سارا دستجانی یکی از سلبریتی های اینستاگرام است که در سال های اخیر توانست شهرت و محبوبیت بی شماری را در این فضا به دست آورد. او در ابتدا فعالیت مدلینگ خود را در کشور آلمان آغاز کرد و سرانجام برای ارتقاء بخشیدن به منابع کسب درآمدی خود، به آمریکا مهاجرت نمود. وی در حال حاضر یکی از مدلینگ های ایرانی تبار ساکن آمریکا می باشد.

سارا دستجانی کیست؟

سارا دستجانی کیست؟

امروزه گسترش فضا های مجازی و فعالیت کاربران بسیار زیادی در این دسته از اپلیکیشن ها موجب شده تا برخی از چهره ها بتوانند با فعالیت کردند در آن ها، بیش از پیش شناخته شوند. در واقع امروزه بسیاری از کاربران اینستاگرامی به عنوان اینفلوئنسر در اپلیکیشن هایی نظیر اینستاگرام فعالیت می کنند و از روش های مختلفی سعی کرده اند تا به شهرت برسند. سارا دستجانی یکی از چهره هایی است که با فعالیت در این اپلیکیشن مجازی محبوب به شهرت رسید. در واقع می توان گفت که اینستاگرام نقش گسترده ای در دیده شدن این چهره دارد. در حال حاضر اطلاعات دقیقی در مورد سن سارا دستجانی وجود ندارد، زیرا که او در مورد زندگی شخصی خود تا کنون صحبت نکرده و تاریخ تولد خود را نیز ذکر نکرده است.

با این حال اگر به تصاویر این سارا که یکی از مدل های اینستاگرام می باشد دقت کنیم، در می یابیم که احتمالا او در دهه سوم زندگی خود قرار دارد. سارا دستجانی از چهره های شناخته شده ایرانی است که به عنوان یک مدل جذاب شناخته می شود. البته او در زمینه های دیگری نظیر بازیگری، نویسندگی و … فعالیت می کند. گفته می شود که این چهره در اشتوتگارت کشور آلمان بزرگ شده است اما به احتمال زیاد محل تولد او ایران باشد. وی در حال حاضر توانسته فعالیت های حرفه ای خود در زمینه مدلینگ و بازیگری در ایالات متحده آمریکا به انجام رساند و به یکی از چهره های مطرح دنیای مد و فشن آمریکا تبدیل شود.

عکس های سارا دستجانی را در کجا ببینیم؟

عکس های سارا دستجانی را در کجا ببینیم؟

سارا دستجانی پس از این که در یکی از لایو های پویان مختاری حضور داشت، توانسته محبوبیتی در بین ایرانیان نیز کسب کند و در سال اخیر بیشتر از قبل شناخته شود. این امر موجب شد تا سارا فعالیت ‌های خود را ارتقا بخشید. از آن جایی که یکی از اصلی ترین فعالیت این چهره، مربوط به صنعت مدلینگ می باشد، او تاکنون با بسیاری از برند های معتبر جهانی همکاری داشته و تصاویر متعددی از او در بسیاری از پیج های مربوط به مد و فشن و همچنین مجلات معتبر جهانی منتشر شده است. وی پس از این که در لایو پویان مختاری حاضر شد، به عنوان یکی دیگر از چهره های جنجالی ایرانی معرفی گردید و پس از آن می توان گفت که تصاویرش در پیج های متفاوتی دیده می شود.

اصلی ترین منبعی که می توانید با مراجعه به آن تصاویر گوناگونی از سارا دستجانی را مشاهده کنید، پیج اینستاگرام این چهره می باشد. او در پیج اینستاگرام خود بسیاری از تصاویرش را در مسافرت ها و حتی در محل کار، به اشتراک گذاشته است و ویدیو کلیپ های کوتاهی از او قابل مشاهده می باشد. سارا دستجانی علاوه بر فعالیت در زمینه مدلینگ، یکی از بازیگران ایرانی آمریکایی نیز به حساب می آید و تا کنون توانسته در برخی از آثار آمریکایی حضور داشته باشد. از این جهت برای مشاهده سبک بازی کردن او می توانید فیلم های این چهره را دانلود نمایید.

دوست پسر سارا دستجانی کیست؟

دوست پسر سارا دستجانی کیست؟

سارا دستجانی در حال حاضر به یکی از چهره های جنجالی در اینستاگرام تبدیل شده است. دلیل این امر را نیز می توان دوستی و رابطه صمیمانه او با بسیاری از شاخ های اینستاگرامی ایرانی نظیر پویان مختاری، نیلی افشار، امیر تتلو، مونتیگو و … عنوان کرد. از این جهت بسیاری از کاربران به دنبال اطلاعات زندگی شخصی و بیوگرافی سارا دستجانی هستند. با این حال باید بدانید که این چهره علاقه ‌ای به فاش کردن اطلاعات شخصی زندگی خود ندارد و در حال حاضر مشخص نیست که او با چه کسی در رابطه عاطفی قرار گرفته است.

البته باید گفت که او تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد، اما مسلماً در روابط عاطفی متعددی قرار گرفته که برخی رسانه ها از رابطه میان او و پویان مختاری خبر داده اند. در حال حاضر این خبر ها از سوی این دو چهره تایید یا تکذیب نشده، اما رابطه صمیمانه میان آن ها صحت این شایعات را بیشتر کرده است.

آدرس پیج اینستاگرام سارا دستجانی چیست؟

اینستاگرام اصلی ترین اپلیکیشن مجازی است که سارا دستجانی در آن حضور بسیار فعالی دارد. در واقع می توان گفت که این چهره با ظهور اینستاگرام و فعالیت در آن، توانست به شهرت برسد. وی همچنین به این اپلیکیشن ارتباطی علاقه بسیار زیادی دارد و از طریق آن با مخاطبان و علاقه مندان خود ارتباطات گسترده ای را برقرار کرده است. دلیل علاقه مندی این چهره به اینستاگرام را می توان مبلغی دانست که او از پیج خود به عنوان کسب درآمد به دست آورده است. یکی از بزرگ ترین فعالیت های این چهره در اینستاگرام، مربوط به تبلیغات مختلفی است که در استوری های خود انجام می دهد. وی از این طریق توانسته علاوه بر کسب شهرت و افزایش فالوور های خود، به درآمد بسیار بالایی نیز دست پیدا کند.

اگر از علاقه مندان این چهره هستید می توانید به پیج سارا دستجانی با آیدی saradastjani دسترسی پیدا کنید. سارا دستجانی در حال حاضر حدود ۸۵۰ هزار نفر دنبال کننده دارد و با علاقه مندان خود بیش از ۹۰۰ پست را به اشتراک گذاشته است. لازم است بدانید که اکثر محتوایی که در پیج اینستاگرامی سارا دستجانی مشاهده می شود، مربوط به حضور او در فیلم های مختلف و همچنین تصاویری از فعالیتش در زمینه مدلینگ می باشد. وی در پیج اینستاگرامی خود هایلایت های مختلفی را نیز ایجاد کرده که هر کدام از آن ها به یک موضوع منحصر به فرد اختصاص دارد. وی همچنین تبحر خاصی در نواختن ساز پیانو دارد و می توانید در یکی از هایلایت های پیج او، ترک هایی را که با پیانو نواخته است را مشاهده کنید.

چه حاشیه هایی برای وی به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای وی به وجود آمد؟

همان طور که در مطالب پیشین ذکر کردیم، سارا دستجانی یکی از چهره های شناخته شده و جنجالی در اینستاگرام می باشد. از این جهت مسلماً شایعه ها و حاشیه های متعددی برای او در فضا های مجازی به وجود آمده است. از آن جایی که این چهره در زمینه مدلینگ فعالیت می کند، برای مدت زمانی یکی از مدل های مشهور لباس زیر بانوان بود. از این جهت تصاویر نامناسبی از این چهره در اپلیکیشن های مجازی منتشر شد که حاشیه های بی شماری را برای او به ارمغان آورده است. البته یکی از بزرگ ترین حاشیه های این مدل اینستاگرامی را می توان شایعه ارتباط عاطفی او با پویان مختاری دانست. پویان مختاری یکی از خوانندگان و شاخ های اینستاگرامی ایرانی است که در حال حاضر در کشور ترکیه سکونت دارد.

این چهره در زمینه مدیریت سایت های شرط ‌بندی نیز فعالیت می کند و در یکی از لایو های خود با سارا دستجانی به صحبت پرداخت. لایو این دو چهره در اینستاگرام بازدید بالایی داشت و محتوای آن به حرف های غیر اخلاقی و سکسی مربوط می شد. حضور سارا دستجانی در این لایو حاشیه ‌های بسیار زیادی را برای او به وجود آورد و همچنین کاربران، موج های منفی بسیاری را به سمت او روانه کردند.

همچنین شایعاتی مبنی بر مدیریت یک سایت کازینویی به این چهره اینستاگرامی نسبت داده شده است. اخیرا نیز خبر هایی مبنی بر ازدواج این چهره به گوش می رسد و گفته می شود که او تا کنون چندین بار ازدواج کرده است، اما این چهره در کلاب هاوس خود، صراحتا این خبر ها را تکذیب نمود. برای دسترسی به کلاب هاوس سارا دستجانی، نام او را در این اپلیکیشن نو ظهور جست و جو نمایید.

درآمد سارا دستجانی از کجاست؟

سارا دستجانی از چهره های اینستاگرامی است که تنها به یک منبع درآمد اکتفا نکرده و از راه های مختلفی درآمد بالایی را کسب می کند. سارا دستجانی اینستا را نخستین منبع درآمدی خود عنوان می کند، زیرا که این چهره از همان ابتدای فعالیتش در این اپلیکیشن مجازی، توانست فالوور های بالایی را برای خود به ارمغان آورد و از این جهت تعداد تبلیغات دریافتی از سمت او، روز به روز افزایش یافت. وی برای هر استوری تبلیغ خود مبالغ بسیار بالایی را دریافت می کند و از این طریق ثروت خود را افزایش می دهد. از دیگر منابع درآمدی این چهره، می توان به فعالیت مدلینگ او اشاره کرد. صنعت مدلینگ یکی از صنایع بزرگ و گسترده در زمان امروز است که برای فعالان این زمینه درآمد های بالایی را به ارمغان می آورد.

صنعت مدلینگ در آمریکا روز به روز در حال پیشرفت است و مسلما فعالیت در این کشور، مبالغ بسیار بالایی را برای سارا دستجانی به ثبت رسانده است. این چهره همچنین با ایفای نقش در آثار هنری کارگردانان مشهور جهانی، توانست به شهرت برسد و برای حضور خود در این فیلم ها مبالغ گزافی را دریافت نمود. وی در حال حاضر در زمینه نویسندگی نیز فعالیت می ‌کند و توانسته یکی از کتاب های خود را در سایت آمازون، به پرفروش ترین کتاب این سایت تبدیل نماید. فعالیت خوانندگی نیز از دیگر منابع کسب درآمدی این چهره است که استعداد بی نظیر او در این زمینه، موجب شده که آینده ای درخشان برای او پیش بینی شود و بتواند از این راه به درآمد بالایی دست پیدا کند.

آیا سارا دستجانی با پویان مختاری رابطه داشته است؟

آیا سارا دستجانی با پویان مختاری رابطه داشته است؟

در سال های اخیر با وجود همه گیری ویروس کرونا و قرنطینه بودن مردم سراسر جهان، تعداد لایو های برگزار شده در اینستاگرام تا حد چشمگیری افزایش یافت. از این جهت چهره ‌های شناخته شده اینستاگرامی نظیر پویان مختاری (مدیر سایت حضرات بت)، لایو های متعددی را برای طرفداران و علاقه مندان خود برگزار کردند. از آن جایی که پویان مختاری یکی از شاخ های این شبکه مجازی است، مسلماً لایو های او ویو بسیار بالایی دارد. وی در تاریخ هجدهمین روز فروردین ماه سال ۱۳۹۹ یکی از پربیننده ترین لایو های خود را در اینستاگرام برگزار کرد که سارا دستجانی نیز در آن حضور داشت. این مدلینگ اینستاگرامی در ابتدا در قسمت کامنت با پویان مختاری به صحبت پرداخت و سرانجام پویان با او یک لایو مشترک را برگزار نمود.

با این که لایو مشترک این دو چهره یکی از پربیننده ترین لایو های پویان مختاری می باشد، اما در آن در مورد مسائل غیر اخلاقی به صحبت پرداخته شد که حواشی گسترده ای را برای این دو چهره به وجود آورد. پویان مختاری این لایو خود را برای مدتی نیز در قسمت آی جی تی اینستاگرام ذخیره کرد، اما پس از گذشت مدتی آن را حذف نمود. صمیمیت پویان مختاری و سارا دستجانی در لایو مشترکشان، موجب شد تا جنجال هایی مبنی بر رابطه عاطفی و مشترک بین این دو چهره به گوش برسد که در حال حاضر صحت این حواشی به طور قطعی تایید نشده است. با این حال لایو سارا دستجانی به همراه پویان مختاری، توانست فالوور های بی شماری را برای این مدلینگ به ارمغان آورد که این امر در درآمد او تاثیر گذار است.

سارا دستجانی در کدام کشور زندگی می کند؟

سارا دستجانی در کدام کشور زندگی می کند؟

همان طور که در مطالب پیشین ذکر شد این چهره اینستاگرامی در حال حاضر در یکی از ایالت های کشور آمریکا سکونت دارد. سارا دستجانی دوران کودکی و نوجوانی خود را در آلمان سپری کرد و می توان گفت که او تحصیلات خود را نیز در این کشور به سرانجام رسانده است. با این که اطلاعات دقیقی در مورد محل تولد این چهره در دسترس نیست، اما با در نظر گرفتن نام خانوادگی او، می توان عنوان کرد که اصالتاً اهل روستایی به نام دستجان در شهرستان فراهان می باشد. شهرستان فراهان در قسمت شمال غربی استان اراک واقع شده و زبان اصلی مردمان آن جا ترکی ذکر شده است.

به احتمال زیاد پدر و مادر این چهره در روستا دستجان زندگی می ‌کردند و پس از تولد فرزندشان، توانسته ‌اند به شهر ‏اشتوتگارت در آلمان مهاجرت کنند. این چهره اینستاگرامی پس از این که به صورت رسمی وارد صنعت مدلینگ و بازیگری شد، به آمریکا مهاجرت کرد و در حال حاضر در ایالت لس آنجلس این کشور سکونت دارد. وی همچنین برای ارتقاء بخشیدن به فعالیت ‌های خود و پیشرفت در صنعت بازیگری، تحصیلات تکمیلی اش را در لس آنجلس در رشته بازیگری ادامه داد و توانست به یکی از چهره های ماندگار هالیوودی تبدیل شود.

آیا این فرد در زمینه مدلینگ هم فعالیت دارد؟

آیا این فرد در زمینه مدلینگ هم فعالیت دارد؟

در واقع اصلی ترین فعالیت سارا دستجانی در صنعت مدلینگ می باشد. او به دلیل تناسب اندام و چهره منحصر به فردی که دارد، توانست به راحتی وارد صنعت مدلینگ شود و تا کنون با برند های جهانی معتبری در زمینه پوشاک فعالیت داشته است که می توانید تصاویر مدلینگ او را در پیج های مختلف مشاهده نمایید. فعالیت در زمینه مدلینگ، موجب شد تا او کم کم توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کند و بتواند در زمینه خوانندگی، بازیگری و نویسندگی نیز فعالیت داشته باشد. او همچنین یکی از اینفلوئنسر های اینستاگرامی است  که در زمینه مد و فشن فعالیت های گسترده ای را به انجام رسانده است.

با این که سارا دستجانی با فعالیت های خود در اینستاگرام توانست به شهرت برسد، اما حضور او در سایر اپلیکیشن های اجتماعی و ارتباطی نیز به چشم می خورد. یوتیوب یکی دیگر از اپلیکیشن های جهانی است که این مدلینگ علاقه بسیار زیادی به آن دارد و یک چنل اختصاصی در آن برای خود راه اندازی کرده است. از طریق چنل یوتیوب این چهره، می توانید ویدیو کلیپ های تبلیغاتی او و سکانس هایی از فیلم های مختلف، که در آن ها به ایفا نقش پرداخته است، را مشاهده کنید. برای دسترسی به یوتیوب سارا دستجانی، کافی است تا نام او را در قسمت سرچ این شبکه ارتباطی، جست و جو نمایید.

آیا سارا دستجانی عمل زیبایی انجام داده است؟

آیا سارا دستجانی عمل زیبایی انجام داده است؟

اگر به تصاویر این چهره اینستاگرامی دقت کنید، متوجه خواهید شد که او برخی از جراحی های زیبایی را بر روی صورت خود انجام داده است. با این حال عمل های جراحی بر روی صورت او، طبیعی بودن چهره اش را از بین نبرده ‌اند و همچنان او یکی از بهترین مدلینگ های ایرانی آمریکایی می باشد. با بررسی دقیق تر می توان متوجه شد که این چهره تنها عمل زیبایی بینی را انجام داده اما تا کنون تصاویری از قبل از عمل او منتشر نشده است.

در دنیای امروز از روش های متفاوتی برای زیبا سازی و رفع عیوب چهره استفاده می شود که بسیاری از اینفلوئنسر ها و مدلینگ ها در سراسر جهان نیز این روش ها را امتحان کرده اند. در چهره این مدلینگ مشهور و محبوب اینستاگرامی همچنین اثراتی از لیفت شقیقه و همچنین پروتز لب و گونه به چشم می خورد و می توان گفت که او زاویه سازی فک خود را نیز بهبود بخشیده است. با این حال چهره او مانند سایر شاخ های اینستاگرامی از حالت طبیعی خارج نشده و این امر یکی از دلایل محبوبیت این مدلینگ ایرانی آمریکایی عنوان شده است.

بازیگری سارا دستجانی واقعیت دارد؟

بازیگری سارا دستجانی واقعیت دارد؟

در سال های گذشته خبر هایی مبنی بر آغاز فعالیت بازیگری سارا دستجانی در فضای مجازی منتشر شد. دلیل این امر نیز، حضور این مدل محبوب در موزیک ویدیو برخی از خوانندگان آمریکایی عنوان شده است. پس از گذشت مدتی، سارا دستجانی در یکی از لایو های خود به این شایعه اشاره کرد و صحت آن را تایید نمود. وی تا کنون در آثار سینمایی و همچنین موزیک ویدیو های مختلف آمریکایی حضور پیدا کرده و حضور او در تلویزیون نیز در سال های اخیر مشاهده شده است. استعداد بی نظیر این چهره در صنعت بازیگری، سبب شد که توجه بسیاری از کارگردانان و تهیه کنندگان آمریکایی به او جذب شود و او نیز برای ارتقاء بخشیدن به فعالیت بازیگری خود، در آکادمی استلا آدلر، که در ایالت لس آنجلس قرار دارد، در رشته بازیگری به تحصیل پرداخت.

وی با تمام تکنیک های این رشته به خوبی آشنا است و شاهد ایفای نقش منحصر به فردی از او در موزیک ویدیو ها و شو های تلویزیونی هستیم. ورود او به صنعت بازیگری در ایالات متحده آمریکا، موجب شد تا شهرتش بیش از پیش افزایش یابد و بتواند در زمینه نویسندگی نیز فعالیت چشمگیری را ارائه دهد. این چهره در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ کتابی به نام Was Männer und Frauen wirklich wollen را به زبان آلمانی منتشر کرد، که توانست عنوان پرفروش ترین کتاب سایت ‌آمازون را به خود اختصاص دهد.

آیا این فرد سایت بت دارد؟

آیا این فرد سایت بت دارد؟

یکی از حاشیه های جدید و شایعاتی که در مورد سارا دستجانی به وجود آمده، این است که گفته می شود او مدیریت یکی از سایت های شرط بندی را بر عهده دارد. دلیل به وجود آمدن این شایعه را می توان ارتباط نزدیک او با مونتیگو و پویان مختاری عنوان کرد. مونتیگو به عنوان سلطان سایت های شرط بندی فارسی زبان شناخته می ‌شود و سایت هایی که پویان مختاری، نیلی افشار، امیر تتلو و … مدیریت آن را بر عهده گرفته ‌اند، از زیر مجموعه ‌های سایت شرط بندی اصلی مونتیگو می باشند.

به همین دلیل احتمال می رود که سارا دستجانی نیز یکی از سایت های کازینویی و شرط بندی مونتیگو را مدیریت نماید، که با توجه به درآمد بالایی که این سایت ها برای مدیران خود به ارمغان می آورند، مدیریت یکی از آن ها توسط این مدلینگ اینستاگرامی، دور از انتظار نخواهد بود. البته تا کنون این چهره در مورد سایت شرط بندی خود به صحبتی نپرداخته و به طور دقیق این احتمال را تایید یا تکذیب نکرده است. از سوی دیگر، با توجه به این که این مدلینگ اینستاگرامی تا کنون هیچ سایت شرط بندی را در استوری های خود تبلیغ نکرده، می توان عنوان کرد که فعالیت او در زمینه سایت های شرط بندی و کازینویی کذب و دروغ می باشد.

سوالات متداول

 1. سارا دستجانی در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

  وی یکی از مدلینگ های مشهور اینستاگرامی می باشد که در زمینه های نویسندگی، بازیگری و خوانندگی نیز تبحر و استعداد خاصی دارد.

 2. این مدلینگ اینستاگرامی در کدام کشور سکونت گزیده است؟

  وی دوران کودکی و نوجوانی خود را در آلمان سپری کرد و پس از آن، برای انجام فعالیت بازیگری خود به صورت حرفه ای، به لس ‌آنجلس آمریکا مهاجرت نمود و در حال حاضر در این ایالت سکونت دارد.

 3. سارا دستجانی چه رابطه ای با پویان مختاری دارد؟

  رفتار این دو چهره با یکدیگر بسیار صمیمانه است و شایعه هایی مبنی بر وجود رابطه عاطفی میان آن ها در فضای مجازی منتشر شده می باشد.

 4. سایت شرط بندی سارا دستجانی چه نام دارد؟

  مدیریت سایت شرط بندی توسط سارا دستجانی تنها یک شایعه در فضای مجازی است که صحت آن مشخص نیست و نمی توان نام آن سایت را عنوان کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]