امروزه با توجه به گسترش دنیای تجارت و قیمت ارزهای دیجیتال و بورس و سهام نوع ارزها تغییرات بسیار زیادی کرده است و کم کم به شکل ارز دیجیتال و کیف پول دیجیتال در آمده است که در این مقاله شما را با نوع ارزها و قیمت آن ها آشنا می کنیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
لیست قیمت ارزهای دیجیتال به چه صورت است؟

لیست قیمت ارزهای دیجیتال به چه صورت است؟

ارز های دیجیتال ارز هایی هستند که به راحتی و بدون مراجعه به بانک ها و یا صرافی ها می توانیم خرید و فروش در همه جای دنیا انجام دهیم و یک کیف پول آنلاین داشته باشیم که تا به امروز ۴.۸۶۵، ارز دیجیتال در ۳۹۷ صرافی معتبر جهانی خرید و فروش می‌ شود که بیشتر آنها کوین و تای آن کوین هستند.

ارزش ارزهای دیجیتال دائماً در حال تغییر و نوسان می باشد که ارزش همه ارزهای دیجیتال موجود تا به امروز یک تریلیون دلار می‌ باشد که نسبت به یک روز قبل ممکن است گران تر و یا ارزان تر شده باشد.

قیمت ارزهای دیجیتال ترون در سال های اخیر چگونه بوده است؟

ترون یا ترونیکس هم یک نوع ارز دیجیتال از خانواده کوین ها می باشد که در زمان آغاز کارش از بلاک چین اتریوم استفاده کرد اما از سال ۲۰۱۸ ترون بلاک‌چین مختص خودش را با سرعت بیشتری وارد بازار کار کرد. اکنون در موارد ذیل می‌خواهیم قیمت ترون را در سال‌های اخیر برای شما بازگو کنیم:

قیمت ترون در سال ۲۰۱۷

در سال ۲۰۱۷ هنوز اوایل آغاز کار ترون بود و در آن زمان این ارز دیجیتال قیمت زیادی نداشت و قیمت آن معادل ۰.۰۰۱، بود که با فعالیت های زیادی که ترون در بازار ارز دیجیتال داشت کم کم توانست قیمت آن را به ۰.۰۱۵ دلار برساند و جنجال های زیادی به پا کند و بتواند جای پای خود را در بازار ارز دیجیتال باز کند.

قیمت ترون در سال ۲۰۱۸

در سال ۲۰۱۸ همه ارز های دیجیتال در بازار قیمت زیادی داشتند و روز به روز قیمت آنها هم افزایش پیدا می‌ کرد و قیمت ترون هم به ۰.۰۱۶ دلار رسید که رشد بسیار زیادی داشت و توانست بسیاری از بلاک چین های ارزها مختلف را در جهان به خود جذب کند اما کم کم در اواخر سال قیمت ترون بسیار کم شد که همه تجار ارزها شگفت زده شدند چرا که قیمت آن به ۰.۰۰۲ دلار رسید.

قیمت ترون در سال ۲۰۱۹

سال ۲۰۱۹ سال خوبی برای ترون بود و قیمت آن به ۰.۰۳ دلار رسید و توانست اوضاع را بهتر کند اما تا پایان سال دوام نیاورد و کم کم قیمت آن کم شد و به عدد ۰.۰۱۷ دلار رسید.

قیمت ترون در سال ۲۰۲۰

سال ۲۰۲۰ هم سال خوبی برای ترون بود چرا که قیمت ترون در این سال افزایش پیدا کرد و توانست به ۰.۰۴۳ دلار برسد و تا پایان سال حجم خرید و فروشش را بالای ۱ میلیارد دلار نگه دارد.

قیمت ترون تا سال ۲۰۲۳

صراف ها می گویند ترون بازار خوبی دارد و می تواند قیمتش را تا پایان سال ۲۰۲۰ ۰.۱ دلار برساند و آن را حفظ کند و همچنین می گویند که قیمت ترون تا سال ۲۰۲۳ به احتمال زیاد به ۰.۲ دلار هم می رسد و می تواند این قیمت را حفظ و بیشتر هم کند.

قیمت ارزهای دیجیتال ریپل در این سال ها چگونه بوده است؟

قیمت ارزهای دیجیتال ریپل در این سال ها چگونه بوده است؟

ریپل هم یک نوع از ارزهای دیجیتال می باشد که یک شبکه پرداختی اختصاصی و آزاد برای خودش دارد و در آن معاملاتش را انجام می دهد که یکی از کم ارزش ترین ارز ها بود که در چند سال اخیر رشد خیلی چشمگیری داشت و توانست جای اختصاصی برای خود در بین ارزهای دیجیتال داشته باشد. ارزش ریپل را در سال های اخیر در موارد زیر می توانید مشاهده کنید:

قیمت ریپل در سال ۲۰۱۷

ریپل تا سال ۲۰۱۷ ارزش خیلی خیلی کمی در بازار ارز ها داشت و کسی معاملاتش را با این ارز انجام نمی‌ داد چراکه هیچ سودی برای معامله کنندگان نداشت اما در اواسط سال ارزش ریپل به ۰.۰۲ دلار رسید.

ارزش ریپل در سال ۲۰۱۸

ریپل بعد از آنکه سال ۲۰۱۷ را طی کرد و در اواسط سال توانست به صورت چشمگیری رشد داشته باشد رشد خود را تا سال ۲۰۱۸ هم حفظ کرد و حتی قیمت آن بالاتر رفت و به قیمت ۰.۰۳ دلار رسید و توانست بلاک چین های زیادی را به خود جذب کند.

قیمت ریپل در سال ۲۰۱۹

بعد از فعالیت‌ های گسترده ای که ریپل در سال‌ های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۷ انجام داد و توانست قیمت خود را به صورت چشمگیری افزایش دهد و در بازار ارز های دیجیتال جای خود را باز کند در سال ۲۰۱۹ هم افزایش قیمت داشت و معاملات خیلی زیادی انجام داد و قیمت آن به ۰.۰۴ دلار هم رسید.

قیمت ریپل در سال ۲۰۲۰

سال ۲۰۲۰ هم سال خوبی برای ریپل بود چون علی رغم این که ریپل در سال ۲۰۲۰ افزایش قیمت نداشت اما کاهش قیمت هم نداشت و توانست در همان جایگاهی که بود ارزش خود را حفظ کند و معاملات خود را داشته باشد.

قیمت ریپل تا سال ۲۰۲۳

صرافی های معتبر جهانی و تجاری که در این عرصه فعالیت می کنند می گویند با توجه به اینکه ریپل در این سال‌ها رشد بسیار چشمگیری داشته و توانسته جایگاه خود را حفظ کند می‌ توان گفت که تا سال ۲۰۲۳ هم افزایش قیمت خوبی دارد اما اگر هم نتوانست افزایش قیمت داشته باشد و معاملات خود را بیشتر کند جایگاه خود را در همین جایی که هست به خوبی می تواند حفظ کند و روند نزولی نداشته باشد.

قیمت ارز های دیجیتال pi چگونه است؟

پای یکی دیگر از ارزهای دیجیتال است که هنوز صرافی های بین المللی آن را به رسمیت نشناخته اند و فقط فعلا در یک صرافی خرید و فروش و تریدش انجام می‌ شود و حتی کیف پول آنلاین هم به صورت رسمی ندارد قیمت این ارز از همه ارز های دیگر پایین تر می باشد و رشد زیادی نداشته است که به قیمت آن در این سال ها در موارد زیر اشاره می کنیم:

قیمت ارز دیجیتال pi در سال ۲۰۱۷

همان‌ طور که گفتیم ارز دیجیتال pi ارزش بسیار بسیار کمی دارد که صرافی های معتبر جهانی آن را خرید و فروش نمی‌ کنند و فقط یک صرافی در جهان این کار را انجام می‌ دهد که قیمت این ارز در سال ۲۰۱۷ به ۰.۰۰۰۱ رسید.

قیمت ارز دیجیتال pi در سال 2018

قیمت ارز دیجیتال pi در سال ۲۰۱۸

متاسفانه ارز دیجیتال پای در سال ۲۰۱۸ هم نتوانست قیمتش افزایش پیدا کند و معاملات زیادی داشته باشد و همان ارزشی را که در سال ۲۰۱۷ داشت همان قیمت را هم یعنی ۰.۰۰۰۱ را حفظ کرد.

قیمت ارز دیجیتال pi در سال ۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۹ پای توانست به صورت اندکی قیمت خود را افزایش دهد این افزایش قیمت هم چشمگیر نبود ولی نسبت به سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ کمی افزایش داشت که از عدد ۰.۰۰۰۱ به عدد ۰.۰۰۰۲ تغییر کرد.

قیمت pi در سال ۲۰۲۰

در این سال هم پای نتوانست که افزایش قیمت داشته باشد و جایگاه ویژه‌ای را برای خود رقم بزند و در همان جایگاهی که بود به صورت ثابت ماند و اندک معاملاتی را که داشت انجام داد و هم نتوانست خود را به عنوان یک ارز دیجیتال خیلی پر درآمد به صرافی ها و تجار معرفی کند.

قیمت ارز دیجیتال pi تا سال ۲۰۲۳

تجار های ارز و همچنین صرافی های بین المللی می گویند که پای دیگر نمی تواند که جای پای خود را در بازار ارز باز کند. این ارز همچنان فعالیتش محدود است و رشدی ندارد و دیگر هم نمی تواند رشد کند چون اگر رشدی قرار بود در این سال ها داشته باشد می توانست که انجام دهد و به جایگاه ویژه ای برسد اما نتوانست و دیگر ما نمی‌ توانیم که به عنوان یک ارز دیجیتال معتبر به آن نگاه کنیم.

قیمت ارزهای دیجیتال بیت کویین در سال های اخیر چگونه بوده است؟

بیت کوین یکی از ارز های پر طرفدار و پر معامله در بازار ارز های دیجیتال می باشد که در سال ۲۰۰۸ این ارز توسط گروهی به وجود آمد و وارد بازار ارز های دیجیتال شد و از آن زمان تا اکنون توانسته جایگاه خیلی ویژه‌ ای را در بین ارزهای دیجیتال داشته باشد و پرمعامله ترین ارز دیجیتال شناخته شود. اکنون در موارد زیر به بررسی قیمت بیت کوین در سه چهار سال اخیر می پردازیم:

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در سال ۲۰۱۷

بیت کوین از زمانی که به وجود آمد و کشف شد و وارد بازار ارز شد نوسانات خیلی زیادی داشت و قیمتش بسیار پایین بود اما به یک باره در سال ۲۰۱۷ رشد بسیار شدیدی را تجربه کرد و قیمت آن به هزار دلار رسید.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در سال ۲۰۱۸

سال ۲۰۱۸ برای بیت‌ کوین یک سال پر از چالش و جنجال بود. در اوایل سال ۲۰۱۸ بیت کوین با قیمت ۱۳،۳۶۸ دلار خرید و فروشش را انجام می داد ولی تا پایان سال توانست قیمت خود را به ۱۶،۴۵۵ دلار برساند که بیشترین ارزشش در سال ۲۰۱۸ بود.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در سال ۲۰۱۹

سال ۲۰۱۹ برای بیت کوین به خوبی آغاز نشد بیت‌ کوین در این سال افت شدیدی داشت و در یک بازه زمانی قیمتش بسیار افت کرد و در همان قیمت ماند اما به یک باره در ماه های بعدی قیمت خود را از ۳۲۰۰ دلار به ۱۴ هزار دلار رساند و توانست ارزش قدیمی خود را به دست بیاورد.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در سال ۲۰۲۰

سال ۲۰۲۰ برای بیت کوین سال بسیار پر برکت و پر رونقی بود و قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال‌های گذشته افزایش خوبی داشت و توانست قیمت خود را از ۱۴ هزار به ۱۸ هزار و گاهی به ۱۹ هزار دلار برساند و پرمعامله ترین سال را داشته باشد.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین تا سال ۲۰۲۳

نظر معامله گران این ارزها این است که بیت کوین توانسته است جایگاه بسیار ویژه ای در بین ارزهای دیجیتال به دست بیاورد و حفظ این جایگاه را داشته باشد. آنها می گویند که تا سال ۲۰۲۳ بیت کوین روند نزولی را نخواهد داشت و اگر درجا هم بزند باز هم روند نزولی ندارد ولی روند رو به افزایش خوبی را می‌ تواند داشته باشد و معاملات بیشتری را انجام دهد.

قیمت ارز های دیجیتال تتر چگونه است؟

قیمت ارز های دیجیتال تتر چگونه است؟

تتر هم همانند دیگر ارزهای دیجیتال یک نوع ارز دیجیتال می باشد که بلاک چین محور است اما به اندازه بیت کوین معروف نیست اما تجار و معامله گران این ارز ها می گویند که تتر نقش بسیار مهم و حیاتی در دنیای ارزهای دیجیتال دارد. در موارد زیر قیمت تتر در سال های اخیر را می بینیم:

قیمت ارز دیجیتال تتر در سال ۲۰۱۷

سال ۲۰۱۷ سال بسیار خوبی برای ارز دیجیتال تتر بود چرا که توانست حجم معاملاتش را به ۴۹ میلیون دلار برساند و تا پایان سال هم به ۲۷۸ میلیون دلار رساند.

قیمت ارز دیجیتال تتر در سال ۲۰۱۸

سال ۲۰۱۸ سال پر فراز و نشیبی برای تتر بود. این ارز در سال ۲۰۱۸ توانست ۷۶۸ میلیون دلار معامله داشته باشد اما تا پایان سال روند نزولی شدیدی را تجربه کرد و حجم معاملاتش به ۲ میلیون دلار رسید.

قیمت ارز دیجیتال تتر در سال ۲۰۱۹

سال ۲۰۱۹ هم سال کم باری برای تتر در ۶ ماهه اولش بود اما بعد از گذشت شش ماه کم کم روی خوشش را به تتر نشان داد و توانست حجم معاملاتش را به ۱۱ میلیون دلار برساند.

قیمت ارز دیجیتال تتر در سال ۲۰۲۰

تتر در سال ۲۰۲۰ جهش بسیار زیادی در قیمت و حجم معاملاتش داشت و از ۵۲ میلیارد دلاری که تا پایان سال ۲۰۱۹ توانست داشته باشد در پایان سال ۲۰۲۰ به ۱۰۲ میلیارد دلار رساند.

قیمت ارز دیجیتال تتر تا سال ۲۰۲۳

طبق گفته صرافان بین‌المللی تتر جایگاه نخست را در بین ارزهای دیجیتال برای خود رقم زده است و اگر بتواند همین جایگاه را حفظ کند تا سال ۲۰۲۳ افزایش بیشتر از این رقم را دارد و روند نزولی را نمی تواند تجربه کند مگر اینکه ارز دیجیتال دیگری رقابت تنگا تنگی با تتر داشته باشند و بتوانند از آن پیشی بگیرند و بازار کار تتر را خراب کنند و از حجم معاملات و قیمت تتر کاسته شود.

قیمت ارز های دیجیتال در نوبیتکس چقدر کارمزد دارد؟

در این سال ها و این روزها که ایران در تحریم های زیادی به سر می برد کسانی که در بازار ارز دیجیتال کار می کنند نمی توانند به راحتی با صرافان بین‌ المللی ارتباط برقرار کنند و مبادله ارز داشته باشند، بنابراین نوبیتکس نرم افزار صرافی آنلاین می باشد که در آن کاربران می توانند به راحتی ارز های دیجیتال خود را ترید و خرید و فروش کنند.

با هر خرید و فروشی که در نوبیتکس انجام می‌ شود این نرم‌افزار مبلغی را به عنوان کارمزد برای خود بر می دارد که در موارد ذیل اشاره می کنیم که از هر خرید و فروشی چقدر کارمزد می گیرد:.

کارمزد ارز دیجیتال ترون

با هر یک میلیون تومان تریدی که در نوبیتکس انجام می شود ۳۰ هزار تومان کار مزد پرداخت می شود.

کارمزد ارز دیجیتال ریپل

کارمزد ارز دیجیتال ریپل به ازای یک میلیون تومان ۳۰ هزار تومان است.

کارمزد ارز دیجیتال pi

کارمزد این ارز به علت ارزان بودن خودش کم است و برای ۱ میلیون تومان ترید ۱۵ هزار تومان کارمزد دارد.

کارمزد ارز دیجیتال بیت کوین

بیت کوین کارمزدش به ازای هر یک میلیون تومان ترید در نوبیتکس ۵۰ هزار تومان می باشد.

کارمزد ارز دیجیتال تتر

تتر به علت گران بودنش کارمزد بیشتری را نسبت به سایر ارزها پرداخت می کند و به ازای هر ۱ میلیون تومان تریدی که انجام می دهد ۱۰۰ هزار تومان کارمزد هم پرداخت می کند.

کارمزد ارز دیجیتال اتریوم

کارمزد ارز دیجیتال اتریوم برای هر یک میلیون تومان ۳۰ هزار تومان می باشد.

قیمت ارز های اتریوم چقدر می باشد؟

قیمت ارز های اتریوم چقدر می باشد؟

اتریوم هم مانند دیگر ارزهای دیجیتال می باشد که بلاک چین مخصوص خودش را دارد و در دنیای ارزهای دیجیتال خرید و فروش و ترید می شود که به قیمت اتریوم در موارد زیر این روزها و سال ها اشاره می کنیم:

قیمت ارز دیجیتال اتریوم در سال ۲۰۱۷

اتریوم در سال ۲۰۱۷ تجربه خوبی نداشت و کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرد و قیمت آن از ۱۰۰۰ دلار به ۱۴۰ دلار رسید و رکود و افت شدیدی داشت.

قیمت ارز دیجیتال اتریوم در سال ۲۰۱۸

اتریوم در سال ۲۰۱۸ از قوانین جدید بازار استفاده کرد و کم کم توانست افزایش قیمت داشته باشد و از رکود و روند نزولی بیرون بیاید و به ۱۸۰ دلار برسد.

قیمت ارز دیجیتال اتریوم در سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰

اتریوم در این سال ها افت قیمت نداشت ولی روند صعودی را هم نتوانست تجربه کند و در همان جایگاهی که در سال قبل داشت ماند.

قیمت ارز دیجیتال اتریوم تا سال ۲۰۲۳

از سخنان صرافان بین المللی می توان نتیجه گرفت که اتریوم نمی تواند مانند بیت کوین و تتر بازار خوبی داشته باشد و روند صعودی و حجم معاملاتی خوبی را تجربه کند و در همین نقطه ای که هست در جا می زند.

قیمت ارزهای دیجیتال چینی چگونه است؟

کشور چین به جنگ مالی اما از نوع دیجیتال با کشور آمریکا به پا خواسته است. چینی ها چند نوع ارز دیجیتال را می خواهند وارد بازار ارز های دیجیتالی بکنند و بتوانند از ارزهای دیجیتال کشور آمریکا پیشی بگیرند ولی هنوز در نسخه آزمایشی آن به سر می برند و قیمتی را برای آن مشخص نکرده‌اند اما اگر بتوانند آن را در جهان عرضه کنند می‌ توانند شکست مالی بزرگی را بر آمریکا تحمیل کنند و از آنها پیشی بگیرند و ارزهای دیجیتال آمریکا را کنار بزنند و درآمد هنگفتی را برای کشورشان به وجود بیاورند نام ارزهای چینی عبارتند از:

  1. یوان
  2. رن مین بی
  3. بیت کوان
  4. بیت آر سین
قیمت ارزهای دیجیتال در سال های گذشته چگونه بوده است؟

قیمت ارزهای دیجیتال در سال های گذشته چگونه بوده است؟

در سال‌ های گذشته ارزهای دیجیتال زیاد شناخته شده نبودند و مبادله و معامله با آنها صورت نمی گرفت و خرید و فروش و ترید آنها بسیار کم بود، اما با گذشت زمان و دیجیتالی و اینترنتی شدن زندگی های عصر امروز، ارزهای دیجیتال هم شناخته شدند و در بین ارز های دیگر جای خود را باز کردند و توانستند که افراد زیادی را جذب بازار خود بکنند از این رو قیمت آنها هم کم کم افزایش پیدا کرد تا به امروز که قیمت‌ های هنگفتی دارد و همچنین می‌تواند با زیاد شدن قیمتش سود تجار و صراف ها بیشتر شود.

قیمت ارزهای دیجیتال در سال های آینده چگونه پیش بینی می شود؟

با توجه به بازار داغ این روزهای ارزهای دیجیتال و قیمت های سر به فلک کشیده ای که در این روزها دارد و همچنین با توجه به این نکته که مشتریان این ارزها و تجار و صراف های این ارزها در جهان رو به افزایش است و افراد زیادی دارند از این ارز ها استفاده می کنند و کار داد و ستد و مبادله انجام می دهند.

می توان گفت که در سال‌ های آینده روند صعودی بیشتری در قیمت این ارزها به چشم می‌ خورد و می‌ تواند سود زیادی برای تجار و صرافی‌ها و کسانی که از این ارزها استفاده می‌ کنند و خرید و فروش آن را انجام می‌ دهند داشته باشد.

تحلیل قیمت های ارزهای دیجیتال چگونه است؟

در تحلیل قیمت ارز های دیجیتال به صورت قاطع نمی توان گفت که همه آنها یک قیمت دارند و قیمت آنها ثابت است. قیمت ارزهای دیجیتال هر ساعت، هر روز، هر هفته و هر ماه ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند و ممکن است یک روز به اوج قیمت خود برسد و روز دیگر به شدت افت کند و زیان شدیدی هم وارد کند مثلاً این روزها بیت‌کوین قیمتش کمی افت داشت و چند روزی رکود قیمت داشت اما بعد از گذشت چند روز دوباره به اوج قیمت خود رسید. نمودار قیمت ارزهای دیجیتال درحال نوسان است.

ماشین حساب مبدل قیمت ارزهای دیجیتال چیست؟

ما ارز های دیجیتال را به شکلی که هستند نمی توانیم استخراج کنیم و به مصرف برسانیم. ما باید آنها را تبدیل به یک ارز دیگر که رایج در بازار عموم هست کنیم تا بتوانیم آنها را مصرف یا به عبارتی خرج کنیم.

برای تبدیل کردن این ارزهای دیجیتال به ارزهای مصرفی موجود در بازار عموم ما نیاز به یک آپ به نام ماشین حساب مبدل ارز های دیجیتال داریم. با کمک این ماشین حساب ارزهای دیجیتال می توانیم ارز مان را به هر نوع ارز دیجیتال دیگر و یا به دلار تبدیل کنیم تا بتوانیم آن را استخراج و استفاده کنیم.

علت کاهش قیمت ارزهای دیجیتال چیست؟

علت کاهش قیمت ارزهای دیجیتال چیست؟

همیشه عواملی وجود دارند که باعث ریزش و کاهش قیمت های ارز های دیجیتال می شوند و می توانند ضرر و زیان شدیدی را به مبادله کنندگان این ارزها وارد کنند که اصولا دلیل کاهش این قیمت ها دلایل قانع کننده و جامعی نیست و بیشتر دلایلش مضحک و خنده دار می باشد.

مثلا در چند روز گذشته چون شرکت اپل بیشتر پول نقد خود را بیت کوین خریداری کرد قیمت آن به شدت افت کرد و یا خبرهای فاندامنتال یعنی خبرهای سیاسی و همهمه های مردمی که قیمت آن را به شدت کم می کند.

مقایسه قیمت ارزهای دیجیتال با یکدیگر

ارزهای دیجیتال همان طور که با یکدیگر فرق دارند قیمت های آن ها نیز با هم متفاوت است و هرکدام قیمت خاصی دارند و قیمت های آن ها با هم یکی نیست یکی گران تر است و یکی ارزان تر، یکی خرید و فروشش بیشتر است و دیگری خرید و فروش و ترید کم تری نسبت به سایر ارز ها دارد. نمودار رشد قیمت ارزهای دیجیتال رو به رشد است. روند قیمت ارزهای دیجیتال صعودی است. قیمت رایج ارزهای دیجیتال زیاد است. در موارد زیر قیمت چند ارز دیجیتال را بیان می کنیم:

قیمت ارز دیجیتال pi

ارز دیجیتال پای نسبت به سایر ارز های دیجیتال قیمت کمتری دارد و خرید و فروش آن بسیار کم می باشد.

قیمت ارز دیجیتال تتر

ارز دیجیتال تتر گران ترین قیمت را در بین ارزهای دیجیتال دارد اما به دلایل دیگری خرید و فروش آن کم است.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین

بیت کوین هم از قیمت و ارزش بالایی برخوردار است و خرید و فروش و ترید آن زیاد است.

سوالات متداول

در سال ۲۰۲۰ قیمت ارزهای دیجیتال چگونه بود؟

در سال ۲۰۲۰ همه ارزهای دیجیتال افزایش قیمت داشتند.

ارزان ترین ارز دیجیتال کدام می باشد؟

ارزان ترین ارز دیجیتال ارز pi پای می باشد.

ارزهای دیجیتال چه نام هایی دارند؟

ارزهای دیجیتال به نام های پای، ریپل، بیت کوین و….. می باشند.

آیا نمودار رشد قیمت ارزها ثابت است؟

نمودار رشد قیمت ارزها یکسان نیست و نوسان صعودی و نزولی دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]