رها صادقی دختر تامبوی و مشهور ایرانی است، که مدت ها است که از کشور خود، ایران مهاجرت کرده است. او که یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین سلبریتی های اینستاگرام است. مخاطب های بسیاری دارد. به شکلی که بسیاری از تامبوی ها از او حمایت می کنند.

رها خود را معرفی از جامعه ال جی بی تی ( L G B T )، می داند، که هدف او از به شهرت رسیدن و انتشار زندگی شخصی اش در فضای مجازی، تنها به دلیل حمایت از جامعه رنگین کمانی است. این روز ها اگر صفحه های مجازی مختلف را دنبال کنید، نمونه های رها را بسیار خواهید دید. افرادی که بر خلاف سنت ها و باور هایی که در بین مردم و جامعه رواج دارد، خود را همان طور که هستند، به نمایش می گذارند. رها نمونه یک دختر با شهامت و شجاع می باشد، که خود و تمایل جنسی خود را همین گونه که باید به دیگران نشان داده است.

صفحه اینستاگرامی رها پر است از خاطرات و اتفاقاتی که یک فرد از جامعه رنگین کمانی با آن در حال درگیری و نزاع است. او تلاش می کند تا با استفاده از محبوبیتی که دارد، جامعه ال جی بی تی را هر چه بیش تر و بهتر به دیگران نشان دهد.

رها صادقی کیست؟

رها صادقی کیست؟

با توجه به معنی سلبریتی باید بگوییم که رها فراتر از یک سلبریتی می باشد و در واقع رها صادقی یک دختر هنرمند و تامبوی است، که مدت کوتاهی است که از کشور خود مهاجرت کرده است. چرا که او معتقد است، در ایران کسی صدای ظلم هایی که به افرادی شبیه به او می شود، را نمی شنود. رها که متولد سال ۸۰ هجری شمسی می باشد، بسیار کم سن و سال است. در این رنج سنی و با طرز تفکر هایی که در این نسل دست خوش تغییر شده است. پذیرش و قبول جامعه رنگین کمانی بسیار راحت تر و قابل درک تر است.

رها که در روز پنجم ماه شهریور سال ۱۳۸۰ هجری شمسی متولد شده است. از لحظه تولد تا قبل از مهاجرت، در شهر کرج سکونت داشت. او که بسیار هنرمند می باشد، در رشته عکاسی مشغول به تحصیل بود. به شکلی که او دوره دبیرستان خود را در یک هنرستان و به تحصیل رشته عکاسی پرداخت.

مراحل به نمایش عموم گذاشتن این که او یک تامبوی است، هیچ گاه برای خود و یا خانواده اش کار راحتی نبوده است. اما او دیگر نمی توانست خود واقعی اش را از دیگران پنهان کند، چرا که معتقد بود این شرایط او را اذیت کرده و از دیگر افراد دور کرده است. به همین دلیل به یک باره تصمیم گرفت تا چهره از تمایلات حقیقی خود بردارد.

پیج رها صادقی اینستا

پیج رها صادقی اینستا چه نامی دارد؟

اگر به پیج و صفحه اینستاگرامی رها صادقی سر بزنید، قطع به یقین تصاویر او را به همراه دوست پسرش خواهید دید. آن ها در کرج با یک دیگر آشنا شدند. زمانی که در ایران و در شهر کرج ساکن بودند، رابطه خود را به شکلی مخفیانه جلو می بردند. اما بعد از مهاجرت به کشور ترکیه شرایط برای آن ها تغییر کرد، چرا که توانستند، خود حقیقی شان را به نمایش بگذارند.

صفحه اینستاگرام رها صادقی پر است، از آگاهی بخشی از جامعه ال جی بی تی و شرایطی که این افراد متحمل می شوند. رها که خود این شرایط و سختی آن را تجربه کرده است. در تلاش برای حمایت از جامعه ای است، که خود را یک عضو کوچک از آن می داند.

در پیج او می توان خاطره های تلخ افرادی که عضو جامعه رنگین کمانی هستند، را به خوبی مشاهده کرد. رها بار ها گفته است، که در تلاش برای بالا بردن اطلاعات خود در این زمینه است، تا بتواند با آگاهی بخشی درست و مستند، دیدگاه های اشتباه را کنار بزند.

رها دختر تامبوی ایرانی رل طاها می باشد؟

در پیج و صفحه رها صادقی، پر از تصاویر خود و طاها بهمنی می باشد. طاها، دوست پسر رها می باشد. که مدت بسیاری است، این دو با یک دیگر در رابطه اند. رها علت شکل گیری این رابطه را پذیرش خود واقعی اش توسط طاها می داند. این پسر ایرانی جوان که بسیار کم سن و سال است و تقریبا ۱۹ سال دارد. به خوبی مسائل مربوط به رها را درک کرده و مشکلات او را با چشم خود دیده است.

او که عشق شان را در گرو این بحث ها نمی داند تامبوی بودن رها را نه تنها یک عیب نمی داند، بلکه معتقد است او باید همیشه با یک تامبوی در ارتباط می بوده است، تا بتواند به درک درستی از خود، شخصیت و تمایل هایش برسد.

اغلب طرف دار های این زوج جوان و زیبا، که کمی نیز متفاوت جلوه می کنند، در دهه ۸۰ و یا ۷۰ می باشند. چرا که همانند طاها و رها جوان هستند و دغدغه های آن دو را به خوبی و به درستی درک می کنند.

رها دختر تامبوی ایرانی

رها صادقی و طاها بهمنی چه رابطه ای با هم دارند؟

رها صادقی و دوست پسر مشهورش، طاها بهمنی، دو جوان دهه ۸۰ هستند، که این روز ها در میان سلبریتی های فضای مجازی به شهرت بسیاری رسیده اند. این دو جوان که در روز های ۱۹ سالگی به سر می برند، مدت زیادی است که با یک دیگر آشنا شده اند.

رابطه رها و طاها بهمنی پر از لحظات زیبا و عاشقانه است، که خبر از رابطه ای پر از مهر و محبت می دهد. رها که مدتی است موهای خود را کوتاه کرده است. در گذشته که هنوز خود را تامبوی معرفی نکرده بود، یا به اصطلاح خود افشایی نکرده بود، دارای موهایی بسیار بلند و زیبا بود. اما بعد از آن که حقیقت وجودی خود را به صورت عمومی ابراز کرد، موهایش را کوتاه کرد.

رها صادقی در صفحه اینستاگرام خود عکس هایی از گذشته اش و روز هایی که هنوز افشاگری نکرده بوده است، قرار می دهد. او که به همراه طاها در تلاش است، تا تامبوی را به مردم و جامعه بشناسد، تا مردم را از جهل و بی خردی نجات دهد و در کنار به حمایت جامعه ال جی بی تی و یا جامعه رنگین کمانی بپردازد.

شماره رها صادقی چنده؟

ممکن است در فضای مجازی اطلاعاتی اعم از شماره رها صادقی در دست باشد. اما مطمئن باشید، همه آن ها اشتباه و دروغ است. چرا که بخش عمده ای از فضای مجازی و اطلاعاتی که در آن به نمایش گذاشته می شود، کذب می باشد. زیرا، تنها هر یک از پیج ها و یا سایت ها به دنبال راه هایی برای جذب بیش تر مخاطب هستند، در نتیجه با دادن اطلاعات اشتباه و دروغ، در تلاش برای فریب دادن شما می باشند.

در نتیجه توصیه می کنم، اگر به دنبال آگاهی و یا دست یافتن به اطلاعات درست و مستند هستید، این مقاله را دنبال کنید، تا تمامی سوالات موجود رد ذهن شما به یک باره پاسخ داده شود.

شماره رها صادقی

رها صادقی تامبوی است؟

در ابتدا برای آن که رها صادقی که خود را یک تامبوی معرفی کرده است، بهتر بشناسیم. قصد دارم تا به معنا و مفهوم کلمه تامبوی بپردازم، سپس بعد از آن که معنی این کلمه را به خوبی درک کردید، می توانید به شناخت کامل تری از این دختر تامبوی ایرانی برسید.

تامبوی ( tomboy ) به دختر هایی گفته می شود، که رفتار و یا شخصیتی همانند پسران دارند. آن ها که در اصل با اندام جنسی منتسب به زنان به دنیا آمده اند، اما به صورت فکر و ذهن شبیه به مردان و پسران رفتار و فکر می کنند. این افراد که خود را تامبوی می نامند، تمایل به رفتار به شکلی مردانه دارند و یا آن که کار هایی را در جامعه انجام می دهند، که برای مردان ساخته و پرداخته شده است.

به همین دلیل این افراد که ظاهری زنانه و اما درونی مردانه دارند، در تلاش هستند تا هر چه بیش تر خود را به صورت مردان نمایش دهند. یکی از اولین رفتار ها در این دختران تنفر از لباس های زنانه موجود در جامعه و تمایل بسیار به لباس هایی است، که برای پسران تعبیه شده است.

درآمد رها صادقی چقدر است؟

رها صادقی از راه های گوناگون به کسب درآمد می پردازد. او که در فضای مجازی به خصوص فضای اینستاگرام بسیار فعال می باشد. یکی از راه های درآمد زایی اش، اینستاگرام می باشد. به شکلی که او با تبلیغ موارد مختلف به کسب درآمد از طریق این فضا می پردازد. از طرفی چون مخاطب های او در شبکه های مجازی بسیار زیاد هستند، می تواند از طریق پیج خود به درآمد خوبی دست پیدا کند.

رها و دوست پسرش، طاها بهمنی به تولید و ساخت دابسمش های بامزه و پر مخاطب می پردازند. این دابسمش ها با تقاضای بالایی رو به رو هستند، به شکلی که بسیاری از دوست داران این زوج، از مخاطب های اصلی این دابسمش ها می باشند.

درآمد رها صادقی

دابسمش زوج پر مخاطب

اگر به پیج اینستاگرام رها صادقی و یا طاها بهمنی سر بزنید. می توانید در کنار بخش هایی که به اطلاع رسانی و یا عکس های این زوج زیبا و بامزه پرداخته است، قسمتی را نیز مشاهده کنید، که مخصوص به دابسمش های این دو جوان دهه هشتادی است.

رها و طاها مدت زیادی است که به تولید دابسمش های بامزه می پردازند و بسیاری از طرف دار های این دو به تکرار این دابسمش ها پاسخ مثبت می دهند. در کنار این زوج جوان و زیبا، دابسمش های تیک تاک را نیز انجام می دهند، به صورتی که اغلب چالش های دوتایی را به مرحله نمایش می رسانند.

سوالات متداول

رها صادقی متولد چه روزی است؟

رها صادقی متولد روز ۵ شهریور ماه سال ۱۳۸۰ هجری شمسی است.

راه درآمد زایی طاها و رها چه می باشد؟

طاها و رها به کسب درآمد از طریق پیج اینستاگرامی خود می پردازند.

رشته تحصیلی رها چه می باشد؟

رها صادقی در هنرستان شهر کرج در رشته عکاسی فارغ التحصیل شده است.

نام دوست پسر رها صادقی چیست؟

دوست پسر رها صادقی، طاها بهمنی نام دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]