بازی پوکر از بازی های کارتی به بخش های زیادی تقسیم شده است که برای انجام آن باید تمامی موارد در نظر گرفته شود تا کاربران به طور آنلاین یا حضوری را انجام دهند. در این بازی دست های فراوان وجود دارد و کارت هایی که با آن ها بازی انجام می شود به دست های مختلف تقسیم شده است. در ادامه به یکی از مشهور ترین دست های بازی پوکر به نام کاره در پوکر اشاره خواهیم کرد تا شما طرفداران این بازی به طور کامل با آن آشنا شوید.

 • برای هدایت شدن به بهترین سایت شرط بندی پوکر می توانید روی “ورود به وب سایت” موجود در همین مقاله کلیک کنید.
منظور از کاره در پوکر چیست؟

منظور از کاره در پوکر چیست؟

منظور از کاره در پوکر یکی از بخش های قوانین و اصطلاحات بازی پوکر می باشد که برای انجام این بازی مورد نیاز می باشد. منظور از کاره تعداد چهار ورق از یک عدد می باشد که ممکن است در اول بازی دست هر کدام از تیم های حریف قرار گیرد. در تمامی دست ها تعداد مشخصی کارت وجود دارد که بازیکنان می توانند از قابلیت های آن ها استفاده کنند. رتبه بندی دست های پوکر با توجه جمع امتیازات آن ها و گروه بندی کارت ها انجام خواهد شد چون همان طور که اشاره کردیم در هر دست تعداد مشخصی کارت وجود دارد که توسط هیج فردی قابل تغییر نخواهد بود.

 • با یادگیری آموزش بازی پوکر می توانید از این بازی سودهای میلیونی تنها در چند دست کسب کنید.

کاره چه رتبه ای در میان دست های پوکر دارد؟

مقایسه دست‌ ها در پوکر با توجه جمع امتیازی که ممکن است داشته باشند محاسبه خواهد شد و از نام و معنی کارت ها ارزش آن کارت پیداست. در بخش نظر سنجی سایت هایی که مطالبی چون کدام آس در پوکر بالاترین امتیاز را دارد و یا کدام دست بهترین رتبه را دارد دست کاره رتبه حد وسط را دریافت کرده است و با عنوان دست متوسط پوکر به شهرت رسیده است که می تواند جالب توجه باشد و برای بسیاری از افراد تازه کار مفید باشد. رتبه کاره ممکن است با توجه به عملکرد بازیکن حرفه ای متغیر باشد. این موضوع کاملا نسبی است و هیچ حد مشخصی برای آن ذکر نشده است.

تعداد کارت ها در دست کاره در پوکر چقدر است؟

تعداد کارت ها در دست کاره در پوکر چقدر است؟

تعداد ۴ کارت در دست کاره وجود دارد و بازیکنان می توانند ازین کارت های مشابه داخل بازی استفاده کنند. چهار ورقی که وجود دارد شبیه یکدیگر هستند و هیچ تفاوتی برای آن ها ایجاد نشده است. دست کاره شناخته شده ترین دست بازی پوکر می باشد چون کارت هایی که در آن استفاده شده است به راحتی قابل شناسایی هستند و همین موضوع باعث جلب توجه بیش از حد در حال حاضر شده است. تعداد کارت ها در هر دست قابل اهمیت می باشد چون روند بازی با همان کارت ها صورت خواهد گرفت.

آموزش کاره در پوکر

آموزش کاره در پوکر باید توسط اساتیدی باشد که دیگر دست های این بازی را آموزش می دهند. برای یادگیری این دست باید قدم به قدم حرکت کنید و مراحل آموزشی را مرتب طی کنید تا بتوانید بهترین و مفید ترین عملکرد ممکن را داشته باشید. بخش مهم شناخت و آموزش کاره در این بازی مربوط می شود به ارقامی که هر رقیب در دست خود دارد. اگر کارت های شما امتیاز بیشتری داشته باشد شما برنده خواهی بود و اگر کارت های حریف امتیاز بالاتری کسب کند تیم مقابل برنده مسابقه خواهد بود و در نهایت بازی امتیاز برتر به آن داده خواهد شد.

این دست از بازی چه قوانینی دارد؟

این دست از بازی چه قوانینی دارد؟

همان طور که که در کل مطلب بیان کردیم در حین بازی محاسبات امتیاز ها قابل اهمیت می باشد و بر اساس قوانین مشخص شده شمرده خواهد شد. در دست کاره پوکر هر دو تیم باید قوانین را رعایت کنند و در جهت آن تلاش کنند. مهم ترین قانونی که در این دست می توانیم به آن اشاره کنیم یکی بودن کارت‌ها و شباهت آن ها می باشد چون این دست با این عناوین شناخته خواهد شد و بر همین اساس امتیازات جمع آوری می شود.

سوالات متداول

 1. مهم ترین قانون دست کاره در پوکر چه موردی است؟

  مهم ترین قانون کاره در پوکر یکی بودن ورقه ها و شباهت کارت ها می باشد.

 2. آموزش کاره در پوکر باید توسط چه کسانی انجام شود؟

  آموزش کاره در پوکر باید توسط اساتیدی باشد که دیگر دست های این بازی را آموزش می دهند چون این افراد تمامی نکات را در نظر می گیرند.

 3. کاره در پوکر با چه عنوانی به شهرت رسیده است؟

  این دست در این بازی با عنوان رتبه متوسط در بین دست های دیگر به شهرت رسیده است.

 4. آیا تعداد کارت های کاره در پوکر و دست های دیگر قابل تغییر می باشد؟

  تعداد کارت های موجود در هر دست پوکر به هیچ عنوان قابل تغییر نیستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]