سحر الهی یکی از مدل های اینستاگرام است که در فضای مجازی فعالیت خود را سال هاست به صورتی کاملا حرفه ای دنبال می کند. او که از نوجوانی در حوزه مدلینگ فعالیت داشته، در این زمینه موفقیت های بسیاری را کسب نموده و به تازگی وارد عرصه بازیگری شده است. در این مطلب قصد داریم شما را با زندگینامه سحر الهی و مسیر پیشرفت کاری او بیشتر آشنا کنیم. پس تا انتهای متن با ما همراه باشید.

سحر الهی کیست

سحر الهی کیست؟

سحر الهی بلاگر معروف (بلاگر کیست؟) و زیبای ایرانی در حوزه لوازم آرایشی و مدلینگ می باشد. او همیشه بر طبیعی بودن چهره اش اشاره داشته و عکس های کودکی خود را برای اثبات این موضوع بارها در صفحات مختلفش به اشتراک گذاشته است. موضوعی که از نظر خیلی از دکترهای زیبایی و مخاطبینش به دور از واقعیت است. او ابتدا فعالیتش را برای برند های مختلف شال و روسری آغاز کرد و در ادامه در حوزه پوشاک به فعالیت مدلینگ پرداخت. اما جدیدا فعالیتی با برندهای این صنعت نداشته و مدت هاست برند عطر اختصاصی خود را با نام اختصاصی خود راه اندازی و رونمایی کرده است.

بیوگرافی سحر الهی مدلینگ

سحر الهی متولد ۱۱ خرداد سال ۱۳۷۰ در شهر تهران می باشد. در حال حاضر مجرد است و همراه برادر کوچک تر و پدر و مادر زندگی می کند. سحر تحصیلات دانشگاهی دارد اما در ارتباط با رشته او اطلاعاتی در دست نیست. او فعالیت مدلینگ خود را از ۱۴ سالگی با برند های مختلف آغاز کرده و بیش از ۱۵ سال است که در این حوزه فعالیت مستمر دارد.

سحر الهی در اینستاگرام

سحر از ابتدا فعالیت پر رنگ خود را در اینستاگرام آغاز نمود و با به اشتراک گذاشتن عکس های شخصی اش در اینستاگرام و همکاری با آرایشگاه ها و برند های شال و روسری به عنوان مدل به افزایش مخاطبینش پرداخت. در حال حاضر پیج سحر الهی که بیش از ۶۰۰ هزار دنبال کننده داشت به دلایل نامعلومی بسته شده است. برای دنبال کردن اینستاگرام سحر الهی می تواندید از این لینک کمک بگیرید.

سحر الهی در فیلم سامورایی

سحر در یکی از مصاحبه هایش عنوان کرد که برای بازی در فیلم ساموریی به کارگردانی و نویسندگی مهدی نادری به او پیشنهاد جدی شده بود. فیلمی که بسیار موفق بود و بازیگران مشهوری هم چون حمید فرخ نژاد و مهدی ژوله را در خود جای داده بود. اما به گفته سحر، در آن زمان اصلا شرایط قبول این پیشنهاد برایش میسر نبود و درگیر قرارداد های مدلینگ سنگینی بود و علاقه ای به ورود به دنیای حرفه ای بازیگری نداشت.

سحر الهی در فیلم سامورایی

سحر الهی بدون آرایش

سحر همواره در پیج خود تاکید بسیاری بر خدادادی بودن چهره و عمل نداشتنش دارد و عکس های مختلفی از دوران کودکی و بلوغش برای اثبا این ادعا به اشتراک می گذارد. یک سال پیش کمپینی توسط او با عنوان خودت را دوست داشته باش با هدف قبول نقص ها آغاز شد و با به اشتراک گذاشتن عکس بدون فیلتر و آرایشش از دیگر سلبریتی های حوزه آرایشی دعوت به شرکت در این کمپین کرد. عکس هایی که زیبایی طبیعی او را ثابت می کرد. در آخرین فیلم های سحر الهی که از او منتشر شده است، همواره سعی در نشان دادن چهره خود بدون آرایش و فیلتر داشته است.

سحر الهی و سپهر صالحی چه رابطه ای با هم دارند؟

سپهر صالحی بلاگر و کارگردان ایرانی است که در زمینه ساخت کلیپ ها و ویدیو های طنز در اینستاگرام فعالیت می کند. او بازیگری حرفه ای را از سال ۸۲ با بازی در سینمایی های مطرحی چون مارمولک و محمد رسوال الله شروع کرد. او فعالیت خود را از سال ۹۲ در اینستاگرام آغاز نمود و در حال حاضر بیش از ۱.۵ میلیون فالوور دارد. او جدیدا کلیپ هایی به صورت مشترک با سحر الهی مدل و بازیگر ایرانی می سازد که در حوزه طنز تلخ، مخاطبین خاص خود را برای این دو هنرمند به ارمغان اورده است.

کلیپ های سپهر صالحی و سحر الهی از پربازدید ترین ویدیو هایی است که در حال حاضر به صورت زوج و با موضوع طنز در اینستاگرام وجود دارد. در آخرین مصاحبه با سحر الهی او ارتباط و همکاری با سپهر را از بهترین تجربیات زندگی اش عنوان کرد.

سحر الهی و سپهر صالحی

عکس های سحر الهی

عکس های سحر الهی به سبب چهره زیبا و منحصر به فردش، در صفحات برند های مطرح شال و روسری و پوشاک به چشم می خورد. عکس هایی که خود او در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد نیز گلچینی از همکاری او با عکاسان و برندهای مختلف بود که به واسطه آن عکس ها، درهای جدیدی از بازیگری تا همکاری با برند ها برای استارت بیزینس شخصی او را برایش فراهم آورد. دابسمش سحر الهی نیز از فعالیت های اوست که در صفحه اش به وفور به چشم می خورد. دابسمش هایی که ورود او را به دنیای بازیگری هموار تر ساخت.

کلیپ های سحر

او که چند سالی بود که به صورت اختصاصی در حوزه مدلینگ فعالیت می کرد، پس از رونمایی از برند عطرش، تقریبا صنعت مدلینگ را کنار گذاشت و با همکاری تعدادی از بلاگر های معروف همچون سپهر صالحی به ساخت فیلم و کلیپ هایی جوان پسند با موضوعات مختلف جامعه با رویکردی طنز پرداخت. همچنین جدیدا ویدیو کلیپ دیوانه فرزاد فرزین به عنوان مدل، اولین کار او در این حوزه بود که به نظر می آید شروعی بر اینگونه فعالیت های سحر باشد.

حاشیه های سحر الهی

سحر از آن دسته از بلاگر هاست که همواره حواشی بسیاری را به همراه داشته است. ارتباطات عجیب او با بازیگران مشهور که تیتر خبری سایت های مختلف و پیج های زرد می شد. این در حالی است که او هیچ گاه از رابطه های خود به صورت علنی رونمایی نمی کند و تمامی حواشی زندگی او در حاله ای از ابهام هستند. همچنین چندی پیش عکس های بی حجاب بسیاری از او در فضای مجازی منتشر شد که تعجب اطرافیان و مخاطبینش را به همراه داشت.

ازدواج و زندگی مشترک

در سال ۹۹ خبرهایی مبنی بر ازدواج او در صفحات مختلف تیتر شد که او در اینستاگرام خود تمامی عکس های عروس خود را صرفا بعنوان نمونه مدلینگ عنوان کرد. سحر الهی بازیگر شدن به صورت حرفه ای را یکی از هدف های بزرگ خود عنوان کرده و اخیرا در ویدیو کلیپ های تعدادی از خوانندگان معروف نیز بازی کرده است.

حاشیه های سحر الهی

درآمد سحر الهی چقدر است؟

او که به تازگی برند عطر خود را با نام سحر الهی به ثبت رسانده است، قصد دارد تمامی فعالیت هایش را در جهت فروش عطر هایش و شناخته شدن برند عطرش به کار گیرد. او در حوزه مدلینگ درآمد خوبی کسب می نمود، اما حدود دو سالی است که از فعالیت در این حوزه کناره گیری کرده است. درآمد حاصل او از تبلیغات در پیجش و شرکت در کلیپ های مشترک اسپانسری با دیگر واینر ها و مدلینگ در ویدیو کلیپ های خوانندگان مطرحی چون فرزاد فرزین از فعالیت های پررنگ اوست که درآمد بسیاری را برای او به ارمغان آورده است. به گفته او به دلیل طبیعی بودن چهره اش رقم قراردادی اش با برند ها بالاتر از سایر مدل های هم رده خود است. در ارتباط با ماشین سحر الهی باید بگوییم که در حال حاضر طبق آخرین استوری هایش، سانتافه دارد.

مهاجرت سحر واقعیت دارد؟

برخی از خبرگزاری ها، دلیل بسته شدن صفحه سحر و نداشتن اطلاعات کافی از او را مهاجرتش به خارج از کشور عنوان کرده اند.

تبلیغات سحر الهی

سحر در حوزه های مختلف به عنوان بلاگری با نفوذ، در صفحه اینستاگرامش تبلیغات بسیاری را بر عهده دارد. از آنجا که بیشتر مخاطبینش خانم های جوان هستند، تبلیغاتی با مضمون های آرایشی و برندهای پوشاک، از جمله تبلیغات او هستند که درآمد فراوانی را برای او به ارمغان اورده است. کلیپ هایی که او به تازگی با بلاگرهای مطرحی چون سپهر صالحی می سازد نیز با اسپانسری برند های مطرح مسیر دیگری از فعالیت حرفه ای در حوزه بازیگری و تبلیغات حرفه ای را برای او باز کرده است.

سوالات متداول

سپهر صالحی و سحر الهی با هم رابطه ای دارند؟

این دو بلاگر مطرح که جدیدا کلیپ های مختلفی در قالب زن و شوهر و دوست پسر و دوست دختر در صفحه هایشان به اشتراک می گذارند، به سوالات مخاطبینشان مبنی بر وجود هرگونه رابطه جدی و واقعی پاسخ نداده اند. اما بر اساس مستندات ارتباط این دو هنرمند، صرفا همکاری شغلی است.

صفحه سحر الهی اینستا به چه دلیل بسته شده است؟

از آنجایی که چندی است صفحه بلاگر هایی که عکس بی حجاب از خود منتشر می کنند در حال بسته شدن است، عده ای دلیل حذف صفحه سحر را انتشار عکس های بی حجاب او به شکلی کاملا گسترده می دانند. او همیشه خود را تابع قوانین جمهوری اسلامی می داند. این در حالی است که عکس سحر الهی در خیلی از پیج ها به صورت بی حجاب موجود است.

سحر الهی مهاجرت کرده است؟

او که مدتی است که تمامی صفحات مجازی خود را بسته و اطلاعات دقیقی از او در دست نیست، به گفته نزدیکانش به کشور ترکیه و شهر استانبول مهاجرت کرده است. صحت این خبر به صورت صد درصد مشخص نمی باشد.

سحر در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

او که علاقه بسیای به بازیگری دارد، به گفته خودش پیشنهادات زیادی در این حوزه از کارگردان های مطرح سینما و تئاتر داشته اما به دلایل شخصی امکان قبول هیچ کدام را نداشته است. ولی ممکن است در آینده به این عرصه به صورت حرفه ای وارد شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]