شرط بندی کند.

مزیت های شارژ حساب سایت شرط بندی با perfect money

مهم ترین و بهترین مزیتی پرفکت مانی نسبت به راه های پرداختی دیگر که دارد اعتبار در تامین امنیت می باشد و افراد با استفاده از راه پرداختی می توانند به راحتی و با خیالی آسوده فعالیت های خود را انجام دهند و جالبی این موضوع این می باشد که افراد می توانند به نسبت اهمیتی که امنیت برای آن ها دارد ایمنی پرفکت مانی خود را در تنظیمات تعیین کرده و ارتقا دهند و مسئله مهم دیگر این است که پرفکت مانی بدون توجه به تحریم ها به کشور های تحریم شده خدمات ارائه می دهد و این می تواند بسیار برای این افراد مهم و کاربردی باشد و نکته دیگر اینکه افراد با ثبت نام در این شرکت و داشتن کیف پول به نسبت مانده حساب آن ها پولی ماهانه به پول آن ها اضافه می شود و بسیاری از مزیت های دیگر که کاربرد های بسیار زیادی نیز دارند.

پاسخ به سوالات متداول کاربران

 1. آیا پرفکت مانی ارز دیجیتال می باشد؟

  خیر پرفکت مانی تنها راهی برای انتقال ارز می باشد و به افراد اجازه می دهد تا با ارز خود در سایت های خارجی خرید داشته باشند.

 2. بهترین صرافی برای خرید پرفکت مانی کدام است؟

  شما با یک سرچ ساده و بررسی بر روی موارد پر اهمیت می توانید بهترین صرافی با کمترین کارمزد را بیابید.

 3. انجام احراز هویت برای ساخت حساب پرفکت مانی الزامی است؟

  خیر اما دقت داشته باشید که کارمزد ها برای کاربرانی که احراز هویت انجام می دهند، کم تر است.

 4. کارمزد تراکنش ها در پرفکت مانی چقدر است؟

  برای کاربرانی که احراز هویت کرده اند کارمزد تراکنش های ۰.۵ درصد و برای سایرین ۲ درصد می باشد.

 5. آیا پرفکت مانی از ریال نیز پشتیبانی می کند؟

  خیر شما می توانید با پرداخت ریالی پرفکت مانی به ارزش دلار و یورو و بقیه موارد داشته باشید و با آن ها در سایت های شرط بندی فعالیت کنید.

 6. ایا در سایت های ایرانی نیازی به استفاده از پرفکت مانی می باشد؟

  استفاده این موضوع در سایت های ایرانی بیشتر به دلیل امنیت بالایی که این راه دارد می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]