در این مطلب می خواهیم یکی از مومن ترین بازیگران ایرانی را به نام سحر ولدبیگی خدمتتان معرفی نماییم. سحر ولدبیگی مدت‌های طولانی است که در سینما و تلویزیون ایران در حال فعالیت است و نه تنها خودش، بلکه پدرش نیز در سینمای ایران فعالیت حرفه‌ای داشته است و همسرش نیز یکی از جوان ترین و محبوب ترین بازیگرانی است که در سریال های محبوب تلویزیون حضور داشته است. به همین دلیل افراد زیادی وجود دارند که آنها را به عنوان یکی از بازیگران کمدی می‌ شناسند و اگر شما نیز از طرفداران این سلبریتی می باشید، تا انتها مقاله ما را همراهی نمایید تا نسبت به این بازیگر شناخت بیشتری پیدا کنید.

سحر ولدبیگی کیست؟

سحر ولدبیگی کیست؟

بیوگرافی سحر ولدبیگی و اینکه علت بچه دار نشدن سحر ولدبیگی و نیما فلاح چیست و این که نسبت بین سهراب ولدبیگی و سحر ولدبیگ چیست؟ همه از جمله عناوینی بوده اند که طرفداران و هواداران این سلبریتی نسبت به آن کنجکاو شده‌ اند. سحر ولدبیگی به خاطر حضور در مصاحبه های فراوان اطلاعات دقیقی را از زندگی هنری و شخصی خود در اختیار آنها قرار داده است و هم اکنون ما نیز این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

سحر ولدبیگی در تاریخ یکم تیر ماه سال ۱۳۵۶ متولد شده است و هم اکنون ۴۴ سال سن دارد و علاوه بر آن که زادگاهش در شهر تهران بوده است، در این شهر نیز رشد و پرورش پیدا کرده است و بازیگر و تهیه کننده سر شناسی در سینما تلویزیون ایران بوده که از سال ۱۳۷۵ تا به کنون فعالیتش را به صورت حرفه‌ ای ادامه داده است. نیما فلاح نیز یکی از جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی می باشد که هم اکنون به عنوان همسر او شناخته شده است و زندگی خوبی را در کنار هم می گذرانند.

این بازیگر فرزند مسعود ولدبیگی می باشد و با حمایت پدرش توانسته هم در زمینه تحصیلات و هم در زمینه کاری از جمله فعال ترین دختران ایرانی باشد. او بعد از آن که تحصیلات خود را در رشته بازرگانی به پایان رساند، یک دوره بازیگری را در کارگاه آزاد بازیگری پشت سر گذاشت و بعد از بازی در چند مجموعه تلویزیونی توانست استعداد خود را به نمایش بگذارد. او با نقش آفرینی در سریال دختران توانست اولین مجموعه تلویزیونی خود در کارنامه کاری و هنری اش به ثبت برساند که این بازیگر را به شهرت رساند.

پدر سحر ولدبیگی کیست؟

سحر ولدبیگی عزادار شد، از تیترهای خبری بود که توجه طرفداران این بازیگر را به خود جلب نموده و دلیل آن این بود که پدر این بازیگر خود یک فرد بسیار سرشناس و معروف در سینما بود که بسیاری از افراد به او علاقه داشتند و کارها و آثار او را دنبال می‌ کردند.اما بعد از انتشار این تیتر، تعجب همگان برانگیخته شد زیرا نمی دانستند که این خبر صحت دارد و یا کذب است.

اما زمانی که نیما فلاح داماد مسعود ولدبیگی که خود بازیگر سینما و تلویزیون و یک پیشکسوت در نقش کمدی می باشد، این خبر را تایید نمود، بسیاری از افراد برای عرض تسلیت به مراسم این بزرگوار به سینما رفتند. مسعود ولدبیگی در سه شنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ در بیمارستان مهراد از دنیا چشم فرو بست و به گفته نیما فلاح داماد این پیشکسوت سینما به دلیل بیماری اش ایست قلبی داشته است و در حدود ۲ هفته بوده که در بیمارستان بستری بوده است.

این هنرمند یکی از پیشکسوتان چهره پردازی در فیلم های بسیار معروفی مانند ضیافت و دوئل و قرمز بوده است که توانسته برای فیلم پرده آخر و زشت و زیبا جایزه سیمرغ بلورین را برای بهترین چهره پردازی کسب نماید. پس او از پیشکسوت های سینمای ایران بوده که توانسته نه آنها خود بلکه دخترش را نیز در این راه حمایت نماید. او از حامیان خوب سحر ولدبیگی شناخته می شود و سحر ولدبیگی نیز پدرش را بسیار ستایش و تحسین می کرده و همواره رابطه خوبی با پدرش برقرار می کرده است.

سحر ولد بیگی در دورهمی

سحر ولد بیگی در دورهمی

سحر ولدبیگی در پاورچین و دور همی و نقطه چین و شوخی کردم حضور پیدا کرده است که این آثار همه از جمله مجموعه های تلویزیونی هستند که توسط مهران مدیری ساخته و تولید شده است و سحر ولدبیگی در دورهمی به عنوان یکی از بازیگرانی حضور داشته که تنها در یک فصل در این مجموعه تلویزیونی به نقش آفرینی پرداخته است. او نقش همسر قیمت بازیگر دیگری از این مجموعه تلویزیونی را بازی کرده و یکی از بازیگرانی بوده که در مجموعه دورهمی و در فصل دوم این مجموعه حضور داشته است.

اینکه سحر ولدبیگی اصالتا اهل کجاست؟ برای مخاطبان این سریال سوال شده بود زیرا بسیاری از افراد می دانستند که سحر ولدبیگی همزمان در یک سریال دیگر که در شمال ساخته می شد حضور دارد و بسیاری از افراد گمان می‌ کردند که او هم در شمال زندگی می‌ کند و هم در تهران و به همین خاطر نمی دانستند که اصالت او به کدام یک از این دو شهر بر می گردد. بعد از آن بیماری سحر ولدبیگی باعث شد تا او نتواند دیگر از بازیگران مجموعه دورهمی باشد.

درامد سحر ولدبیگی چقدر است؟

درآمد سحر ولدبیگی تا حد قابل قبولی بالا می باشد. به خاطر آنکه او و همسرش هر دو از بازیگران فعال سینما و تلویزیون ایران بوده اند، توانسته اند درآمد قابل قبولی را در این عرصه به دست آورند. انها از جمله افراد فعال در سینما می باشند که زندگی لاکچری و ثروتمندی را برای خود رقم زده‌ اند. به هر حال بازیگران سینما و تلویزیون با وجود سختی کاری که دارند، درآمد خوبی را نیز به دست می‌ آورند. البته سحر و نیما، این زوج بسیار سخت کوش تنها در زمینه بازیگری فعالیت نمی‌ کنند و توانستند در زمینه تبلیغات و تدریس در سینما نیز به کسب درآمد بپردازند و تنها به یک منبع درآمدی اکتفا نکنند.

سحر ولدبیگی در شبکه ها مجازی

با آیدی @saharvaladbeygi می توانید به صفحه شخصی او در اینستاگرام این بانوی ایرانی مراجعه نمایید و رابطه نزدیک او با همسرش و فعالیت های کاری و هنری او در بازیگری در سینما و تلویزیون ایران را مشاهده کنید. در این شبکه مجازی او در حدود ۴۸۰ هزار فالوور و دنبال‌ کننده دارد و تنها ۱۶ نفر را دنبال نموده است. او ۷۳۳ پست را با مخاطبان و کاربرانی که او را دنبال می‌ کنند به اشتراک گذاشته است و از این طریق با آنها ارتباط نزدیکی برقرار می‌ کند. شما نیز اگر از دنبال کنندگان و طرفداران این بانوی ایرانی می باشید، می توانید اینستاگرام سحر ولدبیگی را دنبال کنید و شاهد فعالیت های روزمره او باشید.

عکس های سحر ولدبیگی

عکس های سحر ولدبیگی

سحر ولدبیگی عکس هایی از خود در کنار همسر و پدرش را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر می‌ کند و زمانی که شما به صفحه شخصی او در این شبکه مجازی مراجعه نمایید، متوجه ارتباط نزدیک و فراوان او با کاربران و طرفدارانش خواهید شد. اگر شما می خواهید عکس های بیشتری از این سلبریتی مشاهده نمایید، پیشنهاد می کنیم که به گوگل مراجعه کنید زیرا در گوگل عکس های بیشتری از او در دسترس می باشد.

فیلم های سحر ولدبیگی

سحر ولدبیگی اینستا خود را محلی برای انتشار اخبار جدید پیرامون کار و فعالیت هنری اش قرار داده است و هرگونه فعالیت جدیدش را در استوری ها و یا طی انتشار پست ها به کاربران و دنبال کنندگان خود اطلاع می دهد. ثروت سحر ولدبیگی همچنین از طریق انتشار پست هایی در زمینه تبلیغات مواد غذایی یا پوشاک بیشتر و بیشتر می‌ شود زیرا او اینستاگرام را نیز یک منبع درآمدی برای خود و همسرش قرار داده است. در این قسمت می خواهیم چند نمونه از فیلم های سحر ولدبیگی که در طی چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است را خدمتتان معرفی نماییم و اگر شما نیز به این فیلم ها علاقه داشتید آنها را از کانال های تلگرامی و یا از طریق گوگل دانلود نمایید و به تماشای آن ها بپردازید.

مجرد ۴۰ ساله

مجرد چهل ساله نام فیلم سینمایی از کارگردانان شاهین باباپور معرفی شده و نویسندگی آن را نیز قربان محمدپور بر عهده داشته است این فیلم سینمایی در سال ۱۳۹۳ ساخته و تولید شده است و در همان سال نیز به ایران رسیده است این فیلم زندگی یک خانم دکتر را روایت می‌کند که در در سالگی خود به سر می برد با این که در رشته خود بسیار توسط دارد اما نمی تواند که همسر خود را انتخاب نماید

پاورچین

پاورچین یک مجموعه تلویزیونی بسیار کمدی و طنز است که از سال ۱۳۸۱ تا سال ۱۳۸۲ از شبکه پنج سیما جمهوری اسلامی ایران به پخش می رسید. کارگردانی این سریال را مهران مدیری بر عهده داشت و با بازی مهران مدیری و سحر زکریا و سحر ولدبیگی و جواد رضویان و شقایق دهقان بر روی آنتن می رفت.

چهارخونه

این مجموعه نیز به کارگردانی سروش صحت تولید و ساخته شد و از شبکه سه سیما پخش می رسید. این مجموعه تلویزیونی نخستین تجربه سروش صحت بود و این قدر موفق واقع شد که بعد از آن تبدیل به یک کارگردان بسیار پرطرفدار در تلویزیون شد.

دورهمی

دورهمی یک مسابقه تلویزیونی می باشد که مجری آن مهران مدیری هست و تا خرداد ماه سال ۱۴۰۰ پخش می‌ شد. دورهمی در قالب یک برنامه نمایشی بود که توسط مهراب قاسم خانی طراحی شده بود و کارگردانی آن را نیز مهران مدیری برعهده داشت.

باغ سرهنگ

این مجموعه تلویزیونی شاهد حضور سحر ولدبیگی در کنار همسرش بود. هادی که همان نیما فلاح است جوانی است که سعی دارد اولین آلبوم موسیقی خود را منتشر کند و همراه با خواهرش که همان فرح ولدبیگی است سعی می‌ کند تا موانع موجود را کنار بزند.

جوایز و افتخارات سحر ولدبیگی

جوایز و افتخارات سحر ولدبیگی

سحر ولدبیگی و همسرش تا کنون جوایز زیادی کسب نکرده اند و تنها این که توانسته اند بعد از هر نفشی نقش بسیار بهتر و قابل قبول به دست آورند، جایزه و افتخار آنها به حساب می آید. با توجه به تاریخ تولد سحر ولدبیگی می توان گفت که این بازیگر با وجود آن که چندان سن زیادی ندارد، توانسته تجارب بسیار خوب و مفیدی در زمینه بازیگری به دست آورد.

اگر می خواهید راجع به سطح فعالیت های این بازیگر اطلاعات بیشتری کسب کنید، منابع معتبری در اینترنت در دسترس می باشد که با ان می توانید پاسخ سوالات خود را به دست اورید. یکی از منابع معتبر درباره سحر ولدبیگی، ویکی پدیا می باشد که اطلاعات دقیقی را از خود در اختیار کاربران اینترنت منتشر نموده است. در این قسمت می خواهیم چند نمونه از نقش آفرینی های خوب سحر ولد بیگی در سینما و در تلویزیون و در تله فیلم ها را برایتان نام ببریم.

فیلم های سینمایی مجرد ۴۰ ساله و شهر موش ها و یک فراری از بگبو و شیرین و خاله سوسکه و اگه می تونی منو بگیر و قلقلک و ازدواج غیابی، از جمله آثاری است که به عنوان فیلم های سینمایی در کارنامه کاری و هنری این بازیگر دیده می‌ شود. از جمله نمایش‌ های خانگی نیز شوخی کردم مهران مدیری و سیگار موجود است مهدی مظلومی و دامادی به نام صفر از جمله نمایش‌ های خانگی به شمار می‌ روند که این بازیگر در آنها تجربه حضور داشته است. از تله فیلم های من پلیس نیستم و چشاتو ببند و کادوی در به در و سکه های شانس و فرشته نزدیک است نیز به عنوان تله فیلم هایی یاد می شود که در کارنامه هنری او دیده می‌ شود.

سحر ولدبیگی چند سال دارد؟

با توجه به بیوگرافی Sahar Valadbeigi می‌دانیم که او متولد یکم تیرماه سال ۱۳۵۶ می باشد و هم اکنون ۴۴ سال سن دارد. او مدرک دیپلم خود را در رشته بازرگانی دریافت نموده است. پدر او مسعود ولدبیگی می باشد که چهره پرداز و بازیگر سابق سینما است.

مصاحبه با این بازیگر

مصاحبه با این بازیگر

با توجه به سن سحر ولدبیگی می‌ توانیم حدس بزنیم که تا کنون چندین مصاحبه مختلف از این بازیگر بیرون آمده است و اگر بخواهیم به تمام مطالب و اطلاعاتی که در مصاحبه ها از این بازیگر انتشار پیدا کرده است، اشاره نماییم، باید در حدود چندین مقاله برای شما آماده نماییم. اما به صورت خلاصه اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار خواهیم داد. با توجه به گفته‌ های سحر ولدبیگی در مصاحبه‌ های او متوجه شدیم که فعالیت این بازیگر در تلویزیون از سال ۱۳۷۶ آغاز شده است و شروع فعالیت های او در سینما با فیلم سینمایی ازدواج غیابی آغاز شد.

این فیلم سینمایی در سال ۱۳۷۹ تولید و ساخته شد و به اکران رسید و بعد از آن سحر ولدبیگی با نقش آفرینی در سریال دختران به شهرت بیشتری دست پیدا کرد. او که بازیگر بسیار معروفی شده بود، به خاطر نسبت فامیلی بسیار نزدیکی که با مسعود ولدبیگی داشت و دختر او معرفی شده بود، توانست نقش های بسیار بهتر و با کیفیت تری را برعهده بگیرد.

سحر ولد بیگی با نام مسعود ولدبیگی نیز به خاطرمان آورده می‌ شود اما باید اشاره نماییم که فوت مادر سحر ولدبیگی نیز از جمله تیتر های خبری بوده که به فراموشی سپرده شده است. او در سال ۱۳۹۳ مادر عزیزش را از دست داد. آن‌ قدر رابطه او و مادرش نزدیک و صمیمی بود که او بعد از مدت ها نیز نتوانسته نبود مادرش را باور نماید و بسیاری از اوقات رابطه خود با مادرش را یادآوری می کند.

اگر شما نیز از جمله طرفداران سحر ولدبیگی می باشید احتمالاً یکی از طرفداران نیما فلاح نیز هستید، زیرا این دو بازیگر در کنار هم زوج زیبا و جذابی هستند که نظر هر فردی را به خود جلب می کنند. رابطه بسیار شیطنت آمیز و شادی که میان این دو بازیگر وجود دارد دل هر مخاطبی را شاد می گرداند. عشق میان آن دو آنقدر زیاد است که محال است کسی وجود داشته باشد که نخواهد زندگی آنها را از نزدیک نیز مشاهده نماید.

این دو بازیگر در کنار هم یک زوج بسیار جذابی را ایجاد نموده اند که باعث شده تا نام آن دو از هم جدا نشود. به همین دلیل است که بسیاری از افراد می‌ خواهند بدانند که آن دو چگونه با یکدیگر آشنا شدند و چگونه تصمیم به ازدواج گرفته اند و یا پیش از آنکه ازدواج کنند در چه جایگاهی همدیگر را می شناخته اند.

این دو زوج از سال ۱۳۸۲ در کنار همدیگر بدون هیچ حاشیه و با شادابی زیادی زندگی می‌ کنند و این شادابی قسمت بسیار بارز زندگی این دو نفر می باشد. حتی بسیاری گمان می کنند که زندگی زوج های هنری هیچ دوامی ندارد اما سحر ولدبیگی و نیما فلاح این عقیده و نظریه را از بین برده اند.

آنها در یک رستوران خانوادگی با یکدیگر کار می کردند و به مرور زمان نوع ارتباط آنها از رسمی به دوستانه و از دوستانه به صورت عاطفی تغییر کرد و این باعث شد که آنها به تصمیمات دیگری پیرامون رابطه شان با یکدیگر فکر نمایند و در آخر زمانی که از علاقه شان برای همدیگر صحبت کردند، متوجه شدند که به یکدیگر علاقه مند می باشند و تصمیم گرفتند که با هم ازدواج نمایند.

نیما فلاح در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره نموده که بعد از آن که به علاقه بین خودشان پی بردند، با کمک و حمایت سحر توانستند در یکم تیر ماه سال ۱۳۸۲ با یکدیگر ازدواج کنند. البته انها قصد نداشتند که هیچ جشن عروسی برگزار کنند. به خاطر آن که در دوران بازیگری این اتفاق برای آنها بارها رخ داده بود و انها تصمیم گرفتند که این تصمیم خود را عملی نمایند زیرا به گفته آنها در مراسم عروسی به تنها کسی که خوش نمی گذرد، عروس و داماد است و به همین خاطر تصمیم گرفتند که تنها با یک مراسم کوچک به خانه خود بروند.

حاشیه های سحر ولدبیگی

حاشیه های سحر ولدبیگی

حواشی که در زندگی سحر ولدبیگی به وجود آمده است، بسیار کم می باشد و می‌ توانیم بگوییم که او زمانی که با نیما فلاح زدواج نمود، یک حاشیه بسیار داغ و یک جنجال بسیار قوی را در سینما ایجاد نمود، زیرا بسیاری گمان نمی کردند که این خبر صحت داشته باشد، اما بعد از آنکه او و نیما فلاح را در تمام گزارش‌ های خبری در کنار هم مشاهده نمودند، متوجه شدند که این خبر صحت دارد. سحر ولدبیگی و نیما فلاح یکی از کم حاشیه ترین بازیگران ایرانی می باشند اما به خاطر آنکه آنها بعد از چند سال زندگی هنوز صاحب فرزند نشده اند، همچنان در مرکز ایجاد حاشیه و جنجال قرار دارند.

همسر این بازیگر کیست؟

نیما فلاح از بازیگران مطرح سبک کمدی سینما و تلویزیون است و از جمله بازیگران بسیار سرشناسی است که به عنوان استاد و همچنین به عنوان یکی از افراد تبلیغ کننده در تلویزیون شناخته می‌ شود. او دانشجو ها و هنرجو های زیادی را پرورش داده تا بتواند یکی از افرادی باشد که هنر و استعداد خود را در زمینه بازیگری گسترش می دهد. بنا به گزارش های خبری او فرزند افسانه بایگان نیز می‌ باشد و همراه سحر ولدبیگی، یک خانواده دو نفره بسیار عاشق و همراه می باشد که نیما فلاح در هر مصاحبه و در هر گزارش خبری اعلام نموده که عشقش به سحر ولدبیگی تا چه اندازه می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. سحر ولد بیگی کیست؟

  سحر ولد بیگی را بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر می‌ دانیم که از حدود سال ۱۳۷۵ تا به کنون در حال فعالیت در این عرصه می باشد. از او به خاطر استعداد زیادش در زمینه طنز به عنوان یکی از بازیگران کمدی و همیشه فعال در عرصه سینما و تلویزیون یاد می شود.

 2. سحر ولد بیگی در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

  سحر ولدبیگی در زمینه بازیگری در سینما و تلویزیون فعالیت می کند و توانسته در این عرصه یکی از افراد بسیار موفق شناخته شود.

 3. همسر سحر ولد بیگی کیست؟

  سحر ولدبیگی و نیما فلاح زوج خوشبخت و بسیار شاد و شاداب سینمای ایران می باشند که در کنار هم زندگی بسیار خوبی را تجربه می‌ کنند.

 4. پدر سحر ولد بیگی کیست؟

  مسعود ولد بیگی چهره پرداز سینما و تلویزیون ایران می باشد که به عنوان یک فرد شناس و چهره معروف در این عرصه فعالیت می کند. او به تازگی از دنیا رفته است و هنوز که هنوز است سحر ولد بیگی و نیما فلاح از این پدر دلسوز به نیکی یاد می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]