پیمان رجبی یکی از بدنساز های ایران می باشد که در تاریخ ۲۷ بهمن سال ۱۳۶۲ در بوشهر استان خوزستان به دنیا آمده است. او از کودکی ورزش خود را با دو میدانی شروع کرد و توانست در این رشته به قهرمانی هم دست پیدا کند. اما بعد از مدتی به دلیل مسائل مالی به ورزش بدنسازی روی آورد و هم اکنون مربی بدنسازی پرسپولیس تیم محبوب تهران است. اگر می خواهید بیوگرافی پیمان را بدانید ادامه مطلب مقاله را دنبال کنید.

پیمان رجبی کیست؟

پیمان رجبی کیست؟

او در حال حاضر مربی بدنسازی چهره های معروفی نیز می باشد. جالب است بدانید ورزش را با هندبال از مدرسه شروع کرد و بعد از هندبال وارد ورزش بسکتبال شد و از سال ۷۶ وارد تیم ملی شد و مدال ‌های زیادی مانند طلای مسابقات بین المللی تایوان سال ۲۰۰۹، مدال طلای ۴۰۰ میلیون و دو مدال برنز آسیا بدست آورد. در حال حاضر پیش بینی می شود شاید روزی به عنوان بهترین بدنساز جهان از او نام برده شود.

خانواده این ورزشکار حرفه ای

پیمان در خانواده شش نفره با دو خواهر و یک برادر به دنیا آمد که خواهران و برادرش ورزشکار هستند و خواهرانش بسکتبالیست و دومیدانی کارند، برادر او بازیکن تیم ایران جوان بود در سال ۱۳۹۸ به عنوان مربی بدنسازی پرسپولیس منتخب شد.

همسر این ورزشکار چه کسی است؟

این ورزشکار در سال ۸۶ با قهرمان بلاروسی به نام آنا که در رشته پرتاب وزنه بود ازدواج کرد و این ورزشکار بعد از ازدواج با پیمان نام خود را به لیلا‌ رجبی تغییر داد.

همسر این ورزشکار چه کسی است؟

عکس های پیمان رجبی را در کجا ببینیم؟

شما می ‌توانید عکس ‌های این مربی بدنسازی معروف را در سایت های مختلف با جستجوی عناوین کلیدی مانند؛ عکس فرزند پیمان رجبی، عکس لیلا رجبی و پیمان رجبی، فیلم های تمرینات رجبی و همسرش، عکس پیمان رجبی دو و میدانی، عکس های این ورزشکار، عکس مو های پیمان رجبی، عکس باشگاه رجبی، عکس های مختلفی را بیابید و مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام پیمان رجبی چیست؟

این ورزشکار در اپلیکیشن های مختلفی مانند رجبی اینستا، یوتیوب پیمان رجبی و کلاب هاوس رجبی فعالیت می کند و شما می توانید با جستجو کردن نام این بدنساز معروف صفحه او را در فضای مجازی ببینید. او هم اکنون در اکانت شخصی خود در اینستاگرام نزدیک به یک میلیون دنبال‌ کننده، ۶۳۵ دنبال شونده و یک‌ هزار و ۵۷۱ پست دارد.

چه حاشیه هایی برای پیمان رجبی به وجود آمد؟

از حواشی رجبی می توان به ماجرای بیرون آمدن همسر خانم لیلا رجبی از تیم ملی ایران اشاره کرد. بزرگترین حواشی المپیک سال ۲۰۱۶ اتفاقی بود که برای لیلا رجبی در رقابت‌ های پرتاب وزنه شرکت کرده بود افتاد. در این مسابقات عملکرد بسیار ضعیفی داشت و از دور رقابت‌ ها کنار رفت. اما با توجه به پرتاب های گذشته او موفقیت‌ های زیادی را برای ایران کسب نموده است. اما با این وجود در زمان پخش این رقابت‌ ها از تلویزیون کارشناس برنامه با انتقاد از عملکرد او گفت کمی غیرت بیشتری لازم است. همین اظهار نظر مدیریت برنامه باعث جنجال و حواشی زیادی شد و موجب شد که لیلا رجبی برای همیشه از تیم ملی خداحافظی کند.

تمرینات پیمان رجبی

تمرینات پیمان رجبی

تمرینات این ورزشکار به این شرح می باشد که او روزی بین ۴ تا ۵ ساعت بدنسازی کار می کند و مدت زیادی است که بدن او به این وضعیت عادت کرده و به گفته خود او اگر یک روز تمرین کند حالش خوب نیست.

دور بازو پیمان رجبی چقدر است؟

هنوز اخبار و اطلاعات دقیقی در مورد مشخصات بدنی رجبی در دست نمی باشد که این در بین ورزشکاران بدنسازی که تا کنون به مسابقات مستر المپیا راه نیفتاده است عادی می باشد. شما می توانید مشخصات فنی و بدنی بدنسازان معروف را در سایت های مختلف جستجو کرده و مشاهده کنید.

پیمان رجبی چه عناوینی کسب کرده است؟

از جوایز و افتخارات رجبی می ‌توان به مدال ها و افتخاراتی که توانست در مسابقات مختلف به دست آورده است. مانند کسب دو مدال برنز آسیا، کسب مدال طلای مسابقات بین المللی تایوان سال ۲۰۰۹ و کسب مدال طلای ۴۰۰ متر امدادی تایوان و مدال های دیگر اشاره کرد.

پیمان رجبی از ایران رفت؟

حواشی مدت زیادی در خبرگزاری ها پخش شده بود ماجرای رجبی از ایران رفته است بود؛ که دهن به دهن در بین ورزشکاران این خبر مهاجرت لیلا رجبی و همسر این ورزشکار از ایران توسط وی تکذیب شد. طبق گفته او همچنان قصد دارد که مسابقات را در ایران پیگیری کند و تمایلی به حضور در ترکیب کشور های دیگر ندارد.

دیدار پیمان رجبی و هادی چوپان

پیمان رجبی و هادی چوپان هر دو از ورزشکاران محبوب و پرطرفدار کشورمان به شمار می‌ روند. حال گفتنی است که چندی قبل در یک مراسم رسمی پیمان و هادی چوپان به دیدار یکدیگر رفتند و در این دیدار گفتگوهای جذابی بین این دو ورزشکار صورت گرفت. هم چنین ناگفته نماند که تصاویر متعددی از این دو ورزشکار نیز در این دیدار گرفته و در فضای مجازی منتشر شد.

داستان پناهندگی این شخص در امارات چه بود؟

اگر فعالیت‌ های این ورزشکار مشهور که قهرمان سابق دومیدانی ایران و آسیا بوده و در حال حاضر به عنوان بدنساز فعالیت می‌ کند را دنبال می‌ کنید. به احتمال زیاد می‌ دانید که او به همراه همسرش مدتی است که ساکن کشور امارات شدند و در این کشور مشغول به فعالیت می باشند. حال چندی قبل این ورزشکار مشهور با انتشار یک استوری جنجالی در صفحه شخصی اش باعث غافلگیری طرفداران خود گردید. رجبی با انتشار تصویری از گلدن کارت امارات از اقامت ۱۰ ساله اش در این کشور خبر داده است.

هم چنین او با نوشتن کپشن معنادار و طعنه آمیزی مدعی شده که در سال های آینده قهرمانان فراوانی را در رشته بدنسازی برای امارات آماده خواهد کرد و مرز برای او هیچ معنایی ندارد. به هر حال خیلی از افراد بر این باورند که این شخص به دلیل این که در ایران هیچگونه حمایت و آینده ای نداشته است. به همین دلیل تصمیم گرفته تا به همراه همسرش به کشور امارات پناهنده شوند.

نگاهی به مصاحبه با پیمان رجبی

نگاهی به مصاحبه با پیمان رجبی

باتوجه به این که رجبی یکی از ورزشکاران مشهور اهل ایران به شمار می‌ رود. به همین دلیل تا به اکنون مصاحبه‌ های متعددی توسط برنامه‌ ها و مجلات مختلف با این ورزشکار انجام شده است. حال گفتنی است که معمولاً او در اکثر مصاحبه‌ های خود در مورد فعالیت‌ هایی که در حرفه‌ اش انجام می‌ دهد، فراز و نشیب‌ هایی که در طول این سال‌ ها تجربه کرده است، اتفاقات اخیر، اهدافش برای آینده و غیره به صحبت پرداخته است.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده مصاحبه‌ های این ورزشکار بپردازید. به این گونه بیشتر در رابطه با او به ویژه در رابطه با موضوعاتی همچون پیمان رجبی و همسرش، پیمان رجبی قد او، درآمد پیمان رجبی و غیره اطلاعاتی را به دست آورید پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید.

ماجرای مصدومیت این فرد چه بود؟

چندی قبل اخباری در رابطه با این که پیمان رجبی نیا به شدت مصدوم شده است در فضای مجازی منتشر شد. پس از آن خیلی از طرفداران و مخاطبان این ورزشکار نگران وضعیت او شدند و کنجکاو شدند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند. زمانی که این اخبار حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد. این ورزشکار مشهور یک لایو برگزار کرد و در این لایو تمام اخباری که در مورد مصدوم شدن او منتشر شده بود را تکذیب کرد. هم چنین در ادامه صحبت‌ های خود از مخاطبان و طرفدارانش درخواست کرد تا حواشی پیرامون او را باور نکنند.

سوالات متداول

 1. این ورزشکار در چه تاریخی متولد شد؟

  رجبی در تاریخ ۲۷ بهمن سال ۱۳۶۲ بدنیا آمد.

 2. همسر پیمان رجبی کیست؟

  لیلا رجبی قهرمان بلاروسی همسر این ورزشکار می باشد.

 3. این ورزشکار ورزش را در چه رشته ای آغاز کرد؟

  رجبی ورزش خود را با رشته دومیدانی آغاز کرد.

 4. این ورزشکار در حال حاضر در چه حرفه ای فعالیت می‌کند؟

  رجبی در حال حاضر مربی بدنسازی تیم پرسپولیس می باشد‌.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]