سام تریکت Sam Trickett یکی از معدود انگلیسی های فعال در سایت پوکر به حساب می آید توانسته نام خود را در بین قهرمانان این رشته ثبت کند. گفته می شود که درآمد این بازیکن با احتساب مسابقات مختلفی که در آن شرکت کرده است بیش از ۲۰ میلیون دلار می باشد. به همین دلیل او در رده هفتم پردرآمدترین پوکربازان جهان قرار گرفته است. جالب است بدانید که در ابتدا هدف نخست او فوتبال بود اما به خاطر آسیب دیدگی نتوانست رشته مورد علاقه خود را دنبال کند. مدتی به عنوان کارگر پمپ بنزین کار کرد و به طور اتفاقی با پوکر اشنا شد. از همان زمان جرقه لازم برای ورود حرفه ای به این باز زده شد. برای آگاهی از زندگی نامه و دوران حرفه ای این بازیکن با ادامه مقاله همراه باشید.

سام تریکت کیست

سام تریکت کیست

سام تریکت قمار باز یک بازیکن معروف انگلیسی است که بیشتر به دلیل رقابتش با آنتونیو اسفندیاری در کسب مقام اولی و دومی در مسابقات WPT معروف شده است. وی موفق شد در این دور از مسابقات جایزه ده میلیون دلاری را به جیب بزند و در جایگاه دوازدهم لیست مسابقات تاریخ بایستد. گفته می شود که او تا به حال توانسته حدود ۱۵ میلیون دلار از تورنمنت های مختلف و نیز بیش از آن از کش گیم های دیگر درآمد بدست بیاورد.

سام تریکت لوله کش

او به تازگی داستان زندگی اش را با دیگران در میان گذاشته و گفته که چجوری از ورشکستگی و درآمد فقط ۷۲ پوندی در هفته توانسته به میلیون ها دلار دست یابد. او در حال حاضر در کشورش در رتبه دوم پول سازترین بازیکنان پوکر قرار گرفته است. او لوله کشی بود که در هفته زیر ۱۰۰ پوند درآمد داشت و به قهرمانی تبدیل شد که به یک باره تورنمنت ۱۰ میلیون دلاری را برنده شده است. شما هم می توانید در این مورد با پشت سر گذاشتن آموزش بازی پوکر و ورود به یک سیت معتبر درآمدی میلیون دلاری را برای خود رقم بزنید! البته باید روال معرفی شده را با تکرار و تمرین بالایی همراه کنید و در این مسیر توجه داشتن به اصطلاحات بازی پوکر می تواند برگ برنده شما محصوب شود.

برد های جالب سام تریکت

برد های جالب سام تریکت

او در اولین حضور خود در پوکر پول مورد نیازش را از دوست دخترش قرض گرفت و به او قول داد تا هفته بعد برگرداند. او می گفت که باید ۲۰۰ پوند را برمی گرداندم و چاره ای جز پیروزی نداشتم. بزرگترین برد او جایزه ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار دلاری می باشد. برخی از شواهد نشان می دهد که او تا به حال توانسته حدود ۳۰ میلیون دلار از بازی پوکر برنده شود اما تایید نشده است. او از سن ۱۴ سالگی قمار را با بیلیارد آغاز کرد. در ۱۸ سالگی اولین بردش در پوکر را تجربه کرد و سال بعدش در لیست بهترین پوکر باز ها قرار گرفت!

سام تریکت بریتانیایی

او در سال ۲۰۱۲ میلادی در بازی های WSOP با ورودی یک میلیون دلاری شرکت کرد و پس از شکست حریفان جایزه ویژه ۱۰ میلیون و ۱۱۲ هزار دلاری این رقابت ها را به حساب خود واریز کرد. این بزرگترین جایزه نقدی او محسوب می شود که توانسته در طول دوران حرفه ای خود بدست بیاورد. وی در طول چهار سال چهار بار در مسابقات مختلف قهرمان شده است. همچنین در مسابقات جهانی پوکر نیز ده بار به مقام های مختلف دست یافته است  و به ۲۹ فینال راه یافته است و از این تعداد ۱۱ بازی را با برد پشت سر گذاشته است. این قمار باز در کل مبلغ ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار را از WSOP از آن خود کرده است.

سام تریکت و اورست پوکر

نکته جالب در مورد او این است که پدرش مخالف بازی پوکر بود و همیشه او را از این کار منع می کرد. پس از آن که شکست های متوالی داشت، یکسره در گوش او می خواند که بهتر است این بازی را کنار بگذارد و کار دیگری با ریسک کمتر پیدا کند. سم که از این شکست ها نیز خسته شده بود، از این کار دست نکشید و مصمم تر از گذشته ادامه داد و به موفقیت رسید.

سام تریکت و تورنمنت های جهانی

سام تریکت و تورنمنت های جهانی

بردهای سام تریکت موجب شد تا نام او به سرعت بر سر علاقمندان و طرفداران این بازی بیافتد. با کسب مقام دوم در مسابقات WPT و نیز برنده شدن جایزه ویژه نقدی به ارزش بیش از ۱۰ میلیون دلار به شهرت جهانی رسید. او با بازی های درخشان خود موفق شد تا هشت پیروزی را در کارنامه خود به ثبت برساند. نام او به دلیل موفقیت هایش در جایگاه پنجم برترین پوکربازان تاریخ ثبت شده است.

بیوگرافی تریکت انگلیسی

زندگی سام تریکت پر از فراز و نشیب های مختلف است. او زمانی که هفته ای ۷۲ پوند درآمد داشت اما به یکباره ده میلیون دلار برنده شد. پدرش در ابتدا مخالف پوکر بازی کردنش بود. هر زمان که می باخت یکسره به او سرکوفت می زد و او را در مورد ادامه این راه نصیحت می کرد. در دوران نوجوانی عاشق فوتبال بود. اما در یک بازی که مصدوم شد، رباط صلیبی پاره کرد و نتوانست این رشته را ادامه دهد. به همین دلیل به بازی پوکر روی آورد و در مدت کوتاهی با به موفقیت های بزرگی دست یافت.

لیست برترین پوکر بازان جهان

لیست برترین پوکر بازان جهان

تورنمنت هایی که سام تریکت در آن بوده ست بیشتر نامداران دیگر نیز حضور داشته اند. رقابت او با آنتونیو اسفندیاری نیز بسیار دیدنی و جالب بود تا جایی که موجب شد بارها این دو با یکدیگر برای تصاحب مقام قهرمانی رقابت شدیدی داشته باشیند. پس از آن بود که عکس های سام تریکت در رسانه ها منتشر شد و همه نام او را شناختند. او در لیست برترین بازیکنان پوکر جهان در رده پنجم قرار دارد. شرط های سام تریکت  در بازی های مختلف زبانزد حریفان شده بود.

سوالات متداول در مورد این قمار باز

 1. رابطه سام تریکت و پوکر آنلاین چطور است؟

  او از زمان کرونا به بازی های اینترنتی روی آورده است.

 2. عکس های سام تریکت را از کجا مشاهده کنم؟

  می توانید در اینستاگرام این سلبریتی عضو شوید و تصاویر او را در کنار همسرش تماشا کنید.

 3. کلیپ سام تریکت را در بازی پوکر از کجا تماشا کنم؟

  در اینترنت فیلم بعضی از بازی های او وجود دارد که می توانید با مشاهده آنها مهارت خود را افزایش دهید.

 4. آیا سام تریکت در یوتیوب نیز فعالیت دارد؟

  برخی از کلیپ های آموزش این قمار باز در این شبکه ویدئویی آپلود می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]