فیل هلموث یکی از بهترین پوکر باز های آمریکایی محسوب می شود که به دلیل اخلاق خاص او لقب پسر بد اخلاق پوکر را به وی داده اند. دستاوردهای او در این رشته بسیار زیاد می باشد. او با شرکت در مسابقات مختلف جوایز نقدی زیادی را برنده شده است که از این حیث در صدر قرار دارد. در تمام کشور آمریکا ۵ نفر هستند که بیشترین جوایز نقدی را در این رشته برنده شده اند که یکی از آنها این بازیکن می باشد. شخصیتی هیجانی دارد و به خاطر روحیه رقابتی او همیشه دوست دارد برنده شود. تا به حال چندین بار به عنوان برترین بازیکن سال معرفی شده است. همچنین به پاس دستاوردهای مهم او نامش در سالن مشاهیر ثبت شده است. برای اطلاع بیشتر در مورد زندگینامه این قمارباز با ما همراه باشید.

فیل هلموث پوکر باز

فیل هلموث پوکر باز

فیل هلموث قمار باز یکی از قهرمانان نامدار پوکر در سایت پوکر و قمار خانه های کازینویی به حساب می آید. او توانسته ۱۳ بار دستبند طلایی رقابت های بین المللی را برنده شود که کمتر کسی موفق به کسب چنین دستاوردی شده است. وی ۱۲ دستبند خود را از سری بازی های تگزاس هولدم کسب کرده است که از بالایی برخوردار می باشد. او یکی از افرادی است که موفق شده بالاترین جایزه نقدی رقابت های پوکر را به جیب بزند و نام خود را به عنوان رکوردار آن ثبت نماید. طبق برآوردهای انجام شده، او تا به حال ۱۸ میلیون دلار را از این طریق بدست آورده است که از این لحاظ در کل آمریکا در جایگاه چنجم ایستاده است.

بیوگرافی فیل هلموث

زندگینامه فیل هلموث بسیار جالب می باشد. وی در ۱۶ جولای سال ۱۹۶۴ در شهری به نام مدیسون ایالت ویسکنسین متولد شد. او فرزند بزرگ خانواده می باشد و ۴ خواهر و برادر دیگر نیز دارد. پدرش معاون دانشگاه و مادرش مجسمه ساز معروفی بود. وی در مصاحبه با رسانه ها در مورد دوران کودکی خود اعلام کرد که همه از من انتظار برد داشتند. به خاطر اینکه من فرزند ارشد خانواده بودم و باید در همه بازی ها برنده می شدم. زمانی که با خواهر و برادرانم بازی می کردم، اصلا دلم نمی خواست که بازنده باشم و هیچ وقت شکست خوردن را در مقابل هیچ کس نپذیرفتم. همیشه بازی ها را با شور و علاقه خاصی دنبال می کردم و سعی می کردم که به کسی باج ندهم. او این موضوع را مدیون آموزش بازی پوکر حرفه ای که پشت سر گذاشته بود می دانست!

عکس های فیل هلموث

عکس های فیل هلموث

کلیپ فیل هلموث پس از کسب دستاوردهای بسیارش در اینترنت منتشر شد. او زمانی که ۲۴ سال سن داشت نام خود را در مسابقات اصلی بین المللی پوکر در سال ۱۹۸۹ ثبت نام کرد. سپس با بازی های خوب خود توانست تا پای میز فینال پیش برود و در آخر جانی چان بازیکن مشهوری که دو بار قهرمان این رقابت ها شده بود را از پیش رو برداشت و خود جایزه نخست را دریافت کرد. این قمارباز به مدت ۲۰ سال این رکورد را حفظ کرد اما در سال ۲۰۰۸ میلادی پیتر ایستگیت توانست جای او را تصاحب کند.

فیل به دلیل دستاوردهای درخشانش در مسابقات WSOP است که به شهرت رسیده است. او ۱۳ بار در تورنمنت های مختلف آن شرکت کرده و موفق به برنده شدن جوایز بسیاری از این رقابت ها شده است. گزارشاتی منتشر شده است که بر اساس آن گفته می شود که او تا به حال بیش از ۱۲ و نیم میلیون دلار را از آن خود کرده است. در سال ۱۹۹۳ میلادی با شرکت در مسابقات تگزاس هولدم ۳ دستبند طلا را نیز برنده شد.

بازی های هلموث آمریکایی

بازی های هلموث آمریکایی

در سال ۲۰۰۰ بود که در مسابقات استرالیا شرکت نمود و موفق شد تا ۴۳۷ نفر از شرکت کنندگان آن را شکست دهد و جایزه ۱۰۰ هزار دلاری این رقابت ها را از آن خود کند. همچنین در همان سال در مسابقات نو لیمیت هولدم با ورودی ۱۰۰ دلار شرکت کرد. برگزار کننده آن جک بینیون مشهور بود و در انتها توانست با ۵۰ هزار دلار این مسابقات را ترک کند. این بازیکن مشهور در سال ۲۰۰۵ در نخستین دوره مسابقات ملی پوکر نیز شرکت کرد و جایزه نیم میلیون دلار آن را به حساب خود واریز کرد. در سال ۲۰۰۷ بود که نامش در سالن مشاهیر پوکر حک شد. او با تسلط کامل به اصطلاحات بازی پوکر توانست سال ها از این مقام حود دفاع کند!

فیل هلموث بد اخلاق

فیل هلموث بد اخلاق

به خاطر روحیه خاص و رقابتی او لقب پسر بد اخلاق پوکر را روی او گذاشتند. بیشتر در طول مسابقه از روش تهاجمی استفاده می کند و سعی می کند تا حریفان را تحت فشار قرار دهد. بعضی از موقع ها که آرام بود، رقیبانش را استرس می گرفت و منتظر حرکت انفجاری او بودند. وی بسیار ماهر و زیرک بود و تمام حرکات حریفانش را تحت نظر داشت. به راحتی نمی شد حرکت بعدی دست او را خواند و همه بازیکنان او را استاد خطاب می کردند.

بچه لوس پوکر فیل هلموث

دست های فراموش نشدنی فیل هلموث در مسابقات پوکر در ذهن هواداران این بازیکن برای همیشه می ماند. به تازگی او در مسابقاتی به نام Seven Card Rezz ثبت نام کرده که در فینال دان زوین را شکست داد و دوازدهمین دستبند طلای را تصاحب کرد. پس از آن در مسابقات جهانی نیز شرکت کرد که علاوه بر سیزدهمین دستبند طلایش، جایزه ویژه یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلاری این رقابت ها را هم به نام خود ثبت کرد. این دستاوردها او را به اولین شخصی تبدیل کرد که در یک سال هم قهرمانی مسابقات WSOP و هم WSOPE را کسب می کند.

سوالات متداول این بازیکن ماهر

  1. فیل هلموث چند سال دارد ؟

    بر اساس گزارش های رسیده او متولد سال ۱۹۶۴ می باشد که با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهیم شد که وی در حال حاضر ۵۱ ساله می باشد.

  2. فیل هلموث در جدول برترین پوکر بازان جهان جایگاه چندم را دارد؟

    از آنجایی که او دستاوردهای زیادی در مسابقات مختلف کسب کرده است، احتمالا او در بین ۱۰ نفر نخست این رشته حضور داشته باشد.

  3. لقب پسر بد اختلاق پوکر فیل هلموث به چه دلیل انتخاب شده است؟

    لقب او به دلیل روحیه رقابتی و اخلاقیات هیجانی او انتخاب شده است و اینکه دوست ندارد در بازی ها در مقابل حریفان خود بازنده باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]