در این مقاله قرار است در مورد سلما شکیب که یک دنسر ایرانی است اطلاعات جذاب و باورنکردنی را قرار دهیم. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

علاقه سلما به ورزش

سلما شکیب کیست؟

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از دنسر های ایرانی که توانسته موفقیت چشمگیری برای خود به دست آورد و امروزه طرفداران زیادی نیز به دست آورده یعنی سلما شکیب بپردازیم، او یکی از موفق ترین دنسر های ایرانی است. حال در مورد بیوگرافی سلما شکیب باید بگوییم که شکیبا ایزد خواه که با نام سلما شکیب به شهرت و معروفیت رسیده است، متولد شهر بوجار استان کردستان می باشد. خیلی از افراد به ویژه طرفداران این دنسر معروف در مورد سن سلما شکیب کنجکاو شده اند. در این باره باید بگوییم که سلما متولد ۱۱ فروردین سال ۱۳۷۱ می باشد. سلما به همراه خانواده اش تا سن ۵ سالگی در شهر بوجار زندگی می کرده اند. اما بعد از آن به دلیل شغل پدرش آن ها به شهر قروه رفتند. البته این خانواده حدود یک سال در شهر قروه زندگی کردند و بعد از آن به شهر زیبای همدان نقل مکان کردند.

خانواده سلما

پدر و مادر این دنسر ازدواج کاملا سنتی داشته اند، هم چنین سلما در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که پدر و مادرش در ابتدای زندگی با حقوقی ماهی ۴ هزار تومان در یک زیرزمین اجاره ای زندگی خود را آغاز کرده‌ اند. در آن زمان پدرش کارمند بانک در شهر بوجار و مادرش خانه دار بوده است. مادر سلما در زمان کودکی او شعر های زیاد و طولانی را با سلما تمرین می کرده است. علاوه بر آن بافتن گلیم و هم چنین فرش از تفریحات و علایق مادر او به شمار می رفته است. سلما بیان کرده است که مادرم هیچ وقت فرش‌ هایش را نفروخت به جز زمانی که مجبور شدند در همدان خانه بخرند و به پول نیاز داشتند و به همین دلیل مادرم فرش هایش را فروخت.

جالب است که بدانید خانواده سلما پول اولین خانه خود را که در شهر همدان خریده بودند از طریق فروش طلا ها و حتی فرش های مادرش تامین کردند. بعد از گذشت مدتی پدر و مادر سلما تصمیم گرفتند ادامه تحصیل دهند. هم اکنون پدر سلما فارغ التحصیل در مقطع فوق لیسانس رشته مدیریت است و مادرش نیز لیسانس صنایع دستی دارد. زمانی که سلما ۱۵ سال داشت آن ها خانه قدیمی خود در همدان را ترک کردند و به خانه ای در محله مشکی همدان نقل مکان کردند.

این موضوع را هم باید افزود که خانواده ایزد خواه تا قبل از به دنیا آمدن او زندگی متوسطی داشته اند. اما بعد از تولد سلما زندگی آن ها به طرز باورنکردنی تغییر کرده است. سلما در یکی از صحبت هایش بیان کرده بود که پدرم در سال ۷۱ و زمانی که من متولد شدم برای اولین بار پست رئیس شعبه را دریافت کرد و به همین دلیل پدر و مادرم بیان کرده اند که تولد من برای آن ها بسیار خوش یمن بوده است. جالب است که بدانید از آن جایی که هم بازی های او در دوران کودکی پسر های هم سن و سال او در فامیل بوده اند، به همین دلیل این چهره معروف به یک دختر بسیار شلوغ و پر سر و صدا تبدیل شده است. می توانید عکس ها و ماجرا های زندگی آن ها و هم چنین خاطرات سلما شکیب و خواهرش را در پیج اینستاگرام او دنبال کنید.

علاقه سلما به ورزش

علاقه سلما به ورزش

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم سلما به دلیل این که در دوران کودکی هم بازی‌ های او پسر های فامیل بوده اند، او به یک دختر شیطان و بیش فعال تبدیل شده بود و به همین دلیل مادرش تصمیم گرفت تا او را در کلاس کاراته ثبت نام کند تا به این گونه بخشی از انرژی سلما در این کلاس‌ ها تخلیه شود. جالب است بدانید سلما در کلاس چهارم ابتدایی توانست کمربند مشکی را در رشته کاراته به دست آورد. سبک او در رشته کاراته شیتوریو بود. البته باید افزود که مربی سلما که این سطح را آموزش می داد، در آن سال‌ ها مهاجرت کرد و از ایران رفت و از آن جایی که در شهر همدان هیچ مربی دیگری این سطح را تدریس نمی‌ کرد، به همین دلیل سلما مجبور شد کاراته را در دان دو رها کند.

البته به دلیل این که سلما به ورزش علاقه مند شده بود، به همین دلیل تصمیم گرفت تا رشته‌ های ورزشی دیگر را نیز یاد بگیرد. به همین دلیل او بعد از کاراته به یادگیری اسکیت و شنا پرداخت. سلما بچه فعال و پرشوری است که در این راه انواع کاپ ها، مدال ها و تقدیر نامه ها را کسب کرده است. به دلیل علاقه ای که به ورزش و یادگیری رشته‌ های مختلف در دوران کودکی داشته است، مسیر زندگی حرفه ای و حتی آینده شغلی او نیز تغییر کرد. جالب است که بدانید در سال های اخیر او در شبکه جام جم نیز حضور پیدا کرد که دعوت سلما به این شبکه به واسطه مسیر زندگی اش صورت گرفته بود.

عکس های جدید سلما شکیب را در کجا ببینیم؟

با ظهور شبکه‌ های مجازی خیلی از افراد تصمیم گرفتند تا فعالیت خود را در این شبکه ها ادامه دهند تا به این گونه به شهرت و درآمد برسند که یکی از این افراد سلما شکیب می‌ باشد. سلما با فعالیت در شبکه‌ های مجازی توانست به شهرت زیادی برسد و به همین دلیل او به یکی از افراد شناخته شده و پر طرفدار تبدیل شده است. امروزه خیلی از طرفداران و فن های سلما تمایل دارند تا عکس‌ های این چهره معروف را مشاهده نمایند، اگر شما هم تمایل به مشاهده عکس های سلما را دارید پیشنهاد ما این است به صفحه اینستاگرام او مراجعه نمایید.

این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر صفحه اینستاگرام سلما، شما با مراجعه به فن پیج هایی که در اینستاگرام برای او راه اندازی شده است و هم چنین گوگل می توانید عکس های متعددی با لوکیشن های مختلف از این چهره معروف را مشاهده نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام سلما شکیب چیست؟

آدرس پیج سلما شکیب

در سال ۲۰۱۶ سلما تصمیم گرفت تا فعالیت خود را در صفحه اینستاگرام آغاز کند و به همین دلیل یک صفحه کاربری در این شبکه برای خود راه اندازی کرد. از آن جایی که سلما شکیب اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و آن را به یک پل ارتباطی بین خود و طرفداران و فالوورانش تبدیل کرده است، به همین دلیل اینستاگرام سلما شکیب بیش از ۵۸۶ کا فالوور دارد. او در صفحه اینستاگرام خود انواع و اقسام فعالیت‌ هایش را با فالوورانش به اشتراک می‌ گذارد. او که از دوران کودکی علاقه زیادی به ورزش داشته است، اکنون به عنوان یک مربی بدنسازی و رقص فعالیت می‌ کند و کسب و کار در اینستاگرام سلما به این صورت است که انواع حرکات ورزشی و اصلاحی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

جالب است بدانید امروزه سلما اینستا را به گونه‌ ای مدیریت می‌ کند که در آن هم به زندگی خصوصی و هم به زندگی حرفه‌ ای خود می‌ پردازد. البته بخش عمده‌ ای از اینستاگرام او به زندگی شخصی اش تعلق دارد. اگر شما تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اصلی سلما شکیب را دارید، پیشنهاد ما این است که به گوگل مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید تا به این گونه با نتایج عالی رو به رو شوید. از آن جایی که سلما فالووران زیادی در اینستاگرام دارد، پیج او نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد.

یوتیوب سلما شکیب فعال است؟

در رابطه با یوتیوب باید بگوییم که این شبکه یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین شبکه های مجازی در بین مردم سرتاسر دنیا می باشد. خیلی از افراد در یوتیوب فعالیت می‌ کنند و توانسته اند از طریق فعالیت در این شبکه یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. مدتی قبل سلما در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که قصد راه اندازی چنل یوتیوب خود را دارد و بعد از گذشت مدتی او یوتیوب خود را راه اندازی کرد و از فالووران و مخاطبانش درخواست کرد تا در یوتیوب نیز او را دنبال کنند.

سلما به فالووران و مخاطبانش بیان کرده است که برخی از ویدیو های آموزشی اش را فقط در یوتیوب بارگذاری می کند و دیگر آن ها را در اینستاگرام خود منتشر نمی کند، به همین دلیل اگر آن ها تمایل به مشاهده ویدئو های آموزشی او دارند بهتر است که چنلش را نیز دنبال کنند. امروزه سلما در یوتیوب مخاطبان خاص خود را دارد و از آن جا که ویدیو های آموزشی با کیفیت بالایی را در یوتیوب خود منتشر می‌ کند، اکثر ویدیو های او از تعداد بازدید بالایی برخوردار هستند و به این گونه سلما توانسته از طریق یوتیوب درامدزایی کند و این شبکه را برای خود به یک منبع درآمد عالی تبدیل کند. شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب این چهره معروف می توانید هر زمانی که او ویدیو آموزشی را در چنل خود منتشر کرد آن را به راحتی مشاهده نمایید.

درآمد این دنسر از کجاست؟

درآمد این دنسر از کجاست؟

امروزه سلما به یکی از چهره های محبوب و پرطرفدار در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام تبدیل شده است. خیلی از افراد و طرفداران او تمایل دارند تا بدانند که درآمد این دنسر از کجاست و چگونه درآمدزایی می کند؟ در این باره باید بگوییم که سلما دختر فعال و پر انرژی است که در زمینه های مختلف فعالیت می‌ کند و توانسته از این طریق منبع درآمد خوبی برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. می توان این گونه بیان کرد که فعالیت های سلما به چندین بخش تقسیم می‌ شوند. به عنوان مثال می توان این گونه بیان کرد که سلما از طریق اینستاگرام و تبلیغات هایی که در پیج خود قرار می‌ دهد و ویدیو های آموزشی برای کاربرانش درآمدزایی می‌ کند.

هم چنین او با قرار دادن ویدیو های آموزشی و رقص خود در یوتیوب مبلغی را ماهانه دریافت می‌ کند. این موضوع را هم باید افزود که سلما کلاس‌ های آموزشی متعددی را نیز برای علاقه مندان و مخاطبان خود برگزار می‌ کند و از طریق این کلاس ها نیز درآمدزایی می‌ کند. هم چنین علاوه بر این موارد گفته شده سلما فعالیت‌ های دیگری هم انجام می‌ دهد که از طریق آن ها نیز درآمدزایی می‌ کند. امروزه این چهره محبوب و معروف اینستاگرام توانسته از طریق حرفه و علاقه اش و هم چنین شبکه‌ های مجازی برای خود یک منبع درآمد بسیار خوب به وجود آورد و به یکی از چهره های ثروتمند اینستاگرام تبدیل شده است.

سلما شکیب به کدام کشور مهاجرت کرد؟

برخی از دنسر ها بعد از این که از طریق شبکه‌ های مجازی مانند اینستاگرام به شهرت و معروفیت زیادی رسیدند به دلیل این که در ایران محدودیت های زیادی برای این دنسر ها وجود دارد، برای پیشرفت بیشتر به خارج از کشور مهاجرت کردند. حال سوالی که برای برخی از افراد به وجود می‌ آید، این است که آیا سلما همانند سایر دنسر ها مهاجرت کرده است؟ در این باره باید بگوییم که این دنسر معروف مهاجرت نکرده و هم اکنون ساکن ایران می‌ باشد. البته باید افزود که او به کشور های دیگر مانند ترکیه رفت و آمد زیادی دارد.

حاشیه های این دنسر درباره چه موضوعاتی است؟

با این که سلما شکیب یکی از چهره های شناخته شده و معروف اینستاگرام است، اما همانند خیلی از چهره‌ های اینستاگرامی دیگر برای خود حاشیه ای را به وجود نیاورده است. او تمام سعی و تلاشش را بر روی حرفه و کارش قرار داده است و هیچ‌ گونه حاشیه ای را برای خود به وجود نیاورده است. به همین دلیل خیلی از مخاطبان و طرفداران او بیان کرده اند که سلما یکی از بی حاشیه ترین افراد در اینستاگرام می باشد.

آیا تا به حال مصاحبه ای با سلما شکیب انجام شده است؟

امروزه سلما به یکی از چهره های معروف و سرشناس در شبکه های مجازی تبدیل شده است که خیلی از افراد که در اینستاگرام فعالیت می کنند حتما برای یک بار هم که شده نام او را و یا حتی عکس ها و یا کلیپ های او را مشاهده کرده اند. با این که سلما به یکی از افراد معروف تبدیل شده است اما تا به اکنون با او مصاحبه رسمی انجام نشده است. البته این موضوع را هم باید افزود که برخی شبکه‌ های مجازی که در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می‌ کنند، گفتگو هایی با سلما داشته‌ اند که این گفتگو ها در شبکه های مجازی مانند یوتیوب منتشر شده است. با مراجعه به پلتفرم های ویدیویی می توانید این گفتگو ها را مشاهده نمایید.

همسر سلما شکیب کیست؟

همسر سلما شکیب کیست؟

با این که امروزه اکثر چهره های معروف مجرد هستند و ازدواج نکرده اند، اما باید بگوییم که سلما شکیب متاهل است و همسر او شخصی به نام حمید است که زندگی بسیار خوب و عاشقانه ای در کنار هم دارند. جالب است که بدانید حمید، همسر سلما علاوه بر این که بیزینس خود را دارد، در اینستاگرام نیز فعالیت گسترده ای انجام می دهد و از او نیز به عنوان یکی از چهره‌ های اینستاگرام یاد می‌ شود که بیش از ۷۶ کا فالوور دارد. می توانید عکس های سلما شکیب و همسرش و هم چنین فیلم عروسی سلما شکیب و همسرش را در پیج های این دو شخص معروف و یا حتی اینترنت مشاهده نمایید.

لایو سلما شکیب درباره چه موضوعاتی است؟

سلما شکیب نیز همانند سایر چهره های معروف اینستاگرام هر از گاهی برای مخاطبان و طرفدارانش لایو برگزار می‌ کند که در این لایو ها در مورد موضوعات مختلف و به ویژه ورزش و رقص صحبت می‌ کند. برای مشاهده اکثر لایو های این چهره معروف کافی است تا به پلتفرم های ویدیویی مراجعه نمایید. هم چنین باید افزود که اگر شما پیج اینستاگرام سلما را دنبال کنید می توانید هر زمانی که او لایو برگزار کرد در لایو او حضور داشته باشید.

رقص سلما شکیب را در کجا ببینیم؟

سلما یکی از دنسر های موفق و حرفه ای است که به دلیل رقص های زیبایش طرفداران بسیار زیادی در بین مردم ایران به دست آورده است. جالب است که بدانید سلما شکیب شافل را نیز به صورت حرفه ای آموزش می‌ دهد و رقص های متعددی در این سبک را هم منتشر کرده است. اگر شما تمایل به مشاهده رقص های این چهره معروف را دارید، پیشنهاد ما این است که به پلتفرم های ویدیویی مراجعه نمایید. هم چنین می توانید در اینترنت به جستجوی کلیپ های رقص او بپردازید. به عنوان مثال می‌ توانید در اینترنت عبارت سلما شکیب رقص آپارات و یا رقص سلما شکیب با اهنگ ایران و یا عبارات مشابه دیگر را جستجو کنید تا با نتایج عالی رو به رو شوید.

این موضوع را هم باید افزود که سلما در شبکه هایی که فعالیت می‌ کنند مانند اینستاگرام و یوتیوب نیز کلیپ های رقص خود را برای مخاطبان و طرفدارانش منتشر می‌ کند. به طور معمول اکثر فالووران و مخاطبان او به دلیل انتشار کلیپ های رقص سلما، او را در اینستاگرام و یا حتی یوتیوب دنبال می‌ کنند، چرا که کلیپ های او بسیار جذاب هستند. بهتر است که بدانید تمام کلیپ های رقص او با طرفداران و مخاطبان زیادی رو به رو می‌ شوند و هم چنین هر کدام از این کلیپ ها از تعداد بازدید بالایی نیز برخوردار هستند. شما با مراجعه به شبکه‌ های مجازی این چهره معروف، می توانید به راحتی جدید ترین کلیپ های رقص او را مشاهده نمایید.

کانال رقص سلما شکیب در تلگرام چه نام دارد؟

کانال رقص سلما شکیب در تلگرام چه نام دارد؟

سلما علاقه زیادی به شبکه‌ های مجازی دارد و در اکثر آن ها فعالیت می کند که این موضوع شامل تلگرام نیز می‌ باشد. تلگرام یکی از شبکه های محبوب و پرطرفدار در میان کاربران ایرانی است که در این شبکه می توانند به گفتگو و به اشتراک گذاشتن مطالب زیادی با یکدیگر بپردازند. مدتی قبل سلما به مخاطبان و طرفداران خود بیان کرد که در تلگرام کانالی را برای آن ها راه اندازی کرده است که در این کانال تمام کلیپ های رقص و هم چنین های کلیپ های آموزشی خود را برای مخاطبان و طرفدارانش منتشر می‌ کند. به همین دلیل سلما از مخاطبان و طرفداران خود درخواست کرده است تا در کانال تلگرام او عضو شوند تا بتوانند به راحتی تمام کلیپ های رقص و کلیپ های آموزشی او را مشاهده و یا حتی دانلود کنند.

شما با عضو شدن در کانال تلگرام این چهره معروف می توانید به راحتی تمام کلیپ های او را به عنوان مثال کلیپ آموزش رقص شافل با سلما شکیب را مشاهده و یا حتی دانلود کنید. برای پیدا کردن آدرس کانال تلگرام این دنسر معروف نیز می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه نمایید، چرا که سلما در یکی از هایلایت های خود آدرس کانال تلگرامش را برای مخاطبان و فالووران خود قرار داده است. به این گونه با مراجعه به صفحه اینستاگرام سلما و هایلایت های او می توانید آدرس کانال تلگرامش را پیدا کنید. هم چنین باید افزود که در اینترنت نیز می توانید آدرس کانال تلگرام او را جستجو کنید.

سوالات متداول

 1. سلما شکیب کیست؟

  شکیبا ایزد خواه متولد سال ۱۳۷۱ که با نام سلما شکیب به شهرت رسیده است، یکی از چهره های معروف اینستاگرام است که طرفداران بسیار زیادی نیز بدست آورده است.

 2. سلما شکیب در چه شبکه هایی فعالیت می کند؟

  سلما شکیب با فعالیت در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب و کانال تلگرام توانسته به شهرت و معروفیت زیادی برسد و هم اکنون در هر کدام از این شبکه های اجتماعی مخاطبان خاص خود را دارد.

 3. این چهره معروف چگونه درآمدزایی می کند؟

  سلما از طریق شبکه هایی که در آن فعالیت می‌ کنند مانند اینستاگرام و یوتیوب درامدزایی می کند. هم چنین باید افزود که از آن جایی که سلما مربی رقص و بدنسازی نیز می‌ باشد از این طریق نیز برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورده است.

 4. افراد چگونه می توانند به مشاهده کلیپ های رقص سلما بپردازند؟

  برای مشاهده هر کدام از کلیپ های سلما می توانید به شبکه‌ های اجتماعی او مراجعه نمایید. هم چنین باید افزود که در اینترنت نیز کلیپ های رقص سلما برای مخاطبان و علاقه‌ مندان منتشر شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]